HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 01:09.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 123 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Prosvjed u Širokom Brijegu
PostPostano: 10 lis 2009, 20:14 
Offline

Pridružen/a: 18 srp 2009, 14:14
Postovi: 5261
Lokacija: Na dženazi BiH
Hrvat je napisao/la:
Croat je napisao/la:
Tornado protiv Olimpije pružio "podršku hrvatskoj braći u Širokom"
slika
:hrvatinic :HercegBosanac

Je li moguće da su Hrvati napokon prestali slušati medije? :clap

ovo se događa sve zahvaljujući Bošnjama :zubati što se mene tiče može se ovo češće ponavljati, svi se Hrvati ujedine (čak i neki ljevičari) i jedan Bošnjo svaki put manje :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prosvjed u Širokom Brijegu
PostPostano: 10 lis 2009, 20:15 
Offline

Pridružen/a: 07 lis 2009, 21:52
Postovi: 152
Hrvat je napisao/la:
:hrvatinic :HercegBosanac
Je li moguće da su Hrvati napokon prestali slušati medije? :clap
Ne grijesi dusu....hrvatski mediji su se u ovom slucaju ponasali bas kako treba. Otpocetka su objektivno informirali javnost i u svim medijima se culo sve sto su Sirokobrijezani htjeli poruciti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prosvjed u Širokom Brijegu
PostPostano: 10 lis 2009, 20:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69288
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
josip je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:
Ma jasno.
Ja sam samo rekao stav pod pretpostavkom da će izjavu čut Hrvati iz BiH.
Ako želi razbudit Hrvate u HR, onda je to jest opravdano.
Za Hrvate iz Bih, recenica je svakako malo defetisticka. (malo vise).
Ali neka, neka politicari znaju kakvi su tu ulozi u pitanju...a ne da bespotrebno potpisuju svakakve izdajnicke dokumente.


I s te strane se također slažem.


On topic.
Drago mi je da su Širokobriježani dobili potporu iz mnogih gradova u HR. :HercegBosanac :wub :hrvatinic
Te neočekivano dobro izvještavanje medija iz HR.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prosvjed u Širokom Brijegu
PostPostano: 10 lis 2009, 20:18 
Offline

Pridružen/a: 18 srp 2009, 14:14
Postovi: 5261
Lokacija: Na dženazi BiH
zadarski pjevač Mladen Grdović:



:hrvatinic :HercegBosanac :HVO :UDVDR


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prosvjed u Širokom Brijegu
PostPostano: 10 lis 2009, 20:21 
Offline

Pridružen/a: 07 lis 2009, 21:52
Postovi: 152
.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prosvjed u Širokom Brijegu
PostPostano: 10 lis 2009, 20:22 
Offline

Pridružen/a: 07 lis 2009, 21:52
Postovi: 152
Robbie MO je napisao/la:
On topic.
Drago mi je da su Širokobriježani dobili potporu iz mnogih gradova u HR. :HercegBosanac :wub :hrvatinic
Te neočekivano dobro izvještavanje medija iz HR.
Nemojte ljudi da vas zavara cinjenica da se mi Hrvati medjusobno mrzimo...i da cesto govorimo jedni drugima ono sto u dusi ne mislimo. Svi mi dobro vidimo da kada igra reprezentacija da ljudi iz herceg-bosne masu hrvatskim zastavama i vesele se sa ostatkom svog naroda, a ****** iz Sarajeva ih pale.

Hrvatski mediji su cijeli slucaj popratili kao da se dogadja u Hrvatskoj.....sto se mene tice, kao da i jeste! :kava .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prosvjed u Širokom Brijegu
PostPostano: 10 lis 2009, 20:35 
Offline

Pridružen/a: 05 svi 2009, 19:46
Postovi: 1701
Lokacija: Tamo gdje viori crven-bijeli plavi!
Preuzeto sa Index.hr foruma


Prije 500 i kusur godina navalila turska sila na područje današnje Bosne i Hercegovine i godinu po godinu zavladala tom lijepom zemljom. Živjeli tamo u velikoj većini katolici i u maloj mjeri pravoslavci. Zatekao mrski Turčin franjevački samostan u Srebrenici po kojoj je i dobila ime franjevačka provincija Bosna Srebrena, mjesto i katoličku župu Vrhbosna ( danas je tu "multietničko" Sarajevo), franjevačke samostane u Olovu, Zvorniku, Kraljevoj Sutjesci, Visokom, Lašvi, Fojnici, Kreševu. Zatekao je tu i mnoge župne katoličke crkve. Jedan dio naroda iz straha a onda i koristoljublja odluči " ljubiti turske okupatorske guzice", prelazi na islam i automatski biva povlašten. Zapitah se često, ima li većeg jada od onoga kad se čovjek odriče svoje vjere? Drugi dio naroda i pored strašnog turskog zuluma, čuva svoju vjeru kao oči u glavi i ne pristaje ljubiti turske guzice. Dapače, časno i pošteno bori se protiv Turaka u totalno neravnopravnoj borbi. Kako su godine prolazile, tako je broj ljubitelja turskih guzica rastao a ponosnih i časnih kršćana padao. Dođe i 20. stoljeće, velikosrpski hegemonizam na vrhuncu a Turaka više nema. Braća muslimani nakon puno vremena postaju ponovno Hrvati jer jebi ga, takva je bila računica. Zaboraviše Hrvati katolici kako su im muslimani zabijali nož u leđa i oprostiše im stare grijehe. Kada su četnici 1941. navalili na muslimanski živalj u istočnoj Bosni i počeli sa krvoločnim klanjima, HRVATSKA VOJSKA dolazi u te krajeve, razbija četnike i spašava muslimansko stanovništvo. Naravno da je u toj vojsci bio i ogroman broj muslimana jer eto oni su ipak shvatili da su Hrvati islamske vjeroispovijesti. Kad završi rat, braća Hrvati tradicionalno najebaše, ali braća muslimani se uredno uklopiše u drugu Jugoslaviju. I dok su BH Hrvati iseljavali i punili zapadne zemlje braća muslimani su uredno živjeli i uživali u svom novom uvjerenju po imenu jugoslavenstvo. Bili su toliko predani jugoslavenstvu da im je drug Tito omogućio da i formalno postanu narod. Dođoše i devedesete, gori republika Hrvatska a braća muslimani govore da to nije njihov rat i kako su Hrvati drski da razbijaju omiljenu im Jugoslaviju. Mislili naivci da do njih neće stići rat. Spališe četnici hrvatsko selo Ravno u ist. Hercegovini a braća muslimani kažu da to nije njihov rat. Uđoše tenkovi tzv. JNA u Stolac, Hrvati bježe pred takvom silom a braća muslimani ostaju i tenkove posipaju cvijećem. Dapače, skupina muslimanskih intelektualaca na čelu sa čini mi se, Muhamedom Filipovićem pregovara sa Srbima, govore da su oni ustvari Srbi muslimani ali ne jebe Srbin prazne priče i nemilice udari i po muslimanima. Opkoli general Kukanjac Sarajevo, braća muslimani izađoše sa slikama druga Tita, partijskim i jugo zastavama ali ne jebe Kukanjac ni Tita ni partiju. Seljačine hercegovačke, kako ih nazivaju " multikulturalne Sarajlije " brane se ko lavovi isto kao i svi Hrvati u BiH dok braća muslimani tradicionalno kalkuliraju. Misle oni, Turčina smo zajebali tako što smo im se priklonili ali Srbin ne jebe te priče. Znaju Srbi da prosječni Mujo popije litru rakije i pojede pola praseta. Kad su višestruko jači Srbi počeli osvajati istočnu Bosnu, braća muslimani utekoše u gradove i sela u srednjoj Bosni. I tako ubijajući dosadu, padne im ideja da bi mogli napasti Hrvate i preoteti im životni prostor jer Hrvata je puno manje a i nemaju oružja kao Srbi. U međuvremenu su braća muslimani shvatili da su oni direktni potomci Kulin Bana i bogumila i prozvaše se Bošnjaci jer jebi ga, oni su temeljni narod u BiH. Onda nađoše braću za koju nisu ni znali da postoje u Iranu, Siriji, Alžiru i drugim arapskim zemljama. Istina da su ovi pretamne puti ali jebi ga, brat je brat. To je prvi dokaz sarajevske( čitaj muslimanske) multikulturalnosti. Želeći multikulturalnost prenijeti u Široki Brijeg, Sarajlije sa sobom donose palice, noževe i pištolje. Jednu bitnu stvar su zaboravili, u Širokom Brijegu žive ljudi ponosni i časni, kojima ljubljenje tuđih guzica nije specijalnost. Tamo živi ostatak ostataka naroda koji je svojim imenom i tradicijom najdulje u Bosni i Hercegovini. Zato gospodo po novom Bošnjaci, prste sebi od Hrvata u Bosni i Hercegovini jer ima i njima netko priskočiti u pomoć. Ispričavam se svim sudionicima foruma na ovako opširnom tekstu ali stvarno nisam mogao da ga ne napišem. Pozdrav i podrška svim Hrvatima u Bosni i Hercegovini od brata iz Zagreba

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prosvjed u Širokom Brijegu
PostPostano: 10 lis 2009, 20:59 
Offline

Pridružen/a: 07 lis 2009, 21:52
Postovi: 152
Inace ...gospodo ucite od najboljih.
http://www.sarajevo-x.com/bih/sarajevo/ ... /komentari

Znaci, prvo su kamenovali crkvu ( citam sesti put u zadnje cetri godine ) ...a onda su dosli kao fol "pomoci sanirati stetu".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prosvjed u Širokom Brijegu
PostPostano: 10 lis 2009, 21:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35318
Lokacija: Gl. grad regije
Griješite svi koji spominjete sprsku homogenost kao i bošnjačku, pogledajte malo srbijanske forume netrpeljivost prema Srbima iz Hr, BiH, Kosova je ogromna. Uvijek se tu nađu neki "građani" grada koji nisu Srbi pa zakuhavaju kao i na hrvatskim forumima a ima uvijek ozlojeđenih ljudi zato što susjed ima više. Usudio bih se reći da je kod njih antagonizam veći. Ipak je u Hr puno više ljudi podrijetlom iz BiH koji mogu utjecat na javnost.

Općenito hrvatski narod u cjelini se i ne čini baš razbijen, Dalmatinci su puno prigovarali Erama ovo ono, no sad kad je počela hajka od Kuljiša i na ostale "balkanske" Hrvate malo su se ljudi zapitali. Hebate pa čovo ima Šešeljeve ideje. Već desetak godina nema neki Era po položajima a pogotovo ne da prave sranje i da se ističu bogatstvom. Valjda ljudi skužili da privatizacija nema veze sa Hercegovcima. Ako ćemo pravo više su stranci opljačkali Hrvate kreditima nego iko drugi pa nisu razapeti.

Jedini pravi razlog zašto su nas otkantali je ulazak u EU pa prosječan Hrvat misli neka uđe i BiH i eto nas opet zajedno. Tako misle i ovi što nam daju da glasamo da se razumijemo, ništa oni nisu napravili više od na pr. Kajina zadnjih godina i sl. Doduše bolji su od Stevana...
Ruku na srce danas Hr i nije puno manja od famozne Banovine, tako da se većini i čini da se nema šta puno više ni tražit. Da je ekonomski dobro napravit i ovo što ima države a kamoli još dodavat teritorij.

A kao što Butković kaže, Hrvati se još uvijek puno više boje Srba nego Bošnjaka. Zajednička BiH im više odgovara nego blizina Srbije Zagrebu.

No postaje jasnije da Hrvatska čeka BiH, nisu bitni ni topnički ni Gotovina ni Savudrija.

Sad se lagano počinje pokazivat da i Bošnjaci nisu baš takve cvjećke zadnjih godina, svako malo se neka "sitnica" dogodi. Sad je dovoljno tih "sitnica" se nakupilo u prosječnom Hrvatu da ipak znaju ljudi baremotprilike da se ne razlikuju baš od Srba u Jugi. I događaji u ŠB koji se smatra jednim od hrvatskih gradova u BiH jasno pokazuju demonstraciju velikobosanstva i takva je bila i reakcija. A pogotovo je razočarenje jer takvi događaji udaljuju Hrvatsku od EU.

No da su Širokobriježani napali Sarajevo na ovaj način obrušili bi se i na nas.

U svakom slučaju blagu podršku je za očekivat u predstojećim godinama, ali mi ipak moramo sami o sebi razmišljat i sami o sebi brinut.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prosvjed u Širokom Brijegu
PostPostano: 10 lis 2009, 21:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69288
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
josip je napisao/la:
Inace ...gospodo ucite od najboljih.
http://www.sarajevo-x.com/bih/sarajevo/ ... /komentari

Znaci, prvo su kamenovali crkvu ( citam sesti put u zadnje cetri godine ) ...a onda su dosli kao fol "pomoci sanirati stetu".


Jednim udarcem dva boda. :biceovodobro
Istovremeno se uspiju i iskalit na crkvi, i ispast tolerantni. :neznam

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prosvjed u Širokom Brijegu
PostPostano: 10 lis 2009, 21:06 
Offline

Pridružen/a: 07 lis 2009, 21:52
Postovi: 152
Robbie MO je napisao/la:
josip je napisao/la:
Inace ...gospodo ucite od najboljih.
http://www.sarajevo-x.com/bih/sarajevo/ ... /komentari

Znaci, prvo su kamenovali crkvu ( citam sesti put u zadnje cetri godine ) ...a onda su dosli kao fol "pomoci sanirati stetu".


Jednim udarcem dva boda. :biceovodobro
Istovremeno se uspiju i iskalit na crkvi, i ispast tolerantni. :neznam
I cuj, jos su stigli glumit "moralnu vertikalu".....jeli citas to izdrkavanje nad "mulitetnickim sarajevom"....primjeti da nitko ni da trepne nad cinjenicom da ta crkva svako malo bude devastirana.
Tako se to radi!!..umjetnost! Pa nisu Turci bezveze vladali ovim prostorima 400 godina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prosvjed u Širokom Brijegu
PostPostano: 10 lis 2009, 21:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35318
Lokacija: Gl. grad regije
http://www.net.hr/sport/page/2009/10/09/0061006.html

Evo i ovdje prvo zaseru, pa brišu... To je valjda pozitivno...

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prosvjed u Širokom Brijegu
PostPostano: 10 lis 2009, 21:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35318
Lokacija: Gl. grad regije
Uzgred upravo sam vidio na TV govor Puljića, žestoko do jaja...

Iznenađujuće, bez obzira što mislim da je inspiriran nekim drugim stvarima, lijepo je čut poziv za jedinstvo Hrvata. Pogotovo onako žestoko.

Ova naša BiH je stvarno zemlja čudesa.

Možda sad kad se Stevo makne i kriza prođe možemo i očekivat kakvu podršku i sa strane Hrvatske a lijepo bi bilo kad bi svi Hrvati u BiH bili na istoj valnoj dužini...

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prosvjed u Širokom Brijegu
PostPostano: 10 lis 2009, 21:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 18:27
Postovi: 1847
Lokacija: Sarajevo
Nemojte u tom tonu komentirati događanja vezana za crkvu u Sarajevu.

Javna tajna je da su u Sarajevu po nekoliko puta razbijana stakla na svim crkvama, doduše nije riječ o samo običnim staklima, nego o vitrajima, koje je kudikamo mnogostruko skuplje od običnog stakla. Također javna je tajna da su postavljene željezne šipke i metalna zaštita na svim prozorima koji su bliže zemlji. Na pravoslavnoj crkvi u centru grada su čak i potpuno zatvoreni metalnom zaštitom, pa je zbog toga crkva veoma mračna, jer ne ulazi svjetlost.

Na nekim crkvama su i dalje vidljiva oštećenja od kamenja koja su imala namjeru razbiti prozore. Dovoljno je proći pored crkve sv. Luke na Alipašinom polju i vidjeti da su skoro svi prvi(a svaki prozor ima dvostruko staklo) prozori prema B fazi odnosno uz cestu koja se spušta do Hypo banke porazbijani.

Ali ipak u duhu stvaranja boljih odnosa bi trebali pohvaliti pronalaženje krivaca, kao i prijateljsku gestu isprike i uručenje simboličnog novčanog iznosa za kupovinu novih stakala za prozore. (što ste i napravili). Ali ne tražite u svemu dlaku u jajetu, jer nisu isti ljudi razbili prozor i ispričali se i donijeli novac. I ne trpajte ih u isti koš, jer ispada da su namjerno napravili šta su napravili da bi se poslije ispričali i ispali fer i pošteni.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prosvjed u Širokom Brijegu
PostPostano: 10 lis 2009, 22:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2009, 10:12
Postovi: 1281
Junuz Djipalo je napisao/la:
Griješite svi koji spominjete sprsku homogenost kao i bošnjačku, pogledajte malo srbijanske forume netrpeljivost prema Srbima iz Hr, BiH, Kosova je ogromna.


O srpskoj homogenosti dovoljno govori odnos prema Srbima iz Hrvatske, kad su kolone Srba ušle u Beograd, malo tko im je pomogao, bolje su zbrinuti na područjima hrvatske vlasti. Arkanovci su premlaćivali srpske izbjeglice i neke vezali uz pseće kućice, tjerali ih da laju i ponašaju se kao psi. Neki bi rekli da je razlika u tome što Srbi svoju sramotu znaju bolje sakriti nego mi, ja bi rekao da se radi o njihovoj nekritičnosti i mišljenju da će priznavanje vlastitih mana biti posmatrano kao slabost.

Hrvatski Srbi o Srbijancima:

Citat:
Sada poslije toliko godina, ta Srbijanska BAGRA-SMRAD-SMECE ti potomci
ili tacnije receno Turska kopilad iz (Pasinog prava na prvu bracnu noc) sada
po srbiji hapse i sude Krajiske Srbe, radi cega, radi tog neceg tvz. ratnog
zlocina koji je ko zna kako dokazan na sudu, znajuci da je to sud u beogradu,
vjerojatno im onda i nisu bili potrebni bas neki jaki dokazi.

Rekao sam ja jos davno a i opet cu;
"LJepe li je srece onome koji ne mora da ima,
nikakve veze sa IZDAJNICKIM-Srbijanskim CIGANIMA"

"Postat ce i Srbijanci izbjeglice, ali u Srbiji"

"Krajisnici moji dragi, ne ljutite se na ta Srbijansko-izdajnicka GOWNA,
jer od gowneta samo djubar more da bude"

"Preci su im; Brankovic, Obrenovic, Milosevic, geni izdanika su trajni"

-E pa poslije 500 godina "Pasinog prava na prvu bracnu noc", vi se
sada zapitajte -TKO SU SRBIJANCI-SRBI ILI TURCI ??
znajuci da su im PASE pravile djecu i da su ta djeca (neki br. njih
ostajali zivi) da su odrastli i poslije imali svoju djecu gdje je opet
neki DRUGI-PASA dolazi u svadbu da spava sa mladom iiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiii tako sa koljena na koljeno, iz godine u godinu punih
500 godina.


Citat:
4. avgusta 1995. sam bila u Beogradu. Secam se jasno da ni jedna televizijska stanica nije prenela vest da su se hiljade izbeglica iz Krajine slile u Srbiju. Izasla sam na autoput Beograd-Zagreb i nemo posmatrala nepreglednu, dugacku kolonu traktora. Nigde nikoga. Ceo Novi Beograd cuti. Sakrio se iza spustenih roletni. TV Pink ima odlican program: Ceca i Jelena, Pivo se hladi u frizideru. Kolone: cega, kakve kolone?, neki su me pitali. Ja sam totalno "pala u nesvest" kada mi je neko rekao da je sve to "njihova krivica" i da mi sa tim nemamo nikakve veze. To sto su oni dosli u Srbiju, na takav nacin, je valjda bila planirana turisticka poseta, u Milosevicevom aranzmanu.

Prvo sam mislila: dacu pare. Pa sam krenula autom po autoputu, ali to se pokazalo komplikovanijim nego sto sam ja zamisljala. Kolona je i dalje tuzno prolazila: sporo i naprono putovanje se nije zavrsavalo u Beogradu. Na izlazu sa Gazele je stajao policajac, koji traktorima nije dozvoljavao da skrenu sa autoputa. Mogli su samo napred, agonija se nastavljala, Beograd ih nije hteo.

Pad Krajine, i patnja naroda u koloni, ucinila je da se mentalno totalno odvojim od Srbije, i da nikada vise ne pomislim na nostalgican nacin o Beogradu. Njegovi stanovnici, bez trunke empatije, bez trunke ljudskog saosecanja, bez trunke kajanja, bez trunke plemenitosti, su me zauvek izgubili.

I to nista nikada nece moci da promeni!!!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prosvjed u Širokom Brijegu
PostPostano: 10 lis 2009, 22:52 
Offline

Pridružen/a: 07 lis 2009, 21:52
Postovi: 152
DaniKU je napisao/la:
Nemojte u tom tonu komentirati događanja vezana za crkvu u Sarajevu.

Javna tajna je da su u Sarajevu po nekoliko puta razbijana stakla na svim crkvama, doduše nije riječ o samo običnim staklima, nego o vitrajima, koje je kudikamo mnogostruko skuplje od običnog stakla. Također javna je tajna da su postavljene željezne šipke i metalna zaštita na svim prozorima koji su bliže zemlji. Na pravoslavnoj crkvi u centru grada su čak i potpuno zatvoreni metalnom zaštitom, pa je zbog toga crkva veoma mračna, jer ne ulazi svjetlost.

Na nekim crkvama su i dalje vidljiva oštećenja od kamenja koja su imala namjeru razbiti prozore. Dovoljno je proći pored crkve sv. Luke na Alipašinom polju i vidjeti da su skoro svi prvi(a svaki prozor ima dvostruko staklo) prozori prema B fazi odnosno uz cestu koja se spušta do Hypo banke porazbijaniAli ipak u duhu stvaranja boljih odnosa bi trebali pohvaliti pronalaženje krivaca, kao i prijateljsku gestu isprike i uručenje simboličnog novčanog iznosa za kupovinu novih stakala za prozore. (što ste i napravili). Ali ne tražite u svemu dlaku u jajetu, jer nisu isti ljudi razbili prozor i ispričali se i donijeli novac. I ne trpajte ih u isti koš, jer ispada da su namjerno napravili šta su napravili da bi se poslije ispričali i ispali fer i pošteni.
Mozda to nisu ti "isti" sto su 6 puta kamenovali crkvu...ali su ipak to bili ti isti. Odi na taj Sa-x koji su kao skupljali neke priloge za crkvu pa procitaj kolicinu mrznje prema hrvatskom narodu koji ti ljudi ispoljavaju. Pa taj forum je bio jedan od glavnih pokretaca antihrvatske histerije.


Ali ok u duhu stvaranja boljih odnosa cu pohvaliti pronalazenje krivaca kao i prijateljsku gestu isprike.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prosvjed u Širokom Brijegu
PostPostano: 10 lis 2009, 22:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lis 2009, 12:36
Postovi: 2103
Lokacija: grad
josip je napisao/la:
Hrvat je napisao/la:
:hrvatinic :HercegBosanac
Je li moguće da su Hrvati napokon prestali slušati medije? :clap
Ne grijesi dusu....hrvatski mediji su se u ovom slucaju ponasali bas kako treba. Otpocetka su objektivno informirali javnost i u svim medijima se culo sve sto su Sirokobrijezani htjeli poruciti.
U ovom slučaju je sarajevska agresija bila toliko očita da čak ni oni nisu mogli "zamagliti" cijeli slučaj, iako su neki pokušavali. Tako je npr. zabranjeni prošle nedjelje u cjelosti prenio tekst iz Dnevnog avaza o neredima u ŠB bez da je uopće spomenuo otkud je preuzeo tekst.
O Butkovićevim kolumnama da ne pričam...

_________________
Nacionalizam je ideologija i pokret koji ističe interese i prava nacije, ponajprije njezino pravo na samoodređenje.

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prosvjed u Širokom Brijegu
PostPostano: 10 lis 2009, 23:00 
Offline

Pridružen/a: 07 lis 2009, 21:52
Postovi: 152
Junuz Djipalo je napisao/la:
Možda sad kad se Stevo makne i kriza prođe možemo i očekivat kakvu podršku i sa strane Hrvatske a lijepo bi bilo kad bi svi Hrvati u BiH bili na istoj valnoj dužini...

Hrvatska ce uvijek biti tu da pomogne. Ne zaboravi da je Hrvatska ta koja placa sveuciliste, koja pomaze vojne invalide i jos puno toga. Ali to su sve ekonomske pomoci...politicki Hrvatska nece moci puno napraviti, cak i kada ode Mesic.

Za to je puno vaznije da Hrvati u Bih misle kao jedan i da se ne dijele. Ima vas malo niti pola miljuna , a imate 10 stranaka. :zubati
Pa nemoze to tako...pa tu mogu postojati jedna-dvije hrvatske stranke i amen.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prosvjed u Širokom Brijegu
PostPostano: 10 lis 2009, 23:03 
Offline

Pridružen/a: 07 lis 2009, 21:52
Postovi: 152
Hrvat je napisao/la:
josip je napisao/la:
Ne grijesi dusu....hrvatski mediji su se u ovom slucaju ponasali bas kako treba. Otpocetka su objektivno informirali javnost i u svim medijima se culo sve sto su Sirokobrijezani htjeli poruciti.
U ovom slučaju je sarajevska agresija bila toliko očita da čak ni oni nisu mogli "zamagliti" cijeli slučaj, iako su neki pokušavali. Tako je npr. zabranjeni prošle nedjelje u cjelosti prenio tekst iz Dnevnog avaza o neredima u ŠB bez da je uopće spomenuo otkud je preuzeo tekst.
O Butkovićevim kolumnama da ne pričam...

Cuj, Yutarnji je malo problematican, uvijek je i bio. Ali tako je to u demokraciji....meni je bitno da su HTV, Nova i RTL odradili fer posao. :palacgore1
Nisu oni nista tu navijacki radili...samo su odradili svoj posao i dozvolili Sirokobrijezanima da se odbrane.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prosvjed u Širokom Brijegu
PostPostano: 10 lis 2009, 23:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lis 2009, 12:36
Postovi: 2103
Lokacija: grad
josip je napisao/la:
Hrvat je napisao/la:
U ovom slučaju je sarajevska agresija bila toliko očita da čak ni oni nisu mogli "zamagliti" cijeli slučaj, iako su neki pokušavali. Tako je npr. zabranjeni prošle nedjelje u cjelosti prenio tekst iz Dnevnog avaza o neredima u ŠB bez da je uopće spomenuo otkud je preuzeo tekst.
O Butkovićevim kolumnama da ne pričam...

Cuj, Yutarnji je malo problematican, uvijek je i bio. Ali tako je to u demokraciji....meni je bitno da su HTV, Nova i RTL odradili fer posao. :palacgore1
Nisu oni nista tu navijacki radili...samo su odradili svoj posao i dozvolili Sirokobrijezanima da se odbrane.
Pričekaj samo sutra da vidiš što će Stanković s multietničarem Bakirom reći o svemu, pa onda u jednoj od sljedećih Latinica, pa onda Dossier.hr...
Toliko o HRT-u.

_________________
Nacionalizam je ideologija i pokret koji ističe interese i prava nacije, ponajprije njezino pravo na samoodređenje.

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prosvjed u Širokom Brijegu
PostPostano: 12 lis 2009, 16:02 
Offline

Pridružen/a: 05 svi 2009, 19:46
Postovi: 1701
Lokacija: Tamo gdje viori crven-bijeli plavi!
Treba li nam država u kojoj nas nazivaju fašistima?!

http://hercegovina.info/vijesti/vijesti ... #news_view

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prosvjed u Širokom Brijegu
PostPostano: 12 lis 2009, 16:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
U svakom slucaju ne treba nam takva TV kuca.. Za pocetak

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prosvjed u Širokom Brijegu
PostPostano: 12 lis 2009, 16:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23320
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
slika

slika

slika

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 123 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Patriota i 524 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO