HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 06:53.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 302 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Puhalo nudi 10.000 KM jer zna da Muslimani lažu oko broja poginule djece
PostPostano: 18 svi 2022, 14:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 tra 2022, 13:01
Postovi: 7599
Lokacija: Jug
Puhalo se razgoropadio.
Igra ping-pong istine protiv Muja.
Mnogo mu je bilo bolje dok je bio zajedno u dublu laži sa njima.

Ne valja mu rabota, ostaće bez leba, a nema pšenice.

_________________
Srbijanski ukruh


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Puhalo nudi 10.000 KM jer zna da Muslimani lažu oko broja poginule djece
PostPostano: 18 svi 2022, 14:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27386
crni_bombarder je napisao/la:
Dobro, covjek ih je uhvatio u lazi.

Mnogi to vide ali nitko ne smije javno reci, eto Jasmila se usudila i sad joj spremaju klecku, unistice je carsija jer takija je u islamu dozvoljena, a Jasmila ocito jos nije upoznata sa surom sahih muslim 6303 koja kaze ukratko da je laz dopustena zbog islama, i to je famozna taqiyya.

Kad dzamija kaze 1601 onda se to ne propitkuje, svi znaju da dzamija laze, ali taqiyya.


Zna ona njih dobro, nego ovo je izvrsna prilika za takijanje strancima, pošto oni većinski
financiraju njene filmove.

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Puhalo nudi 10.000 KM jer zna da Muslimani lažu oko broja poginule djece
PostPostano: 18 svi 2022, 14:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27386
JNA je napisao/la:
Puhalo se razgoropadio.
Igra ping-pong istine protiv Muja.
Mnogo mu je bilo bolje dok je bio zajedno u dublu laži sa njima.

Ne valja mu rabota, ostaće bez leba, a nema pšenice.


Ponudite čovjeku da opet bude poštar u Kalinoviku, budite malo milodarni. :zubati

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Puhalo nudi 10.000 KM jer zna da Muslimani lažu oko broja poginule djece
PostPostano: 18 svi 2022, 15:11 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30420
novem je napisao/la:
Citat:
Srđan Puhalo
@SrkiPuhalo
Dragi mediji, kako je moguce da sve znate o meni, a niko nema papire koji dokazuju da je u Sarajevu ubijeno 1601 dijete?
Vas postar smrti!!!


:zubati


Haha, ovo postaje zanimljivo, pratim. :biceovodobro

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

804 of 2558 - 31.43%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Puhalo nudi 10.000 KM jer zna da Muslimani lažu oko broja poginule djece
PostPostano: 18 svi 2022, 15:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
novem je napisao/la:
Citat:
Srđan Puhalo
@SrkiPuhalo
Dragi mediji, kako je moguce da sve znate o meni, a niko nema papire koji dokazuju da je u Sarajevu ubijeno 1601 dijete?
Vas postar smrti!!!


:zubati


Muslimani, šta se ovo sebi stvorili?
Nas da ovako ujede Musliman kojeg smo odhranili i izreklamirali, pokrili bi se po glavi od sramote.
Ne valja vam taj hobi sa Halal Srbima. Nema više CNNa i BBCa Usarajvu. :neznam

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Puhalo nudi 10.000 KM jer zna da Muslimani lažu oko broja poginule djece
PostPostano: 18 svi 2022, 19:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2020, 18:26
Postovi: 5220
**** ostavljaju bez daha...uspjeh je sprcati se sa srpskim autošovinistom, a pri tome ne biti Srbin. :zubati

_________________
Sponzor lige hokejaških prvaka, brzog klizanja i ostalih zimskih sportova - vaš Gazprom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Puhalo nudi 10.000 KM jer zna da Muslimani lažu oko broja poginule djece
PostPostano: 18 svi 2022, 20:34 
Offline

Pridružen/a: 02 sij 2021, 12:41
Postovi: 179
Lazu,i uhvati ih covek na krivoj nozi,i dupe im pomeri.

Al nije to bitno,nego je bitno da veceg jadnika od onog ko digne pusku na dete nema.Bilo cije,bilo gde.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Puhalo nudi 10.000 KM jer zna da Muslimani lažu oko broja poginule djece
PostPostano: 19 svi 2022, 09:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Milutin je napisao/la:
Lazu,i uhvati ih covek na krivoj nozi,i dupe im pomeri.

Al nije to bitno,nego je bitno da veceg jadnika od onog ko digne pusku na dete nema.Bilo cije,bilo gde.


Apsolutno. To su psihički bolesnici koje treba po kratkom postupku. Nebitno koje su nacije.

Rame uz rame sa islamiziranim bolesnicima koji nisu dozvoljavali djeci da izađu iz ratne zone i držali ih pod granatama radi promocije na CNNu i BBCu. Da ne spominjem uvećavanje brojava, ko da im je žao što nije poginulo više. Bolest.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Puhalo nudi 10.000 KM jer zna da Muslimani lažu oko broja poginule djece
PostPostano: 19 svi 2022, 16:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Puhalo više nije "prijatelj Bosne". Sad ga spominju po džamijama.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Puhalo nudi 10.000 KM jer zna da Muslimani lažu oko broja poginule djece
PostPostano: 19 svi 2022, 20:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 sij 2020, 20:50
Postovi: 2547
Puhalo treba još nacrtati karikaturu Muhameda da zabetonira svoju novu ulogu među građanima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Puhalo nudi 10.000 KM jer zna da Muslimani lažu oko broja poginule djece
PostPostano: 19 svi 2022, 20:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 stu 2021, 10:21
Postovi: 2165
Baš bolesno društvo, oni linčuju čovjeka zato što traži popis žrtava.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Puhalo nudi 10.000 KM jer zna da Muslimani lažu oko broja poginule djece
PostPostano: 19 svi 2022, 20:51 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2019, 01:53
Postovi: 4146
Puhala Srbi ne vole jer je autošovinista i soroševac,a ja ga poštujem jer imamo javnu ličnost koja je čitav život ljevičar.
Kod Muslimana ne postoji takva javna ličnost,kod njih moraju da budu svi pomalo desničari čak i oni iz Naše Stranke.

Elem mene Puhalo oduvijek nasmije ovim tekstom :laugh

SRĐAN PUHALO

Srđan Puhalo je rođen 1972. godine u Foči, jer u Kalinoviku nije bilo porodilišta.Odrastao je u Kalinoviku uz pomoć roditelja, mnogobrojne familije i "Politikinog zabavnika". Čuvajući krave kod babe Radojke shvatio je da je život veoma težak, pogotovo u Kalinoviku. Do četrnaeste godine bio je učesnik dvije omladinske radne akcije, posjetio koncentracione logore Jasenovac i redovno se takmičio u "Titovim stazama revolucije", što je ostavilo neizmjerni trag na njegovoj krhkoj ličnosti. Srednju školu završio je u Sarajevu, a psihologiju je diplomirao u Beogradu. Iluzije je izgubio prilično rano, a nevinost dosta kasno. Preživio je dva rata, kao i veliku inflaciju u Srbiji, a onda je došao da živi u Banjaluku. Magistrirao je psihologiju u Banjaluci, a doktorirao u Sarajevu. Dobar je otac dvoje djece, a loš muž jedne žene. Nije nosilac nijednog ordena, ali zato ga krase mnogi epiteti kao što su soroševac, nevladinac, strani plaćenik, antisrbin, autošovinista, Bakirov Srbin. Mašta da postane profesor na Fakultetu političkih nauka u Banjaluci. Ima mnogo problema sa pravopisom, stranim jezicima, potencijom i holesterolom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Puhalo nudi 10.000 KM jer zna da Muslimani lažu oko broja poginule djece
PostPostano: 19 svi 2022, 21:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68996
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Lutorčina je napisao/la:
Puhala Srbi ne vole jer je autošovinista i soroševac,a ja ga poštujem jer imamo javnu ličnost koja je čitav život ljevičar.
Kod Muslimana ne postoji takva javna ličnost,kod njih moraju da budu svi pomalo desničari čak i oni iz Naše Stranke.

Elem mene Puhalo oduvijek nasmije ovim tekstom :laugh

SRĐAN PUHALO

Srđan Puhalo je rođen 1972. godine u Foči, jer u Kalinoviku nije bilo porodilišta.Odrastao je u Kalinoviku uz pomoć roditelja, mnogobrojne familije i "Politikinog zabavnika". Čuvajući krave kod babe Radojke shvatio je da je život veoma težak, pogotovo u Kalinoviku. Do četrnaeste godine bio je učesnik dvije omladinske radne akcije, posjetio koncentracione logore Jasenovac i redovno se takmičio u "Titovim stazama revolucije", što je ostavilo neizmjerni trag na njegovoj krhkoj ličnosti. Srednju školu završio je u Sarajevu, a psihologiju je diplomirao u Beogradu. Iluzije je izgubio prilično rano, a nevinost dosta kasno. Preživio je dva rata, kao i veliku inflaciju u Srbiji, a onda je došao da živi u Banjaluku. Magistrirao je psihologiju u Banjaluci, a doktorirao u Sarajevu. Dobar je otac dvoje djece, a loš muž jedne žene. Nije nosilac nijednog ordena, ali zato ga krase mnogi epiteti kao što su soroševac, nevladinac, strani plaćenik, antisrbin, autošovinista, Bakirov Srbin. Mašta da postane profesor na Fakultetu političkih nauka u Banjaluci. Ima mnogo problema sa pravopisom, stranim jezicima, potencijom i holesterolom.


=))

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Puhalo nudi 10.000 KM jer zna da Muslimani lažu oko broja poginule djece
PostPostano: 19 svi 2022, 22:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
BBC je napisao/la:
Puhalo više nije "prijatelj Bosne". Sad ga spominju po džamijama.


Sad im je Duvalo.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Puhalo nudi 10.000 KM jer zna da Muslimani lažu oko broja poginule djece
PostPostano: 19 svi 2022, 22:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27386
Citat:
SRĐAN PUHALO
Demontiranje Avda i ostalih suljagića
Dragi moj Avdo,

ti si vrlo koristan čovjek, samo te treba usmjeravati na pravi način i završiš posao dok kažeš, osmica.
...

https://bit.ly/3wunns5

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Puhalo nudi 10.000 KM jer zna da Muslimani lažu oko broja poginule djece
PostPostano: 19 svi 2022, 22:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Na što je spao taj srpski Navalny majke ti. Nekad sa hrvaskim Navalny-jem Martinom na plaćem odmor po Americi sad i Vasković više od njega zarađuje.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Puhalo nudi 10.000 KM jer zna da Muslimani lažu oko broja poginule djece
PostPostano: 20 svi 2022, 09:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Bošnjaci, hoćete li pustiti i ovu laž da prođe nakažnjeno.
Kao što ste pustili Klinton-Alijin dogovor oko Srebrenice i Neserov let?
Zašto vas ne interesuje vlastita sudbina? Ko vam garantuje da vas vaši neće i sutra ubijati? :neznam

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Puhalo nudi 10.000 KM jer zna da Muslimani lažu oko broja poginule djece
PostPostano: 21 svi 2022, 14:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2020, 18:26
Postovi: 5220
https://www.frontal.ba/blogovi/blog/61871/demontiranje-avda-i-ostalih-suljagica

Komentar muslimana

Mustafa Laković je napisao/la:

Poštovani gospodine Puhalo, Mislim da Vi kao psiholog, kako ste sami naveli jer ja samo to mogu korstiti, treba da znate šta je informacija a šta demantij. ja sam siguran da znate tako da mislim da ovo nije potrebno. Nije potrebno iz razloga što oni koji razmišljaju u ovom vremenu, a njih je vrlo malo moram priznati, ne trebaju Vaš demantij da bi shvatili da neke stavri nisu baš onakve kakve se žele predstaviti, nego svaku informaciju uzimaju sa velikom dozom rezerve dok ne provjere. Znate obzirom da u današnjem vremenu u kom živimo 99,99% informacija koje se plasiraju u javnom prostoru su lažne to se mnoge informacije i ne stavljaju u stanje rezerve nego se odmah odbacuju. Moram Vam gospodine Puhalo priznati da se s vama slažem po pitanju tačnosti podataka koje se iznose a koje se odnose na ratna dešavanja. Zaisa bi strana na kojoj sam ja bio trebala da iznosi tačne podatke. Ja sam gospodine Puhalo musliman i kao takvom mi je zabranjeno da lažem. čak mi je zabranjeno da prenosim neprovjerene informacije a kamoli da prenosim lažne informacije. Iz tog razloga, a sad Vam moram reći da ja ne znam šta je tačno a šta nije tačno, javnost treba da zna istinu. Ali jedna stvar gospodine Puhalo u ovoj cjeloj situaciji nije baš u skladu sa vremenom u kojem živimo. Vi ste psiholog i treba da znate da se za određena pitanja, koja su osjetljiva koja mogu biti bolna za određenu kategoriju populacije, ipak ne izlazi baš u javnost taman i kad je čovjek u pravu. Ako je istina da ste ponudili novac onom ko vam dokaže ono što vi osporavate, onda ste gospodine Puhalo teško pogriješili. ipak se to ne radi tako. Mišljenja sam da ima mnogo suptilnijih načina sa kojim bi se postigao isti cilj. A mišljenja sam da je Vama, kao što bi trebao biti svima nama isti cilj, cilj da se sazna istina. Ma kakva ona bila istina je najvažnija. S poštovanjem


Prvo, javnost treba da zna, a onda javnost ne treba da zna - džamijska šizofrenija je proporcionalna visini najbliže munare. =))

_________________
Sponzor lige hokejaških prvaka, brzog klizanja i ostalih zimskih sportova - vaš Gazprom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Puhalo nudi 10.000 KM jer zna da Muslimani lažu oko broja poginule djece
PostPostano: 21 svi 2022, 14:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 12:49
Postovi: 9252
Ja ne lazem, takiyye mi moje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Puhalo nudi 10.000 KM jer zna da Muslimani lažu oko broja poginule djece
PostPostano: 21 svi 2022, 17:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27386
https://hms.ba/tokaca-gdje-je-taj-fanto ... odgovorno/

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Puhalo nudi 10.000 KM jer zna da Muslimani lažu oko broja poginule djece
PostPostano: 21 svi 2022, 20:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Mirsad misli da njegovi lažu.

Citat:
TOKAČA: Gdje je taj fantomski popis od 1.601 ubijene djece u Sarajevu, to je neodgovorno

21. svibnja 2022

Direktor Istraživačko dokumentacionog centara IDC-a Mirsad Tokača, govoreći o broju ubijene djece tijekom opsade Sarajeva, kazao je da za njega brojevi nisu bitni, jer imaju ljudi koji su lansirali brojeve s različitim namjerama.

“To može biti dio ratne propagande ili bilo što drugo. Ono što je bitno je identitet žrtve, i za to se borim skoro 30 godina. Ne možete i neodgovorno je u javni prostor lansirati broj od 1.601 ubijenog djeteta, a da ne ponudite nikakvu argumentaciju. Naravno, nespretan način na koji je Srđan Puhalo izašao u javni prostor je jedna vrsta priče i sasvim je druga priča naša neodgovornost da takvu vrstu izbacivanja brojeva, koji se ne pojavljuju 1996., nego se pojavljuju 1994. godine, a pojavljivali su se i mnogo ranije. To je potpuno neodgovorno i vi time nudite argumentaciju onima koji hoće da relativiziraju zločine i koji hoće da ga potpuno negiraju”, rekao je Tokača za portal Source.ba.

Dodao je i da je on uvijek govorio o brojevima iza kojih su stajala imena i identiteti ljudi.

“Radili smo taj posao dugo godina, a 2003. počinjemo popis stanovništva uključujući Sarajevo. To je jedno dubinsko istraživanje iza kojeg stoji 100.000 imena”, kazao je on.

Došli do imena 524 djece

Institut za istraživanje zločina protiv čovječnosti i međunarodnog prava Univerziteta u Sarajevu se oglasio i rekli su u priopćenju da je 1996. godine Zavod za zdravstvenu zaštitu BiH iznio popise s pojedinačnim identitetima da je u Sarajevu pod opsadom ubijeno 1.601 dijete, a ranjeno 14.946 djece.

“To što tvrdi gospoda iz Instituta je vrlo upitno. Gdje je taj fantomski popis? Zašto nikada nije objavljen? Vrlo je interesantno da Institut tako nešto kaže i koji je svojim istraživanjem tu cifru potpuno negirao. Institut je između 2006. i 2010. radio istraživanja i došli su do imena 524 djece u opsjednutom Sarajevu, kad kažem opsjednuto Sarajevo, govorim o šest općina koje nisu bile slobodne”, istaknuo je Tokača, dodajući:

“Ako postoji popis – zašto nikad nije objelodanjen i objavljen? Zašto taj popis nisu odmah objavili? Evo desetak dana traje ova debata”.

Podsjetimo, ovu temu je otvorio politički analitičar Srđan Puhalo, koji je čak punudio novčanu nagradu u iznosu od 10.000 KM svakome tko mu donese imena 1601 ubijenog djeteta tijekom opsade Sarajeva./HMS/

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Puhalo nudi 10.000 KM jer zna da Muslimani lažu oko broja poginule djece
PostPostano: 21 svi 2022, 20:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
Puhalo je ispuhao svoju karijeru na džamijskom nebu.

pucao je sebi u nogu.

kotlina ne prašta ovakve prijestupe taman da se posadi na glavu.

odbačen je kao stari kurton, a novi dolazi na njegovo mjesto.

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Puhalo nudi 10.000 KM jer zna da Muslimani lažu oko broja poginule djece
PostPostano: 21 svi 2022, 22:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27386
Citat:
Srđan Puhalo
@SrkiPuhalo
·
19. svi
Problem je Puhalo i njegovo pitanje a nije problem sto u centru Sarajeva na spomeniku ubijenoj djeci stoji 524 imena, a svi govore o 1601 ubijenom djetetu!!!

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Puhalo nudi 10.000 KM jer zna da Muslimani lažu oko broja poginule djece
PostPostano: 23 svi 2022, 07:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Muslimani, jeste li otkrili ko vas laže sve ove godine?
Džamija ili SDA?
Iskreno, ja kad vidim kakve laži stižu iz Ukrajine, sumnjam i na Liberalne naciste. Možda vi niste ni krivi, drugi vas nagovorili da lažete.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Puhalo nudi 10.000 KM jer zna da Muslimani lažu oko broja poginule djece
PostPostano: 23 svi 2022, 08:59 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30420
novovrijeme je napisao/la:
Muslimani, jeste li otkrili ko vas laže sve ove godine?
Džamija ili SDA?
Iskreno, ja kad vidim kakve laži stižu iz Ukrajine, sumnjam i na Liberalne naciste. Možda vi niste ni krivi, drugi vas nagovorili da lažete.


Ne laže njih ni džamija ni SDA. Svi su oni odavno svjesni lažnih brojki, ali i svjesno sudjeluju u laži. Znaju što rade.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

804 of 2558 - 31.43%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 302 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Naša Kvačica i 383 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO