HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 07:08.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 438 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Raspad FBIH - Dodik : Hrvati i Bošnjaci će se lako razići
PostPostano: 05 ruj 2019, 10:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Nebula je napisao/la:
bobanovski je napisao/la:
Srpska je inozemstvo za vas i toga ste svjesni i mi i vi, drago mi je da si priznao ovo jer vi želite podršku zapada u istrijebljenju Hrvata u FBiH a napadanjem "zlih Srba" koji šuruju sa Rusima tražite tu podrškicu.


Upravo tako. Dodik se sastaje sa Putinom, nekoliko puta mjesečno sa ruskim ambasadorom, Rusija je uvijek protiv u PIC-u, Dodik izjavljuje da će RS biti i protiv EU ako to Rusi zatraže...

Naravno da će Bošnje to koristiti. Sve dok laju na Srbe imaće podršku zapada (čitaj USA). I da, ta im podrška treba ne zbog obračuna sa Srbima već zbog obračuna sa Hrvatima.

Slikovito govoreći, Bošnjaci laju na Srbe dok drže šapu na Hrvatima. Zapad će im tu šapu ignorisati sve dok laju na Srbe. Kada Bošnjaci budu sigurni da je FBiH osigurana prestaće lajati na Srbe i dogovorit će mirnu podjelu BiH sa Srbima.


Jok.
Ako Muslimani unište Hrvate, otvorice im se apetiti i pokušaće uništiti Srbe.
Pogotovo zato što će Hrvatske pozicije tada biti u njihovim rukama.
Al nećete vi uništiti Hrvate, prevelik je to zalogaj za vas.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Raspad FBIH - Dodik : Hrvati i Bošnjaci će se lako razići
PostPostano: 05 ruj 2019, 10:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
Grunf je napisao/la:
bobanovski je napisao/la:
Srpska ima 95 posto Srba, svoje granice i vojsku tj da ti prevedem:

Pogledaj film World War Z, Srpska je kao Izrael među zombijima okružena zidom ali Srpska za razliku od Izraela u filmu neće primati nikoga i proširiti infekciju.

Hrvati su na otvorenom sa SDA PTSP zombijima u otvorenom ratu koji samo ne postoji na terenu jer Hrvati nisu krenuli odgovarati, šute dok ih ovi šutiraju i to je jedina razlika. To ti je kao kad te netko tuče a ti mu ne odgovaraš, on te prebija i to nije tuča ali je samo pitanje vremena kada će ti puknuti film.

Nakon toga imaš tuču i razgraničenje, drugačije ne može završiti između Hrvata i Muslimana i ovo sa Dodikom je samo traženje pomoći MZ protiv ovoga kojeg udaraš jer se bojiš da mu ne dođe veliki brat iz Perecije.


Zapadni dio RS je u škripcu, istočni se naslanja na Srbiju. U slučaju razlaza pola granica RS je pod upitnikom. Jedino kaj je sigurno da se Hrvatska širi na HB, hoće li to ići do Drine ili do Bosne, vidjet ćemo. :zastava_Hrvata


Samo sanjaj spodobo pavelićevska.
Beograd sa par korisnih budala Sandžosa vrlo lako može da potpali muslimansko-hrvatski sukob, da se poglođete još gore nego 1993.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Raspad FBIH - Dodik : Hrvati i Bošnjaci će se lako razići
PostPostano: 05 ruj 2019, 10:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Vujadin je napisao/la:
Grunf je napisao/la:

Zapadni dio RS je u škripcu, istočni se naslanja na Srbiju. U slučaju razlaza pola granica RS je pod upitnikom. Jedino kaj je sigurno da se Hrvatska širi na HB, hoće li to ići do Drine ili do Bosne, vidjet ćemo. :zastava_Hrvata


Samo sanjaj spodobo pavelićevska.
Beograd sa par korisnih budala Sandžosa vrlo lako može da potpali muslimansko-hrvatski sukob, da se poglođete još gore nego 1993.


Ma daj ignorisite čovjeka vidite da mu je mozak u 1941.
Ima ludih ljudi i u stvarnosti i na internetu.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Raspad FBIH - Dodik : Hrvati i Bošnjaci će se lako razići
PostPostano: 05 ruj 2019, 10:37 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Nebula je napisao/la:
bobanovski je napisao/la:
Srpska je inozemstvo za vas i toga ste svjesni i mi i vi, drago mi je da si priznao ovo jer vi želite podršku zapada u istrijebljenju Hrvata u FBiH a napadanjem "zlih Srba" koji šuruju sa Rusima tražite tu podrškicu.


Upravo tako. Dodik se sastaje sa Putinom, nekoliko puta mjesečno sa ruskim ambasadorom, Rusija je uvijek protiv u PIC-u, Dodik izjavljuje da će RS biti i protiv EU ako to Rusi zatraže...

Naravno da će Bošnje to koristiti. Sve dok laju na Srbe imaće podršku zapada (čitaj USA). I da, ta im podrška treba ne zbog obračuna sa Srbima već zbog obračuna sa Hrvatima.

Slikovito govoreći, Bošnjaci laju na Srbe dok drže šapu na Hrvatima. Zapad će im tu šapu ignorisati sve dok laju na Srbe. Kada Bošnjaci budu sigurni da je FBiH osigurana prestaće lajati na Srbe i dogovorit će mirnu podjelu BiH sa Srbima.

To je vaš program ali imate par problema:

Demografija vam je bila glavni alat ali je problem u tome što ni vaša sirotinja talibanska ne želi živjeti više kao sirotinja dok vi blokirate BiH na putu prema EU, s više je se predstavnika MZ sreo Čović nego svi vaši predstavnici.

Izgubili ste dakle i demografiju i MZ, danas jedan Wigemark doslovno piša po vama i ostao vam je samo veliki brat sa rusofobijom koja će nestati kad tad jer vam je islamofobija na zapadu danas jača nego u Hrvatskoj ili Srbiji zbog terorističkih napada.


S Perecijom vas isto čeka rat onog trenutka kada se neki vaš raznese na Jadranu što je samo pitanje trenutka, ja osobno mislim da ćete završiti kao Palestinci.

Imati ćete svoju Gazu tj trokut i West Bank kao USK koji će biti pod direktnim utjecajem Hrvatske.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Raspad FBIH - Dodik : Hrvati i Bošnjaci će se lako razići
PostPostano: 05 ruj 2019, 10:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2010, 14:59
Postovi: 1500
Vujadin je napisao/la:
Grunf je napisao/la:

Zapadni dio RS je u škripcu, istočni se naslanja na Srbiju. U slučaju razlaza pola granica RS je pod upitnikom. Jedino kaj je sigurno da se Hrvatska širi na HB, hoće li to ići do Drine ili do Bosne, vidjet ćemo. :zastava_Hrvata


Samo sanjaj spodobo pavelićevska.
Beograd sa par korisnih budala Sandžosa vrlo lako može da potpali muslimansko-hrvatski sukob, da se poglođete još gore nego 1993.


Možemo i mi s par korisnih budala potpaliti vama Sandžak, Preševo i pola Vojvodine te cijelu RS. :smajl025 Pa sad vidi tko može više štete napraviti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Raspad FBIH - Dodik : Hrvati i Bošnjaci će se lako razići
PostPostano: 05 ruj 2019, 10:41 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Grunf je napisao/la:
Vujadin je napisao/la:

Samo sanjaj spodobo pavelićevska.
Beograd sa par korisnih budala Sandžosa vrlo lako može da potpali muslimansko-hrvatski sukob, da se poglođete još gore nego 1993.


Možemo i mi s par korisnih budala potpaliti vama Sandžak, Preševo i pola Vojvodine te cijelu RS. :smajl025 Pa sad vidi tko može više štete napraviti.

Zar vas u tom kraju ne ponižavaju Romi?

Zamisli kako je živjeti Hrvatima u srednjoj Bosni koje ubijaju islamisti i onda SDA oslobađa ubojice sa par vas koji imate kompleks od Roma.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Raspad FBIH - Dodik : Hrvati i Bošnjaci će se lako razići
PostPostano: 05 ruj 2019, 10:44 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Banirajte retarda skupa sa Danom, nema smisla da uništava temu sa svojim debilnim glupostima kad odgovara meni ili ovom SDA talibanu Nebuli.

Nemam ništa protiv argumenata ali me iritira kad netko ovako uleti i onda ovako lupeta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Raspad FBIH - Dodik : Hrvati i Bošnjaci će se lako razići
PostPostano: 05 ruj 2019, 10:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2010, 14:59
Postovi: 1500
bobanovski je napisao/la:
Banirajte retarda skupa sa Danom, nema smisla da uništava temu sa svojim debilnim fantazijama


Kme kme kme, spasite me moderatori u raspravi. Daj budi muško. Ovo je forum, a ne obdanište.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Raspad FBIH - Dodik : Hrvati i Bošnjaci će se lako razići
PostPostano: 05 ruj 2019, 10:55 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Grunf je napisao/la:
bobanovski je napisao/la:
Banirajte retarda skupa sa Danom, nema smisla da uništava temu sa svojim debilnim fantazijama


Kme kme kme, spasite me moderatori u raspravi. Daj budi muško. Ovo je forum, a ne obdanište.

Naporan si sa svojim debilnim glupostima, nemaš nijedan argument osim lupetanja i fantazija svojih sa kojima uništavaš temu.

Pomiri se s tim, završili smo sa Srbima i nemamo namjeru ni mi ni oni za sukobima. Imaš samo Muslimane koji žele svoj poraz od Srba naplatiti na nama.

Radije bi vratio Jajce Srbima i ostavio cijelu srednju Bosnu nego ostavio SDA talibanskoj sirotinji i sa Muslimanima nas čekaju sukobi.

Srbi su inozemstvo, nešto kao Mađari u sukobu sa Srbima devedesetih i toga su svi svjesni osim vas retardiranih ljubitelja Pavelića i dodrinaša.

Nećemo biti prijatelji s sa Srbima, nećemo biti ništa ali sa Muslimanima nas čeka sukob koji je trenutno zaleđen ali je samo pitanje vremena kada će krenuti jer nas žele uništiti.

Možda sutra, za koji mjesec, godinu ili par godina ali je tu i samo je pitanje vremena kada će Hrvatima puknuti film.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Raspad FBIH - Dodik : Hrvati i Bošnjaci će se lako razići
PostPostano: 05 ruj 2019, 11:06 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Koja je tvoja svrha na ovom zborištu osim pravdavanja Turaka s tim tvrdnjama o mirnom razgraničenju tj njihove politike? Oni koji žele Hrvate pretvoriti Hrvate u manjinu će to prihvatiti?

Kako sad da ti ne zaželim da ti Rom u Varaždinu ne opći sa sestrom?

Što ti točno tražiš ovdje?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Raspad FBIH - Dodik : Hrvati i Bošnjaci će se lako razići
PostPostano: 05 ruj 2019, 11:26 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6285
Grunf je napisao/la:
bobanovski je napisao/la:
Banirajte retarda skupa sa Danom, nema smisla da uništava temu sa svojim debilnim fantazijama


Kme kme kme, spasite me moderatori u raspravi. Daj budi muško. Ovo je forum, a ne obdanište.

Ti si Hrvatska verzija našeg amiđe te me strah da nisi slučajnost tamo nego pravilo zbog cega mi i jesmo u dubokim *** danas...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Raspad FBIH - Dodik : Hrvati i Bošnjaci će se lako razići
PostPostano: 05 ruj 2019, 11:59 
Online
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2011, 15:12
Postovi: 7467
bobanovski je napisao/la:
Izgubili ste dakle i demografiju


E ako smo izgubili demografiju onda je to druga priča :D

Bošnjaka rođenih u SBK 2017-te 73%
Bošnjaka rođenih u SBK 2018-te 76%

_________________
Podaci ZZO:
https://demografija.blogger.ba/2023/09/07/broj-osiguranih-po-kantonima/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Raspad FBIH - Dodik : Hrvati i Bošnjaci će se lako razići
PostPostano: 05 ruj 2019, 12:11 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Nebula je napisao/la:
bobanovski je napisao/la:
Izgubili ste dakle i demografiju


E ako smo izgubili demografiju onda je to druga priča :D

Bošnjaka rođenih u SBK 2017-te 73%
Bošnjaka rođenih u SBK 2018-te 76%

To su sve "potencijalni teroristi"

Kada krene buna protiv dahija selit će se kao što su se Hrvati selili 93, samo će ovaj put biti drugačiji omjer


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Raspad FBIH - Dodik : Hrvati i Bošnjaci će se lako razići
PostPostano: 05 ruj 2019, 12:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20748
Kad se Srbi odvoje pitanje je samo trenutka kad će se rasplamsat sukob. Samostalna FBiH mijenja drastično odnos snaga i naši bi tada morali momentalno reagirat. Što bi se primjerice dogodilo da Muslimani proglase FBiH svojom nacionalnom državom? Nakon tog trenutka svaka naša intervencija bi izgledala kao agresija i to se ne smije dopustit. Raspad BiH mora uzrokovat raspad FBiH ili su Hrvati kao politički faktor gotovi. Tko prvi krene s nekom inicijativom taj će pobijediti. Ako ne proglasimo HRHB na dan raspada BiH gotovi smo. Svi vidimo kako arbitraže i politički dogovori donose rješenja kad na vrbi rodi grožđe.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Raspad FBIH - Dodik : Hrvati i Bošnjaci će se lako razići
PostPostano: 05 ruj 2019, 12:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Republika Srpska je država realno gledajući to i muslimani znaju i toga su svjesni, fali nam još ministarstvo vanjskih poslova i odbrane da bi sve bilo full ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Raspad FBIH - Dodik : Hrvati i Bošnjaci će se lako razići
PostPostano: 05 ruj 2019, 12:15 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
weasel je napisao/la:
Kad se Srbi odvoje pitanje je samo trenutka kad će se rasplamsat sukob. Samostalna FBiH mijenja drastično odnos snaga i naši bi tada morali momentalno reagirat. Što bi se primjerice dogodilo da Muslimani proglase FBiH svojom nacionalnom državom? Nakon tog trenutka svaka naša intervencija bi izgledala kao agresija i to se ne smije dopustit. Raspad BiH mora uzrokovat raspad FBiH ili su Hrvati kao politički faktor gotovi.

Ma *** bi bila agresija, odvajanjem Srpske BiH gubi suverenitet i postaje teritorija samo.

Hrvatska će morati loviti teroriste uz podršku Hrvata HRHB


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Raspad FBIH - Dodik : Hrvati i Bošnjaci će se lako razići
PostPostano: 05 ruj 2019, 12:21 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30421
Grunf je napisao/la:
Mi i Bošnjaci ćemo se prijateljski razići, samo je pitanje kako će se Srbi i Bošnjaci razići, tu bi moglo biti vatre. :zubati


Kuda će ići granica?

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

807 of 2558 - 31.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Raspad FBIH - Dodik : Hrvati i Bošnjaci će se lako razići
PostPostano: 05 ruj 2019, 12:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32123
Naša Kvačica je napisao/la:
Grunf je napisao/la:
Mi i Bošnjaci ćemo se prijateljski razići, samo je pitanje kako će se Srbi i Bošnjaci razići, tu bi moglo biti vatre. :zubati


Kuda će ići granica?


EP HZHB. :kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Raspad FBIH - Dodik : Hrvati i Bošnjaci će se lako razići
PostPostano: 05 ruj 2019, 12:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20748
bobanovski je napisao/la:
weasel je napisao/la:
Kad se Srbi odvoje pitanje je samo trenutka kad će se rasplamsat sukob. Samostalna FBiH mijenja drastično odnos snaga i naši bi tada morali momentalno reagirat. Što bi se primjerice dogodilo da Muslimani proglase FBiH svojom nacionalnom državom? Nakon tog trenutka svaka naša intervencija bi izgledala kao agresija i to se ne smije dopustit. Raspad BiH mora uzrokovat raspad FBiH ili su Hrvati kao politički faktor gotovi.

Ma *** bi bila agresija, odvajanjem Srpske BiH gubi suverenitet i postaje teritorija samo.

Hrvatska će morati loviti teroriste uz podršku Hrvata HRHB

Jedna država se raspada a druga priželjkuje njen teritorij? Objasni to fino strancima i uvjeri ih kako to nije "agresija" već raspad. Ako mi sami proglasimo HRHB i objavimo odluku o pripojenju Hrvatskoj tada je to raspad. Ako čekamo i ne radimo ništa nadajući se dogovoru s muslimanima pa zatim izbije sukob jer se ne možemo dogovorit tada je to u očima svijeta agresija jer Hrvatska sigurno ne bi sve to mirno promatrala. Stvari treba postaviti od početka u našu korist.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Raspad FBIH - Dodik : Hrvati i Bošnjaci će se lako razići
PostPostano: 05 ruj 2019, 12:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
weasel je napisao/la:
bobanovski je napisao/la:
Ma *** bi bila agresija, odvajanjem Srpske BiH gubi suverenitet i postaje teritorija samo.

Hrvatska će morati loviti teroriste uz podršku Hrvata HRHB

Jedna država se raspada a druga priželjkuje njen teritorij? Objasni to fino strancima i uvjeri ih kako to nije "agresija" već raspad. Ako mi sami proglasimo HRHB i objavimo odluku o pripojenju Hrvatskoj tada je to raspad. Ako čekamo i ne radimo ništa nadajući se dogovoru s muslimanima pa zatim izbije sukob jer se ne možemo dogovorit tada je to u očima svijeta agresija jer Hrvatska sigurno ne bi sve to mirno promatrala. Stvari treba postaviti od početka u našu korist.


Kad smo vec kod "treba".
Treba Muslimanima ogaditi dan kad im je palo na pamet da mogu ziviti sa Srbima i Hrvatima.
Vi ih stisnite u FBiH, mi cemo u BiH.
Pa kad Mujo pukne ne ostaje mu nista drugo nego da sjedne za sto da rasparcamo BiH ili da uzme oruzje u ruke.
Sta god da uradi mi smo pobjednici.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Raspad FBIH - Dodik : Hrvati i Bošnjaci će se lako razići
PostPostano: 05 ruj 2019, 12:37 
Online
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2011, 15:12
Postovi: 7467
Stvari se mogu raspadati samo na ono od čega su sastavljene. Barem ako pričamo o nekom (polu) legalnom raspadu makar.

A današnja BiH je sastavljena od RS i FBiH. Podsjećam da FBiH postoji od 94-te kada je dobila i Vladu, i predsjednika, i skupštinu itd. Imala je i zajedničku vojsku koja se zvala Vojska Federacije BiH. U Daytonu je bila jedna od strana koja je parafirala sporazum.

Jednostavno, današnja BiH je u sastavljena od RS i FBiH koje su postojale prije Daytona i spojile se u Daytonu. BiH se može raspasti samo na 2 dijela realno.

E sad, raspad FBiH je isto moguć ali isključivo na ono od čega je FBiH sastavljena dakle na kantone. Neki od tih kantona se kasnije mogu ponovo ujediniti naravno.

Tako se i Jugoslavija raspala na ono od čega je sastavljena (republike) nakon čega su dvije republike (Srbija i Crna Gora) ponovo se ujedinile u SRJ.

E sad, jedna od republika (BiH) se dodatno podjelila iznutra ali je prije toga bio 4 godišnji rat. Da bi se neki kanton sutra dalje dijelio morat će unutar tog kantona biti rat pri čemu drugi kantoni nemaju pravo da se petljaju (nisu ni druge republike imale pravo da se petljaju u BiH). Izbore li Hrvati u SBK ratom da se SBK podjeli ja ću im prvi skinuti kapu. Biće to veliki uspjeh.

_________________
Podaci ZZO:
https://demografija.blogger.ba/2023/09/07/broj-osiguranih-po-kantonima/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Raspad FBIH - Dodik : Hrvati i Bošnjaci će se lako razići
PostPostano: 05 ruj 2019, 12:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Nebula je napisao/la:
Stvari se mogu raspadati samo na ono od čega su sastavljene. Barem ako pričamo o nekom (polu) legalnom raspadu makar.

A današnja BiH je sastavljena od RS i FBiH. Podsjećam da FBiH postoji od 94-te kada je dobila i Vladu, i predsjednika, i skupštinu itd. Imala je i zajedničku vojsku koja se zvala Vojska Federacije BiH. U Daytonu je bila jedna od strana koja je parafirala sporazum.

Jednostavno, današnja BiH je u sastavljena od RS i FBiH koje su postojale prije Daytona i spojile se u Daytonu. BiH se može raspasti samo na 2 dijela realno.

E sad, raspad FBiH je isto moguć ali isključivo na ono od čega je FBiH sastavljena dakle na kantone. Neki od tih kantona se kasnije mogu ponovo ujediniti naravno.

Tako se i Jugoslavija raspala na ono od čega je sastavljena (republike) nakon čega su dvije republike (Srbija i Crna Gora) ponovo se ujedinile u SRJ.

E sad, jedna od republika (BiH) se dodatno podjelila iznutra ali je prije toga bio 4 godišnji rat. Da bi se neki kanton sutra dalje dijelio morat će unutar tog kantona biti rat pri čemu drugi kantoni nemaju pravo da se petljaju (nisu ni druge republike imale pravo da se petljaju u BiH). Izbore li Hrvati u SBK ratom da se SBK podjeli ja ću im prvi skinuti kapu. Biće to veliki uspjeh.


5 muslimanskih kantona + 3 hrvatska su rijeseno pitanje.
Dijele se 2 mjesovita.
Ukoliko ima interesa lako ih je podjeliti.
Vi sad nemate interesa jer vam se nije ogadila FBiH.
Al kad se ogadi, molicete boga da se odvojite.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Raspad FBIH - Dodik : Hrvati i Bošnjaci će se lako razići
PostPostano: 05 ruj 2019, 12:46 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30421
Nebula je napisao/la:
E sad, jedna od republika (BiH) se dodatno podjelila iznutra ali je prije toga bio 4 godišnji rat. Da bi se neki kanton sutra dalje dijelio morat će unutar tog kantona biti rat pri čemu drugi kantoni nemaju pravo da se petljaju (nisu ni druge republike imale pravo da se petljaju u BiH). Izbore li Hrvati u SBK ratom da se SBK podjeli ja ću im prvi skinuti kapu. Biće to veliki uspjeh.


I što kad se ipak upetljaju, hoćeš ih ti izbacit iz igrice? :biceovodobro

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

807 of 2558 - 31.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Raspad FBIH - Dodik : Hrvati i Bošnjaci će se lako razići
PostPostano: 05 ruj 2019, 12:46 
Online
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2011, 15:12
Postovi: 7467
Ne može se SBK nikako podjeliti mirnim putem. Ne postoji način.

Može jedino ratom ali sada nema Srba na Ilidži i u Ilijašu. Kome takav rat treba?

_________________
Podaci ZZO:
https://demografija.blogger.ba/2023/09/07/broj-osiguranih-po-kantonima/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Raspad FBIH - Dodik : Hrvati i Bošnjaci će se lako razići
PostPostano: 05 ruj 2019, 12:49 
Online
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2011, 15:12
Postovi: 7467
Naša Kvačica je napisao/la:
Nebula je napisao/la:
E sad, jedna od republika (BiH) se dodatno podjelila iznutra ali je prije toga bio 4 godišnji rat. Da bi se neki kanton sutra dalje dijelio morat će unutar tog kantona biti rat pri čemu drugi kantoni nemaju pravo da se petljaju (nisu ni druge republike imale pravo da se petljaju u BiH). Izbore li Hrvati u SBK ratom da se SBK podjeli ja ću im prvi skinuti kapu. Biće to veliki uspjeh.


I što kad se ipak upetljaju, hoćeš ih ti izbacit iz igrice? :biceovodobro


Nije isto upetljet se iz Zenice i Sarajeva u SBK i upetljat se iz zapadne Hercegovine u SBK.

Ali bezveze je ova priča o ratu. Ja mislim da je već sad nemoguć ali neće RS izlaziti još nekoliko godina sigurno. Kada napokon izađe neće biti materijala za rat u FBiH.

_________________
Podaci ZZO:
https://demografija.blogger.ba/2023/09/07/broj-osiguranih-po-kantonima/


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 438 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Naša Kvačica i 390 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO