HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 15:52.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 142 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Ravnopravnost ili Samouprava 2.0
PostPostano: 24 srp 2019, 11:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
horus je napisao/la:
gušter je napisao/la:

Točno. Samo bih dodao da i ovi danas imaju viziju. Žele Pupovcev status za sebe, a status povlaštene nacionalne manjine (pri uhljebljivanju u federalne institucije) za svoje rođake i jarane.

Nije to ni blesavo. Hrvati nemaju potencijala za nešto više. Druga su bila vremena Jelaviceva.


Pa takva vizija bi bila ne samo veleizdajnička nego imbecilna, pošto po međunarodnim ugovorima imaš zagarantiranih 50% vlasti na entiteskoj razini a 33% na državnoj.

MZ apsolutno ništa ne može RH po pitanju haaga, ljudskih prava i sl sranja i ucjena, zato je čak anemični plenković pokazao više spremnosti pomoći Hrvatima HB-e, nego sve vlade zajedno prije njega od 2000. pa nadalje.

Uzmi primjer ostamostaljenja RH, tko nam je pomogao iz mz?
Svi su ili aktivno pomagali tadašnjeg neprijatelja ili su bili indiferentni.
Sloboda je ostavarena žrtovanjem naše krvi na altaru domovine.

Zato kažem treba tražit što nam po zakonu/ugovorima pripada, jer sve drugi vodi k apatiji i beznađu a u konačnici gaženju našeg naroda.

Kasno. Imali ste dosuđen penal, promašili ste ga 30 metara iznad prečke, sudija svirao da se nastavi utakmica. Možete samo da plačete.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ravnopravnost ili Samouprava 2.0
PostPostano: 24 srp 2019, 11:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2503
Carmello Šešelj je napisao/la:
Bolan potez u pm, nekoliko neisplaćenih plata, pa mogle su kantonalne vlasti u vašim kantonima da odvoje sredstva da im daju umesto te usrane plate, nisu to neke ne znam kolike pare. Kakvi jadnici vas vode i zašta su se prodali, i treba vas jebati za sve pare. Mada ja mislim da nije.prolbem u platama, nego da su Čović i još neki ucenjeni krivičnim postupcima. Kad vam je elita takva, onda ne očekujte napredak. I nas su tako jebali dok su nas vodili ucenjeni likovi iz SDS, pre nego što je Dodik došao na vlast.


Zato sam rekao da neko drugi (hss/hrs) treba preuzet primat među Hrvatima a janjičari iz HDZ Bih nek se slobodno Muslimani do kraja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ravnopravnost ili Samouprava 2.0
PostPostano: 24 srp 2019, 11:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2503
Carmello Šešelj je napisao/la:
horus je napisao/la:

Pa takva vizija bi bila ne samo veleizdajnička nego imbecilna, pošto po međunarodnim ugovorima imaš zagarantiranih 50% vlasti na entiteskoj razini a 33% na državnoj.

MZ apsolutno ništa ne može RH po pitanju haaga, ljudskih prava i sl sranja i ucjena, zato je čak anemični plenković pokazao više spremnosti pomoći Hrvatima HB-e, nego sve vlade zajedno prije njega od 2000. pa nadalje.

Uzmi primjer ostamostaljenja RH, tko nam je pomogao iz mz?
Svi su ili aktivno pomagali tadašnjeg neprijatelja ili su bili indiferentni.
Sloboda je ostavarena žrtovanjem naše krvi na altaru domovine.

Zato kažem treba tražit što nam po zakonu/ugovorima pripada, jer sve drugi vodi k apatiji i beznađu a u konačnici gaženju našeg naroda.

Kasno. Imali ste dosuđen penal, promašili ste ga 30 metara iznad prečke, sudija svirao da se nastavi utakmica. Možete samo da plačete.


Izgurali smo 100 puta gore, čak smo bili rubu bioloskog uništenja za vrijeme turskih ratova pa nismo se predali.
Zato sam rekao nema mjesta beznađu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ravnopravnost ili Samouprava 2.0
PostPostano: 24 srp 2019, 11:28 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
horus je napisao/la:
s one strane dinare je napisao/la:
mogu napravit šta god oće. ili ne napravit apsolutno ništa. nebitno. hrvati su u njemačkoj. ili uopće ne prate politiku. ta šačica što je ostala. davno digli ruke. 20 godina laži, lopovluka i izdaje za izdajom. čović se može slobodno osunetit na live tv i jebat svima mater. nema više ko da prigovori. kamoli da poduzme nešto.

dobro neko reče, status povlaštene nacionalne manjine, to je to što hdz uhljebe zanima, kakvi entiteti, kakavi izborni zakoni, kakve pičke materine.


Skoro polovica tvojih je po europi, još kad dođe 1.1.2020 slijedi bar je nekoliko stotina tisuća, zato smanji zluradost.


vjerovao ili ne hrvat sam. nikakva zluradost, samo činjenice. ili oćeš da se lažemo? ko će tražit to što predlažeš? čović, čavara, krišto? njihov interes nije nikakva ravnopravnost nego fotelje. dokazano po milijunti put. evo od prije sat vremena vijest.
Citat:
Čović: Formiranje vlasti u BiH rešenje za izlazak iz krize

Citat:
Čović i Đorđević: Neophodno žurno formiranje vlasti


skontao i čović da može šta oće, i treba nas jebat ko male majmune. samo udri dragane, do zadnjeg kockoglavog.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ravnopravnost ili Samouprava 2.0
PostPostano: 24 srp 2019, 11:34 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
Dinara davno si provaljen kao Muslimani, sta se sad pravdas? :D Što se tiče ostalog, pricekajmo jos godinu dana pa da vidimo ima li ikakvog efekta ovo janjičarsko drustvo. Kad smo mogli jest *** od rata ,mozemo jos samo godinu do godinu ipo max, a ako promjena ne dođe onda uzet stvari u svoje ruke te sam napravit istu koja će vjerojatno bit nasilna...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ravnopravnost ili Samouprava 2.0
PostPostano: 24 srp 2019, 11:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Carmello Šešelj je napisao/la:
horus je napisao/la:

Pa takva vizija bi bila ne samo veleizdajnička nego imbecilna, pošto po međunarodnim ugovorima imaš zagarantiranih 50% vlasti na entiteskoj razini a 33% na državnoj.

MZ apsolutno ništa ne može RH po pitanju haaga, ljudskih prava i sl sranja i ucjena, zato je čak anemični plenković pokazao više spremnosti pomoći Hrvatima HB-e, nego sve vlade zajedno prije njega od 2000. pa nadalje.

Uzmi primjer ostamostaljenja RH, tko nam je pomogao iz mz?
Svi su ili aktivno pomagali tadašnjeg neprijatelja ili su bili indiferentni.
Sloboda je ostavarena žrtovanjem naše krvi na altaru domovine.

Zato kažem treba tražit što nam po zakonu/ugovorima pripada, jer sve drugi vodi k apatiji i beznađu a u konačnici gaženju našeg naroda.

Kasno. Imali ste dosuđen penal, promašili ste ga 30 metara iznad prečke, sudija svirao da se nastavi utakmica. Možete samo da plačete.


Nisu oni promasili penal nego su odnijeli loptu pred svog golmana i zamolili Muslimane da im zabiju još jedan go.
Da su bar promasili (i to prazan go a 10 Srba stoji oko gola, drzi golmana za jaja i zavezanog za stativu) pa da čovjek kaže, pokušali su, nisu uspjeli, trude se ako ništa.
Ja ne kontam...
Najbolje da Dodik osnuje SNSD HB i stavi Karamatica za Predsjednika.
Covjek ima muda i mozak al nema podrske.

Citat:
Ukoliko SDA i stranke okupljene oko njih, taj takozvani bošnjački blok ne žele razgovarati o Izbornom zakonu BiH, nemamo o čemu razgovarati. Do tada ne bi bilo ni privremenog finansiranja, ali mi poštujemo stavove HNS-a - kaže Karamatić.
https://lat.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=345444

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ravnopravnost ili Samouprava 2.0
PostPostano: 24 srp 2019, 12:10 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Pazi ti govana, imaju situaciju praktički rješenu sa inzistiranjem rješenja pitanja VM i *** hoće praviti vlast.

Eno Suljagić već orgija.

Zašto? "Put BiH prema EU"? Muslimani ga i ne spominju jer žele rahat patnjom i blokadama sve

Izborni zakon?

Više se i ne spominje


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ravnopravnost ili Samouprava 2.0
PostPostano: 24 srp 2019, 12:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2503
novovrijeme je napisao/la:
Nisu oni promasili penal nego su odnijeli loptu pred svog golmana i zamolili Muslimane da im zabiju još jedan go.
Da su bar promasili pa da čovjek kaže, pokušali su, nisu uspjeli, trude se ako ništa.
Ja ne kontam...


Ništa od ovog mošnjaci nisu napravili svojom snagom, nego je svaka izmjena došla od mz na račun rahat patnje i 155. genocida, a kao pogonsko gorivo su služili petrodolari a od Hrvatske nije bilo apsolutno nikakve pomoći, čak što više otvoreno neprijateljstvo.

Znači kada je proglašena prva Samouprava, Hrvatskom je harala veleizdajnička šestroka, antidržavnička proganda aka "detuđmanizacije" je skoro pa u svom zenitu, te su se pojedine spodobe poput mesića, pusić i sl. doslovno naslađivali možebitnom nestanku Hrvata iz bih.

Naše trpaju u zatvor i proganjaju a smradovi iz sdp/hns/hsls/ids/hss/ls se otvoreno naslađuju.

Kako uvijek može gore, pa je predsjednik hdz-a postao izdajnik ivo sanader, uz svestranu pomoć *** glavaša putem obične krađe na 5. općem saboru hdz-a.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ravnopravnost ili Samouprava 2.0
PostPostano: 24 srp 2019, 12:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
novovrijeme je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Kasno. Imali ste dosuđen penal, promašili ste ga 30 metara iznad prečke, sudija svirao da se nastavi utakmica. Možete samo da plačete.


Nisu oni promasili penal nego su odnijeli loptu pred svog golmana i zamolili Muslimane da im zabiju još jedan go.
Da su bar promasili (i to prazan go a 10 Srba stoji oko gola, drzi golmana za jaja i zavezanog za stativu) pa da čovjek kaže, pokušali su, nisu uspjeli, trude se ako ništa.
Ja ne kontam...
Najbolje da Dodik osnuje SNSD HB i stavi Karamatica za Predsjednika.
Covjek ima muda i mozak al nema podrske.

Citat:
Ukoliko SDA i stranke okupljene oko njih, taj takozvani bošnjački blok ne žele razgovarati o Izbornom zakonu BiH, nemamo o čemu razgovarati. Do tada ne bi bilo ni privremenog finansiranja, ali mi poštujemo stavove HNS-a - kaže Karamatić.
https://lat.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=345444

Da, bolji opis situacije. Koji jad mi imamo od "saveznika", gori su od Italijana.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ravnopravnost ili Samouprava 2.0
PostPostano: 24 srp 2019, 12:18 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
novovrijeme je napisao/la:
bobanovski je napisao/la:
a postoji i opozicija unutar HDZ-a.


To vam je jedina nada.
Ako se podjelite na HDZ, HDZ1990, HDZ2018., HRP, RPH, HHLJ... možete se jebati. Jedan od njih ce sigurno izdati poput HSPa ili Lijanovica i prikloniti se muslimanima u hrvatskom Domu naroda.
U ozbiljnim ste *** zahvaljujuci ovoj garnituri HDZa.
Kad su izbori unutar HDZa?
A i to ne znači ništa jer pičkice i da odjebete iz HDZa osnovaće svoj klub i stranku.
E Čoviću glupane...

Žao mi je što sam branio *** veleizdajnička, ma nebi nitko glasao za njih da odu u drugu stranku a ne možeš se sad dijeliti.

Treba ih maknuti sve na silu od njihovih zamjenika pa do njih


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ravnopravnost ili Samouprava 2.0
PostPostano: 24 srp 2019, 12:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
horus je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:
Nisu oni promasili penal nego su odnijeli loptu pred svog golmana i zamolili Muslimane da im zabiju još jedan go.
Da su bar promasili pa da čovjek kaže, pokušali su, nisu uspjeli, trude se ako ništa.
Ja ne kontam...


Ništa od ovog mošnjaci nisu napravili svojom snagom, nego je svaka izmjena došla od mz na račun rahat patnje i 155. genocida, a kao pogonsko gorivo su služili petrodolari a od Hrvatske nije bilo apsolutno nikakve pomoći, čak što više otvoreno neprijateljstvo.

Znači kada je proglašena prva Samouprava, Hrvatskom je harala veleizdajnička šestroka, antidržavnička proganda aka "detuđmanizacije" je skoro pa u svom zenitu, te su se pojedine spodobe poput mesića, pusić i sl. doslovno naslađivali možebitnom nestanku Hrvata iz bih.

Naše trpaju u zatvor i proganjaju a smradovi iz sdp/hns/hsls/ids/hss/ls se otvoreno naslađuju.

Kako uvijek može gore, pa je predsjednik hdz-a postao izdajnik ivo sanader, uz svestranu pomoć *** glavaša putem obične krađe na 5. općem saboru hdz-a.


Pusti sad samoupravu. Tad je VP bio bog sa desetinama hiljada SFORovaca a Srbi i Hrvati ljuti neprijatelji.
Sad uz otvorenu podrsku Dodika, podrsku koja je jasno iskazana u Skupstini RS, live na RTRSu, možete Bakiru reci: "Bakire tjeraj se u 3 pizde materine, dok ne potpises sve ovo što smo mi tražili ne javljaj se jebemo ti babu. A Hambasadoru jebemo sestru!"
Al jok, Čović pljune na Dodikovu podršku i ode Bakiru pričati kako ima hemije izmedju njih dvojice. A ovaj htio tuziti Hrvatsku prije 3 dana!
Opet ne kontam. Da je pametan nije, plana B,C,E nema jer i prije 4 godine ga je Bakir zajebao na istu foru. I tad je Čović odjebao Dodika.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ravnopravnost ili Samouprava 2.0
PostPostano: 24 srp 2019, 12:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
novovrijeme je napisao/la:
i prije 4 godine ga je Bakir zajebao na istu foru. I tad je Čović odjebao Dodika.

Što se lepo uklapa u moju teoriju zavere da je čovek ucenjeni kriminalac.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ravnopravnost ili Samouprava 2.0
PostPostano: 24 srp 2019, 12:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Carmello Šešelj je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:
i prije 4 godine ga je Bakir zajebao na istu foru. I tad je Čović odjebao Dodika.

Što se lepo uklapa u moju teoriju zavere da je čovek ucenjeni kriminalac.


Pa nema drugog objašnjenja.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ravnopravnost ili Samouprava 2.0
PostPostano: 24 srp 2019, 12:28 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Carmello Šešelj je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:
i prije 4 godine ga je Bakir zajebao na istu foru. I tad je Čović odjebao Dodika.

Što se lepo uklapa u moju teoriju zavere da je čovek ucenjeni kriminalac.


Pendeš?
Ona je hodala sa Komšićem, tu je i Bevanda.

Treba ih sve maknuti iz HDZ-a i dovući Karamatića i Raguža, trebamo ljude koji su spremni zaraditi ali ne preko leđa hrvatskog naroda, kao da mu nije dovoljna vila ili onaj Bevanda nije dovoljno klepio pa mora praviti vlast sa Turcima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ravnopravnost ili Samouprava 2.0
PostPostano: 24 srp 2019, 12:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2503
novovrijeme je napisao/la:
horus je napisao/la:

Ništa od ovog mošnjaci nisu napravili svojom snagom, nego je svaka izmjena došla od mz na račun rahat patnje i 155. genocida, a kao pogonsko gorivo su služili petrodolari a od Hrvatske nije bilo apsolutno nikakve pomoći, čak što više otvoreno neprijateljstvo.

Znači kada je proglašena prva Samouprava, Hrvatskom je harala veleizdajnička šestroka, antidržavnička proganda aka "detuđmanizacije" je skoro pa u svom zenitu, te su se pojedine spodobe poput mesića, pusić i sl. doslovno naslađivali možebitnom nestanku Hrvata iz bih.

Naše trpaju u zatvor i proganjaju a smradovi iz sdp/hns/hsls/ids/hss/ls se otvoreno naslađuju.

Kako uvijek može gore, pa je predsjednik hdz-a postao izdajnik ivo sanader, uz svestranu pomoć *** glavaša putem obične krađe na 5. općem saboru hdz-a.


Pusti sad samoupravu. Tad je VP bio bog sa desetinama hiljada SFORovaca a Srbi i Hrvati ljuti neprijatelji.
Sad uz otvorenu podrsku Dodika, podrsku koja je jasno iskazana u Skupstini RS, live na RTRSu, možete Bakiru reci: "Bakire tjeraj se u 3 pizde materine, dok ne potpises sve ovo što smo mi tražili ne javljaj se jebemo ti babu. A Hambasadoru jebemo sestru!"
Al jok, Čović pljune na Dodikovu podršku i ode Bakiru pričati kako ima hemije izmedju njih dvojice.
Opet ne kontam. Da je pametan nije, plana B,C,E nema jer i prije 4 godine ga je Bakir zajebao na istu foru. I tad je Čović odjebao Dodika.


Čović je hb sanader, isti su profil izdajničkog smeća, ne znam ko mi se vise gadi izdajnička bagra poput mesića i braće pusić ili izdajnici poput sanadera i čovića.

Mogli se svašta da se ima principa, ali to je kod hdz učestalo poput helija-3 na zemlji.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ravnopravnost ili Samouprava 2.0
PostPostano: 24 srp 2019, 12:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30059
horus je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Bolan potez u pm, nekoliko neisplaćenih plata, pa mogle su kantonalne vlasti u vašim kantonima da odvoje sredstva da im daju umesto te usrane plate, nisu to neke ne znam kolike pare. Kakvi jadnici vas vode i zašta su se prodali, i treba vas jebati za sve pare. Mada ja mislim da nije.prolbem u platama, nego da su Čović i još neki ucenjeni krivičnim postupcima. Kad vam je elita takva, onda ne očekujte napredak. I nas su tako jebali dok su nas vodili ucenjeni likovi iz SDS, pre nego što je Dodik došao na vlast.


Zato sam rekao da neko drugi (hss/hrs) treba preuzet primat među Hrvatima a janjičari iz HDZ Bih nek se slobodno Muslimani do kraja.


Kakav HRS, pa eno ti Raguž na drugoj temi kaže ne bi se ja htio miješat u svoj posao. Spala knjiga na Karamatića. Dabogda se on javi barem priopćenjem.

Ako i bivši Bušić se ušuti onda ja ne znam tko ostaje. Treba prestat pričat sa muslimanima i isključivo se bavit svojim izdajnicima.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ravnopravnost ili Samouprava 2.0
PostPostano: 24 srp 2019, 12:47 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
ili će se hrvatski narod organizirat i izvuć izdajničku bagru na ulice ili promjene nema. a hrvatski narod reagira jedino ako se puca po njemu. mada koliko smo otupili pitam se bi li i onda.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ravnopravnost ili Samouprava 2.0
PostPostano: 24 srp 2019, 13:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2503
Naša Kvačica je napisao/la:
Kakav HRS, pa eno ti Raguž na drugoj temi kaže ne bi se ja htio miješat u svoj posao. Spala knjiga na Karamatića. Dabogda se on javi barem priopćenjem.

Ako i bivši Bušić se ušuti onda ja ne znam tko ostaje. Treba prestat pričat sa muslimanima i isključivo se bavit svojim izdajnicima.


Upravo sam pročitao, nevjerojatni stupanj odlučnosti. :klanjam
Jel tko s foruma poznaje Karamatića, pa da ga pozove u goste?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ravnopravnost ili Samouprava 2.0
PostPostano: 24 srp 2019, 13:23 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24534
Lokacija: Heartbreak Hotel
Karamatić se očitovao. Ima ma netu njegov najnoviji interview . Postavio bih ga ali mi nezgodno jer tipkam sa mobača.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ravnopravnost ili Samouprava 2.0
PostPostano: 03 kol 2019, 17:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2503
Bobovac je napisao/la:
Karamatić se očitovao. Ima ma netu njegov najnoviji interview . Postavio bih ga ali mi nezgodno jer tipkam sa mobača.

Vidio sam neki dan.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ravnopravnost ili Samouprava 2.0
PostPostano: 05 stu 2021, 23:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Decki, imamo zeleno svjetlo za samoupravu.

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ravnopravnost ili Samouprava 2.0
PostPostano: 05 stu 2021, 23:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20462
DrMag je napisao/la:
Decki, imamo zeleno svjetlo za samoupravu.

:eek

S kojeg Zg brda :D

:zivili

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ravnopravnost ili Samouprava 2.0
PostPostano: 06 stu 2021, 01:02 
Offline

Pridružen/a: 27 pro 2019, 23:46
Postovi: 287
Weasela za predsjednika iz reda mujgorskog naroda.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ravnopravnost ili Samouprava 2.0
PostPostano: 06 stu 2021, 01:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
weasela ćemo muslimanima nametnuti kao člana predsjedništva.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ravnopravnost ili Samouprava 2.0
PostPostano: 06 stu 2021, 01:07 
Offline

Pridružen/a: 08 lip 2021, 17:22
Postovi: 6131
Lokacija: Herceg-Bosna
DrMag je napisao/la:
Decki, imamo zeleno svjetlo za samoupravu.

Kako smo imali i 2001 , tako imamo i danas ...

bez podrške RH mi smo pušijona , ali vrijedi probat ako ne prihvate IZ pa što bude ...


Ako uspijemo uspijemo , ako ne svakako ćemo bit politička manjina i ako nas sruše i ako ne prihvate IZ a neće . Vrijedi pokušat

_________________
Forumaš Dudu : na komentar o slomu Herceg Bosne i Hrvata u njoj .

"Bmk da prostiš, mene u BIH još samo zanima ispratit muslimane do nula u rođenima"


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 142 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: iprodano, Nebula, NekoIme, Tomba17 i 253 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO