HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 23:24.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 75 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Rezultati izbora za Skupštinu RS
PostPostano: 09 lis 2018, 19:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
aleksije radicevic je napisao/la:
Treba razmišljati kako da im se uzvrati.

Ne treba tu puno ni razmišljati. Kad oni hraknu po Srpskoj i Dodiku, hraknite i vi po Čoviću i njegovom angažmanu oko Trećeg. Kad oni pomenu granice Srpske na toliko i toliko km od Zagreba, pomenite i vi granice HB na toliko i toliko km od Beograda itd.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezultati izbora za Skupštinu RS
PostPostano: 09 lis 2018, 19:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
aleksije radicevic je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:
Lako je nama Hrvatsku u jadu zabaviti al imacemo vise stete nego koristi.
Nismo bas u poziciji da stvaramo neprijatelje jer nam je dosadno.


Pa sad ti rekoh, i Hrvati ovde nekad negoduju koliko se Hrvatska neprijateljski, često bez razloga i nekog svog interesa, odnosi prema RS. Od Hrvatske nema potrebe stvarati neprijatelja, jer ona se već odavno neprijateljski postavila. Treba razmišljati kako da im se uzvrati.


Ma pusti sta pricaju.
Dan nakon izbora su raspisali tender za most kod Gradiske. U nedelju su bili izbori u ponedeljak je raspisan tender. Cekali rezultat izbora...
Za most kod Gradiske trebaju platiti pola mosta i napraviti 10 km auto puta, pristupne puteve, novi granicni prelaz + izgubiti veliki broj vozila na svojim autoputevima.
Razmisli zbog cega su to uradili samo dan nakon izbora a opstruisali su taj projekt vise od 10 godina.
Znaju oni jako dobro sta se desava i sta se moze desavati u BiH.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezultati izbora za Skupštinu RS
PostPostano: 09 lis 2018, 19:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Agathonikos je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:
Treba razmišljati kako da im se uzvrati.

Ne treba tu puno ni razmišljati. Kad oni hraknu po Srpskoj i Dodiku, hraknite i vi po Čoviću i njegovom angažmanu oko Trećeg. Kad oni pomenu granice Srpske na toliko i toliko km od Zagreba, pomenite i vi granice HB na toliko i toliko km od Beograda itd.


Pa upravo o tome ja i pišem već neko vreme. Nekad sam i ja bio za savez sa Hrvatima, ali Hrvatskoj je važnije da bude protiv BiH Srba, čak i na štetu BiH Hrvata.
O tome treba misliti, a ne više o Bošnjcima. Oni nisu nikakav faktor više.
Spali su 3 poslanika u NSRS. Što bi rekao Mija:


:D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezultati izbora za Skupštinu RS
PostPostano: 09 lis 2018, 20:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
novovrijeme je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:

Pa sad ti rekoh, i Hrvati ovde nekad negoduju koliko se Hrvatska neprijateljski, često bez razloga i nekog svog interesa, odnosi prema RS. Od Hrvatske nema potrebe stvarati neprijatelja, jer ona se već odavno neprijateljski postavila. Treba razmišljati kako da im se uzvrati.


Ma pusti sta pricaju.
Dan nakon izbora su raspisali tender za most kod Gradiske. U nedelju su bili izbori u ponedeljak je raspisan tender. Cekali rezultat izbora...
Za most kod Gradiske trebaju platiti pola mosta i napraviti 10 km auto puta, pristupne puteve, novi granicni prelaz + izgubiti veliki broj vozila na svojim autoputevima.
Razmisli zbog cega su to uradili samo dan nakon izbora a opstruisali su taj projekt vise od 10 godina.
Znaju oni jako dobro sta se desava i sta se moze desavati u BiH.


OK. Ne znam baš da razmišljam u kontekstu tog mosta kod Gradiške, moguće je da si u pravu.
meni opet pada na pamet da je to njihov interes. Jer kad tad će autoput iz Doboja stići do Rače i Kuzmina. A pričalo se i o autputu Sarajevo - Beograd. Što znači da bi neko glavno saobraćajno čvorište za izlaz BL i SA u Evropu i Tursku bilo negde u Srbiji. Malo zaobilazno, ali podnošljivo, s obzirom da se radi o autoputu. I tako bi oni postali saobraćajno slepo crevo. Ovim mostom u Gradiški ustvari investiraju u sebe.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezultati izbora za Skupštinu RS
PostPostano: 09 lis 2018, 20:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58784
Lokacija: DAZP HQ
aleksije radicevic je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

Ma pusti sta pricaju.
Dan nakon izbora su raspisali tender za most kod Gradiske. U nedelju su bili izbori u ponedeljak je raspisan tender. Cekali rezultat izbora...
Za most kod Gradiske trebaju platiti pola mosta i napraviti 10 km auto puta, pristupne puteve, novi granicni prelaz + izgubiti veliki broj vozila na svojim autoputevima.
Razmisli zbog cega su to uradili samo dan nakon izbora a opstruisali su taj projekt vise od 10 godina.
Znaju oni jako dobro sta se desava i sta se moze desavati u BiH.


OK. Ne znam baš da razmišljam u kontekstu tog mosta kod Gradiške, moguće je da si u pravu.
meni opet pada na pamet da je to njihov interes. Jer kad tad će autoput iz Doboja stići do Rače i Kuzmina. A pričalo se i o autputu Sarajevo - Beograd. Što znači da bi neko glavno saobraćajno čvorište za izlaz BL i SA u Evropu i Tursku bilo negde u Srbiji. Malo zaobilazno, ali podnošljivo, s obzirom da se radi o autoputu. I tako bi oni postali saobraćajno slepo crevo. Ovim mostom u Gradiški investiraju u sebe.


šta si sad tu napisao. Hrvatska je zemlja destinacija, nas ne interesira biti tranzitna zemlja iako to jesmo po tom koridoru prema Beogradu i nemam pojma koji to pravac može konkurirati najbržoj dionici Ljubljana-Zagreb-Beograd. taman da se sva mreža autocesta složi u RS i FBIH tu nikad neće biti nekog ozbiljnog tranzitnog prometa. dionica od Banja Luke do Gradiške je sablasno prazna čak i kad je besplatna bila, jednostavno nema prometa.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezultati izbora za Skupštinu RS
PostPostano: 09 lis 2018, 20:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
novovrijeme je napisao/la:

1996. - 18 poslanika
1998. - 17 poslanika
2000. - 10 poslanika
2002. - 13 poslanika
2006. - 8 poslanika
2010. - 5 poslanika
2014. - 5 poslanika
2018. - 3 poslanika :crying

Da se na trenutak vratimo ovoj hronologiji vrtoglavog pada bošnjačkih poslanika u Narodnoj skupštini Republike Srpske. Zanimljivo, kako je ovaj broj padao a posljedično padao i bošnjački uticaj u Srpskoj, tako je rastao bošnjački animozitet prema Hrvatima a posljedično i rastao njihov apetiti prema FBiH. Matematičko-logički zaključujem da je to trend koji teško da će se promijeniti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezultati izbora za Skupštinu RS
PostPostano: 09 lis 2018, 20:08 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13477
Lokacija: ZG
Potemkinova sela

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezultati izbora za Skupštinu RS
PostPostano: 09 lis 2018, 20:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Agathonikos je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

1996. - 18 poslanika
1998. - 17 poslanika
2000. - 10 poslanika
2002. - 13 poslanika
2006. - 8 poslanika
2010. - 5 poslanika
2014. - 5 poslanika
2018. - 3 poslanika :crying

Da se na trenutak vratimo ovoj hronologiji vrtoglavog pada bošnjačkih poslanika u Narodnoj skupštini Republike Srpske. Zanimljivo, kako je ovaj broj padao a posljedično padao i bošnjački uticaj u Srpskoj, tako je rastao bošnjački animozitet prema Hrvatima a posljedično i rastao njihov apetiti prema FBiH. Matematičko-logički zaključujem da je to trend koji teško da će se promijeniti.


I u zadnjem ratu se brzo promjenio. Pa su imali određenih problema preći određene crte.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezultati izbora za Skupštinu RS
PostPostano: 09 lis 2018, 20:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
aleksije radicevic je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

Ma pusti sta pricaju.
Dan nakon izbora su raspisali tender za most kod Gradiske. U nedelju su bili izbori u ponedeljak je raspisan tender. Cekali rezultat izbora...
Za most kod Gradiske trebaju platiti pola mosta i napraviti 10 km auto puta, pristupne puteve, novi granicni prelaz + izgubiti veliki broj vozila na svojim autoputevima.
Razmisli zbog cega su to uradili samo dan nakon izbora a opstruisali su taj projekt vise od 10 godina.
Znaju oni jako dobro sta se desava i sta se moze desavati u BiH.


OK. Ne znam baš da razmišljam u kontekstu tog mosta kod Gradiške, moguće je da si u pravu.
meni opet pada na pamet da je to njihov interes. Jer kad tad će autoput iz Doboja stići do Rače i Kuzmina. A pričalo se i o autputu Sarajevo - Beograd. Što znači da bi neko glavno saobraćajno čvorište za izlaz BL i SA u Evropu i Tursku bilo negde u Srbiji. Malo zaobilazno, ali podnošljivo, s obzirom da se radi o autoputu. I tako bi oni postali saobraćajno slepo crevo. Ovim mostom u Gradiški ustvari investiraju u sebe.


Kako ce im biti interes da ulupaju min. 300 miliona km za nesto sto im nikako ne treba cak im i smanjuje tranzit?
Da im je interes davno bi ga napravili.
Sutra ce cijela Slavonija ici na more preko BL umjesto da ide na Zagreb pa Dalmatinom.

Al im je opet manja steta da naprave most nego da Dodik pusti tupana i glupana da ih tuzi ili sta im vec moze pasti na pamet.
Mi i Hrvati smo vjecni neprijatelji, to se nikad nece promjeniti ali i interes je vjecan. A imamo dosta zajednickih interesa. Sa Muslimanima nemamo ni jedan.

dudu je napisao/la:
dionica od Banja Luke do Gradiške je sablasno prazna čak i kad je besplatna bila, jednostavno nema prometa.


Pa nema kad je lokalni autoput od BL do Gradiske i ne vodi nigdje. Evo vec sad kad je otvorena dionica do Doboja saobracaj se malo je reci uduplo iako nema mosta.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezultati izbora za Skupštinu RS
PostPostano: 09 lis 2018, 20:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Ako 2022. taj broj spadne na 2 ili 1, biće to jak udarac u pleksus moje države Bosne i Hercegovine od kojeg se gubi dah. Ali ne lezi vraže, tu je i gospodin Željko da sa 4. mandatom svima nama koji vjerujemo u nju a koji smo ošamućeni tim podmuklim udarcem, povrati dah a i nadu u bolje sutra.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezultati izbora za Skupštinu RS
PostPostano: 09 lis 2018, 20:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Agathonikos je napisao/la:
Ako 2022. taj broj spadne na 2 ili 1, biće to jak udarac u pleksus moje države Bosne i Hercegovine od kojeg se gubi dah. Ali ne lezi vraže, tu je i gospodin Željko da sa 4. mandatom svima nama koji vjerujemo u nju a koji smo ošamućeni tim podmuklim udarcem, povrati dah a i nadu u bolje sutra.


Tesko da moze spasti na 2 ili 1. Na 1 ne moze spasti nikako jer ko predje cenzus dobija 3 ili 2.
Ovaj put su sa 3,72% jedva presli cenzus od 3%.
2022. ga nece ni preci.
Dakle 0 ko Hrvati.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezultati izbora za Skupštinu RS
PostPostano: 09 lis 2018, 20:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58784
Lokacija: DAZP HQ
nije da ih je toliko nestalo nego su se posrbili, prate srpsku politiku i biraju svoje favorite, ove federalne stranke su im sve manje popularne jer nemaju veze s realnošću i događanjima u RSu.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezultati izbora za Skupštinu RS
PostPostano: 09 lis 2018, 20:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Pisao sam o tome davno. Roditelji umiru i djeca više nemaju nikakve prepreke da prodaju nekretninu. Ako je roditeljima to bio patriJotski čin inata ne prodavati djeci nije. Pogotovo zbog činjenice ako ne prodaš sad vlaga i nedostatak grijanja zimi ti uništi kuću. Pa daj šta daš.

To je muslimanima stvarno inozemstvo, i nikakve furke tu činjenicu ne mogu promijeniti. Kao što bi i meni bio Doboj ili Prijedor.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezultati izbora za Skupštinu RS
PostPostano: 09 lis 2018, 21:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
novovrijeme je napisao/la:
Tesko da moze spasti na 2 ili 1. Na 1 ne moze spasti nikako jer ko predje cenzus dobija 3 ili 2.
Ovaj put su sa 3,72% jedva presli cenzus od 3%.
2022. ga nece ni preci.
Dakle 0 ko Hrvati.

Ne, samo to ne jer to bi značilo da manji entitet gubi svaku sponu sa ostatkom moje napaćene države. Dragi Bošnjaci, ne radite mi to jer takav udarac teško da bih mogao da podnesem.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezultati izbora za Skupštinu RS
PostPostano: 10 lis 2018, 09:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Nemamo vise sa kim da suživimo. :sad
Kolege sa bratskog klixa su primjetile ovaj problem. Brinu se i oni za nas. Hvala im.
Ako nista imamo jedni druge online.
Nisu Sent Luis i Malmö vise daleko kao sto su nekad bili. :zivili

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezultati izbora za Skupštinu RS
PostPostano: 10 lis 2018, 09:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Muslimani su se odrekli Republike Srpske vec odavno, vecina ih leti u Sarajevo i to ona vecina koje je poslije rata ostala ili se vratila da živi, za razliku od primjerice Srba u Federaciji, nije ipak isto živjeti u selima oko Višegrada, Zvornika i Foče i u Sarajevu i okolici, za par godina Srbi u Federaciji mogu traziti i svoje autonomne pokrajine kako stvari stoje :zubati

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezultati izbora za Skupštinu RS
PostPostano: 10 lis 2018, 10:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Evo sad slucajno saznah da nam ni Lepi Ramiz nije u RS

Citat:
Potpredsjednik Republike Srpske Ramiz Salkić živi u Tuzli, ali je prijavljen na prijeratnoj adresi u Zvorniku.


BTW. Ja mislio da Lepi ima bar 60 godina a on ustvari momčić. 1973. godište. :smijeh :scared

Ramiz Salkić 2012. (38 godina)

http://24sata.info/politika/87616-salki ... odine.html

slika

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezultati izbora za Skupštinu RS
PostPostano: 10 lis 2018, 10:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Inostranstvo zvano Banja Luka i zgrada vlade RS ... :zubati

Citat:
Govedarica: Petrović mi nije odgovarao na telefonske pozive

Predsjednik SDS-a Vukota Govedarica rekao je da je telefonom danas zvao gradonačelnika Doboja Obrena Petrovića, ali da mu nije odgovarao na pozive, jer je, kako kaže, u inostranstvu.

Na pitanje kako komentariše izjavu funkcionera SDS-a Obrena Petrovića da je pobjeda kandidata koalicije SNSD-DNS-SP Milorada Dodika i Željke Cvijanović ubjedljiva i da im treba čestitati, Govedarica je rekao da je vijest vidio u servisu Novinske agencije Republike Srpska - SRNA, ali da nije uspio stupiti u kontakt sa Petrovićem jer je u inostranstvu.

- Niko ne može sebi dati za pravo da radi šta mu je drago. Postoje stranački organi, razgovaraće se. Ako mene pitate, nema razgovora sa Dodikom. Izabran sam za predsjednika i pokraden. Ognjen Tadić je prećutao izbornu krađu, ja neću - kaže Govedarica.

Govedarica je mišljenja da je voljom glasača on izabran za predsjednika Republike Srpske i da će tražiti da ponovo budu izbrojani svi glasački listići.

- Učiniću sve da dokažem istinu i zadovoljim pravdu. Iz6orni proces nije završen, a izbore treba da definišu glasači, a ne brojači glasova - rekao je Govedarica na konferenciji za novinare u Banjaluci.

On tvrdi da je upadljivo povećan broj nevažećih glasačkih listića i da ih sada ima oko 42.500, te da je zato neophodno obezbijediti uvid u te listiće.

- Pokraden sam na najbrutalniji način i sa /liderom SNSD-a/ Miloradom Dodikom nema razgovora o saradnji. Mora biti utvrđen broj glasačkih listića u skladu sa zapisnicima, a ne oni koji su u vrećama - rekao je Govedarica.

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezultati izbora za Skupštinu RS
PostPostano: 10 lis 2018, 12:59 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2013, 16:10
Postovi: 3044
I nacelnik opstine Sokolac i visoki funkcioner SDS Bjelica izjavio da treba cestitati Dodiku i zalozio se za zajednicki nastup srpskog bloka na nivou BiH ali i na nivou RS a u cilju jacanja RS.Jos jedan prelet u najavi?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezultati izbora za Skupštinu RS
PostPostano: 10 lis 2018, 14:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 sij 2013, 13:46
Postovi: 8149
Lokacija: Republic of Srpska
novovrijeme je napisao/la:
Evo sad slucajno saznah da nam ni Lepi Ramiz nije u RS

Citat:
Potpredsjednik Republike Srpske Ramiz Salkić živi u Tuzli, ali je prijavljen na prijeratnoj adresi u Zvorniku.


BTW. Ja mislio da Lepi ima bar 60 godina a on ustvari momčić. 1973. godište. :smijeh :scared

Ramiz Salkić 2012. (38 godina)

http://24sata.info/politika/87616-salki ... odine.html

slika


Ramiz je u Bratuncu.
I njegovi koraci se prate i zalaganje za ...Ako se utvrdi da je stvarno upleten u... Biće posla i za CIA-u.

_________________
[img]https://oi39.tinypic.com/f21vf4.jpg[/img]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezultati izbora za Skupštinu RS
PostPostano: 10 lis 2018, 15:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Mislio sam da je taj Govedarica normalniji. Doduše nisam ga ni pratio, dosadno mi to.
Čitav SDS je kao magnet za imbecile.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezultati izbora za Skupštinu RS
PostPostano: 14 lis 2018, 17:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
https://semberske.com/bn-najavljuje-mas ... preletiti/

Nađoše pet-šest potencijalnih "papaka" na BN. :D
Dovoljno da se DNS disciplinuje ukoliko počne da koketira sa drugom stranom.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezultati izbora za Skupštinu RS
PostPostano: 14 lis 2018, 17:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
aleksije radicevic je napisao/la:
https://semberske.com/bn-najavljuje-masovno-krstenje-papaka-evo-ko-ce-po-njima-preletiti/

Nađoše pet-šest potencijalnih "papaka" na BN. :D
Dovoljno da se DNS disciplinuje ukoliko počne da koketira sa drugom stranom.


Pa o tome danima pišemo na ovom forumu, Petrović, Bjelica i Mićo već unazad mjesecima pokazuju tu "ljubav" prema Dodiku, po meni to bi bilo i sasvim ocekivano, zanimljiv clanak Soroš portala, i ako su danima unazad pokusavali da ubijede javnost kako SDS čvrsto stoji i kako su navedena trojica čvrsto uz predsjednika stranke, sada ipak malo drugacija priča, očito svatajući sta ce se desiti i da je to neizbježno, jer za ovakav članak, gdje se najači kadrovi nazivaju "papcima" te im se kaći breme izdajica ipak treba imati dobar povod i razlog, očito svi sve već znaju sta je neizbježno ...

Takodje ista stvar i sa DNS-ovcima, Mile ovo radi na takav jedan nazovi vrhunski nacin da mu se uistinu treba odati svo moguce priznanje, naravno sve u cilju sto stabilnije i jake nove vlade, bukvalne slaže ih kao lego kockice

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezultati izbora za Skupštinu RS
PostPostano: 14 lis 2018, 18:13 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2013, 16:10
Postovi: 3044
Davor opet dao ultimatum,do 14.novembra u 18 sati.Sad mu ne valja ni njegov medjunarodni advokatski tim,sad su i oni saucesnici u zlocinu Vukota namrsten i uplasen.Video medju kakve ludake je dosao.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rezultati izbora za Skupštinu RS
PostPostano: 15 lis 2018, 16:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
ma, ne vidi on tamo ludake, njemu je s njima dobro, neki mu i skandiraju.
ali uplašen sigurno jeste. nema on pojma šta da radi, kao ni šta se očekuje od njega. on je navikao samo da priča prazne priče, proziva i kritikuje, a hrpica ljudi sad gleda u njega kao u predsjednika i očekuje, šta?
zabezekn`o se čovjek


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 75 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Grom, Hagresor, mirusvijetu, Rogle, Shchepo, Vukota i 468 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO