HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 11 lis 2024, 16:21.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 7199 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 288  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 22 srp 2022, 22:12 
Offline

Pridružen/a: 17 sij 2013, 23:28
Postovi: 1441
Možda i ova uloga Turske koja igra dosta protiv Američkih interesa je tu pomogla, budući da se Turci smatraju zaštitnicima Bošnji.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 22 srp 2022, 22:14 
Offline

Pridružen/a: 22 pro 2021, 03:20
Postovi: 1113
sev je napisao/la:
Sledeći cilj su im Srbi. Ko što reče mirusvijetu, moraju biti namireni nekako. A raćunaju Srbe Zapad ne voli kao što voli Hrvate, pa možda ućare nešto.

Kakve Srbe poslije ovog ce imat volje taman da odu do ambasade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 22 srp 2022, 22:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 16:06
Postovi: 29124
Hagresor je napisao/la:
Mene je osobno najviše razočarao Bidon. Osobno se uvjerio u patnje mladih muslimana da bi sad sve preokrenuo naglavačke,taman kad je “bosna” bila nadomak ruke. Ali valja i njega razumijeti, stariji je i lako zaboravlja. Da je bar netko od muslimana radio na njegovoj kampanji za predsjednika i izvojevao mu odlučujuću pobjedu u Iowi glasovima probosanaca. Tad bi sve bilo drugačije. Ovako nikada nećemo znati.


Onaj lik Erol, koji tamo 30 godina živi, kaže da je mu je Inzko, kad je išao tamo
u posjetu, rekao, da je BiH negdje na 25., 26. mjestu.

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 22 srp 2022, 22:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 13:49
Postovi: 9926
Lokacija: Usa
I sve sto izgovore ovih dana, vratice im se kao bumerang u glavu, i shit i krizarska Europa i podignimo zastave islama, sve to netko negdje tefteri.

Oni ne znaju politiku, sve se svodi na kmecanje histeriju, a sama uloga zrtve blijedi kad prijetis zastavama islama i dzihadom. Samo im to nitko nema reci.

Za njih je politika ono sto radi SDA, Hamo daj uplati botovima da glasaju za bokira na anketi kliksa.
Sibicari ili sitni prevaranti, to im je modus operandi zapravo cijelo muslimansko drustvo u BiH funkcionira na tim principa. Ljudi ne znaju sto je politika, sto demokracija, oni i dalje zive u feudalizmu gdje je bokir beg a okolo raja koja radi za bega. Imaju begovske sda porodice koje vladaju i muslimansku raju cesto krezavu, koja ide na mitinge i dere se bokire bokire.

Ljudi ne znaju sto je drzava, a igraju se iste. Samo primjetite te njihove "intelektualce" pa to je sve cuvalo ovce i krave, to nema dva zrna u glavi, diplomira u Travniku doktorira u Bugojnu na privatnim fakultetima pa ga stranka pogura na poziciju, gle im samo novinara po kliksu i ostalim portalima. Polupismena rulja.
Pomorsko udruzenje u Vogosci, i slicni smjehotresi.

Da im nema onih par pismenih faca, Kljujic, Bogicevic, koje su listom gurnuli na marginu jer cuvar ovaca ne voli bolje od sebe... izgledali bi kao Hamas. Sto i jesu, u sustini.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 22 srp 2022, 22:18 
Offline

Pridružen/a: 21 tra 2022, 07:46
Postovi: 2265
novem je napisao/la:
Hagresor je napisao/la:
Mene je osobno najviše razočarao Bidon. Osobno se uvjerio u patnje mladih muslimana da bi sad sve preokrenuo naglavačke,taman kad je “bosna” bila nadomak ruke. Ali valja i njega razumijeti, stariji je i lako zaboravlja. Da je bar netko od muslimana radio na njegovoj kampanji za predsjednika i izvojevao mu odlučujuću pobjedu u Iowi glasovima probosanaca. Tad bi sve bilo drugačije. Ovako nikada nećemo znati.


Onaj lik Erol, koji tamo 30 godina živi, kaže da je mu je Inzko, kad je išao tamo
u posjetu, rekao, da je BiH negdje na 25., 26. mjestu.


Nije ni na 250. mestu. Na 25. je možda bila za vreme rata.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 22 srp 2022, 22:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2014, 13:08
Postovi: 4869
Lokacija: Bosna
oak je napisao/la:
mirusvijetu je napisao/la:

Možda.

Ali...ako od ovog ništa ne bude...Znate da u oktobru letite u kategoriju nacionalne manjine u rangu Roma i Jevreja.

Pa upravo zbog vašeg pokušaja da konstitutivni narod pretvorite u manjinu biste vi mogli postati ista :zubati
Ne gradi se država tako da drugog hoćeš uništiti.


Niko nikog ne želi uništiti, samo sumnjamo u vaše dobre namjere pogotovo u savezu sa četnicima tako da se to može vidjeti kao napad u samoodbrani.

A btw ja sam jedini na ovom temi spominjao da i nisam toliko protiv ovih izmjena jer ne vidim neku štetu za nas jer HDZ svakako ima kontrolu u Domu naroda tako da je ovo više osigurač za ubuduće, za neke what if situacije. U priincipu, ne mislim da je dobra ideja izbacivati HDZ iz vlasti jer kakav god da je, vi ste ga birali, ima 90 % načelničkih mjesta u općinama sa hrvatskom većinom tako da...Vlast i u kantonima također pa, čisto praktično gledano, neprirodno je imati nekog na vlasti na lokalnom i kantonalnom nivou a onda ga izbaciti sa federalnog.

Ali sam za to da mi onda trebamo tražiti provedbu konstitutivnosti u ''rs'' u smislu Vijeća naroda recimo. Interesantno da ste vi izrazili manje ili veće protivljenje tome, odbrana sRpSke do zadnjeg hercegbosanca :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 22 srp 2022, 22:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 18:09
Postovi: 19736
Citat:
Ahmetović pozvao Schmidta da odustane od bonskih ovlasti: Uradit ću sve što je u mojoj moći

slika

https://www.klix.ba/vijesti/bih/ahmetov ... /220722144

Citat:
Predsjedavajući Odbora za vanjsku politiku Njemačke kontra Schmidta: BiH treba demokratski zakon

slika

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/pred ... /220722145

Zasto prenose izjave ovih Svaba? To zvanican stav Nemcke? Nemci u PIC-u nisu podrzali Smitov nacrt?

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 22 srp 2022, 22:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 13:49
Postovi: 9926
Lokacija: Usa
sev je napisao/la:
Sledeći cilj su im Srbi. Ko što reče mirusvijetu, moraju biti namireni nekako. A raćunaju Srbe Zapad ne voli kao što voli Hrvate, pa možda ućare nešto.


Da, oni tako razmisljaju, ako ne prodje takija "Hrvati su ruski igraci" racunaju da ce ih zapad pomoci protiv Srba.

Sto i je moguce, ali mislim da Vucic uspjesno igra na dvije stolice, za sada. Srbija se nije zvanicno stavila na stranu Rusije, nije ni pickousti tolika budala, jedno je emocija a drugo praksa. Inace cujem da je Vucic izjavio da se on osobno divi protestantskom nacinu razmisljanja, ne pravoslavnom. Namazan je svim bojama.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 22 srp 2022, 22:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 18:09
Postovi: 19736
mirusvijetu je napisao/la:
oak je napisao/la:
Pa upravo zbog vašeg pokušaja da konstitutivni narod pretvorite u manjinu biste vi mogli postati ista :zubati
Ne gradi se država tako da drugog hoćeš uništiti.


Niko nikog ne želi uništiti, samo sumnjamo u vaše dobre namjere pogotovo u savezu sa četnicima tako da se to može vidjeti kao napad u samoodbrani.

A btw ja sam jedini na ovom temi spominjao da i nisam toliko protiv ovih izmjena jer ne vidim neku štetu za nas jer HDZ svakako ima kontrolu u Domu naroda tako da je ovo više osigurač za ubuduće, za neke what if situacije. U priincipu, ne mislim da je dobra ideja izbacivati HDZ iz vlasti jer kakav god da je, vi ste ga birali, ima 90 % načelničkih mjesta u općinama sa hrvatskom većinom tako da...Vlast i u kantonima također pa, čisto praktično gledano, neprirodno je imati nekog na vlasti na lokalnom i kantonalnom nivou a onda ga izbaciti sa federalnog.

Ali sam za to da mi onda trebamo tražiti provedbu konstitutivnosti u ''rs'' u smislu Vijeća naroda recimo. Interesantno da ste vi izrazili manje ili veće protivljenje tome, odbrana sRpSke do zadnjeg hercegbosanca :zubati


Ti si fin momak, vidi se. Ali ne moze hrvatska politika da se ravna prema tvojim stavovima glede izbacivanja HDZ-a iz vlasti. Nego se ravna prema zvanicnoj politici Bascarsije.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 22 srp 2022, 22:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109214
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Već počinje lizanje hrvatskih šupaka.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 22 srp 2022, 22:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 60332
Lokacija: DAZP HQ
mirusvijetu je napisao/la:
novem je napisao/la:

Čekaju da se dobro iskmečite.


Možda.

Ali...ako od ovog ništa ne bude...Znate da u oktobru letite u kategoriju nacionalne manjine u rangu Roma i Jevreja.


Šanse za to su manje od 1%.

Ali da ćemo mi vama vratiti s kamatom je 99+%.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 22 srp 2022, 22:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 11:10
Postovi: 37650
NikolaZagreb je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

Šta misliš?
Jel se Šmitu prije ove ideje o 3% ili 8-5-2, ukazao Isus ili neko iz HDZa?
Muslimani izuzetno profesionalno kmeče, i ja sam imperesioniran, al uzalud kmeče... :crying

Nebogohuli. Kakav hdz kakva lobiranja, sta ti stvarno mislis da neko moze sa balkana nagovorit na nesto ako je to kontra njihove politike. Vidili da muslimanski ekstremizam vodi u rastura je njihova djeteta. Mislim na SAD


Naravno da može.
Evo jebeni Bugari jebu Sjeverne Makedonce ko male majmune.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 22 srp 2022, 22:35 
Offline

Pridružen/a: 22 pro 2021, 03:20
Postovi: 1113
novovrijeme je napisao/la:
NikolaZagreb je napisao/la:
Nebogohuli. Kakav hdz kakva lobiranja, sta ti stvarno mislis da neko moze sa balkana nagovorit na nesto ako je to kontra njihove politike. Vidili da muslimanski ekstremizam vodi u rastura je njihova djeteta. Mislim na SAD


Naravno da može.
Evo jebeni Bugari jebu Sjeverne Makedonce ko male majmune.

Da je eu slozna za prihvaćanje Makedonije brzo bi oninagazili bugare. Ja sam gore mislio na SAD da kod njih ne pali lobiranje ako je kontra njihovih namjera. Kod njih je ili si s nama ili si protiv nas


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 22 srp 2022, 22:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 11:10
Postovi: 37650
mirusvijetu je napisao/la:
oak je napisao/la:
Pa upravo zbog vašeg pokušaja da konstitutivni narod pretvorite u manjinu biste vi mogli postati ista :zubati
Ne gradi se država tako da drugog hoćeš uništiti.


Niko nikog ne želi uništiti, samo sumnjamo u vaše dobre namjere pogotovo u savezu sa četnicima tako da se to može vidjeti kao napad u samoodbrani.

A btw ja sam jedini na ovom temi spominjao da i nisam toliko protiv ovih izmjena jer ne vidim neku štetu za nas jer HDZ svakako ima kontrolu u Domu naroda tako da je ovo više osigurač za ubuduće, za neke what if situacije. U priincipu, ne mislim da je dobra ideja izbacivati HDZ iz vlasti jer kakav god da je, vi ste ga birali, ima 90 % načelničkih mjesta u općinama sa hrvatskom većinom tako da...Vlast i u kantonima također pa, čisto praktično gledano, neprirodno je imati nekog na vlasti na lokalnom i kantonalnom nivou a onda ga izbaciti sa federalnog.

Ali sam za to da mi onda trebamo tražiti provedbu konstitutivnosti u ''rs'' u smislu Vijeća naroda recimo. Interesantno da ste vi izrazili manje ili veće protivljenje tome, odbrana sRpSke do zadnjeg hercegbosanca :zubati


Oj takijo tako ja te volim jako

mirusvijetu je napisao/la:
novem je napisao/la:

Čekaju da se dobro iskmečite.


Možda.

Ali...ako od ovog ništa ne bude...Znate da u oktobru letite u kategoriju nacionalne manjine u rangu Roma i Jevreja.


Sa prethodne stranice Mujo...
Pa to je amaterski amaterizam. To svaki efendija obara na godinu.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 22 srp 2022, 22:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2020, 16:35
Postovi: 1633
Neka nametne da i Hrvati imaju svoj tv kanal na drzavnom nivou.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 22 srp 2022, 23:02 
Online
Avatar

Pridružen/a: 27 sij 2021, 11:30
Postovi: 2727
Recimo da odustane i nametne samo tehnicke promjene kakva bi trebala biti nasa reakcija?

Povlacenje iz svih institucija i proglašenje trećeg? Da dobiju ono čega se navodno boje? :neznam
Priopćenje nakon što prođe pola dana gdje kmečimo od strane HNS-a, a opet najavljivamo da cemo izaci na izbore? :neznam

Zasto nasi ne idu u preventivu i kazu ako se odustane od provedbe presude Ustavnog suda pod prijetnjama Muja da je BiH gotova i da mi necemo sudjelovati na rigiranim izborima. Prijetite i vi. Tinta je jeftina. Ili mislite da suprotnost od Muja sto rade je rjesenje?

Ok, vidjet cemo vrlo skoro. :neznam


Ne znam. Zasto su toliko angazirani ako nema sanse da taj "pritisak" prođe? Preizborna kampanja!? Zasto uopce nije nametnuo 19.7. kao sto je trebao? Čemu ova predstava, realno. Čemu!???

_________________
BiH je turd.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 22 srp 2022, 23:07 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 17:17
Postovi: 7941
Lokacija: Сарај Чадор
Nameće vam evo već tjedan dana, javite mi kada vam bude metnuo... :yawn

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 22 srp 2022, 23:07 
Online
Avatar

Pridružen/a: 27 sij 2021, 11:30
Postovi: 2727
Mozda je dobro sto se nasi ne javljaju. Cisto sumnjam da bi sutili da informacije s terena govore da ce se odustati od ovoga.

_________________
BiH je turd.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 22 srp 2022, 23:11 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32630
Ma svejedno, ako nametnu dobro je. Ako ne nametnu još bolje, onda BiH nema spasa.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

979 of 2558 - 38.27%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 22 srp 2022, 23:52 
Online

Pridružen/a: 17 lip 2009, 21:01
Postovi: 13765
Lokacija: ZG
Ovo uopće nije toliko sudbonosno, naprosto produljivanje života nakaradi. Dugoročno je BiH svakako neodrživa i to je jasno svima.
Samo je pitanje kad će Zapad presjeći i reći - ok, dosta, mi ovo sranje više nećemo financirati.

Postoji doslovno promil šanse da BiH uspije nakon ovih izmjena i uspostavljanja nekog balansa. Ne dajem više od promila.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 22 srp 2022, 23:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 11:10
Postovi: 37650

7.00

Muslimani su podanički narod. Reče Mile a ćaršija klima glavom. :palacgore2

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 23 srp 2022, 00:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 13:49
Postovi: 9926
Lokacija: Usa
Naša Kvačica je napisao/la:
Ma svejedno, ako nametnu dobro je. Ako ne nametnu još bolje, onda BiH nema spasa.


Upravo tako.

Predjena je nevidljiva granica, nema nazad, sad je jasno da mukiji vise nemaju podrsku zapada, cak je u nekim scenarijima i bolje da "se prepadne muslimana".

Time gubi svaki kredibilitet, i on i medjunarodna zajednica, i nemamo se vise sta ustrucavati.

Naravno, sve je to hipotetski.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 23 srp 2022, 00:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2012, 17:01
Postovi: 12364
Win-win situacija za Hrvate. Uopšte ne sumnjam da će ispasti nešto treće a to neće biti entitet.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 23 srp 2022, 01:01 
Online

Pridružen/a: 17 lip 2009, 21:01
Postovi: 13765
Lokacija: ZG
Ovime je vjerovatno kupljeno jos 10-20 godina vremena za BiH, a onda ce Zapad donijet konačni pravorijek. Kao i Jugoslaviji onomad.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 23 srp 2022, 01:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 11:10
Postovi: 37650
PCM je napisao/la:
Ovime je vjerovatno kupljeno jos 10-20 godina vremena za BiH, a onda ce Zapad donijet konačni pravorijek. Kao i Jugoslaviji onomad.


Sadašnji zapad bi sebi kupio 10-20 godina da može.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 7199 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 288  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: Tomba17 i 60 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO