HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 20:51.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 190 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Mladen Bosić - je li vrijeme za ostavku?
PostPostano: 10 pro 2014, 20:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
To se zove postizborna kombinatorika. Osim toga i Dodik u vladi RS mora da ima nekoliko ministara Bošnjaka uprkos tome što je glavni. :)

Po sistemu rotacije došao je red da na čelu SIPE bude Bošnjak tako da to je nešto što ne zavisi od vladajuće strukture već od davno ustanovljenog principa rotacije.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mladen Bosić - je li vrijeme za ostavku?
PostPostano: 10 pro 2014, 21:00 
Offline

Pridružen/a: 01 stu 2014, 16:41
Postovi: 948
Metemma je napisao/la:
Kompleksna je to priča, jer oni su počeli da gube u svojim nekadašnjim bastionima, istočnoj Hercegovini i istočnoj Bosni, dok su prejaki u Semberiji i Posavini, a za Krajinu nisam siguran... što vjerovatno govori nešto i o kvalitetu ljudi u pojedinim dijelovima zemlje.

Ali kad te stvarno napuste osnivači RS i nekadašnji tvrdokorni SDSovci, šta ti je ostalo od ideologije, kakva si ti to stranka... s druge strane, rezultat ipak nije bio toliko loš... a sudeći po ponašanju posle izbora, nastaviće po starom...


Da li je moguce da SDS gubi u svojim bivsim bastionama zbog toga sto su "istocnjaci" obicno malo nazadniji pa se pale na zapaljive, nacionalisticke retorike (a Dodik je to preuzeo vec duze vremena)?

[Dodikove pobjede u zapadnom dijelu RS-a se mogu objasniti cinjenicom da je on tako konstantno jak jer su Laktasi, Banjaluka i slicno, odavno bastione SNSD-a]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mladen Bosić - je li vrijeme za ostavku?
PostPostano: 10 pro 2014, 23:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Logičnije je da su Banjalučani sad postali stanovnici jednog centra koji se bavi sam sobom, a istočnjaci su vam bliže, pa bolje vide i Sarajevo i Tuzlu i znaju s kim imaju posla.

A ima malo veze i sa ološem koji čini SDS kadar na lokalu.

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mladen Bosić - je li vrijeme za ostavku?
PostPostano: 11 pro 2014, 06:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
lider30 je napisao/la:
Bome Bosić, nakon godina i godina, izvojeva prvu značajniju pobjedu nad SNSD-om. Savez za promjene formirao vlast, a SNSD ostao izvan državne vlasti.

:smajl047


Ako se pobjeda definira kao korištenje tuđe parlamentarne većine kako bi zauzeo mandat koji ti vlastiti narod nije povjerio, onda se slažem da je riječ o pobjedi. Istoj vrsti pobjede koju su Jurišić, Budimir i Lijanović izvojevali nad HDZ-om i HDZ 1990. u periodu 2011-2014.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mladen Bosić - je li vrijeme za ostavku?
PostPostano: 11 pro 2014, 16:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Ništa novo. Obje opcije u RS koriste manje partije pošto sami nemogu da namaknu većinu potrebnu za formiranje vlasti.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mladen Bosić - je li vrijeme za ostavku?
PostPostano: 03 lis 2016, 15:45 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23306
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Ova tema bi se mogla dignuti iz pepela.

Lik je definitvno nesposoban. Nesposoban i to tvrdim godinama, davno sam startao ovu temu. :zubati

Prosto ne mogu vjerovati da SDS ne može iznjedriti neku karizmatičniju i sposobniju figuru. :neznam Dodik svaku večer Bogu zahvaljuju na daru Bosića u glavnom oporbenom konkurentu.

On je sve izgubio dosad, što se moglo izgubiti, a naslijedio je stranku s najvećom i najjačom infrastrukturom u RS-u. On je definicija nesposobnosti.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mladen Bosić - je li vrijeme za ostavku?
PostPostano: 03 lis 2016, 17:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58778
Lokacija: DAZP HQ
i dalje ne znam tko je ovaj lik, mislim znam ga pojavom, ali ne znam ništa o njemu, a trebao bi biti jedna od 4-5 ključnih figura u BIH.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mladen Bosić - je li vrijeme za ostavku?
PostPostano: 03 lis 2016, 19:27 
Offline

Pridružen/a: 06 lis 2015, 23:34
Postovi: 216
Zna Dodik često reći da, dok je Bosića kao glavnog u SDS-u, SNSD nema šta da se brine. Evo 10 godina je u pravu. Koliko god Dodik bio sposoban političar, toliko je opozicija bila nesposobna da 2014., nakon pobjede na lokalnim izborima 2012., porasta nezadovoljstva kod ljudi, medijske kampanje protiv Dodika (iz federacije i toliko gledanog BN-a) osvoji vlast u Republici Srpskoj. Zaista je tad Dodik bio najtanji dosad, mala razlika je odlučivala.

Lokalni izbori nisu isto što i parlamentarni, ali mišljenja sam da jesu pokazatelj donekle kako će ko proći 2018., a ako Bosić ostane predsjednik SDS-a nije teško predividiti šta će biti za 2 godine.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mladen Bosić - je li vrijeme za ostavku?
PostPostano: 03 lis 2016, 20:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10157
Lokacija: Banja Luka
Meni je zao sto je SDS spao na ljude poput Bosica i slicnih .
Ipak , treba biti objektivan pa primjetiti da se tzv MZ u polijeratnom periodu prilicno potrudila da tu stranku , ko ni jednu u BiH , obezglavi i u sto vecoj mjeri oslabi .
I uz pomoc Dodika, takodje . Ne ovog danasnjeg , nego drugacijeg.
Takvu situaciju su iskoristili dotadasnje '' vodonose'' , iz treceg , cetvrtog esalona ..ljudi bez ikakve harizme , vizije , koncepcije , bez iole talenta za politiku..i uletili u upraznjen prostor .

Spadam u ljude koji ni jednu stranku u Srpskoj ne smatra svojom .
A opet .. svi su oni na neki nacin moji ( naravno na srpske stranke i politicare mislim..jbgaa :kava )
Nadao sam se da ce u SDS-u da se pojavi neko/ neki koji ce restaurirati stranku ( nije dobro kad samo jedni vladaju , postaju osioni , usqurce se, varaju , kradu ).
Medjutim , ovo sto se sada desava je da ne vjerujes svojim ocima ..
Stranka koja je devedesetih zasluzna za toliko toga , bezmalo se pretvorila u stranku kolaboracije .

Na kraju , prateci sva ta desavanja , pocinjem shvatati da je to sve , nekakav proces ..i ocekujem neke nove '' momente''.
Nije sve ni u teorijama zavjere , ima nesto i do nas.. :zubati
Npr , koliko god zvucalo pateticno ... da ce u nekom skorijem vremenu ,pametni mladji ljudi prestati da zacepljaju nos '' na politiku'' , jer im postaje sve jasnije da za njih postoje samo dvije opcije ..
- ili da idu odavde
- ili da se ukljuce u sve te ''papazjanije'' i pocnu sami sebi praviti ambient .
Posto ''stare prdonje '' to ne rade dovoljno dobro .
Nadam se takvim i u SDS-u .

A Bosic , i ne samo on, je najvjerovatnije vec proslost .

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mladen Bosić - je li vrijeme za ostavku?
PostPostano: 04 lis 2016, 08:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Stekao sam utisak da je Bosić čovek bez hrabrosti da donosi velike odluke. A budući da je odluka o ostavci na mesto prvog čoveka SDS-a, za njega takođe velika, on neće doneti ni takvu odluku. Ili će uništiti SDS ili će ga baza naprosto izgurati iz stranke.
Ipak, i sa takvim Bosićem, SDS ima manevarski prostor.
Formula za oporavak je jednostavna: sa SNSD-om zajedno na saveznom BiH-nivou, a suprotstavljeno na nivou RS. To je ono što narod u RS može progutati. Tako je bilo pre izbora 2014. I tada je opozicija bila praktično izjednčena sa vladajućim strankama po podršci koju su osvojili. Dakle, SDS podhitno mora uđe u koaliciju sa SNSD u BiH insittucijama promeni sadašnji sastav Saveta ministara. Inače, spasa nema, do izbora 2018. ostaće grupacija koju je izabrao Bakir da u saveznim institucijama predstavlja RS. To nije perspektivna pozicija.
Podsećanja radi, Dodik je pre 2014. izbacio SDS iz Saveta ministara, ali to je bio izbor iz RS, a ne izbor Zlatkov ili Bakirov, mada je i Dodik tada izgubio dosta podrške.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mladen Bosić - je li vrijeme za ostavku?
PostPostano: 04 lis 2016, 08:25 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23306
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Mislim ne skinuti Bosića u SDS-u je meni ravno činjenici, da Dodik upravlja strankom. Gdje je ta stranačka baza, temeljni ogranci, glavni odbor stranke? :neznam

Moguće da se stranka pokušava uništiti do kraja.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mladen Bosić - je li vrijeme za ostavku?
PostPostano: 04 lis 2016, 08:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
lider30 je napisao/la:
Mislim ne skinuti Bosića u SDS-u je meni ravno činjenici, da Dodik upravlja strankom. Gdje je ta stranačka baza, temeljni ogranci, glavni odbor stranke? :neznam

Moguće da se stranka pokušava uništiti do kraja.


Ne verujem da upravlja, ali zna kako s njima. Po meni Bosić je ostao iz perioda kad je bilo potrebno da SDS bude predstvaljena kao umerena, kooperativna, proevropska stranka. Sad su se stvari malo promenile, ali Bosić nije su stanju da se menja.
A izgleda i nema ko da ga zemeni u stranci. Njima izgleda treba Momčilo Krajišnik, opet. :zubati

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mladen Bosić - je li vrijeme za ostavku?
PostPostano: 04 lis 2016, 10:12 
Offline

Pridružen/a: 22 ožu 2011, 00:44
Postovi: 1618
Lokacija: big shit
Stara garda SDS i Momo Krajisnik su formirali novu stranku izvorna SDS.

_________________
Potpisi Alija neka je ko avlija!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mladen Bosić - je li vrijeme za ostavku?
PostPostano: 04 lis 2016, 11:55 
Online
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2011, 15:12
Postovi: 7498
Izrazito nesposoban lik. Ovo oko referenduma je odigrao amaterski i zato je popušio izbore. Ne možeš biti opozicija Dodiku a onda pristajati na njegovu igru.

Jasno je bilo da će referendum biti zabranjen i da će zbog održavanja Mile biti pozvan u tužilaštvo. Time je Mile postao žrtva Sarajeva i junak koji se hrabro suprostavlja zapadu i muslimanima. I naravno da je izdominirao izbore.

Čim je Dodik izabrao da datum referenduma bude 7 dana prije izbora Bosić je MORAO reagovati i tražiti da referendum bude NAKON izbora. Jasno i glasno reći "Ili odgodi referendum nakon izbora ili mi nećemo dati podršku referendumu".

Ako bi Dodik i dalje insistirao da bude prije izbora onda se dešavaju dvije stvari:
-ne bi imao podršku opozicije za referendum a to je skoro pola poslanika. Odmah to ne bi bio srpski već Miletov referndum.
-SZP bi pozvao svoje glasače da ne glasaju i time bi referendum propao jer ne bi bila 50% izlaznost (zbog predimenzionisanih izbornih lista)

A ako bi Mile pristao da odgodi nakon izbora onda ne bi ispao žrtva i ne bi dominirao na izborima.

Bosić je toliki antitalenat za politiku (plus bez karizme) da je njegovo dugogodišnje rukovođenje SDS-om moguće objasniti samo nekom teorijom zavjere. Pa sad mašti na volju čiji je čovjek.

_________________
Podaci ZZO:
https://demografija.blogger.ba/2023/09/07/broj-osiguranih-po-kantonima/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mladen Bosić - je li vrijeme za ostavku?
PostPostano: 04 lis 2016, 12:05 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2013, 16:10
Postovi: 3044
Nije dovoljno samo da Bosić ode.Mora otići kompletna klika od 30 ljudi u paketu,Pandurevićka,Mirko Šarović,Govedarica...+radikalna promena politike stranke.Ovo je jedini lek za SDS.Ne bude li tako,stranka je blizu raspada,i ako je.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mladen Bosić - je li vrijeme za ostavku?
PostPostano: 04 lis 2016, 12:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Svako voli gledati stvari kako mu lakše podnijeti. Da se referendumima dobivaju izbori svaki mjesec bi svjedočili jednom u Europi.
Bosić je kažnjen za sve što je godinama radio.

Bošnjaci inače imaju tu furku da se stvari riješavaju jednim potezom. I da je samo jedan bitan za uspjeh. Možda je tu korijen njihovog traženja da Inzko (prije ostali visoki) jednom za sva vremena prereže i donese neku odluku.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mladen Bosić - je li vrijeme za ostavku?
PostPostano: 04 lis 2016, 12:27 
Online
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2011, 15:12
Postovi: 7498
chubura je napisao/la:
Nije dovoljno samo da Bosić ode.Mora otići kompletna klika od 30 ljudi u paketu,Pandurevićka,Mirko Šarović,Govedarica...+radikalna promena politike stranke.


Bosić, Šarović i Tadić svakako napolje. Ali Pandurovićka i Govedarica trebaju biti prvi ljudi SDS-a. Ako za kriterij uzimamo "ko je gadan Bošnjacima" i "ko je sirovina" onda je jasno da su Padnurovićka i Govedarica dobri izbori jer nisu ništa manje gadni i sirovine od Dodika.

Radikalna promjena politike svakako. Da sam na njihovom mjestu ostao bih vlast na državnom nivou ali bih toliko pravio problema da bi Bakir morao reagovati i tražiti da se SNSD vrati u vlast na državnom nivou. Opstrukcija na svakom koraku, press konferencije sa teškim riječima, prijetnje, uvrede, sve radikalno do srži. Možda čak i pomarisat se sa kakvim bošnjom pred kamerama. Biti veći Dodik od Dodika. Nema druge.

_________________
Podaci ZZO:
https://demografija.blogger.ba/2023/09/07/broj-osiguranih-po-kantonima/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mladen Bosić - je li vrijeme za ostavku?
PostPostano: 04 lis 2016, 12:36 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2013, 16:10
Postovi: 3044
Nebula je napisao/la:
chubura je napisao/la:
Nije dovoljno samo da Bosić ode.Mora otići kompletna klika od 30 ljudi u paketu,Pandurevićka,Mirko Šarović,Govedarica...+radikalna promena politike stranke.


Bosić, Šarović i Tadić svakako napolje. Ali Pandurovićka i Govedarica trebaju biti prvi ljudi SDS-a. Ako za kriterij uzimamo "ko je gadan Bošnjacima" i "ko je sirovina" onda je jasno da su Padnurovićka i Govedarica dobri izbori jer nisu ništa manje gadni i sirovine od Dodika.

Radikalna promjena politike svakako. Da sam na njihovom mjestu ostao bih vlast na državnom nivou ali bih toliko pravio problema da bi Bakir morao reagovati i tražiti da se SNSD vrati u vlast na državnom nivou. Opstrukcija na svakom koraku, press konferencije sa teškim riječima, prijetnje, uvrede, sve radikalno do srži. Možda čak i pomarisat se sa kakvim bošnjom pred kamerama. Biti veći Dodik od Dodika. Nema druge.

Eeee.a da li smeju?Jesu li primili pare odnekud za ovakvu politiku?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mladen Bosić - je li vrijeme za ostavku?
PostPostano: 04 lis 2016, 23:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10157
Lokacija: Banja Luka
Onaj ko u Srpskoj osvoji vlast , treba biti selektor njenog tima za Kotlinu . I tu je kljuc svega .
SDS i bratja ,koji vec dugo posti kada je vlast u pitanju ( poslije ovih izbora , samo hljeb i voda ), stavili su Bakira u poziciju selektora , i time prestali biti tim Srpske .

Pametnica Ivanic npr , je vec bio nesto drugo, to se moglo jasno vidjeti , jer nicim od Bakira nije zaduzen .
Dobro je odigrao odbranu , imao par lijepih pasova sa Milom .
Narocito mi se dopao onaj , kojim je asistirao Mili kod referendumskog gola ... gdje je , pored Incka i jos nekoliko stranaca u kotlinskoj ekipi , provukao majstorsku paralelu , i pomogao Mileru :zubati da go zavuce Baketu kroz noge .
Medju navijacima FK Kotline , do tad bucnim i agresivnim ,nastao je tajac i rezigniranost .

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mladen Bosić - je li vrijeme za ostavku?
PostPostano: 04 lis 2016, 23:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Gospodin Mladen (Ivanić) je za mene uvijek bio faca. Mudar je i inteligentan a za mnoge anamo one i veći "četnik" od gospodina Milorada koji je onako dosta sirov i često nagao i nesmotren u izjavama. Ja bih ga recimo volio viditi u SNSD.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mladen Bosić - je li vrijeme za ostavku?
PostPostano: 04 lis 2016, 23:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10157
Lokacija: Banja Luka
Agathonikos je napisao/la:
Gospodin Mladen (Ivanić) je za mene uvijek bio faca. Mudar je i inteligentan a za mnoge anamo one i veći "četnik" od gospodina Milorada koji je onako dosta sirov i često nagao i nesmotren u izjavama. Ja bih ga recimo volio viditi u SNSD.


Vidis ,ja mislim drugacije , Mladjo jako dobro pokriva svoj dio ''spektra'', dobro je imati takvog u timu ( nesto kao Bjelodedic :zubati ) .. ali u ovakvim okolnostima i ovom periodu utakmice , Mile je Ronaldo .

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mladen Bosić - je li vrijeme za ostavku?
PostPostano: 04 lis 2016, 23:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Mislim da bi gospodin Milorad mogao više angažovati ljude iz SNSD za promociju svojih ideja. Šta sad imamo, imamo gospodina Milorad u prvom planu i prazan prostor iza njega. Ostatak SNSD kao da ne postoji a trebali bi i oni podnijeti breme hajke na gospodina Milorada i na taj ga način rasteretiti. Ne znam u čemu je fora ali da sam na njegovom mjestu, ja bih se malo puvukao u ilegalicu a njih upregao u pogon jer previše planduju u hladu a on se previše izlaže a to nije nimalo mudro.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mladen Bosić - je li vrijeme za ostavku?
PostPostano: 04 lis 2016, 23:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10157
Lokacija: Banja Luka
Agathonikos je napisao/la:
Mislim da bi gospodin Milorad mogao više angažovati ljude iz SNSD za promociju svojih ideja. Šta sad imamo, imamo gospodina Milorad u prvom planu i prazan prostor iza njega. Ostatak SNSD kao da ne postoji a trebali bi i oni podnijeti breme hajke na gospodina Milorada i na taj ga način rasteretiti. Ne znam u čemu je fora ali da sam na njegovom mjestu, ja bih se malo puvukao u ilegalicu a njih upregao u pogon jer previše planduju u hladu a on se previše izlaže a to nije nimalo mudro.



Jedna raja , a dva gospodara ...ne ide to .
Osim toga , Mile se hrani izlozenoscu , njemu to treba , to je za njega prirodno stanje .

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mladen Bosić - je li vrijeme za ostavku?
PostPostano: 05 lis 2016, 00:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Svarog je napisao/la:

Jedna raja , a dva gospodara ...ne ide to .
Osim toga , Mile se hrani izlozenoscu , njemu to treba , to je za njega prirodno stanje .

Dobro, kad ste zadnji put vidjeli ili čuli nekog iz SNSD da je recimo rekao, da će Srpska u slučaju stalnih pritisaka na nju, raspisati referendum o nezavisnosti?
Ja recimo nisam nikad a to je gospodnu Miloradu u opisu njegovih nastupa u TV emisijama već godinama. Čemu to sakrivanje SNSD uhljeba njemu iza leđa, čemu to soliranje gospodina Milorada? Umjesto da imate još 10 likova iz SNSD koji će pred TV kamerama zastupati iste te stavove, vi imate samo gospodina Milorada i ostatak SNSD koji se jednostavno ne pojavljuje na TV ekranima a trebali bi, i isto to forsirati kao što forsira on. Zato mi je taj SNSD prilično nejasan i imam rezervu prema njemu isto kao i prema SDS-u, čak i veću ali me gospodin Milorad nekako uspjeva držati skonijem SNSD-u nego SDS-u, mada teško da ću ikad glasati za njih, baš zbog te primjetne razlke u imidžu i javnim nastupima između gospodina Milorada i ostatka SNSD-a.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mladen Bosić - je li vrijeme za ostavku?
PostPostano: 05 lis 2016, 00:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 kol 2016, 02:44
Postovi: 1443
Lokacija: Velika župa Vrhbosna
Mile Dodik je u ozbiljnim zdravstvenim problemima zbog stresa, a to se najbolje vidjelo neki dan na ćirilici kad je kamera pokazala bijele fleke od vitiliga na njegovim rukama. I za sirovinu postoje granice.

slika

_________________
Ljubi sestre Hrvatice ! Poštuj braću Hrvate !

Brat je mio, koje vjere bio, kada bratski čini i postupa ...


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 190 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Aquinas_, Naša Kvačica, Tomba17 i 556 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO