HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 02:25.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 190 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Mladen Bosić - je li vrijeme za ostavku?
PostPostano: 23 lis 2016, 15:40 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68926
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Po profesiji nastavnik tjelesnog, diplomirao 2000.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mladen Bosić - je li vrijeme za ostavku?
PostPostano: 23 lis 2016, 16:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Nije nešto omiljen ni u rodnom Gacku, kažu da nije neki čoek...

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mladen Bosić - je li vrijeme za ostavku?
PostPostano: 23 lis 2016, 16:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Metemma je napisao/la:
Nije nešto omiljen ni u rodnom Gacku, kažu da nije neki čoek...

E ako ga to prati.Boga mi onda nije dobro.Čim on nije dobar bio tu gde je rođen neće nigde.Jako loš znak.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mladen Bosić - je li vrijeme za ostavku?
PostPostano: 23 lis 2016, 19:33 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2013, 16:10
Postovi: 3044
SDS ne menja program i politiku,zbog čega je i pukao na izborima,to je njihov glavni problem.Vukota Govedarica je jedini,ali bukvalno jedini(od toliko očajnih u vrhu SDS-a)koji je još nesposobniji od Bosića.Najgore moguće rešenje.Eto radosti SNSD-u,pored ovakvih vladaće 100 godina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mladen Bosić - je li vrijeme za ostavku?
PostPostano: 24 lis 2016, 14:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2011, 15:12
Postovi: 7454
Najbolji mogući izbor za SDS. Pravi pravcati guslar jebote. Ovaj je veća sirovina i od Dodika.

Dodik bi po prvi put mogao imati pravu konkurenciju.

_________________
Podaci ZZO:
https://demografija.blogger.ba/2023/09/07/broj-osiguranih-po-kantonima/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mladen Bosić - je li vrijeme za ostavku?
PostPostano: 24 lis 2016, 15:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Nebula je napisao/la:
Najbolji mogući izbor za SDS. Pravi pravcati guslar jebote. Ovaj je veća sirovina i od Dodika.

Dodik bi po prvi put mogao imati pravu konkurenciju.


Ovaj je u Skupštini godinama, da je mislio bljesnut kvalitetom, imao je priliku dosad.

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mladen Bosić - je li vrijeme za ostavku?
PostPostano: 24 lis 2016, 19:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
chubura je napisao/la:
SDS ne menja program i politiku,zbog čega je i pukao na izborima,to je njihov glavni problem.Vukota Govedarica je jedini,ali bukvalno jedini(od toliko očajnih u vrhu SDS-a)koji je još nesposobniji od Bosića.Najgore moguće rešenje.Eto radosti SNSD-u,pored ovakvih vladaće 100 godina.

SDS je pobjedio u 20 ili 21-oj opštini (uključujući tu i Brčko). 2012, kada je SNSD bio u poziciji u kojoj je sada SDS, SNSD osvojio je vlast u 17 opština ako se ne varam. Pa, kolo sreće se okreće, to je očigledno, s tim da kada SDS pada bolje se kotira nego SNSD u takvim situacijama. Baš me interesuje kakav će rezultat SNSD imati 2020, ako već ne padnu 2018 na parlamentarnim izborima.

Osim toga, već sam pričao o tome, SNSD je stranka jednog čovjeka, dok je SDS stranka ideje.

Čim Dodik ode, Radojičić sam protiv opozicionih prvaka ima šanse jedino u Banja Luciž dok unutrašnjosti trebaće mu godine da se etablira, a toliko SNSD vremena nema tako da Dodik će u međuvremenu najvjerovatnije završiti tamo gdje mu je i mjesto, a od stranke ostaće samo Igor nejaki i prolupali Rajko Vasić.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mladen Bosić - je li vrijeme za ostavku?
PostPostano: 24 lis 2016, 19:30 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2013, 16:10
Postovi: 3044
Vladimir RUS je napisao/la:
chubura je napisao/la:
SDS ne menja program i politiku,zbog čega je i pukao na izborima,to je njihov glavni problem.Vukota Govedarica je jedini,ali bukvalno jedini(od toliko očajnih u vrhu SDS-a)koji je još nesposobniji od Bosića.Najgore moguće rešenje.Eto radosti SNSD-u,pored ovakvih vladaće 100 godina.

SDS je pobjedio u 20 ili 21-oj opštini (uključujući tu i Brčko). 2012, kada je SNSD bio u poziciji u kojoj je sada SDS, SNSD osvojio je vlast u 17 opština ako se ne varam. Pa, kolo sreće se okreće, to je očigledno, s tim da kada SDS pada bolje se kotira nego SNSD u takvim situacijama. Baš me interesuje kakav će rezultat SNSD imati 2020, ako već ne padnu 2018 na parlamentarnim izborima.

Osim toga, već sam pričao o tome, SNSD je stranka jednog čovjeka, dok je SDS stranka ideje.

Čim Dodik ode, Radojičić sam protiv opozicionih prvaka ima šanse jedino u Banja Luciž dok unutrašnjosti trebaće mu godine da se etablira, a toliko SNSD vremena nema tako da Dodik će u međuvremenu najvjerovatnije završiti tamo gdje mu je i mjesto, a od stranke ostaće samo Igor nejaki i prolupali Rajko Vasić.

Od tih 20 opština gde je SDS pobedio u pola opština je pobedio zahvaljujući muslimanima.Bijeljina,Bratunac,Doboj,Teslić.Malo li je?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mladen Bosić - je li vrijeme za ostavku?
PostPostano: 24 lis 2016, 20:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
daxt je napisao/la:
Glavne muslimanske tvrdjave u srpskoj,doboj I bijeljina su odbranjene muslimanskim gazijskim glasovima,zadrzali su turski glasaci bosnica u fotelji....

Dodaj i Šamac, Ugljevik, Lopare, Teslić, Bratunac, Kostajnicu...

Realno, u Bijeljini je bila borba između dva SDS-a i pobjedio je onaj pravi, dok SNSD u toj drugoj najvećoj opštini u RS, uspio je da osvoji samo nekoliko procenata. :smajl007

U Doboju je pobjedio Obren Petrović uprkos katastrofalnim poplavama koje su prije 2 godine zadesile tu opštinu što govori koliko politički jak taj čovjek je i to uprkos jakom kandidatu SNSD-a, opet su isti izgubili u Doboju.

U Brčkom je SDS je pobjedio Dodikovu stranku, Đokićev SP, SDA, SBB, SDP, Demokratsku frontu, ma sve nacionalne stranke, dakle ne samo da je SDS u Brčkom prvi unutar redova svoga etnosa već unutar čitave opštine. Ono što je takođe zanimljivo jeste da su srpske stranke dobile više glasova nego Bošnjačke.

http://radiobrcko.ba/rezultati-izbora-prema-izracunu-politickih-stranaka-u-brckom/

Toliko o Sarajkinoj bošnjačkoj većini u Brčkom. :kava

Pobjeda u Brčkom je veličanstvena uzmemo li u obzir i to da je Đokić takođe, baš kao i Bosić, Brčak, a tu je i SNSD koji iszo ima jaku poziciju u toj opštini. U ljutoj konkurenciji biti pobjednik je izazov, a ne u broju osvojenih opština. Nekad kvalitet više govori o gubitniku negoli kvantitet.
Uzmemo li u obzir to, kao i veličinu opština koje je dobio SDS, isti su mnogo jači nego što se isprva čini. Još nešto, u nekim opštinama opozicija je gubila izbore sa malom razlikom.

Treba li napomenuti da je Cvijanovićkin Teslić opet podbacio kada je u pitanju podrška kandidatu SNSD-a za načelnika opštine Teslić koji uz to tokom predizborne kampanjenije se skidao sa RTRS-a, ali džaba mu kada narod ne vrednuje Dodikove ministre poput ministra zdravlja Dragana Bogdanića, ministra koji je na čelu resora koje je u dugovima do guše!

Još nije ni krenulo formiranje upravnih organa, a već...

http://www.rtvbn.com/3833089/teslic-clanovi-snsd-sp-i-ujedinjene-srpske-presli-u-sds

=))

Jedno je sigurno, a to je da najbolje tek slijedi pošto 2016 će tek biti zanimljiva i to veoma zanimljiva. Dali iko zna šta se dešava sa strankama sa jednim harizmatičnim liderom? Mislim da svi znamo odgovor na to pitanje.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mladen Bosić - je li vrijeme za ostavku?
PostPostano: 24 lis 2016, 20:15 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2013, 16:10
Postovi: 3044
Ali smo zato jasno videli kako se kaznjava izdajnička politika,i tek ćemo videti 2018-te


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mladen Bosić - je li vrijeme za ostavku?
PostPostano: 24 lis 2016, 20:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
chubura je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
SDS je pobjedio u 20 ili 21-oj opštini (uključujući tu i Brčko). 2012, kada je SNSD bio u poziciji u kojoj je sada SDS, SNSD osvojio je vlast u 17 opština ako se ne varam. Pa, kolo sreće se okreće, to je očigledno, s tim da kada SDS pada bolje se kotira nego SNSD u takvim situacijama. Baš me interesuje kakav će rezultat SNSD imati 2020, ako već ne padnu 2018 na parlamentarnim izborima.

Osim toga, već sam pričao o tome, SNSD je stranka jednog čovjeka, dok je SDS stranka ideje.

Čim Dodik ode, Radojičić sam protiv opozicionih prvaka ima šanse jedino u Banja Luciž dok unutrašnjosti trebaće mu godine da se etablira, a toliko SNSD vremena nema tako da Dodik će u međuvremenu najvjerovatnije završiti tamo gdje mu je i mjesto, a od stranke ostaće samo Igor nejaki i prolupali Rajko Vasić.

Od tih 20 opština gde je SDS pobedio u pola opština je pobedio zahvaljujući muslimanima.Bijeljina,Bratunac,Doboj,Teslić.Malo li je?

Govoriš kao da Bošnjaka u RS ima koliko i Srba.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mladen Bosić - je li vrijeme za ostavku?
PostPostano: 24 lis 2016, 20:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
chubura je napisao/la:
Ali smo zato jasno videli kako se kaznjava izdajnička politika,i tek ćemo videti 2018-te

Ono što smo svi jasno vidjeli bilo je veliko mrcvarenje javnih resurasa u svrhu predizborne promotivne kampanje. SNSD je u tome nesumnjivo i neuporedivo više prednjačio što pokazuju i rezultati izbora, a 2018 ćemo, ja se najiskrenije nadam, vidjeti Dodika u zatvorskom izdanju.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mladen Bosić - je li vrijeme za ostavku?
PostPostano: 24 lis 2016, 20:43 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2013, 16:10
Postovi: 3044
Vladimir RUS je napisao/la:
chubura je napisao/la:
Ali smo zato jasno videli kako se kaznjava izdajnička politika,i tek ćemo videti 2018-te

Ono što smo svi jasno vidjeli bilo je veliko mrcvarenje javnih resurasa u svrhu predizborne promotivne kampanje. SNSD je u tome nesumnjivo i neuporedivo više prednjačio što pokazuju i rezultati izbora, a 2018 ćemo, ja se najiskrenije nadam, vidjeti Dodika u zatvorskom izdanju.

Kad ti kazeš sigurno je da Dodik dobija i 2018.Sve što si ikad rekao se izjalovilo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mladen Bosić - je li vrijeme za ostavku?
PostPostano: 24 lis 2016, 20:47 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2013, 16:10
Postovi: 3044
Vladimir RUS je napisao/la:
chubura je napisao/la:
Od tih 20 opština gde je SDS pobedio u pola opština je pobedio zahvaljujući muslimanima.Bijeljina,Bratunac,Doboj,Teslić.Malo li je?

Govoriš kao da Bošnjaka u RS ima koliko i Srba.

U BN,Doboju,Bratuncu i Tesliću jesu odlučili,i to se vidi,uporedi,izborne rezultate u ovim gradovima i opštinama za OV i načelnika i sve je jasno.Sigurno su Srbi izabrali zlikovca Obrena Petrovića kojin je Doboj uveo u zajednicu turskih opština.Muslimani glasaju poštom,ima ih upisano ko zna koliko iz dijaspore,to što ovaj put poštom nisu mnogo glasali ne menja stvar.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mladen Bosić - je li vrijeme za ostavku?
PostPostano: 24 lis 2016, 21:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
SDS i SNSD idu gore dole to je istina, ja sam lično bio iznenađen rezultatom SzPa 2014, ali sad jednostavno ne vidim šta bi moglo da izdigne ovakav SDS odnosno spusti ovakav SNSD...

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mladen Bosić - je li vrijeme za ostavku?
PostPostano: 29 lis 2016, 13:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
chubura je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
Ono što smo svi jasno vidjeli bilo je veliko mrcvarenje javnih resurasa u svrhu predizborne promotivne kampanje. SNSD je u tome nesumnjivo i neuporedivo više prednjačio što pokazuju i rezultati izbora, a 2018 ćemo, ja se najiskrenije nadam, vidjeti Dodika u zatvorskom izdanju.

Kad ti kazeš sigurno je da Dodik dobija i 2018.Sve što si ikad rekao se izjalovilo.

Polako, nema potrebe za žurbom, 2 godine brzo prođe tj. dođe.

Vidjećemo 2018 ko će da pobjedi mada nebi me čudilo da Dodik ponovo pobjedi ukoliko opet neku nacionalnu temu pokrene. Samo ga to može i spasiti pošto više neće moći da igra na svoju glavnu kartu, a to je već spomenuto mrcvarenje javnih resurasa, a u okviru toga i prijetnja ostankom bez posla radnicima u administraciji ukoliko ne glasaju za njega i njegovu stranku. Jadni su oni političari koji prisiljavaju narod da za takve političare glasa.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mladen Bosić - je li vrijeme za ostavku?
PostPostano: 29 lis 2016, 14:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ožu 2013, 10:16
Postovi: 1254
Bosić neće podnijeti ostavku, a 2018. Dodik će opet osvojiti tijesnu pobjedu.
Naime Bosić osobno sebe smatra istrošenim i jalovim, posebice jer je njegov izborni rezultat na proteklim izborima bio veoma posan, pa je i sam skontao da je bolje povući se na vrijeme, a to je prije nego li ga optuže da je uništio SDS, a to je već "ubilačka" optužba, s kojom bi bilo izvršeno njegovo političko devastiranje...
S druge strane, "vlast je slast", pa je blizina kazanu s medom Bosića dovela u dilemu između osobnog i općeg, što je u biti i stvarni raskol u osobnosti gospodina Bosića.
Za sada on osluškuje, vreba,preispituje, važe..., no znajući koliki je njegov psiho-mentalni kapacitet, to će dugo potrajati, tako da samo izboriu stranci mogu zapečetiti njegovu političku angažiranost u SDS i ništa drugo. :kava

_________________
I svjetlost sviječe je jača od potpune tame...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mladen Bosić - je li vrijeme za ostavku?
PostPostano: 29 lis 2016, 14:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
chubura je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
Govoriš kao da Bošnjaka u RS ima koliko i Srba.

U BN,Doboju,Bratuncu i Tesliću jesu odlučili,i to se vidi,uporedi,izborne rezultate u ovim gradovima i opštinama za OV i načelnika i sve je jasno.Sigurno su Srbi izabrali zlikovca Obrena Petrovića kojin je Doboj uveo u zajednicu turskih opština.Muslimani glasaju poštom,ima ih upisano ko zna koliko iz dijaspore,to što ovaj put poštom nisu mnogo glasali ne menja stvar.

U Bijeljini pobjeda SDS-a nije nikakvo iznenađenje. Ovo je slična priča onoj od prije 4 godine kada je Mićo Mićić pobjedio Gavrila Bobara. Tada su Bošnjaci glasali za SNSD-ovog kandidata Gavrila Principa, no ni tada nije im uspjelo da poreze Mićića na izborima. Bošnjaci u Bijeljini uglavnom glasaju za SDA. Što se tiče manje grupe Bošnjaka koja ne glasa po etničkim principima, već po tome ko se se najbolje pokazao, ne možemo spriječiti ljude da glasaju za koga oni misle da će više doprinijeti Bijeljini. U Doboju SNSD je "zasrao motku" 2014 kada je centralna vlast (vlada RS) veoma sporo i mlako reagovala na poplave koje su najviše pogodile u taj grad. Odtud i pristupanje "zajednici turskih opština" tj. organizaciji koja je pomogla puno kada je pomoć bila od životnog značaja. Dodikov Gebels servis za ispiranje mozga građanima RS je pokušao da ciijelu tu priču medijski satanizuje. Na kraju su samo još više ojačali Obrena Petrovića što se i vidjelo uprkos tome što je i kandidat SNSD-a bio jaka i poznata politička ličnost. To samo dodatno govori koliko je jaka pobjeda SDS-ovog kandidata za gradonačelnika Doboja Obrena Petrovića. Glasali su i Bošnjaci, ali oni glasaju i za SNSD, a tu su i Hrvati. Doboj je višenacionalna multietnička sredina. Neki su Hrvati glasali i za SDS-ovog kandidata. Kao što rekoh, ne možeš nekima zabraniti da glasaju za druge. Sve dok to ne predstavlja dominatnu pojavu (kao u slučaju Komšić), to je sasvim uredu. Ovo sve važi za Bratunac i Teslić. I za SNSD glasaju "manjine", ali ni to nije ništa kao sa slučajem Komšić u kome Bošnjaci su odabrali hrvatskog člana.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mladen Bosić - je li vrijeme za ostavku?
PostPostano: 29 lis 2016, 14:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Metemma je napisao/la:
SDS i SNSD idu gore dole to je istina, ja sam lično bio iznenađen rezultatom SzPa 2014, ali sad jednostavno ne vidim šta bi moglo da izdigne ovakav SDS odnosno spusti ovakav SNSD...

Promjena kadrova na samom vrhu stranke uvodi nou svježinu. Bosić je napustio mjesto predsjednika SDS-a, ali je ostao u vrhu stranke kao podrška novoizabranom predsjedniku stranke, što je dvojako dobro povučen potez. Novoizabrani predsjednik SDS-a Vukota Govedarica je kadar koji je sličan Dodiku (obojica su narodni ljudi), a narod to voli. U Bijeljini je Mićo Mićić koji je da kažem u sportskim vodama (kao Dodik). Ta dva političara su u samom vrhu te stranke, a tu je i Mirko Šarović koji odaje utisak mudrog i iskusnog političara. Šarović je drugi u stranci, ako se ne varam, a tu je i Dragan Mektić koji se takođe visoko kotira u SDS-u, kao i Ognjen Tadić. Tu je i Borislav Bojić, Boris Jerinić, Milovan Cicko Bjelica, kao i Milan Miličević - čovjek koji je u Tesliću porazio ministra zdravlja koji se kandidovao za gradonačelnika Teslića ispred SNSD-a. Ne treba zaboraviti ni Aleksandru Pandurević ispred žena te stranke. Kada malo bolje vidiš kadrove shvatićeš zašto SDS raste i pada. Infrastruktura im jaka kao infrastruktura SNSD-a što nekad dovodi do rasta, a nekad do pada. Gore dole. Klackalica. 2018 će se manje-više najvjerovatnije ponoviti ono što se desilo 2014.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mladen Bosić - je li vrijeme za ostavku?
PostPostano: 29 lis 2016, 15:20 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6813
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Vladimire,odlično ste prošli na izborima.Čak je u čast pobjede i predsjednik stranke dao ostavku.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mladen Bosić - je li vrijeme za ostavku?
PostPostano: 29 lis 2016, 15:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Šta ćeš, nisu svi kao Dodik. Da ne podnosi ostavku čak i kada mu stranka na lokalnim izborima 2012 gore prođe nego što je sada SDS prošao. Nekima je reputacija bolja od fotelje.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mladen Bosić - je li vrijeme za ostavku?
PostPostano: 29 lis 2016, 16:14 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6813
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Vladimir RUS je napisao/la:
Šta ćeš, nisu svi kao Dodik. Da ne podnosi ostavku čak i kada mu stranka na lokalnim izborima 2012 gore prođe nego što je sada SDS prošao. Nekima je reputacija bolja od fotelje.

Što Dodik da podnosi ostavku kad svaki put pobjeđuje na izborima već 15 -tak godina.Valjda oni koji gube izbore treba da se "preispitaju" :zubati

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mladen Bosić - je li vrijeme za ostavku?
PostPostano: 29 lis 2016, 16:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Vladimir RUS je napisao/la:
Metemma je napisao/la:
SDS i SNSD idu gore dole to je istina, ja sam lično bio iznenađen rezultatom SzPa 2014, ali sad jednostavno ne vidim šta bi moglo da izdigne ovakav SDS odnosno spusti ovakav SNSD...

Promjena kadrova na samom vrhu stranke uvodi nou svježinu. Bosić je napustio mjesto predsjednika SDS-a, ali je ostao u vrhu stranke kao podrška novoizabranom predsjedniku stranke, što je dvojako dobro povučen potez. Novoizabrani predsjednik SDS-a Vukota Govedarica je kadar koji je sličan Dodiku (obojica su narodni ljudi), a narod to voli. U Bijeljini je Mićo Mićić koji je da kažem u sportskim vodama (kao Dodik). Ta dva političara su u samom vrhu te stranke, a tu je i Mirko Šarović koji odaje utisak mudrog i iskusnog političara. Šarović je drugi u stranci, ako se ne varam, a tu je i Dragan Mektić koji se takođe visoko kotira u SDS-u, kao i Ognjen Tadić. Tu je i Borislav Bojić, Boris Jerinić, Milovan Cicko Bjelica, kao i Milan Miličević - čovjek koji je u Tesliću porazio ministra zdravlja koji se kandidovao za gradonačelnika Teslića ispred SNSD-a. Ne treba zaboraviti ni Aleksandru Pandurević ispred žena te stranke. Kada malo bolje vidiš kadrove shvatićeš zašto SDS raste i pada. Infrastruktura im jaka kao infrastruktura SNSD-a što nekad dovodi do rasta, a nekad do pada. Gore dole. Klackalica. 2018 će se manje-više najvjerovatnije ponoviti ono što se desilo 2014.


Bosić napustio vrh stranke a ostao u stranci i sam izabrao svog nasljednika, što mi govori da ova promjena i neće biti promjena.

Vukota se zna posvađat, ali nisam siguran da je dorastao Dodiku. Sem toga, Govedarica nije niko nov ko će donijeti prevagu. Kako čujem, ni u Gacku nije nešto omiljen, pa sad teško da će ga zavoljeti širom RS.

A ove što si nabrojao, ima ih 2-3 koji su jaki u svojoj lokalnoj sredini, ali bili su i do sada, mada su i Mićić i Bjelica na mišiće pobijedili ili im je većina u skupštini opštine jako tanka, tako da ni tu nema neke sile nebeske.

A vedete tipa Šarovića, Tadića, Mektića... oni ako razliku ne naprave, niko neće :smijeh

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mladen Bosić - je li vrijeme za ostavku?
PostPostano: 30 lis 2016, 20:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Srpsčanin je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
Šta ćeš, nisu svi kao Dodik. Da ne podnosi ostavku čak i kada mu stranka na lokalnim izborima 2012 gore prođe nego što je sada SDS prošao. Nekima je reputacija bolja od fotelje.

Što Dodik da podnosi ostavku kad svaki put pobjeđuje na izborima već 15 -tak godina.Valjda oni koji gube izbore treba da se "preispitaju" :zubati

S obzirom šta radi, vladaće on do smrti, ko Tito. :zubati

S tim da bilo kakvo dublje poređenje Dodika sa Titom bilo bi neukusno.

To nije način, tako bi svako mogao da vlada. Zaplašiš ljude u administraciji da će ostati bez posla (što će na kraju i da se desi jer MMF tako hoće, ustvari hoće ono što hoće i narod, a to je jači realni sektor kako bi se ljudi mogli zaposliti), plus angažuješ čitavu političku mašineriju od tete u vrtiću do doktora u bolnici da glasaju za SNSD. To se ekonomskim riječnikom zove nelojalna konkurencija.

Demokratija je, a ustvari komunizam ako malo bolje pogledaš. Nikakva to fer pobjeda nije. Da budemo iskreni to rade i drugi, ali neuporedivo manje od SNSD-a što se da najbolje vidjeti na rezultatima nedavno održanih izbora.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mladen Bosić - je li vrijeme za ostavku?
PostPostano: 30 lis 2016, 20:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Metemma je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
Promjena kadrova na samom vrhu stranke uvodi nou svježinu. Bosić je napustio mjesto predsjednika SDS-a, ali je ostao u vrhu stranke kao podrška novoizabranom predsjedniku stranke, što je dvojako dobro povučen potez. Novoizabrani predsjednik SDS-a Vukota Govedarica je kadar koji je sličan Dodiku (obojica su narodni ljudi), a narod to voli. U Bijeljini je Mićo Mićić koji je da kažem u sportskim vodama (kao Dodik). Ta dva političara su u samom vrhu te stranke, a tu je i Mirko Šarović koji odaje utisak mudrog i iskusnog političara. Šarović je drugi u stranci, ako se ne varam, a tu je i Dragan Mektić koji se takođe visoko kotira u SDS-u, kao i Ognjen Tadić. Tu je i Borislav Bojić, Boris Jerinić, Milovan Cicko Bjelica, kao i Milan Miličević - čovjek koji je u Tesliću porazio ministra zdravlja koji se kandidovao za gradonačelnika Teslića ispred SNSD-a. Ne treba zaboraviti ni Aleksandru Pandurević ispred žena te stranke. Kada malo bolje vidiš kadrove shvatićeš zašto SDS raste i pada. Infrastruktura im jaka kao infrastruktura SNSD-a što nekad dovodi do rasta, a nekad do pada. Gore dole. Klackalica. 2018 će se manje-više najvjerovatnije ponoviti ono što se desilo 2014.


Bosić napustio vrh stranke a ostao u stranci i sam izabrao svog nasljednika, što mi govori da ova promjena i neće biti promjena.

Vukota se zna posvađat, ali nisam siguran da je dorastao Dodiku. Sem toga, Govedarica nije niko nov ko će donijeti prevagu. Kako čujem, ni u Gacku nije nešto omiljen, pa sad teško da će ga zavoljeti širom RS.

A ove što si nabrojao, ima ih 2-3 koji su jaki u svojoj lokalnoj sredini, ali bili su i do sada, mada su i Mićić i Bjelica na mišiće pobijedili ili im je većina u skupštini opštine jako tanka, tako da ni tu nema neke sile nebeske.

A vedete tipa Šarovića, Tadića, Mektića... oni ako razliku ne naprave, niko neće :smijeh

Bosić ostaje u SDS-u, samo što ode u drugi plan i to kao podrška novoizabranom predsjedniku sa ciljem davanja savjeta.

Ni Dodik nije bio Dodik kada je počinjao već drugorazredni političar koji se "šlepao" uspomoć Biljane Plavšić zato i Govedarica će u početku imati nekog ko će da ga vodi, a kasnije će em politički potpuno sazrijeti, em će Dodik tada najvjerovatnije biti počasni predsjednik SNSD-a. :zubati

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 190 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Teuton i 215 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO