HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 lip 2026, 15:24.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 32 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Sebija dolazi?
PostPostano: 24 vel 2023, 11:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 stu 2021, 10:21
Postovi: 2633
Sebija nije doktorica, ali voli operirati.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sebija dolazi?
PostPostano: 24 vel 2023, 12:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 35506
Citat:
Senat UNSA-e naredne sedmice odlučuje o oduzimanju diplome Sebiji Izetbegović

https://raport.ba/raport-saznaje-senat- ... etbegovic/

_________________
- BiH se Muslimanima desila, 1991. je nisu htjeli. Cilj im je bio opstanak YU.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sebija dolazi?
PostPostano: 24 vel 2023, 18:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 8409
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Nije ginekologica,al' može pogledati.

_________________
Pogledaj u nebo majko, evo sinova...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sebija dolazi?
PostPostano: 27 vel 2023, 16:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 35506
Višegodišnja farsa se privodi kraju

Citat:
Komisija potpisala prijedlog o poništenju diplome Sebije Izetbegović

https://avaz.ba/vijesti/bih/812669/komi ... zetbegovic


Kako se na ovakvom primjeru vidi koji su sda portali a koji ne.

_________________
- BiH se Muslimanima desila, 1991. je nisu htjeli. Cilj im je bio opstanak YU.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sebija dolazi?
PostPostano: 27 vel 2023, 16:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 35506
dupli.

_________________
- BiH se Muslimanima desila, 1991. je nisu htjeli. Cilj im je bio opstanak YU.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sebija dolazi?
PostPostano: 27 vel 2023, 16:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 36464
novem je napisao/la:
Višegodišnja farsa se privodi kraju

Citat:
Komisija potpisala prijedlog o poništenju diplome Sebije Izetbegović

https://avaz.ba/vijesti/bih/812669/komi ... zetbegovic


Kako se na ovakvom primjeru vidi koji su sda portali a koji ne.


Sad Bakir može da se hvali kako je u vezi sa studenticom. =))

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sebija dolazi?
PostPostano: 03 ožu 2023, 22:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 35506
https://avaz.ba/vijesti/bih/813918/asim ... setak-dana


_________________
- BiH se Muslimanima desila, 1991. je nisu htjeli. Cilj im je bio opstanak YU.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 32 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Tomba17 i 69 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO