HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 13:09.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 835 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 34  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Sejdo Ciroza Komšić - kralj svih ublehaša
PostPostano: 13 ruj 2021, 19:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 kol 2021, 12:49
Postovi: 505
Kralj je prezapadnjački naziv za njega. U bilo kojem kontekstu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sejdo Ciroza Komšić - kralj svih ublehaša
PostPostano: 13 ruj 2021, 21:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2014, 12:08
Postovi: 4819
Lokacija: Bosna
On da malo više "hrvatuje" bio bi vam skroz kul.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sejdo Ciroza Komšić - kralj svih ublehaša
PostPostano: 14 ruj 2021, 13:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2020, 18:26
Postovi: 5220
https://www.klix.ba/vijesti/bih/u-predsjednistvu-bih-sastanak-schmidta-i-komsica-sattler-napustio-zgradu/210914057

"Moj dojam je da njegova slika o BiH nije kompletna i da bi to sklopio, treba mu još nekoliko puzli kako bi se stekla ukupna slika o stanju u državi. Pojasnio sam da u BiH želimo da važi sve što važi i u Njemačkoj", govori Komšić.

"Njemačka kancelarka je odabrala takav format susreta, ne znam zašto. Kod Vučića je otišla da mu da još jednom podršku, što smatramo da je loše i da šalje loše signale, ali to je tako. Ne vidim drugi razlog zašto je kancelarka išla Vučiću na noge osim toga. Kao kompenzacija tom susretu, odabran je susret s ostalim premijerima u Tirani i Tegeltija je otišao na taj susret", naveo je Komšić.

fbUser1566979624
prije 3 sata
Napij ga Komšiću

Zanovijetalo
prije 1 sat
Sattler se naljutio i otišao u svoju centralu u Mostar.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/u-predsjednistvu-bih-sastanak-schmidta-i-komsica-sattler-napustio-zgradu/210914057

Posebno je zanimljivo što će Schmidt s Komšićem razgovarati nakon nedavnog simpozija u Njemačkoj, na kojem je visoki predstavnik imao nekoliko izjava koje su izazvale burne reakcije u smislu nedovoljne zastupljenosti Hrvata i načina izbora Komšića u Predsjedništvo.

Očekuje se da će razgovarati i o hapšenju bh. državljanina Edina Vranja u Srbiji te novoj diplomatskoj krizi između dvije zemlje.

Ono što je zanimljivo je da je u zgradi Predjedništva jutros boravio i ambasador Evropske unije u BiH Johann Sattler, ali je on nešto ranije napustio zgradu Predsjedništva BiH.

Za sada nije poznato zašto na sastanku nema Šefika Džaferovića, a već je jasno da Milorad Dodik, kao član Predsjedništva iz RS-a odbija susret sa visokim predstavnikom.
=))

BuljevarNaKosova
prije 1 sat
klixu je svejedno hoce li BiH biti podijeljena drzava, veliko srpska, veliko hrvatska, mini bonsjacka itd... kakav ste vi medij bez karaktera

fbUser1572609498
prije 2 sata
Znači definitivno je Sejdo pijan čim je Austrijanac pobjegao glavom bez obzira

JAssange17
prije 2 sata
bas tako, i sve ce biti po Sejdinom, kao i Peljeski most

Ponosn1Bosnjan1n
prije 2 sata
Sastadoše se dvojica (ne)legitimnih :zubati

_________________
Sponzor lige hokejaških prvaka, brzog klizanja i ostalih zimskih sportova - vaš Gazprom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sejdo Ciroza Komšić - kralj svih ublehaša
PostPostano: 14 ruj 2021, 15:13 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36050
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Šta to Sejdo bi federalne savezne države kao u Njemačkoj?
I da umjesto Hrvata bude konstitutivna Savezna država Herceg Bosna?

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sejdo Ciroza Komšić - kralj svih ublehaša
PostPostano: 14 ruj 2021, 17:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35318
Lokacija: Gl. grad regije
Čitam ovo i ne vjerujem. Bar je dobro pročitao kako je Vučko miljenik a ne oni više, i odlazak Sattlera pokazuje da ga ne vide kao partnera, budala je. On bi njima objasnjavao što kako treba, kao da Milošević objašnjava kakva treba bit Juga. Izgubio kompas.

Najviše ih ljuti što je protiv MiniŠ. Njemačka ne zeli Balkan u EU ali želi u MiniŠ.

Samo ne znam gdje Dźafi nestao, valjda organizira ćelije.

Ako se Srpska odvoji problem bi bio upola manji. Ako se HB odvoji problem bi bio još duplo manji i lako rješiv.

Tako treba gledat a ne podržavat ove budalaste fašiste. Srebrenivu im vise nitko ne ferma... sami su si krivi.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sejdo Ciroza Komšić - kralj svih ublehaša
PostPostano: 14 ruj 2021, 17:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 15:32
Postovi: 6244
Lokacija: Izvan sebe
daramo je napisao/la:
Šta to Sejdo bi federalne savezne države kao u Njemačkoj?
I da umjesto Hrvata bude konstitutivna Savezna država Herceg Bosna?

Iako nerado prihvacamo ovaj prijedlog. Time bi bile rijesene sve presude i ustavnog suda i onih stranih politickih sudova.

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sejdo Ciroza Komšić - kralj svih ublehaša
PostPostano: 14 ruj 2021, 18:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Sattler kisela faca poslije Komšića i Džaferovića. Napunili mu glavu ratom i genocidima i sad mu treba godišnji odmor od 2 mjeseca da te imbecile i njihove priče zaboravi.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sejdo Ciroza Komšić - kralj svih ublehaša
PostPostano: 16 ruj 2021, 18:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Muslimanska stoka, jednostavno stoka. I čude se zašto su zapadnjaci digli ruke od njih.

Duraković nakon izbora Tursunovića: SNSD je izabrao podobnog Bošnjaka

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sejdo Ciroza Komšić - kralj svih ublehaša
PostPostano: 16 ruj 2021, 18:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27491
Ma brzo će oni to potrpati.

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sejdo Ciroza Komšić - kralj svih ublehaša
PostPostano: 16 ruj 2021, 18:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2020, 18:26
Postovi: 5220
BosnjaciJesuSrbi6
prije 2 sata
Ma kome se Salko trebas pravdat. Jel onima sto su Sejdu izabrali.

:zubati

_________________
Sponzor lige hokejaških prvaka, brzog klizanja i ostalih zimskih sportova - vaš Gazprom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sejdo Ciroza Komšić - kralj svih ublehaša
PostPostano: 17 ruj 2021, 15:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2019, 14:44
Postovi: 4267
https://www.dnevnik.ba/vijesti/komsicev ... ci-2616799

Citat:
ARHIVA -
PREGLASAVANJE
Komšićev DF traži legitimno predstavljanje Bošnjaka u Srebrenici

Nakon smjene Ćamila Durakovića s pozicije predsjednika Skupštine Općine Srebrenica, inicijativa "Moja adresa: Srebrenica" je jučer u popodnevnim satima održala izvanredni sastanak na kojem je donijela tri zaključka.

"Na prijedlog Stranke za BiH (čiji je član Salko Tursunović), Klub vijećnika koalicije "Moja adresa: Srebrenica" isključuje Salku Tursunovića iz ovog kluba", prvi je zaključak.

Drugi je da Salko Tursunović nema podršku Kluba vijećnika koalicije "Moja adresa: Srebrenica" i DF-a u Skupštini Općine Srebrenica, a treći da Klub vijećnika koalicije "Moja adresa: Srebrenica" i DF nastavljaju podržavati bošnjačke funkcionere koji su imenovani na prijedlog ovog kluba.

"S obzirom na to da se Klub vijećnika koalicije 'Moja adresa: Srebrenica' i DF zalažu za ostvarivanje prava Bošnjaka kroz kolektivno, zajedničko djelovanje vijećnika Bošnjaka, a nikako putem pojedinačnog monopola preuzimanjem političkih ovlasti, pozivamo Salku Tursunovića da podnese ostavku na poziciju predsjednika Skupštine jer na tu poziciju nije imenovan na prijedlog ovog kluba i nema podršku nijednog vijećnika Bošnjaka u obnašanju te funkcije", kažu oni.

Kažu i kako kolege vijećnike iz srpskih stranaka pozivaju da se vrate u okvire civiliziranog dijaloga uvažavajući legitimnu volju Kluba bošnjačkih vijećnika, a koja se ne ogleda ni u prijedlogu ni podršci ovog kluba u samopredlaganju Salke Tursunovića na poziciju predsjednika Skupštine.

"Također, kolege vijećnike iz srpskih stranaka podsjećamo da su jučerašnjim jednonacionalnim preglasavanjem politički kidnapirali glas i političku artikulaciju volje predstavnika srebreničkih Bošnjaka, čime su doprinijeli urušavanju temeljnih normi demokratskog društva, načela jednakosti i ravnopravnosti, u našoj lokalnoj zajednici", kažu.



Stoka.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sejdo Ciroza Komšić - kralj svih ublehaša
PostPostano: 17 ruj 2021, 17:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ožu 2021, 21:37
Postovi: 741
Je li pjandura Sedo pušten niz vodu?...

https://www.dnevnik.ba/vijesti/ljubic-u-bosnjackoj-politici-sazrijeva-uvjerenje-da-je-vaznije-spasavati-bih-nego-vojnika-ryana-pardon-komsica-2616814

-U ovom trenutku kriza je eskalirala nakon usvajanja zakona koji je Inzko nametnuo svojim odlaskom i uvjerenja koje polako sazrijeva u BiH da će bez izmjena Izbornog zakona u konačnici naštetiti BiH i svim njenim narodima. Konkretno, najveće rezerve prema izmjenama Izbornog zakona dolazile su s bošnjačke strane, odnosno bošnjačke politike u BiH, i primjećujem i svjedočim da bošnjačka politika sazrijeva uvjerenje da je za BiH zapravo važnije spasiti BiH nego spasite vojnika Ryana, oprostite Komšića. Stoga u ovom kontekstu vjerujem da u BiH, uz domaće političke faktore, posebno u Sarajevu, sazrijeva uvjerenje da je došlo vrijeme za promjenu Izbornog zakona koji će omogućiti legitimnu zastupljenost svih konstitutivnih naroda, što su do sada samo Hrvati su spriječeni u izboru za člana Predsjedništva, a dijelom i u samom Domu naroda - rekao je Ljubić.

_________________
"Trgovac ti laže sa smijehom, žena laže suze prosipljući, a niko krupno ka Turčin ne laže."
Petar Petrović Njegoš


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sejdo Ciroza Komšić - kralj svih ublehaša
PostPostano: 17 ruj 2021, 18:08 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69289
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Jefferson Davis je napisao/la:
https://www.dnevnik.ba/vijesti/komsicev-df-trazi-legitimno-predstavljanje-bosnjaka-u-srebrenici-2616799

Citat:
ARHIVA -
PREGLASAVANJE
Komšićev DF traži legitimno predstavljanje Bošnjaka u Srebrenici

Nakon smjene Ćamila Durakovića s pozicije predsjednika Skupštine Općine Srebrenica, inicijativa "Moja adresa: Srebrenica" je jučer u popodnevnim satima održala izvanredni sastanak na kojem je donijela tri zaključka.

"Na prijedlog Stranke za BiH (čiji je član Salko Tursunović), Klub vijećnika koalicije "Moja adresa: Srebrenica" isključuje Salku Tursunovića iz ovog kluba", prvi je zaključak.

Drugi je da Salko Tursunović nema podršku Kluba vijećnika koalicije "Moja adresa: Srebrenica" i DF-a u Skupštini Općine Srebrenica, a treći da Klub vijećnika koalicije "Moja adresa: Srebrenica" i DF nastavljaju podržavati bošnjačke funkcionere koji su imenovani na prijedlog ovog kluba.

"S obzirom na to da se Klub vijećnika koalicije 'Moja adresa: Srebrenica' i DF zalažu za ostvarivanje prava Bošnjaka kroz kolektivno, zajedničko djelovanje vijećnika Bošnjaka, a nikako putem pojedinačnog monopola preuzimanjem političkih ovlasti, pozivamo Salku Tursunovića da podnese ostavku na poziciju predsjednika Skupštine jer na tu poziciju nije imenovan na prijedlog ovog kluba i nema podršku nijednog vijećnika Bošnjaka u obnašanju te funkcije", kažu oni.

Kažu i kako kolege vijećnike iz srpskih stranaka pozivaju da se vrate u okvire civiliziranog dijaloga uvažavajući legitimnu volju Kluba bošnjačkih vijećnika, a koja se ne ogleda ni u prijedlogu ni podršci ovog kluba u samopredlaganju Salke Tursunovića na poziciju predsjednika Skupštine.

"Također, kolege vijećnike iz srpskih stranaka podsjećamo da su jučerašnjim jednonacionalnim preglasavanjem politički kidnapirali glas i političku artikulaciju volje predstavnika srebreničkih Bošnjaka, čime su doprinijeli urušavanju temeljnih normi demokratskog društva, načela jednakosti i ravnopravnosti, u našoj lokalnoj zajednici", kažu.



Stoka.


Ništa drugo nego stoka.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sejdo Ciroza Komšić - kralj svih ublehaša
PostPostano: 21 ruj 2021, 08:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2020, 18:26
Postovi: 5220
Predsjedavajući Predsjedništva Bosne i Hercegovine Željko Komšić sastao se uoči 76. sjednice Generalne skupštine Ujedinjenih nacija s generalnim sekretarom UN-a Antoniom Guterresom.

Tokom razgovora s generalnim sekretarom UN-a predsjedavajući Komšić obrazložio je poziciju države Bosne i Hercegovine u okviru euroatlantskih integracija, navodeći dinamiku reformi na putu Bosne i Hercegovine ka NATO savezu i Evropskoj uniji.


https://www.klix.ba/vijesti/bih/komsic-se-sastao-s-guterresom-informirao-ga-o-stanju-u-bih-i-blokadama-iz-rs-a/210921003

Sad sam zbunjen. Mislio sam da se o "NATO" razgovara sa Stoltenbergom, a o "EU" sa Satlerom.

Ispade da je Gutereš univerzalni mamojeb za NATO-u i EU :zubati, a ja naivan mislio da je Sejdo skokn`o do Gutereša zbog logistićke problematike u vezi Ikara za ljiljane.
Valja Bosnu branit, a ne jest samo *** :zubati

_________________
Sponzor lige hokejaških prvaka, brzog klizanja i ostalih zimskih sportova - vaš Gazprom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sejdo Ciroza Komšić - kralj svih ublehaša
PostPostano: 21 ruj 2021, 09:30 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36050
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Komšić je sa Schmidtom, prema svemu sudeći, imao vrlo neugodan sastanak

Citat:
Naknadno drčan

Dok mu je visoki predstavnik „očitavao lekciju“, Komšić je, kako saznaje ovaj portal, djelovao vrlo iznenađeno i držao se rezervirano, ali je očigledno hrabrosti i drčnosti za slanje „oštrih poruka“ njemačkim diplomatama uspio sakupiti naknadno, kada je Schmidtu vidio leđa.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sejdo Ciroza Komšić - kralj svih ublehaša
PostPostano: 21 ruj 2021, 09:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
3AJE6 je napisao/la:
Predsjedavajući Predsjedništva Bosne i Hercegovine Željko Komšić sastao se uoči 76. sjednice Generalne skupštine Ujedinjenih nacija s generalnim sekretarom UN-a Antoniom Guterresom.

Tokom razgovora s generalnim sekretarom UN-a predsjedavajući Komšić obrazložio je poziciju države Bosne i Hercegovine u okviru euroatlantskih integracija, navodeći dinamiku reformi na putu Bosne i Hercegovine ka NATO savezu i Evropskoj uniji.


https://www.klix.ba/vijesti/bih/komsic-se-sastao-s-guterresom-informirao-ga-o-stanju-u-bih-i-blokadama-iz-rs-a/210921003

Sad sam zbunjen. Mislio sam da se o "NATO" razgovara sa Stoltenbergom, a o "EU" sa Satlerom.

Ispade da je Gutereš univerzalni mamojeb za NATO-u i EU :zubati, a ja naivan mislio da je Sejdo skokn`o do Gutereša zbog logistićke problematike u vezi Ikara za ljiljane.
Valja Bosnu branit, a ne jest samo *** :zubati


Guteraš je stara liberalna ********.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sejdo Ciroza Komšić - kralj svih ublehaša
PostPostano: 21 ruj 2021, 11:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2020, 18:26
Postovi: 5220
Znam ja da je on leftardska drkotina, ali formacijska funkcija mu je da sirotinji isporuči UN kazane, a ne da diskutuje sa pijancem koji ima krizu identiteta o; NATO-u, EU ili ŠOS-u i ZND-u.

_________________
Sponzor lige hokejaških prvaka, brzog klizanja i ostalih zimskih sportova - vaš Gazprom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sejdo Ciroza Komšić - kralj svih ublehaša
PostPostano: 22 ruj 2021, 12:14 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2019, 13:55
Postovi: 4934
Milanović: Ne znam u čije ime govori Komšić, ja sam predsjednik i Hrvata iz Bosne i Hercegovine


Na upit dopisnika Al Jazeere iz New Yorka da pojasni tu izjavu, Milanović je kazao kako je ustavna obveza Hrvatske skrbiti i o Hrvatima u BiH. Uz to, dodao je, većina Hrvata u BiH su i državljani Hrvatske, a ja sam predsjednik svih hrvatskih državljana, pojasnio je Milanović.

Osvrnuo se i na prisustvo Željka Komšića, uzurpatora hrvatske pozicije u Predsjedništvu BiH, na Općoj skupštini UN-a

- Komšić je ovdje došao kao jedan od članova Predsjedništva, ne znam uopće s kakvim mandatom i u čije ime govori, kazao je Milanović.

https://m.youtube.com/watch?time_contin ... e=emb_logo

https://www.dnevnik.ba/vijesti/milanovi ... ne-2617111

_________________
Ode sve ovo u helać


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sejdo Ciroza Komšić - kralj svih ublehaša
PostPostano: 22 ruj 2021, 16:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 sij 2021, 10:30
Postovi: 2584
Ako država prezivi što Sejdo misli da ce se dogodit kad Dodik ili Covic budu presjedavajuci?? Ako se smije radit sto se hoce, ocekujem da Dodik dođe na sjednicu UN i prica kako je zivot s Muslimanima nemoguc i kako su borci tkz. Armije BiH izvrsili napade 9/11. Platit ce Sejdo i ona kravetina Turkovic sve ovo. Bit ce bolje od "Odljutit ce se".

_________________
BiH je turd.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sejdo Ciroza Komšić - kralj svih ublehaša
PostPostano: 22 ruj 2021, 18:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Hagresor je napisao/la:
Milanović: Ne znam u čije ime govori Komšić, ja sam predsjednik i Hrvata iz Bosne i Hercegovine


Na upit dopisnika Al Jazeere iz New Yorka da pojasni tu izjavu, Milanović je kazao kako je ustavna obveza Hrvatske skrbiti i o Hrvatima u BiH. Uz to, dodao je, većina Hrvata u BiH su i državljani Hrvatske, a ja sam predsjednik svih hrvatskih državljana, pojasnio je Milanović.

Osvrnuo se i na prisustvo Željka Komšića, uzurpatora hrvatske pozicije u Predsjedništvu BiH, na Općoj skupštini UN-a

- Komšić je ovdje došao kao jedan od članova Predsjedništva, ne znam uopće s kakvim mandatom i u čije ime govori, kazao je Milanović.

https://m.youtube.com/watch?time_contin ... e=emb_logo

https://www.dnevnik.ba/vijesti/milanovi ... ne-2617111


:laugh

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sejdo Ciroza Komšić - kralj svih ublehaša
PostPostano: 22 ruj 2021, 18:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2014, 12:08
Postovi: 4819
Lokacija: Bosna
Imao je dobar govor u UN danas. Patriotski.
I haj ne glasaj za njega.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sejdo Ciroza Komšić - kralj svih ublehaša
PostPostano: 22 ruj 2021, 18:55 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2019, 13:55
Postovi: 4934
mirusvijetu je napisao/la:
Imao je dobar govor u UN danas. Patriotski.
I haj ne glasaj za njega.



Danas je Sejdo dokrajčio tzv Bejha. Mislim, ništa loše s tim. Dapače i dakako, ako me razumiješ

_________________
Ode sve ovo u helać


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sejdo Ciroza Komšić - kralj svih ublehaša
PostPostano: 22 ruj 2021, 19:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18587
Hagresor je napisao/la:
mirusvijetu je napisao/la:
Imao je dobar govor u UN danas. Patriotski.
I haj ne glasaj za njega.



Danas je Sejdo dokrajčio tzv Bejha. Mislim, ništa loše s tim. Dapače i dakako, ako me razumiješ


Nekad se pitam da li on radi za nas. Na klixu mu upucuju aferime, ne znam samo zasto.
Zokijeva poruka u skladu sa Dodikovom. :palacgore1

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sejdo Ciroza Komšić - kralj svih ublehaša
PostPostano: 22 ruj 2021, 20:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ožu 2021, 21:37
Postovi: 741
Pojačao brlju pjandura Sejdo....

Najavio kandidaturu a zna da nema izbora...

https://avaz.ba/vijesti/bih/683417/komsic-bit-cu-kandidat-za-clana-predsjednistva-bih

Šteta, mogao je to biti zadnji čavao u raspadu nakarade...

_________________
"Trgovac ti laže sa smijehom, žena laže suze prosipljući, a niko krupno ka Turčin ne laže."
Petar Petrović Njegoš


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sejdo Ciroza Komšić - kralj svih ublehaša
PostPostano: 22 ruj 2021, 20:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35318
Lokacija: Gl. grad regije
Mislim da on ovaj put puca na bošnjačko mjesto. Sretno mu s tim.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 835 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 34  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: iprodano, mrnjav, Naša Kvačica, Patriota i 498 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO