Naša Kvačica je napisao/la:
Je li Gjenero ikad išta normalno napisao, ne mogu se sjetiti.
Ne.
Ugojena štetočina koja je ili mentalno retardirana pa ne shvaća situaciju u BiH ili ga muslimani fino plaćaju.
Prije će biti da je ovo drugo.
Kolindin miljenik i savjetnik.