HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 01:27.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 1315 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 53  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Srpska i Srbija jedna država
PostPostano: 19 pro 2019, 17:05 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2013, 16:10
Postovi: 3044
novovrijeme je napisao/la:
chubura je napisao/la:
Srbija ima 6 850 000 ljudi sa pravom glasa,a 5 500 000 punoletnih u Srbiji.Ostalih 1 300 000 dijaspora,nemaju oni prebivaliste.Zli jezici tvrde da ima nekoliko stotina hiljada mrtvih na spisku.


Logično.
To su ljudi koji su boga pitaj kad otišli iz Srbije (neki danas a neki prije 20 godina) al se nisu odrekli državljanstva i imaju imovinu u Srbiji. Naravno da imaju pravo glasa.

Ali nemaju prebivaliste,velika vecina nema,pa ipak imaju pravo glasa.Mislim da vi iz RS koji imate drzavljanstvo Srbije morate da se registrujete ako bi hteli da glasate,ali problem je sto bi mogli da glasate samo u ambasadi i konzulatima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srpska i Srbija jedna država
PostPostano: 19 pro 2019, 17:37 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6815
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Mislim da srbijanski zakon za sticanje državljanstva kao jedan od uslova propisuje da aplikant ima prijavljeno prebivalište u Srbiji.Uz to takse za državljanstvo nisu male a velika većina građana Srpske ne vidi nikakvu korist od državljnstva Srbije pa je broj onih koji podnose zahtjeve mali.Uz to birokratska procedura traje nerazumno dugo.
Uopšte uzev,politika Srbije prema Srbima Srpske kao i Srbima iz BiH i dr. mnogo je rezervisanija u odnosu na politiku Hrvatske prema Hrvatima u BiH.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srpska i Srbija jedna država
PostPostano: 19 pro 2019, 17:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Srpsčanin je napisao/la:
Mislim da srbijanski zakon za sticanje državljanstva kao jedan od uslova propisuje da aplikant ima prijavljeno prebivalište u Srbiji.Uz to takse za državljanstvo nisu male a velika većina građana Srpske ne vidi nikakvu korist od državljnstva Srbije pa je broj onih koji podnose zahtjeve mali.Uz to birokratska procedura traje nerazumno dugo.
Uopšte uzev,politika Srbije prema Srbima Srpske kao i Srbima iz BiH i dr. mnogo je rezervisanija u odnosu na politiku Hrvatske prema Hrvatima u BiH.


Za drzavljanstvo ne treba prebivaliste u Srbiji i ne košta ništa, besplatno je. Jedino dokumentacija (matični, vjenčani list...) ne smije biti starija od pola godine. Da bi dobio pasos moras imati prebivaliste u Srbiji.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srpska i Srbija jedna država
PostPostano: 19 pro 2019, 18:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Ajmo dalje, konkretno.
Sve više objekata u RS nosi naziv SRBIJA. U narednom periodu svaka opština u RS ce imati minimalno jedan objekt koji će se zvati SRBIJA.
Sto je psihološki bitan efekt.

npr.

Citat:
SNSD: Bolnica "Srbija" - garant unapređenja zdravstvene zaštite

slika

Gradski odbor SNSD-a Istočno Sarajevo saopštio je danas da su i ova stranka i rukovodstvo Bolnice "Srbija" od početka godine dali maksimalan doprinos saniranju stanja i unapređenju zdravstvene zaštite građana u ovom dijelu Republike Srpske.

https://lat.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=362843

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srpska i Srbija jedna država
PostPostano: 19 pro 2019, 18:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2019, 10:39
Postovi: 606
Upozorenja: 1
Psihološki efekat ??? :wacko
Sutra mi uzmemo bolnicu i nazovemo je Bosna.
Ili strada u nekom raketiranju pa bude livada sa ruševinama.
Da napravite 1000 takvih malo je da zapišate teren.
Velika je Bosna, a vaš novčanik mali.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srpska i Srbija jedna država
PostPostano: 22 pro 2019, 01:56 
Offline

Pridružen/a: 15 stu 2019, 00:06
Postovi: 21
Genuine je napisao/la:
Psihološki efekat ??? :wacko
Sutra mi uzmemo bolnicu i nazovemo je Bosna.
Ili strada u nekom raketiranju pa bude livada sa ruševinama.
Da napravite 1000 takvih malo je da zapišate teren.
Velika je Bosna, a vaš novčanik mali.
Vama je ta tkz.Bosna sve veća i veća kako vam opada broj.Na kraju će vam i Sarajevo biti kao Australija.
O raketiranju bolnice može da priča samo teški duševni bolesnik ili musliman,što mu dođe na isto.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srpska i Srbija jedna država
PostPostano: 22 pro 2019, 02:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2019, 10:39
Postovi: 606
Upozorenja: 1
the gray wolf je napisao/la:
Genuine je napisao/la:
Psihološki efekat ??? :wacko
Sutra mi uzmemo bolnicu i nazovemo je Bosna.
Ili strada u nekom raketiranju pa bude livada sa ruševinama.
Da napravite 1000 takvih malo je da zapišate teren.
Velika je Bosna, a vaš novčanik mali.
Vama je ta tkz.Bosna sve veća i veća kako vam opada broj.Na kraju će vam i Sarajevo biti kao Australija.
O raketiranju bolnice može da priča samo teški duševni bolesnik ili musliman,što mu dođe na isto.


Vi ste nama razarali bolnice čitav rat. I uzeli nešto pričat.
Bio sam svjedok, jer sam 1995 imao operaciju i morao sam napustiti sobu u kojoj sam ležao, dan nakon operacije, sav krvav, zašiven, pužući po podu, jer su granate udarale pod prozor ispod moje sobe.
U noći je i soba pogođena.
Naravno da ne treba gađati bolnice.
Ja nisam ni rekao da ćemo mi raketirati, već da može stradati u raketiranju i borbama.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srpska i Srbija jedna država
PostPostano: 22 pro 2019, 02:45 
Offline

Pridružen/a: 15 stu 2019, 00:06
Postovi: 21
Genuine je napisao/la:
the gray wolf je napisao/la:
Vama je ta tkz.Bosna sve veća i veća kako vam opada broj.Na kraju će vam i Sarajevo biti kao Australija.
O raketiranju bolnice može da priča samo teški duševni bolesnik ili musliman,što mu dođe na isto.


Vi ste nama razarali bolnice čitav rat. I uzeli nešto pričat.
Bio sam svjedok, jer sam 1995 imao operaciju i morao sam napustiti sobu u kojoj sam ležao, dan nakon operacije, sav krvav, zašiven, pužući po podu, jer su granate udarale pod prozor ispod moje sobe.
U noći je i soba pogođena.
Naravno da ne treba gađati bolnice.
Ja nisam ni rekao da ćemo mi raketirati, već da može stradati u raketiranju i borbama.

Pucali ste iz bolnica i skrivali se u njoj.Zato vam je bolnica gađana.A to ste radili da bi privukli pažnju MZ.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srpska i Srbija jedna država
PostPostano: 22 pro 2019, 03:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2019, 10:39
Postovi: 606
Upozorenja: 1
the gray wolf je napisao/la:
Genuine je napisao/la:

Vi ste nama razarali bolnice čitav rat. I uzeli nešto pričat.
Bio sam svjedok, jer sam 1995 imao operaciju i morao sam napustiti sobu u kojoj sam ležao, dan nakon operacije, sav krvav, zašiven, pužući po podu, jer su granate udarale pod prozor ispod moje sobe.
U noći je i soba pogođena.
Naravno da ne treba gađati bolnice.
Ja nisam ni rekao da ćemo mi raketirati, već da može stradati u raketiranju i borbama.

Pucali ste iz bolnica i skrivali se u njoj.Zato vam je bolnica gađana.A to ste radili da bi privukli pažnju MZ.


Oko zgrade moje bolnice nije bilo ni vojske ni oružja. Jedina vojska koja je bila su bili vojni ranjenici koji su stalno dolazili, i jedino ste njih ranjene, kontra svake konvencije mogli gađati. Zato ne petljaj poslije svih ovih godina. Imaš spremnu laž za sve.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srpska i Srbija jedna država
PostPostano: 22 pro 2019, 10:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Genuine je napisao/la:
Ja nisam ni rekao da ćemo mi raketirati, već da može stradati u raketiranju i borbama.


:smijeh Singapućani će.
Mujo ti si svoj Islamofašizam i skolonost ka terorizmu pokazao već 100 puta na forumu. Npr.

Genuine je napisao/la:
Pa barem će Srbi oko Sarajeva utvrditi da li ovi helikopteri lete i da li bljuju vatru uživo.


Dobio transportni helikopter pa bi odmah vartu po Srbima.
Tako i ISILovci dobiju Toyotu Hilux i odmah u napad.
I još ima obraza da se čudi što je njega takvog, bolesnog Islamistu, neko bombardovao.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srpska i Srbija jedna država
PostPostano: 25 pro 2019, 08:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
aleksije radicevic je napisao/la:
Neke 2015. godine kad su održavane zajedničke policijske vežbe policija Srpske i Srbije, srpski zvaničnici su izjavljivali da će ove dve države braniti zajedno.

Danas usvojena strategija odbrane i bezbednosti Srbije (usvaja ga ministarstvo vojske) i formalno deklariše opredeljenje Srbije da vojno brani Srpsku.

Citat:
"Strategija utvrđuje 7 nacionalnih interesa: očuvanje suvereniteta nezavisnosti i teritorijalne celovitosti Republike Srbije, očuvanje unutrašnje stabilnosti i bezbednosti Republike Srbije i njenih građana, očuvanje postojanja i zaštite srpskog naroda gde god on da živi."

"Ta rečenica koju sam sada izgovorio nikada nije našla svoje mesto pod suncem, u istoriji moderne srpske države. Nikada srpska država, nikada država Srbija nije rekla da je njen nacionalni interes očuvanje života Srba bez obzira gde oni žive. I nikada, kao u dokumentu koji je pred vama, nije rečeno da je Republika Srpska i njeno očuvanje prioritet naše spoljne politike. Država Srbija na ovaj način veoma jasno kaže šta je nacionalni interes i šta se mora braniti. Pre nas kao da se niko toga nije setio. Prošla strategija je rađena 2009. godine. Sledeći interes je očuvanje nacionalnih manjina, njihovog kulturnog, verskog i istorijskog identiteta, očuvanje mira i stabilnosti u regionu i svetu, evropske integracije i članstvo Republike Srbije u Evropskoj uniji, ekonomski razvoj i ukupni prosperitet, kao i očuvanje životne sredine i resursa Republike Srbije", rekao je ministar odbrane.

https://www.novosti.rs/vesti/naslovna/p ... snosti-KiM

Time je Bošnjacima predočeno ko će biti protiv njih ukoliko pomisle da krenu na teritorije na koje pretenduju.

Druga stvar, odbrana ne RS koja bi opravdala prisustvo vojne sile iz Srbije u njoj, ne znači samo bošnjačku pretnju. Ako npr. migranti sa perifierije Sarajeva postanu militantni i počnu da ugrožavaju pogranične delove RS, ili ako zbog njih u Sarajevu zavlada nestabilnost, takođe može da bude povod da se Srbija uključi. Ili ako povratnici iz Sirije obnove svoje terorističke aktivnosti u BiH.


To je moja država. :zivili

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srpska i Srbija jedna država
PostPostano: 25 pro 2019, 09:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2019, 10:39
Postovi: 606
Upozorenja: 1
novovrijeme je napisao/la:
Genuine je napisao/la:
Ja nisam ni rekao da ćemo mi raketirati, već da može stradati u raketiranju i borbama.


:smijeh Singapućani će.
Mujo ti si svoj Islamofašizam i skolonost ka terorizmu pokazao već 100 puta na forumu. Npr.

Genuine je napisao/la:
Pa barem će Srbi oko Sarajeva utvrditi da li ovi helikopteri lete i da li bljuju vatru uživo.


Dobio transportni helikopter pa bi odmah vartu po Srbima.
Tako i ISILovci dobiju Toyotu Hilux i odmah u napad.
I još ima obraza da se čudi što je njega takvog, bolesnog Islamistu, neko bombardovao.


Danas je Božić i zato me ne izazivaj.
Kvariš mi duhovni doživljaj.
Dakle, imam preča posla, nego da se bavim tvojim glupostima i frustracijama.

Samo te podsjećam da vi napadate nas na našem kućnom pragu, da stoljećima trpimo stradanja od vas, i da mi imamo svako pravo ovog svijeta da se branimo, uključujući i bljuvanje vatre na napadače i sve ostalo. Ja to smijem izgovoriti i na Vijeću sigurnosti UN i na TV ako hoćeš i nijedan sud ovog svijeta, sem vaš srbijanski me neće osuditi, jer je to bazično pravo utemeljeno su u svaku konvenciju i rezoluciju. Srbi su zadnji ljudi na svijetu koji mogu držati moralne pridike nekome.

Kad neko napadne vas na vašem kućnom pragu, onda ga vi zovite kako hoćete.
Dotada, psssssssssssssssssssssst ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srpska i Srbija jedna država
PostPostano: 25 pro 2019, 09:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2019, 10:39
Postovi: 606
Upozorenja: 1
Genuine je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

:smijeh Singapućani će.
Mujo ti si svoj Islamofašizam i skolonost ka terorizmu pokazao već 100 puta na forumu. Npr.



Dobio transportni helikopter pa bi odmah vartu po Srbima.
Tako i ISILovci dobiju Toyotu Hilux i odmah u napad.
I još ima obraza da se čudi što je njega takvog, bolesnog Islamistu, neko bombardovao.


Danas je Božić i zato me ne izazivaj.
Kvariš mi duhovni doživljaj.
Ima nas koji ćemo ovaj dan provesti u meditaciji, duhovnoj obnovi, molitvi i refleksiji.
Dakle, imam preča posla, nego da se bavim tvojim glupostima i frustracijama.

Samo te podsjećam da vi napadate nas na našem kućnom pragu, da stoljećima trpimo stradanja od vas, i da mi imamo svako pravo ovog svijeta da se branimo, uključujući i bljuvanje vatre na napadače i sve ostalo. Ja to smijem izgovoriti i na Vijeću sigurnosti UN i na TV ako hoćeš i nijedan sud ovog svijeta, sem vaš srbijanski me neće osuditi, jer je to bazično pravo utemeljeno u svaku konvenciju i rezoluciju. Srbi su zadnji ljudi na svijetu koji mogu držati moralne pridike nekome. Vi ste negacija ljudske civilizacije, i svega što je lijepo i dobro na ovom svijetu. I pored svega morat ću vas uključiti u moje molitve i tražiti oprosta, iskupljenja i pokajanja od Gospoda za vas. Za vas se moram najviše moliti. I moram se moliti da me se očisti od mržnje kojom nas tako dugo trujete. Ti to nećeš razumjeti, pa ti neću ni objašnjavat.

Kad neko napadne vas na vašem kućnom pragu, onda ga vi zovite kako hoćete.
Dotada, psssssssssssssssssssssst ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srpska i Srbija jedna država
PostPostano: 25 pro 2019, 10:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Genuine je napisao/la:
Danas je Božić i zato me ne izazivaj.
Kvariš mi duhovni doživljaj.


:smijeh Najjača takija ikad.
Pa srećan ti Božić Mujo. :klanjam

Nego da se vratimo na temu:

Citat:
Vulin: Očuvanje Srpske - prioritet spoljne politike

Prijedlogom strategije nacionalne bezbjednosti Srbije utvrđena je obaveza očuvanja i zaštite srpskog naroda gdje god da živi, a Republika Srpska i njeno očuvanje postavljeno je kao prioritet spoljne politike, izjavio je danas ministar odbrane Srbije Aleksandar Vulin.

Vulin je u Skupštini Srbije rekao da je ovo najveći strateški dokument u kome su prvi put utvrđeni nacionalni interes i osnove sistema nacionalne bezbjednosti.

https://lat.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=363465


I Muslimani skontali...

Citat:
A BIH?
Srbija predstavila strategiju: Očuvanje Republike Srpske kao nacionalni prioritet
https://www.klix.ba/vijesti/bih/srbija- ... /191225017


"A BiH?" :smijeh
Za očekivati je da Mujo ubrzo počne slaviti i pravoslavni Božić. Ha nema NATOa, ha ko BiH braniti? Srbija? Hrvatska? :crying

Genuine je napisao/la:
Samo te podsjećam da vi napadate nas na našem kućnom pragu, da stoljećima trpimo stradanja od vas, i da mi imamo svako pravo ovog svijeta da se branimo, uključujući i bljuvanje vatre na napadače i sve ostalo.


Apsolutno. Ko god ti dođe na kućni prag jebi mu mater. Imaš podršku od mene. :palacgore2
Od nas si siguran.
Nama Srpska i Srbija dovoljna za vjekove vjekova. Mi smo skroman i miroljubiv narod.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srpska i Srbija jedna država
PostPostano: 25 pro 2019, 10:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2019, 10:39
Postovi: 606
Upozorenja: 1
novovrijeme je napisao/la:
Genuine je napisao/la:
Danas je Božić i zato me ne izazivaj.
Kvariš mi duhovni doživljaj.


:smijeh Najjača takija ikad.
Pa srećan ti Božić Mujo. :klanjam

Nego da se vratimo na temu:

Citat:
Vulin: Očuvanje Srpske - prioritet spoljne politike

Prijedlogom strategije nacionalne bezbjednosti Srbije utvrđena je obaveza očuvanja i zaštite srpskog naroda gdje god da živi, a Republika Srpska i njeno očuvanje postavljeno je kao prioritet spoljne politike, izjavio je danas ministar odbrane Srbije Aleksandar Vulin.

Vulin je u Skupštini Srbije rekao da je ovo najveći strateški dokument u kome su prvi put utvrđeni nacionalni interes i osnove sistema nacionalne bezbjednosti.

https://lat.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=363465


I Muslimani skontali...

Citat:
A BIH?
Srbija predstavila strategiju: Očuvanje Republike Srpske kao nacionalni prioritet
https://www.klix.ba/vijesti/bih/srbija- ... /191225017


"A BiH?" :smijeh
Za očekivati je da Mujo ubrzo počne slaviti i pravoslavni Božić. Ha nema NATOa, ha ko BiH braniti? Srbija? Hrvatska? :crying


OK. Sve si ti u pravu. Dobro si ti. Nema vam ravnih. Najbolji ste.
:wacko :wacko :wacko


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srpska i Srbija jedna država
PostPostano: 27 pro 2019, 14:20 
Offline

Pridružen/a: 02 stu 2019, 16:04
Postovi: 584
https://www.fokus.ba/vijesti/bih/dodiku ... kbjFBGzkcY

Bogami nece menscini Baja u Srbiju.

Ili to ili samo hoce da mu se skinu sankcije. Kako inace objasniti sve ovo u zadnje vrijeme..i ANP i ove izjave i sve to.

_________________
Jesu li "Bošnjaci" genocidofili ili genocidofobi ?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srpska i Srbija jedna država
PostPostano: 27 pro 2019, 14:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
KASAP je napisao/la:
https://www.fokus.ba/vijesti/bih/dodiku-zasmetala-strategija-odbrane-srbije-nisu-se-trebali-mijesati-trazit-cu-da-to-skinu/1646510/?fbclid=IwAR2ZHneGlsm1lixn9F8tpZ7q-hufsLAK1v-wK6rqmdB5nvxH5kbjFBGzkcY

Bogami nece menscini Baja u Srbiju.

Ili to ili samo hoce da mu se skinu sankcije. Kako inace objasniti sve ovo u zadnje vrijeme..i ANP i ove izjave i sve to.


:smijeh
Aj priznaj da si pročitao samo naslov.
Nemoguće da si toliko glup da nisi skontao tekst.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srpska i Srbija jedna država
PostPostano: 27 pro 2019, 14:57 
Offline

Pridružen/a: 02 stu 2019, 16:04
Postovi: 584
Ova tema se zove "RS i Srbija jedna drzava".

Baja veli Srbiji da mu se ne mjesa u unutrasnje stvari.

Kako tumaciti to na temi koja se zove kako se zove?

Nego, ja zaista ne mogu shvatiti to da i dalje medju Srbima ima budala koje sanjaju snove iz devedesetih. Uprkos svemu. Izgubljenim ratovima, bombardovanjem od strane cijelog svijeta, poosudjivanim liderima i generalima za genocide i istrebljenja..siromastvo i bijelu kugu da ne pominjem kao jedan od rezultata povampirenih patriJota.

_________________
Jesu li "Bošnjaci" genocidofili ili genocidofobi ?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srpska i Srbija jedna država
PostPostano: 27 pro 2019, 15:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
KASAP je napisao/la:
Ova tema se zove "RS i Srbija jedna drzava".

Baja veli Srbiji da mu se ne mjesa u unutrasnje stvari.

Kako tumaciti to na temi koja se zove kako se zove?

Nego, ja zaista ne mogu shvatiti to da i dalje medju Srbima ima budala koje sanjaju snove iz devedesetih. Uprkos svemu. Izgubljenim ratovima, bombardovanjem od strane cijelog svijeta, poosudjivanim liderima i generalima za genocide i istrebljenja..siromastvo i bijelu kugu da ne pominjem kao jedan od rezultata povampirenih patriJota.


Dakle ipak si glup. :smijeh
Dodik se buni zato što u strategiji Srbije piše da

Citat:
Polemika je nastala što je Srbija usvojila ili namjerava usvojiti, vezano za Strategiju, pa kažu iz Sarajeva u kojem je opšta galama a meni je zaparalo da u toj strategiji piše da će se podržati RS koja ostaje u sastavu BiH. Mislim da nisu morali to ni pisati. U svakom slučaju ću tražiti od njih da probamo to skinuti.


Kontaš li sad Mujo? Ili da ti nacrtam?
Nema RS u sastavu BiH, to nije opcija ni ničija strategija. Strategija RS je izlazak iz zločinačke tvorevine BiH.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srpska i Srbija jedna država
PostPostano: 27 pro 2019, 15:11 
Offline

Pridružen/a: 02 stu 2019, 16:04
Postovi: 584
Ne znam ja kako ti tumacis Bajino sveto pismo, ali ja nesto nisam optimistican po pitanju ujedinjenja kad procitam ovako nesto:

Citat:
Ne zato da bi pravili nered, ovo je samo borba i da pokažemo da smo mi ti koji vladaju svojim životima. Pokazali smo to, ponekad to malo boli”, naglasio je Dodik.

_________________
Jesu li "Bošnjaci" genocidofili ili genocidofobi ?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srpska i Srbija jedna država
PostPostano: 27 pro 2019, 15:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
A šta ti misliš, jel to izjavio u odnosu na nas ili u odnosu na vas?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srpska i Srbija jedna država
PostPostano: 27 pro 2019, 15:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Carmello Šešelj je napisao/la:
A šta ti misliš, jel to izjavio u odnosu na nas ili u odnosu na vas?


:smijeh
Sjebala mu džamija mozak.
Nevjerovatno šta čovjek ne konta.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srpska i Srbija jedna država
PostPostano: 27 pro 2019, 15:40 
Offline

Pridružen/a: 02 stu 2019, 16:04
Postovi: 584
Carmello Šešelj je napisao/la:
A šta ti misliš, jel to izjavio u odnosu na nas ili u odnosu na vas?


I kuran se tumaci na vise razlicitih nacina, tako i Bajine mudre misli. Eto ja bih rekao da je to izjavio u odnosu na sve. Pa cak i navodi, i Ameriku i sta ja znam.

Nego, sta mislis, hoce li mu odlazeca administracija USA skinuti one sankcije uskoro ili ne? Pa da nam predsjednik moze rahat putovati po svijetu.

(to odlazeca ne znam na koju mislim..uglavnom jedna od odlazecih)

_________________
Jesu li "Bošnjaci" genocidofili ili genocidofobi ?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srpska i Srbija jedna država
PostPostano: 27 pro 2019, 15:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
KASAP je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
A šta ti misliš, jel to izjavio u odnosu na nas ili u odnosu na vas?


I kuran se tumaci na vise razlicitih nacina, tako i Bajine mudre misli. Eto ja bih rekao da je to izjavio u odnosu na sve. Pa cak i navodi, i Ameriku i sta ja znam.

Nego, sta mislis, hoce li mu odlazeca administracija USA skinuti one sankcije uskoro ili ne? Pa da nam predsjednik moze rahat putovati po svijetu.

(to odlazeca ne znam na koju mislim..uglavnom jedna od odlazecih)


Aj tumači kuran, mani se politike.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srpska i Srbija jedna država
PostPostano: 27 pro 2019, 15:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
KASAP je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
A šta ti misliš, jel to izjavio u odnosu na nas ili u odnosu na vas?


I kuran se tumaci na vise razlicitih nacina, tako i Bajine mudre misli. Eto ja bih rekao da je to izjavio u odnosu na sve. Pa cak i navodi, i Ameriku i sta ja znam.

Nego, sta mislis, hoce li mu odlazeca administracija USA skinuti one sankcije uskoro ili ne? Pa da nam predsjednik moze rahat putovati po svijetu.

(to odlazeca ne znam na koju mislim..uglavnom jedna od odlazecih)

Ja bih rekao da je bilo izlišno pisanje toliko dugačkog posta da bi se odgovorilo na sasvim jednostavno pitanje. A odgovor na to pitanje je da se izjava odnosi na vas.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 1315 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 53  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 537 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO