HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 23 tra 2024, 09:49.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 251 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Sto Hrvati dobijaju(?) trecim entitetom?
PostPostano: 13 lip 2009, 12:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 18:19
Postovi: 4466
Mujo Mujic je napisao/la:
Inkvizitor je napisao/la:

A kako bi se zvala ta nova nacija nastala spajanjem Bosne i Hrvatske.


Pa to je vise-manje nebitno pitanje tj. pitanje forme.

Kako god hoces: Vanjzemaljci, Marsovci, Iliri, Slaveni, Neretljani, Dinarci, Adriani, Ustashe, Pravashi... itd. itd.

Nije problem stvoriti rijec vec ideologiju koju ce ta rijec opisivati i biti dovoljno jaka da na zdravim osnovama asimilira i jedne i druge...

:-ujko


Čuj više manje nebitno.

Možda ste se vi navikli nazivati svakako ali nisi valjda toliko neozbiljan da misliš da bismo se mi odrekli svog narodnog imena Hrvati samo zato jer ga vi ne želite prihvatiti a opet bi neki od vas, ti npr izbjegli tu klaustrofobiju i nekako se integrirali s Hrvatskom.

Znači, niš od toga, i ti se ustvari zajebaješ na 9 stranica.

_________________
VUKOVAR=MARIUOPOLJ
SLAVA HRVATSKOJ- UKRAJINI SLAVA

Zbog Eline i bokala vina
zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
da ja nisam dolazio džaba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sto Hrvati dobijaju(?) trecim entitetom?
PostPostano: 13 lip 2009, 12:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 lip 2009, 12:02
Postovi: 122
Inkvizitor je napisao/la:
Mujo Mujic je napisao/la:

Pa to je vise-manje nebitno pitanje tj. pitanje forme.

Kako god hoces: Vanjzemaljci, Marsovci, Iliri, Slaveni, Neretljani, Dinarci, Adriani, Ustashe, Pravashi... itd. itd.

Nije problem stvoriti rijec vec ideologiju koju ce ta rijec opisivati i biti dovoljno jaka da na zdravim osnovama asimilira i jedne i druge...

:-ujko


Čuj više manje nebitno.

Možda ste se vi navikli nazivati svakako ali nisi valjda toliko neozbiljan da misliš da bismo se mi odrekli svog narodnog imena Hrvati samo zato jer ga vi ne želite prihvatiti a opet bi neki od vas, ti npr izbjegli tu klaustrofobiju i nekako se integrirali s Hrvatskom.

Znači, niš od toga, i ti se ustvari zajebaješ na 9 stranica.


Nitko se ne bi odrekao svog imena, jer je to nesto sto je neprihvatljivo i Hrvatima i Bosnjacima, ali je sasvim prihvatljivo da su Hrvati i Bosnjaci komponente neke krovne nacije. Otprilike kao Britanci = Englezi + Skoti + Welsani + Irci.

U suprotnom, ako se integracija ne desi, na nasu zalost na ovim prostorima ce sukob izmedju nas - kao nekada jednog naroda - trajati idalje, idalje, idalje, idalje... isto onako kako je trajao posljednjih 1000 godina...

Stvar je taka i taka!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sto Hrvati dobijaju(?) trecim entitetom?
PostPostano: 13 lip 2009, 12:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32141
Koga "vas" u periodu 1000 godina ?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sto Hrvati dobijaju(?) trecim entitetom?
PostPostano: 13 lip 2009, 12:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 lip 2009, 12:02
Postovi: 122
Mar-kan je napisao/la:
Koga "vas" u periodu 1000 godina ?


Nas, pagana, mitrana, heretika, katolika, bugumila, pravoslavaca, muslimana, ateista... Bosnjana, Humljana, Slavonaca, Dalmatinaca, Hrvata, Vlaha... Bosnjaka, Hrvata, Srba...

1000 godina...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sto Hrvati dobijaju(?) trecim entitetom?
PostPostano: 13 lip 2009, 12:39 
Offline

Pridružen/a: 11 lip 2009, 18:01
Postovi: 337
Mujo Mujic je napisao/la:
brezovka je napisao/la:
Turci su ostavili najbolniji pečat narodu BiH. Kad dio naroda zaplješće agresoru u današnje vrijeme i da ime osvajača ulici glavnog grada imamo problem. Veći.


Pa zavisi iz koje perspektive gledas.

Ako uzmes da su Madjari protjerali jedan dio tvog naroda drugacije vjeroispovjesti sa podrucja danasnje Slavonije i Like, u smislu da su ta podrucja u potpunosti etnicki cista u korist Madjarske vjeroispovjesti, onda ipak Turci ispadaju puno manji zlocinci od Madjara uzimajuci u obzir da Turska podrucja nisu etnicki cista od suprotne vjeroispovjesti...

I hvala Bogu, i treba da bude tako, multi-kulti, ali je stvar percepcije na koji ce nacin to biti shvaceno i upotrebljeno za dobrobit...

:-zivio

Turci asimilirali.
I osta nam ona poznata...silan ko Turčin.
Naježim se.
Naš narod ne slavi ni mađare. Zašto bi bilo tko s ovih prostora častio Turke?

_________________
Posavina je tri puta ubijena i izdana ali posavljaci tri života imaju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sto Hrvati dobijaju(?) trecim entitetom?
PostPostano: 13 lip 2009, 12:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 lip 2009, 12:02
Postovi: 122
brezovka je napisao/la:
Turci asimilirali.
I osta nam ona poznata...silan ko Turčin.
Naježim se.
Naš narod ne slavi ni mađare. Zašto bi bilo tko s ovih prostora častio Turke?


Pa vidis, to je opet stvar percepcije...

Na isti nacin na koji vi slavite "vashe" ljude, koji su se borili za Madjare, isto tako i mi slavimo "nashe" ljude koji su se borili za Turke.

Prema tome, iz neutralne perspektive, Petar Zrinski i Mehmed-pasa Sokolovic su na potpuno istim pozicijama: jedan je ratovao za Madjare i ubijao svoj narod suprotne vjeroispovjesti, drugi je ratovao za Turke i ubijao svoj narod suprotne vjeroispovjesti...

To je tako, i to je nashe prokletstvo da Zrinski i Sokolovic umjesto da su ratovali zajednicki protiv Madjara i protiv Turaka, oni su ratovali medjusobno u korist trecih... Prokletstvo koje nas prati 1000 godina ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sto Hrvati dobijaju(?) trecim entitetom?
PostPostano: 13 lip 2009, 13:00 
Offline

Pridružen/a: 11 lip 2009, 18:01
Postovi: 337
Mujo Mujic je napisao/la:
brezovka je napisao/la:
Turci asimilirali.
I osta nam ona poznata...silan ko Turčin.
Naježim se.
Naš narod ne slavi ni mađare. Zašto bi bilo tko s ovih prostora častio Turke?


Pa vidis, to je opet stvar percepcije...

Na isti nacin na koji vi slavite "vashe" ljude, koji su se borili za Madjare, isto tako i mi slavimo "nashe" ljude koji su se borili za Turke.

Prema tome, iz neutralne perspektive, Petar Zrinski i Mehmed-pasa Sokolovic su na potpuno istim pozicijama: jedan je ratovao za Madjare i ubijao svoj narod suprotne vjeroispovjesti, drugi je ratovao za Turke i ubijao svoj narod suprotne vjeroispovjesti...

To je tako, i to je nashe prokletstvo da Zrinski i Sokolovic umjesto da su ratovali zajednicki protiv Madjara i protiv Turaka, oni su ratovali medjusobno u korist trecih... Prokletstvo koje nas prati 1000 godina ...

Ne možeš uspoređivati babe i žabe mujiću.
Ali dobro kažeš ako je stvar percepcije daješ dobar argument za treći entitet.

_________________
Posavina je tri puta ubijena i izdana ali posavljaci tri života imaju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sto Hrvati dobijaju(?) trecim entitetom?
PostPostano: 13 lip 2009, 13:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32141
Mujo Mujic je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:
Koga "vas" u periodu 1000 godina ?


Nas, pagana, mitrana, heretika, katolika, bugumila, pravoslavaca, muslimana, ateista... Bosnjana, Humljana, Slavonaca, Dalmatinaca, Hrvata, Vlaha... Bosnjaka, Hrvata, Srba...

1000 godina...


Ček malo - sad je 2009.-1000 , znači 1009. AD ovdje bilo muslimana , bošnjaka i sl. ?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sto Hrvati dobijaju(?) trecim entitetom?
PostPostano: 13 lip 2009, 13:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 lip 2009, 12:02
Postovi: 122
brezovka je napisao/la:
Ne možeš uspoređivati babe i žabe mujiću.
Ali dobro kažeš ako je stvar percepcije daješ dobar argument za treći entitet.


Nije usporedba baba i zaba, vec baba i baba, i zaba i zaba... Tako je kako je... :-kava

A treci entitet, pa ja sam vec rekao, vashi zahtjevi za trecim entitetom su legitimni, ali i tesko ostvarivi "na lijepe oci"...

Prema tome, sto Hrvati mogu ponuditi, da bi mogli dobiti nesto zauzvrat?... :-neznam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sto Hrvati dobijaju(?) trecim entitetom?
PostPostano: 13 lip 2009, 13:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 lip 2009, 12:02
Postovi: 122
Mar-kan je napisao/la:
Mujo Mujic je napisao/la:

Nas, pagana, mitrana, heretika, katolika, bugumila, pravoslavaca, muslimana, ateista... Bosnjana, Humljana, Slavonaca, Dalmatinaca, Hrvata, Vlaha... Bosnjaka, Hrvata, Srba...

1000 godina...


Ček malo - sad je 2009.-1000 , znači 1009. AD ovdje bilo muslimana , bošnjaka i sl. ?


V-X stoljece mitraisti
1009. su prisutni pravoslavci :-umirem
1054. se pojavljuju katolici
1189. krstjani
XIV stoljece: heretici, bogumili, itd. itd.
XV stoljece: muslimani
XX stoljece: ateisti

:-kava

P.S. Mada mi je veoma sumnjiv i ovaj znak koji mozete da vidite u mom avataru... :-umirem :-hrvatinic


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sto Hrvati dobijaju(?) trecim entitetom?
PostPostano: 13 lip 2009, 13:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32141
Povijest 1 ! Sjedi !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sto Hrvati dobijaju(?) trecim entitetom?
PostPostano: 13 lip 2009, 13:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 lip 2009, 12:02
Postovi: 122
Mar-kan je napisao/la:
Povijest 1 ! Sjedi !


:-umirem

Ej, a fakat odakle vam ove ovolike zvijezde i mjeseci u heraldici???

Nemojte mi samo rec' jos da ste bili muslimani, prije neg' sto ste iz Teherana zapucali na Balkan... ccccccccccccccc...

:-ujko


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sto Hrvati dobijaju(?) trecim entitetom?
PostPostano: 13 lip 2009, 13:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32141
Mujo Mujic je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:
Povijest 1 ! Sjedi !


:-umirem

Ej, a fakat odakle vam ove ovolike zvijezde i mjeseci u heraldici???

Nemojte mi samo rec' jos da ste bili muslimani, prije neg' sto ste iz Teherana zapucali na Balkan... ccccccccccccccc...

:-ujko


Što ti smeta zvijezda i mjesec , da nemaš copyright nad njima !?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sto Hrvati dobijaju(?) trecim entitetom?
PostPostano: 13 lip 2009, 13:51 
Offline

Pridružen/a: 05 svi 2009, 19:46
Postovi: 1701
Lokacija: Tamo gdje viori crven-bijeli plavi!
Mislim da bi ovu temu trebalo zaključat,jer je ovaj Mujo krajnje neuračunljiv i od teme je napravio zajebanciju.

Stalno govori da mi moramo nešto dat zauzvrat,bola nemamo mi kome šta davat,osnovat će se Herceg Bosna i gotovo,a kome to smeta - nek se jebe!

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sto Hrvati dobijaju(?) trecim entitetom?
PostPostano: 13 lip 2009, 13:55 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30472
Mujo Mujic je napisao/la:
Hehe...

A zbog radi cega nije bilo podrzavanja RS-a do prije 2005. ili 2006., odnosno mantre o trecem entitetu, a sada ima???

Nekako mi se to poklapa sa pojavom vise-stranacja u Hrvata... :-hrvatinic


Točno, tu se vidi superiornost demokracije u odnosu na jednopartijski sustav.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sto Hrvati dobijaju(?) trecim entitetom?
PostPostano: 13 lip 2009, 13:58 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30472
Mujo Mujic je napisao/la:
Opet kazem odnosi ostaju definirani Daytonom, a promjene toga se mogu desiti samo trampom, na lijepe oci nema nist'.


Znači, najprije ukradeš pa bi onda s tuđim trgovao. To je super, ako to tako mogne. :roll:

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sto Hrvati dobijaju(?) trecim entitetom?
PostPostano: 13 lip 2009, 14:04 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30472
Inkvizitor je napisao/la:
Šta ti onda hoćeš :-zubati

prvo postavi okvir Sutla-Drina-Jadran pa bi onda rađe bio talijansko cvijeće, kuvajtsko cvijeće. Pa budi. Samo to cvijeće ne raste na području Sutla-Drina-Jadran

Tvoji postovi su puni konfuzije i kontradiktornosti. Ti bi htio nešto al ni sam jadan ne znaš šta. Htio bi maltene NDH al da nema definiranog naroda koji vodi glavnu ulogu, veće neko šiš-miš društvo, besklasno i beznacionalno a možda i bezvjersko. To nema nikakve šanse.

To je priča.." da se vlasi ne dosjete"


Ma čovjek je jednostavno suncokret, nema tu konfuzije nego je valjda sam povjerovao u vlastite mitove. :-zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sto Hrvati dobijaju(?) trecim entitetom?
PostPostano: 13 lip 2009, 14:09 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30472
Mujo Mujic je napisao/la:
brezovka je napisao/la:
Ne možeš uspoređivati babe i žabe mujiću.
Ali dobro kažeš ako je stvar percepcije daješ dobar argument za treći entitet.


Nije usporedba baba i zaba, vec baba i baba, i zaba i zaba... Tako je kako je... :-kava

A treci entitet, pa ja sam vec rekao, vashi zahtjevi za trecim entitetom su legitimni, ali i tesko ostvarivi "na lijepe oci"...

Prema tome, sto Hrvati mogu ponuditi, da bi mogli dobiti nesto zauzvrat?... :-neznam


Ne možemo ponuditi ništa. Mali smo i beznačajni, Bošnjaci će nas poklopiti, Hrvati će se iseliti, ništa ne može bez bošnjačkog pristanka bla, bla, bla ...

Dogovora nema Mujo nije ga moglo biti ni sa Slobom, džaba si potrošio vrijeme, kako reče netko ranije čini mi se lider30, slijedi zaoštravanje odnosa. :-zivio

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sto Hrvati dobijaju(?) trecim entitetom?
PostPostano: 13 lip 2009, 14:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 19:55
Postovi: 174
Lokacija: Herceg Bosna
Interesantno je kako muslimani smatraju da je cijela bih njihova i da se oni u stvari pitaju oko trećeg entiteta. Koji je to vrhunac arogancije postaviti pitanje "što Hrvati imaju ponuditi kako bi dobili entitet". Što bi to mi trebali ponuditi za ono što je naše??? To bi bilo otprilike kao da kupujem svoju kuću od nekog trećeg. Kad oni koji o tome odlučuju shvate da Hrvata u BiH neće nestati kako su se nadali i kad shvate da se ovakvim ustrojem države ne ide naprijed nego unazad onda će i biti trećeg entiteta. Da muslimani imaju i trunke pameti sami bi otvorili i potaknuli pregovore oko osnivanja trećeg entiteta. Time bi samo dobili saveznike i pomagače u ukidanju RS. Ovako ja sam protiv ukidanja RS jer dok "oni" postoje ima nade i za naš entitet. Ovako samo gubimo i mi i muslimani....... :roll: :roll:


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sto Hrvati dobijaju(?) trecim entitetom?
PostPostano: 13 lip 2009, 15:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 lip 2009, 12:02
Postovi: 122
Zrinski je napisao/la:
Interesantno je kako muslimani smatraju da je cijela bih njihova i da se oni u stvari pitaju oko trećeg entiteta. Koji je to vrhunac arogancije postaviti pitanje "što Hrvati imaju ponuditi kako bi dobili entitet". Što bi to mi trebali ponuditi za ono što je naše??? To bi bilo otprilike kao da kupujem svoju kuću od nekog trećeg. Kad oni koji o tome odlučuju shvate da Hrvata u BiH neće nestati kako su se nadali i kad shvate da se ovakvim ustrojem države ne ide naprijed nego unazad onda će i biti trećeg entiteta. Da muslimani imaju i trunke pameti sami bi otvorili i potaknuli pregovore oko osnivanja trećeg entiteta. Time bi samo dobili saveznike i pomagače u ukidanju RS. Ovako ja sam protiv ukidanja RS jer dok "oni" postoje ima nade i za naš entitet. Ovako samo gubimo i mi i muslimani....... :roll: :roll:


Pa vidis, stvar je u tome da su Hrvati svoju kucu u BiH izgubili, 95.-te.
- Hrvati dobili RSK
- Srbi dobili Istocnu Bosnu
- Bosnjaci dobili HB

Da biste napravili HB ponovno, gornji proces mora ici u obrnutom smjeru. :-bicedobro

Treci entitet otvara mnoga druga veoma komplikovana pitanja tj. cvrsta RH, i cvrsta RS, znaci i cvrstu FBiH... :-kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sto Hrvati dobijaju(?) trecim entitetom?
PostPostano: 13 lip 2009, 16:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 19:55
Postovi: 174
Lokacija: Herceg Bosna
Mujo Mujic je napisao/la:

Pa vidis, stvar je u tome da su Hrvati svoju kucu u BiH izgubili, 95.-te.


Nismo mi izgubili kuću nego samo ogradu oko kuće. Kuća je još uvijek naša......... :roll:

Mujo Mujic je napisao/la:
- Hrvati dobili RSK
- Srbi dobili Istocnu Bosnu
- Bosnjaci dobili HB



Muslimani dobili HB?????? U kojem svijetu ti živiš?? I kad si zadnji put prošao kroz Herceg-Bosnu????? :-evotigana


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sto Hrvati dobijaju(?) trecim entitetom?
PostPostano: 13 lip 2009, 16:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 lip 2009, 12:02
Postovi: 122
Zrinski je napisao/la:
Mujo Mujic je napisao/la:

Pa vidis, stvar je u tome da su Hrvati svoju kucu u BiH izgubili, 95.-te.


Nismo mi izgubili kuću nego samo ogradu oko kuće. Kuća je još uvijek naša......... :roll:

Mujo Mujic je napisao/la:
- Hrvati dobili RSK
- Srbi dobili Istocnu Bosnu
- Bosnjaci dobili HB



Muslimani dobili HB?????? U kojem svijetu ti živiš?? I kad si zadnji put prošao kroz Herceg-Bosnu????? :-evotigana


Pa kako niste izgubili... U parlamentu FBiH je 80% : 20% u korist Bosnjaka. Ne mozete nista odlucivati sami tj. onako kako Bosnjaci kazu, tako vam je... :-kava

A nosanje zastava i navijanje u par opcina FBiH, pa koga boli k za to kada FBiH MUP i sl. sluzbe mogu doci u svaku od tih opcina bez ikakvih problema... :-kava

U istoj ste poziciji u kojoj su npr. Srbi u Hrvatskoj, Bosnjaci u Crnoj Gori, Albanci u Makedoniji i sl. Nego, Bosnjacima uz skute a ne uz nos, pa na racun saveznistva i dobijete nesto zausvrat...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sto Hrvati dobijaju(?) trecim entitetom?
PostPostano: 13 lip 2009, 16:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69246
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Mujo Mujic je napisao/la:
Zrinski je napisao/la:

Nismo mi izgubili kuću nego samo ogradu oko kuće. Kuća je još uvijek naša......... :roll:



Muslimani dobili HB?????? U kojem svijetu ti živiš?? I kad si zadnji put prošao kroz Herceg-Bosnu????? :-evotigana


Pa kako niste izgubili... U parlamentu FBiH je 80% : 20% u korist Bosnjaka. Ne mozete nista odlucivati sami tj. onako kako Bosnjaci kazu, tako vam je... :-kava

A nosanje zastava i navijanje u par opcina FBiH, pa koga boli k za to kada FBiH MUP i sl. sluzbe mogu doci u svaku od tih opcina bez ikakvih problema... :-kava

U istoj ste poziciji u kojoj su npr. Srbi u Hrvatskoj, Bosnjaci u Crnoj Gori, Albanci u Makedoniji i sl. Nego, Bosnjacima uz skute a ne uz nos, pa na racun saveznistva i dobijete nesto zausvrat...


Ma kome uz skute?
Uz skute ili uz dimije?
Narodu koji je po svemu ispod nas (ekonomski, u znanosti, u sportu...)?
Čovječe pa vi ste šupak svijeta i najgori ste u svemu. Ne pričaju bezveze onakve viceve o vama.
Realno al stvarno je tako.
Postat ćete zapamćeni kao jedini narod koji apsolutno ništa korisno nije dao čovječanstvu, nego je jedinu radost nalazio u nogometnim porazima susjeda. Vjerojatno ni u Africi nema naroda koji je tako nisko pao.

Ne hvala, radije ćemo i dalje imat vas za nadničare u Međugorju, Vitezu, Ljubuškom, učit vas kako se igra bilo koji sport, i smijati se vašim Piramidama, Vidovitim Džemilama, Džazirinim kašikama i najvećoj džezvi na svijetu. (upravo sam nabrojio najveća "postignuća" u Trokutu). :-kava

I tako još 10-ak godina, dok nam ne dosadi i krenemo svojim putem.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sto Hrvati dobijaju(?) trecim entitetom?
PostPostano: 13 lip 2009, 16:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69246
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
I Hrvati nisu u istoj poziciji kao Muslimani u Crnoj Gori.

Oni nisu suvereni u CG.
Bez njih se može mijenjat ustav.
Nemaju Dom Naroda.
Nemaju kvote za zastupljenost.
Nemaju trećinu ministarskih mjesta na državnoj razini.
Nemaju županije koje imaju iste ovlasti ko švicarski kantoni, ( iste ovlasti samo nemaju suverenost -pročitao švicarski ustav)
itd...itd...itd...
Jedino što nama fali je drugačija i jača srednja razina vlasti.

Dakle ne pričaj gluposti.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sto Hrvati dobijaju(?) trecim entitetom?
PostPostano: 13 lip 2009, 16:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 14:25
Postovi: 644
Lokacija: Meksiko
Zrinski je napisao/la:
Interesantno je kako muslimani smatraju da je cijela bih njihova i da se oni u stvari pitaju oko trećeg entiteta. Koji je to vrhunac arogancije postaviti pitanje "što Hrvati imaju ponuditi kako bi dobili entitet". Što bi to mi trebali ponuditi za ono što je naše??? To bi bilo otprilike kao da kupujem svoju kuću od nekog trećeg. Kad oni koji o tome odlučuju shvate da Hrvata u BiH neće nestati kako su se nadali i kad shvate da se ovakvim ustrojem države ne ide naprijed nego unazad onda će i biti trećeg entiteta. Da muslimani imaju i trunke pameti sami bi otvorili i potaknuli pregovore oko osnivanja trećeg entiteta. Time bi samo dobili saveznike i pomagače u ukidanju RS. Ovako ja sam protiv ukidanja RS jer dok "oni" postoje ima nade i za naš entitet. Ovako samo gubimo i mi i muslimani....... :roll: :roll:


Oprosti, ali u ovom podebljanom ne vidim nikakav smisao. Hrvati bi se nakon što izbore pravo na svoj entitet borili da se Srbima ukine to isto pravo? I što onda, umjesto srpskog i bošnjačko-hrvatskog imamo hrvatski i bošnjačko-srpski entitet? Koji bi bio smisao toga?


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 251 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Grom i 214 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO