HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 22:26.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 155 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Što nakon osamostaljenja RS ?
PostPostano: 21 sij 2010, 23:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
Nisu vaš problem Bošnjaci ni Hrvati već 15-ak godina...

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što nakon osamostaljenja RS ?
PostPostano: 21 sij 2010, 23:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
aleksije radicevic je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:
Ja nikako ne mogu da shvatim taj vaš stav RS-ovaca. Srbija je neusporedivo jača država a na koljenima je. Vama zbog neke drogiranosti dolazi odnekud nevjerojatan osjećaj samouvjerenosti i neka snaga kakvu samo nadrogirani kratkotrajno mogu imat.

No znaš i sam što bude na kraju s takvima ili AIDS ili komuna ili smrt.

Ima i boljih načina!


Tačno, ali zar i takvoj Srbiji pa još zajedno sa RS i u kom pogledu mogu parirati Bošnjaci.


Pa nije svrha svega prkošenje Bošnjacima!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što nakon osamostaljenja RS ?
PostPostano: 21 sij 2010, 23:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
MRSHO je napisao/la:
Pa nije svrha svega prkošenje Bošnjacima!?


Niko im i ne prkosi. Sa njihovom politikom se ozbiljno računa.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što nakon osamostaljenja RS ?
PostPostano: 21 sij 2010, 23:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 15:46
Postovi: 494
aleksije radicevic je napisao/la:
DarthCroat je napisao/la:

Ma ima još par onih koji vjeruju u nekakvo ,,Hrvatsko-Bošnjačko bratstvo'' i slične pizdarije,par pravaša koji su izgubljeni u prostoru i vremenu i zabludama o ,,našem cvijeću'' srećom takvi su manjina.


Josipovićeva izjava koja je skoro ista kao Tadićeva - da će pristati na svako rešenje oko kojeg se tri strane u BiH dogovore - ohrabruje. To je istovremeno poruka koja znači da neće vršiti pritisak na svoje sunarodnike da jačaju BiH.


Naravno da je tako,odlaskom Mesića,Talibani su izgubili glavnog lobista svoje politike u Hrvatskoj,a Josipović sigurno neće biti toliko zlo kao Mesić,a vjerujem da više naginje Srbima nego Talibanima,a najavio je i mogućnost povlačenja hrvatske tužbe za genocid,mada on sam to ne može,ali to je dovoljno da bi smo vidjeli u kojem smjeru će njegova politika ići.

Bitno je da BH Hrvati i BH Srbi uspiju naći zajednički jezik a ostalo će sve biti lakše.

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što nakon osamostaljenja RS ?
PostPostano: 21 sij 2010, 23:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Junuz Djipalo je napisao/la:
Nisu vaš problem Bošnjaci ni Hrvati već 15-ak godina...


Ne kapiram. Ti Srbima (i Hrvatim) predlažeš da jačaju institucije BiH jer je to u njihovom njihovom interesu i da samo zajendo sa Bošnjacima mogu biti jači?
:zubati Ja mislim da bi Srbi preuzeli na sebe rizik od (ekonomske i društvene uopšte) propasti zbog odavajanja od Bošnjaka. :wink

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što nakon osamostaljenja RS ?
PostPostano: 21 sij 2010, 23:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Junuz Djipalo je napisao/la:
Ja nikako ne mogu da shvatim taj vaš stav RS-ovaca. Srbija je neusporedivo jača država a na koljenima je.

Слаб ти је аргумент. Срби из Р. Српске би и на кољенима да су, милион пута више волили живити у држави са Србима из Србије (на кољенима) него са муслиманцима да пливају у млијеку. Такав смо народ и добро је што је тако. Национална слога је некад битнија од много чега, посебно у оваквим ситуацијама. А пошто ни с муслиманцима нећемо пливати у млијеку, ствар је милион пута јаснија.

______________________________


Slab ti je argument. Srbi iz R. Srpske bi i na koljenima da su, milion puta više volili živiti u državi sa Srbima iz Srbije (na koljenima) nego sa muslimancima da plivaju u mlijeku. Takav smo narod i dobro je što je tako. Nacionalna sloga je nekad bitnija od mnogo čega, posebno u ovakvim situacijama. A pošto ni s muslimancima nećemo plivati u mlijeku, stvar je milion puta jasnija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što nakon osamostaljenja RS ?
PostPostano: 21 sij 2010, 23:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
"Jest ćemo korenje ako treba" nije dobro završilo u Srbiji ni u RS ne tako davno. Ne može to na duge staze.

A ako već želite zeznut Bošnjake - ne dajmo im ni pedalj BiH.

Uostalom to i MZ želi. E zato ne možete ni vi ni mi van. A kad je tako riješimo to i okrenimo se drugim stvarima.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što nakon osamostaljenja RS ?
PostPostano: 21 sij 2010, 23:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 15:46
Postovi: 494
aleksije radicevic je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:
Nisu vaš problem Bošnjaci ni Hrvati već 15-ak godina...


Ne kapiram. Ti Srbima (i Hrvatim) predlažeš da jačaju institucije BiH jer je to u njihovom njihovom interesu i da samo zajendo sa Bošnjacima mogu biti jači?
:zubati Ja mislim da bi Srbi preuzeli na sebe rizik od (ekonomske i društvene uopšte) propasti zbog odavajanja od Bošnjaka. :wink



Stvar je u tome što i Srbi i Bošnjaci imaju praktički konsenzus i jedinstvenu politiku,gotov svi Srbi su za samostalnu RS a isto tako i svi Bošnjaci su za jedinstvenu BiH,dok Hrvati sami ne znaju što žele,pa tako ih jedan dio želi treći entitet,drugi dio jedinstvenu BiH.
Uglavno,politika Hrvata u BiH je i bez glave i bez repa,pa bi se oni prvo morali dogovoriti između sebe što žele,pa onda tu svoju politiku sprovoditi,ili će se na kraju između sebe zavaditi.

Evo ti primjer mene i ovog Junuza,da se zarati,sigurno bi se našli na suprotnim stranama,dok to sa Srbima i Bošnjacima nije slučaj.

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što nakon osamostaljenja RS ?
PostPostano: 21 sij 2010, 23:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Junuz Djipalo je napisao/la:
"Jest ćemo korenje ako treba" nije dobro završilo u Srbiji ni u RS ne tako davno.

То је само синтагма, далеко од стварности. Срби нису јели коријење ни под Турцима. И тад је било свињетине, добре препеченице и вина, да се мало нашалим :D
На коријење из те синтагме, Срби никад неће спасти.

_____________________________


To je samo sintagma, daleko od stvarnosti. Srbi nisu jeli korijenje ni pod Turcima. I tad je bilo svinjetine, dobre prepečenice i vina, da se malo našalim :D
Na korijenje iz te sintagme, Srbi nikad neće spasti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što nakon osamostaljenja RS ?
PostPostano: 21 sij 2010, 23:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 15:46
Postovi: 494
Agathonikos je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:
Ja nikako ne mogu da shvatim taj vaš stav RS-ovaca. Srbija je neusporedivo jača država a na koljenima je.

Слаб ти је аргумент. Срби из Р. Српске би и на кољенима да су, милион пута више волили живити у држави са Србима из Србије (на кољенима) него са муслиманцима да пливају у млијеку. Такав смо народ и добро је што је тако. Национална слога је некад битнија од много чега, посебно у оваквим ситуацијама. А пошто ни с муслиманцима нећемо пливати у млијеку, ствар је милион пута јаснија.

______________________________


Slab ti je argument. Srbi iz R. Srpske bi i na koljenima da su, milion puta više volili živiti u državi sa Srbima iz Srbije (na koljenima) nego sa muslimancima da plivaju u mlijeku. Takav smo narod i dobro je što je tako. Nacionalna sloga je nekad bitnija od mnogo čega, posebno u ovakvim situacijama. A pošto ni s muslimancima nećemo plivati u mlijeku, stvar je milion puta jasnija.


E kamo sreće da su i Hrvati takvi,nego se mi više međusobno mrzimo,nego nekada sa vama ili danas sa Bošnjacima,a mnogi naši dali bi guzice i prodali se za male pare.

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što nakon osamostaljenja RS ?
PostPostano: 21 sij 2010, 23:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Junuz Djipalo je napisao/la:
"Jest ćemo korenje ako treba" nije dobro završilo u Srbiji ni u RS ne tako davno. Ne može to na duge staze.

A ako već želite zeznut Bošnjake - ne dajmo im ni pedalj BiH.

Uostalom to i MZ želi. E zato ne možete ni vi ni mi van. A kad je tako riješimo to i okrenimo se drugim stvarima.


Ma daj Junuze, ne mogu da verujem da možeš ozbiljno misliti da u BH-Hrvati jači kao deo BiH nego kao deo Hrvatske, tj. da su BH-Srbi jači kao deo BiH nego kao deo Srbije.

Laku noć. Odoh na spavanje. :001_smile

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što nakon osamostaljenja RS ?
PostPostano: 21 sij 2010, 23:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
DarthCroat je napisao/la:

Stvar je u tome što i Srbi i Bošnjaci imaju praktički konsenzus i jedinstvenu politiku,gotov svi Srbi su za samostalnu RS a isto tako i svi Bošnjaci su za jedinstvenu BiH,dok Hrvati sami ne znaju što žele,pa tako ih jedan dio želi treći entitet,drugi dio jedinstvenu BiH.
Uglavno,politika Hrvata u BiH je i bez glave i bez repa,pa bi se oni prvo morali dogovoriti između sebe što žele,pa onda tu svoju politiku sprovoditi,ili će se na kraju između sebe zavaditi.

Evo ti primjer mene i ovog Junuza,da se zarati,sigurno bi se našli na suprotnim stranama,dok to sa Srbima i Bošnjacima nije slučaj.


То се види из авиона, драги мој Darth, па и на овом форуму.
Код Срба из Српске, ствар је потпуно другачија. Ако некад наиђеш на форумаша који одаје утисак да је из Српске а прича ти нешто потпуно различито од овог што ја пишем, знај да није Србин. То је неки Фикрет који покушава оставити утисак да и у Српској постоје Срби који су за "цјеловиту" :D

______________________________


To se vidi iz aviona, dragi moj Darth, pa i na ovom forumu.
Kod Srba iz Srpske, stvar je potpuno drugačija. Ako nekad naiđeš na forumaša koji odaje utisak da je iz Srpske a priča ti nešto potpuno različito od ovog što ja pišem, znaj da nije Srbin. To je neki Fikret koji pokušava ostaviti utisak da i u Srpskoj postoje Srbi koji su za „cjelovitu“ :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što nakon osamostaljenja RS ?
PostPostano: 22 sij 2010, 00:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
DarthCroat je napisao/la:
Evo ti primjer mene i ovog Junuza,da se zarati,sigurno bi se našli na suprotnim stranama,dok to sa Srbima i Bošnjacima nije slučaj.


Zašto? Možda tebi i sličnima nedostaje malo više sluha ili vidovitosti da skuže neke stvari ali rat između nas. Uostalom u ratu sam podržavao takve poput tebe.

Dalje Muslimani su itekako ratovali između sebe i to ne samo Abdićevci, nego pred kraj rata i protiv mudžahedina se išlo Juka Prazina.

Srbi, bilo ih je more u ABiH i u VRS pa su ratovali jedni protiv dugih.

Nacionalno jedinstvo. Nije to baš tako. U praksi mi dobijemo više pomoći od Hrvatske a oni i od Srbije i Rusa dobiju samo puno laprdanja, koje je džaba.


brzomnožećom marvom. Pa nije više 1990. nisu više ni izbliza brzomnožeći tako da nije u Bošnjacima problem.

Uostalom mislim da smo mi Hrvati brzomnožeći od njih danas. Još da se ne iseljava...

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što nakon osamostaljenja RS ?
PostPostano: 22 sij 2010, 00:08 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2009, 22:10
Postovi: 458
Lokacija: Mostar
Zna li itko kolika su ulaganja Ruske federacije u Republiku Srpsku??U koje tvrtke je ušao Ruski kapital???Ima li itko taj podatak???Barem okvirno...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što nakon osamostaljenja RS ?
PostPostano: 22 sij 2010, 00:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Junuz Djipalo je napisao/la:
Srbi, bilo ih je more u ABiH i u VRS pa su ratovali jedni protiv dugih.

Било их је на почетку рата, док нису побјегли међ' своје Србенде :D
И они што су остали, остали су из разних разлога: некоме је мајка муслиманка, некоме је дјевојка муслиманка, неком жена.... то су били велики ломови, гдје и коме се прикључити. Наравно, било је и издајника попут Јована Дивјака нпр. али њега и сличне њему нико и не сматра Србима. То су модерне потурице :D

__________________________

Bilo ih je na početku rata, dok nisu pobjegli međ' svoje Srbende :D
I oni što su ostali, ostali su iz raznih razloga: nekome je majka muslimanka, nekome je djevojka muslimanka, nekom žena.... to su bili veliki lomovi, gdje i kome se priključiti. Naravno, bilo je i izdajnika poput Jovana Divjaka npr. ali njega i slične njemu niko i ne smatra Srbima. To su moderne Muslimani :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što nakon osamostaljenja RS ?
PostPostano: 22 sij 2010, 00:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
cromwell je napisao/la:
Zna li itko kolika su ulaganja Ruske federacije u Republiku Srpsku??U koje tvrtke je ušao Ruski kapital???Ima li itko taj podatak???Barem okvirno...


Otprilike je to isti sistem po kojem su Nijemci kupili telekom u Hrvatskoj, ili Talijani i Francuzi banke po Hrvatskoj. To se zove pljačka a ne dar.

Da nas hoće prestat darivat!

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što nakon osamostaljenja RS ?
PostPostano: 22 sij 2010, 00:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
Nedavno je natječaj za prijem u policiju u Zenici bio i nedostajalo je Srba er se gledao popis iz 1991. Zanimljivo je bilo koliko se javilo Srba ne iz Zenice ili Federacije nego iz RS.

Retorika je jedno a stvarna situacija druga...

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što nakon osamostaljenja RS ?
PostPostano: 22 sij 2010, 00:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
Agathonikos je napisao/la:
некоме је мајка муслиманка, некоме је дјевојка муслиманка, неком жена.... Јована Дивјака


To onda nije nacionalno jedinstvo! Nego elitizam nacionalnih struktura.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što nakon osamostaljenja RS ?
PostPostano: 22 sij 2010, 00:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 15:46
Postovi: 494
Junuz Djipalo je napisao/la:
DarthCroat je napisao/la:
Evo ti primjer mene i ovog Junuza,da se zarati,sigurno bi se našli na suprotnim stranama,dok to sa Srbima i Bošnjacima nije slučaj.


Zašto? Možda tebi i sličnima nedostaje malo više sluha ili vidovitosti da skuže neke stvari ali rat između nas. Uostalom u ratu sam podržavao takve poput tebe.

Dalje Muslimani su itekako ratovali između sebe i to ne samo Abdićevci, nego pred kraj rata i protiv mudžahedina se išlo Juka Prazina.

Srbi, bilo ih je more u ABiH i u VRS pa su ratovali jedni protiv dugih.

Nacionalno jedinstvo. Nije to baš tako. U praksi mi dobijemo više pomoći od Hrvatske a oni i od Srbije i Rusa dobiju samo puno laprdanja, koje je džaba.


brzomnožećom marvom. Pa nije više 1990. nisu više ni izbliza brzomnožeći tako da nije u Bošnjacima problem.

Uostalom mislim da smo mi Hrvati brzomnožeći od njih danas. Još da se ne iseljava...


Ja samo znam da mrzim BiH kao državu i da priželjkujem njezin raspad neovisno o našim minimalističkim ili maksimalističkim interesima.

Ne treba imati nikakvog sluha i vidovitosti da vrijeme samo bošnjacima ide na ruku,te ne treba biti vidovit i predvidjeti da ukoliko ne dođe do osnivanja zasebno hrvatskog entiteta,to bi moglo biti propast i za ono malo Hrvata što je ostalo u BiH.

Da Srbi nemaju RS,davno bi im se dogodilo ono što i nama u Federaciji,a ta isforsirana mutikultura i tolerancija su najobičnije sranje.

Zar je teško shvatiti da ima ljudi koji ne žele imati ama baš nikakve veze sa drugim vjerama i nacijama ?

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što nakon osamostaljenja RS ?
PostPostano: 22 sij 2010, 00:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
Da Srbi nemaju RS u obliku entiteta prilijepili bi se uz nas kao muhe a tad se Bošnjaci mogu poklopit po ušima.

Ako se raspadne država BiH kud ćeš? I s koliko zemlje?

Federalna jedinica s većinom Hrvata, jedna ili više, umjesto entitet, molim vas.

I slažem se - što prije, jer ovo dosad ne prolazi. E zato treba ojačat BiH. Jednadžba jednostavna.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što nakon osamostaljenja RS ?
PostPostano: 22 sij 2010, 00:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Junuz Djipalo je napisao/la:
To onda nije nacionalno jedinstvo! Nego elitizam nacionalnih struktura.

Не разумијем, какав сад елитизам националних структура? Само сам ти објаснио разлоге зашто су они Срби који су остали у тзв. АБиХ, остали у њој и борили се против ВРС.

_____________________________


Ne razumijem, kakav sad elitizam nacionalnih struktura? Samo sam ti objasnio razloge zašto su oni Srbi koji su ostali u tzv. ABiH, ostali u njoj i borili se protiv VRS.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što nakon osamostaljenja RS ?
PostPostano: 22 sij 2010, 00:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 15:46
Postovi: 494
Junuz Djipalo je napisao/la:
Da Srbi nemaju RS u obliku entiteta prilijepili bi se uz nas kao muhe a tad se Bošnjaci mogu poklopit po ušima.

Ako se raspadne država BiH kud ćeš? I s koliko zemlje?

Federalna jedinica s većinom Hrvata, jedna ili više, umjesto entitet, molim vas.

I slažem se - što prije, jer ovo dosad ne prolazi. E zato treba ojačat BiH. Jednadžba jednostavna.


Što mi dobivamo sa jačanjem BiH ?

Zar nisi čuo za onu,,bolje vrabac u ruci,nego golub na grani'' a koliki će taj hrvatski treći entitet biti i nije toliko bitno jer sada trenutno nemamo ništa,a i ono gdje smo većina,demografska slika se brzo mijenja u korist Bošnjaka i šta onda,želiš jačanje BiH,pa da i u 100% čistoj i homogenoj zapadnoj Hercegovini počnu nicati džamije ?

Ma zajebi ti to,vama kojima je do jake BiH,eto vam vaši Bošnjaci,jebite se sa njima,ali nemate pravo prisiljavati one koji ne žele da se ne bore za svoj interes.

I malena Herceg -Bosna,koja će biti samo naša,bolja je od cijele BiH,koju moramo dijeliti sa drugima.

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što nakon osamostaljenja RS ?
PostPostano: 22 sij 2010, 00:58 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69042
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
DarthCroat, meni se čini da si ti potpuno neobavješten.
Svaka druga rečenica ti je neka netočnost, da ne kažem nebuloza.
Informiraj se malo bolje.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što nakon osamostaljenja RS ?
PostPostano: 22 sij 2010, 01:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2009, 10:12
Postovi: 1281
DarthCroat je napisao/la:
ono gdje smo većina,demografska slika se brzo mijenja u korist Bošnjaka


Zavisi gdje, u Mostaru godinama raste postotak Hrvata, na ostatku većinski hrvatskog dijela Hercegovine i Završja postotak Hrvata stabilan ili u porastu, nema nigdje opadanja. U srednjoj Bosni postotak Hrvata je u porastu u općinama Vitez, Kiseljak i Kreševo, Žepče je stabilno. Pad postotka se desio u općinama Jajce, Novi Travnik i Busovača, no tamo su gradovi većinski hrvatski i možda je porast postotka muslimana poslijedica mutnih poslova, jer sav porast otpada na sela na rubovima općina, što je dosta sumnjivo. Mada ni tamo postotak Hrvata nije značajno opao, ali dovoljno da muslimani preuzmu većinu kad se gleda općina kao cjelina, opet svejedno hrvatska mjesta ostaju hrvatska, teritorijalno se ništa ne mijenja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što nakon osamostaljenja RS ?
PostPostano: 22 sij 2010, 01:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 15:46
Postovi: 494
Robbie MO je napisao/la:
DarthCroat, meni se čini da si ti potpuno neobavješten.


Ovisi na što misliš.

_________________
slika


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 155 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Naša Kvačica i 477 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO