HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 12:40.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 13 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Sto ti je to trebalo CIRO ?
PostPostano: 12 pro 2009, 14:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 srp 2009, 01:57
Postovi: 1410
Lokacija: Hrvatska republika Herceg Bosna
Da se prisjetimo pocetka cirinog dolaska u reprezentaciju BiH.

I pored toga sto mi mozemo misliti o njemu sto zelimo ali rezultati koji su iza njega govore da je on jedan od trenera svijetske klase. Ali naravno najveca njegova mana kada je dolazio u BiH je bila to sto je Hrvat.

Prvi cin: PLJUVANJE

Kada se samo prisjetimo komentara, koji nisu imali veze sa nogometom, i stanovnici bosnjakistana su opet bili opsjednuti agresijom hrvatske, cak i u nogometu, gdje su nekom cudnom urotom Hrvatskih drzavnika "oni" podvalili BiH selektora Ciru.
Pa preko poziva da se ne kupuju Hrvatski proizvodi. Mada je tu bilo i teorija kako se Ciro dovodi kako bi Hrvati poceli navijati za BH.
Uglavnom Ciro je bio trojanski konj kojeg ubacuju Hrvati u reprezentaciju BiH, to je bila glavna teorija.

Drugi cin: OKRETANJE PLOCE

I sada naravno kada je pocelo sva ta euforija oko BH reprezentacije (iako ne navijam nici cu ikada navijati za nju), nisam mogao a da ne zamjetim rijeci koje su upucivane selektoru BH.
Pa da krenemo od prve lazi, ujedinitelj BiH, zbog njega ne samo da i Hrvati navijaju za BH nego i Srbi ukljucujuci i Dodika, covjek koji je sam uspio da promjeni sto ni europljani ni amerikanci ni domaci politicari nisu sve ove godine, cak ga je isao da grli i ljubi i sam pricuvni clan Bosnjackoga predsjednika Zeljko Komsic.
Kao znak tkz. ujedinjenja BiH cest primjer je bio uzvikivanje imena od strane BHF ne bosnjaka, isti BHF koji ce samo za par dana poslije uzvikivati "Jeb... ti ...."

Treci cin: NAKON STO TE NISMO VOLILI, PA SMO REKLI DA TE VOLIMO, SADA TE OPET NE VOLIMO. :smijeh

Citat sa Teheran-x
Citat:
Vjerujemo da će Blažević sada plasirati informaciju kako sa selektorske stolice odlazi zbog Misimovića, koji je mnogo važniji za reprezentaciju od njega (veznjak Wolfsburga tvrdi da neće igrati dok je on selektor). Možda će reći kako odlazi zbog najvatrenijih bh. navijača BH Fanaticosa, ali sigurno je da niti ovaj put neće navesti pravi razlog - miris novca.


Za treci cin nam je potrebna totalna maloumnost, iako Ciro sa 100% sigurnoscu odlazi jer mu ne trebaju ni BH, ni njezini navijaci, jer je trener svjetskoga glasa, i na kraju jer je profesionalac, te nece doci u jednu vukojebinu da bi trenirao i potencijalno odveo na svijetsko prvenstvo reprezentaciju za koju nece nitko da igra i to sve za dzabe.

I na kraju je ispalo da su svi radili za dzabe i da nitko nije uzimao lovu iz saveza BH osim Cire, i sada su svi ispali posteni osim lopova Cire, i svi su ispali patriote osim od agresora poslanoga Cire.

Iako nisam navijao za tvoju reprezentaciju, ne mogu da se otmem dojmu te da te ne pitam, Ciro, Ciro, sto ti je to sve trebalo?

:HercegBosanac

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sto ti je to trebalo CIRO ?
PostPostano: 12 pro 2009, 15:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Ćiro želi biti izbornik Herceg Bosne:

http://www.crvenikarton.com/l/?l=http:/ ... 21257.aspx

:)


Evo kako čovjeka koji želi biti prvi izbornik reprezentacije Herceg Bosne, primaju u Zenici:
slika

slika

Mnogo srdačnije nego u Hercegbosni. :zrinjski_ultras1

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sto ti je to trebalo CIRO ?
PostPostano: 12 pro 2009, 15:58 
Offline

Pridružen/a: 05 svi 2009, 19:46
Postovi: 1701
Lokacija: Tamo gdje viori crven-bijeli plavi!
Pa Ćiro i nije toliko loš,evo kaže "odmah pristajem biti izbornik trećeg entiteta"

Znači da nas voli :wub

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sto ti je to trebalo CIRO ?
PostPostano: 12 pro 2009, 16:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2009, 10:00
Postovi: 1736
Lokacija: ...................
Ma ćiro trči za lovom, taj bi mater prodo za 100 maraka :rigam , kako drugačije objasniti sve te proturječnosti u njegovoj karijeri

_________________
Cuius regio, eius religio


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sto ti je to trebalo CIRO ?
PostPostano: 12 pro 2009, 16:03 
Offline

Pridružen/a: 05 svi 2009, 19:46
Postovi: 1701
Lokacija: Tamo gdje viori crven-bijeli plavi!
TG-B.B.B je napisao/la:
Ma ćiro trči za lovom, taj bi mater prodo za 100 maraka :rigam , kako drugačije objasniti sve te proturječnosti u njegovoj karijeri


Bola' on nas voli :wub

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sto ti je to trebalo CIRO ?
PostPostano: 12 pro 2009, 16:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2009, 10:00
Postovi: 1736
Lokacija: ...................
Samo jako! je napisao/la:
TG-B.B.B je napisao/la:
Ma ćiro trči za lovom, taj bi mater prodo za 100 maraka :rigam , kako drugačije objasniti sve te proturječnosti u njegovoj karijeri


Bola' on nas voli :wub


Bola on jedino voli pokojnog predsjednika Tuđmana i pare, đe su pare tu je i ćiro :smajl052

_________________
Cuius regio, eius religio


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sto ti je to trebalo CIRO ?
PostPostano: 12 pro 2009, 18:30 
Offline

Pridružen/a: 05 svi 2009, 19:46
Postovi: 1701
Lokacija: Tamo gdje viori crven-bijeli plavi!
Bola zajebajem se.

Jebo Ćiru,šta ću mu ja,ko s djecom liježe, popišan ustaje.

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sto ti je to trebalo CIRO ?
PostPostano: 12 pro 2009, 18:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2009, 18:40
Postovi: 669
Lokacija: ŠB
velik trener, bez daljnjega, al mal čovjek.

_________________
oj široki u srcu te nosim


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sto ti je to trebalo CIRO ?
PostPostano: 12 pro 2009, 20:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 srp 2009, 16:25
Postovi: 5508
Dragan Bjelogrlić je čovek koji je prepoznao Ćirin pravi talenat i dao mu ulogu u novom srpskom filmu (i TV seriji) "Montevideo, Bog te video"..
Ćirica treba da bude neki cirkuzant - glumac. :zubati

slika

Citat:
Film je zamišljen u dva dijela: 'Kad je fudbal bio mlad' i 'Montevideo, Bog te video'. I dok je namjera da prvi dio bude prikazan u svibnju 2010. godine, kada će reprezentacija Srbije nastupiti na Svjetskom nogometnom prvenstvu u Južnoj Africi, drugi dio trebao bi biti prikazan ujesen iste godine. Ideja je da se filmovima ujedno obilježi najveći uspjeh jugoslavenskog nogometa - osvajanje trećeg mjesta 1930. godine - odnosno 80 godina od te povijesne pobjede.

'Montevideo, Bog te video' je nastao na temelju knjige sportskog novinara Vladimira Stankovića koji je na predstavljanju filma za beogradski Blic izjavio: 'Drago mi je da je priča iz mojeg dokumentarnog romana postala podloga filma i serije o našim nogometašima iz 1930. Učinilo mi se, kada sam ga pisao, da se u njemu obrađuje nešto zaista veličanstveno, jedan veliki trenutak srpske povijesti kada su naši nogometaši postigli nevjerojatan uspjeh na prvom Svjetskom nogometnom prvenstvu. Oni su putovali brodom dva tjedna do Urugvaja, trenirali na palubi i, konačno, osvojili treće mjesto. Među njima su bili markantne figure, nogometaši Blagoje Moša Marjanović i Aleksandar Tirnanić Tirke, koji su kasnije opravdano postali nogometne legende.'
...
http://www.tportal.hr/showtime/film/457 ... avije.html

_________________
http://farm3.static.flickr.com/2158/217 ... 8538_b.jpg

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sto ti je to trebalo CIRO ?
PostPostano: 12 pro 2009, 20:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Real gone je napisao/la:
Dragan Bjelogrlić je čovek koji je prepoznao Ćirin pravi talenat i dao mu ulogu u novom srpskom filmu (i TV seriji) "Montevideo, Bog te video"..
Ćirica treba da bude neki cirkuzant - glumac. :zubati



Definitivno, da je gluma Ćirin pravi talent. :palacgore2

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sto ti je to trebalo CIRO ?
PostPostano: 12 pro 2009, 20:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 srp 2009, 16:25
Postovi: 5508
lider30 je napisao/la:
Definitivno, da je gluma Ćirin pravi talent. :palacgore2


Ćuti, matori baksuz će nam izmalerisati nešto ovakvim izjavama.. :zubati :

- Nitko ne treba biti ljubomoran na Antića, ili na mene. Kada napraviš veliki rezultat, stavio si hipoteku na leđa. Evo vam sada, i ja stavljam mom prijatelju Antiću veliku hipoteku: Antiću, imaš momčad s kojom se možeš boriti za prvo mjesto na svijetu. Pa neka ti ta hipoteka bude poticaj!

Ali, umrla sam od smeha pre par dana kad je dao intevju za B92, u kome je na pitanje zašto se čini da ga više vole u Beogradu, nego u Zagrebu koji je toliko zadužio, odgovorio:

- Ne mogu shvatiti koji je razlog tome. To je fenomen, evo vam primjer. Dok sam bio trener Zagreba, viču mi: ''Ćiro, ********''. Poslije toga viču: ''Ćiro, javi se''. Ja se javim i pomislim, ajde, pomirit ćemo se, a oni će meni: ''Što se javljaš, ********''!

:smijeh :smajl007 :smijeh

_________________
http://farm3.static.flickr.com/2158/217 ... 8538_b.jpg

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sto ti je to trebalo CIRO ?
PostPostano: 12 pro 2009, 20:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Real gone je napisao/la:
lider30 je napisao/la:
Definitivno, da je gluma Ćirin pravi talent. :palacgore2


Ćuti, matori baksuz će nam izmalerisati nešto ovakvim izjavama.. :zubati :

- Nitko ne treba biti ljubomoran na Antića, ili na mene. Kada napraviš veliki rezultat, stavio si hipoteku na leđa. Evo vam sada, i ja stavljam mom prijatelju Antiću veliku hipoteku: Antiću, imaš momčad s kojom se možeš boriti za prvo mjesto na svijetu. Pa neka ti ta hipoteka bude poticaj!

Ali, umrla sam od smeha pre par dana kad je dao intevju za B92, u kome je na pitanje zašto se čini da ga više vole u Beogradu, nego u Zagrebu koji je toliko zadužio, odgovorio:

- Ne mogu shvatiti koji je razlog tome. To je fenomen, evo vam primjer. Dok sam bio trener Zagreba, viču mi: ''Ćiro, ********''. Poslije toga viču: ''Ćiro, javi se''. Ja se javim i pomislim, ajde, pomirit ćemo se, a oni će meni: ''Što se javljaš, ********''!

:smijeh :smajl007 :smijeh


:sega U njegovom stilu. Prepoznatljivo.

Ne bih se začudio, da postane trener Partizana ili Zvezde, pa čak i izbornik Srbije. On jednostavno živi od kontroverze.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sto ti je to trebalo CIRO ?
PostPostano: 12 pro 2009, 21:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 srp 2009, 16:25
Postovi: 5508
lider30 je napisao/la:
Real gone je napisao/la:

Ćuti, matori baksuz će nam izmalerisati nešto ovakvim izjavama.. :zubati :

- Nitko ne treba biti ljubomoran na Antića, ili na mene. Kada napraviš veliki rezultat, stavio si hipoteku na leđa. Evo vam sada, i ja stavljam mom prijatelju Antiću veliku hipoteku: Antiću, imaš momčad s kojom se možeš boriti za prvo mjesto na svijetu. Pa neka ti ta hipoteka bude poticaj!

Ali, umrla sam od smeha pre par dana kad je dao intevju za B92, u kome je na pitanje zašto se čini da ga više vole u Beogradu, nego u Zagrebu koji je toliko zadužio, odgovorio:

- Ne mogu shvatiti koji je razlog tome. To je fenomen, evo vam primjer. Dok sam bio trener Zagreba, viču mi: ''Ćiro, ********''. Poslije toga viču: ''Ćiro, javi se''. Ja se javim i pomislim, ajde, pomirit ćemo se, a oni će meni: ''Što se javljaš, ********''!

:smijeh :smajl007 :smijeh


:sega U njegovom stilu. Prepoznatljivo.

Ne bih se začudio, da postane trener Partizana ili Zvezde, pa čak i izbornik Srbije. On jednostavno živi od kontroverze.



Jojj, valjda neće, mislim bar Partizana, za Gancije me boli uvo :001_tongue, i onako je Ćira izjavljivao da je fasciniran onim timom Zvezde iz Barija, i da je CZ najbolji ex-yu klub svih vremena. :zubati
I naš Antara ne može baš da se pohvali elokventnošću, al bitno je da u trenerskom poslu zna znanje.. :D

_________________
http://farm3.static.flickr.com/2158/217 ... 8538_b.jpg

slika


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 13 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, Naša Kvačica, Teuton i 292 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO