HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 16 tra 2024, 09:51.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 32 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Sukob pristalica vehabijskog pokreta sa mladićima u Mostaru
PostPostano: 16 srp 2009, 14:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 svi 2009, 13:06
Postovi: 1627
Lokacija: Zagreb-Čapljina
U masovnoj tučnjavi pristalica vehabijskog pokreta sa mladićima koji su sjedili u jednom mostarskom kafiću pet osoba je povrijeđeno od kojih je jedno u životnoj opasnosti. Glasnogovornik MUP-a Hercegovačko-neretvanske županije Srećko Bošnjak rekao je Srni da je do tučnjave došlo sinoć oko 22.00 sata u naselju Luka.
"Tri osobe teško su povrijeđene, dok se jedna nalazi u životnoj opasnosti. Trenutno istražujemo što se desilo, ispitujemo i privodimo određeni broj osoba. Jedna osoba je za sada lišeno slobode", naveo je Bošnjak.

Prema navodima očevidaca, riječ je o obračunu pristalica vehabijskog pokreta sa mladićima koji su u obližnjem lokalu slavili završavanje snimanja u glazbenom studiju.

"Mladići su izašli na ulicu i posvađali se sa ovima iz džamije. Dvojica mladića su se potukla, nakon čega je nastala masovna tučnjava", rekla je Srni jedna žena koja zbog straha od mogućih prijetnji nije željela odati svoj identitet.

Nitko u naselju Luka gdje se dogodio incident jučer nije želio javno izaći i reći što se dešavalo, samo su kratko komentirali da se "u tome naselju od vehabija ne može živjeti".

Srećko Bošnjak nije mogao da potvrdi da li je riječ o pristalicama vehabijskog pokreta, samo je rekao da se incident dogodio neposredno nakon završetka večernje molitve u Šarića džamiji i da će i tu mogućnost razmotriti.

U Regionalnom medicinskom centru "Dr Safet Mujić" Srna je saznala da je životno ugrožen M. Dizdarević, a da je njegov brat H. Dizdarević zadobio teže povrede.

"M.D. je sinoć dovezen u našu bolnicu i nalazi se na respiratorima. Mogu samo reći da su male šanse da ostane živ", rekao nam je dežurni doktor.

U MUP-u HNŽ naglasili su da će intenzivno raditi na ovom slučaju.

(Srna)



Opa bato. Izgleda da je radikalni islamizam uzeo malo više maha među "Europskim" muslimanima. U svakom slučaju žalostan događaj po meni i nešto će se morati poduzeti oko toga bez obzira na to koliko reis Cerić zatvarao oči pred problemom.

_________________
...Mostar, Stolac, Neum i Čapljina Hrvatska je stara djedovina, gdje su došli vječno će ostati to je zemlja gdje žive Hrvati...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sukob pristalica vehabijskog pokreta sa mladićima u Mostaru
PostPostano: 16 srp 2009, 14:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 16:45
Postovi: 5842
hercegovac1981 je napisao/la:
Opa bato. Izgleda da je radikalni islamizam uzeo malo više maha među "Europskim" muslimanima. U svakom slučaju žalostan događaj po meni i nešto će se morati poduzeti oko toga bez obzira na to koliko reis Cerić zatvarao oči pred problemom.


Pitanje je koliko Muslimani imaju snage da
se riješe tih tupamarosa. Npr. sufije iz BH
rade na hrvatskim portalima i zahvaljuju braći katolicima
jer im je u Bosni onemogućen rad zbog pristaša radikalnoga islamizma.
:kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sukob pristalica vehabijskog pokreta sa mladićima u Mostaru
PostPostano: 16 srp 2009, 14:44 
Offline

Pridružen/a: 07 svi 2009, 12:19
Postovi: 596
Hmmm...a tko živi u tom naselju Luka?
I stvarno čudno da je to uzelo toliko maha.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sukob pristalica vehabijskog pokreta sa mladićima u Mostaru
PostPostano: 16 srp 2009, 14:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 svi 2009, 13:06
Postovi: 1627
Lokacija: Zagreb-Čapljina
Zepce Jugend je napisao/la:
Hmmm...a tko živi u tom naselju Luka?
I stvarno čudno da je to uzelo toliko maha.


To je dio grada naseljen Bošnjacima.

Neslužbeno se doznaje da je nastradali vehabija i da su popili degeneka. U svakom slučaju ja sam na strani normalnijih Bošnjaka.

_________________
...Mostar, Stolac, Neum i Čapljina Hrvatska je stara djedovina, gdje su došli vječno će ostati to je zemlja gdje žive Hrvati...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sukob pristalica vehabijskog pokreta sa mladićima u Mostaru
PostPostano: 16 srp 2009, 16:32 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23279
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Ne mogu vjerovati, da ovoga ima i istočnom Mostaru. :neznam

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sukob pristalica vehabijskog pokreta sa mladićima u Mostaru
PostPostano: 16 srp 2009, 17:08 
Offline

Pridružen/a: 07 svi 2009, 12:19
Postovi: 596
hercegovac1981 je napisao/la:
Zepce Jugend je napisao/la:
Hmmm...a tko živi u tom naselju Luka?
I stvarno čudno da je to uzelo toliko maha.


To je dio grada naseljen Bošnjacima.

Neslužbeno se doznaje da je nastradali vehabija i da su popili degeneka. U svakom slučaju ja sam na strani normalnijih Bošnjaka.

Baš zanimljivo :)
Ima li možda kakvih snimaka negdje ili nešto, da vidim kako se ovi zamotani tuku :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sukob pristalica vehabijskog pokreta sa mladićima u Mostaru
PostPostano: 16 srp 2009, 20:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 14:44
Postovi: 2447
hercegovac1981 je napisao/la:
Opa bato. Izgleda da je radikalni islamizam uzeo malo više maha među "Europskim" muslimanima. U svakom slučaju žalostan događaj po meni i nešto će se morati poduzeti oko toga bez obzira na to koliko reis Cerić zatvarao oči pred problemom.


Najbolji potez su napravili sami, tuku se izmedju sebe, na njima je da ih se rijese, kad se nisu u pocetku distancirali, nek se sad bore s onim bradatim spodobama.

_________________
Kada vrijeme smrti dođe
Neka nitko ne zaplače za mnom
I sve što od vas u tom času tražim
U mojoj me sahranite zemlji

Samo u njoj počivat ću u miru.
Samo u njoj počivat ću mirno...

Isus će mi postelju prostrijeti
Isus će mi prostrijet odar smrti.

U susret mi Spasitelju dođi
Dođe mi u susret na pol puta
Ogrne me brižno svojim plaštom

Želim Bože da u času smrti
Ni jedno oko ne zasuzi za mnom
A jedino što ja tebe molim
Kada umrem da mi dadeš kutak... neba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sukob pristalica vehabijskog pokreta sa mladićima u Mostaru
PostPostano: 17 srp 2009, 14:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 svi 2009, 13:06
Postovi: 1627
Lokacija: Zagreb-Čapljina
Mostar: Preminuo mladić povrijeđen u tučnjavi nakon večernje molitve

MOSTAR - Tridesetčetvorogodišnji Magdi Dizdarević podlegao je ozljedama koje je zadobio u preksinoćnoj tučnjavi u Mostaru, potvrđeno je iz MUP-a Hercegovačko-neretvanske županije

Tučnjava, u kojoj je ozlijeđeno 5 osoba, dogodila se neposredno nakon završetka večernje molitve u Šarića džamiji, a špekulira se da su se s mladićima iz lokalnoga kafića sukobile pristalice vehabijskoga pokreta. No, u županijskom MUP-u nema potvrde tih tvrdnji.


Reagirao Medžlis IZ Mostar


Medžlis Islamske zajednice Mostar najoštrije je osudio napad na vjernike koji se dogodio u noći 15. srpnja ispred Šarića džamije u Mostara, a u kojemu je smrtonosne povrede zadobio Magdi Dizdarević.

U Medžlisu najoštije osuđuju i napise u pojedinim medijima koji su po "neprovjerenim i neslužbenim informacijama prebacujući krivicu na vehabijski pokret, nastavili sa širenjem islamofobije i ataka na islam i muslimane".
Stoga, Medžlis Islamske zajednice Mostar od nadležnih policijskih tijela zahtjeva brzu i efikasnu istragu, a od Regulatorne agencije za komunikaciju i Vijeća za tisak da utvrde stupanj odgovornosti svakog medija koji je izvještavao o tom događaju.

"Bosanskohercegovačku i svjetsku javnost želimo podsjetiti da su se 15. srpnja ispred Šarića džamije dogodile dvije povezane tučnjave. Prva prije noćnog namaza koja ima isključivo karakter građanske odgovornosti, i druga, u kojoj je masa neobuzdanih mladića sačekala vjernike ispred džamije nakon klanjanja namaza i u kojoj su teške ozljede zadobili uglavnom vjernici i osobe koje su došle smiriti situaciju", ističu u Medžlisu Islamske zajednice Mostar.

Iz te zajednice također podsjećaju kako su "u tom sramotnom činu sudjelovale i neke osobe s debelim policijskim dosjeom, što su policijske službe prešutjele u interesu istrage, a mediji u interesu stvaranja islamofobične atmosfere".

17.7.2009.
Fena/FTV/Pincom.info

_________________
...Mostar, Stolac, Neum i Čapljina Hrvatska je stara djedovina, gdje su došli vječno će ostati to je zemlja gdje žive Hrvati...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sukob pristalica vehabijskog pokreta sa mladićima u Mostaru
PostPostano: 17 srp 2009, 14:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
Uglavnom jebo lud zbunjenog. Siguran sam da je to sve nepotpuna priča, tko zna, možda je vjera bila sporedna stvar u ovome sukobu. Ali ako se ne varam, ovo je prvi poratni sukob "frakcija" unutar jednog naroda u BiH koji je rezultirao žrtvama.

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sukob pristalica vehabijskog pokreta sa mladićima u Mostaru
PostPostano: 17 srp 2009, 16:20 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23279
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Kakvo je službeno priopćenje policije? Morali su imati očevid i saslušanje svih svjedoka i izdati služebno priopćenje.

Ovako ostavljaju prostor za razne spekulacije.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sukob pristalica vehabijskog pokreta sa mladićima u Mostaru
PostPostano: 17 srp 2009, 17:56 
Offline

Pridružen/a: 03 lip 2009, 22:54
Postovi: 587
ua bravo mladici.dok ove vehabije napadaju sokce,dotlen su dobri,ali ne da im vehabija zabrani cugnuti rakijice ili pive,e onda su losi. :smajl010

_________________
"Imamo svoju Hrvatsku!"Franjo Tudjman

http://www.youtube.com/watch?v=XW1ICWXU ... re=related


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sukob pristalica vehabijskog pokreta sa mladićima u Mostaru
PostPostano: 17 srp 2009, 22:05 
Offline

Pridružen/a: 06 svi 2009, 00:04
Postovi: 105
Treba realno gledati na stvari.Kada je u Sarajevu ubijen Denis Mrnjavac sve se diglo na noge što podržavam ali treba imati isti aršin za sve.Ovde kao da se ništa nije desilo a izgubljen je jedan mladi život.Da li je to zbog toga što je isti imao bradu ili nešto drugo.Ako ovo prođe mlako neće nimalo valjati.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sukob pristalica vehabijskog pokreta sa mladićima u Mostaru
PostPostano: 17 srp 2009, 22:19 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30356
RajvoSa je napisao/la:
Uglavnom jebo lud zbunjenog. Siguran sam da je to sve nepotpuna priča, tko zna, možda je vjera bila sporedna stvar u ovome sukobu. Ali ako se ne varam, ovo je prvi poratni sukob "frakcija" unutar jednog naroda u BiH koji je rezultirao žrtvama.


Pa ja sam odavno napisao da slijedi međumuslimanski sukob. Bit će gore. :neznam

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

804 of 2558 - 31.43%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sukob pristalica vehabijskog pokreta sa mladićima u Mostaru
PostPostano: 17 srp 2009, 22:21 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30356
seha je napisao/la:
Treba realno gledati na stvari.Kada je u Sarajevu ubijen Denis Mrnjavac sve se diglo na noge što podržavam ali treba imati isti aršin za sve.Ovde kao da se ništa nije desilo a izgubljen je jedan mladi život.Da li je to zbog toga što je isti imao bradu ili nešto drugo.Ako ovo prođe mlako neće nimalo valjati.


Što misliš osvetit će se vehabije? Naravno da hoće. :smajl041

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

804 of 2558 - 31.43%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sukob pristalica vehabijskog pokreta sa mladićima u Mostaru
PostPostano: 18 srp 2009, 00:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lip 2009, 00:14
Postovi: 235
Lokacija: Gluha Bukovica, džamijska svlačionica
Naša Kvačica je napisao/la:
RajvoSa je napisao/la:
Uglavnom jebo lud zbunjenog. Siguran sam da je to sve nepotpuna priča, tko zna, možda je vjera bila sporedna stvar u ovome sukobu. Ali ako se ne varam, ovo je prvi poratni sukob "frakcija" unutar jednog naroda u BiH koji je rezultirao žrtvama.


Pa ja sam odavno napisao da slijedi međumuslimanski sukob. Bit će gore. :neznam


A moja malenkost je cak vise puta prognozirala i ishod sukoba: sekularne Bosnje su donji! Ne samo zato sto su u manjini nego sto su i potpuno neorganizirani, za razliku od vehabija koje IZ vec otvoreno podrzava i naziva ih "novim muslimanima", postavljajuci valjda novo prolazno vrijeme za kriterij uzornog muslimana.

_________________
biće Treći, biće...

------------------------------------
http://www.youtube.com/watch?v=fWI0f-DFJ9E

http://www.putvjernika.com/
http://www.islambosna.ba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sukob pristalica vehabijskog pokreta sa mladićima u Mostaru
PostPostano: 18 srp 2009, 08:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 18:19
Postovi: 4466
Šarića džamija, kako džamija može nosti kaursko ime.

_________________
VUKOVAR=MARIUOPOLJ
SLAVA HRVATSKOJ- UKRAJINI SLAVA

Zbog Eline i bokala vina
zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
da ja nisam dolazio džaba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sukob pristalica vehabijskog pokreta sa mladićima u Mostaru
PostPostano: 18 srp 2009, 08:56 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23279
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Inkvizitor je napisao/la:
Šarića džamija, kako džamija može nosti kaursko ime.



U Mostaru ima dosta Šarića, a da su muslimani. Čak većinom. Oni duvanjski su promijenili prezime u Šarić, tek kasnije. :zubati

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sukob pristalica vehabijskog pokreta sa mladićima u Mostaru
PostPostano: 18 srp 2009, 10:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58618
Lokacija: DAZP HQ
malo brutalno, ali u svakom slučaju 1-0 za nas :hrvatinic

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sukob pristalica vehabijskog pokreta sa mladićima u Mostaru
PostPostano: 18 srp 2009, 14:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lip 2009, 00:14
Postovi: 235
Lokacija: Gluha Bukovica, džamijska svlačionica
dudu je napisao/la:
malo brutalno, ali u svakom slučaju 1-0 za nas :hrvatinic


Za ocekivati je da vehabije uzvrate udarac :pepam

_________________
biće Treći, biće...

------------------------------------
http://www.youtube.com/watch?v=fWI0f-DFJ9E

http://www.putvjernika.com/
http://www.islambosna.ba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sukob pristalica vehabijskog pokreta sa mladićima u Mostaru
PostPostano: 18 srp 2009, 15:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58618
Lokacija: DAZP HQ
globalni_dzihad je napisao/la:
dudu je napisao/la:
malo brutalno, ali u svakom slučaju 1-0 za nas :hrvatinic


Za ocekivati je da vehabije uzvrate udarac :pepam


penal za 2-0 :zubati

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sukob pristalica vehabijskog pokreta sa mladićima u Mostaru
PostPostano: 18 srp 2009, 16:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68808
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Citat:
IZ najoštrije osuđuje napad na vjernike kod Šarića džamije
Rijaset Islamske zajednice u BiH najoštrije osuđuje napad na vjernike prilikom izlaska iz džamije, nakon jacije namaza, koji se dogodio kod Šarića džamije u Mostaru, što je za posljedicu imalo smrt jednog mladog čovjeka i ozljeđivanje više osoba.
"Kao redovni džematlija Magdi Dizdarević je došao u svoju džamiju da obavi jaciju namaz, ne sluteći da će mu to biti posljednji namaz, da će postati žrtvom predrasuda, stereotipa i mržnje koju neki ljudi i grupe njeguju i šire prema drugom i drugačijem", saopćila je Služba za odnose s javnošću Rijaseta Islamske zajednice u BiH.

Rijaset Islamske zajednice u BiH izrazio je najdublje saosjećanje porodici žrtve, moleći Uzvišenog Allaha da joj podari strpljivost u ovom iskušenju, Magdiju oprosti grijehe i obraduje ga džennetskom nagradom, a njegovim ubicama prosvijetli razum i podari uputu, navodi se u saopćenju.

Nažalost, napad na vjernike po povratku s namaza je zastrašujuća stvarnost s kojom se muslimani ovih prostora suočavaju kao posljedicom višegodišnje organizirane političko-medijske kampanje, širenja straha od vrijednosti islama i njegovih institucija, sijanja mržnje, huškanja i besprizornog sataniziranja Islamske zajednice i islamskih autoriteta.

Rijaset Islamske zajednice ističe da je u više navrata upozoravao na neprihvatljiv jezik i govor mržnje koji su neki političko-medijski krugovi u BiH njegovali, a i danas dosljedno njeguju prema islamskim vrijednostima i Islamskoj zajednici.

I ovaj slučaj je, kako dodaju, pokazao da je većina medija, uprkos odbijanju policijskih zvaničnika da to potvrde, požurila da kaže da je došlo do sukoba “članova vehabijske zajednice” i građana, valjda kao neko opravdanje ili upozorenje, premda nije jasno po kojim standardima i na koji način, ili koji meritorni organ je utvrdio ili propisuje da je neko vehabija ili to nije.

"Da li je dovoljno da se neko na osnovu fizičkog izgleda proglasi teroristom, radikalnim i opasnim čovjekom, pa da on postane poželjna meta napada i ponižavanja?", navodi se.

"Da li je ubistvo Magdija Dizdarevića pokazatelj da je islamofobija u BiH stvarnost, da daje rezultate i da posljedice više nisu samo prezir, mržnja, satanizacija, nego rezultira smrtnim ishodom?", dodaje se u saopćenju.

Rijaset Islamske zajednice pozvao je muslimane na mir, strpljenje i dostojanstvo, a od nadležnih organa očekuje potpuno i profesionalno rasvjetljavanje ovog slučaja.

Također, Rijaset Islamske zajednice izražavajući nadležnim sigurnosnim organima zabrinutost za sigurnost i dostojanstvo muslimana, traži osiguranje uslova u kojima će biti dosljedno poštovana sigurnost muslimana i neometano uživanje vjerskih i građanskih prava, a preduslov toga je zaustavljanje dominantnog govora mržnje i kampanje kakvu evropske sigurnosne i društvene institucije kvalificiraju islamofobijom.

Rijaset Islamske zajednice u BiH još je jednom apelirao na sve odgovorne u ovoj zemlji da u skladu sa svojim nadležnostima zaustave govor mržnje i huškanja u javnom diskursu, te sataniziranja islamskih institucija, navodi se u saopćenju.


Zaista, zar ovo nije very first sukob sekularista i Cerićevih Novih Muslimana sa smrtnim ishodom?
Na islambosni ga već slave kao mučenika.

_________________
Bošnje kontroliraju 5% prostora Ex Yu
Vojni proračun im je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sukob pristalica vehabijskog pokreta sa mladićima u Mostaru
PostPostano: 18 srp 2009, 16:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68808
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
usput sam malo preletio po komentarima na IB.ba, evo jedan koji optužuje medije:
Citat:
TV kuca je gnijezdo Iblisa l.a. kojim onda obsihrava svijet..gdje su strucnjaci za razbijanje kolektivnog sihra u narodu..samo Allah moze da ih smete i da im spletke otkloni...


Lol?

_________________
Bošnje kontroliraju 5% prostora Ex Yu
Vojni proračun im je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sukob pristalica vehabijskog pokreta sa mladićima u Mostaru
PostPostano: 18 srp 2009, 19:24 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23279
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Vidim da je i FTV dala prilog:

http://www.youtube.com/watch?v=s5qkeCeR75I

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sukob pristalica vehabijskog pokreta sa mladićima u Mostaru
PostPostano: 18 srp 2009, 23:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lip 2009, 00:14
Postovi: 235
Lokacija: Gluha Bukovica, džamijska svlačionica
dudu je napisao/la:
globalni_dzihad je napisao/la:

Za ocekivati je da vehabije uzvrate udarac :pepam


penal za 2-0 :zubati


kosarka majka :basket

_________________
biće Treći, biće...

------------------------------------
http://www.youtube.com/watch?v=fWI0f-DFJ9E

http://www.putvjernika.com/
http://www.islambosna.ba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sukob pristalica vehabijskog pokreta sa mladićima u Mostaru
PostPostano: 20 srp 2009, 08:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:10
Postovi: 4466
Čitam po Internetu da je prvo jedan iz birtije slomio ruku jednom vehabiji pa je ovaj pozvao svoje iz džamije. Nakon toga ovaj iz birtije otišao po ekipu u birtiju i izcipelarili vehabije.

Pišu kako je ubijeni bio izrazito slabe gradje i da se jednostavno našao u na krivom mjestu u krivo vrijeme.


Na stranu sad političke priče, kako god bilo ja ne "navijam" ni za jedne ni za druge u ovom slučaju. Sve je to samo dokaz kako je BiH, a Mostar posebno, jedno područje u kojem se posljedice rata ogledaju i danas kroz razne oblike agresivnosti što ne smatram dobrim znakom. Naša djeca ipak odrastaju u takvoj atmosferi.

_________________
Srpska deca, srpski voz, srpski vratovi, srpski mostovi


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 32 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Aquinas_, Tomba17 i 95 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO