HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 11:46.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 30 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Thompson
PostPostano: 08 lip 2009, 12:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009, 11:41
Postovi: 261
Lokacija: u agzilu
Otvaram temu o ovom pjevaču lakih nota,bez ikakve umjetničke vrijednosti,na politici jer smatram da je on popularan samo zbog politike a ne lijepog glasa....još manje stasa :-zubati

Moram priznati da takav melos kakav izvodi on baš i ne slušam.Znam za Čavoglave jer ko ne zna??? :-neznam Pjevao sam tu budnicu istočnjačkog ritma početkom 90ih,bila je dobra za dizanje morala....ali moram priznati da su mi iz tog vremena bolji hitovi Montažstroja,Psihomodopopa,ETa i Jure Stublića....sve u svemu nisam fan...ali mi je fascinantno to slijepo slinjenje ''desničara'' na svaki njegov stih....dio on dobar ili loš....a većinom je plagijat

Kako sam se obrukal zbog Thompsona:jedne godine krenem s BBB na tekmu u Split....i krene pjesma u busu...Dinamooo,Dinamoooo,znaj da mi te volimoooo,mi smo uz teeeebeee,mi smoo uz teebeeee,znaj da nema predajeeee :-oleole ...i velim ja frendu di su iskopali sad ABBAu za navijačku pjesmu...a klinac pokraj mi veli da koja sam ja seljačina Zabočka-koja ABBA,pa to ti je Thompson-daleko,daleko :-neznam ...sad se postavlja pitanje kaj je bilo prije-kokoš ili jaje?? :-neznam :-zubati

Jednostavno pitanje za temu:vi koji ga slušate dal ga slušate jel volite tu i takvu verziju hardturbofolka ili ga slušate jer vam se sviđaju političke poruke koje šalje???

I da,ovo rijetko naglašavam,ja jesam Hrvatski branitelj....čak sam u prolječe/ljeto 93. držao neke čuke iznad Čavoglava...tek toliko da se zna za ove kojim bude sad krenula pjena na usta i koji budu sasuli drvlje i kamenje na mene :-zubati

_________________
evo crnca Francetića Jure


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Thompson
PostPostano: 08 lip 2009, 12:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
Ne slušam skoro uopće našu muziku pa mi je svejedno, no "Lijepa li si" i "Ivane" pogađaju baš u srce :-top

Ja sam zaključio samo da ako Thompsona mrze oni koji inače mrze i BiH Hrvate, onda im moram držati kontru u anketama, forumima i sl.

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Thompson
PostPostano: 08 lip 2009, 12:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 svi 2009, 13:06
Postovi: 1627
Lokacija: Zagreb-Čapljina
Ja mislim da ovako postavljenu temu treba bojkotirati.

_________________
...Mostar, Stolac, Neum i Čapljina Hrvatska je stara djedovina, gdje su došli vječno će ostati to je zemlja gdje žive Hrvati...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Thompson
PostPostano: 08 lip 2009, 12:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
Šta fali, ne mislim da je previše pretenciozno.

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Thompson
PostPostano: 08 lip 2009, 12:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32129
Stvar ukusa što se tiče muzike , no comment...ali ostalo , ne dirajte ga !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Thompson
PostPostano: 08 lip 2009, 12:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 svi 2009, 13:06
Postovi: 1627
Lokacija: Zagreb-Čapljina
Mislim da je u startu navedeno dosta tendencioznih zaključaka i da je pokazano elementarno nepoštovanje prema čovjeku koji pjeva pjesme bliske Hrvatskom narodu, koji je sudjelovao u ratu što znači da ima nekakvu težinu i da nije neki fejker. Što god ja tu napisao njemu će to biti hardturbo folk, pjesme bez umjetničke vrijednosti, političke pjesme, lake note, budnice istočnjačkog ritma a koncerti mjesta "slinjenja" desničara.

Nije ni meni jasno zašto netko sluša jazz ali barem imam elementarno poštovanje prema onima koji to izvode i prema onima koji to slušaju i nije mi toliko bitno u životu da mi netko približi zašto to voli.

_________________
...Mostar, Stolac, Neum i Čapljina Hrvatska je stara djedovina, gdje su došli vječno će ostati to je zemlja gdje žive Hrvati...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Thompson
PostPostano: 08 lip 2009, 12:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009, 11:41
Postovi: 261
Lokacija: u agzilu
RajvoSa je napisao/la:
Ne slušam skoro uopće našu muziku pa mi je svejedno, no "Lijepa li si" i "Ivane" pogađaju baš u srce :-top

Ja sam zaključio samo da ako Thompsona mrze oni koji inače mrze i BiH Hrvate, onda im moram držati kontru u anketama, forumima i sl.


to mi baš nije jasno?? :-neznam ...ja ga ne volim ali volim BiH Hrvate....zašto se uvijek okreče pila naopako pa ak ja velim da je Tumpa plagijator odmah ispadnem antihrvat...zapravo mi je i jako smiješan sa svojim pokušajima imitiranja Irom Maiden i AC/DC

i da moram još reći da je i mene dirnulo u srce nešto...ima stih:e da mogu pogledati dolje sa Svilaje na Mirlović polje....to me sjetilo na ratne dane i koji pogled puca sa Svilaje...ali ostatak pjesme mi je onak polupijanom zvučal ko jutarnja propovijed desničarskog klera

_________________
evo crnca Francetića Jure


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Thompson
PostPostano: 08 lip 2009, 12:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009, 11:41
Postovi: 261
Lokacija: u agzilu
hercegovac1981 je napisao/la:

Nije ni meni jasno zašto netko sluša jazz ali barem imam elementarno poštovanje prema onima koji to izvode i prema onima koji to slušaju i nije mi toliko bitno u životu da mi netko približi zašto to voli.


da,ali tebi nitko ne nabija jazz na nos...a kaj je još gore nitko te nebi proglasil za izdajnika da veliš jazzsakkss...a vjerujem da si protiv Brene u ZG

_________________
evo crnca Francetića Jure


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Thompson
PostPostano: 08 lip 2009, 12:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
Zagorjedee-lite je napisao/la:
RajvoSa je napisao/la:
Ne slušam skoro uopće našu muziku pa mi je svejedno, no "Lijepa li si" i "Ivane" pogađaju baš u srce :-top

Ja sam zaključio samo da ako Thompsona mrze oni koji inače mrze i BiH Hrvate, onda im moram držati kontru u anketama, forumima i sl.


to mi baš nije jasno?? :-neznam ...ja ga ne volim ali volim BiH Hrvate....zašto se uvijek okreče pila naopako pa ak ja velim da je Tumpa plagijator odmah ispadnem antihrvat...zapravo mi je i jako smiješan sa svojim pokušajima imitiranja Irom Maiden i AC/DC

i da moram još reći da je i mene dirnulo u srce nešto...ima stih:e da mogu pogledati dolje sa Svilaje na Mirlović polje....to me sjetilo na ratne dane i koji pogled puca sa Svilaje...ali ostatak pjesme mi je onak polupijanom zvučal ko jutarnja propovijed desničarskog klera


Ma do zaključka sam došao empirijskom metodom. Prevelika slučajnost da skoro svaki mrzitelj Thompsona u maltene sljedećoj poruci kaže nešto šovinistički protiv "Hercegovaca" (sinonim za BiH Hrvate). To ti je sa forum.hr, indexa. Isti političari koji zabranjuju Thompsona su isti ti koji diplaju o "hrvatskoj agresiji u BiH", dilaju transkriptima i sl.

U BiH ga mrze Bošnjaci, čak više od Srba. Mostarski muftija pobjesnio i zapjenio pred njegov koncert u Mostaru.

To mi je lakmus papir. Muslimani pobjesne na spomen Herceg Bosne i Izraela. Hrvatski "levičari" (ne mislim na prave ljevičare) pobjesne na spomen Thompsona. Jednostavno nepogrešiv stroj za detekciju.

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Thompson
PostPostano: 08 lip 2009, 12:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 svi 2009, 13:06
Postovi: 1627
Lokacija: Zagreb-Čapljina
Zagorjedee-lite je napisao/la:
hercegovac1981 je napisao/la:

Nije ni meni jasno zašto netko sluša jazz ali barem imam elementarno poštovanje prema onima koji to izvode i prema onima koji to slušaju i nije mi toliko bitno u životu da mi netko približi zašto to voli.


da,ali tebi nitko ne nabija jazz na nos...a kaj je još gore nitko te nebi proglasil za izdajnika da veliš jazzsakkss...a vjerujem da si protiv Brene u ZG


Ne mislim ja da si ti izdajnik nego da nemaš poštovanja prema Thompsonu. A ne vjerujem da je svaka njegova pjesma bez ikakve vrijednosti. Svak ima i boljih i lošijih pjesama. I ne vjerujem da su svi koji pohode njegove koncerte desničari koji tamo sline. A što se Brene tiče neka pjeva onome koga zanima.

_________________
...Mostar, Stolac, Neum i Čapljina Hrvatska je stara djedovina, gdje su došli vječno će ostati to je zemlja gdje žive Hrvati...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Thompson
PostPostano: 08 lip 2009, 12:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 14:25
Postovi: 644
Lokacija: Meksiko
Zagorjedee-lite je napisao/la:
Otvaram temu o ovom pjevaču lakih nota,bez ikakve umjetničke vrijednosti,na politici jer smatram da je on popularan samo zbog politike a ne lijepog glasa....još manje stasa :-zubati

Moram priznati da takav melos kakav izvodi on baš i ne slušam.Znam za Čavoglave jer ko ne zna??? :-neznam Pjevao sam tu budnicu istočnjačkog ritma početkom 90ih,bila je dobra za dizanje morala....ali moram priznati da su mi iz tog vremena bolji hitovi Montažstroja,Psihomodopopa,ETa i Jure Stublića....sve u svemu nisam fan...ali mi je fascinantno to slijepo slinjenje ''desničara'' na svaki njegov stih....dio on dobar ili loš....a većinom je plagijat

Kako sam se obrukal zbog Thompsona:jedne godine krenem s BBB na tekmu u Split....i krene pjesma u busu...Dinamooo,Dinamoooo,znaj da mi te volimoooo,mi smo uz teeeebeee,mi smoo uz teebeeee,znaj da nema predajeeee :-oleole ...i velim ja frendu di su iskopali sad ABBAu za navijačku pjesmu...a klinac pokraj mi veli da koja sam ja seljačina Zabočka-koja ABBA,pa to ti je Thompson-daleko,daleko :-neznam ...sad se postavlja pitanje kaj je bilo prije-kokoš ili jaje?? :-neznam :-zubati

Jednostavno pitanje za temu:vi koji ga slušate dal ga slušate jel volite tu i takvu verziju hardturbofolka ili ga slušate jer vam se sviđaju političke poruke koje šalje???

I da,ovo rijetko naglašavam,ja jesam Hrvatski branitelj....čak sam u prolječe/ljeto 93. držao neke čuke iznad Čavoglava...tek toliko da se zna za ove kojim bude sad krenula pjena na usta i koji budu sasuli drvlje i kamenje na mene :-zubati


Da ne bude zabune u pogledu Abbe..
Prva je stvar original, Super Trooper: http://www.youtube.com/watch?v=saag5yKhv_s,
a druga, hmmm, malo manje original, Daleko, daleko: http://www.youtube.com/watch?v=FzpT2D6GIkc
Baš me zanima što bi Skandinavci rekli kad bi vidjeli na koji se način upotrebljavaju njihove note... :-bicedobro


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Thompson
PostPostano: 08 lip 2009, 12:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 18:19
Postovi: 4466
tema zrela za brisanjac, prsti mi titraju na okidaču..

isto tako autoru bančuga, zbog vrijeđanja, gluposti i bezobrazluka..

_________________
VUKOVAR=MARIUOPOLJ
SLAVA HRVATSKOJ- UKRAJINI SLAVA

Zbog Eline i bokala vina
zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
da ja nisam dolazio džaba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Thompson
PostPostano: 08 lip 2009, 12:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009, 11:41
Postovi: 261
Lokacija: u agzilu
@mivioni-ja to znam...samo ko osim nas starih metuzalema to još pamti

_________________
evo crnca Francetića Jure


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Thompson
PostPostano: 08 lip 2009, 12:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58764
Lokacija: DAZP HQ
kaj brijete? to nije plagijat, nego prepjev ABBA-e, što jasno piše na albumu. ni prvi, ni zadnji, koji je prepjevao neku pjesmu.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Thompson
PostPostano: 08 lip 2009, 12:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 14:25
Postovi: 644
Lokacija: Meksiko
Zagorjedee-lite je napisao/la:
@mivioni-ja to znam...samo ko osim nas starih metuzalema to još pamti


Treba mlađoj generaciji dati uvid. U vrijeme kada svi traže nekakve naplate za autorska prava, bilo bi pošteno da ljudi barem znaju čiju pjesmu pjevaju, ako ništa drugo...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Thompson
PostPostano: 08 lip 2009, 12:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009, 11:41
Postovi: 261
Lokacija: u agzilu
dudu je napisao/la:
kaj brijete? to nije plagijat, nego prepjev ABBA-e, što jasno piše na albumu. ni prvi, ni zadnji, koji je prepjevao neku pjesmu.


onda mu je jako loš engleski ako je to tako prepjeval

_________________
evo crnca Francetića Jure


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Thompson
PostPostano: 08 lip 2009, 12:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32129
Činjenica je da Thompsona ljudi vole , vole njegovu muziku i koja dira u srce , nas koji smo proživjeli rat i osjetili ga na svojoj koži , i odlično znamo kako on i šta on pjeva. Nema tu puno filozofije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Thompson
PostPostano: 08 lip 2009, 13:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009, 11:41
Postovi: 261
Lokacija: u agzilu
Mar-kan je napisao/la:
Činjenica je da Thompsona ljudi vole , vole njegovu muziku i koja dira u srce , nas koji smo proživjeli rat i osjetili ga na svojoj koži , i odlično znamo kako on i šta on pjeva. Nema tu puno filozofije.


ja baš mislim da je iz njegove muzike napravljena filozofija....toliko se prašine diže oko osrednjeg izvođača samo radi te političke filozofije....i ja sam prošao rat i osjetil ga na svojoj koži i zato te molim da mi objasniš kaj to on i kako pjeva....očigledno da kod njegove glazbe ja ne pronalazim onu prikrivenu pjesničku crtu....ili je nema???možda treba njegovu glazbu svačati doslovno??? :-neznam .....i da se još jednom vratim na ovo o nama koji smo proživjeli rat-gledam snimke s zadnjeg njegova koncerta na trgu....sve klinci koji se još nisu ni rodili kad je počel rat??? :-neznam ...a uhičeni sa ustaškim obilježljima-stara baba i maloljetna balavurdija :-neznam

_________________
evo crnca Francetića Jure


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Thompson
PostPostano: 08 lip 2009, 13:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 svi 2009, 16:59
Postovi: 892
Lokacija: Čaršija
Dobar pjevač...malo naginje ka ultradesnici, al njegov izbor...

Samo mu nije trebalo ono "Jasenovac i Gradiška stara"...jer upravo zbog ovoga ga mnogi ne simpatišu....

Zamislite kako bi se u Njemačkoj proveo neki njihov pjevač kada bi otpjevao "Aušvic"???


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Thompson
PostPostano: 08 lip 2009, 13:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 14:44
Postovi: 2447
Inkvizitor je napisao/la:
tema zrela za brisanjac, prsti mi titraju na okidaču..

isto tako autoru bančuga, zbog vrijeđanja, gluposti i bezobrazluka..



:ymapplause:


Brisi ovo inkvi, pod hitno!

_________________
Kada vrijeme smrti dođe
Neka nitko ne zaplače za mnom
I sve što od vas u tom času tražim
U mojoj me sahranite zemlji

Samo u njoj počivat ću u miru.
Samo u njoj počivat ću mirno...

Isus će mi postelju prostrijeti
Isus će mi prostrijet odar smrti.

U susret mi Spasitelju dođi
Dođe mi u susret na pol puta
Ogrne me brižno svojim plaštom

Želim Bože da u času smrti
Ni jedno oko ne zasuzi za mnom
A jedino što ja tebe molim
Kada umrem da mi dadeš kutak... neba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Thompson
PostPostano: 08 lip 2009, 13:35 
Offline

Pridružen/a: 06 svi 2009, 14:26
Postovi: 449
Fakat, sta mu je trebalo ono sa Jasenovcem i Gradiskom.

Ako i simpatiziras ustaski pokret, ne moras pjevati onakve stihove, boze me prosti, puno Srba Neretva nosila. Bolesno.

Ali Tompa je car, ja ga i ne volim, ali kad sam doma, mati to slusa i onda udje u uho.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Thompson
PostPostano: 08 lip 2009, 13:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32129
Kad se sjetim suza krene
zamirisu uspomene
svake stope rodnog kraja
i narodnih običaja

Prepoznah ljepotu tvoju
što probudi ljubav moju
kad sam s tobom srce moje
kuca jače, veliko je


Oj Zagoro, lijepa li si
Slavonijo, zlatna ti si
Herceg-Bosno, srce ponosno
Dalmacijo, more moje
jedna duša a nas dvoje
pozdrav Liko, velebita diko
lijepa li si

Kad Neretva moru krene
ti se tada sjeti mene
mojoj pjesmi budi tema
za sve one kojih nema

Ajde Istro i Zagorje
podignimo sve tri boje
zagrlimo se pred svima
neka vide da nas ima


Eto , toliko , a sad temu možete i pod ključ :-hrvatinic


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Thompson
PostPostano: 08 lip 2009, 13:51 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30428
Zagorjedee-lite je napisao/la:
Kako sam se obrukal zbog Thompsona:jedne godine krenem s BBB na tekmu u Split....i krene pjesma u busu...Dinamooo,Dinamoooo,znaj da mi te volimoooo,mi smo uz teeeebeee,mi smoo uz teebeeee,znaj da nema predajeeee :-oleole ...i velim ja frendu di su iskopali sad ABBAu za navijačku pjesmu...a klinac pokraj mi veli da koja sam ja seljačina Zabočka-koja ABBA,pa to ti je Thompson-daleko,daleko :-neznam ...sad se postavlja pitanje kaj je bilo prije-kokoš ili jaje?? :-neznam :-zubati


Pa ako ćemo pošteno, jedno 99% estrade je iskopirano. :-neznam

Zagorjedee-lite je napisao/la:
Jednostavno pitanje za temu:vi koji ga slušate dal ga slušate jel volite tu i takvu verziju hardturbofolka ili ga slušate jer vam se sviđaju političke poruke koje šalje???


Ne slušam ga. Sviđa mi se par pjesama: "Lijepa li si" :-top , "Neću izdat ja" :-top2 , "Reci brate moj", "Moj Ivane" :-hrvatinic , meni osobno nije nešto ali poštujem i "Stari se", "Geni kameni", "Zaustavi se vjetre", "Zmija me za srce ugrizla" (ova je luda :-zubati ), cijenim i "Ima nešto vrijednije od zlata", "Prijatelji", "mali dio svemira" (ili kako se već zove), "Moj dida i ja" itd.

Sad se ti sjetio "iza devet sela", ali ima tu puno više, i ima se što poslušati, ili makar i ako ne slušaš taj tip glazbe cijeniti Thompsona kao umjetnika jer nađe se tu vrijednosti. :-top

A što se tiče političkih poruka, tu ga 100% podržavam. Thompson pjeva o ljubavi, domovini, vjeri i obitelji. Malo nekad lako plane (kao naš Inkvi :D ) ali ga podržavam potpuno. Jebi ga, kvazi liberali ne misle da je netko urban ako ne pjeva o kurvama, gangsterima, narkomaniji i besposličarenju, ali to je vaš problem. :-kava

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

807 of 2558 - 31.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Thompson
PostPostano: 08 lip 2009, 14:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 svi 2009, 13:06
Postovi: 1627
Lokacija: Zagreb-Čapljina
vanjushka je napisao/la:
Fakat, sta mu je trebalo ono sa Jasenovcem i Gradiskom.

Ako i simpatiziras ustaski pokret, ne moras pjevati onakve stihove, boze me prosti, puno Srba Neretva nosila. Bolesno.

Ali Tompa je car, ja ga i ne volim, ali kad sam doma, mati to slusa i onda udje u uho.


Nije mu trebalo. Možda ga ponijela publika a on sam bio pod utjecajem alkohola. Svakom se može desiti. I Mesić se branio da je svašta pričao jer je publika od njega to očekivala, s tim da se Mesić ne može izvlačiti na alkohol. :-zubati

Ono što meni smeta je to licemjerje. A pogotovo me smeta kad mu hoće zabranit koncerte vani a ja mislim da jedan Baja Mali Knindža nema nikakvih problema kad nastupa u Njemačkoj.

_________________
...Mostar, Stolac, Neum i Čapljina Hrvatska je stara djedovina, gdje su došli vječno će ostati to je zemlja gdje žive Hrvati...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Thompson
PostPostano: 08 lip 2009, 14:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2009, 16:37
Postovi: 371
Prvo ga poštujem kao Dragovoljac i Branitelj, ako je pjevao jasenovac i gradiška stara nije mu to trebalo ali mu opraštam ako su svi oprostili i zaboravili mesićeve ustaške govore po emigraciji na kojima bi Pavelić pozavidio onda zašto ne i MPT-u oprostili, a Bože moj tko ga ne sluša ili ne voli, pritisneš gumb i promijeniš kanal i gotovo


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 30 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: mrnjav, Naša Kvačica, Navodni Poslanik i 408 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO