HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 18:48.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 403 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Sljedeća

Kucate na vrata kojeg zaboravljenog asa?
1. Stjepan Mesić 53%  53%  [ 55 ]
2. Jadranka Kosor (Vlaisavljević) 21%  21%  [ 22 ]
3. Ivo Josipović 2%  2%  [ 2 ]
4. Siniša Glavašević 3%  3%  [ 3 ]
5. Vesna Pusić 6%  6%  [ 6 ]
6. Zoran Pusić 0%  0%  [ 0 ]
7. Mirela Ahmetović 2%  2%  [ 2 ]
8. Drago Pilsel 2%  2%  [ 2 ]
9. Ante Prkačin 3%  3%  [ 3 ]
10. Netko drugi (navedite) 9%  9%  [ 9 ]
Ukupno glasova : 104
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Tko je najefektivniji muslimanski žeton u RH?
PostPostano: 30 kol 2021, 17:56 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35589
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
POL_GASOL je napisao/la:
Citat:
Za počasne članove Bosanske akademije nauka i umjetnosti "Kulin ban" izabrani su bivši predsjednik Hrvatske, ali i posljednji predsjednik SFRJ Stjepan Mesić, te uspješni privrednik Ibrahim Žuđelović , ekadašnji direktor u Energoinvestovoj tvornici ELPO u kojoj je dao 78 inovacija i dva patenta.

slika



Šta je Mesićev patent?
Jasenovac kao odmaralište?

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je najefektivniji muslimanski žeton u RH?
PostPostano: 01 ruj 2021, 21:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ožu 2021, 21:37
Postovi: 741
Ovi iz Možemo, posebice Sandra Benčić, mogu biti najozbiljniji žeton...

Nadam se da neće imati priliku doći na vlast...

https://poskok.info/sandra-bencic-stvaramo-alternativnu-politiku-hrvatske-prema-bih/

_________________
"Trgovac ti laže sa smijehom, žena laže suze prosipljući, a niko krupno ka Turčin ne laže."
Petar Petrović Njegoš


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je najefektivniji muslimanski žeton u RH?
PostPostano: 01 ruj 2021, 21:52 
Online
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 15481
''Možemo'' naravno.
Mesić i Kosor ko politički mrtvaci nisu sigurno efektivni.
Ako Možemo dođe na vlast ne da nestaju Hrvati iz BiH nego nestaju i Hrvati iz Hrvatske
Srećom nema šanse da se to dogodi. Bar želim vjerovat to.

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je najefektivniji muslimanski žeton u RH?
PostPostano: 01 ruj 2021, 21:53 
Online

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
Sandra Benčić i retardi iz Možemo definitivno najdraži žetončići bosanskih sunita u RH.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je najefektivniji muslimanski žeton u RH?
PostPostano: 01 ruj 2021, 22:01 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68204
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Ali je čak i Benčićka rekla da se iza mnogih koji zahtijevaju građansku državu krije želja za dominacijom jedne nacije.

Djelomično im se posrala u ćeif.

Ostala pitanja su tipično muslimansko šibicarenje, "što mislite o ratu", "a što mislite o ratu" ,"a što mislite o jadnim muslimanima u ratu", "a što mislite o zlim hrvatima u ratu", "a što mislite o presudama o ratu"

Vade se na daleku prošlost, žive u prošlosti. Bolje da zaborave izgubljene ratove da ne prizovu novi, sada kada smo 3 nasamo opet.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je najefektivniji muslimanski žeton u RH?
PostPostano: 01 ruj 2021, 22:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Zanimljivo je poklapanje stavova daidži sa lijevim liberalima poput Benčić, baš gledam tu priču. Palo mi je napamet da sigurno onda podržavaju gay pride. Gugl i:

https://iskljucujelivjeraljudskaprava.w ... #more-1258

Znači ista ih ruka hrani. Kao i neke druge slične.

I evo fakat sam mislio da su protiv Hrvata. Nisu, ta ekipa istu pjesmu pjeva po cijeloj Europi. I čeka svoju priliku. Kao komunisti nekad.

Jednostavno su im se silnice poklopile u BiH sa bošnjačkim nacionalistima. Da danas sutra nastane Velika Bosna upravo bi oni bili najljući protivnici SDA i sličnih stranaka.

S tim da Ž. Komšića ne treba u tu ekipu svrstavat iako su ga nekad davno i podržavali. On je prevelika budala, svima radi nered i štetu

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je najefektivniji muslimanski žeton u RH?
PostPostano: 01 ruj 2021, 22:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2020, 15:23
Postovi: 3165
erosahuma je napisao/la:
Ovi iz Možemo, posebice Sandra Benčić, mogu biti najozbiljniji žeton...

Nadam se da neće imati priliku doći na vlast...

https://poskok.info/sandra-bencic-stvaramo-alternativnu-politiku-hrvatske-prema-bih/

Nevjerujem ja čak ni da će oni bit žetončići, već da će nas pustiti niz vodu, oni će gledati da sve ukinu samo da ima novca za LGBTQYVKRO+ propaganda, nešto što sad gledamo u ZG.

_________________
Srpsko-hrvatski svijet


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je najefektivniji muslimanski žeton u RH?
PostPostano: 26 ruj 2021, 08:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
U uvodu u temi, kao i anketnim izborima sam napravio grešku jer sam skoro ekskluzivno stavio političare, a ne novinare (izuzev Pilsela)-

Često se na forumu spominje Robert Bajruši kao udarna igla muslimanskog nacionalizma kroz pero Jutarnjeg u ZG.

Ako možete zamisliti gangbang stavova Možemo + Mesić + Komšić + SAD/UK politika do nekoliko godina, uz malo intelektualne glazure i "upozorenja" Hrvatskoj da se ne sukobljavaju sa "Sarajevom" jer to stranci ne vole. Njegove kolumne u roku odmah prenesu Slobodna Bosna i muslimanski portali za dijasporu, bez ikakve intervencije.

Ljudi su špekulirali da je Albanac pa da se solidarizira sa "svojima". Greška.

Onda teorije zavjere da mu US/UK ambasade nešto šapću. Greška.

Kao i uvijek, istina je puno prizemnija i jednostavnija.

2009. Bajruši je oženio Sabinu, porijeklom iz Bosanske Krupe. Tako, dok se Pilsel prodao za 2.000 EUR mjesečno, ovaj se papučar prodao za povremenu tepsiju hurmašica i za malo điđi-miđi. Da mu je barem podarila djecu, ali se čini da je nerotkinja, ili pak on puca ćorke.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je najefektivniji muslimanski žeton u RH?
PostPostano: 26 ruj 2021, 08:46 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68204
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
POL_GASOL je napisao/la:
Citat:
Za počasne članove Bosanske akademije nauka i umjetnosti "Kulin ban" izabrani su bivši predsjednik Hrvatske, ali i posljednji predsjednik SFRJ Stjepan Mesić,


Je li ovo treća muslimanska akademija znanosti i umjetnosti ?

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je najefektivniji muslimanski žeton u RH?
PostPostano: 26 ruj 2021, 08:47 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68204
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Ministry of Sound je napisao/la:
U uvodu u temi, kao i anketnim izborima sam napravio grešku jer sam skoro ekskluzivno stavio političare, a ne novinare (izuzev Pilsela)-

Često se na forumu spominje Robert Bajruši kao udarna igla muslimanskog nacionalizma kroz pero Jutarnjeg u ZG.

Ako možete zamisliti gangbang stavova Možemo + Mesić + Komšić + SAD/UK politika do nekoliko godina, uz malo intelektualne glazure i "upozorenja" Hrvatskoj da se ne sukobljavaju sa "Sarajevom" jer to stranci ne vole. Njegove kolumne u roku odmah prenesu Slobodna Bosna i muslimanski portali za dijasporu, bez ikakve intervencije.

Ljudi su špekulirali da je Albanac pa da se solidarizira sa "svojima". Greška.

Onda teorije zavjere da mu US/UK ambasade nešto šapću. Greška.

Kao i uvijek, istina je puno prizemnija i jednostavnija.

2009. Bajruši je oženio Sabinu, porijeklom iz Bosanske Krupe. Tako, dok se Pilsel prodao za 2.000 EUR mjesečno, ovaj se papučar prodao za povremenu tepsiju hurmašica i za malo điđi-miđi. Da mu je barem podarila djecu, ali se čini da je nerotkinja, ili pak on puca ćorke.


Najjednostavnije objašnjenje se opet pokazuje kao točno. Ovu informaciju ćemo sada proširiti.

zabranjeni ima novinara koji dotičnu novinu koristi kao platfrmu za osobni džihad protiv Hrvata BiH, i promovira tuđi nacionalizam i nacionalne interese drugog naroda u sporu s Hrvatima, iz potpuno sebičnih, osobnih i obiteljskih razloga. Nimalo profesinalno, niti "analitički".

Na svakom njegovom tekstu o Hrvatima u BiH treba stojati ova napomena.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je najefektivniji muslimanski žeton u RH?
PostPostano: 26 ruj 2021, 13:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ožu 2021, 21:37
Postovi: 741
Ministry of Sound je napisao/la:

2009. Bajruši je oženio Sabinu Karuv, porijeklom iz Bosanske Krajine, čini mi se iz Bihaća. Tako, dok se Pilsel prodao za 2.000 EUR mjesečno, ovaj se papučar prodao za povremenu tepsiju hurmašica i za malo điđi-miđi. Da mu je barem podarila djecu, ali se čini da je nerotkinja, ili pak on puca ćorke.

Sad je malo jasnije njegovo pisanje...

Nisam znao za ovo...

Nekoliko papučara se već udalo za hanume i svrstava se na njihovu stranu...

_________________
"Trgovac ti laže sa smijehom, žena laže suze prosipljući, a niko krupno ka Turčin ne laže."
Petar Petrović Njegoš


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je najefektivniji muslimanski žeton u RH?
PostPostano: 26 ruj 2021, 15:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2012, 22:49
Postovi: 1270
To je jos razumljivo. Onaj redikul Tomic nema cak ni to kao izliku.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je najefektivniji muslimanski žeton u RH?
PostPostano: 26 ruj 2021, 15:56 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35589
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Ove Sabine zajebane, vrte svoje papučare oko malog prsta.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je najefektivniji muslimanski žeton u RH?
PostPostano: 02 lis 2021, 23:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Jadranka Kosor sva sretna Hadžifejzović je online pozvao u TV studio.
Ljuta jer Srbi blokiraju Vartu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je najefektivniji muslimanski žeton u RH?
PostPostano: 25 stu 2021, 18:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Frustrirana tuka. Zlatko Dalić se ne spominje ako on tebe nikad nije spominjao i ako uopće nije tema dana.
Zlatka je bar neko dizanjem ruku izabrao, ona se na premijersko mjesto uvalila na čistoj lutriji i igrom slučaja.


_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je najefektivniji muslimanski žeton u RH?
PostPostano: 25 stu 2021, 18:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16118
..slažem se..dobar je hdz koju smo sve stoku istrpili.. :gun_bandana


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je najefektivniji muslimanski žeton u RH?
PostPostano: 07 pro 2021, 21:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 tra 2021, 20:01
Postovi: 975
Kakav idiot može Antu Prkačina staviti na ovu listu?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je najefektivniji muslimanski žeton u RH?
PostPostano: 08 pro 2021, 02:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Prkačinu nitko normalan ne može oprostiti promoviranje Krajiške brigade ABiH koja je godinu dana ratovala protiv Hrvata u srednjoj Bosni. Neki grijesi su toliko duboki (da ne kažemo smrtni), da nakon njih nema povratka.

Ili bi mi, manje vrijedni Hrvati iz BiH, trebali preći preko toga, kad vi ne bi, u istoj situaciji.

Ontopic: Faruk Vele (jedan od glavna tri huškača kontra Hrvata, valjda jer je iz Uskoplja), odnekle izvukao i Hrvoja Klasića. Čudi me da se ovaj iz NDH priče htio prešaltati na dnevnopolitičke teme, ali to je soj ljudi koji ne dopušta bilo kakav hrvatski suverenizam i politiku neklečanja pred susjednim narodima (izuzev možda suverenizma kontra Orbana).

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je najefektivniji muslimanski žeton u RH?
PostPostano: 08 pro 2021, 09:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 tra 2021, 20:01
Postovi: 975
Kad je bilo to promoviranje krajiške brigade i kako je to promoviranje izgledalo?
Ne treba oprostiti ako je nešto neoprostivo, ali treba li oprostiti Tuđmanu i HDZu sto je ukinuo HB i utopio Hrvate u federaciju, treba li oprostit Milanovuću što je nekad podržavao izbor Komšića?
I zašto ste oprostili sve Srbima a svašta su radili Hrvatima u prošlom ratu u BiH?

Ratovao sam protiv Srba i protiv Muslimana, moji prijatelji iz postrojbe su poginuli na Kupresu protiv Srba i u Jablanici i Uskoplju i u Mostaru protiv muslimana, više nas je izginulo i izranjavano protiv muslimana nego protiv Srba.
I ja sam Hrvat iz BiH i nema manje vrijednih, ali i vi gledate samo jednu hrvatsku komponentu, pa tako ne razumjete da je Hrvate u Hrvatskoj ponižava Pupavac i Srbi isto kao sto to radi Sarajevo Hrvatima u BiH.

Tako ni danas ne postoje manje vrijedni Hrvati za mane i moje političke opcije, Penava je nedavno rekao da je za njega Hrvatska svuda gdje žive Hrvati a bila je tema BiH.
Na ovom forumu se puno pljuje i omalovažava hrvatska desnica a dođe li opet uskoro do potrebe šta misli tko će doći kao dragovoljac u BiH?
Siguran sam samo ljudi ovakvog razmišljanja.

Za Milanovića i Plenkovića ste vi "Hrvati iz BiH" a za nas desnicu ste Hrvati.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je najefektivniji muslimanski žeton u RH?
PostPostano: 08 pro 2021, 12:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20462
Ministry of Sound je napisao/la:
Prkačinu nitko normalan ne može oprostiti promoviranje Krajiške brigade ABiH koja je godinu dana ratovala protiv Hrvata u srednjoj Bosni. Neki grijesi su toliko duboki (da ne kažemo smrtni), da nakon njih nema povratka.

Ili bi mi, manje vrijedni Hrvati iz BiH, trebali preći preko toga, kad vi ne bi, u istoj situaciji.

Ontopic: Faruk Vele (jedan od glavna tri huškača kontra Hrvata, valjda jer je iz Uskoplja), odnekle izvukao i Hrvoja Klasića. Čudi me da se ovaj iz NDH priče htio prešaltati na dnevnopolitičke teme, ali to je soj ljudi koji ne dopušta bilo kakav hrvatski suverenizam i politiku neklečanja pred susjednim narodima (izuzev možda suverenizma kontra Orbana).

Ono što vi ne možete razumjeti je da su ljudi koji redovito vade NDH teme iz naftalina, koji su največi pljuvači po toj državi,

koji su zaljubljeni u Tita, SFRJ, isti ljudi koji mrze Tuđmana, Herceg Bosnu, Hrvatske Generale, HVO, HV i sve što nam je "sveto".


To je ekipa kojoj je Hrvatska i Hrvatstvo fuj i koji se vežu sa svim našim neprijateljima kako bi nam naštetili.

Tako dođeš u situaciju da neki lik, kvazipovjesničar, priča o Titu i NDH pa onda malo trubi i rog Bošnjačkog unitarizma.


Zato smo divizija i moja malenkost toliko puta spomenuli da se tema NDH mora detabuizirati u Hrvatskoj kako bi se oduzelo pogonsko gorivo

raznih dušmana.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je najefektivniji muslimanski žeton u RH?
PostPostano: 08 pro 2021, 13:00 
Online

Pridružen/a: 02 stu 2009, 21:36
Postovi: 1696
Jos jednom:

Politicki konzultant - google kaze tvrtka imena MAGRA - iznajmljen od - kao posebni savjetnik - Predsjednika vlade, prije toga savjetnik Predsjednice Republike KgK, prije toga itd itd itd, prvo MVP i stvoritelj washingtonskog sproazuma.

Prolaze vlade, predsjednici ovi i oni, a ON ostaje.

Duboka drzava.

Mate Granic!

Nazalost

_________________
"Ne funkcionira BiH zato sto je podjeljena, vec je podjeljeljena zato sto ne funkcionira"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je najefektivniji muslimanski žeton u RH?
PostPostano: 08 pro 2021, 13:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2019, 14:44
Postovi: 4267
Prkacin nebitan lik totalno, nema smisla o njemu raspravljati uopce. A uvik se isti likovi nadovezu na istu pricu ovde.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je najefektivniji muslimanski žeton u RH?
PostPostano: 08 pro 2021, 14:32 
Offline

Pridružen/a: 22 pro 2020, 20:34
Postovi: 1886
Ministry of Sound je napisao/la:
U uvodu u temi, kao i anketnim izborima sam napravio grešku jer sam skoro ekskluzivno stavio političare, a ne novinare (izuzev Pilsela)-

Često se na forumu spominje Robert Bajruši kao udarna igla muslimanskog nacionalizma kroz pero Jutarnjeg u ZG.

Ako možete zamisliti gangbang stavova Možemo + Mesić + Komšić + SAD/UK politika do nekoliko godina, uz malo intelektualne glazure i "upozorenja" Hrvatskoj da se ne sukobljavaju sa "Sarajevom" jer to stranci ne vole. Njegove kolumne u roku odmah prenesu Slobodna Bosna i muslimanski portali za dijasporu, bez ikakve intervencije.

Ljudi su špekulirali da je Albanac pa da se solidarizira sa "svojima". Greška.

Onda teorije zavjere da mu US/UK ambasade nešto šapću. Greška.

Kao i uvijek, istina je puno prizemnija i jednostavnija.

2009. Bajruši je oženio Sabinu, porijeklom iz Bosanske Krupe. Tako, dok se Pilsel prodao za 2.000 EUR mjesečno, ovaj se papučar prodao za povremenu tepsiju hurmašica i za malo điđi-miđi. Da mu je barem podarila djecu, ali se čini da je nerotkinja, ili pak on puca ćorke.


Kad ste spali na to da narod konzervativnih muslimana ima žene podatnije ruke i nagodnije za veze i brak od katolkinja, nema vam više spasa. :neznam I pored toga što vas je barem 4x više. :wacko Vrag je izgleda konačno došao po svoje. Došlo je na naplatu izluđivanje ženske djece kombinacijom katoličkog vjeronauka i plitkim zapadnjačkim materijalističkim vrijednostima po medijima. Žene su vazda najveće žrtve svih trendova. Vazda bilo i ostalo.

Primjetan je konzervativni zaokret sa neograničenom materijalnom pohlepom kod katolkinja mlađih od 40 godina. Nosevi i lude glave u nebesima, ambicija i pohlepa agresivna i neograničena. Našli su vam slabu točku koja će vas konačno uništiti. Ni prvi ni posljednji koje je pizda uništila. Ne možeš ženskoj djeci nabacivati krivnju za seksualnost i braniti im da se pucaju van katoličkog korpusa, a da ti se ne vrati pravo u lice. Slobode i izbora ili ima ili nema, ili za sve ili za nikoga. Daće Bog istinu i pravdu svakome po zasluzi. Pa uz to daj lovu, luksuz i lagan život ko na filmovima i serijama. :klanjam

Kad sam svoju poznanicu iz Trpnja našao kako živi u Pragu sa srednjovječnim Čehom, a njena generacija muških po Pelješcu može samo da se voza vespama, pjeva borbene i drogira, sve mi je bilo jasno.

Nama se desilo isto, ali nisam vjerovao da će i vama, a evo dogodilo se.

_________________
Vidimo se u Hrvatskoj.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je najefektivniji muslimanski žeton u RH?
PostPostano: 08 pro 2021, 15:23 
Online

Pridružen/a: 02 stu 2009, 21:36
Postovi: 1696
Lars Dietrich je napisao/la:
...sve mi je bilo jasno.


Lars, Hrvatine, ti zeton?

Ma tko bi rekao...

Koja ti je ponuda danas?

_________________
"Ne funkcionira BiH zato sto je podjeljena, vec je podjeljeljena zato sto ne funkcionira"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tko je najefektivniji muslimanski žeton u RH?
PostPostano: 09 pro 2021, 01:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
BAN2020 je napisao/la:
Kad je bilo to promoviranje krajiške brigade i kako je to promoviranje izgledalo?
Ne treba oprostiti ako je nešto neoprostivo, ali treba li oprostiti Tuđmanu i HDZu sto je ukinuo HB i utopio Hrvate u federaciju, treba li oprostit Milanovuću što je nekad podržavao izbor Komšića?
I zašto ste oprostili sve Srbima a svašta su radili Hrvatima u prošlom ratu u BiH?



Ovo je neoprostivo:



Od nekih stvari nema povratka, preko neke crvene linije se ne prelazi.

Mi Srbima ništa nismo halalili, proklet onaj ko nas spoji, i prokleti svi koji nas žele držati u istoj državi (bili oni Muslimani, Jugoslaveni ili neki desničari, svi sa svojom agendom). Suradnja do konačnog razvoda i zatiranje svih krvoloka koji bi nas opet spajali i sadili klice budućih ratova.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 403 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: 3AJE6, crni_bombarder i 273 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO