HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 14:20.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 36 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Topnički dnevnici
PostPostano: 12 lip 2009, 14:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 18:19
Postovi: 4466
Ono ni dan danas mi ne ide u glavi, sve mislim to neka zajebancija. Hag traži topničke dnevnike. Pa u pizdu materinu, mislim šta je to cirkus. Šta kad dobiju topničke dnevnike. Mogu vidjeti da je ispaljeno npr 1000 granata toga dana na Knin. I? Šta onda. U ratu zapovjednik određuje količinu vatre po objektu. A naravno da je nakon Vukovara i Sarajeva tragikomično suditi nekome drugome za prekomjerno granatiranje. Ovo kao da je Orwel pisao. Šta je sljedeće što će treažiti, jelovnike, utrošak cigara, paste za zube, WC papira. što se jednosatvo ne odjebu i ne kaže im se, nađite nekoga drugog za ruganje. Ono, pa imaš sve karte na svojoj strani. Možeš to izrugati. Šta radi ta kurčeva vlada.

_________________
VUKOVAR=MARIUOPOLJ
SLAVA HRVATSKOJ- UKRAJINI SLAVA

Zbog Eline i bokala vina
zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
da ja nisam dolazio džaba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Topnički dnevnici
PostPostano: 12 lip 2009, 14:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 23:57
Postovi: 169
U ratu sam bio zapovjednik topničko raketnog diviziona i nikakve dnevnike nikad nismo imali, čak ni ne postoji dokumentacija o tome po kojim ciljevima smo pucali osim ako netko od računatelja ima te podatke i dan danas kod svoje kuće ako ih nije bacio. Sve zapovjedi su išle usmeno, bez papira.

_________________
Teško Klisu na kamenu i kamenu jer je Klis na njemu!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Topnički dnevnici
PostPostano: 12 lip 2009, 14:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 18:19
Postovi: 4466
ma sve i da postoje, mislim kome je palo na pamet tražiti topničke dnevnike. Na tu sprdnju je trebalo odgovorit još većim sprdanjem a ne da se ona kokoš u vladi i ona ******** s Pantovčaka još prijete da će kazniti one koji su ih kao uništili.

Kakvi kurčevi topnički dnevnici.

Ionako će ti opet nać nešto novo za tražiti.

_________________
VUKOVAR=MARIUOPOLJ
SLAVA HRVATSKOJ- UKRAJINI SLAVA

Zbog Eline i bokala vina
zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
da ja nisam dolazio džaba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Topnički dnevnici
PostPostano: 12 lip 2009, 14:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009, 11:41
Postovi: 261
Lokacija: u agzilu
Meni nije jasno kaj im trebaju topnički dnevnici.....za dokazivanje prekomjernog granatiranja????....pa to su trebali dokazivati sa dokazivanjem štete nastale na Kninu :-neznam ....pa da je i ispaljeno 1000granata,jel su sve pogodile????.....jel su sve bile ispravne i eksplodirale???....kakvo jebeno prekomjerno granatiranje....smo treba pustiti snimke Knina drugi dan pa nek pokažu kaj je srušeno

http://www.youtube.com/watch?v=6eEKWg_I ... L&index=27

ovdje se vidi da su zgrade i kuće cijele...par izgorjelih auti....i na kraju pogled s tvrđave....jasno se vide cijeli krovovi....sad koliko se ja kužim kod granatiranja dosta krovova strada :-neznam

_________________
evo crnca Francetića Jure


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Topnički dnevnici
PostPostano: 12 lip 2009, 15:02 
Offline

Pridružen/a: 19 svi 2009, 03:05
Postovi: 138
A evo i ekskluzivna slika topničkog dnevnika...

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Topnički dnevnici
PostPostano: 12 lip 2009, 15:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009, 11:41
Postovi: 261
Lokacija: u agzilu
Mali Hrvat je napisao/la:
A evo i ekskluzivna slika topničkog dnevnika...

slika


izdajnik :-zubati ....jesi u programu zaštite svjedoka :-zubati

_________________
evo crnca Francetića Jure


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Topnički dnevnici
PostPostano: 12 lip 2009, 15:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
Zagorjedee-lite je napisao/la:
Mali Hrvat je napisao/la:
A evo i ekskluzivna slika topničkog dnevnika...

slika


izdajnik :-zubati ....jesi u programu zaštite svjedoka :-zubati


Mesićevim stopama. Izdaja ljudi, izdajaaaa (povikne Miki Manojlović udarajući se po golom dupetu) =))

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Topnički dnevnici
PostPostano: 12 lip 2009, 15:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 svi 2009, 15:26
Postovi: 118
Ovo se poslo u nabavku u lokalni Konzum prije oluje, pa ono nemoj zaboravit i "pijane ustase", i nek ti vrati kusur :-zubati
Ali stvarno kako se racuna "prekomjerno" i "mjerno" :-neznam sta su uzeli kao usporedbu? Ak su uzeli Vukovar npr. onda ovo stvarno izgleda neozbiljno. A Sanader, nema on vremena za zajebanciju mora gradit puteve gdje ce testirati nova auta, ta ne moze se po nakim jebenim cestrurinama zajebavat sa svojim zvjerinjakom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Topnički dnevnici
PostPostano: 12 lip 2009, 15:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 23:57
Postovi: 169
DaNi je napisao/la:
Ovo se poslo u nabavku u lokalni Konzum prije oluje, pa ono nemoj zaboravit i "pijane ustase", i nek ti vrati kusur :-zubati
Ali stvarno kako se racuna "prekomjerno" i "mjerno" :-neznam sta su uzeli kao usporedbu? Ak su uzeli Vukovar npr. onda ovo stvarno izgleda neozbiljno. A Sanader, nema on vremena za zajebanciju mora gradit puteve gdje ce testirati nova auta, ta ne moze se po nakim jebenim cestrurinama zajebavat sa svojim zvjerinjakom!


Probat ću to reći ovako: Borbeni komplet mina za minobacač 120mm je 40 mina po cijevi, bitnica ima 6 minobacača pa je to 240 mina za jednu bitnicu. Smatra se da se s tim borbenim kompletom može dobro odraditi neki borbeni zadatak.

Evo primjer: 29.5.1992 smo za jedan dan zauzeli Modriču, s bitnicom minobacača 120mm (6 komada) ispalili smo 288 mina, a to je samo 48 mina više nego što je borbeni komplet, to znači da se nije pucalo bez veze nego precizno po određenim ciljevima.

Čuo sam i neke priče kako nam žele podvaliti kako je naše topništvo bilo neprecizno pa se je zbog toga pucalo puno projektila pa bi to kao bilo prekomjerno što je glupost.

_________________
Teško Klisu na kamenu i kamenu jer je Klis na njemu!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Topnički dnevnici
PostPostano: 12 lip 2009, 15:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
Sokol je napisao/la:
DaNi je napisao/la:
Ovo se poslo u nabavku u lokalni Konzum prije oluje, pa ono nemoj zaboravit i "pijane ustase", i nek ti vrati kusur :-zubati
Ali stvarno kako se racuna "prekomjerno" i "mjerno" :-neznam sta su uzeli kao usporedbu? Ak su uzeli Vukovar npr. onda ovo stvarno izgleda neozbiljno. A Sanader, nema on vremena za zajebanciju mora gradit puteve gdje ce testirati nova auta, ta ne moze se po nakim jebenim cestrurinama zajebavat sa svojim zvjerinjakom!


Probat ću to reći ovako: Borbeni komplet mina za minobacač 120mm je 40 mina po cijevi, bitnica ima 6 minobacača pa je to 240 mina za jednu bitnicu. Smatra se da se s tim borbenim kompletom može dobro odraditi neki borbeni zadatak.

Evo primjer: 29.5.1992 smo za jedan dan zauzeli Modriču, s bitnicom minobacača 120mm (6 komada) ispalili smo 288 mina, a to je samo 48 mina više nego što je borbeni komplet, to znači da se nije pucalo bez veze nego precizno po određenim ciljevima.

Čuo sam i neke priče kako nam žele podvaliti kako je naše topništvo bilo neprecizno pa se je zbog toga pucalo puno projektila pa bi to kao bilo prekomjerno što je glupost.


Mali offtopic, ali ne bi bilo loše o tome opširnije napisati nešto na ratnom podforumu. Sjećam se da je Simba pisao o prvom osvajanju Modriče navodeći savršenu topničku podršku.

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Topnički dnevnici
PostPostano: 12 lip 2009, 15:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 23:57
Postovi: 169
RajvoSa je napisao/la:
Sokol je napisao/la:

Probat ću to reći ovako: Borbeni komplet mina za minobacač 120mm je 40 mina po cijevi, bitnica ima 6 minobacača pa je to 240 mina za jednu bitnicu. Smatra se da se s tim borbenim kompletom može dobro odraditi neki borbeni zadatak.

Evo primjer: 29.5.1992 smo za jedan dan zauzeli Modriču, s bitnicom minobacača 120mm (6 komada) ispalili smo 288 mina, a to je samo 48 mina više nego što je borbeni komplet, to znači da se nije pucalo bez veze nego precizno po određenim ciljevima.

Čuo sam i neke priče kako nam žele podvaliti kako je naše topništvo bilo neprecizno pa se je zbog toga pucalo puno projektila pa bi to kao bilo prekomjerno što je glupost.


Mali offtopic, ali ne bi bilo loše o tome opširnije napisati nešto na ratnom podforumu. Sjećam se da je Simba pisao o prvom osvajanju Modriče navodeći savršenu topničku podršku.


Ok, napišem detaljnije kako je bilo tamo na drugoj temi čim uhvatim koncentracije, Simba je bio u pješadiji u gradu, a mi smo s MB120mm čistili prostor ispred njih, ta akcija se je spominjala u školi u Virovitici kao školski primjer odlične suradnje topništva i pješadije.

_________________
Teško Klisu na kamenu i kamenu jer je Klis na njemu!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Topnički dnevnici
PostPostano: 12 lip 2009, 16:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Meni tetak isto kaže da ti topnički dnevnici ne postoje i da su to gluposti. ("šta ovi misle da je neko to brojao i zapisivao?")
On valjda zna jer je bio zapovjednik tamo.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Topnički dnevnici
PostPostano: 12 lip 2009, 16:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Mali Hrvat je napisao/la:
A evo i ekskluzivna slika topničkog dnevnika...

slika


Koliko ti je Maraska platila za ovo? :-evotigana

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Topnički dnevnici
PostPostano: 12 lip 2009, 16:47 
Offline

Pridružen/a: 19 svi 2009, 03:05
Postovi: 138
lider30 je napisao/la:
Koliko ti je Maraska platila za ovo? :-evotigana


Nije platila Maraska, platila je kao što vidiš Mara... :-evotigana

Ali u svakom slučaju, trebao sam pitati Marasku da li bi htjeli sponzorirati ekskluzivne slike topničkih dnevnika... Nije ti to loša ideja :-zivio


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Topnički dnevnici
PostPostano: 12 lip 2009, 16:48 
Offline

Pridružen/a: 19 svi 2009, 03:05
Postovi: 138
Možda bi Badel, Ožujsko ili čak Heineken ili Mastercard htjeli biti sponzori topničkih dnevnika :-zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Topnički dnevnici
PostPostano: 12 lip 2009, 17:49 
Offline

Pridružen/a: 06 svi 2009, 14:26
Postovi: 449
To je perverzija.

Da se zove Johan i radim za hasko tuziteljstvo, bilo bi me sramota svojih sefova.

Cuj topnicki dnevnici, i to ce dokazati sta? zapravo, cijela istina je u tome da logicno nepostojanje topnickih dnevnika dokazuje nesto, samo moraju prethodno "dokazati" da su postojali i da ih je neko unistio.

Cijela poanta je u tome, a svi znamo da su zabranjeni i Mesic (a ko bi drugi, jel) vec upregnuti u tu konstrukciju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Topnički dnevnici
PostPostano: 12 lip 2009, 20:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009, 11:41
Postovi: 261
Lokacija: u agzilu
Sokol je napisao/la:

Čuo sam i neke priče kako nam žele podvaliti kako je naše topništvo bilo neprecizno pa se je zbog toga pucalo puno projektila pa bi to kao bilo prekomjerno što je glupost.


:-top

naše topništvo je bilo jako precizno baš iz razloga manjka granata....u tu preciznost sam se uvjeril jer sam bio izvidnik i nekoliko puta sam im pomagal da točnije pogode cilj :-zubati ....ne znam koji topnici su bili 93. na Svilaji,uz cestu od Crivca prema Ogorju i Pribudama,ali ti su znali uz dvije korekcije raditi čuda....jednom smo ih trebali navigat na neke bunkere nagdje na Mirlović Polju....sorry,ak imena sela nisu točna dugo je prošlo...odem ja s kolegom na izvidnicu i gledamo mi neke bunkere i naši ispale prvu granatu....mi radimo korekciju i iduče tri razbucaju dva bunkera....ali se onda javljaju HOSovci i pitaju kaj mi gađamo....razbucali krive bunkere :-zubati ....vele ti su prazni gađaj one gore....a onda su razbucali i one gore :-hrvatinic

_________________
evo crnca Francetića Jure


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Topnički dnevnici
PostPostano: 12 lip 2009, 22:19 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30056
A zašto im ne isprintaju nešto sitno, ako ih veseli.

Svakako nitko ne može dokazati koliko je čega ispaljeno.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Topnički dnevnici
PostPostano: 12 lip 2009, 22:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 20:42
Postovi: 941
Lokacija: Angloprc
Oziris Mesić i Anubis Manolić će ako treba, krivotvoriti neke dnevnike i ponovo napisati, budu li gazde to zahtjevale, isto kao kod slučaja Norac, kod brijunskih transkripta i u slučaju Blaškić-

_________________
Montreal, Quebec, Canada hercegbosna.org, 72.55.146.19
Čuvajte se velikosrpskih lobista, musli kameleona, XD3-ovih operativaca te dvoličnih angloidnih moderatora koji imaju po više nickova.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Topnički dnevnici
PostPostano: 12 lip 2009, 22:25 
Offline

Pridružen/a: 05 svi 2009, 19:46
Postovi: 1701
Lokacija: Tamo gdje viori crven-bijeli plavi!
Naša Kvačica je napisao/la:
A zašto im ne isprintaju nešto sitno, ako ih veseli.

Svakako nitko ne može dokazati koliko je čega ispaljeno.


Slažem se,nek im šupljak bace,ionako nema ništa od toga,nit se ima koristi oko toga zajebavat!

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Topnički dnevnici
PostPostano: 15 lip 2009, 11:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 14:44
Postovi: 2447
Sokol je napisao/la:
RajvoSa je napisao/la:

Mali offtopic, ali ne bi bilo loše o tome opširnije napisati nešto na ratnom podforumu. Sjećam se da je Simba pisao o prvom osvajanju Modriče navodeći savršenu topničku podršku.


Ok, napišem detaljnije kako je bilo tamo na drugoj temi čim uhvatim koncentracije, Simba je bio u pješadiji u gradu, a mi smo s MB120mm čistili prostor ispred njih, ta akcija se je spominjala u školi u Virovitici kao školski primjer odlične suradnje topništva i pješadije.


Sokole, ne mogu ne primijetiti kako si ti precizno pucao po Simbi! :-zubati

_________________
Kada vrijeme smrti dođe
Neka nitko ne zaplače za mnom
I sve što od vas u tom času tražim
U mojoj me sahranite zemlji

Samo u njoj počivat ću u miru.
Samo u njoj počivat ću mirno...

Isus će mi postelju prostrijeti
Isus će mi prostrijet odar smrti.

U susret mi Spasitelju dođi
Dođe mi u susret na pol puta
Ogrne me brižno svojim plaštom

Želim Bože da u času smrti
Ni jedno oko ne zasuzi za mnom
A jedino što ja tebe molim
Kada umrem da mi dadeš kutak... neba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Topnički dnevnici
PostPostano: 15 lip 2009, 13:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 23:57
Postovi: 169
mara je napisao/la:
Sokol je napisao/la:

Ok, napišem detaljnije kako je bilo tamo na drugoj temi čim uhvatim koncentracije, Simba je bio u pješadiji u gradu, a mi smo s MB120mm čistili prostor ispred njih, ta akcija se je spominjala u školi u Virovitici kao školski primjer odlične suradnje topništva i pješadije.


Sokole, ne mogu ne primijetiti kako si ti precizno pucao po Simbi! :-zubati


:-zubati Je, zato su nas i zvali da im riješimo onaj bunker na raskrižju u gradu od kojega nisu mogli dalje, a oni mu nisu mogli ništa :-zivio

_________________
Teško Klisu na kamenu i kamenu jer je Klis na njemu!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Topnički dnevnici
PostPostano: 15 lip 2009, 13:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 14:44
Postovi: 2447
Sokol je napisao/la:
mara je napisao/la:

Sokole, ne mogu ne primijetiti kako si ti precizno pucao po Simbi! :-zubati


:-zubati Je, zato su nas i zvali da im riješimo onaj bunker na raskrižju u gradu od kojega nisu mogli dalje, a oni mu nisu mogli ništa :-zivio



Jadan simba, sad se cuvaj da ti se ne osveti :-zubati

_________________
Kada vrijeme smrti dođe
Neka nitko ne zaplače za mnom
I sve što od vas u tom času tražim
U mojoj me sahranite zemlji

Samo u njoj počivat ću u miru.
Samo u njoj počivat ću mirno...

Isus će mi postelju prostrijeti
Isus će mi prostrijet odar smrti.

U susret mi Spasitelju dođi
Dođe mi u susret na pol puta
Ogrne me brižno svojim plaštom

Želim Bože da u času smrti
Ni jedno oko ne zasuzi za mnom
A jedino što ja tebe molim
Kada umrem da mi dadeš kutak... neba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Topnički dnevnici
PostPostano: 15 lip 2009, 13:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 23:57
Postovi: 169
mara je napisao/la:
Sokol je napisao/la:

:-zubati Je, zato su nas i zvali da im riješimo onaj bunker na raskrižju u gradu od kojega nisu mogli dalje, a oni mu nisu mogli ništa :-zivio



Jadan simba, sad se cuvaj da ti se ne osveti :-zubati


Neće, jer da su mislili da ćemo stresti njih umjesto bunkera ne bi nas ni zvali da ga zdrmamo :-zubati

_________________
Teško Klisu na kamenu i kamenu jer je Klis na njemu!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Topnički dnevnici
PostPostano: 15 lip 2009, 15:21 
Offline

Pridružen/a: 13 svi 2009, 23:53
Postovi: 168
Juda Iškariot je napisao/la:
Oziris Mesić i Anubis Manolić će ako treba, krivotvoriti neke dnevnike i ponovo napisati, budu li gazde to zahtjevale, isto kao kod slučaja Norac, kod brijunskih transkripta i u slučaju Blaškić-


Kod prvog suđenja Norcu, on je osuđen na temelju članka u fekalu. Ista stvar se dogodila i sa ovima iz Lore. Pa onda opet medački džep i izmišljotine o tome da je netko nabijan na kolac itd.
I sad, jedan od tih bolesnika opet izmišlja, ali sad je uhvaćen na djelu:
http://www.zabranjeni.hr/magazin/clanak/a ... ,166468.jl

Pazite ovu rečenicu:
"Ako i ima među Srbima i Srpkinjama onih - svaki sedmi otprilike - što bi heroja prijavili za milijun eura, a ima ih što bi to uradili i džabe, oni se vjerojatno prisjete sudbine Slobodana Lazarevića, svjedoka optužbe u procesu protiv Miloševića, kojemu su u dalekoj Australiji srpski patrioti odsjekli jezik."

Evo prisežem da sam vidio tog čovjeka, tog istog Slobodana Lazarevića prije dva tjedna, bio je prvi svjedok obrane generala Gotovine, i čovjek priča, sve je u redu, jezik ima, na svom je mjestu. I to je dokaz. Jednako tako kao što ovaj nema jezik isto tako je netko u Lori nekog priključivao na struju i nekog nabijao na kolac u Medku itd.

Ja sam rekao, da su ti tobožnji borci za ljudska prava bili "veći" i "više cjenjeni u Europi i svijetu" što su ovi u Lori bili više izloženi maltretiranjima. I zato je trebalo to izmisliti i nasoliti, pa su oni time bili veći borci za "ljudska prava".

Po istom principu djeluje i Malić, sad ovo s tim topničkim dnevnicima. Taj Malić je dokazani bolesni lažljivac. Tri i pol godine je pisao kako se Gotovina sakriva u Hrvatskoj. Vi koji ste iz Herceg-Bosne pa znate to bolje od mene, možete pobrojati količinu laži koju je taj bolesnik izrekao ovdje:
http://www.youtube.com/watch?v=fecTRh9B ... re=related

Mene samo zanima kako nije sram neke koji sebe nazivaju intelektualcima, a slušaju ove budale, i ne samo da ih slušaju, nego im još i vjeruju, unatoč tome što su to razvidni bolesni lažovi. Pilsela da i ne spominjem. To mora biti gadna indoktriniranost, nikako ne bih volio biti u njihovoj, totalitarnoj, srbokumunističkoj koži.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 36 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, kily, Naša Kvačica, Revizija, Tomba17 i 287 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO