HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH

Sada je: sub stu 16, 2019 12:10 am.

Vremenska zona: UTC + 01:00

Započni novu temu Odgovori  [ 92 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Treba li HDZ uvjetovati Muslimane gay paradom u Sarajevu pri uspostavi vlasti?
PostPostano: pon vel 25, 2019 9:34 pm 

Mar-kan je napisao/la:
1986 je napisao/la:
Odlična ideja. HDZ sigurno nebi izgubio na potpori, njegovi glasaci nemaju za koga glasati, možda bi čak privukli nešto od 90-tke i građanstva..

Naravno da bi izgubio. :kava

Gunđali bi ljudi naravno, ali bi se zaboravilo. Ako su desničari u Hrvatskoj prešli preko toga, nevidim zašto nebi Hrvati u BiH.

I što kad bi došli izbori, kome bi dali glas? Ionako su skoro sve stranke u HNS-u. Puno veće pizdarije je Čović i napravio i potpiso i što sve ne pa ljudi nisu zamjerili jer nemaju izbora.

Vrh

Naslov: Re: Treba li HDZ uvjetovati Muslimane gay paradom u Sarajevu pri uspostavi vlasti?
PostPostano: pon vel 25, 2019 10:00 pm 

bobanovski je napisao/la:
Stinger19 je napisao/la:
ideja vam je odlicna. medjutim, nisam siguran da bi se stvari odvile onako kako vi mislite. moglo bi se desiti i da vam parada ko petarda pukne u lice, i da se odvije u korist multi-kulti sarajeva. iskrenog ili neiskrenog po tom pitanju.

Da, sredina u kojoj su ubili momka od batina u tramvaju samo jer je ima krunicu će prihvatiti gay paradu...kasnije su na suđenju i navijali kako su u bili "kjafira" a to je opisao onaj vaš iz Sarajeva kako je bilo veselo u kafani.
Ti mene zajebavaš?
Skupilo bi se xxx vehabija a ukoliko bi vam prošla bez problema prve godine parada bi bila tu svake godine :D

Pohapsili bi oni i vehabije i gurnuli sebi zastavu u pakšu samo da se dopadnu hambasadoru.
Uradice oni to i bez nas ako ih hambasador zamoli.
Mi se u to ne trebamo petljati. Pogotovo u sumrak liberalizma. Da ne bi bilo ko drugome jamu kopa...

Vrh

PostPostano: pon vel 25, 2019 11:08 pm 

Carmello Šešelj je napisao/la:
Kačamak je napisao/la:
Ispaljivanje tromblona na gej paradu je nešto najbolje što bi moglo da se desi.To bi zaista bila prava stvar.To je ono što nam treba. :kava

Neko će da pogine budalo nenormalna.

Pa nece valjda naprijed dodika i covica pogodit!!
Pa ako napada gay pride valjda ce u pedere gađat :neznam

Vrh

PostPostano: pon vel 25, 2019 11:13 pm 

BBC je napisao/la:
Ukucao u Google 3 muška imena (nasumice) iz francuskog natjecanja za Euroviziju, "internacionalna porota". Šveđanin, Italijan i Španjolac. Sva trojica gay. Pretpostavljam i ostalih nekoliko muškaraca. Postali su jednostavno dosadni sa tim. Žele od ljudi u EU da naprave kompletne debile.

Samo jedna misao vako da podjelim..
Te europedevižv sranja sa tim gay muslimanima ce uvjerit i umirit dobar dio po pulacije oko islamizacije i toga.I onda ti misli nesta dobro o ljudskom rodu =))
Jadna smo mi vrsta i neke stvari zasluzujemo.

Vrh

PostPostano: uto vel 26, 2019 12:15 pm 

Eminencija je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Ukucao u Google 3 muška imena (nasumice) iz francuskog natjecanja za Euroviziju, "internacionalna porota". Šveđanin, Italijan i Španjolac. Sva trojica gay. Pretpostavljam i ostalih nekoliko muškaraca. Postali su jednostavno dosadni sa tim. Žele od ljudi u EU da naprave kompletne debile.

Samo jedna misao vako da podjelim..
Te europedevižv sranja sa tim gay muslimanima ce uvjerit i umirit dobar dio po pulacije oko islamizacije i toga.I onda ti misli nesta dobro o ljudskom rodu =))
Jadna smo mi vrsta i neke stvari zasluzujemo.
Populacija koja pada na tako jeftinu takiju i treba da propadne.Vi Hrvati ko ovce vezali se za tkz.Zapad.Gledajte sebe.

Vrh

PostPostano: uto vel 26, 2019 12:23 pm 

Dodik i Čović su nebitni.Ima Čovića i Dodika koliko hoćeš.Čekaju na svoj red.A nekakvim,hipotetički rečeno,naglašavam to,ubistvom,Dodika i Čovića,na gej paradi,u prisustvu američkog ambasadora,ili bez njega,to bi bio trenutni kraj,bilo kakve BiH.U roku od sat vremena,završilo bi se razgraničenje i ceo proces,raspada.

Vrh

PostPostano: uto vel 26, 2019 12:42 pm 

Upozorenja: 1

Ne ulazeći u moralnu dilemu da li je ok ispaliti eksplozivnu napravu na pedere, taj čin bi samo učvrstio uverenje velikih sila da su Muslimani nenormalni, da ne mogu da žive sami bez tutora, tj nas, i biće još više uvereni da ne sme da se dozvoli raspad BiH i tako stvori muslimanska državica koja bi bila leglo fanatika i terorista.

Razmišljajte malo dublje, a ne nego kao mala deca koja će da budu par dana srećna što su Muslimani ispali fanatici, teroristi i budale.

Vrh

PostPostano: uto vel 26, 2019 1:14 pm 

Društveni nemoral ili moralna načela?
Ne treba ih diskriminirati, ali ni reklamirati. Konzervativno BiH drustvo ce u svakom slucaju priznati njihova prava na razini evropskih standarda, ali sama gej populacija ce se u BiH prezentovati veoma skromno i stidljivo za razliku od susjednih zemalja.

Vrh

PostPostano: uto vel 26, 2019 1:31 pm 

Ne ulazeći u moralnu dilemu da li je ok ispaliti eksplozivnu napravu na pedere, taj čin bi samo učvrstio uverenje velikih sila da su Muslimani nenormalni, da ne mogu da žive sami bez tutora, tj nas, i biće još više uvereni da ne sme da se dozvoli raspad BiH i tako stvori muslimanska državica koja bi bila leglo fanatika i terorista.

Razmišljajte malo dublje, a ne nego kao mala deca koja će da budu par dana srećna što su Muslimani ispali fanatici, teroristi i budale.

:D
Pa dobro šta sad?
Jel treba mi da dokazujemo koliko smo "ludi" i koliko možemo da budemo "ludi" kad nas neko ili nešto nervira??
Jeli to treba?To nije nikakav problem.To je najmanji problem.
Pa ne žive u Republici Srpskoj,Banaćani,jebo te. :D
Jel treba da se demonstrira odlučnost i "ludilo"?
Nikakav problem.

Vrh

PostPostano: uto vel 26, 2019 1:33 pm 

"Bosne" nema.Neće je biti.Po cenu smrti milion Srba.
Decu dajem da umru ali Bosne nema.

Vrh

PostPostano: uto vel 26, 2019 10:35 pm 

novovrijeme je napisao/la:
bobanovski je napisao/la:
Da, sredina u kojoj su ubili momka od batina u tramvaju samo jer je ima krunicu će prihvatiti gay paradu...kasnije su na suđenju i navijali kako su u bili "kjafira" a to je opisao onaj vaš iz Sarajeva kako je bilo veselo u kafani.
Ti mene zajebavaš?
Skupilo bi se xxx vehabija a ukoliko bi vam prošla bez problema prve godine parada bi bila tu svake godine :D

Pohapsili bi oni i vehabije i gurnuli sebi zastavu u pakšu samo da se dopadnu hambasadoru.
Uradice oni to i bez nas ako ih hambasador zamoli.
Mi se u to ne trebamo petljati. Pogotovo u sumrak liberalizma. Da ne bi bilo ko drugome jamu kopa...

Mislim da Bošnje nisu sposobne za to, jednostavno su previše ekstremistički nastrojeni.č
Mislim pričamo o naciji koja u 21 stoljeću usred Europe živi u najzagađenijem gradu bez vode sve sa Arapima i ISIL-ovcima.
Kako bi ih oni pohapsili? Nema njih 100 da ih pohapse nego su rašireni, ja ti garantiram da bi to išlo nama u korist.

Dragan se treba pozivati na ovo čisto da bude simpatičniji EU sektašima

Vrh

PostPostano: sri vel 27, 2019 3:20 pm 

Bošnjaci će to progutati. Ako se ne bune zbog ambasadora, bit će i parada u Sarajevu vrlo skoro.

slika

Muslimanski SDP i Sejdo Komsic vode BiH u raspad. Njihov sam fan.

Vrh

PostPostano: ned ožu 03, 2019 5:09 pm 

Svarog je napisao/la:
i_jopet je napisao/la:
Svim zaljubljenicima LGTB radosna vijest da na natjecanju za Eurosong u Telavivu
mogu navijati za francuskog predstavnika Bilala Hassanija koji je homoseksualac a
pri tome još i musliman. Baš fino.

slika

Stvarno su ošli su tri pm

Sudeći koji film je dobio oskara, tipujem na njega/nju da će
osvojiti eurosong, kvota 1,1

Vrh

PostPostano: ned ožu 03, 2019 5:40 pm 

i_jopet je napisao/la:
Svarog je napisao/la:
Stvarno su ošli su tri pm

Sudeći koji film je dobio oskara, tipujem na njega/nju da će
osvojiti eurosong, kvota 1,1

Kvota 1,01 da ce od svedskih degenerika dobit maximalan broj bodova... :zubati

Vrh

PostPostano: ned ožu 03, 2019 10:41 pm 

1986 je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:
Naravno da bi izgubio. :kava

Gunđali bi ljudi naravno, ali bi se zaboravilo. Ako su desničari u Hrvatskoj prešli preko toga, nevidim zašto nebi Hrvati u BiH.

I što kad bi došli izbori, kome bi dali glas? Ionako su skoro sve stranke u HNS-u. Puno veće pizdarije je Čović i napravio i potpiso i što sve ne pa ljudi nisu zamjerili jer nemaju izbora.

Upravo tako.

HDZ u BiH pored toga uopce nema ideologiju, ja ju i ne dozivljavam kao konzervativnu stranku, nego je stranka koja okuplja sve Hrvate i vecinu kadrova koji zele u politiku.

Vrh

PostPostano: ned ožu 03, 2019 10:47 pm 

Robbie MO je napisao/la:
1986 je napisao/la:

HDZ u BiH pored toga uopce nema ideologiju, ja ju i ne dozivljavam kao konzervativnu stranku, nego je stranka koja okuplja sve Hrvate i vecinu kadrova koji zele u politiku.

Amen.

Vrh

PostPostano: čet ožu 07, 2019 5:50 pm 

Previše glupe priče na temi ali HDZ ovo treba predložiti, Sarajevo je glavni grad i Hrvata i Srba i ako imaju duple kvote kod raspodjele ne vidim zašto nebi preuzeli odgovornost

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 92 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4

Vremenska zona: UTC + 01:00

Trenutno korisnika/ca: MSN [Bot] i 23 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: