HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 16:30.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 56 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Tvrtko Milović
PostPostano: 06 stu 2016, 22:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19040
Lokacija: među zvijezdama
http://www.dnevnik.ba/vijesti/bih/tvrtk ... -putovnica

Definitivno je poražavajuće da politika BH Hrvata pa i u dnevnopolitičkim prepucavanjima, bude zastupljena od ovakvih antitalenata :D
Bezvizni režim za gradjane BiH važi u EU, a HR je članica EU. Osim toga za takav korak HR nema " suvereniteta " u okviru te iste EU. Na dnu je hranidbenog lanca.
I kad bi kojim slučajem nakon prepreka uspjela izboriti uvodjenje viznog režima....
Nakon toga svima treba ukinuti i dvojna državljanstva/BH putovnice ..odnosno dati izbor da se bosanskohercegovački Hrvati odluče za jedno od ta dva... :D i uvesti VIZE korisnicima HR putovnica.
Milović očigledno želi naprečac riješiti HR pitanje u BiH. :D
To Tvrle!

slika

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tvrtko Milović - HR treba uvesti VIZE korisnicima BH putovnica
PostPostano: 07 stu 2016, 00:52 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Armija BiH je zločinačka islamistička vojska i počinila je grozne zločine nad Hrvatima srednje Bosne i provela etničko čiščenje, Sarajevo je također krivo i zbog Posavine jer je prijetilo sankcijama a Stolac i Mostar su dokaz da su Hrvati u BiH taoc bošnjačke politike.
Samo HRHB i vize prema trokutistanu


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tvrtko Milović - HR treba uvesti VIZE korisnicima BH putovnica
PostPostano: 07 stu 2016, 00:57 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
Nema potrebe uvodit vize, dovoljno je hapsit sve pripadnike islamske Armije BIH koji su sudjelovali u ratnim operacijama/zločinima protiv Hrvatske i BH Hrvata. A to je ravno sav zapovjedni kadar, a onda na red mogu i prašinari. Pa ćemo vidjet kome će prije dozlogrdit...

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tvrtko Milović - HR treba uvesti VIZE korisnicima BH putovnica
PostPostano: 07 stu 2016, 01:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 ruj 2016, 18:10
Postovi: 1624
Vize bi bile djetinjast potez. Samo hapsi. I one kojima su sami sudili pa im dosudili premalo, nadopunit kazne, kako su i Talijani, i pogotovo one kojima sami ne žele suditi. Bez zastoja i cirkusa na granicama. Pregledaš mu dokument i pustiš ga da prođe, javiš pozadinskoj kontroli da ga zaustavi nakon prelaska granice i uhiti. Jedan po jedan.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tvrtko Milović - HR treba uvesti VIZE korisnicima BH putovnica
PostPostano: 07 stu 2016, 11:43 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 11:38
Postovi: 3881
U tim geopolitičkim igrama Hrvatima BiH nedostaje tata. Oni imaju starijeg brata (RH) koji nije ni sam u potpunosti siguran da li i koliko može pomoći. Srbi imaju brata (RS) i tatu (Rusija). Muslimani nemaju starijeg brata, ali imaju čak 2 tate (Arapi i Turci)

Naravno uvijek postoji mogućnost da će RH nešto potegnuti na svoju ruku oštro prema drugima, ali onda će doći Hillary kod Kolinde pa će je ispljuskati i reći "bad girl, bad girl"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tvrtko Milović - HR treba uvesti VIZE korisnicima BH putovnica
PostPostano: 07 stu 2016, 15:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
PCM je napisao/la:
Nema potrebe uvodit vize, dovoljno je hapsit sve pripadnike islamske Armije BIH koji su sudjelovali u ratnim operacijama/zločinima protiv Hrvatske i BH Hrvata. A to je ravno sav zapovjedni kadar, a onda na red mogu i prašinari. Pa ćemo vidjet kome će prije dozlogrdit...


Neće oni u HR, kao što neće ni u Srbiju. Poslati poziv za saslušanje, onome tko se ne odazove uvesti sankcije kao i članovima njegove obitelji, zabrana ulaska i prelaska preko teritorija RH kopnom, zrakom i vodom, zabrana transporta roba i trgovine tvrtkama koje su u suvlasništvu obitelji preko teritorija RH i sl. Koa što je EU nametnula sankcije određenim rusima.

Tko nije kriv javiti će se, tko je kriv bježati će.

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tvrtko Milović - HR treba uvesti VIZE korisnicima BH putovnica
PostPostano: 07 stu 2016, 17:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 ruj 2016, 18:10
Postovi: 1624
Ne, sankcije nipošto. Samo hapsi. Ako treba i na teritoriju protektorata hapsit, ali bez sankcija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tvrtko Milović
PostPostano: 12 pro 2016, 09:24 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Jako dobar tekst o kompleksu niže vrijednosti Bh Hrvata prema stanovnicima Hrvatske.

Citat:
Djeca nam pojma nemaju

Nekad davno, kao student u Zagrebu, u povećem društvu slušao sam neku tragičnu ratnu priču Slavonca iz okoline Osijeka. Prijatelj njegovog oca je poginuo u akciji a tijelo nikad nije nađeno. Zbog toga su oni nekoj srpskoj babi povratnici svaki tjedan palili svijeće ispod prozora, jer ona kao Srpkinja „mora znati gdje je tijelo“. Tužna priča prekinuta je informacijom da je baba na kraju – umrla. Što je izazvalo grohotan smijeh, ali nije umanjilo tugu zbog nestalog hrvatskog bojovnika.

Piše: Tvrtko Milović, Dnevnik.ba

S obzirom da sam sa sobom u Zagreb ponio stotinjak kvalitetnih i istinitih ratnih priča iz Središnje Bosne, odlučim s kolegama podijeliti jednu. Radilo se o nekom manjem masakru nad hrvatskim civilima i činjenici da (vjerojatni) počinitelj iz Armije BiH danas uredno ima državljanstvo Republike Hrvatske. Nakon što sam završio pričicu (nije trajalo dugo) uslijedilo je nekoliko sekundi tišine i onda pitanje iz mase:

„Zna li netko šta pita Prpić na ispitu!?“

Tu je završilo zanimanje kolega za rat u BiH.

Kasnije mi je postalo jasno da Hrvate iz Hrvatske ništa u vezi BiH apsolutno ne zanima. Uključujući i Hrvate. Spoznaja možda bolna, ali sasvim logična. Ono što nije logično jeste opsesivni interes Hrvata iz BiH za događaje u Hrvatskoj. I ne samo to. Hrvati iz BiH imaju iracionalnu potrebu više pažnje davati tuđim nego svojim nesrećama.

Upečatljiv je posljednji primjer donošenja (načelne) odluke da 5000 (hrvatskih) učenika završnih razreda osnovnih škola iz BiH posjećuje Vukovar i sluša predavanja o Domovinskom ratu. Učenici iz BiH posjećivat će Vukovar i podebljavati svoje znanje o Domovinskom ratu koje su stekli u svojim udžbenicima. Dok budu putovali do Vukovara, proći će pored hrvatskih stratišta Bugojna, Travnika, Križančevog Sela, Žepča, Dervente i Orašja. Ili, ako krenu iz Mostara onda će prolaziti pored Grabovice, Kostajnice, Konjica, Kraljeve Sutjeske... Taj dio puta će proći u veselju i gađanju zgužvanim papirima, ponekoj pivi ispod sjedišta... Približavanjem Vukovaru razrednici će umiriti djecu, tišinom će dati dužni pijetet žrtvama. Pred Vukovarsko groblje će izaći smrtno ozbiljni i mirni. Nakon predavanja domaćina o Ovčari, pojedini učenici će možda i zaplakati. A onda na povratku – šega šala pošalica!

Zanemarit ćemo ovdje pedagoško psihološko pitanje – u kojoj su dobi djeca spremna slušati o kompleksnim temama kao što su rat i ratni zločin. Ovdje se postavlja drugo pitanje:

Ako se već bavimo ratom i žrtvama, zašto zaobilazimo svoje ratove i žrtve? Ovo se više ne tiče samo škola, nego i šireg društva, na koncu i Udruga koje su dale konkretni prijedlog.

Upravo su se Udruge proistekle iz rata (!?) složile da je posjeta djece Vukovaru poželjna. Radi se o braniteljima koji svake godine pješice pohode Vukovar. Još nikada nitko iz Hrvatske se nije zaputio pješice pohoditi neko hrvatsko stratište u BiH. Naravno, Vukovar je postao brend poput Srebrenice i Jasenovca. Samo Hrvati u BiH nisu brendirali ni jedno svoje stratište.

U BiH ne postoji ni jedno hrvatsko dijete koje živi dalje od 50 kilometara od poprišta neke važne bitke. Ipak, što se tiče našeg obrazovnog sistema samo je jedna bitka vrijedna spomena. A ona nije u BiH.

Problem je dublji od samog obilježavanja rata. Djeca iz BiH koja se obrazuju po hrvatskom planu i programu, uopće ne poznaju BiH. Mnoga i ne znaju u kojoj državi žive. Djeca izu Hercegovine rijetko ili nikako ne dolaze u Bosnu. Pored tri samostana u središnoj Bosni, tu je i tucet zanimljivih gradića koji su svaki avantura za sebe, od Jajca pa do Vareša. Tu je i Sarajevo. Za obilazak samo katoličkog naslijeđa u Sarajevu treba cijeli dan. Ni djeca iz Bosne ne idu u Hercegovinu, osim kad su na proputovanju do Makarske, ili Kravica.

Sramotno nepoznavanje svoje zemlje, pa čak ni onih dijelova koje bisno nazvali „hrvatskim prostorom“ posljedica je političke konfuzije HDZ-a koji već decenijama upravlja obrazovanjem i ne čini ništa da učenike približi s državom u kojoj žive.

Suludo je očekivati da studente iz Hrvatske zanima situacija u BiH. Nerealno je očekivati da braniteljske udruge iz Hrvatske gaje pažnju prema hrvatskim stratištima u BiH. I glupo je očekivati da mladi ostaju u BiH kada im se ta ista BiH izbija iz glave čitavo školovanje.

Dnevnik.ba

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tvrtko Milović
PostPostano: 12 pro 2016, 10:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
Evo da se i ja slozim sa liderom, samo bih dodao " pojedinih Hrvata" , ako su uopce Hrvati.
Dakle ljudi imaju toliki kompleks prema Hrvtima da im smeta obiljezavanje simbola najveceg stradanja i junastva Hrvata, gdje su stradali u velikom broju svi Hrvati pa i bh Hrvati.
A kako je kompleks iracionalan tako je za njegovo pravdanje potrebno pisati budalstine tipa da HrvatiHB ne znaju i ne uce nista o BiH jer uce po hr programu, valjda bi trebali po ne kom drugom programu kad vec hr program ne valja. A da je debil otvorio bilo koji uzbenik po hr(bh) programu vidio bi da je to poseban program u kojemu se jasno djeci daje do znanja i da su Hrvati i da su iz bih i na kojim podrucjima u bih zive Hrvati.

Cuj mu price kako je isprico kolegama o zlocinima u BiH i niko ni da trepne, nego ga odjebu, koji supljak koje jeftino izmisljanje, ne bi da su degenereci monstrumi, da ne spominjem debilane kako braniteljske udruge iz HR ne dozivljavaju obljetnice bh Hrvata, covjeka ocigledno nikad nije zainteresirala nijedna takva obljetnica pa nije obratio ni gram paznje na njih pa tako nema ni pojma ni kako ni tko ih obiljezava.

Ukratko teski kompleksi prema HR. Nagadjam da je motiv onaj uobicajeni, komunjarsko porijeklo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tvrtko Milović
PostPostano: 12 pro 2016, 10:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Umro sam od smijeha neki dan Tvrtku kad je rek'o: U ovom trenutku pucaju cijevi u arapskim kućama oko Sarajeva. :zubati

Što se ove teme tiče, u Zg su ljudi doslovno rat zaboravili i ne žele se pretjerano više bavit njime. Ne obilježavaju se nešto posebno ni bliža stratišta ili veća od naših, npr. Škabrnja. Vukovar jedino uspijeva izvući emocije i privući ljude na temu rata. I ja sam neki dan prolazio pored i stao na Ovčari i na groblju.

Dakle, nije to nezanimanje za BiH nego općenito za rat. Teme koje su ljudima danas u fokusu su neke druge, sise Lidije Bačić npr. a to diktiraju mediji koji su u vlasništvu zna se već koga.

Mislim i ja da je ovo malo promašen tekst, jer nema veze BiH-HR nego s nezainteresiranošću ali svakako pogotovo mi iz BiH trebamo se brinuti o stratištima. Od Briševa do Grabovice.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tvrtko Milović
PostPostano: 12 pro 2016, 10:32 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Znao sam, tko će se javiti. :zubati Naš @zaba1111.

Nemoguće je da otvoriš oči, jer je prebolno. Tako da ćeš ti vječno ostati s tim uljepšanim stavom prema RH i većinskim građanstvom iste, tako da nema potrebe da dalje diskutiramo. Ta nećeš ti razbijati iluzije tek tako. Nitko nije tek tako to uradio, što bi i ti? :zubati

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tvrtko Milović
PostPostano: 12 pro 2016, 10:35 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Junuz Djipalo je napisao/la:
Umro sam od smijeha neki dan Tvrtku kad je rek'o: U ovom trenutku pucaju cijevi u arapskim kućama oko Sarajeva. :zubati

Što se ove teme tiče, u Zg su ljudi doslovno rat zaboravili i ne žele se pretjerano više bavit njime. Ne obilježavaju se nešto posebno ni bliža stratišta ili veća od naših, npr. Škabrnja. Vukovar jedino uspijeva izvući emocije i privući ljude na temu rata. I ja sam neki dan prolazio pored i stao na Ovčari i na groblju.

Dakle, nije to nezanimanje za BiH nego općenito za rat. Teme koje su ljudima danas u fokusu su neke druge, sise Lidije Bačić npr. a to diktiraju mediji koji su u vlasništvu zna se već koga.

Mislim i ja da je ovo malo promašen tekst, jer nema veze BiH-HR nego s nezainteresiranošću ali svakako pogotovo mi iz BiH trebamo se brinuti o stratištima. Od Briševa do Grabovice.


Mislim da tekst nije upućen uopće Hrvatima u Hrvatskoj, nego samokritički tekst u vezi BH Hrvata i kritizirao opći javni diskurs BH Hrvata.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tvrtko Milović
PostPostano: 12 pro 2016, 10:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10744
Narodno jedinstvo iz tradicionalnih pokrajina je uvek jako čudna stvar , i ako se previše fura ili previše zanemaruje uvek ima efekat koji je loš po nekoga.

Hrvati mora insistirati na trećem entitetu bez imalo zadrške , jer samo tako će moći da ih tzv.matica uvažava kao pravi ali originalni i posebni deo hrvatskog narodnog jedinstva.

RS je na tome putu , samo RS ima druge bolesne stvari o kojima ne bi govorio sada.

Uglavnom ponovio bi ono što sam ranije govorio , a to je osnivaje etniteta RR iliti "Republika Rvatska" , a nikako HerceegBosna koji ma koliko mu stavljali hrvatski predznak ostaje multikulti i čini Hrvate manjinom a ne konstitutivcima , dok RR tačno ukazuje na jasnu političku državotvornu volju ma koliko narod bio malobrojan.

Meni je RR lično zanimljiv , a vi smislite sebi ime koje hoćete , samo se potrudite da to ne bude HB.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tvrtko Milović
PostPostano: 12 pro 2016, 10:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 stu 2015, 12:44
Postovi: 1113
joe enter je napisao/la:
Narodno jedinstvo iz tradicionalnih pokrajina je uvek jako čudna stvar , i ako se previše fura ili previše zanemaruje uvek ima efekat koji je loš po nekoga.

Hrvati mora insistirati na trećem entitetu bez imalo zadrške , jer samo tako će moći da ih tzv.matica uvažava kao pravi ali originalni i posebni deo hrvatskog narodnog jedinstva.

RS je na tome putu , samo RS ima druge bolesne stvari o kojima ne bi govorio sada.

Uglavnom ponovio bi ono što sam ranije govorio , a to je osnivaje etniteta RR iliti "Republika Rvatska" , a nikako HerceegBosna koji ma koliko mu stavljali hrvatski predznak ostaje multikulti i čini Hrvate manjinom a ne konstitutivcima , dok RR tačno ukazuje na jasnu političku državotvornu volju ma koliko narod bio malobrojan.

Meni je RR lično zanimljiv , a vi smislite sebi ime koje hoćete , samo se potrudite da to ne bude HB.


Nema vam od treceg nista, a i drugi entitet vam je u fazi raspada.

Prizivanje hrvatske pomoci srpcanima je smijesno, EU&USA&NATO ulaze u posljednju fazu gusenja cetniteta, i to niko od buranije ne moze stopirati! :kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tvrtko Milović
PostPostano: 12 pro 2016, 10:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
Dobro me opra i demantira lider, sta jes- jes. HB djeca u skolama uce po HR programu i nemaju pojma da zive u BiH je cinjenica koja stoji samo u iskompleksiranim tintarama, kao i to da se ne obiljezavaju nase lokalne bitke, kao i to kad ispricas osobnu pricu o ratnom zlocinu u BiH onda su Hrvati jedini narod u svijetu koji otvorone odjebe tu pricu bez mrvice interesa pogotovo suosjecanja.

Evo zato i nije cudno kad od takvih likova dolazi prosvjed zbog obiljezavanja najjunackije bitke hrvtaskog naroda u kojoj su sudjelovali svi djelovi naroda i pokazali sve ono sto samo mozemo velicati i obiljezavati kao hrvtaski narod, ali kao gradjani svijeta. Ali teskom kompleksasu to naravno i ne pase, jer takvu velicinu kompleksas nije u stanju nikad ostvariti paostolom zbog toga i je kompleksas.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tvrtko Milović
PostPostano: 12 pro 2016, 10:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 stu 2015, 12:44
Postovi: 1113
A inace Tvrle nije nic posebnu drugaciji od ove ostale ekipice nasijeh politickiosvijestenihHrvatica - to su oni koji su izabrali taktiku "dosadjivanjem do hrvatske republike herceg bosne".

Ono kao komarac kad ti dosadjuje, i onda u jednom trenutku ti dosadi mahati rukama i pustis ga da te ujede. :neznam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tvrtko Milović
PostPostano: 12 pro 2016, 10:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
lider30 je napisao/la:
Znao sam, tko će se javiti. :zubati Naš @zaba1111.

Nemoguće je da otvoriš oči, jer je prebolno. Tako da ćeš ti vječno ostati s tim uljepšanim stavom prema RH i većinskim građanstvom iste, tako da nema potrebe da dalje diskutiramo. Ta nećeš ti razbijati iluzije tek tako. Nitko nije tek tako to uradio, što bi i ti? :zubati



Znam da neces diskutirati jer si vec stekao dovoljno iskustva da znas kako to po tebe redovno zavrsava, ali budi Bosanac malo, nije to nista lose, i daj nam samo jedan primjer zatvaranja ociju , odnosno Lideru " otvori mi oci " i barem malo me nasmiji u ovo tmurno jutro na pocetku radnog tjedna.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tvrtko Milović
PostPostano: 12 pro 2016, 10:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10744
seherzada_begovica je napisao/la:

Nema vam od treceg nista, a i drugi entitet vam je u fazi raspada.

Prizivanje hrvatske pomoci srpcanima je smijesno, EU&USA&NATO ulaze u posljednju fazu gusenja cetniteta, i to niko od buranije ne moze stopirati! :kava


Čuj pomoć?? , ženska glavo jedinstvo BiH je nešto što je umrlo i nikad ga neće ponovo biti , jer kao i Jugoslavija BiH je udruženje zlikovaca i žrtvi , a takvo šta je neodržavio i samo bi napravilo novi rat čim bude novo svetsko preustrojavanje(a ono se bliži).

Zato je bolje na vreme sa raskurcati da ne bi morali ponovo ratovati.

Tebi je iz nekog mozohističkog razloga stalo da živiš sa svojim dušmanima , ili prosto čekaš trenutak da im se osvetiš i da oni postanu konačno manjina samim time i nestanu.
E pa toga su svesni vrlo dobro i Srbi i Hrvati , a da ne govorim da su još svesniji ovog ranije što sam naveo.

Hrvati i Srbi se iz razloga neke trenutne političke nemoći mogu primiriti ali prvom prilikom oni odoše , kao i u Jugoslaviji , čak šta više Jugoslaviju su bar dobar deo Hrvata i vas Muslimana voleli , dok BiH niko ne voli , čak ni vi.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tvrtko Milović
PostPostano: 12 pro 2016, 10:57 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
zaba1111 je napisao/la:
lider30 je napisao/la:
Znao sam, tko će se javiti. :zubati Naš @zaba1111.

Nemoguće je da otvoriš oči, jer je prebolno. Tako da ćeš ti vječno ostati s tim uljepšanim stavom prema RH i većinskim građanstvom iste, tako da nema potrebe da dalje diskutiramo. Ta nećeš ti razbijati iluzije tek tako. Nitko nije tek tako to uradio, što bi i ti? :zubati



Znam da neces diskutirati jer si vec stekao dovoljno iskustva da znas kako to po tebe redovno zavrsava, ali budi Bosanac malo, nije to nista lose, i daj nam samo jedan primjer zatvaranja ociju , odnosno Lideru " otvori mi oci " i barem malo me nasmiji u ovo tmurno jutro na pocetku radnog tjedna.


Znam da je tmurno. Ostalo vas je 10.000 u cijeloj općini - ako i toliko. Znam kako je. Grad duhova. Takvi stavovi su bili plodonosni po stanovništvo Tomislavgrada. :zubati

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tvrtko Milović
PostPostano: 12 pro 2016, 11:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
lider30 je napisao/la:
zaba1111 je napisao/la:


Znam da neces diskutirati jer si vec stekao dovoljno iskustva da znas kako to po tebe redovno zavrsava, ali budi Bosanac malo, nije to nista lose, i daj nam samo jedan primjer zatvaranja ociju , odnosno Lideru " otvori mi oci " i barem malo me nasmiji u ovo tmurno jutro na pocetku radnog tjedna.


Znam da je tmurno. Ostalo vas je 10.000 u cijeloj općini - ako i toliko. Znam kako je. Grad duhova. Takvi stavovi su bili plodonosni po stanovništvo Tomislavgrada. :zubati


Ej, hvala ti, ipak ima nesto muskosti i bosnastva u tebi i pristojno si postupio po mojoj molbi da me nasmijes svojom ekonomsko-politicko-strucnom anlaizom i vizijom stanja i problema duvanjske opcine koja kao i ostalo o cemu si pricao danas, naprosto nema veze ni s cim, pogotovo sa istinom i ozbiljinim pristupom , a to zarko nastoji biti, sto mozda nekome zvuci tragicno, no medjutim buduci da te poznajem meni je to komicno.
jos jednom zahvljujem.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tvrtko Milović
PostPostano: 12 pro 2016, 11:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 stu 2015, 12:44
Postovi: 1113
joe enter je napisao/la:
seherzada_begovica je napisao/la:

Nema vam od treceg nista, a i drugi entitet vam je u fazi raspada.

Prizivanje hrvatske pomoci srpcanima je smijesno, EU&USA&NATO ulaze u posljednju fazu gusenja cetniteta, i to niko od buranije ne moze stopirati! :kava


Čuj pomoć?? , ženska glavo jedinstvo BiH je nešto što je umrlo i nikad ga neće ponovo biti , jer kao i Jugoslavija BiH je udruženje zlikovaca i žrtvi , a takvo šta je neodržavio i samo bi napravilo novi rat čim bude novo svetsko preustrojavanje(a ono se bliži).

Zato je bolje na vreme sa raskurcati da ne bi morali ponovo ratovati.

Tebi je iz nekog mozohističkog razloga stalo da živiš sa svojim dušmanima , ili prosto čekaš trenutak da im se osvetiš i da oni postanu konačno manjina samim time i nestanu.
E pa toga su svesni vrlo dobro i Srbi i Hrvati , a da ne govorim da su još svesniji ovog ranije što sam naveo.

Hrvati i Srbi se iz razloga neke trenutne političke nemoći mogu primiriti ali prvom prilikom oni odoše , kao i u Jugoslaviji , čak šta više Jugoslaviju su bar dobar deo Hrvata i vas Muslimana voleli , dok BiH niko ne voli , čak ni vi.


Odose i Vojvodina, Sandzak, Timok, Pirot, Presevo - treba sprijeciti Jugoslaviju Srbiju, udruzenje zlikovaca i zrtvi. Takvo sto je neodrzivo i samo bi napravilo novi rat cim bude novo svjetsko preustrojavanje (a ono se blizi).

#joekakosisamoglupkoiostalih99%srbeka

Jeste dosadni oko BiH, posebice vi srbijanska nejjac, kojoj se zemlja raspada i kojoj se granice fluktuiraju ko disco club. Ne mozete vi u istu recenicu s Bosnom bolan, sta vam je. :kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tvrtko Milović
PostPostano: 12 pro 2016, 11:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10744
seherzada_begovica je napisao/la:
joe enter je napisao/la:

Čuj pomoć?? , ženska glavo jedinstvo BiH je nešto što je umrlo i nikad ga neće ponovo biti , jer kao i Jugoslavija BiH je udruženje zlikovaca i žrtvi , a takvo šta je neodržavio i samo bi napravilo novi rat čim bude novo svetsko preustrojavanje(a ono se bliži).

Zato je bolje na vreme sa raskurcati da ne bi morali ponovo ratovati.

Tebi je iz nekog mozohističkog razloga stalo da živiš sa svojim dušmanima , ili prosto čekaš trenutak da im se osvetiš i da oni postanu konačno manjina samim time i nestanu.
E pa toga su svesni vrlo dobro i Srbi i Hrvati , a da ne govorim da su još svesniji ovog ranije što sam naveo.

Hrvati i Srbi se iz razloga neke trenutne političke nemoći mogu primiriti ali prvom prilikom oni odoše , kao i u Jugoslaviji , čak šta više Jugoslaviju su bar dobar deo Hrvata i vas Muslimana voleli , dok BiH niko ne voli , čak ni vi.


Odose i Vojvodina, Sandzak, Timok, Pirot, Presevo - treba sprijeciti Jugoslaviju Srbiju, udruzenje zlikovaca i zrtvi. Takvo sto je neodrzivo i samo bi napravilo novi rat cim bude novo svjetsko preustrojavanje (a ono se blizi).

#joekakosisamoglup

Jeste dosadni oko BiH, posebice vi srbijanska nejjac, kojoj se zemlja raspada i kojoj se granice fluktuiraju ko disco club. Ne mozete vi u istu recenicu s Bosnom bolan, sta vam je. :kava


Šta lupetaš , mi vamo smo svi zlikovci i svi jedan zlikovački narod , tako da nema odvajanja i odlaženja.

Meni je drago da su Albanci otišli sa sve Kosovom , a bilo bi mi i drago da i Sandžosi i Albanci iz Preševa odu , naravno ako budu politički faktor i brojno jaki , ali oni su malobrojni i obična nacionalna manjina.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tvrtko Milović
PostPostano: 12 pro 2016, 11:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 stu 2015, 12:44
Postovi: 1113
zaba1111 je napisao/la:
lider30 je napisao/la:
Znao sam, tko će se javiti. :zubati Naš @zaba1111.

Nemoguće je da otvoriš oči, jer je prebolno. Tako da ćeš ti vječno ostati s tim uljepšanim stavom prema RH i većinskim građanstvom iste, tako da nema potrebe da dalje diskutiramo. Ta nećeš ti razbijati iluzije tek tako. Nitko nije tek tako to uradio, što bi i ti? :zubati



Znam da neces diskutirati jer si vec stekao dovoljno iskustva da znas kako to po tebe redovno zavrsava, ali budi Bosanac malo, nije to nista lose, i daj nam samo jedan primjer zatvaranja ociju , odnosno Lideru " otvori mi oci " i barem malo me nasmiji u ovo tmurno jutro na pocetku radnog tjedna.


TM by seha, molim da mi se uplati na racun 1pf za svako koristenje gornje recenice, kojeg ce biti sve vise i vise. :kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tvrtko Milović
PostPostano: 12 pro 2016, 11:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
Haha, pa di cu od tebe skupljat ideje, ko normalan uopce cita , osim kad si osobno citiran, takve bedastoce, Sehu u potpis moze stavito samo netko tipa Lider.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tvrtko Milović
PostPostano: 12 pro 2016, 11:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 ruj 2016, 18:10
Postovi: 1624
Privitak:
Tvrtko Milović o korupciji u zdravstvu.jpg
Tvrtko Milović o korupciji u zdravstvu.jpg [ 22.78 KiB | Pogledano 4363 put/a. ]


Ovo je dobro primijetio.

Država siluje sektor zdravstva monopolom, rezultat čega je potplaćenost liječnika. Jedino što ih drži u zemlji jest ispravljanje te centralnoplanerske aktivnosti korupcijom. Ona približava cijene realnim slobodnotržišnim cijenama koje bi postojale da nije državnog socijaliziranog zdravstva, što ga korisnici plaćaju realno i više nego što bi plaćali privatno osiguranje. Ali ga plaćaju posredno pa se to i ne vidi na prvi pogled - kroz poreze, kroz proračun.

Liječnici u državnom sustavu nemaju poticaj biti bolji, pružiti bolju uslugu. Tu također pomaže korupcija, to donekle ispravlja. Plati i dobit ćeš. Ne toliko dobru uslugu kakvu bi za iste pare dobio (ako zbrojimo porez uplaćen u tu svrhu + kuvertu) da je zdravstvo privatno, ali opet bolje nego da nema korupcije - što bi to prisililo liječnike da idu van.

Korupcija je uvijek samo nuspojava političkog upravljanja gospodarstvom. O kojem god sektoru da se radi. Tamo gdje nema uplitaja države, nema ni korupcije jer nema potrebe za njom, nema motiva. Kod privatnika nema korupcije. Jedino u poslovanju za državu, s državom i pomoću države.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 56 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], hoblatopla, iprodano, Salivator, Tomba17 i 285 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO