HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 13:06.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1295 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 52  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 30 kol 2019, 22:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
slika


:dragobojic vehabije liberalnije od Islamske zajednice :smajl043

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 31 kol 2019, 03:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69023
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
korrisnik je napisao/la:
slika


:dragobojic vehabije liberalnije od Islamske zajednice :smajl043


Sto je širk?

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 31 kol 2019, 06:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32129
Robbie MO je napisao/la:

Sto je širk?

Grijeh, nešto kao licemjerstvo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 31 kol 2019, 12:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ah ta Mecca, kad je muki imao 3 klošara pratitelja i svi ga podjebavali. Nekako je u tom periodu bio baš "miroljubiv i kompromisan" zar ne ?
No poslije kad je organizirao vojsku pljačkaša i krininalaca onda je rezultat u Mecci kao danas, 100% genocid nad svim ne-muslimanima.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 31 kol 2019, 14:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Mar-kan je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:

Sto je širk?

Grijeh, nešto kao licemjerstvo.


Veće, to ti je pripisivanje Bogu božanstva još jednog ,ili više, višeboštvo

"3 Nemoj imati drugih bogova uz mene".


Moglo bi se podjednostaviti kao kršenje treće Božije zapovijedi.
"Širk (arapski شرك) znači podjela na arapskom, tj. idolopoklonstvo ili politeizam u prenesenom značenju, i u suprotnosti je s tevhidom, koji .

označava jedinstvo Boga."

https://hr.wikipedia.org/wiki/%C5%A0irk

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 31 kol 2019, 19:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 22:02
Postovi: 533
Muslimani na lancu, uključujući vehabije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 31 kol 2019, 20:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Po meni je sve ovo previse izreklamirano. Napadno i prodorno. Silom se nece promijeniti misljenja o homosexualizmu. Pretjerano sve. Puna stampa, Internet, plakati....zastave, slike, cak i nekakva vrsta himne. Borba protiv ovog pretjerivanja je ignorisanje. Licno mislim da ne treba nikoga zlostavljati ili sta vec zbog opredjeljenja, dovoljno je nekakvo udruzenje i jedan predstavnik u svakoj zemlji koji ce s vremena na vrijeme iznijeti nekakav zahtjev i voditi racuna o toj nazovimo je zajednici, da se ne desavaju lose stvari i da se reaguje kada se dese. Ovako svi pomazete reklamiranju i to mi je tako napadno, a neiskreno. Kako da hoce da se pokazu naprednim i avangardom drustva pocev od novinara, estradnih umjetnika, politicara i dr. Mislim da bi bilo najbolje ignorisati sve. Neka ih, ali ne vidim ih i ne diram ih....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 31 kol 2019, 21:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 22:02
Postovi: 533
Lapo-lapo je napisao/la:
Po meni je sve ovo previse izreklamirano. Napadno i prodorno. Silom se nece promijeniti misljenja o homosexualizmu. Pretjerano sve. Puna stampa, Internet, plakati....zastave, slike, cak i nekakva vrsta himne. Borba protiv ovog pretjerivanja je ignorisanje. Licno mislim da ne treba nikoga zlostavljati ili sta vec zbog opredjeljenja, dovoljno je nekakvo udruzenje i jedan predstavnik u svakoj zemlji koji ce s vremena na vrijeme iznijeti nekakav zahtjev i voditi racuna o toj nazovimo je zajednici, da se ne desavaju lose stvari i da se reaguje kada se dese. Ovako svi pomazete reklamiranju i to mi je tako napadno, a neiskreno. Kako da hoce da se pokazu naprednim i avangardom drustva pocev od novinara, estradnih umjetnika, politicara i dr. Mislim da bi bilo najbolje ignorisati sve. Neka ih, ali ne vidim ih i ne diram ih....


Jednako tako je napadno i iritantno bilo promoviranje zajedničke BiH i tzv. bosansko-hercegovačke nacije, pro-bosanstva, patrijotizma, multietnicarstva. Članci, govori, emisije, zastave, halal-Srbi i halal-Hrvati.

Sada Muslimani čeka uzvrat, 10-15 godina svakodnevnog bombardiranja vizijom ******** nacije. Pipa je zavrnuta za NVO patrijote. Od sada novce mogu dobiti samo NVO homoseksualci.

Vi ćete biti dokaz kojim će se Amerika hvaliti okolo. Da je moguće od Muslimana napraviti ********. Tek je počelo. :zubati

Što se više budete povlačili tj. ignorirali propagandu, to će vas jače pritiskati da se propederišete.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 31 kol 2019, 21:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
gušter je napisao/la:
Lapo-lapo je napisao/la:
Po meni je sve ovo previse izreklamirano. Napadno i prodorno. Silom se nece promijeniti misljenja o homosexualizmu. Pretjerano sve. Puna stampa, Internet, plakati....zastave, slike, cak i nekakva vrsta himne. Borba protiv ovog pretjerivanja je ignorisanje. Licno mislim da ne treba nikoga zlostavljati ili sta vec zbog opredjeljenja, dovoljno je nekakvo udruzenje i jedan predstavnik u svakoj zemlji koji ce s vremena na vrijeme iznijeti nekakav zahtjev i voditi racuna o toj nazovimo je zajednici, da se ne desavaju lose stvari i da se reaguje kada se dese. Ovako svi pomazete reklamiranju i to mi je tako napadno, a neiskreno. Kako da hoce da se pokazu naprednim i avangardom drustva pocev od novinara, estradnih umjetnika, politicara i dr. Mislim da bi bilo najbolje ignorisati sve. Neka ih, ali ne vidim ih i ne diram ih....


Jednako tako je napadno i iritantno bilo promoviranje zajedničke BiH i tzv. bosansko-hercegovačke nacije, pro-bosanstva, patrijotizma, multietnicarstva. Članci, govori, emisije, zastave, halal-Srbi i halal-Hrvati.

Sada Muslimani čeka uzvrat, 10-15 godina svakodnevnog bombardiranja vizijom ******** nacije. Pipa je zavrnuta za NVO patrijote. Od sada novce mogu dobiti samo NVO homoseksualci.

Vi ćete biti dokaz kojim će se Amerika hvaliti okolo. Da je moguće od Muslimana napraviti ********. Tek je počelo. :zubati


Koji ,,Vi,,? Ni jedan narod u BiH ne gleda blagonaklono ili odobravajuce na promociju homosexualizma. S druge strane vecina je tolerantna na to, ali ih iritira ili odbija svakodnevno bombardovanje informacijama, vijestima...o prihvatanju parade ponosa kao necega sto ce nas uciniti toboze naprednim drustvom. Amerikance svi slusaju, ne samo muslimani. A gdje su povorke za oboljele od Alchajmera, demecije, invalida, djece s posebnim potrebama i ostalo? Da li je i jedan predsjednik to stavio kao prioritet ili ucestvuje i odobrava gej paradu? Svi se ulizuju amerima, svi...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 31 kol 2019, 21:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 22:02
Postovi: 533
Što se manje budete opirali, to će manje boljeti. Hahaha.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 31 kol 2019, 21:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
gušter je napisao/la:
Što se manje budete opirali, to će manje boljeti. Hahaha.


Nije bolest sve sto boli.
Sto se tice guz..nja, saznali smo odavno da je bol istina, sve ostalo je pod sumnjom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 31 kol 2019, 21:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Najgora laž na Boga je da je ta bolest urođena, a nisu im urođene kojekakve parafilije, jok samo homoseksualizam je urođen, ono sve ostalo ako je čovjek nastran stekne iz djetinjstva.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 31 kol 2019, 21:47 
Offline

Pridružen/a: 20 kol 2019, 09:01
Postovi: 6
gušter je napisao/la:
Što se manje budete opirali, to će manje boljeti. Hahaha.


Brzo ce oni naci zajednicki jezik. U sustini bosnjaci su veci homici od ovih sto paradiraju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 31 kol 2019, 21:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Ja mislim da je urodjena, u stvari ne mislim ni da je bolest, nego stanje organizma gdje je nesto krenulo drugom putanjom. A ostale sexualne devijacije, to je druga prica. Stecene, nametnute, ovakve ili onakve....ima ih u vecini osoba. Istrazi malo erotske portale i vidjeces ko preovladava. Samo se presutkuje kao sve sto ne odgovara propisanim normama ili moralnoj slici drustva. Ima svega i svacega na pretek, da se ne zavaravamo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 31 kol 2019, 21:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Ako bi prihvatili da je urođena onda imamo kontradikciju sa religijom.

Što Bog nekog stvara kao homoseksualca, ako će to zabranit, i nema smisla.
To je kao da covejka sa smetnjom u razvoju npr nižeg rasta krivi Bog što je nizak što mu je hipofizna žlijezda takva kakva je pa mu se organizam slabo razvija.

Zašto bi Bog sam išao protiv sebe, stvarao i zabranio.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 31 kol 2019, 22:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Ima i nevinih. Eto, nedavno sam upoznala jednoga. Sarajlijca, manjina. Maco men. Strah te da ga citas. Pobi rijecima cijeli islamski svijet. Sve u pravu i zna odgovor na to sve. Cudo od covjeka. Koje strahopostovanje sam osjecala prema tom znalcu svega i svacega. I sada me podilazi jeza kada se sjetim njegovog alfa muskog razgovora. I, jednoga dana pozva ga zena na kavu. On u petoj deceniji, rekao bi covjek da Kama Sutru ima u malom prstu. Kako ga zena pozva na kafu, splasnu. Sve. Nazva ,,ih,, labudic i cvjetic. Pa on jbt. jos na bukvaru, a sto me predje.... Ja vise pojma nemam ko je ugrozen, ******** ili tkz.muzjaci. Sve naopako kao u pjesmi Antuntun.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 31 kol 2019, 22:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Dobro nevinost se nekad smatrala vrlinom.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 31 kol 2019, 22:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
korrisnik je napisao/la:
Ako bi prihvatili da je urođena onda imamo kontradikciju sa religijom.

Što Bog nekog stvara kao homoseksualca, ako će to zabranit, i nema smisla.
To je kao da covejka sa smetnjom u razvoju npr nižeg rasta krivi Bog što je nizak što mu je hipofizna žlijezda takva kakva je pa mu se organizam slabo razvija.

Zašto bi Bog sam išao protiv sebe, stvarao i zabranio.



Hoces reci da je covjek sam to odabrao? Svojom voljom? A zivotinje? Kako to objasnjavas?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 31 kol 2019, 22:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Sto se tice zivotinja ne zanima me, cak i vjerujem u evoluciju životinja.

Necu reći da je odabrao svojom voljom nego da je u ranom djetinjstvu i kasnije u pubertetu poceo gajiti te neke osjećaje, zašto ljudi postaju sadisti, mazohisti ili voajeristi.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 31 kol 2019, 22:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
korrisnik je napisao/la:
Sto se tice zivotinja ne zanima me, cak i vjerujem u evoluciju životinja.

Necu reći da je odabrao svojom voljom nego da je u ranom djetinjstvu i kasnije u pubertetu poceo gajiti te neke osjećaje, zašto ljudi postaju sadisti, mazohisti ili voajeristi.


Eto, sam si ponudio odgovor i negirao bolest. Opredijeli se za jedno misljenje. Ako je u ranom djetinjstvu poceo razvijati ,,osjecaje,, znaci da nije to stekao vremenomi namjerno se opredijelio, nego je rodjen kao takav. Nije bolest. Ima cak i naucno objasnjenje, medicinsko, ali me mrzi sada traziti. Sto se mene tice oni su u slicnom polozaju kao zenska populacija. Podcjenjena, potlacena u vecini, obespravljenja i svasta jos. Postoje udruge, razne aktiviskinje zenskih prava, ali ostaju zene. Nisu prodrle do muskog svijeta, tek su na vratima...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 31 kol 2019, 22:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Ima i nevinih. Eto, nedavno sam upoznala jednoga. Sarajlijca, manjina. Maco men. Strah te da ga citas. Pobi rijecima cijeli islamski svijet. Sve u pravu i zna odgovor na to sve. Cudo od covjeka. Koje strahopostovanje sam osjecala prema tom znalcu svega i svacega. I sada me podilazi jeza kada se sjetim njegovog alfa muskog razgovora. I, jednoga dana pozva ga zena na kavu. On u petoj deceniji, rekao bi covjek da Kama Sutru ima u malom prstu. Kako ga zena pozva na kafu, splasnu. Sve. Nazva ,,ih,, labudic i cvjetic. Pa on jbt. jos na bukvaru, a sto me predje.... Ja vise pojma nemam ko je ugrozen, ******** ili tkz.muzjaci. Sve naopako kao u pjesmi Antuntun.

Znaci umro. Jbm. ti kafu. Nikada je vise popiti necu. Ode covjek zdrav i prav. Steta. A mogao je svasta. Ma i treci entitet napraviti. Bio je pun elana. Laka mu crna kafa bila.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 31 kol 2019, 22:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Lapo-lapo je napisao/la:
korrisnik je napisao/la:
Sto se tice zivotinja ne zanima me, cak i vjerujem u evoluciju životinja.

Necu reći da je odabrao svojom voljom nego da je u ranom djetinjstvu i kasnije u pubertetu poceo gajiti te neke osjećaje, zašto ljudi postaju sadisti, mazohisti ili voajeristi.


Eto, sam si ponudio odgovor i negirao bolest. Opredijeli se za jedno misljenje. Ako je u ranom djetinjstvu poceo razvijati ,,osjecaje,, znaci da nije to stekao vremenomi namjerno se opredijelio, nego je rodjen kao takav. Nije bolest. Ima cak i naucno objasnjenje, medicinsko, ali me mrzi sada traziti. Sto se mene tice oni su u slicnom polozaju kao zenska populacija. Podcjenjena, potlacena u vecini, obespravljenja i svasta jos. Postoje udruge, razne aktiviskinje zenskih prava, ali ostaju zene. Nisu prodrle do muskog svijeta, tek su na vratima...




Pa hoces li reci tako i da je parafilija?

Ne vjerujem da je to upitanju, nego jednostavno iz nekog iskusta neko je te maltretirao u zivotu pa postanes mazohista ili sadista, sto jest objasnjivo, na isti nacin falila ti očeva ljubav pa si kasnije je trazio u drugim muskarcima.

Nemojmo i feministkinje ovamo, dovoljno jedno zlo spominjati :zubati

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 31 kol 2019, 22:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
korrisnik je napisao/la:
Lapo-lapo je napisao/la:

Eto, sam si ponudio odgovor i negirao bolest. Opredijeli se za jedno misljenje. Ako je u ranom djetinjstvu poceo razvijati ,,osjecaje,, znaci da nije to stekao vremenomi namjerno se opredijelio, nego je rodjen kao takav. Nije bolest. Ima cak i naucno objasnjenje, medicinsko, ali me mrzi sada traziti. Sto se mene tice oni su u slicnom polozaju kao zenska populacija. Podcjenjena, potlacena u vecini, obespravljenja i svasta jos. Postoje udruge, razne aktiviskinje zenskih prava, ali ostaju zene. Nisu prodrle do muskog svijeta, tek su na vratima...




Pa hoces li reci tako i da je parafilija?

Ne vjerujem da je to upitanju, nego jednostavno iz nekog iskusta neko je te maltretirao u zivotu pa postanes mazohista ili sadista, sto jest objasnjivo, na isti nacin falila ti očeva ljubav pa si kasnije je trazio u drugim muskarcima.

Nemojmo i feministkinje ovamo, dovoljno jedno zlo spominjati :zubati


Nije fenimizam. Poredak koji se precutuje, a nepravedan je i neosnovan.
A sto se tice parafilije, to je vise poznato zenama, jer skoro svaka od nas zena je bila bar jednom ili vise puta izlozena cudnom, neprimjerenom i neprihvatljivom ponasanju muskarca prema njoj. Mi to nekako krijemo kao da je nasa sramota. Rijetko ili gotovo nikada ne prepricavamo te neprijatnosti medju sobom, a nikada se ne povjeravamo vezano za to muskom rodu. Bojimo se pitanja, zasto je doslo do toga, cime je to izazvano....tesko im je prihvatiti da nazovimo napad nije nicim isprovociran. Od ranog djetinjstva zenskom rodu se desavaju razne neprijatne situacije koje u vecinskom konzervativnom drustvu nisu za pricanje, raspravu i pokazivanje prstom. Stidimo se od najranijieg djetinjstva raznih pokusaja uznemiravanja. Navescu neke od primjera.....stipanje u liftu, neprimjerene rijeci sapatom izgovorene, nasrtanje, pogledi, psovke....necemo o ozbiljnim situacijama. Vecina nas moze bar desetak puta uprijeti prstom u najblizoj okolini osobe koje su ispoljile nesto vise od sexualnog poziva, nesto izopacenije i opasnije....Cutimo. Tesko je prekinuti tu sutnju godinama odgajanu. Nisu ******** najgore sto je snaslo svijet, ima tu svega i svacega. Nisu ni krvi, mislim ********, sto se demografska slika pogorsala. Jedan twiteras je dao jedno tako jednostavno objasnjenje i meni prihvatljivo, a to je da vrlo malo ljudi i dalje vole Micku. I ona je podcjenjena, unizena i na akciji. Nema ljubitelja Micke, nema ni djece. Jesu li i ******** krivi za to?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 31 kol 2019, 23:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Problem sa ******** je taj sto, ce ici od prsta a do cijele ruke kasnije, prvo ce zeljeti brak pa ce kasnije zeljeti djecu da odgajaju i usvajaju, pa ce kasnije uvesti lgbt u skole, mozda poslije i predmet LGBTI u skole ko zna izbacit vjeronauku i uvesti LGBTI.

A sad kako mislis to za stipanje, kako to povezujes sa parafilijom?

Trebaš razumjeti da je današnjem muškarcu brak, totalna kocka, ako se rastane postoji mogućnost da izgubi dijete, pa onda postoji mogućnost gubitak imetka, pa sljedeće on ne odlučuje o svom potomstvu, nego žena volja je abortirati volja je ne abortirati.

Pa ima ih koji vole "Micku" ali oni izbjegavaju nešto ozbiljnije dakle samo zabava i to je to, a to je krivica i žena, ako svi vole Micku i radi ko sta hoce, onda micki cijena opada, jer svako danas moze iz obliznjeg kluba neku sebi privesti i tako imati seksualni ziot, sta ce mu djeca zene obaveze.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Sarajevu krajem ljeta prva bh. povorka ponosa
PostPostano: 01 ruj 2019, 00:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
korrisnik je napisao/la:
Problem sa ******** je taj sto, ce ici od prsta a do cijele ruke kasnije, prvo ce zeljeti brak pa ce kasnije zeljeti djecu da odgajaju i usvajaju, pa ce kasnije uvesti lgbt u skole, mozda poslije i predmet LGBTI u skole ko zna izbacit vjeronauku i uvesti LGBTI.

A sad kako mislis to za stipanje, kako to povezujes sa parafilijom?

Trebaš razumjeti da je današnjem muškarcu brak, totalna kocka, ako se rastane postoji mogućnost da izgubi dijete, pa onda postoji mogućnost gubitak imetka, pa sljedeće on ne odlučuje o svom potomstvu, nego žena volja je abortirati volja je ne abortirati.

Pa ima ih koji vole "Micku" ali oni izbjegavaju nešto ozbiljnije dakle samo zabava i to je to, a to je krivica i žena, ako svi vole Micku i radi ko sta hoce, onda micki cijena opada, jer svako danas moze iz obliznjeg kluba neku sebi privesti i tako imati seksualni ziot, sta ce mu djeca zene obaveze.


Gdje ti ode....Brak, ok. Nemam nista protiv toga. Djece nece biti mnogo za usvajanje, sve manje zena u razvijenim sredinama se odlucuje za dijete, djecu. U nerazvijenim jos nema ********. Kada se najedu doci ce i ********. U skoli je i vjeronauka visak. Postoje crkve i ostali vjerski objekti, pa ko voli nek izvoli. Opet zaglupljivanje naroda. Do kada vise? Ovaj rat nas je vec vratio unazad, ihi-hi....Pa i ne zene se vise, okreni se oko sebe, mladi zive vecinom u partnerstvu, mada se sklapa i dalje veliki broj tradicionalnih brakova. Abortus je iskljucivo pravo zene. Ti ode u Serijat...Micka odavno na rasprodaji, finalnoj. Strasno. Krivim zene za to. A i propala ekonomija ima tu svoje prste. I cula su oslabila. Nije to to vise. Propast.

A, da stipanje. Klinka iz zgrade u liftu sa 40.god. otac troje djece, istipao je za grudi koje jos nema, do krvi, modro bilo 3 mjeseca, imale smo oko 7 godina, prvi ili drugi osnovne. Naravno niko nije saznao, stid, konzer.sredina i ko zna sta sve jos sprijecava zensku populaciju da uperi prst..I takvih je koliko hoces....komsija, kumova, rodbine, poznanika i neznanika; svestenih lica, profesora, more onih sto rade s djecom, roditelja... I takvi su opasni, ne ********. I takvih je vise nego ******** za tvoju informaciju.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1295 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 52  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Aquinas_, crni_bombarder, Teuton, Tomba17 i 403 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO