HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 24 tra 2024, 02:15.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 27 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: U Švedskoj uhićen HOS-ovac Ahmet Makitan, zvani "Maks"
PostPostano: 20 tra 2021, 22:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 kol 2014, 01:08
Postovi: 731
Otoka je napisao/la:
Hrvatski_Zrinjski je napisao/la:

Pa onda nemojte opcenito generalizirati, ja muslimane koji su odmetnici i jugonastalgicni nazivam jugo-turcima ili Bosnjacima.
Ali zato one koji se smatraju Hrvatima tj pogtoovo one koji su se u Domovinskom ratu i dokazali kao Hrvati postuje i gledam kao sebi ravne. Vi ste rekli da zhivte u SADu mozda bas zato i nemate dobar uvid u sve kuteve, nezelim kritizirati osobe koje su van Hrvatske i BIH ali nemozete znati kako mi zhivimo dok i sami nezhivite tako.

Ovo sto ste rekli u prvoj Jugoslaviji je netocno, na jednim izborima je cak ubijeno 13 muslimana jer nisu htjeli glasati za Srbsku stranu(izvor mozete pronaci u drazvnom arhivu u raznim Hrvatskim novinama iz tog vremena), takoder upravo u to vrijeme mnogi muslimani pisu i djeluju u Hvratskim novinama i kulturnim drustvima sireci njihovo znanje o Hvratskom porijeklu muslimana. Vjerujte mi provedem jako puno vremena u drzavnom arhivu nemozete nit zamisliti koliko je razlicito misljenje tada muslimana i danas o njihovom Hrvatstvu.

Ja osobno znam 50tak hrvata islamske vjere najvise iz Hvratske sta se tako smatraju, Izetbegovic i Bosnjacko autonomastvo su zanjih izdaja. Isto iz Domovinskog rata imate primjer Posavine nekih djelova srednje Bsone i djelomicno Bihac gdje odnosi nikad nisu dovolei do sukoba.

Takoder Pravastvo nije mrtvo jer da je vjerovatno bi vi danas ljubili Jugoslavenstvo, otac domovine Starcevic i njegova ideja su vjecno zhivi, to mozete vidjeti u samostalnoj Hrvatskoj drzavi

Bošnjaci u Domovinskom ratu
http://www.uvsjp-alfa.hr/index.php?opti ... Itemid=175

U Sisku otkriven spomenik za sve poginule hrvatske branitelje Bošnjake-muslimane…Hrvatsku je od srpske agresije branilo 30.000 Bošnjaka, od kojih ih je 1187 dalo život za hrvatsku…
https://www.braniteljski-portal.com/u-s ... -muslimane
https://hrvati-islamske-vjere.jimdofree ... voje-boli/


predozirao si se lojem i haluciniraš. hv je izgubio oko 7 000 vojnika, ako je od toga 1187 šehida onda dolazimo do 18% muslimana od ukupnog broja poginulih. a po popisu iz 1991 su činili 1% stanovništva rh. nešto tu ne klapa. e sad, jedinu mogućnost ostvarivanja ovih brojeva vidim ako ste po provjerenoj navadi iz prijeratnih mezara iskopavali nene, amidže i daidže pa ih premještali na prvu crtu. 30 000 los talibanos branitelja ne bih ni komentirao


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Švedskoj uhićen HOS-ovac Ahmet Makitan, zvani "Maks"
PostPostano: 20 tra 2021, 22:44 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13485
Lokacija: ZG
Notorne gluposti su to.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 27 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Vukota i 305 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO