HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 12:52.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2487 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 100  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 24 pro 2019, 21:50 
Offline

Pridružen/a: 02 stu 2019, 16:04
Postovi: 584
Majke mi moje ti fakat lupetas. Eto ne zelim te vrijedjati iako me vec zivciras ali covjece otkud ti ta ideja da su ovo dvoje austrijskih politicara BiH porijekla pripadnici manjina ili proizvod kojekakvih kvota? Pa nisu Bosnjaci, Srbi, Hrvati ,itd., priznate manjine pa da imaju pravo na kojekakve kvote, vec su to ljudi, nasa dijaspora, koji su unutar austrijskog drustva uspjeli doci do samog vrha, ako tako hoces. A ti lupetas o tome da nas niko i nikad nece priznati. Asimilacijski potencijal i jest glavna snaga jednog drustva u koje ljudi dolaze a ne iz koga izlaze. Uzmi USA kao primjer, nekad migrantska zemlja, danas prva i ustvari jos uvijek jedina svjetska sila.

Priznate manjine su Burgenlandkroaten i Slovenci u Koruskoj. I tvoj Visoki predstavnik je jedan od njih.

I sta znaci to NIKAD sto si podvukao? Koliko godina je NIKAD? Ako su vec 20 godina nakon dolaska nasih izbjeglica regularni poslanici svojih stranaka u parlamentu, zasto jednog dana nebi mogli biti kancelari? Naravno, potrajace, ali isto tako kao sto su ljudi ceskog prezimena mogli postati kancelari i vicekancelari, a nezamislivo je bilo za vrijeme monarhije, pa cak i Prve republike (1919 - 1934), tako ce moci i ljudi s nasim prezimenima. Vranitzky, Klima, kancelari, pa Strache vicekancelar. Da ne nabrajam, sve "Ceh do Ceha", jos ces me poceti ubjedjivati da ti to bolje znas od mene iako sam ja tu gdje jesam a ti tu gdje ti jesi ili gdje barem trvdis da jesi.

_________________
Jesu li "Bošnjaci" genocidofili ili genocidofobi ?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 24 pro 2019, 21:56 
Offline

Pridružen/a: 24 ožu 2019, 11:50
Postovi: 933
Lokacija: Mostar.......nekad
KASAP je napisao/la:
babo je napisao/la:

Odkud tebi to da su ti migranti jadnici? Momci u najboljim godinama prelaze hiljade km da bi stigli u Njemačku ili Skandinaviju, druge zemlje ih uopšte ne interesuju. Taj put ih košta 10-15000€, odkud im ta lova? U Njemačkoj je Bundesagentur für Arbeit nedavno objavila da preko 70% od tih migranata nemaju ni minimalnu kvalifikaciju za potrebe njemačkog tržišta radne snage. Dvije trećine od njih govori vrlo slabo ili nikako njemački jezik, a već su četiri godine tu.
Njemačka je i bez njih imala dosta socijalnih problema, sila ljudi radi u sektoru niske zarade, masa penzionera ispod minimale, samohrane majke sa djecom, plus tri miliona nezaposlenih. Kad još dodaš 450€ minijobber onda imaš duplu cifru.
Sasvim druga, otežavajuća stvar je da se radi o jednoj kulturi koja uopšte nije kompatibilna sa zapadnom pa čak i našom. Sve ono nazadno što ih je “natjeralo” da napuste svoju zemlju ponijeli su sa sobom i zadržali su ga.
Moj utisak je da je ovo namješteno, ovo je početak umiranja jednog visoko razvijenog društva. Samo teški ljevičari i naivci to ne kapiraju, oni svojim stavom to još ubrzavaju.
Ali ništa nije moglo orlova vijeka pa neće ni ovo.


Kad neko zadnju ustedjevinu potrosi da bi ostvario sebi san o boljem zivotu na Zapadu onda to valjda samo po sebi govori dovoljno o tome koliko je taj neko voljan, istrajan, hrabar i jak. To uglavnom i jesu osobine iseljenika tokom stoljeca - vecine, naravno ne svih. Snaci se se oni i u EU, mozda ne svi, i mozda ne odmah, ali dugorocno sigurno. Svugdje ima i kukolja i mozda po nasim gledanjima medju tim izbjeglicama ima i vise kukolja ali to ne znaci da su ti ljudi u globalu dosli da ovdje nekoga porobljavaju, osvajaju. Izmedju ostalog i kako, bog ti dao? Koliko poznajes ljudi koji su s Bliskog istoka ili iz Magreba dosli tokom zadnjih dvije,tri godine u Evropu pa da mozes suditi na taj nacin?

Nije mali broj i nasih ljudi kojima se i DAN DANAS mora objasnjavati u Austriji da je zakonom zabranjeno tuci zenu i djecu.


I iz trokuta izgleda otislo sve sto je normalno. Ostali Fatmiri i defteri hefte da ubijaju ono malo pojma u ljudima. Do jucer je bilo help Bosnia a danas bi ove sto im treba pomoc pod tockove. Ali hajde da se to barem otvoreno prizna, nego jok, izmisljaju se kojekakvi masterplanovi koje je skovao neko negdje daleko da izmijeni etnicku sliku hebene BiH, a naravno i sire. Valjda Soros i Rotschildi.


Pa šta hoćeš da mi kažeš? Da će 1,5 milion polupismenih arapa na neki način pomoći Njemačkoj?
Hajde mi reci kako.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 24 pro 2019, 23:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 9834
babo je napisao/la:
Pa šta hoćeš da mi kažeš? Da će 1,5 milion polupismenih arapa na neki način pomoći Njemačkoj?
Hajde mi reci kako.

Kako ne razumiješ,širiće islam. To je glavni cilj.

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 25 pro 2019, 12:26 
Offline

Pridružen/a: 02 stu 2019, 16:04
Postovi: 584
https://www.youtube.com/watch?v=So0OKDEiFuc

Samo pogledati ovaj snimak. Te ljude nece niko moci zaustaviti u njihovoj namjeri da se spoje s porodicama i dodju do boljeg zivota.


I sto neko rece nesto u fazonu da ih se ne moze porediti s nasim izbjeglicama onomad. Ne moze, aha, kako da ne. Kao nasi su bili dostojanstveni i cekali u redu. Malo morgen. Cekali su zato sto su primani, za ove ljude niko nece da otvori granice. I opet, uprkos svemu, su i nasi ljudi po noci i naravno ilegalno bjezali iz Austrije u Njemacku. Tad je bila granica. Razlog? Zato sto je BRD davala radne dozvole a Austrija ne. Tako su nestajale citave porodice iz Austrije - bio, vidio, dozivio. Ali su se zajebali. Zasto? Zato sto je BRD sve vratila nakon rata a Austrija samo Hrvate i Bosnjake iz Federacije u Federaciju a Srbe iz RS u RS. Ostali su mogli ostati. Ustvari je ovim humanitarnim cinom Austrija pomogla etnicko ciscenje ali jebo ti politiku, ko bi se vraco da zivi i Rogaticu, Rudo, Sokolac, i ostale vukojebine..Trebinje Trebinje kad me vidis .....me

Evo ja sam prvi presao dva puta "iligalno" granicu. Jednom iz Srbije u Madjarsku a jednom iz Hrvatske opet u Madjarsku. I sta sad, jesam se pretvorio u bombasa samoubicu, svetog ratnika osvajaca europe`?

_________________
Jesu li "Bošnjaci" genocidofili ili genocidofobi ?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 25 pro 2019, 13:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24534
Lokacija: Heartbreak Hotel
KASAP je napisao/la:
https://www.youtube.com/watch?v=So0OKDEiFuc

Samo pogledati ovaj snimak. Te ljude nece niko moci zaustaviti u njihovoj namjeri da se spoje s porodicama i dodju do boljeg zivota.




Šta lupetaš tu? Itekako je moguće zaustaviti svakoga. Mani se ti takijaških folova.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 25 pro 2019, 13:09 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
Bobovac je napisao/la:
KASAP je napisao/la:
https://www.youtube.com/watch?v=So0OKDEiFuc

Samo pogledati ovaj snimak. Te ljude nece niko moci zaustaviti u njihovoj namjeri da se spoje s porodicama i dodju do boljeg zivota.




Šta lupetaš tu? Itekako je moguće zaustaviti svakoga. Mani se ti takijaških folova.



Moze ih se zaustaviti iskljucivo tako sto ih srbija i crna gora prestane pustati ovamo, a ovi iz donjecka boaansko-hercegovackog ne proslijeduju u FBiH.

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 25 pro 2019, 13:30 
Offline

Pridružen/a: 02 stu 2019, 16:04
Postovi: 584
Amiđa je napisao/la:
Bobovac je napisao/la:

Šta lupetaš tu? Itekako je moguće zaustaviti svakoga. Mani se ti takijaških folova.



Moze ih se zaustaviti iskljucivo tako sto ih srbija i crna gora prestane pustati ovamo, a ovi iz donjecka boaansko-hercegovackog ne proslijeduju u FBiH.



Citat:
donjecka boaansko-hercegovackog


=))

_________________
Jesu li "Bošnjaci" genocidofili ili genocidofobi ?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 25 pro 2019, 14:10 
Offline

Pridružen/a: 24 ožu 2019, 11:50
Postovi: 933
Lokacija: Mostar.......nekad
KASAP je napisao/la:
https://www.youtube.com/watch?v=So0OKDEiFuc

Samo pogledati ovaj snimak. Te ljude nece niko moci zaustaviti u njihovoj namjeri da se spoje s porodicama i dodju do boljeg zivota.


I sto neko rece nesto u fazonu da ih se ne moze porediti s nasim izbjeglicama onomad. Ne moze, aha, kako da ne. Kao nasi su bili dostojanstveni i cekali u redu. Malo morgen. Cekali su zato sto su primani, za ove ljude niko nece da otvori granice. I opet, uprkos svemu, su i nasi ljudi po noci i naravno ilegalno bjezali iz Austrije u Njemacku. Tad je bila granica. Razlog? Zato sto je BRD davala radne dozvole a Austrija ne. Tako su nestajale citave porodice iz Austrije - bio, vidio, dozivio. Ali su se zajebali. Zasto? Zato sto je BRD sve vratila nakon rata a Austrija samo Hrvate i Bosnjake iz Federacije u Federaciju a Srbe iz RS u RS. Ostali su mogli ostati. Ustvari je ovim humanitarnim cinom Austrija pomogla etnicko ciscenje ali jebo ti politiku, ko bi se vraco da zivi i Rogaticu, Rudo, Sokolac, i ostale vukojebine..Trebinje Trebinje kad me vidis .....me

Evo ja sam prvi presao dva puta "iligalno" granicu. Jednom iz Srbije u Madjarsku a jednom iz Hrvatske opet u Madjarsku. I sta sad, jesam se pretvorio u bombasa samoubicu, svetog ratnika osvajaca europe`?


Ti uopšte nemaš pojma o čemu pišeš. Samo poređenje naših izbjeglica sa ovim današnjim migrantima govori koliko slabo poznaješ pozadinu događaja.
Zašto je jedan Alžirac, Marokanac, Tunežanin, Pakistanac ili Eritrejac izbjeglica?
To su ekonomski migranti koji u velikoj većini koriste socijalni sistem zapadnih zemalja. Prijavljuju se na više mjesta pod lažnim imenima i kasiraju socijalu, bar u Njemačkoj je to vrlo proširen problem. U kriminalnim statistikama su dosta iznad prosjeka prisutni, samo se to politički kašira naročito u pokrajinama gdje su ljevičari na vlasti. Dvije trećine Njemaca smatra da su Merkelove odluke iz 2015 bile pogrešne, ta njezina politika je masovno kritikovana sa svih strana.
Ponavljam se, dvije trećine od tih “izbjeglica” ne donose društvu nikakvu korist, koštaju državu milijarde Eura godišnje.
Poslijedice svega toga će biti katastrofalne za njemačko društvo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 25 pro 2019, 14:33 
Offline

Pridružen/a: 02 stu 2019, 16:04
Postovi: 584
Sirijci, Afganistanci, Kurdi? Sta je s njima?

Najveca laz desnice, a kao sto vidim i bosnjacka ala fatmir-ali-fasista se prihvatila te mantre, je to da se sve svodi na tkzv. ekonomske izbjeglice, tj. migrante.

I kako ces tretirati ljude koji bjeze od vremenskih nepogoda, kojih ce, kao sto sam vec rekao, biti sve vise i vise? Ekonomski migranti, teroristi?

_________________
Jesu li "Bošnjaci" genocidofili ili genocidofobi ?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 25 pro 2019, 15:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 9834
KASAP je napisao/la:
Evo ja sam prvi presao dva puta "iligalno" granicu. Jednom iz Srbije u Madjarsku a jednom iz Hrvatske opet u Madjarsku. I sta sad, jesam se pretvorio u bombasa samoubicu, svetog ratnika osvajaca europe`?

Šta te nisu izgenocidisali u Srbiji i Hrvatskoj čede i uje ?
Kjafiri ti nisu ništa napravili ?

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 25 pro 2019, 15:50 
Offline

Pridružen/a: 24 ožu 2019, 11:50
Postovi: 933
Lokacija: Mostar.......nekad
KASAP je napisao/la:
Sirijci, Afganistanci, Kurdi? Sta je s njima?

Najveca laz desnice, a kao sto vidim i bosnjacka ala fatmir-ali-fasista se prihvatila te mantre, je to da se sve svodi na tkzv. ekonomske izbjeglice, tj. migrante.

I kako ces tretirati ljude koji bjeze od vremenskih nepogoda, kojih ce, kao sto sam vec rekao, biti sve vise i vise? Ekonomski migranti, teroristi?


Ko 5000 km pređe nema pravo da dobije status izbjeglice, to su ekonomski emigranti ništa drugo.
Pa šta je tvoja preporuka? Sve ih primiti? Pa šta onda?
Znaš u čemu je problem, oni ono nakaradno ponesoše sa sobom pa ga i ovamo njeguju. Podbuljene djevojčice, zamotane žene između ostalog su sada sasvim normalna slika u većim centrima u Evropi. Sa takvim ljudima se ne gradi država, takvi je razgrađuju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 25 pro 2019, 16:01 
Offline

Pridružen/a: 02 stu 2019, 16:04
Postovi: 584
Graničar18 je napisao/la:
KASAP je napisao/la:
Evo ja sam prvi presao dva puta "iligalno" granicu. Jednom iz Srbije u Madjarsku a jednom iz Hrvatske opet u Madjarsku. I sta sad, jesam se pretvorio u bombasa samoubicu, svetog ratnika osvajaca europe`?

Šta te nisu izgenocidisali u Srbiji i Hrvatskoj čede i uje ?
Kjafiri ti nisu ništa napravili ?


nisu smjeli, stra i bilo alaovog gnjeva

_________________
Jesu li "Bošnjaci" genocidofili ili genocidofobi ?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 25 pro 2019, 16:05 
Offline

Pridružen/a: 02 stu 2019, 16:04
Postovi: 584
babo je napisao/la:
KASAP je napisao/la:
Sirijci, Afganistanci, Kurdi? Sta je s njima?

Najveca laz desnice, a kao sto vidim i bosnjacka ala fatmir-ali-fasista se prihvatila te mantre, je to da se sve svodi na tkzv. ekonomske izbjeglice, tj. migrante.

I kako ces tretirati ljude koji bjeze od vremenskih nepogoda, kojih ce, kao sto sam vec rekao, biti sve vise i vise? Ekonomski migranti, teroristi?


Ko 5000 km pređe nema pravo da dobije status izbjeglice, to su ekonomski emigranti ništa drugo.
Pa šta je tvoja preporuka? Sve ih primiti? Pa šta onda?
Znaš u čemu je problem, oni ono nakaradno ponesoše sa sobom pa ga i ovamo njeguju. Podbuljene djevojčice, zamotane žene između ostalog su sada sasvim normalna slika u većim centrima u Evropi. Sa takvim ljudima se ne gradi država, takvi je razgrađuju.



Pa o tome i govorimo. Kako se nositi s tim problemom bez da se poseremo na glavne postulate naseg drustva, na nas mit. (mislim nas evropski, Balkan po tome ionako kaska, ali idete u ovom pravcu ili barem kazete da zelite)

Sigurno ne tako sto ce se postavljati minska polja i lj u d i prebijati radi cokoladice od 50 feninga. Slazemo li se?

A ovo sto trpas sve njih u isti kos ti nije na cast. Naravno, imas i takvih, ali masa Iracana, Sirijaca, Kurda, su spremni da prihvate i prihvataju nase nacine zivota (jednom sam kresno Kurdkinju, pa ona je veci djavo bila od svih svabica koje sam upoznao, skoro svih). Naravno, svugdje imas kukolja, kao sto sam vec rekao, ali pitanje je da li su svi Srbi, Bosnjaci, Hrvati super? Ako ne, da onda svima uvedemo vize i ogradimo Balkan zidinom?

Ja nemam jasnu preporuku, da imam, dobio bih Nobela za mir, ja se samo protivim ovom zivotinjskom huskanju na ljude koji su ionako napaceni i na dnu ljestvice, cak ispod Roma na koje smo navikli da kenjamo.

_________________
Jesu li "Bošnjaci" genocidofili ili genocidofobi ?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 25 pro 2019, 16:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 sij 2019, 15:02
Postovi: 927
Gras se žali na migrante: Izbjegavaju platiti prijevoz, razvaljuju vrata na vozilima i fizički se sukobljavaju

Na autobuskom stajalištu Binježevo jučer je oko 15.20 sati na vozilima javnog gradskog prijevoza Gras počinjen vandalizam.

Kako je iz Grasa-a saopćeno, migranti su nasilno pokušali ući u vozilo i tom prilikom razbili staklo na vratima autobusa koji je saobraćao na liniji 33 Ilidža – Tarčin – Vukovići.

Preduzeće Gras svakodnevno se susreće s problemima s migrantima koji izbjegavaju platiti prijevoz, razvaljuju vrata na vozilima, a između njih veoma često dolazi do verbalnih i fizičkih sukoba, zbog čega je nekoliko puta intervenisala policija.

- Sve ovo dovodi u pitanje sigurnost putnika, redovnost i bezbjednost odvijanja javnog gradskog prevoza, kao i remećenje javnog reda i mira – navodi se u saopćenju.

Također, kako se navodi, stvaraju se velike gužve na stajalištima i linijama javnog gradskog prijevoza, a naročito na linijama br. 30 Ilidža - Hadžići i br.33 Ilidža – Tarčin – Vukovići, te na polaznom terminalu Ilidža i na stajalištima Binježevo i Donji Hadžići (kod tržnog centra Bingo).

- Radi se o ozbiljnom problemu, tako da treba ozbiljno pristupiti njegovom rješavanju, te smo s tim u vezi uputili dopis Ministarstvu saobraćaja KS i ostvarili određene kontakte sa nadležnim institucijama kako bi pokušali iznaći rješenje i izbjeći ovakve pojave – ističe se u saopćenju Službe za odnose sa javnošću Gras-a.

https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/sar ... aju-517772


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 25 pro 2019, 17:43 
Offline

Pridružen/a: 24 ožu 2019, 11:50
Postovi: 933
Lokacija: Mostar.......nekad
Oni imaju sasvim drugu kulturnu pozadinu, to ne zamire čak ni u trećoj generaciji.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 25 pro 2019, 17:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Islamisti paradžemata Kula Tuzla bilbordima u Živinicama i Kalesiji poručuju: ‘Čuvaj se BRADONJE, on dolazi po našu djecu!’

slika


http://tip.ba/2019/12/25/foto-islamisti ... asu-djecu/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 25 pro 2019, 21:57 
Offline

Pridružen/a: 23 lip 2009, 18:32
Postovi: 581
KASAP je napisao/la:


Pa o tome i govorimo. Kako se nositi s tim problemom bez da se poseremo na glavne postulate naseg drustva, na nas mit. (mislim nas evropski, Balkan po tome ionako kaska, ali idete u ovom pravcu ili barem kazete da zelite)




Ako taj mit znači dobrovoljno prepuštanje vjekovnih domovina europskih naroda, onda se pod hitno treba posrati na taj mit. U tom smislu taj mit i ne postoji duže od nekoliko desetljeća, i to samo među europskim narodima, u Europi i Novom svijetu. To je povijesna aberacija koja ne može izdržati sudar sa stvarnošću.

Europski narodi ako žele preživjeti kao distinktivni kolektivi morat će spriječiti ulaz ne-europskog stanovništva u Europu. Da, to uključuje i korištenje smrtonosne sile, da se tako izrazim. Tko ne bude imao muda za to nestat će, vrlo jednostavno.

Pritom uopće nije bitno kakav je koji pojedinac i kakve su mu namjere. Bitno je da u Africi i Aziji ima 3 milijarde ljudi koji žive puno siromašnije od prosječnog Europljanina i da je velik postotak njih spreman krenuti u Europu. Ljudska je priroda da svatko svoju zemlju i društvo želi ostaviti svojim potomcima koji će je čuvati i ponositi se njome a ne strancima s drugog kraja svijeta. Ako su Europljani izgubili instinkt za samodržanjem, budućnost im je potlačenost i izumiranje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 25 pro 2019, 22:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24534
Lokacija: Heartbreak Hotel
Neki ne shvaćaju da je ovaj svijet džungla gdje vlada zakon jačega, gdje se bude ili plijen ili grabežljivac. A znamo da je od svih živih bića čovjek najveći, najokrutniji i najnemilosrdniji predator.

Problem je ako Europljani to zaborave. Ako povjeruju u pizdarije tipa: sad je novo vrijeme, ljudi su dobri... Jesu moj Q. Barem mi što smo se klali po Bosanskim vrletima znamo da ništa nije drugačije nego prije 300 godina.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 25 pro 2019, 22:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2019, 10:39
Postovi: 606
Upozorenja: 1
Sirijski migrant živi sa tri žene i 13 djece, Njemačka mu plaća stanarinu za tri stana

slika

Njemački list “Bild” objavio je zanimljivu reportažu o sirijskom migrantu Abboudu Suvaidiu koji živi sa tri žene i 13 djece (uskoro će dobiti i 14.dijete) u njemačkom gradu Münster u pokrajini Sjeverna Rajna-Vestfalija.

Abbbouda je napustio Siriju 2015.godine, a nakon čega je migrantskom rutom stigao u Njemačku sa svoje tri žene i 10 djece. U Siriji je bio legalno vjenčan sa spomenute tri žene, međutim kada je stigao u Njemačku ti brakovi nisu mu priznati, odnosno nisu mogli dobiti azil na osnovu takve bračne zajednice. Njemačka ih je pravno razdvojila i dodijelila im tri stana. Nakon dolaska u Njemačku Abboudi je dobio još troje djece, a uskoro će dobiti još jedno. On i njegove žene mjesečno primaju 3.785 eura na ime nadoknade za nezaposlene i dječiji dodatak. Također, Njemačka plaća kiriju za tri stana u kojima Abbouda živi sa tri žene i 13 djece.

Priča o ovoj porodici privukla je pažnju u Njemačkoj, zato danas mnogi nastoje da im pomognu. Abboudi i njegove žene uče njemački jezik, a djeca idu u vrtiće i škole. On se nada da će jednog dana uspjeti i u Njemačkoj legalizirati svoju višebračnu zajednicu.

https://www.bild.de/bild-plus/news/inland/news-inland/abboud-will-deutscher-werden-so-lebe-ich-mit-drei-frauen-und-13-kindern-61748700,view=conversionToLogin.bild.html


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 25 pro 2019, 23:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Najgora stvar je sto ovi ljudi dolaze iz Serijatskih drzava, teokratija,a njihovi preci su bili musrici(hindusi budisti) I kad dodju na tlo demokratije, oni njihovi paganski instkinti I geni prorade, to samo neka teojratija moze disciplinovati,Serijat, dal Tora nebitno.Ili pak diktatura.
Neko vodi rat protiv Bosnjaka , trebaju se Bosnjaci iseliti a ovakvi trebaju Muhameda ibn abdul Vehaba arapski nacionalizam selefizam koji je sa Judeoisraelom I Amerikom u talu za naftu.
Bosnjaci I ovi ljudi su dva svijeta razlocita, nije isto kad ti je predak neko od Sljedbenika.Knjige, I nije isto kad ti je predak neko.ko je imao stotine bogova I molio im se.
Bosnjaci su kulturoloski vise sa Abrahamom/Ibrahimom a.s.
Ono mogu ini poceti fesad(nered na zemlji ) sijati ali nece se dobro provesti.
Samo je pitanje vremena kad ce Bosnjaci prestati saburati. Znaju Srbi I Hrvati kako.je to kad.Bosnjake napusti sabur, ne treba tu nista.puno objasnjavati.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 26 pro 2019, 11:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 sij 2019, 15:02
Postovi: 927
Bihać će gubitak od 300 migranata sa Vučjaka nadoknaditi sa 500 novih smještenih u gradu.

Citat:
Ramić: Bira proširuje kapacitete iako je u njoj zabranjen smještaj migranata

"Kada sam govorio da Bira proširuje kapacitete za 500 kreveta, reakcija je bila da širim dezinformacije, da bi se to na kraju ispostavilo tačnim. Bira umjesto da se zatvori, proširuje kapacitete, iako je nevažeći ugovor istekao 15. novembra 2019. godine. Svjesno se izbjegava lokacija van urbanog dijela Bihaća. Zadržavaju se migranti u centru, ne ograničava im se kretanje i provociraju sukobi, jer oni pale objekte u Novoj četvrti, planinarskom domu, Željezari itd. EU kaže da im se ne može ograničiti sloboda kretanja, što je licemjerno, jer oni postavljaju žilet-žicu na granicu s EU, a traže da se ti isti migranti slobodno kreću u prostoru BiH", kazao je Ramić.
...

Kazao je i to kako je ovo vijeće izgubilo kredibilitet jer je donijelo odluku o otvaranju Vučjaka, ali ne i o zatvaranju.

"Zašto sam bio protiv Vučjaka? Zato što je to bio samo još jedan migracioni centar i poziv migrantima da dođu u Bihać. Pitanje je šta će biti s migrantima koji će doći na proljeće, jer su svi kapaciteti popunjeni. Dragan Mektić je molio IOM da produži ugovor s Birom, dok je tvrdio da Medeno Polje ne može biti migracioni centar, jer je to privatni objekat. To može samo u BiH. Milorad Dodik sprečava otvaranje Medenog Polja radi srpskih porodica koje žive na tom prostoru, a u isto vrijeme s Vučićem propušta migrante u BiH i s dugim cijevima šalje prema Bihaću", rekao je Ramić.
...

Naglasio je kako migrantska kriza nije prošla te da se boji proljeća i dolaska novog vala migranata koji će biti u Bihaću.

"Ja ću ponovo tražiti da se oni izmjeste na Vučjak, jer ne možemo dozvoliti da se grad dovede u situaciju u kojoj je bio", poručio je Fazlić.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/ramic-b ... /191226027


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 26 pro 2019, 11:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Nisu loši ovi Sirijci.
Obilaze komšije i po noći. :zubati



Horror u Islamskoj Republici 24%.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 28 pro 2019, 12:31 
Offline

Pridružen/a: 02 stu 2019, 16:04
Postovi: 584
slika

U sustini na ovom principu bazira sva mrznja prema izbjeglicama (kako od rata, tako i od ekoloskih promjena) i tkzv. ekonomskim migrantima.

_________________
Jesu li "Bošnjaci" genocidofili ili genocidofobi ?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 28 pro 2019, 19:16 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30053
Karikatura je besmislena, ovako nešto besmisleno samo ljevičari mogu nacrtat.

Besmislena je jer imigrante poziva upravo taj tajkun ili političar tko li je već. On je taj koji gura plan da se imigranti doseljavaju i objašnjava radniku da će mu bit dobro kad dođu jeftiniji radnici.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 28 pro 2019, 19:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 sij 2019, 15:02
Postovi: 927
KASAP je napisao/la:
slika

U sustini na ovom principu bazira sva mrznja prema izbjeglicama (kako od rata, tako i od ekoloskih promjena) i tkzv. ekonomskim migrantima.


Očekivano maloumno od strane tih Jugo zomboida. Samoprozvani borci za prava radnika zalažu se za bacanje para i politiku koja bi srušila cijenu rada. Zato za takve u Europi glasa radnička klasa na socijalnoj pomoći, podrijetlom sa drugih kontinenata, a od domaćih samo bogati liberali, koji o radničkoj klasi razmišljaju dok se brčkaju u jacuzziju.

Ako je ovaj crni na slici migrant-sadakaš, onda će bijelome svakako ukrasti nešto keksa, jer neće se keks stvoriti sam od sebe. Netko ga treba proizvesti i platiti. Svakako će hrane za radnika biti manje ako za stol sjedaju migranti-sadakaši iz cijelog svijeta.

A ako je crni radnik sa drugog kontinenta, onda je on navikao na manje keksa, pa će ovaj gazda i bijelome ponuditi manje keksa. Ako mu ne paše, može slobodno u Njemačku, a gazda će dovesti još crnih. Koji će pak glasati za RF i slične političke opcije, zbog čega one i podržavaju masovnu imigraciju.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2487 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 100  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, Naša Kvačica, Teuton i 287 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO