HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 10:43.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2487 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 100  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 08 stu 2018, 16:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2017, 13:26
Postovi: 1198
Junuz Djipalo je napisao/la:
Suprotno mišljenju ni u RH ni u BiH odnos zaposleni/penzići i odnos privatno/javni zaposlenici nije nešto posebno drujkčiji nego u drugim EU zemljama.

iJozo je napisao/la:

Imaš još koji vic?


Mirovine se već odavno ne mogu poklopiti sa doprinosima. Ovo ti je odnos umirovljeni/zaposleni:

https://www.mirovina.hr/novosti/s-gotov ... -neodrziv/


Stavljaš link kojim pobijaš svoju prethodnu tvrdnju? Ok.

Junuz Djipalo je napisao/la:
Sve zemlje koje nemaju veliku imigraciju su slične nama. Dakle, imigranti nam trebaju. :zubati


Preciznije rečeno imigranti trebaju mirovinskom sustavu koji je odrezao natalitetnu granu na kojoj sjedi. Bez mirovinskog sustava nema potrebe za imigracijom, a bio bi to i snažan udarac u guzicu gospodarstvu ako bi HZMO pao. Pred vama je izbor, ili nacionalna država ili penzije.

Ja bi rekao život birajte, a ne smrt. Ali do vas je.

Junuz Djipalo je napisao/la:
https://www.zabranjeni.hr/biznis/financije-i-trzista/istrazivanje-instituta-ivo-pilar-javni-sektor-u-hrvatskoj-nije-prevelik-osim-u-udjelu-zaposlenih/1517274/

Ako se izuzmu javna poduzeća i u RH ne odstupamo prosječno po zaposlenim u javnom sektoru. Slično je i u BiH.


Još jedan link kojim pobijaš što si prethodno napisao.

Ako izuzmeš zaposlenike javnih poduzeća u RH, a s druge strane brojiš zaposlenike javnih poduzeća u zemljama EU, koje uzgred budi rečeno nisu baš primjer minarhizma, onda je odnos sličan. Kakva je to metodologija? :D

_________________
Djela su bitnija od rijeci.

Muslimanski SDP i Sejdo Komsic vode BiH u raspad. Njihov sam fan.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 08 stu 2018, 17:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
Eminencija je napisao/la:
U hrvatskoj ko sjedi u HEP-u ima po 7000 do 15 000 kn placu i jos ima ovlasti dozvoljavat prikljucke pa svaki ima i privatnu firmu koja posluje dobro samo zato jer imaju poznanstva za dobit te energetske certifikate i to a inace nista nerade ni u privatnim ni u drzavnim firmama.
Vodovod nije tolko bogat ali opet slicno.Vatrogasci su najpozeljniji i tu nemoze upast nitko osim rodbine.


Te plaće što si naveo imaju ljudi ali možda 10 % šefova. 90 % je ispod 7000 kn, posebno mladi ljudi. Pripravnik s FER-a imat će 4000 kn plaću a privatno 8.

Mi inače imamo problem u pogledu na plaće. Jako su dobro plaćeni ljudi u privatnom sektoru koji znaju i hoće raditi svoj posao. Od kuhara, varilaca do inženjera i liječnika. U odnosu na komunizam sad je puno teže ljudima koji ne znaju i neće da rade. Zato je tolika kuknjava.

U Zg proizvodimo više filozofa i diplomanata političkih nauka (što god to bilo) nego inženjera. Koji onda nikom ne trebaju.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 08 stu 2018, 17:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Citat:
USK: MIGRANTI UGROŽAVAJU TURISTIČKO POSLOVANJE

- Prihod kod nekih organizacija manji i za 60 posto u odnosu na prošlu godinu

BIHAĆ, 6. oktobra - Nesigurnost zbog sve većeg broja migranata, te sve većeg broja incidenata, pojačava se među ovdašnjim stanovništvom. Situacija se dodatno usložnjava, jer se to održava i na privredu, a posebno na turizam.

Sve češće otkazivanje najavljenih posjeta grupa turista u Bihaću je postala svakodnevnica. Štete koje zbog toga trpe poduzetnici već su vidljive. Prihodi su, saznajemo, kod nekih i do 60 posto manji u odnosu na prošlu sezonu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 08 stu 2018, 17:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Citat:
POLITIČKO SARAJEVO I MIGRANTI Talgo voz prema Krajini otvoren kako bi Bakirov najvažniji kanton “očistio” od migranata, noćas u Bihać stiže još 150 migranata!?

07.11.2018 normala

Da je finansijski neisplativa investicija Željeznica FBiH organiziranjem talgo linije iz Sarajeva prema Bihaću običan politički trik SDA , a ne infrastrukturna potreba govori niz faktora- prazne kompozicije, cjelodnevna vožnja sa kvarovima, loša usluga, polasci i odlasci u nevakat…

No, sada se ispostavlja da je Talgo voz , sudeći prema dešavanjima posljednjih mjeseci “izlazna strategija” političkog Sarajeva da se na “kulturan” način riješi migrantske invazije.

Ogromni napori policijskih i drugih snaga na USK koji su intenzivirani imenovanjem nove vlade i policijskog komesara USK da suzbiju priliv migrantske mase dali su posljednjih sedmica dobre rezultate. Policijske kontrole na ulazu u USK, zaustavile su dolaske migranata autobusima, taksijima i privatnim vozilima. No, Talgo voz iz dana u dan dovozi na stotine migranata.

Bukvalno, jedini putnici Željeznica FBiH prema Bihaću su migranti iz azijskih i bliskoistočnih zemalja, jer bh putnici i zbog te činjenice izbjegavaju prijevoz vozom.

Informacija je provjerena- večeras će Talgo voz iz Sarajeva dovesti na bihaćku željezničku stanicu 150 novih migranata.

Sinoć ih je na isti način stiglo 98, noć prije 86… Posljednjih 4-5 dana više od 600 migranata pokušalo je željezničkim prijevozom da se domogne zapadne granice BiH. Policija redovito blokira izlaske iz kompozicije voza dok ne obezbijedi autobuse koji migrante vraćaju na polaznu tačku – u Političko Sarajevo. Dakako, Kanton snosi finansijske troškove obezbjeđenja transporta migranata u suprotnom pravcu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 08 stu 2018, 18:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Kladušanima i Bišćanima se pravo na kitu popeli Merkelini "inžinjeri". Kad ljudi nisu suptilni i dovoljno profinjeni da ne znaju prepoznati "inžinjerske" talente.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 14 stu 2018, 17:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
https://vijesti.rtl.hr/novosti/crna-kro ... gn=organic

Batinanje se nastavlja...

Dobro je što je Guardian objavio, da drugi koji su planirali ući u RH bez putovnice znaju šta ih čeka

Inače, informacije iz druge ruke, na mobitelima im pronalaze fotografije gdje su uslikani naoružani i uniformirani u Siriji/Iraku.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 14 stu 2018, 17:28 
Offline

Pridružen/a: 03 ruj 2009, 00:51
Postovi: 804
1986 je napisao/la:
https://vijesti.rtl.hr/novosti/crna-kronika/3288237/guardian-objavio-uznemirujucu-snimku-hrvatska-policija-im-lomi-kosti/?utm_source=vijestiFB&utm_medium=post&utm_campaign=organic

Batinanje se nastavlja...

Dobro je što je Guardian objavio, da drugi koji su planirali ući u RH bez putovnice znaju šta ih čeka

Inače, informacije iz druge ruke, na mobitelima im pronalaze fotografije gdje su uslikani naoružani i uniformirani u Siriji/Iraku.


Bježe ovi koje je Assad porazio, odnosno oni protiv kojih smo navijali,, “Umjereni islamisti”, pa i Isilovci.

Na stranu sto Pakistanaca i Afganistanaca ima vise od Sirijaca.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 14 stu 2018, 17:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Treba ih mlatiti. Granice se ne prelaze ilegalno bez ikakvih isprava.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 14 stu 2018, 20:23 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24633
Lokacija: Heartbreak Hotel
Dobar jedan komentar ispod:

Citat:
These snackbars got in a fight over the local goat and decided to pin it on Croats.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 14 stu 2018, 22:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4350
Junuz Djipalo je napisao/la:
Eminencija je napisao/la:
U hrvatskoj ko sjedi u HEP-u ima po 7000 do 15 000 kn placu i jos ima ovlasti dozvoljavat prikljucke pa svaki ima i privatnu firmu koja posluje dobro samo zato jer imaju poznanstva za dobit te energetske certifikate i to a inace nista nerade ni u privatnim ni u drzavnim firmama.
Vodovod nije tolko bogat ali opet slicno.Vatrogasci su najpozeljniji i tu nemoze upast nitko osim rodbine.


Te plaće što si naveo imaju ljudi ali možda 10 % šefova. 90 % je ispod 7000 kn, posebno mladi ljudi. Pripravnik s FER-a imat će 4000 kn plaću a privatno 8.

Mi inače imamo problem u pogledu na plaće. Jako su dobro plaćeni ljudi u privatnom sektoru koji znaju i hoće raditi svoj posao. Od kuhara, varilaca do inženjera i liječnika. U odnosu na komunizam sad je puno teže ljudima koji ne znaju i neće da rade. Zato je tolika kuknjava.

U Zg proizvodimo više filozofa i diplomanata političkih nauka (što god to bilo) nego inženjera. Koji onda nikom ne trebaju.

Vjeruj mi sve jedan imaju dobru placu a direktora tamo ima skoro ko i radnika.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 15 stu 2018, 10:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lip 2011, 14:09
Postovi: 2406
Lokacija: HR
Informacija s terena iz Bihaća i okolice, ilegalni migranti u Bihaću imaju kreditne kartice, i svaki dan im se uplaćuje određena cifra da pokriju troškove puta, plate krijumčare itd do Zapadne Europe. Koriste Western Union i poštu u Bihaću.
Presjeći dotok novca i to je to. Platiti transport avionima nazad u Pakistan, Iran i Maroko.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 15 stu 2018, 11:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
BBC je napisao/la:
Treba ih mlatiti. Granice se ne prelaze ilegalno bez ikakvih isprava.


Žale se da je baš tako:

https://www.theguardian.com/global-deve ... ity-bosnia

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 15 stu 2018, 11:42 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24633
Lokacija: Heartbreak Hotel
Junuz Djipalo je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Treba ih mlatiti. Granice se ne prelaze ilegalno bez ikakvih isprava.


Žale se da je baš tako:

https://www.theguardian.com/global-deve ... ity-bosnia



Da ti ih možda nije žao? Ne bi me čudilo.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 15 stu 2018, 14:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
Bobovac je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:



Da ti ih možda nije žao? Ne bi me čudilo.


Ja sam pobornik legalnih migracija i legalne imigracije. U prijevodu: volio bih da imamo kriterije po kojima primamo ljude, prije svega obrazovanost.

Protivnik sam ilegalne, ona bi se smanjila kad bi legalna bila više moguća.

Naravno da mi je žao ljudi, praktički nepostojat na ovom svijetu tisućama km daleko od mjesta gdje si rođen, u drukčijoj civilizaciji, mora bit teško i najjačim. Mora i među njima bit ljudi koji vrijede. Trenutno ih može tko hoće ubit, prebit, prodat u dijelove... To bi se izbjeglo legalnim (i)migracijama.

Što se Engleza tiče, ovih migranata nema puno, manje od 10k prema MUP-u ukupno u RH i BiH, to je za Englesku ništa pa im samo ih treba poslat. :)

Inače, od početka mi nije jasno zašto su ih pustili milijun. Sad se lagano pokazuje zašto. Zato što je lakše oružjem čuvati vanjsku granicu nego Ajfelov toranj ili Brandenburška vrata. Samo je trebalo ljude uvjerit u to. Cijelu EU.

To mi je O.K. ja kao EU zagovornik sam apsolutno za što više EU-rizacije. Samo da je nekako ugurat i BiH ali čini mi se ništa od toga.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 15 stu 2018, 15:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Junuz Djipalo je napisao/la:
Protivnik sam ilegalne, ona bi se smanjila kad bi legalna bila više moguća.


Odi pregledati mozak. Misli su ti skroz nelogične i konfuzne.
Možda imaš neku bolest koja te spriječava da razmišljaš jasno.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 15 stu 2018, 19:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2017, 13:26
Postovi: 1198
Junuz Djipalo je napisao/la:
Ja sam pobornik legalnih migracija i legalne imigracije.

Mora i među njima bit ljudi koji vrijede.


Sve za penzije, penzije ni za što!

_________________
Djela su bitnija od rijeci.

Muslimanski SDP i Sejdo Komsic vode BiH u raspad. Njihov sam fan.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 15 stu 2018, 20:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
iJozo je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:
Ja sam pobornik legalnih migracija i legalne imigracije.

Mora i među njima bit ljudi koji vrijede.


Sve za penzije, penzije ni za što!


Prije svega mislim da je svjetsko bogatstvo neravnomjerno raspoređeno. Danas u doba interneta i globalizma razlike bi se trebale smanjivati. Taj proces je u tijeku ali je prespor. No, ako bogati zapad ne želi trošit pare na Sudance u Sudanu onda je u redu da troši na njih u EU i SAD.

Ti upr'o u mirovine kao da je to jedini demografski problem.

Baš neki dan čitam kako je velika imigracija Ukrajinaca u Poljskoj. Tako bi i mi trebali privlačit ljude. Posebno iz ex Yu.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 15 stu 2018, 20:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Daaaaaaa!!!!Napunite Hrvatsku muslimanima i šiptarima.Pa to je prava stvar! :D

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 15 stu 2018, 20:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
To baljezga tip koji je pobjegao od muslimana, živjeti u etnički čist hrvatski grad.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 15 stu 2018, 21:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
Kačamak je napisao/la:
Daaaaaaa!!!!Napunite Hrvatsku muslimanima i šiptarima.Pa to je prava stvar! :D


Uf, ne znam koju bih radije! Dua Lipa, Bebe Rexa, a tek meni najdraža Rita Ora... mljac imigrantice.

Ne znam za što vi Srbeki sebe smatrate? Albanci se asimiliraju u RH solidno. Kao i svi ostali, u prvoj, max drugoj generaciji. Kao i Srbi.

Bošnje u nas i u Sloveniji već u prvoj.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 15 stu 2018, 21:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Poslušaj BBC šta ti je rekao.Zdrav nisi.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 15 stu 2018, 21:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
Junuz Djipalo je napisao/la:
Albanci se asimiliraju u RH solidno. Kao i svi ostali, u prvoj, max drugoj generaciji.
.


Znači da bi nezaposleni i besperspektivni Albanci sa Kosova i Metohije mogli biti rješenje za demografske probleme Hrvatske.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 15 stu 2018, 22:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lip 2011, 14:09
Postovi: 2406
Lokacija: HR
Imamo veliku dijasporu, za 1000 eura neto pola bi ih se vratilo. Nema potrebe uvoziti talibane.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 15 stu 2018, 22:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2017, 13:26
Postovi: 1198
neretvanin je napisao/la:
Imamo veliku dijasporu, za 1000 eura neto pola bi ih se vratilo. Nema potrebe uvoziti talibane.


Imate veliku i brojnu vladajuću kastu umirovljenika. Ne može neto plaća biti 1000 eura kada preko 40% svake plaće ide za namirenje penzionerskih privilegija.

Morate se obračunati s tom kastom, za dobrobit svoje djece, nacije i države. Ukinite državni mirovinski sustav i moći ćete privući dijasporu plaćama. Čak vam u tom slučaju ne bi niti trebao povratak dijaspore jer bi natalitet skočio ako bi se državne subvencije nerađanja prestale isplaćivati.

_________________
Djela su bitnija od rijeci.

Muslimanski SDP i Sejdo Komsic vode BiH u raspad. Njihov sam fan.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 17 stu 2018, 00:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Junuz Djipalo je napisao/la:
Kačamak je napisao/la:
Daaaaaaa!!!!Napunite Hrvatsku muslimanima i šiptarima.Pa to je prava stvar! :D


Uf, ne znam koju bih radije! Dua Lipa, Bebe Rexa, a tek meni najdraža Rita Ora... mljac imigrantice.

Ne znam za što vi Srbeki sebe smatrate? Albanci se asimiliraju u RH solidno. Kao i svi ostali, u prvoj, max drugoj generaciji. Kao i Srbi.

Bošnje u nas i u Sloveniji već u prvoj.

Svako veće povećanje broja stanovnika različite nacije ili vjere povećava nestabilnost u društvu, pogle šta se događa u jednoj Njemačkoj, a di neće u našim divljim državama. Nema tu asmilacije, Splićani se neznaju asimilirat u Zagrebu, a ne Srbi ili Muslimani


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2487 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 100  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 504 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO