HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 10:57.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2487 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 100  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 29 pro 2020, 22:03 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2019, 01:53
Postovi: 4146
Kakav objekat ima u Bradini da ih smjeste ? Nekadašnje selo sa 90% Srba danas svega troje Srba se tu vratilo. Nešto spominju da ih uz pravoslavnu crkvu smjeste.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 29 pro 2020, 22:07 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10431
Ima vojarna.

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 30 pro 2020, 00:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 vel 2020, 16:12
Postovi: 1801
https://radiokameleon.ba/2020/12/29/tuz ... -migranta/

Tuzlak Sead Jogunčić sinoć u kući napadnut od strane migranta

Citat:
Sead Jogunčić, koji živi u ulici Mejdan, sinoć je iza ponoći napadnut u kući od strane migranta.

Jogunčić je ovo neprijatno iznenađenje doživio nakon što ga je probudilo lajanje psa.

Uz dopuštenje Seada preuzimamo njegovu objavu sa facebook profila kojom apeluje na oprez i rješenje problema sa migrantima koju Vam objavljujemo u cijelosti:

Dragi prijatelji i fb prijatelji, ovo moram da podijelim sa vama jer mi to nalaže moja građanska i svaka druga dužnost. Naime,sinoć oko 00:45, ustvari rano ujutro, sam doživio da me u mojoj rođenoj kući napadne migrant sa hladnim oružjem. Ušao je u kuću ko u svoju… Pored svih kako da kažem obilježja koja pokazuju da kuća nije napuštena(svjetlo ispred ulaza,papuče i par cipela ispred,upaljeno svjetlo na spratu,lajanje psa u kući,itd), lik je bez ikakvih predrasuda ušao u moju kuću sa namjerom da…ne znam ni ja sta… Probudilo me je lajanje psa,nakon čega sam ustao neznajući zbog čega je uznemirena. Ljudi moji kad vidite nepoznatu osobu u svom ličnom pristoru, uz to naoružanu nožem (35 cm) nije nimalo svejedno. Uz galamu i j…e matere sam ga istjerao, na što je zatvorio vrata i dugnuvši šteku od vrata nije.mi dozvolio da išta otvorim. Kad je popustio, vrata sam otvorio i krenuo za njim. Nije još izašao iz avlije, okrenuo se i krenuo na mene sa nožem… Da ne pričam dalje i da ne odugovlačim samo da vas upozorim da su postali aktivni i agresivni… Znači ne gledaju ima l’ koga u kući ili nema,oni ulaze… Policija je došla za 2-3 min. i za to im svaka čast… Građani Tuzle, moj apel, pogotovo za građane koji žive u kućama, pazite na svoju imovinu i živote… A svim dušebrižnicima za ove migrante, vodite ih kućama svojim… Ja sljedećeg kojeg vidim u mojoj ulici, a to je Mejdan, šutat ću ga dok me i ruke i noge ne izdaju… Zamislite plač svojih djeteta i zene u pola noći radi stoke koja ne preža ni od čega… Od danas ja na njih gledam kao moje neprijatelje i neprijatelje meni dragih ljudi, komšija, braće, sestara… Nadam se da ovo neće niko od vas doživjeti… Čuvajte se…

_________________
Domovini vjerni!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 30 pro 2020, 12:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Taj je to 100 puta već uradio. I nastaviti će raditi.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 30 pro 2020, 12:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Migrant provalio u prostorije Općinskog suda u Srebreniku

Kod dvojice Pakistanaca pronađena 23 paketića marihunane
Migranti uhapšeni sinoć u ulici Kamenolom na Ilidži

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 30 pro 2020, 13:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Muslimani iz Bosne se morjau odlučiti. Hoće li im žene biti zamotane kao u Pakistanu i Afganistanu ili će biti za ove infidels i kafiri. Sredine nema, ovi njihove žene doživljavaju kao prljave svinje i kao legalan plijen.

Citat:
Kavazovićevi “muhadžiri” i “braća u vjeri” razbili flašu i krenuli prema Zeničanki

26. Decembra 2020.
Prema riječima očevidaca, nesretnu ženu napala su dvojica migranata koji su prethodno na sredini mosta razbili pivsku flašu te prijeteći krenuli prema njoj. Na mostu je ostao i polomljen kišobran te kapa

Dvojica nepoznatih muškaraca napali su jutros oko 6.45 sati 47-godišnju S. G. iz Zenice, potvrdio je Feni dežurni operativni Ministarstva unutrašnjih poslova Zeničko-dobojskog kantona (MUP ZDK).Prema riječima očevidaca, nesretnu ženu napala su dvojica migranata koji su prethodno na sredini mosta razbili pivsku flašu te prijeteći krenuli prema njoj. Na mostu je ostao i polomljen kišobran te kapa.- Dvojica NN muškaraca, na mostu na Kamberovića polju u Zenici, napali su S. G. iz Zenice te joj upotrebom sile otuđili torbu sa 300 KM novca i ličnim dokumentima. Tom su joj prilikom nanijeli i lakše tjelesne povrede – kazao je dežurni operativni MUP-a ZDK.

Na mjesto događaja izašli su policajci Policijske uprave 1 Zenica i ekipa Hitne pomoći Doma zdravlja Zenica koja je na licu mjesta ukazala pomoć te odvezla povrijeđenu ženu.Policajci će, napominje dežurni operativni, izvršiti uviđaj te sačiniti izvještaj o počinjenom krivičnom djelu, a o događaju je obaviješten i dežurni tužilac Kantonalnog tužilaštva ZDK.


Islamska Zajednica kaže da ovi dolaze jadni iz rata i siromaštva.

Citat:
“U Iranu sam tri godine išao u školu za slikara, ali u Iranu nikoga nije briga za moje slike, došao sam ovdje u nadi da to promijenim. Želim da ljudi vide moje slike i da ih cijene. Najjčešće slikam prirodu”, govori Dinarvent.


Zanimljivo. Ne bih ni to isključio.

Citat:
Migranti tvrde da je P0ŽAR na Lipi podmetnuo IOM

Objavljeno Dec 24, 2020

Više od hiljadu migranata u Unsko sanskom kantonu od jučer je pod vedrim nebom. Kako je prethodno najavljeno, Crveni križ je tokom dana stigao u migrantski centar “Lipa” kako bi pomogli migrantima.
Izvršena je podjela hrane i vode.
Reporterka FTV-a javlja kako su migranti u očajnom stanju, te prema njihovim tvrdnjama jučerašnji P0ŽAR u Lipi su podmetnuli ljudi iz IOM-a.
Migranti ne mogu u Bihać, hladniji dani dolaze, a na Lipi je danas počeo padati i snijeg.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 30 pro 2020, 15:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Autobusi sa migrantima od sinoc cekaju u Bihacu da krenu za Bradinu, cijelu noc i dan ih drze u autobusima okruzeni policijom, vozaci dali rok do 17h da se rijesi situacija ili ce ih sve izbaciti i vratiti autobuse u garaže, vozaci po izjavama 40 sati nisu ni spavali ni jeli a policija im ne dozvoljava da se udalje sa lica mjesta, sa druge strane SDA pokusava svog nacelnika u Konjicu obuzdati i uvjeriti da prihvati odluku sexy Selme, zauzvrat nude uplatu od 50.000 KM na racun opštine u toku sutrasnjeg dana

Građani se okupljaju, na dvije lokacije postavljene barikade

Biće veselo ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 30 pro 2020, 16:09 
Online
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 15782
Zanimljivo, Muslimani protiv muslimana

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 30 pro 2020, 17:01 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2019, 01:53
Postovi: 4146
Smetali im Srbi "92 sad im smetaju braća po vjeri 2020. Kakvi li su to ljudi ? Nisu oni tek tako pobili i protjerali Srbe iz Bradine da bi im se sad migrant useljavao.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 30 pro 2020, 17:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Izbacili ih vozaci sve iz autobusa :laugh

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 30 pro 2020, 18:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Jadni migranti zarobljeni u 23%, a i Muslimani su sad sve nervozniji jer vide da ni oni neće moći nigdje ako zagusti.

Ko u kavezu, klaustrofobija na najjače.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 30 pro 2020, 19:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
LakePlacid je napisao/la:
Autobusi sa migrantima od sinoc cekaju u Bihacu da krenu za Bradinu, cijelu noc i dan ih drze u autobusima okruzeni policijom, vozaci dali rok do 17h da se rijesi situacija ili ce ih sve izbaciti i vratiti autobuse u garaže, vozaci po izjavama 40 sati nisu ni spavali ni jeli a policija im ne dozvoljava da se udalje sa lica mjesta, sa druge strane SDA pokusava svog nacelnika u Konjicu obuzdati i uvjeriti da prihvati odluku sexy Selme, zauzvrat nude uplatu od 50.000 KM na racun opštine u toku sutrasnjeg dana

Građani se okupljaju, na dvije lokacije postavljene barikade

Biće veselo ...


Bakir je darežljiv.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 30 pro 2020, 23:05 
Offline

Pridružen/a: 03 pro 2020, 15:33
Postovi: 3164
Ipak ostaju u Bihaću.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 31 pro 2020, 12:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27387
Ovo je sve bila podla muslimanska igra. Namjerno su isprovocirali
situaciju nebi li skrenuli pažnju na migrante i opet izvukli dodatni novac, što im
je i uspjelo. A znalo se odmah da će morati nazad u Bihać. A novac
za opremanje Lipe skrenuli su k sebi što i je navelo strance da zatvore taj
kamp, zbog nehumanih uvjeta.

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 31 pro 2020, 12:39 
Online

Pridružen/a: 21 lip 2020, 16:12
Postovi: 255
Oce li se pomlatit međusobno? :D

_________________
Branit ćemo ono što je naše..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 31 pro 2020, 14:26 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35965
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Sad traže da se migrante iz Lipe smjesti u Salakovac.

EU pozvala Predsjedništvo na raport gdje su pare za migrante.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 31 pro 2020, 19:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Bakiru je bitno samo da nisu blizu Sarajeva, Poljina i njegove kuće.

NiP: Odluka o otvaranju kampa Bira je sramna, razočarani smo bošnjačkim ministrima u Vijeću

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 31 pro 2020, 20:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2020, 15:35
Postovi: 1537
novem je napisao/la:
Ovo je sve bila podla muslimanska igra. Namjerno su isprovocirali
situaciju nebi li skrenuli pažnju na migrante i opet izvukli dodatni novac, što im
je i uspjelo. A znalo se odmah da će morati nazad u Bihać. A novac
za opremanje Lipe skrenuli su k sebi što i je navelo strance da zatvore taj
kamp, zbog nehumanih uvjeta.

Ispada da su Muslimani pametniji od europljana i da ih vuku za nos.
Do kada ih tako mogu zamajavati i izvlaciti im novac?
Naviklo je to zivjeti od humanitarne pomoci zapada.
cijele nove generacije su odrasle u tom sistemu i tom mentalnom sklopu.
"Zajebi, prevari... dače Švabo pare...".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 31 pro 2020, 21:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 ruj 2020, 21:28
Postovi: 3917
Lokacija: Nizza, Naissus,Nis
Moramo svi Švabu musti. Okupatori u 2 vakta.
Plus AU. Turci i Booošnjoci znaju prejebotine.

Lajkam.

_________________
Borac protiv ropstva i pampers pelena, koje poklanja AV, uz najjeftinije roblje

Na "sudaru" sa americkim ambasadorom Skotom https://www.youtube.com/watch?v=-FKa8RE6f-o&feature=emb_title


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 31 pro 2020, 21:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Šta će vam novac ako vam kćerka ne smije izaći iz kuće. Razgulite i ne pišite nebuloze po temi.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 31 pro 2020, 21:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 ruj 2020, 21:28
Postovi: 3917
Lokacija: Nizza, Naissus,Nis
Novci su indirektna reparacija, KRVARINA.

Odvode nam đecu u EU bauštelsku janjičare.

Mi rodimo, izdržavamo, školujemo.
Do 25 g košta bar 100 tisuća e.

Nijemac UZME za DŽ "gotov proizvod".

Npr ti, kao eminentni expert, Austrija te "kidnapirala", bez odštete(krvarine)....sve košta matori, a nas guze, bez vazeljin.

_________________
Borac protiv ropstva i pampers pelena, koje poklanja AV, uz najjeftinije roblje

Na "sudaru" sa americkim ambasadorom Skotom https://www.youtube.com/watch?v=-FKa8RE6f-o&feature=emb_title


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 31 pro 2020, 21:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2020, 15:35
Postovi: 1537
Lutorčina je napisao/la:
Smetali im Srbi "92 sad im smetaju braća po vjeri 2020. Kakvi li su to ljudi ? Nisu oni tek tako pobili i protjerali Srbe iz Bradine da bi im se sad migrant useljavao.

Tamanili su se oni i medjusobno u zap. Bosni.
Imali su preko 2000 mrtvih u muslimansko-muslimanskom ratu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 02 sij 2021, 11:56 
Offline

Pridružen/a: 22 pro 2020, 08:59
Postovi: 449
Premijer USK: Hvala Oružanim snagama, smanjili ste pritisak na građane Bihaća

slika

https://www.biscani.net/premijer-usk-hv ... zleIfRu1FI

_________________
fakofbolan


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 02 sij 2021, 12:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2020, 18:06
Postovi: 328
Lokacija: Obečano zemljište
Naravno da ostaju. Neki će se zaposliti, neki oženiti a mnogi dobiti državljanstvo. Onda ide spajanje obitelji i opet rast Muslimana. Tada će se ova privremena epizoda sukoba ispuhati jer Islam stvara jedinstvo nacija i boja.

Vi samo izdvajate neugodne epizode koje se dešavaju svugdje.

_________________
القوة تكمن في التفاني


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 02 sij 2021, 12:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2020, 18:06
Postovi: 328
Lokacija: Obečano zemljište
BBC je napisao/la:
Šta će vam novac ako vam kćerka ne smije izaći iz kuće. Razgulite i ne pišite nebuloze po temi.


BBC je napisao/la:
Zar ne kuže da su za ove majmune prljave svinje kafirke jer se ne oblače kao muslimanke ?
Dok im daju sex besplatno, ili za sitan novac, neće biti problema. Do prvi put kad odbiju, onda će vidjeti što je stvaran džihad.

slika


Što ne može kad i sam vidiš da može, evo se i čudiš kako su Muslimani manje loši nego misliš.

_________________
القوة تكمن في التفاني


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2487 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 100  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Aquinas_, daramo, mrnjav i 494 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO