HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 11:13.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 61 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Vlada RH priprema program nadziranja i kaznjavanja onih koji pisu protiv ugleda RH i hrvatskog n
PostPostano: 16 sij 2021, 21:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 15:38
Postovi: 4966
Uzas uzas uzas. Ne mogu virovat da se s vecinom od 1 moze zabranit sloboda govora.


A znas, ZNAS da se ovo nece koristit da se usutka portalnovosti koji govori da su Hrvati pobili miljun Srba, da se nece koristit da usutka predstavnike Roma koji stalno govore da su Hrvati hiper rasisti i da Rome drzi u siromastvu sirova diskriminacija i mrznja niti ce se spricavat nonstop forsiranje Hrvatske krivnje u holokaustu.


Ostat ce stvari koje se ko ritualno kaznjavanje stalno ponavljaju da demoraliziraju, posramljuju i subvertiraju.

Grozni plenkovic globalist ce koristiti ovo da usutka ljude poput mene, weasela, divizije, rike, planine, reconquiste itd itd jer mafiju prozivamo za protuHrvatsko djelovanje. Moje prozivke se takoder mogu interpretirati kao 'udar na ugled Hrvatske' sta je premijer i vlada ako ne najvisi predstavnici Hrvatske, institucije... i 'sirenje mrznje' prema DRZAVOTVORNOJ STRANCI 'dakle i Hrvatima'.

Autoritarni libtardizam.

To sta se ukloni par protuHrvatskih komentara od Srba i Bosnji je cak i stetno jer onda se stvara lazna slika harmonije umisto organske frikcije.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vlada RH priprema program nadziranja i kaznjavanja onih koji pisu protiv ugleda RH i hrvatskog n
PostPostano: 16 sij 2021, 23:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 ruj 2020, 21:28
Postovi: 3917
Lokacija: Nizza, Naissus,Nis
Protivno slobode govora, klizite ka mračnim ideologijama.

_________________
Borac protiv ropstva i pampers pelena, koje poklanja AV, uz najjeftinije roblje

Na "sudaru" sa americkim ambasadorom Skotom https://www.youtube.com/watch?v=-FKa8RE6f-o&feature=emb_title


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vlada RH priprema program nadziranja i kaznjavanja onih koji pisu protiv ugleda RH i hrvatskog n
PostPostano: 17 sij 2021, 00:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
weasel je napisao/la:
1986 je napisao/la:
Evo neki dan uhićen Srbin iz Negoslavaca zbog govora mržnje.


Zanimljivo razmišljanje za nekog ko je tražio ban na forumu zbog puno puno blažih stvari.

Zar nemaju forumaši pravo na slobodu govora?

Forum je u inferenciji moderatora koji na njemu rade što ih je volja, uvijek sam za slobodu govora ali se onaj rugao žrtvama potresa i njihovoj patnji, reagirao sam instinktivno u žaru ljutnje ali sad kad promislim neka njega, da vidi narod s kakvom bagrom imamo posla.

Bilo kakva cenzura je apsolutno neprihvatljiva osim ako se poziva na nasilje ili brutalno vrijeđa.

A država nema emocija nju treba uvijek kritizirati, i ne postoji nešto kao ugled RH to je samo eufemizam za neće on meni talasat protiv moje partije i mog feuda.

Iznimno opasna ideja protiv koje treba diči glas i prosvjedovati.

Nešto što bi komunjara rekla.

Serete stalno kako je HDZ mlak, vuče prema lijevo, a sad kad povuče potez karakterističan za desnicu, sad vam nevalja.

To je samo dokaz o onome što stalno pričam. SDP=HSP=DP. Jebe se vama za Hrvatsku, samo da je protiv HDZ-a, pa makar i naštetili Hrvatskoj.

Cviećari i pravaši isto kao i komunisti bi zapalili i uništili Hrvatsku samo da jedna obična stranka njome ne vlada. Tu je razlika između nas i vas. Ja ću glasati i za nekog drugog ako je to dobro za Hrvatsku, a vi nećete za HDZ makar bi to bilo dobro za Hrvatsku.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vlada RH priprema program nadziranja i kaznjavanja onih koji pisu protiv ugleda RH i hrvatskog n
PostPostano: 17 sij 2021, 00:30 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
1986 je napisao/la:
weasel je napisao/la:
Forum je u inferenciji moderatora koji na njemu rade što ih je volja, uvijek sam za slobodu govora ali se onaj rugao žrtvama potresa i njihovoj patnji, reagirao sam instinktivno u žaru ljutnje ali sad kad promislim neka njega, da vidi narod s kakvom bagrom imamo posla.

Bilo kakva cenzura je apsolutno neprihvatljiva osim ako se poziva na nasilje ili brutalno vrijeđa.

A država nema emocija nju treba uvijek kritizirati, i ne postoji nešto kao ugled RH to je samo eufemizam za neće on meni talasat protiv moje partije i mog feuda.

Iznimno opasna ideja protiv koje treba diči glas i prosvjedovati.

Nešto što bi komunjara rekla.

Serete stalno kako je HDZ mlak, vuče prema lijevo, a sad kad povuče potez karakterističan za desnicu, sad vam nevalja.

To je samo dokaz o onome što stalno pričam. SDP=HSP=DP. Jebe se vama za Hrvatsku, samo da je protiv HDZ-a, pa makar i naštetili Hrvatskoj.

Cviećari i pravaši isto kao i komunisti bi zapalili i uništili Hrvatsku samo da jedna obična stranka njome ne vlada. Tu je razlika između nas i vas. Ja ću glasati i za nekog drugog ako je to dobro za Hrvatsku, a vi nećete za HDZ makar bi to bilo dobro za Hrvatsku.

Prvo neka vidimo rezultate pa možemo komentirati, nebi me čudilo da ovo ide lov na dodrinaše.

Ne volim ih ali nema ih što HDZ loviti sa briselskim catom


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vlada RH priprema program nadziranja i kaznjavanja onih koji pisu protiv ugleda RH i hrvatskog n
PostPostano: 17 sij 2021, 01:05 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Treba dignuti kaznenu prijavu protiv judolina s foruma.hr

https://www.forum.hr/showthread.php?t=1231039&page=11

https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/p ... o-20210113

https://www.tportal.hr/media/thumbnail/ ... 87059.jpeg

Banovina se prije 100 godina koristila češće nego Banija iako su često išli skupa a spomen ploča Svetozaru Borojeviću je samo jedan primjer.
"Pretražujući brojeve Banovca prema ključnim riječima - Banija i Banovina - Lipovac je dobio točan podatak o tome koliko je u razdoblju od 1888. do 1919. bio korišten pojam Banovina, a koliko Banija. Prema analizi tportalovog sugovornika, pojam Banovina se u Banovcu u svim padežima spominje 1319 puta, a Banija 568 puta, dok se oba toponima ravnopravno koriste tijekom tri desetljeća izlaženja regionalnog tjednika."
Lipovac u razgovoru za tportal ukazuje na to da se u uvodniku prvog broja iz 1888. godine koristi naziv Banovina pa se tako u uvodnom slovu tjednika može pročitati da uredništvo 'Našim Banovcem želi prokrčiti put k boljem napredku i blagostanju na korist ciele Banovine'. Toponim Banovina korišten je u broju tjednika iz 1910., u kojem se naglašava da je 'Grad Petrinja bio od uvjek središtem Banovine', no u prijašnjim brojevima poput onog iz 1893. stoji pak rečenica: 'U Baniji umire mnogo naroda uprav radi nestašice liečnika.' Isti naziv za regiju može se naći i u broju iz 1909., u kojem Banovac piše: 'Dne 8. o. mj. zadesio je Petrinju kao i ostalu Baniju vrlo jak potres.'



Nema smisla da te *** nepismeno vrijeđa uz zaštitu moderatora srednjoškolca Oštića s povijesti.

EDIT:
Btw prebacite ovu temu na Hrvatsku


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vlada RH priprema program nadziranja i kaznjavanja onih koji pisu protiv ugleda RH i hrvatskog n
PostPostano: 17 sij 2021, 01:30 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2019, 01:53
Postovi: 4146
Samo vam još fali presjednik koji bi bio neka kombinacija Alijeva,Dodika i Vulina :laugh .
Eto vas onda ponovo u društvu stare raje sa Balkana :aleale . Nekad je prije B92 bio opozicioni sada nije.
Najsmješnije kad čitam komentare večernjim novostima. Pa to je jedno 80 komentara i skoro su svi hvalospjevi.
Svi pisani kao da ih piše jedna te ista osoba.
Prvi komentar ; Hvala vladi Srbije sve što radi za nas. Mi znamo da vi brinete za nas. Taj komentar ima 50 pluseva i i 2 minusa.
Drugi komentar : Srbija je na dobrom putu a za sve je to zaslužan Aleksandar Vučić. Negdje 80 pluseva i 5 minus.
Peti komentar : Srbija ide nezaustavljivo naprijed,hvala SNS 100 pluseva i 10 minusa...
Trideseti komentar: Tačno me je sramota među kakvim idiotima ja živim =)) . Pedeset minusa i skromna dva plusa.... i onda sve dalje hvalospjevi.
Daj da gledamo neku hrvatsku verziju happy tv i Marića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vlada RH priprema program nadziranja i kaznjavanja onih koji pisu protiv ugleda RH i hrvatskog n
PostPostano: 17 sij 2021, 13:12 
Online
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20862
1986 je napisao/la:

Nešto što bi komunjara rekla.

Serete stalno kako je HDZ mlak, vuče prema lijevo, a sad kad povuče potez karakterističan za desnicu, sad vam nevalja.

To je samo dokaz o onome što stalno pričam. SDP=HSP=DP. Jebe se vama za Hrvatsku, samo da je protiv HDZ-a, pa makar i naštetili Hrvatskoj.

Cviećari i pravaši isto kao i komunisti bi zapalili i uništili Hrvatsku samo da jedna obična stranka njome ne vlada. Tu je razlika između nas i vas. Ja ću glasati i za nekog drugog ako je to dobro za Hrvatsku, a vi nećete za HDZ makar bi to bilo dobro za Hrvatsku.

Ppoznato je kako svi komunjare zastupaju apsolutnu slobodu govora, podržavaju kritiku države i vlasti te su protiv ušutkavanja političkih i drugih protivnika. Tito je baš bio duša od čovijeka i svoje je protivnike smještao u Goli otok Hilton spa. Baš sam komunjara teška....

HDZ je mlak tamo gdje ne smije biti mlak i obrnuto, i ovo nije "desni" potez, desno je konzervativan pogled na svijet, ovo je totalitarni potez protiv slobode čovijeka. Ovo je potez režima koji su poraženi 1945-te i 1991. godine.

Koja god stranka ovo predložila bio bih oštro protiv, da je DP smislio ovu glupost odrekao bi ih se.

Ti ne razlikuješ ani HDZ od anti RH pogleda što je strašno, ti smatraš da je HDZ=država, stoga je svatko protiv HDZ-a u suštini peta kolona.

Takav stav postoji samo u komunističkim, nacističkim i fašističkim režimima. Tako je u Kini i Sjevernoj Koreji.

HDZ je po svom svijetonazoru, ustroju i članstvu nasljednik komunističke partije u više pogleda nego SDP, kad bi progledao i to sam shvatio ošamario bi sam sebe što si im ikada dao glas, tako ja proklinjem sebe što su dobili ikada moj glas, ali više neće nikada...

Cviećari (kojih nema više) pravaši i komunjare imaju svako pravo kritizirati HDZ kao vlast, oni su oporba, to je smisao njihovog postojanja.

Zna se što je antidržavno djelovanje, takvih stranaka u Hrvatskoj nema, svi kod nas vole Hrvatsku na svoj naćin, neko gleda u sliku Tuđmana neko u sliku Pavelića a neko u sliku Tita i sanjari o takvoj Hrvatskoj.

Nekakvo "pisanje protiv uglada RH" je pandorina kutija gdje vlast može kažnjavati koga kog i kad god hoće, zato što definicije ugleda ne postoji.

Ponavljam to je izrazito opasan i štetan zakon.

_________________
HZD-ovci : Potpisuj Anemija nek je ko Avlija

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vlada RH priprema program nadziranja i kaznjavanja onih koji pisu protiv ugleda RH i hrvatskog n
PostPostano: 17 sij 2021, 13:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Imate dvije opcije:

1. Cenzurirat će vas Facebook i njihovi "fact checkeri" (u Hrvatskoj je to NVO koja ne misli nikome dobro), nad kojima nemaš nikakve kontrole
2. Cenzurirat će vas država/zakonodavstvo, koju barem u teoriji kontroliraš na izborima

Već sam spomenuo na drugoj temu da, kao liberal, tu nema dobrih opcija. Ona stara opcija "slaba država koja se ne upleće u život pojedinca" rapidno nestaje suočena s novom realnošću. Ako nema države, uskaču još gore korporacije.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vlada RH priprema program nadziranja i kaznjavanja onih koji pisu protiv ugleda RH i hrvatskog n
PostPostano: 17 sij 2021, 13:20 
Online
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20862
Ministry of Sound je napisao/la:
Imate dvije opcije:

1. Cenzurirat će vas Facebook i njihovi "fact checkeri" (u Hrvatskoj je to NVO koja ne misli nikome dobro), nad kojima nemaš nikakve kontrole
2. Cenzurirat će vas država/zakonodavstvo, koju barem u teoriji kontroliraš na izborima

Već sam spomenuo na drugoj temu da, kao liberal, tu nema dobrih opcija. Ona stara opcija "slaba država koja se ne upleće u život pojedinca" rapidno nestaje suočena s novom realnošću. Ako nema države, uskaču još gore korporacije.

Postoji opcija minimalnog potrebnog uplitanja države kako bi se osigurala sloboda govora.

_________________
HZD-ovci : Potpisuj Anemija nek je ko Avlija

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vlada RH priprema program nadziranja i kaznjavanja onih koji pisu protiv ugleda RH i hrvatskog n
PostPostano: 17 sij 2021, 14:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 pro 2020, 02:45
Postovi: 210
Tu opciju možemo nazvati - utopija :zubati

_________________
Prvo sapun, onda parfem.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vlada RH priprema program nadziranja i kaznjavanja onih koji pisu protiv ugleda RH i hrvatskog n
PostPostano: 19 sij 2021, 10:49 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4370
Ministry of Sound je napisao/la:
Imate dvije opcije:

1. Cenzurirat će vas Facebook i njihovi "fact checkeri" (u Hrvatskoj je to NVO koja ne misli nikome dobro), nad kojima nemaš nikakve kontrole
2. Cenzurirat će vas država/zakonodavstvo, koju barem u teoriji kontroliraš na izborima

Već sam spomenuo na drugoj temu da, kao liberal, tu nema dobrih opcija. Ona stara opcija "slaba država koja se ne upleće u život pojedinca" rapidno nestaje suočena s novom realnošću. Ako nema države, uskaču još gore korporacije.


To i jest najveci problem na svjetu danas, da ti ljudi koji se sve vise pitaju niko nije birao.
Zuckerberg je utjecani od vecine prijesednika drzava. Odakle njemu dao legimitet za to, da on odlucuje sta je Fake News i sta je politicki korektno.
A on je tu samo vidljivi vrh ti ljudi koji u sjenki sjede i vise se pitaju nego vecina politicki predstavnika.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 61 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Aquinas_, crni_bombarder, korne, Patriota, pomocnik kuhara i 505 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO