Ma kakav bolje crni Mujo. Tad ste imali regrutaciju, pa obučen JNA kadar, pa simpatije cijelog svijeta, pa jednopolarni sistem sa svjetksim policajem Hamerikom, pa NATO da bombarduje Srbe, pa UN da zabrani letove i šalje vam Ikar, hrani vojsku, pa rat Srba i Hrvata pa svašta nešto što danas možete samo sanjati crni Mujo. De se ti malo presaberi, vi ste jedan jako slab narod, nemojte se bahatiti i prijetiti ratovima ako ih zaista ne mislite voditi.
Simane, jado jadni smrdljivi goloruki smo vas sjebali, namlatili 30.000 četnickih smradova i oslobodili 33% države kurčili ste se dok je bilo oružja i municije JNA gomilane od strane glupog Tita 50 godina prvi prvom pravom sudaru s vihskom u Oluji razbjezali ste se ko zečevi, stoko jedna četnička mjedino ste "sila" bili u ubijanju civila i ratnih zarobljenika bilo gdje u sudaru s vojskom bili ste zecevi
Vi muslimani ste dobili zastićene zone i UN vam pomagao gdje je stigao, inače bi vas Srbi pregazili. Kad god su Srbi krenuli, NATO zaprijetio, un vas hranio, hrvatska vam naftu i oružje isporucivala itd itd. Pa čak su rs bombardirali. Da vam nije bilo Hrvatske i Amerike sada bi zivio na zapadu ili turskoj. Budi realan, Alija vas shebao
_________________ Ajatolah KAVAZOVIĆ. Veliki vođa muslimana
Muslišnjaci su nakon rata imali svoju vojsku sa kojom su paradirali pod ljiljanima na Jelisejskim poljima u Parizu.
A onda su odlučili da postanu inkluzivni sa Hagresorima i ukinu sebi i vojsku i ljiljane. Jako ćudni ljudi... Jedinistven primjer u svijetu. Nama tad nije bilo da smijeha al mogu misliti kako su im se "stranci" smijali.
Muja sebi ukinuo vojsku i zastavu? - Plače li? Jok eno ga slavi i seiri.
_________________ Srbi su mali narod sa karakterom super sile.
Jačanje OS BiH Zabrinjavajuće: Njemačka militarizira BiH
Tehnički sporazum za podršku infrastrukturnih radova, u vrijednosti od 1.470.000 eura, obuhvata projekte uređenja infrastrukture i objekata na šest lokacija na kojima borave pripadnici OS BiH.
Projekti su namijenjeni za izgradnju stražarnice i zamjenu vanjske rasvjete u kasarni "Zaim Imamović" u Pazariću, zamjenu vanjske rasvjete u kasarnama "Božan Šimović" u Čapljini, "Dubrave" u Živinicama, "Rajlovac" u Sarajevu, postavljanje sistema video nadzora sa posebnom infrastrukturom u skladištu naoružanja "Grabež" u Bihaću, te renoviranje i preuređenje objekta za smještaj vojnika u kasarni "Mato Lučić Maturica" u Kiseljaku.
Sredstva iz tehničkog sporazuma za podršku nabavke uniformi u vrijednosti od 1.500.000 eura će biti namijenjena za opremanje Bataljunske grupe lakog pješaštva OS BiH.
Premijer TŽ se hvali nekakvim oklopnim vozilima koji svaki pješak može za 2 minute uništiti. Ova vozila će inače biti u sastavu policije TŽ. Slika je inače iz Luke Ploče.
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.