HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 18:11.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 121 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Vojska Europe
PostPostano: 06 svi 2021, 09:41 
Offline

Pridružen/a: 28 tra 2021, 18:34
Postovi: 211
DrMag je napisao/la:
forumaš_bih je napisao/la:
A kod vas lupetanje i što je babi milo to joj se i snilo.
Karadžić je kao i većina njihove "elite" u Hagu.


Šta je ostvario? Koji mu je bio cilj, znaš li uopće?
Jbg moramo priznati da je Karadzic ipak ostvario cilj, i da vjerojatno sa lakocom podnosi robiju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska Europe
PostPostano: 06 svi 2021, 09:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Nauci se citirati.


Cilj cista srpska zemlja na prostoru ex SRBiH.

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska Europe
PostPostano: 06 svi 2021, 09:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20462
Robbie MO je napisao/la:
forumaš_bih je napisao/la:
:smijeh


Samo da se dušman ne raduje. Zlatna medalja u kiselim osmijesima i sljedećoj odbojci (selektor: Karadzic), kad vec nema nijedne Olimpijske.

Kakogod score 2021 godine, iako je tek pocela, je za sada:

-EU preuzima BIH diplomatski (OHR)
-EU postaje jedina vojna sila koja smije intervenirati po BiH
-Bidenova administracija vas tjera da potpišete Covicu izborni zakon (koji Hrvatima vise i nije bitan, jer je Plan A raspad)

Ne želim vam kvariti mood ali plan A nikad nije bio raspad.
Niti će biti ako se provede izborni, raspad bi bio u planu samo ako se izborni izignorira i ostane mrtvo slovo na papiru a Bošnje 2022. silom nešto probaju a već znamo od toga nema ništa.

I Milanović i Plenković vam žele BiH utrpati u EU da Hrvatska ima veći utjecaj tamo. I vi bi trebali svi zdušno navijait da se to desi, udio Hrvata bi nakon 10 godina EU za sve narode skoćio doslovno preko noći na 20% ako ne i više.

A vojne intervencije EU, nemojte se u to uzdati, samo u HV.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska Europe
PostPostano: 06 svi 2021, 10:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2020, 15:23
Postovi: 3165
forumaš_bih je napisao/la:
Jedina vojska koja smije doči u BiH je EU vojska.
:smijeh :smijeh
Ovo treba skupljati da ljudi vide kakav tip razmišljanja postoji i na šta sve frustracije mogu udariti.
Iskreno jel se ti liječiš na ovaj način ili vlastitom puku na forumu dižeš moral?
Razumjet ću ako je bilo šta od ovo dvoje. :smijeh

Mi smo državljani EU i naša vojska će nas braniti. Ti mujo umjesto da se usereš što Hrvati BiH dobivaju ovakvo pojačanje ti izigravaš Boga i dociraš s visine.
slika

_________________
Srpsko-hrvatski svijet


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska Europe
PostPostano: 06 svi 2021, 10:20 
Offline

Pridružen/a: 28 tra 2021, 18:34
Postovi: 211
Gazda je napisao/la:
forumaš_bih je napisao/la:
Jedina vojska koja smije doči u BiH je EU vojska.
:smijeh :smijeh
Ovo treba skupljati da ljudi vide kakav tip razmišljanja postoji i na šta sve frustracije mogu udariti.
Iskreno jel se ti liječiš na ovaj način ili vlastitom puku na forumu dižeš moral?
Razumjet ću ako je bilo šta od ovo dvoje. :smijeh

Mi smo državljani EU i naša vojska će nas braniti. Ti mujo umjesto da se usereš što Hrvati BiH dobivaju ovakvo pojačanje ti izigravaš Boga i dociraš s visine.
slika

Smijemo vam se
Dok vi tj Hrvatska kupi avione mi će u vlastitoj namjenskoj moći praviti pencilin za iste.
Neće biti potrebe da kupujemo od nekog ili da nam se poklanja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska Europe
PostPostano: 06 svi 2021, 10:25 
Offline

Pridružen/a: 28 tra 2021, 18:34
Postovi: 211
DrMag je napisao/la:
Nauci se citirati.


Cilj cista srpska zemlja na prostoru ex SRBiH.

Cilj je bio bar 70% BiH koji bi postao nezavisna zemlja. Sa skoro svim većim gradovima uključujući i Tuzlu.
Dns imaju manje od 900 k ljudi u genocidnom dijelu BiH koji je po glavi stanovnika duplo zaduženiji od FBiH. Bez privrede, sa ogromnim dugom, sa zaduženjima po strašnim kamatama. Uz sve to enitet je presječen na pola i nikada neće biti država bez rata.
Zbog toga ostatak svog života provesti u haškom kazamatu umjesto da uživa šetajući unuke. E za to treba biti debil.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska Europe
PostPostano: 06 svi 2021, 10:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2020, 15:23
Postovi: 3165
forumaš_bih je napisao/la:
Gazda je napisao/la:
Mi smo državljani EU i naša vojska će nas braniti. Ti mujo umjesto da se usereš što Hrvati BiH dobivaju ovakvo pojačanje ti izigravaš Boga i dociraš s visine.
slika

Smijemo vam se
Dok vi tj Hrvatska kupi avione mi će u vlastitoj namjenskoj moći praviti pencilin za iste.
Neće biti potrebe da kupujemo od nekog ili da nam se poklanja.

Zar je istina toliko teška da moraš skakati s teme? Tko ovdje spominje Hrvatsku naravno mi kao državljani RH imamo na raspolaganju i Hrvatsku vojsku ali ja ovdje govorim o EU vojsci, a ta tzv namjenska moć pripada i nama mi sam državljanin i BiH i RH i EU, tako da mujo kako god okreneš donji si, jedini spas je anatolija.

_________________
Srpsko-hrvatski svijet


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska Europe
PostPostano: 06 svi 2021, 10:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
forumaš_bih je napisao/la:
DrMag je napisao/la:
Nauci se citirati.


Cilj cista srpska zemlja na prostoru ex SRBiH.

Cilj je bio bar 70% BiH koji bi postao nezavisna zemlja. Sa skoro svim većim gradovima uključujući i Tuzlu.
Dns imaju manje od 900 k ljudi u genocidnom dijelu BiH koji je po glavi stanovnika duplo zaduženiji od FBiH. Bez privrede, sa ogromnim dugom, sa zaduženjima po strašnim kamatama. Uz sve to enitet je presječen na pola i nikada neće biti država bez rata.
Zbog toga ostatak svog života provesti u haškom kazamatu umjesto da uživa šetajući unuke. E za to treba biti debil.



OK, gledaj ovako: Cilj Karadzica je bio 70% SRBiH, Cilj Alije Izetbegovica je bio 100% SRBiH. Tko je izvukao maximum, a ko minimum?

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska Europe
PostPostano: 06 svi 2021, 10:42 
Offline

Pridružen/a: 22 tra 2021, 09:15
Postovi: 665
Sad nam prijete i EU vojskom. Kakve ništarije ovo je komedija. "Dovest cemo vam mi EU vojsku :2guns "
Sad je tek jasno kakva je vaša moć, odnosno nemoć.
Od EU vojske naravno nema ništa, niko neće dopustit da Njemačka i vojno preuzme Evropu.
I dalje se za sve na svijetu pita Amerika, i administracija naseg prijatelja Bidena. Al sto reko ovaj moj, treba ovo sacuvat da vas poslije mozemo ismijavat. Ja sam vec napravio screenshotove :bihzastava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska Europe
PostPostano: 06 svi 2021, 10:44 
Offline

Pridružen/a: 28 sij 2021, 20:02
Postovi: 2143
Niti je cilj bio 70% već 64% niti je Tuzla ikad trebalo da završi u RS.
Uostalom, Skupština RS je javno proglasila ratne ciljeve Srba u BiH. Može se lako pronaći.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska Europe
PostPostano: 06 svi 2021, 10:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
forumaš_bih je napisao/la:
Bez privrede,



-Stopa nezaposlenosti
1.Nezaposlenost u Republici Sprskoj 29,9%
2.Nezaposlenost u FBIH 33,9%

-Prosečne plate
1.Prosečna plata u Republici Srpskoj 984KM ili 503€
2.Prosečna plata u Federaciji 947KM

....

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska Europe
PostPostano: 06 svi 2021, 10:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
Riquelme je napisao/la:
I dalje se za sve na svijetu pita Amerika, i administracija naseg prijatelja Bidena. Al sto reko ovaj moj, treba ovo sacuvat da vas poslije mozemo ismijavat. Ja sam vec napravio screenshotove :bihzastava


Hamerika ne može da natera Vučića da isporuči Vjericu Radetu Hagu.. :)

Nemačka ih ne hebe 2%
Gradi Severni tok 2 i pita ima li možda i trojka.

Evropa je stara kurvica.

Menja pimpa uveliko.
Hamerika je bivši pimp, a Kina budući.
A vi budući Hujguri.. :)


.

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska Europe
PostPostano: 06 svi 2021, 10:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2020, 15:23
Postovi: 3165
Riquelme je napisao/la:
Sad nam prijete i EU vojskom. Kakve ništarije ovo je komedija. "Dovest cemo vam mi EU vojsku :2guns "
Sad je tek jasno kakva je vaša moć, odnosno nemoć.
Od EU vojske naravno nema ništa, niko neće dopustit da Njemačka i vojno preuzme Evropu.
I dalje se za sve na svijetu pita Amerika, i administracija naseg prijatelja Bidena. Al sto reko ovaj moj, treba ovo sacuvat da vas poslije mozemo ismijavat. Ja sam vec napravio screenshotove :bihzastava

Pazi ti tog podaničkog mentaliteta "USA neće dopustiti da Europa vojno preuzme Europu", vi svaki dan sve više pokazujete da niste nikakvi europljani već obični anadolci. A evo mog pitanja tebi, ako je EU u interesu stabilna i europska jugoistočne Europa, šta je onda Americi u interesu, ako znamo da nemaju isto stajalište po tom pitanju, prije će biti da Amerika želi održati tenzije radi vojnog nadmetanja koji puni kasu Amerike, a naravno još bitnije slabi utjecaj Europskog kontinenta, Britanci su izabrali biti podanici, tko je sljedeći?

_________________
Srpsko-hrvatski svijet


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska Europe
PostPostano: 06 svi 2021, 11:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20462
Riquelme je napisao/la:
Sad nam prijete i EU vojskom. Kakve ništarije ovo je komedija. "Dovest cemo vam mi EU vojsku :2guns "
Sad je tek jasno kakva je vaša moć, odnosno nemoć.
Od EU vojske naravno nema ništa, niko neće dopustit da Njemačka i vojno preuzme Evropu.
I dalje se za sve na svijetu pita Amerika, i administracija naseg prijatelja Bidena. Al sto reko ovaj moj, treba ovo sacuvat da vas poslije mozemo ismijavat. Ja sam vec napravio screenshotove :bihzastava

Ovo sve ti je posljedica Trumpove vladavine 4 godine. Europa se navikla 70 godina spavati pod NATO okriljem i sada je i zadnjim naivcima jasno da to tako više ne ide. I prije Trumpa su se javljale ideje o EU vojsci, razvoju EU naoružanja i smanjenju ovisnosti o Americi, sada je to Mainstream.

Amerika će sve manje biti uključena u Europi, a ako BiH uđe u EU, ona će u potpunosti biti Europsko pitanje.

Nitko od velikih ne gleda Hrvatske-Muslimanske-Srbijanske želje i probleme kao nešto što moraju rješavati nego kao pijune za svoj interes.

I EU i AMerikanci sada igraju na Hrvatsku kartu, amerika ima puno bitnijih problema i trpanje BiH u EU bi istrglo ovo područje iz ralja Rusije, imalo bi stabilizirajući učinak a amerikanci bi se mogli posvetiti nećem drugom. Preočito je da im se više ne da nadotezati, ni jednima ni drugima.

Hrvatska cilja progurati izborni, zatim progurati reformu ustroja države i nakon toga BiH u EU. Možete uskočiti na taj vlak ili ga možete kočiti oba izbora imaju posljedice.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska Europe
PostPostano: 06 svi 2021, 11:12 
Offline

Pridružen/a: 28 tra 2021, 18:34
Postovi: 211
Grobar je napisao/la:
forumaš_bih je napisao/la:
Bez privrede,



-Stopa nezaposlenosti
1.Nezaposlenost u Republici Sprskoj 29,9%
2.Nezaposlenost u FBIH 33,9%

-Prosečne plate
1.Prosečna plata u Republici Srpskoj 984KM ili 503€
2.Prosečna plata u Federaciji 947KM

....

Hahaha. Ne lupetaj što ne znaš.
Kao prvo, u RS topli obrok i prijevoz nemaju status neoporezivih naknada, već su dio plaće radnika, što dijelom podiže osnovicu. Ne treba zaboraviti da je, također, niža stopa doprinosa na plaće u RS, ali uz povećanje porezne osnovice, što je, dijelom, također podiglo prosječnu plaću – pojasnio je Hadžić.
Dodao je da, osim ovih mjera, u RS je minimalna plaća podignuta na viši nivo nego u FBiH te je, također, veći neoporezivi dio, tako da radniku ostaje više novca.
Elem sve moguće vam je propalo ili ste prodali. Zdrsvstbo duguje milijardu. Šume propale i gracaju u dugovima, željeznice propale, telekom prodat i td.
Plitka pamet moj čedo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska Europe
PostPostano: 06 svi 2021, 11:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
Dobro..


forumaš_bih je napisao/la:
Bez privrede,



-Stopa nezaposlenosti
1.Nezaposlenost u Republici Sprskoj 29,9%
2.Nezaposlenost u FBIH 33,9%


Šta sad kaže Hadžič.. ? :laugh


.

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska Europe
PostPostano: 06 svi 2021, 11:17 
Offline

Pridružen/a: 28 tra 2021, 18:34
Postovi: 211
DrMag je napisao/la:
forumaš_bih je napisao/la:
Cilj je bio bar 70% BiH koji bi postao nezavisna zemlja. Sa skoro svim većim gradovima uključujući i Tuzlu.
Dns imaju manje od 900 k ljudi u genocidnom dijelu BiH koji je po glavi stanovnika duplo zaduženiji od FBiH. Bez privrede, sa ogromnim dugom, sa zaduženjima po strašnim kamatama. Uz sve to enitet je presječen na pola i nikada neće biti država bez rata.
Zbog toga ostatak svog života provesti u haškom kazamatu umjesto da uživa šetajući unuke. E za to treba biti debil.



OK, gledaj ovako: Cilj Karadzica je bio 70% SRBiH, Cilj Alije Izetbegovica je bio 100% SRBiH. Tko je izvukao maximum, a ko minimum?

Alija je htio državu a ne frtalj. Frtalj je mogao i 93-e dobit.
On je htio cjelovitu državu a unutrašnje uređenje će se već frizirat. Duga je ovo utakmica.
Srbi su htjeli državu nezavisnu sa najvećim dijelom onog što vrijedi od resursa. Jedino vrijedno je Posavina. Duduše i nju ne koriste jer im je i poljoprivreda pukla. Ostale su šume, a tu su ogromni dugovi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska Europe
PostPostano: 06 svi 2021, 11:18 
Offline

Pridružen/a: 28 tra 2021, 18:34
Postovi: 211
Grobar je napisao/la:
Dobro..


forumaš_bih je napisao/la:
Bez privrede,



-Stopa nezaposlenosti
1.Nezaposlenost u Republici Sprskoj 29,9%
2.Nezaposlenost u FBIH 33,9%


Šta sad kaže Hadžič.. ? :laugh


.

To je zvanično. Bog sami zna koliko ljudi radi na divlje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska Europe
PostPostano: 06 svi 2021, 11:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
forumaš_bih je napisao/la:
Elem sve moguće vam je propalo ili ste prodali. Zdrsvstbo duguje milijardu. Šume propale i gracaju u dugovima, željeznice propale, telekom prodat i td.
Plitka pamet moj čedo.



Aaaaaa..

Ovo tek sad vidim.
Pöturice nepismena, cela RS duguje 2,5mlrd€ ukupno..
To Srbija zaradi za pola godine.. :)

Drugo,
Hoćeš zdravstvo?

Vas je Sebija izgonecidisala više nego Ratko. :D
Vučić vas pelcuje svinjskim želatinom i svetom vodicom.


Idi pokri se tim klempavim ušima, jer ni za ćebe nemate.

Pad BDP-a u Federaciji ove godine je 6% a u RS 3,5%..

Kmeeeee..


.

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska Europe
PostPostano: 06 svi 2021, 11:22 
Offline

Pridružen/a: 28 tra 2021, 18:34
Postovi: 211
zbl je napisao/la:
Niti je cilj bio 70% već 64% niti je Tuzla ikad trebalo da završi u RS.
Uostalom, Skupština RS je javno proglasila ratne ciljeve Srba u BiH. Može se lako pronaći.

Kažu da ni Bihać nije bio cilj, ali je eto Alija za svaki slučaj platio 40 miliona da ga se ne osvaja. :smijeh
Za uzvrat su Srbi opet napadali i poginulo je mnogo srpskih vojnika. Čak je sve elitno što ima dovođeno iz Srbije da se grad uzme.
Ako je 40 miliona vrednije od ijednog života srpskog vojnika teško vama. Trebali ste trošit te pare u miru kad su ljudi već platili da ih ne napadate. :smijeh


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska Europe
PostPostano: 06 svi 2021, 11:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
forumaš_bih je napisao/la:
Grobar je napisao/la:
Dobro..





-Stopa nezaposlenosti
1.Nezaposlenost u Republici Sprskoj 29,9%
2.Nezaposlenost u FBIH 33,9%


Šta sad kaže Hadžič.. ? :laugh


.

To je zvanično. Bog sami zna koliko ljudi radi na divlje.


:laugh

Kmeeee.

Svi imaju na divlje..

Kmeeeee...

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska Europe
PostPostano: 06 svi 2021, 11:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
forumaš_bih je napisao/la:
DrMag je napisao/la:


OK, gledaj ovako: Cilj Karadzica je bio 70% SRBiH, Cilj Alije Izetbegovica je bio 100% SRBiH. Tko je izvukao maximum, a ko minimum?

Alija je htio državu a ne frtalj. Frtalj je mogao i 93-e dobit.
On je htio cjelovitu državu a unutrašnje uređenje će se već frizirat. Duga je ovo utakmica.
Srbi su htjeli državu nezavisnu sa najvećim dijelom onog što vrijedi od resursa. Jedino vrijedno je Posavina. Duduše i nju ne koriste jer im je i poljoprivreda pukla. Ostale su šume, a tu su ogromni dugovi.


Zavaravas se, Srbi su dobili drzavu u drzavi, doci ce dan kada ce se uz odobrenje svijeta odcijepiti i pripojiti srbiji. Vama ostaje frtalj bosne i to je to.

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska Europe
PostPostano: 06 svi 2021, 11:32 
Offline

Pridružen/a: 28 tra 2021, 18:34
Postovi: 211
Grobar je napisao/la:
forumaš_bih je napisao/la:
Elem sve moguće vam je propalo ili ste prodali. Zdrsvstbo duguje milijardu. Šume propale i gracaju u dugovima, željeznice propale, telekom prodat i td.
Plitka pamet moj čedo.



Aaaaaa..

Ovo tek sad vidim.
Pöturice nepismena, cela RS duguje 2,5mlrd€ ukupno..
To Srbija zaradi za pola godine.. :)

Drugo,
Hoćeš zdravstvo?

Vas je Sebija izgonecidisala više nego Ratko. :D
Vučić vas pelcuje svinjskim želatinom i svetom vodicom.


Idi pokri se tim klempavim ušima, jer ni za ćebe nemate.

Pad BDP-a u Federaciji ove godine je 6% a u RS 3,5%..

Kmeeeee..


.



I tu nemaš pojma.
Stanje javne zaduženosti Bosne i Hercegovine 31. decembra 2020. godine iznosilo je 12 milijardi 154,56 miliona konvertabilnih maraka (6,19 milijardi eura).

U ukupnom stanju javne zaduženosti entitet Federacija Bosne i Hercegovine učestvuje sa 51,14 posto, entitet Republika Srpska sa 47,91 posto, institucije Bosne i Hercegovine sa 0,52 posto, a Brčko distrikt sa 0,44 posto, navodi se u saopćenju iz Vijeća ministara Bosne i Hercegovine.
Skoro 3 milijarde, plus 300 miliona eura od neki dan + kamata na te novce.
Kmeeee
Zdravstvo? Nemate kardiologa dovoljno u BL a pričaš o Sebiji. Ljudi koji su juče napustili KCUS samo će preći u Opću bolnicu. Kmeeee
Hajde sad u obor kod svinja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska Europe
PostPostano: 06 svi 2021, 11:33 
Offline

Pridružen/a: 28 sij 2021, 20:02
Postovi: 2143
forumaš_bih je napisao/la:
zbl je napisao/la:
Niti je cilj bio 70% već 64% niti je Tuzla ikad trebalo da završi u RS.
Uostalom, Skupština RS je javno proglasila ratne ciljeve Srba u BiH. Može se lako pronaći.

Kažu da ni Bihać nije bio cilj, ali je eto Alija za svaki slučaj platio 40 miliona da ga se ne osvaja. :smijeh
Za uzvrat su Srbi opet napadali i poginulo je mnogo srpskih vojnika. Čak je sve elitno što ima dovođeno iz Srbije da se grad uzme.
Ako je 40 miliona vrednije od ijednog života srpskog vojnika teško vama. Trebali ste trošit te pare u miru kad su ljudi već platili da ih ne napadate. :smijeh


Cilj je bio granica na Uni, što znači dio grada Bihaća.
Govorio si o Tuzli a ne o Bihaću.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska Europe
PostPostano: 06 svi 2021, 11:39 
Offline

Pridružen/a: 22 tra 2021, 09:15
Postovi: 665
Op op opa dolazi Evropa
Sad će da nas biju sile njene milicije :clap :clap :clap


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 121 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, Hagresor, Naša Kvačica, nesorta, NikolaZagreb i 281 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO