HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 12:08.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 143 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Zabraniti koncert?
da 73%  73%  [ 32 ]
ne 27%  27%  [ 12 ]
Ukupno glasova : 44
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Zabrana koncerta Dine Merlina u Ljubuškom ?!
PostPostano: 16 lis 2009, 14:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18538
globalni_dzihad je napisao/la:
Pusti na trenutak legendarne Čavoglave koje su slika jednog (prošlog) vremena i poslušaj Thompsonov pretposljednji album "Bilo jednom u Hrvatskoj" :palacgore2 !

Nisam vjernik, ne slažem se sa Markovim političkim pogledima baš 100%, nisam baš ni potpuno pravovjerni Hrvat (prema kriterijima pojedinih forumskih "ljutih Hrvata") ali za ovaj album mogu samo reći: masterpiece :palacgore1 :smajl007 :zivili !!!

Najbolji album od 90 do danas na ex-Yu prostorima, u svakom slučaju. A tek koncerti, praznik za oči i uši! Takve koncerte više ni olinjali Pink Floyd nije u stanju napraviti, vjeruj mi :zivili


Ne kažem ja da Marko me može napraviti i neki dobar album, ali sve što do mene dopire preko medija a tiče se njegove ličnosti, povezano je za političkim kontraverzama. :neznam

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabrana koncerta Dine Merlina u Ljubuškom ?!
PostPostano: 16 lis 2009, 15:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lip 2009, 00:14
Postovi: 235
Lokacija: Gluha Bukovica, džamijska svlačionica
aleksije radicevic je napisao/la:
Ne kažem ja da Marko me može napraviti i neki dobar album, ali sve što do mene dopire preko medija a tiče se njegove ličnosti, povezano je za političkim kontraverzama. :neznam


Kontroverzi ima ali mi se čini da su mu ih više prišili dušmani nego što je to stvarno tako. Recimo, i ja se pobunim na njegove odvale tipa "loša bila 45-a", "nemoj ići lijevo nego samo ko tele desno", "čuvaj se komunista, Šejtana i masona :utege " i sl.

Nego, pogledaj ovaj skoro genijalni spot do kraja pa mi reci kako ti se čini:

http://www.youtube.com/watch?v=4DoVM1Yhfnk

_________________
biće Treći, biće...

------------------------------------
http://www.youtube.com/watch?v=fWI0f-DFJ9E

http://www.putvjernika.com/
http://www.islambosna.ba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabrana koncerta Dine Merlina u Ljubuškom ?!
PostPostano: 16 lis 2009, 15:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lis 2009, 12:36
Postovi: 2103
Lokacija: grad
globalni_dzihad je napisao/la:
Hrvat je napisao/la:
Ne znam jel se dobro sjećam, ali mislim da je Hadži.itd., ono kad je bio kod Stankovića na NU2, rekao da nema ništa protiv trećeg hrvatskog entiteta u BiH.


:smajl010

Imaš li kakav link o tome? Iskreno sumnjam da bi se iti jedan bošnjački političar usudio takvo nešto nešto izjaviti jer bi to bio politički samoubilački napad na samoga sebe.

Link na sunce :zivili !
Ta emisija je bila 2007.
Tražio sam po youtubeu, ali nitko nije stavio cijelu emisiju, nego samo pojedine dijelove...

...ali sam našao ovo
http://www.poskok.info/index.php?option ... 0&Itemid=2

_________________
Nacionalizam je ideologija i pokret koji ističe interese i prava nacije, ponajprije njezino pravo na samoodređenje.

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabrana koncerta Dine Merlina u Ljubuškom ?!
PostPostano: 16 lis 2009, 16:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 17:27
Postovi: 6018
Lokacija: Generalni konzulat HR HB za Slavoniju i Baranju
globalni_dzihad je napisao/la:
Nego, jedno pitanje za dame i gospodu iz RS-a i Srbije: sluša li se Thompson (makar i kradom) u RS-u i Srbiji? Ovo me fakat interesira i odavno priželjkujem da čujem odgovor iz prve ruke :zivili

Evo dokaz da je Thompson bio popularan i među Srbima u bivšoj tzv. RSK (Glina):

http://www.youtube.com/watch?v=BXm6BzBH ... re=related

:aleale :hrvatinic


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabrana koncerta Dine Merlina u Ljubuškom ?!
PostPostano: 16 lis 2009, 16:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lip 2009, 00:14
Postovi: 235
Lokacija: Gluha Bukovica, džamijska svlačionica
Hrvat je napisao/la:
globalni_dzihad je napisao/la:

:smajl010

Imaš li kakav link o tome? Iskreno sumnjam da bi se iti jedan bošnjački političar usudio takvo nešto nešto izjaviti jer bi to bio politički samoubilački napad na samoga sebe.

Link na sunce :zivili !
Ta emisija je bila 2007.
Tražio sam po youtubeu, ali nitko nije stavio cijelu emisiju, nego samo pojedine dijelove...

...ali sam našao ovo
http://www.poskok.info/index.php?option ... 0&Itemid=2



Hvala za ovaj odlični link koji dosta toga objašnjava :palacgore1

_________________
biće Treći, biće...

------------------------------------
http://www.youtube.com/watch?v=fWI0f-DFJ9E

http://www.putvjernika.com/
http://www.islambosna.ba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabrana koncerta Dine Merlina u Ljubuškom ?!
PostPostano: 16 lis 2009, 16:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23301
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Zabrana jedino iz sigurnosnih razloga po procjeni policije. Inače sam općenito protiv zabrana, jer nose samo dodatna inaćenja i konfrontacije.

Rizik može biti dolazak ljudi sa strane u Ljubuški iz daljih mjesta.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabrana koncerta Dine Merlina u Ljubuškom ?!
PostPostano: 16 lis 2009, 18:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 srp 2009, 14:47
Postovi: 889
lider30 je napisao/la:
Zabrana jedino iz sigurnosnih razloga po procjeni policije. Inače sam općenito protiv zabrana, jer nose samo dodatna inaćenja i konfrontacije.

Rizik može biti dolazak ljudi sa strane u Ljubuški iz daljih mjesta.


Ljudi moji, ma sto je vama da govorite o principima, pa naravno da je vecina Hrvata svjetlosnim godinama biliza ideji demokracije, stoga protiv zabrana, ali to ovdje nije tema.

Zabranom Thomsonova koncerta ( rekoh skoro da je bio u S. Americi...zvucao je fantasticno..nista do domoljublja i dobra ukusa, ni rijech o boljsevicima ili islomofasitima) talibani salju poruku da oni odlucuju o tome tko je fasist u BIH a tko nije.

Mi smo sa muslimanima u ratu u kome se jos uvijek ne puca, ali stmo u ratu. Stoga je lakrdija uopce pitati se o tome da li cemo kripto-talibana zabraniti, pa naravno da hocemo. Mora se, mora se njima poceti vracat istom mjerom. Kao sto smo se vec usaglasili , nakon Sirokog, mi okrecemo drugi list. Oni nama, mi njima.

U protivnom ce nam za 2-3 godine zabranit da stojima kad se na ulici sretnemo, no cemo morat cucat i uz to jos i nosit beretke, jer kao sto dobro znamo, samo fasisti stoje i pricaju bez beretki. Malo po malo pa ce nas pocet koristit ko taxi, kao sto su radili u proslosti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabrana koncerta Dine Merlina u Ljubuškom ?!
PostPostano: 16 lis 2009, 18:30 
Offline

Pridružen/a: 16 lip 2009, 13:37
Postovi: 900
Jel dolazio Merlin u Beograd?

Pitam jer su mnogi bosnjacki pjevaci nakon rata zaklinjali se da vise nikada nogom nece krociti u agresorski Beograd, a danas ne izlaze iz istoga. Kemal Monteno recimo, taj se kleo u djecu da vise nikada nece u Srbiju, a danas cujem tamo je redovan gost, iznose ga sa Skadarlije.

Ili Hanka, ali ona je posebna prica, pocetkom rata je par puta ulijegala u JNA vojne zrakoplove na sarajevskom aerodromu (njima su brojni Srbi odlazili u Beograd), sa namjerom da zbrise u Beograd gdje je cekala jaranica Neda Ukraden, ali avaj, svaki put i nju i torbe Srbi izbace iz aviona :D nakon par propalih pokusaja bijega, Hanka ostaje u Sarajevu, zloglasni Caco je mobilizira da pjeva njegovim "junacima" po rovovima i pravi im pite (moguce da im je moral dizala i na druge nacine, carsija je svasta pricala ali ajde znaj sta je istina) i Hanka postaje velika bosnjakinja koja se grozi Beograda i agresorskog naroda, i njena noga u Srbije vise krociti nece.
Zadnjih godina ne izlazi iz svog stana u Beogradu, a vjerovatno i pjeva po Srbiji, ko zna.

Merlin ako nije dolazio, sigurno mu nije ponudjena prava cijena, vjera se vise ne prodaje za saku pilava, Srbi, znate :D sad je to malo skuplje :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabrana koncerta Dine Merlina u Ljubuškom ?!
PostPostano: 16 lis 2009, 20:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
A i mnogi nasi nemaju nista protiv kad pjevaju u srbiji...istina, oni koji rekose da nece nikad kao Oliver , Tereza, oni drze do svoga

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabrana koncerta Dine Merlina u Ljubuškom ?!
PostPostano: 16 lis 2009, 20:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 00:05
Postovi: 13352
Tulkas je napisao/la:
A i mnogi nasi nemaju nista protiv kad pjevaju u srbiji...istina, oni koji rekose da nece nikad kao Oliver , Tereza, oni drze do svoga



I to je jedna vrsta poze. Daju sebi na značaju, u stilu - vi me zovite a ja baš neću. Kao da ćemo ovde crći bez njih.
Protiv Tereze nemam ništa, da se razumemo. Ona je institucija za sve ostale.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabrana koncerta Dine Merlina u Ljubuškom ?!
PostPostano: 16 lis 2009, 20:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Oni barem nisu licemjeri.. Razumijes, to je poanta moga posta... Normalno da nece crci niko bez njih, ali i njih ocigledno zabole ko sta komentira..

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabrana koncerta Dine Merlina u Ljubuškom ?!
PostPostano: 16 lis 2009, 21:24 
Offline

Pridružen/a: 16 lis 2009, 21:09
Postovi: 7
preuzeli ste vijest sa pogrešnog portala, portala čiji je admin sam zaključio kako je zaključio, ja vam sada donosim tekst u cijelosti, bez poziva na mržnju, i bez ikakvi prijetnji, odmah da znate koraci su kako je već izneseno trebali biti tipa misnog prosvjeda, ankete koju ste vi jedini pokrenuli i slično, nikom nije upućena prijetnja niti je to bio cilj, cilj je bio upozoriti na mogući dolazak istih navijača koji su bili u Širokom, pa je bolje spriječiti nego liječiti...




Hrvatska udruga navijača ''SKAUTI'' Ljubuški, te ostali istomišljenici, pozivaju na bojkot koncerta Dine Merlina u Ljubuškom!
Potaknuti novonastalom situacijom u Širokom Brijegu, te ponosom Hercegova roda, nećemo dopustiti da se održi ovaj provokativni koncert!!!

Kako drugačije shvatiti ovakvu angažiranost od strane organizatora, koji se potrudio postaviti plakate u tjednu kada HRVATSKI narod ovoga ''ljupkog'' kraja odaje počast jednom od svojih najvećih sinova HRVATSKOG roda. Našem fra Lovri Šitoviću (Ljubušaku), čovjeku koji je volio ovaj kraj i svoj hrvatski narod.
U ime svih onih kojima je stalo do ponosa Hrvata u Bosni, tražimo otkazivanje ovog provokativnog događaja!!!

U strahu od novih nereda, želimo upozoriti na moguće posljedice koje ovaj koncert za sobom vuče: mogući dolazak pripadnika navijačkih skupina, kao što su Horde zla, Red Army, Robijaši, Fanaticosi, koji prate Merlina na njegovim turnejama po Bosni. Velika većina njih je dokazala i pokazala što misle o nama Hrvatima, nama nasljednicima naših Zlatnih ljiljana od Kulina bana do predsjednika svih Hrvata, dr. Franje Tuđmana.

Gospodin Marko Perković Thompson je prodao 11.000 ulaznica za svoj humanitarni koncert koji je trebao biti održan u Sarajevu. Thompsonov koncert je trebao pomoći mladima Bosne, Sarajeva, a pogotovo olakšati ovom napaćenom narodu. Taj je koncert otkazan i nije održan u tzv. multietničkom Sarajevu radi huškača protiv svetog hrvatskog naroda.

Mislimo da je dosta ljubuške pasivnosti, tišine, te želimo dati do znanja svima onima koji misle da nas nema, da mogu kod nas i s nama raditi što ih volja, a sve na naš račun, neka svi znaju da smo mi mladi tu isto kao što su bili naši pradjedovi, djedovi, oci i kao što će biti naša djeca.

Neki ljudi svojim aktivnostima i raznim provokacijama manipuliraju našom poviješću, što možemo vidjeti na raznim internetskim portalima i o čemu nam mogu posvjedočiti razne TV-emisije.

Želimo poručiti i našim prijateljima muslimanima da ovo nije protiv njih već protiv onih koji su se umiješali i bez obzira na sve žele nametnuti svoje stavove koji su pogubni kako za jedne tako i za druge, a najviše dolaze od strane tzv.''muslimanskih intelektualaca'' kao što su : Mustafa Cerić, muftija mostarski Seid ef. Smajkić, ''akademik'' Muhamed Filipović...
Zar je koncert Dine Merlina morao biti najavljen više od mjesec dana prije?!
Opet se pitamo otkud tolika angažiranost od istog organizatora, koji je ugasio Ljubuško estradno ljeto svojim načinom rada i ostavio mlade, kao i ostala ''gospoda Ljubuškog'', na milost i nemilost ulice, bez bilo kakva sadržaja, bez budućnosti!?

Isti organizator je i prije organizirao koncerte, a nije ih znao najaviti ni par dana prije početka samog koncerta. Kako shvatiti njegovu, mi osobno mislimo NJIHOVU, angažiranost oko koncerta pod nazivom ''Ispočetka''?!

''Ispočetka'' je termin za što?!Što ta riječ treba značiti u tjednu i nakon otkrivanja spomenika sinu hrvatske majke - fra Lovri Ljubušaku?

Vjerujemo da organizator neće htjeti otkazati koncert, ali mi zato apeliramo na ljude koji za to imaju ovlasti da ih iskoriste i otkažu koncert, koji je i prijetnja narušavanju javnog reda i mira!

Mi ovime nećemo stati, ustrajati ćemo u svome cilju, te ako organizator ne otkaže koncert, poduzet ćemo daljnje ''korake'' koji su već pripremljeni!

Pozivamo sve Ljubuške udruge i ostale koji to žele da se oglase o svom stavu i svom viđenju oko ovog koncerta, te se nadamo još većoj podršci građana Ljubuškog koju i sada već imamo!


Hrvatska udruga navijača ''SKAUTI'' Ljubuški :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabrana koncerta Dine Merlina u Ljubuškom ?!
PostPostano: 16 lis 2009, 21:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68940
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Zahvaljujemo Skautima na obrazloženju. :HercegBosanac

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabrana koncerta Dine Merlina u Ljubuškom ?!
PostPostano: 16 lis 2009, 21:31 
Offline

Pridružen/a: 16 lis 2009, 21:09
Postovi: 7
vjerujte stalno kruže priče o mogućem dolasku red armya, hordi zla i ostlih, volio bih kada bi vi ovu anketu podjelili i sa drugima i još jednom hvala zato što jedini radi jedne rečenice ne linčujete po nama...
kao ostali internetski portali, koji su preuzeli vijest sa jedno rečenicom i komentarom tog istog admina.... Hvala vam još jednom jer nismo za nerede, niti za bilo kakve prijetnje...

zar nemamo pravo glasa, ako pišemo istinu i mislimo drukčije od manjine, al ljudi ipak manjine


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabrana koncerta Dine Merlina u Ljubuškom ?!
PostPostano: 16 lis 2009, 21:35 
Offline

Pridružen/a: 16 lis 2009, 21:09
Postovi: 7
http://www.jahu.net/videos/video/PTGHUy ... Srece.html
ovo ste vjerojatno već mogli vidjeti
kada je se već većina uhvatila oko thompsonaevo malo, kome je dino pjevao


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabrana koncerta Dine Merlina u Ljubuškom ?!
PostPostano: 16 lis 2009, 21:45 
Offline

Pridružen/a: 16 lis 2009, 21:09
Postovi: 7
na poskoku neće da puste komentare, kao da nikom nije upućena prjetnja, da nije samo thompson razlog, al jedan od razloga je i treba biti, zašto moramo uvjek biti pasivni....
navikli smo samo ma neka nema veze, ma pusti to, ma šta ima veze i slično...

neznamo tko je prijetio organizatoru, želio bih vas upoznati i sa njegovimradnjama.

čovjek nije organizirao koncert najmanje 7godina, a znate kako je organizirao, dovede pjevača naplati ulaznicu 10km, nako 1sat koncerta organizato iziđe na binu i kaže: koncert se nastavlja u njegovu kafiću koji je preko puta sportskog centra.
i sada odjednom koncert Dine Merlina, zašto mi smo samo pitali zašto baš on i pazite jo jednu zanimljivost, molim vas nikom neprjetimo, otvaranje spomenika Velikanu FRA LOVRI ŠITOVIĆU LJUBUŠAKU, organizator je se čak potrudio postaviti plakate u tom tjednu otvaranja spomenika, pod nazivom ISPOČETKA, super je ta pjesma al zar nije sve moglo biti drugačije, nadam se da znate tko je Fra Lovro Šitović, zar su se morali ti plakati baš tada postavljati.
još jedna stvar, organizator je neki dan rekao na radiju u svom monologu, kako najava koncerta nema veze sa širokim jesr je posstavio plakate prije nemilih događaja na brigu, e sada možemo postaviti još jedno pitanje, znamo da su događaji planirani, ranije i prije same utakmice


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabrana koncerta Dine Merlina u Ljubuškom ?!
PostPostano: 16 lis 2009, 21:45 
Offline

Pridružen/a: 16 lis 2009, 21:09
Postovi: 7
Bog i Hrvati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabrana koncerta Dine Merlina u Ljubuškom ?!
PostPostano: 17 lis 2009, 01:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 lip 2009, 08:42
Postovi: 2112
Lokacija: Beograd
globalni_dzihad je napisao/la:
Real gone je napisao/la:

I ja mislim. Zabrane su kontraproduktivne i totalno passe.
Za razliku od starog dobrog bojkota estradnih "umetnika" koji promiču autistične i kontroverzne političke poruke.


Zabrane su vrlo efikasne, za razliku od bojkota. Kada Sarajlije budu bojkotirale Thomsonov koncert (ali mu dozvolili isti) tada ćemo i mi bojkotirati Dinu.

Osim toga, kao dobar poznavatelj glazbe, odgovorno tvrdim da Dino nije napravio dobru pjesmu već 20 godina i da Ljubuškom uistinu nema šta kvalitetnog ponuditi.

Nego, jedno pitanje za dame i gospodu iz RS-a i Srbije: sluša li se Thompson (makar i kradom) u RS-u i Srbiji? Ovo me fakat interesira i odavno priželjkujem da čujem odgovor iz prve ruke :zivili


Dobra mu je ona obrada "kralju Dmitre Zvonimire", ali izjave o cetnickoj bandi nanose nam dusevni bol, ipak smo mi Srbi pacifisti.... :smajl037 :ujko

_________________
Čevo ravno, gnjijezdo junačko,
a krvavo ljudsko razbojište,
mnoge li si vojske zapamtilo,
mnoge li si majke ojadilo!
Ljudske su te kosti zatrpale,
ljudskom si se krvlju opjanilo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabrana koncerta Dine Merlina u Ljubuškom ?!
PostPostano: 17 lis 2009, 01:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Srbi Pacifisti = Srbija do Pacifika (Tihog oceana) :ujko

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabrana koncerta Dine Merlina u Ljubuškom ?!
PostPostano: 18 lis 2009, 18:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 srp 2009, 16:25
Postovi: 5508
globalni_dzihad je napisao/la:
Real gone je napisao/la:

Čuj, Thompsonu su najpoznatije numere ipak usmerene na nešto što je usko povezano sa vašim narodom.
Ako me pitaš je li dobar pevač - nije. Ali to ne znači da neću poslušati neku od nekolicine sasvim simpatičnih pesama, tipa: "Lijepa li si". :wink
U Srbiji do skoro on ipak nije bio toliko poznat široj javnosti, za razliku od Gibonnija na primer. On bi verovatno *ladno napunio Marakanu. :zubati :klanjam


Pogledaj ovaj tekst pa mi reci po čemu bi isti bio više u svezi sa Hrvatima nego sa bilo kojim narodom na svijetu?!

Citat:
Necu izdat ja

Kao stjena sto se neda
Zegama, divljim olujama
I ja nikad nedam se
Kroz stvarnost lutam

Zivot moj je poput hladne rijeke
Beskrajan i vijuga se
Iz nekog razloga neznana
Negdje ipak prestaje

Nisam sudac a ni mudrac
Tesko nosim to kamenje
To breme sjecanja
Na svojim ledima

Gdje god dodem, kud god prodem
Vec je netko odlucio
U ime onoga sto nas je stvorio
A nije se borio

Necu izdat ja, boga nikada
Necu gasit sunce, koje s neba sja

Necu zbog tebe, rukom na sebe
Jer ti me volis i ti se molis za mene


Pazi, nisam vjernik, ali ovo gore je genijalno, ako se mene pita

Evo i video pa poslušaj:

http://www.mojvideo.com/video-marko-per ... 23621b182f


Oook, u pravu si. :001_smile

p.s. čak je verovatno da bi s obzirom na stalna češanja mnogih suseda oko nas, i Srbija imala razloga da se loži na tekstove tipa "neka niko ne dira u moj mali dio svemira" :001_tongue

_________________
http://farm3.static.flickr.com/2158/217 ... 8538_b.jpg

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabrana koncerta Dine Merlina u Ljubuškom ?!
PostPostano: 18 lis 2009, 18:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 srp 2009, 14:47
Postovi: 889
http://www.youtube.com/watch?v=1lmFLXkk ... re=related


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabrana koncerta Dine Merlina u Ljubuškom ?!
PostPostano: 18 lis 2009, 18:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 20:42
Postovi: 941
Lokacija: Angloprc
daxt je napisao/la:

Dobra mu je ona obrada "kralju Dmitre Zvonimire", ali izjave o cetnickoj bandi nanose nam dusevni bol, ipak smo mi Srbi pacifisti.... :smajl037 :ujko


Zaboravio si reći goloruki pacifisti....s goloruko-pacifističkim tenkovima, haubicama, minama, kalašnjikovima, sabljama....

_________________
Montreal, Quebec, Canada hercegbosna.org, 72.55.146.19
Čuvajte se velikosrpskih lobista, musli kameleona, XD3-ovih operativaca te dvoličnih angloidnih moderatora koji imaju po više nickova.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabrana koncerta Dine Merlina u Ljubuškom ?!
PostPostano: 19 lis 2009, 08:16 
Offline

Pridružen/a: 03 lip 2009, 14:13
Postovi: 1747
Nisam za zabrane, naprotiv.
Na koncertu u, Travniku ili Novom Travniku nesjećam se točno, sa bine je poručio USTAŠE HAJDETE KUĆI. Mislim da bi u najmanju ruku bilo pošteno da mu jedna manja skupina sa natpisom ****** AJDE KUĆI dođe na koncert pa nek čitavu noć bulji u natpis i pjeva.

_________________
https://youtu.be/sJnJi5tcqxQ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabrana koncerta Dine Merlina u Ljubuškom ?!
PostPostano: 19 lis 2009, 10:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lis 2009, 12:36
Postovi: 2103
Lokacija: grad
ivica je napisao/la:
Nisam za zabrane, naprotiv.
Na koncertu u, Travniku ili Novom Travniku nesjećam se točno, sa bine je poručio USTAŠE HAJDETE KUĆI. Mislim da bi u najmanju ruku bilo pošteno da mu jedna manja skupina sa natpisom ****** AJDE KUĆI dođe na koncert pa nek čitavu noć bulji u natpis i pjeva.
Tko? Merlin?

_________________
Nacionalizam je ideologija i pokret koji ističe interese i prava nacije, ponajprije njezino pravo na samoodređenje.

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zabrana koncerta Dine Merlina u Ljubuškom ?!
PostPostano: 19 lis 2009, 10:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32122
ivica je napisao/la:
Nisam za zabrane, naprotiv.
Na koncertu u, Travniku ili Novom Travniku nesjećam se točno, sa bine je poručio USTAŠE HAJDETE KUĆI. Mislim da bi u najmanju ruku bilo pošteno da mu jedna manja skupina sa natpisom ****** AJDE KUĆI dođe na koncert pa nek čitavu noć bulji u natpis i pjeva.


U Novom nije,dvorana je u HR šapama :zubati


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 143 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Hagresor, Naša Kvačica, Patriota, Tomba17 i 293 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO