HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 ožu 2024, 08:28.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 129 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Zasto Hrvati biraju i trpe idiote i lazove na vlasti?
PostPostano: 09 sij 2019, 16:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
1986 je napisao/la:
ManInBlack je napisao/la:
Vjerujem da nije tocno izvjesce EU da RH ima najjadnije gospodarstvo ? Da smo 95 bili jaci od rumunjske i bugarske zajedno, a danas nas obje zemlje prestizu.

Moze biti da su zakoni ili ti propisi krivi za to?

Kao da je lako biti kunkurentan u 2. najjačoj ekonomiji svijeta.
Rumunjska i Bugarska su u EU ušli prije nas, njihova je sramota što se takmiče s nama koji smo ušli 2013.

I koja korist od toga što nas prestižu gospodarski kad hrvatski čovjek i dalje daleko bolje živi od Bugara i Rumunja

Samo treba strpljenja, znam i ja da smo daleko od države kakve moramo biti, ali to ne može preko noći. Krivci zašto rast nije krenuo ranije su SDP i udbaši iz HDZ-a Kosorica i Sanader. A s njima zajedno i udbaški mediji, pravosuđe i lopovi. Nikome od njih Hrvatska nije bila u interesu, nekima nije ni danas ali su nemoćni, izumrli ili maknuti s položaja. Izumirat će i dalje i postajat sve nemoćniji i iz Njemačke i Švedske gledat kako Hrvatska napreduje i lajat od ljubomore. U međuvremenu će ljudi poput tebe shvatit cijelu situaciju i prestat laprdat o HDZ-u, lopovima, uhljebima, Bandiću, Plenkoviću, Tuđmanu i Crkvi


Koliko jos strpljenja, je li dovoljno mojih 5 desetljeca ?

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto Hrvati biraju i trpe idiote i lazove na vlasti?
PostPostano: 09 sij 2019, 16:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
ManInBlack je napisao/la:
Koliko jos strpljenja, je li dovoljno mojih 5 desetljeca ?

Moja procjena je da će sredinom II. mandata ove vlade prosječna plaća biti 1000€, manjak radne snage će i dalje biti osjetan, u tom trenutku će krenuti povratak ovih što su ošli ili ćemo ih zamjeniti nekim drugim narodima, i dalje će biti više umrlih od rođenih ali razlika će biti mala. S trendom pada PDV-a, a rasta plaća, Hrvat će si sa svojom plaćom i sigurnim poslom za kojeg neće morati dugo čekati, moći priuštiti i auto i stan i zimovanje i ljetovanje, naravno u nekim granicama. A nastavkom pronatalitetne politike, život će biti puno jeftiniji u paru, odnosno kao obitelj. Uz Božju pomoć


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto Hrvati biraju i trpe idiote i lazove na vlasti?
PostPostano: 09 sij 2019, 17:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
Lijep san, zvuci kao kada starac masta o redovnom seksu.

I sta ce Hrvati u BiH boolje zivjeti, ako bolje zive Hrvati u RH ?

Jeste li svjesni da nismo u stanju bilo sta uraditi sto ce vratiti ponos, dostojanstvo i vjeru u zivot na ovim prostorim?

Covic danas u BL, umjesto u Buhinim Kucama!!! U SBK gdje su hdz hrvati kao neki faktor u vlasti, jos se nisu sjetili dizati optuznice protiv pocinitelja strasnih zlocina. I nece se sjetiti, jer ih nije briga.

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto Hrvati biraju i trpe idiote i lazove na vlasti?
PostPostano: 09 sij 2019, 17:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4209
Evo ja jucer cuo od prijatelj za posao u hladnjaci(nocna smjena) sa vocem koji je vrlo jednostavan i di se prakticki radi 6 sati jer po noci nema sefa pa se marenda jedan sat ;) dakle 7 sati radno vrijeme a placa 5 500 kn !
Na bausteli je 5000 za manuala a radi 10 sati.Inace ovo nije naglas receno nego mi taj radnik prica koa sada kad fali radne snage ti dolaziš šefu i daješ ultimatume "evo ja cu radit ali satnica je 28 kn".

Ko ima svoj stan ili kucu sa 5 500 mu nista nece falit po meni a i place ce sigurno rasti u hrvatskoj kao i gospodarstvo.
Hrvatska nema sta drugo radit nego se oporavljat i jacat sad kad smo usli u EU i NATO.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto Hrvati biraju i trpe idiote i lazove na vlasti?
PostPostano: 09 sij 2019, 17:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
Zašto pokretaču ove teme nastupaš kao da je Hrvatska nekada davno u svojoj prošlosti bolje gospodarski stajala i bila bolje vođena? Komentiraš kao da je Hrvatska nekada bila bogata i strateški iznimno vođena, pa ju sad unazađuju i sputavaju današnji politički lideri?

Hrvatska prema svim statističkim pokazateljima nikada nije bila po BDP-u bogatija nego danas. Hrvatska je u vrijeme Austro-ugarske bila teška provincija, 1910. je 90% Hrvata živjelo na selu, Dalmacija, Hercegovina i otoci su gladovali, masovno iseljavali u Ameriku. Komunisti koji su došli 1945., su opustošili Hrvatsku. Iza njih je ostala opljačkana privatna imovina i to: banke, zgrade, tvornice, manufakturne radionice, obrti, hoteli, autobusi, kamioni, osobni automobili, kuće, stanovi, građevinska zemljišta, seoska imanja itd. Nasljeđe juge su zajmovi koje Jugoslavija sa 22 milijuna stanovnika nije mogla vratiti, stravična inflacija sa puno nula za jednu DM. Usput nije bilo mesa, kave, šećera, ulja, pelena ,ponekad struje, benzina, a ko zadnji bjednici su građani u redovima u Trstu čekali da bi kupovali jedne obične traperice. Radnici su bježali raditi u Njemačku, a niti jedan Nijemac, nije došao raditi u Jugu. Imali smo i redove u trgovinama, prazne police, imali smo zastarjelu tehnologiju, ljudi su vozili parnim i neparnim datumima u jadnim jugićima i stojadinima dok su Finci, Belgijanci i mnogi drugi mali narodi uživali u blagodatima "trulog kapitalizma".

Današnja Hrvatska je u mnogim gospodarskim i društvenim segmentima samo žrtva nasljeđenog sklopa bivše juge. Osobno bi volio da su vladajućima alternativa likovi poput Trumpa iza kojih postoje nekakvi rezultati, koji šire i poduzetnički duh, ali nažalost, kod nas u prvi plan dolaze likovi sa socijalističkim mentalnim sklopom koji u poduzetnicima vide lopove i koji nemaju iza sebe nikakve rezultate. Alternativa vladajućima su populisti i prodavatelji demagogije poput živozidaša, mostaša, Marasa, Dalije Orešković ili Kolakušića koji bi samo rušili i tražili selektivno krivce za određena stanja u društvu, a takve političke i mentalne "oktobarske revolucije" donose samo podijele i stagnaciju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto Hrvati biraju i trpe idiote i lazove na vlasti?
PostPostano: 09 sij 2019, 17:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
Zato sto su svi od 1990 obecavale gospodarski rast ako oni pobijede. Vama je ok ako smo napredovali za ovih 30 godina 10% ? Zasto hrvatska nije napredovala 100 % ? Zasto je tesko hr vlasti postaviti porezne stope koje ce privuci strani kapital? Zasto u BiH Posavski, Livanjski, ZH, HN kanton skupa imaju manje aplikacija za eu fondove od TK ? Zasto smo unistili Aluminij Mostar? Zasto je Kupres prazan, Zasto je Livno prazno ???

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto Hrvati biraju i trpe idiote i lazove na vlasti?
PostPostano: 09 sij 2019, 17:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
E sad si malo precizniji i to je puno bolje.

U BiH ima praktički 13 vlada + predsjedništvo. Kad si čuo da su neku vladu hvalili?

Sustav je tako složen. Koliko je sve nakaradno još i dobro funkcionira. U BiH začudo demokracija i zaduživanje funkcioniraju.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto Hrvati biraju i trpe idiote i lazove na vlasti?
PostPostano: 09 sij 2019, 17:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
ManInBlack je napisao/la:
Zato sto su svi od 1990 obecavale gospodarski rast ako oni pobijede. Vama je ok ako smo napredovali za ovih 30 godina 10% ? Zasto hrvatska nije napredovala 100 % ? Zasto je tesko hr vlasti postaviti porezne stope koje ce privuci strani kapital? Zasto u BiH Posavski, Livanjski, ZH, HN kanton skupa imaju manje aplikacija za eu fondove od TK ? Zasto smo unistili Aluminij Mostar? Zasto je Kupres prazan, Zasto je Livno prazno ???



Koju novu vrijednost stvaraš npr. ti? Koliko ljudi zapošljavaš? Zar si ti toliko naivan da si očekivao nakon 45 godina države logora i eksperimenta, blagostanje? Dok su države zapada jačale u demokraciji i kapitalizmu, juga je pred kraj 1989. imala prosjek plaće 8 milijuna dinara (150 maraka), pa što si ti očekivao da uz jugo nasljeđeni sklop Hrvatska prosperira? Ti sad trenutno kao i ljevičari u Hrvatskoj širiš, beznađe, apatiju na ovom forumu, dok jugo-ljevičari šire depresiju ovladanim javnim prostorom s ciljem uništavanja društva koje je zdravo i domoljubno osvješteno.

Danas nitko nikome ne brani da bude školovan, poduzetan, ima ideje i stvara novu vrijednost za razliku od vremena juge gdje se sve to gušilo! Bivša juga je imala dogovornu ekonomiju, a u kapitalizmu je najteže napraviti novi proizvod i vrijednost. Kada se socijalizam urušavao po svijetu, mastodonti u društvenom vlasništvu nisu imali šanse i zato je propao niz industrijskih proizvođača juge koji su imali zagarantirano tržište po cijenama koje su trebali, a kada bi falilo love doštampalo bi se, te zaduživalo i to je tako funkcioniralo dok balon nije pukao. Kupovanje socijalnog mira, gomilanje 100 radnika na poslu koji može obaviti jadan čovjek te nesposobnost i lopovluk socijalističkih uprava su dovele pred kraj osamdesetih mnoge "jugo-gigante" pred stečaj i likvidaciju.

Danas ljevičari za krah velikih sustava u drštvenom vlasništvu krive privatizaciju devedesetih, a sve je bilo uništeno, opljačkano i bez tržišta još 1989., i sad, kako u kapitalizmu stvoriti novu vrijednost, etičko poduzetništvo kad se od 1945. god. gradio sustav neproduktivnosti, uhljebništva i državne brige za sve i svašta. Današnja Hrvatska je u mnogim gospodarskim i društvenim segmentima samo žrtva nasljeđenog sklopa bivše juge, daj shvati to.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto Hrvati biraju i trpe idiote i lazove na vlasti?
PostPostano: 09 sij 2019, 17:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Junuz bi ukidao županije.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto Hrvati biraju i trpe idiote i lazove na vlasti?
PostPostano: 09 sij 2019, 18:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
robelec je napisao/la:
Ti sad trenutno kao i ljevičari u Hrvatskoj


Zanimljivo, za muslimane i srbe sam ekstremni desnicar, ustasa, za hrvate ljevicar :zubati

robelec je napisao/la:
Danas nitko nikome ne brani da bude školovan, poduzetan, ima ideje i stvara novu vrijednost za razliku od vremena juge gdje se sve to gušilo!


Nista se nije promijenilo, ni onda niko nikome nije branio da bude skolovan, poduzetan i stvara nove ideje. Danas se jos vise gusi, dovoljno pogledati broj ugasenih mladih tvrtki, koliko papira i vremena treba da se otvori firma, porezi i sl. A onda imao ex komunisticke zemlje slovacku, cesku, poljsku, latviju, litvaniju, estoniju, madzarsku, gdje je bila gora represija nego u sfrj, pa su danas atraktivne za zivot i ulaganje. Cak i jedna bjelorusija je gospodarska sila za demokratsku hrvatsku.

Ja stvarati svoje vrijednosti pokusao dole i mislim da vise nikada necu, osi . ako me privuku reformama.

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto Hrvati biraju i trpe idiote i lazove na vlasti?
PostPostano: 09 sij 2019, 18:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
"Ne da mi se." Staaara hrvatska uzrecica.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto Hrvati biraju i trpe idiote i lazove na vlasti?
PostPostano: 09 sij 2019, 18:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
ManInBlack je napisao/la:
robelec je napisao/la:
Ti sad trenutno kao i ljevičari u Hrvatskoj


Zanimljivo, za muslimane i srbe sam ekstremni desnicar, ustasa, za hrvate ljevicar :zubati

robelec je napisao/la:
Danas nitko nikome ne brani da bude školovan, poduzetan, ima ideje i stvara novu vrijednost za razliku od vremena juge gdje se sve to gušilo!


Nista se nije promijenilo, ni onda niko nikome nije branio da bude skolovan, poduzetan i stvara nove ideje. Danas se jos vise gusi, dovoljno pogledati broj ugasenih mladih tvrtki, koliko papira i vremena treba da se otvori firma, porezi i sl. A onda imao ex komunisticke zemlje slovacku, cesku, poljsku, latviju, litvaniju, estoniju, madzarsku, gdje je bila gora represija nego u sfrj, pa su danas atraktivne za zivot i ulaganje. Cak i jedna bjelorusija je gospodarska sila za demokratsku hrvatsku.

Ja stvarati svoje vrijednosti pokusao dole i mislim da vise nikada necu, osi . ako me privuku reformama.



Nevjerojatno koje nebuloze pišeš i nije mi jasno čemu to? U 2018. je pokrenuto više novih tvrtki nego u 2017. a 2017. je bila rekordna kada je o otvaranju novih tvrtki riječ http://www.poslovni.hr/hrvatska/s-novih ... 013-336073 .Uglavnom, ti sa ovom temom i depresijom kasniš. Trebao si ju pokrenuti negdje 2014. jer je Milanović gubitnik bio elementarna nepogoda za Hrvatsku.

Dok je zabavljao javnost političkim uhićenjima, on , njegov brat i njihova ekipa su pljačkali nemilosrdno državu pod nadzorom represivnog aparata kojeg dan danas kontroliraju. Banda SDP je digla pdv s 23 na 25%, 2012. su digli cijenu plina i struje za 20%, uveli naknade za izgubljenu vodu u cijevima, kresali porodiljne naknade, braniteljske mirovine i predstečajnim nagodbama su uništili 100 tisuća radnih mjesta.

SDP-ovci su uz pomoć partijskih medija prodavali percepciju da ne može biti gore u odnosu na vladu Jadranke Kosor, a bilo je itekako gore jer su usprkos dizanju PDV-a, prihodi od PDV-a u proračunu bili manji u odnosu na 2011./ 2010. Napravili su sdp-ovci rupe u proračunu od 20 milijardi kn, nanizali 11 kvartala pada BDP-a, pa nas zadužili za više od 100 milijardi kn. Javni dug su digli s 65 na 90% BDP-a.

HDZ je ostavio 2011. SDP lopinama 1.410.000 zaposlenih prema DZS-u, prema HZMO-u 1.468.000 osiguranika, a SDP je broj zaposlenih 2015. srozao na 1.350.000, broj osiguranika na 1.413.000. To se zove unazađivanje jer je 2015. sve bilo gore u odnosu na 2011.!

Danas imamo 1.430.000 zaposlenih, 1.560.000 osiguranika, nezaposlenih je 9 do 10%, imamo rast plaća (6250 kn prosjek pred kraj 2018.), rast porodiljnih naknada s 2.600 kn na 3.900 kn, 150 tisuća djece više ima pravo na dječji doplatak. Udio duga u BDP-u pada i iznosit će 70% 2020. godine, a 2015. nam je javni dug iznosio 90% BDP-a.

Novom poreznom reformom 2019. opet rastu plaće, a PDV na svježe meso, ribu, voće i povrće je skoro duplo manji u odnosu na 2018.. očekuje se rast BDP-a od 3%, gradi se Pelješki most, vlada je povukla deset puta više sredstava iz EU fondova nego partija u cijelom svom mandatu od 2011. do 2015. i manje više ova vlada iz sebe izvači maksimum pa čak imamo i višak (suficit) proračuna konsolidirane opće države što se zadni put dogodilo prije 20 godina.

Ja sam optimist po pitanju smjera u kojem Hrvatska ide pod Plenkovićem, a ti nastavi prodavati svoju depresiju i apatiju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto Hrvati biraju i trpe idiote i lazove na vlasti?
PostPostano: 09 sij 2019, 18:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Pa MiB I govori o tome da je sve zivo nesposobno

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto Hrvati biraju i trpe idiote i lazove na vlasti?
PostPostano: 09 sij 2019, 18:47 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
ManInBlack je napisao/la:
Sve mi vise smeta cinjenica da imamo idiote i lazove na vlasti, pocevsi od vrha obje nase drzave do onih sto sjede u opcinama.

- Dragan Covic, lazov koji godinama obecava treci entitet, rjesavanje ovoga i onoga..
- Dragan Covic, idiot koji ide na proslavu dana RS, kakvu poruku salje ono malo glasaca hdz u dijaspori koji su porijeklom iz danasnje RS ? Za mene lik od danas ne postoji.

- Ivan Pernar, psihicki bolesnik kojeg prati 300.000 idiota, medju njima i veliki broj mojih prijatelja i rodbine.

- kantonalne i opcinske vlasti u FBiH sa hrvatskom vecinom, ponasaju se po principu orilo mi - gorilo mi, sve jedno mi je. Ima li i jedna opcina ili zupanija da je izasla sa nekim strateskim planom razvoja? Jesmo li svjesni da nismo u stanju iskoristiti eu fondove za prekogranicnu suradnju, zato sto na vlasti imamo krpelje. Ne smijem ni spominjati vece projekte koji bi imali za cilj revitalizaciju hrvatskog korpusa u BiH.

- Kolinda - Plenkovic i okruzenja, ekipa koja nista ne zna kada ih se pritisne dokazima, ekipa koja nije informirana i koja vodi hrvate u sunovrat.

itd itd.

Kako se rijesiti idiota i lazova na vlasti? Kako ih kazniti za nerad? Ima li casnih ljudi medju nama hrvatima, koji bi dosli na vlast da sluze narodu?



Odlaskom na obiljezavanje tzv. "dana rs" izgubio je bilo kakav kredibilitet da trazi "postivanje odluka ustavnog suda BiH". :kava

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto Hrvati biraju i trpe idiote i lazove na vlasti?
PostPostano: 09 sij 2019, 19:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
@robelec, tko je bio na vlasti prije 10 godina ? HDZ, dragi Ivo i draga Kosorica. Zasto je te godine HR klekla, zasto je odjedanput brodogradnja stala, zasto su uposlenici brace Zuzul iz Skladgradnje vise puta bojali tunele, zasto se vise puta bojali brodovi u danas pustom brodotrogiru, tko je vrsio remont letjelica hrz-a, tko je nabavljao skupe vojne kamione, tko je zanemario hrvate u BiH,.... sdp ili hdz ?

Citat:
nezaposlenih je 9 do 10%


smanjenje broja nezaposlenih nema veze sa uspjesnom gospodarskom politikom u RH, vec sa onom u BRD. Ta nezaposlenost u RH ce ici prema nuli, kako ljudi odlaze u njemacku.

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto Hrvati biraju i trpe idiote i lazove na vlasti?
PostPostano: 09 sij 2019, 19:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
Amiđa je napisao/la:


Odlaskom na obiljezavanje tzv. "dana rs" izgubio je bilo kakav kredibilitet da trazi "postivanje odluka ustavnog suda BiH". :kava


Idiot je otisao upravo zato sto se ne postuju odluke ustavnog suda.

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto Hrvati biraju i trpe idiote i lazove na vlasti?
PostPostano: 09 sij 2019, 19:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
ManInBlack je napisao/la:
@robelec, tko je bio na vlasti prije 10 godina ? HDZ, dragi Ivo i draga Kosorica. Zasto je te godine HR klekla, zasto je odjedanput brodogradnja stala, zasto su uposlenici brace Zuzul iz Skladgradnje vise puta bojali tunele, zasto se vise puta bojali brodovi u danas pustom brodotrogiru, tko je vrsio remont letjelica hrz-a, tko je nabavljao skupe vojne kamione, tko je zanemario hrvate u BiH,.... sdp ili hdz ?

Citat:
nezaposlenih je 9 do 10%


smanjenje broja nezaposlenih nema veze sa uspjesnom gospodarskom politikom u RH, vec sa onom u BRD. Ta nezaposlenost u RH ce ici prema nuli, kako ljudi odlaze u njemacku.

Ta ekipa HDZ-a više ne postoji u javnom prostoru, a kamoli u politici. Sanader je udbaš, a Kosorica se u zadnje vrijeme otkrila tko je zapravo, više joj leži stranka GLAS nego HDZ.

Bolje i da su otišli u Njemačku nego ostali nezaposleni kod nas i trošili pare iz proračuna. Upravo zato napredujemo jer je nezaposlena osoba teret društvu, a EU nam taj teret olakšava
Ali paralelno sa smanjenjem nezaposlenosti koja je najveća u EU, raste i zaposlenost velikim postotkom


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto Hrvati biraju i trpe idiote i lazove na vlasti?
PostPostano: 09 sij 2019, 19:32 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35470
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Po meni danas je trebao biti u Vitezu a čestitke Dodiku je mogao upititi i pismeno.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto Hrvati biraju i trpe idiote i lazove na vlasti?
PostPostano: 09 sij 2019, 19:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
Vama su svi udbasi, moze li hrvatski Encephalon ikada biti samokritican ? Cinjenica je da su u vrijeme obnasanja duznosti bili HDZ, sve ostalo nema smisla. Hoces da kazes da je ova postava HDZ-a nesto bolja od onih udbasa ? Pa pogledaj samo kako su zajebali stratesku nabavu zrakoplova za hrz. Umalo da zejebu i peljeski most, ako vec nisu.

Nova dijaspora jos vraca kredite u HR, u koje su se uvalili zbog nebrige vlasti. Oni koji ne vracaju kredite, mjesecno dotiraju obitelj koja je ostala u HR i BiH.

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto Hrvati biraju i trpe idiote i lazove na vlasti?
PostPostano: 09 sij 2019, 19:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
daramo je napisao/la:
Po meni danas je trebao biti u Vitezu a čestitke Dodiku je mogao upititi i pismeno.


Upravo, tako. Mjesto mu je bilo u Buhinim kucama.

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto Hrvati biraju i trpe idiote i lazove na vlasti?
PostPostano: 09 sij 2019, 19:50 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
zato što su lijena licemjerna ***, jedan od mogućih odgovora


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto Hrvati biraju i trpe idiote i lazove na vlasti?
PostPostano: 09 sij 2019, 20:01 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
ManInBlack je napisao/la:
Zasto je Kupres prazan, Zasto je Livno prazno ???


neki od razloga,
prosječni livnjak nije mate rimac nego neka suprotnost (ovo naravno ne vrijedi i za duvnjake :D )
kupres ima prosječnu godišnju temperaturu jednaku oslu (5.7 C) , a po svemu drugom je također suprotnost
čovići su posljedica ne uzrok


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto Hrvati biraju i trpe idiote i lazove na vlasti?
PostPostano: 09 sij 2019, 20:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Amiđa je napisao/la:
ManInBlack je napisao/la:
Sve mi vise smeta cinjenica da imamo idiote i lazove na vlasti, pocevsi od vrha obje nase drzave do onih sto sjede u opcinama.

- Dragan Covic, lazov koji godinama obecava treci entitet, rjesavanje ovoga i onoga..
- Dragan Covic, idiot koji ide na proslavu dana RS, kakvu poruku salje ono malo glasaca hdz u dijaspori koji su porijeklom iz danasnje RS ? Za mene lik od danas ne postoji.

- Ivan Pernar, psihicki bolesnik kojeg prati 300.000 idiota, medju njima i veliki broj mojih prijatelja i rodbine.

- kantonalne i opcinske vlasti u FBiH sa hrvatskom vecinom, ponasaju se po principu orilo mi - gorilo mi, sve jedno mi je. Ima li i jedna opcina ili zupanija da je izasla sa nekim strateskim planom razvoja? Jesmo li svjesni da nismo u stanju iskoristiti eu fondove za prekogranicnu suradnju, zato sto na vlasti imamo krpelje. Ne smijem ni spominjati vece projekte koji bi imali za cilj revitalizaciju hrvatskog korpusa u BiH.

- Kolinda - Plenkovic i okruzenja, ekipa koja nista ne zna kada ih se pritisne dokazima, ekipa koja nije informirana i koja vodi hrvate u sunovrat.

itd itd.

Kako se rijesiti idiota i lazova na vlasti? Kako ih kazniti za nerad? Ima li casnih ljudi medju nama hrvatima, koji bi dosli na vlast da sluze narodu?



Odlaskom na obiljezavanje tzv. "dana rs" izgubio je bilo kakav kredibilitet da trazi "postivanje odluka ustavnog suda BiH". :kava


Ne treba niko postovati ustvani sud tzv. BiH jer BiH de facto i ne postoji.
Tako da, samo naprijed. :zivili Evo mi ne postujemo i sta nam fali. To i onako samo vi Muslimani forsirate.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto Hrvati biraju i trpe idiote i lazove na vlasti?
PostPostano: 09 sij 2019, 20:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
Samo kritika, a rješenja nikakva. Tko bi trebao biti alternativa današnjoj vlasti? Zašto toliko crnila, a rast zadnje dvije godine po svim gospodarskim parametrima je očigledan. Pa kod mene tu u Zagrebu u kvartu niklo 5 novih zgrada s tisuću novih stanova, sve rasprodano. Na parkingu sve novi auti. Kada šetam centrom, restorani krcati, sve puno turista zbog čega je u Zagrebu broj hostela narastao s 5 2010. god. na 40 u 2018.. Tri nova hotela su izgrađena, ja oko sebe ne vidim nikakvu apatiju već ljude koji se bore i rade.

Vidim sad na prvoj stranici da se pokretač ove teme i predsjednice Kolinde dotakao. Pa ta Kolinda je na Forbesovoj listi 100 najmoćnijh žena svijeta! Svi moćni državnici žele biti u njezinom društvu. Svijet Kolindu obožava kao i svaki normalni Hrvat. Dovoljno je pogledati video zapise na YouTube koje su stranci napravili o predsjednici Kolindi i koji imaju po četiri, pet milijuna pregleda. 95% pozitivni komentari ispod tih video zapisa o predsjednici koju svjetska javnost doživljava kao domoljubnu, pametnu i lijepu državnicu na čelu simpatične i ponosne države.

Predsjednica Kolinda nas je pozitivno brendirala u svijetu i da je samo to napravila u svom mandatu, dovoljno je napravila!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto Hrvati biraju i trpe idiote i lazove na vlasti?
PostPostano: 09 sij 2019, 20:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
Hrvati nisu samo u Zagrebu, idi u Gunju, Stitar, Imotski, Cakovec, Sinj i pricaj o napretku HR.

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 129 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Diablo, neretvanin i 31 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO