HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 00:51.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 92 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Zašto sam se učlanio u fejzbuk grupu FUCK OFF CROATIA - Nikola Zirdum
PostPostano: 27 stu 2009, 15:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 srp 2009, 14:47
Postovi: 889
Poskok INC i njihova kolumnist Nikola Zidrum.:

Možes li zamisliti kako Englezi u Sjevernoj Irskoj u Ulsteru upadaju tenkovima u Irsku banku , Ircima u sj. Irskoj biraju predsjednika , određuju im kuda će im ići trasa autocese, a da službena Irska na to ne reagira?






___________piše: Nikola Zirdum l poskok.info



Možeš li zamisliti da predsjednik Republike Irske nakon toga pije čaj s čovjekom kojeg su Englezi nametnuli Ircima? I da iz Londona pozove Sjeverne Irce da se okanu irčevanja nego da gledaju prema Londonu. BI li taj predsjednik Republike Irske dočekao zoru? Možeš li zamisliti da predsjednik Republike Irske u svoja dva mandata ne posjeti Sjevernu Irsku?

Možes li potom zamisliti da u susretu Engleska-Francuska, Irci iz sjeverne Irske navijaju za Englesku kao da se ništa nije dogodilo?

Mozes li zamisliti da u Irskoj, u Dublinu tada javnost sa čuđenjem se pita zašto pobogu braća ulsterski Irci ne navijaju za Englesku?

Možes li zamisliti da Irska i cijeli Dublin, bez obzira što se to dogodilo Ircima u Ulsteru, navijaju za Englesku?

Da približimo stvar.


Možes li zamisliti kako stranci u Republici Srpskoj upadaju tenkovima u Srpsku banku ,potom im Bošnjaci izaberu predsjednika , određuju im kuda će im ići trasa autocese, a da službena Srbija na to ne reagira?



Možeš li zamisliti da predsjednik Republike Srbije nakon toga pije čaj s čovjekom kojeg su Bošnjaci nametnuli Srbima? I da iz Sarajeva pozove Srbe u RS-u da se okanu srbovanja nego da gledaju prema Sarajevu. BI li taj predsjednik Srbije dočekao zoru? Možeš li zamisliti da predsjednik Republike Srbije u svoja dva mandata ne posjeti Republiku Srpsku?

Možeš li zamisliti da u susretu Bosna-Portugal , nakon toga Srbi iz RS-a navijaju za Bosnu?

Možeš li zamisliti da u Srbiji tada javnost sa čuđenjem se pita zašto pobogu braća Srbi iz BIH ne navijaju za Bosnu?

Možes li zamisliti da Srbija u tom trenutku navija za Bosnu?

Naravno da ne možeš.



Ili da budem posve konkretan. Možeš li zamisliti da Jošku Jorasu hrvatski policajac opali čvoku a da službena Ljubljana ne reagira?

Međutim sasvim je normalno da Hrvatima u BiH netko tenkom uđe u hrvatsku banku, da mu drugi narod izabere predsjednika, da mu drugi narod odredi kuda će mu ići trasa autoceste, a da službena Hrvatska na to ne reagira. To je valjda ta detuđmanizacija o kojoj priča Zagreb.

Sasvim je onda i normalno da predsjednik Republike Hrvatske nakon toga pije čaj s čovjekom kojeg su Bošnjaci nametnuli Hrvatima. I da iz Sarajeva pozove Hrvate u BiH da se okanu hrvatovanja nego da gledaju prema Sarajevu. I taj predsjednik Hrvatske ne samo da će dočekati zoru nego će u Hrvatskoj biti i slavljen. I onda je posve normalno da predsjednik Republike Hrvatske u svoja dva mandata ne posjeti hrvatske kantone u BIH.

Sasvim je normalno u BIH da onda Hrvati ne navijaju za BIH. Ali je također posve normalno i to da u toj i takvoj sjebanoj RH javnost se potom čudi zašto pobogu braća Hrvati u BIH ne navvijaju za Bosnu i ne vole Bosnu? Čak te smatraju čudakom ako kažeš da ne voliš "Bosnu". To je sada in (Bosna, Gana, Etiopija, Azerbejdžan i ostali)

I sasvim je normalno da javnost u RH po Rivi i trgu Bana Jelačića navija za tu i takvu Bosnu - reprezentaciju Bošnjaka.

Ne bi me začudilo da Hrvata u BIH potpuno nestane a da to u RH nitko i ne primjeti.

Zato sam se učlanio u grupu FUCK OFF CROATIA na Fejzbuku.

Hrvatska je jedina zemlja u svijetu i u povijesti čovječanstva koju boli neka stvar što tamo negdje njen narod netko zlostavlja.

Nikada ni u jednom trenutku povijesti neka nacija nije prešutjela torturu nad vlastitim narodom u drugoj državi osim Hrvatske.

SHAME TO BE CROAT!

http://www.poskok.info/index.php?option ... Itemid=221


http://www.forum.hr/showthread.php?t=500658


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto sam se učlanio u fejzbuk grupu FUCK OFF CROATIA - Nikola Zirdum
PostPostano: 27 stu 2009, 15:44 
Online

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13476
Lokacija: ZG
Ista tema ekspresno uklonjena na forum.hr izgleda .
Sramota.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto sam se učlanio u fejzbuk grupu FUCK OFF CROATIA - Nikola Zirdum
PostPostano: 27 stu 2009, 15:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 srp 2009, 14:47
Postovi: 889
PCM je napisao/la:
Ista tema ekspresno uklonjena na forum.hr izgleda .
Sramota.


Hro je imao sjajan upis tamo, nadam se da ce ga ponovit ovdje. Meni su jucer skinuli temu o Mesicevoj posjeti Berlinu gdje je loboriao u korist islamofasista i pljuvao nas u roku od 1-ne minute. Orjunaska ***.

Ali jednu stvar moras priznat. U Posusju zive neki sjajni i intelegenti ljudi poput tog sjajnog Nikole. Ne bu HercegBosna propala dok imamo takove ljude. Pisi Nikola..pisi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto sam se učlanio u fejzbuk grupu FUCK OFF CROATIA - Nikola Zirdum
PostPostano: 27 stu 2009, 15:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18542
Uh, kakav tekst. :palacgore1
Nemam reči jer ovo odlično odslikava određenu politiku. Ako bih se stavio u poziciju onih koji su meta kritike (Mesić i sl.) i pokušao da smislim odbrambeni argument za njih, ne znam šta bih rekao. Ili šta bi rekle slične snage u Srbiji (koje su u manjini, naravno). Uzrok takvom ponašanju može biti neznanje da je politika gušenja "srpskog i hrvatskog nacionalizma u BiH" tako što će se podržavati bosanska centralistička i građanska politika, zapravo podrška bošnjačkoj nacionalističkoj politici.
Ako političari koji podržavaju koncept jedinstvene BiH ipak znaju da se radi o bošnjačkom nacionalističkom programu, a i dalje ga podržavaju, to mogu da čine samo ako su korumpirani.

Jednostavno nema smislenog opravdanja. Možda u krajnjoj liniji Bošnjaci su percipirani kao žrtva kojoj treba nešto nadoknaditi, a to se može preko političkih ustupaka. :neznam

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto sam se učlanio u fejzbuk grupu FUCK OFF CROATIA - Nikola Zirdum
PostPostano: 27 stu 2009, 16:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2505
aleksije radicevic je napisao/la:
Uh, kakav tekst. :palacgore1
Nemam reči jer ovo odlično odslikava određenu politiku. Ako bih se stavio u poziciju onih koji su meta kritike (Mesić i sl.) i pokušao da smislim odbrambeni argument za njih, ne znam šta bih rekao. Ili šta bi rekle slične snage u Srbiji (koje su u manjini, naravno). Uzrok takvom ponašanju može biti neznanje da je politika gušenja "srpskog i hrvatskog nacionalizma u BiH" tako što će se podržavati bosanska centralistička i građanska politika, zapravo podrška bošnjačkoj nacionalističkoj politici.
Ako političari koji podržavaju koncept jedinstvene BiH ipak znaju da se radi o bošnjačkom nacionalističkom programu, a i dalje ga podržavaju, to mogu da čine samo ako su korumpirani.

Jednostavno nema smislenog opravdanja. Možda u krajnjoj liniji Bošnjaci su percipirani kao žrtva kojoj treba nešto nadoknaditi, a to se može preko političkih ustupaka. :neznam


samo sto mi toj bratiji nismo nista duzni, pa im tako nemamo sta nadoknadit. zato mislim da je ovdje riec o korpiranosti odredenih kreatura.

nadalje da Muslimani imaju trunke karaktera onda bi bili zahvalna za sva vriemena Hrvatima i Hrvatskoj koja je primila preko 400,000 njihovih izbjegilca, liecila njihove vojnike, naoruzavala ih sve u cak u vrieme kad su okrenuli oruzje protu nas. :rigam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto sam se učlanio u fejzbuk grupu FUCK OFF CROATIA - Nikola Zirdum
PostPostano: 27 stu 2009, 17:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lis 2009, 12:36
Postovi: 2103
Lokacija: grad
Tekst je više nego glup, jer poistovjećuje vladajuću pro-jugoslavensku strukturu s cijelom Hrvatskom.

_________________
Nacionalizam je ideologija i pokret koji ističe interese i prava nacije, ponajprije njezino pravo na samoodređenje.

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto sam se učlanio u fejzbuk grupu FUCK OFF CROATIA - Nikola Zirdum
PostPostano: 27 stu 2009, 17:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23302
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Tekst je fenomenalan.

Ne smije se cijela Hrvatska generalizirati, ali u diskusijama o općim i javnim stvarima, većina mora biti parametar, dok pojedinačno mišljenje ne.

Većina u Hrvatskoj nema pojma o BiH, ni o BiH Hrvatima. Otud tekst i ovaj tekst usmjeren protiv nonšalantne i nezainteresirane većine.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto sam se učlanio u fejzbuk grupu FUCK OFF CROATIA - Nikola Zirdum
PostPostano: 27 stu 2009, 17:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lis 2009, 12:36
Postovi: 2103
Lokacija: grad
Frajer je trebao napisati fuck off Mesiću, ili fuck off mediji u RH, ili fuck off multietničarima u RH ili nešto slično.
Ali, "fuck off Croatia" je stvarno idiotski.

_________________
Nacionalizam je ideologija i pokret koji ističe interese i prava nacije, ponajprije njezino pravo na samoodređenje.

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto sam se učlanio u fejzbuk grupu FUCK OFF CROATIA - Nikola Zirdum
PostPostano: 27 stu 2009, 17:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 srp 2009, 16:25
Postovi: 5508
lider30 je napisao/la:
Tekst je fenomenalan.

Ne smije se cijela Hrvatska generalizirati, ali u diskusijama o općim i javnim stvarima, većina mora biti parametar, dok pojedinačno mišljenje ne.

Većina u Hrvatskoj nema pojma o BiH, ni o BiH Hrvatima. Otud tekst i ovaj tekst usmjeren protiv nonšalantne i nezainteresirane većine.


potpis.

p.s. lideru, nadam se da se bar ti baviš nekom vrstom politike u HB-i. :wink

_________________
http://farm3.static.flickr.com/2158/217 ... 8538_b.jpg

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto sam se učlanio u fejzbuk grupu FUCK OFF CROATIA - Nikola Zirdum
PostPostano: 27 stu 2009, 17:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24632
Lokacija: Heartbreak Hotel
Hrvat je napisao/la:
Frajer je trebao napisati fuck off Mesiću, ili fuck off mediji u RH, ili fuck off multietničarima u RH ili nešto slično.
Ali, "fuck off Croatia" je stvarno idiotski.


Nije dobro što je stavljeno "Croatia", ali koji izraz staviti? Mediji u HR ne zvuči dobro, Mesić je samo jedan od mnogih. Dobar naslov teksta je bitan da ostavi dojam a nijedno ponuđeno rješenje nije pravo. Teško je odrediti tu kategoriju koje se fuck off-ira... možda "zlobnici u hrvatskoj"... ma jok, patetično... nemam pojma...

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto sam se učlanio u fejzbuk grupu FUCK OFF CROATIA - Nikola Zirdum
PostPostano: 27 stu 2009, 17:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lis 2009, 12:36
Postovi: 2103
Lokacija: grad
Bobovac je napisao/la:
Hrvat je napisao/la:
Frajer je trebao napisati fuck off Mesiću, ili fuck off mediji u RH, ili fuck off multietničarima u RH ili nešto slično.
Ali, "fuck off Croatia" je stvarno idiotski.


Nije dobro što je stavljeno "Croatia", ali koji izraz staviti? Mediji u HR ne zvuči dobro, Mesić je samo jedan od mnogih. Dobar naslov teksta je bitan da ostavi dojam a nijedno ponuđeno rješenje nije pravo. Teško je odrediti tu kategoriju koje se fuck off-ira... možda "zlobnici u hrvatskoj"... ma jok, patetično... nemam pojma...
Sve u svemu, ništa od ovih opcija ne zvuči toliko loše (a i netočno) poput: "Fuck off Croatia". :rigam

_________________
Nacionalizam je ideologija i pokret koji ističe interese i prava nacije, ponajprije njezino pravo na samoodređenje.

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto sam se učlanio u fejzbuk grupu FUCK OFF CROATIA - Nikola Zirdum
PostPostano: 27 stu 2009, 17:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23302
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Real gone je napisao/la:
lider30 je napisao/la:
Tekst je fenomenalan.

Ne smije se cijela Hrvatska generalizirati, ali u diskusijama o općim i javnim stvarima, većina mora biti parametar, dok pojedinačno mišljenje ne.

Većina u Hrvatskoj nema pojma o BiH, ni o BiH Hrvatima. Otud tekst i ovaj tekst usmjeren protiv nonšalantne i nezainteresirane većine.


potpis.

p.s. lideru, nadam se da se bar ti baviš nekom vrstom politike u HB-i. :wink


Nisam baš toliki gad da bi bio političar. :zubati

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto sam se učlanio u fejzbuk grupu FUCK OFF CROATIA - Nikola Zirdum
PostPostano: 27 stu 2009, 17:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lis 2009, 12:36
Postovi: 2103
Lokacija: grad
Zar je neka tamo kumica na zagrebačkom placu kriva što Mesić iskorištava svaku priliku da govori protiv hrvatskog entiteta?

Ovo je možda i najveći uspjeh multietničarske mafije, što sad i Hrvat Hrvatu govori "fuck off".

_________________
Nacionalizam je ideologija i pokret koji ističe interese i prava nacije, ponajprije njezino pravo na samoodređenje.

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto sam se učlanio u fejzbuk grupu FUCK OFF CROATIA - Nikola Zirdum
PostPostano: 27 stu 2009, 17:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2009, 16:52
Postovi: 1859
Lokacija: forum HB
Znala sam da ce toliko istine izazvati bes i negodovanje kod " radikalnih "...
Radovace me ako ovaj tekst ikome otvori oci..za tako ocigledne stvari.
Ja se necu ni osvrnuti na naslov...vec sta se u njemu skriva!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto sam se učlanio u fejzbuk grupu FUCK OFF CROATIA - Nikola Zirdum
PostPostano: 27 stu 2009, 17:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 srp 2009, 16:25
Postovi: 5508
lider30 je napisao/la:
Real gone je napisao/la:

potpis.

p.s. lideru, nadam se da se bar ti baviš nekom vrstom politike u HB-i. :wink


Nisam baš toliki gad da bi bio političar. :zubati


Zbog takve percepcije vam tako i ide.
Ko i nama (u Sr.) uostalom. :001_smile

_________________
http://farm3.static.flickr.com/2158/217 ... 8538_b.jpg

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto sam se učlanio u fejzbuk grupu FUCK OFF CROATIA - Nikola Zirdum
PostPostano: 27 stu 2009, 18:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 svi 2009, 14:21
Postovi: 556
Lokacija: na rijeci
Ovo i jeste cilj komunističkoj bagri, da zavadi hrvatski narod. Fu*k off Croatia je obična glupost, fu*ck off mesić i njegova banda kao i kvazi novinari izrodi jugo oficira i mješanih brakova.



:ujko

_________________
"Teško domu bez ljubavi bratske, ko i Bosni bez zemlje Hrvatske"
Tiocfaidh ár lá


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto sam se učlanio u fejzbuk grupu FUCK OFF CROATIA - Nikola Zirdum
PostPostano: 27 stu 2009, 18:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 srp 2009, 14:47
Postovi: 889
Hrvat je napisao/la:
Zar je neka tamo kumica na zagrebačkom placu kriva što Mesić iskorištava svaku priliku da govori protiv hrvatskog entiteta?

Ovo je možda i najveći uspjeh multietničarske mafije, što sad i Hrvat Hrvatu govori "fuck off".


Multienticarska mafija ne postoji. Postoji nemisleci, lobmotomizirani hrvatski puk, kako u Hrvatskoj, tako i u HercegBosni. Prica da smo od Hrvatske iskoristeni/izigrani a potom odbaceni je poludecenijski light-motif svih mojih postova. Ipak, sami smo sebi najvise krivi, te bi stoga, cini mi se, bilo moralnije rec u naslovu "*uck Hrvate, te politicke i moralne imbecile, svuda gdje zive, od Sarajeve do San Francisca".

PS

Hro je imao sjajnu analizu koju su nasa 'braca' na Forumy.hr pobrisali, te direktnu optuzbe glede hrvatskoj ideji NELOJALNOM PUKU MALOGRADJANSKE SJEVERNO-ZAPADNE HRVATSKE, ali o tome bi bilo bolje da on sam nesto napise.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto sam se učlanio u fejzbuk grupu FUCK OFF CROATIA - Nikola Zirdum
PostPostano: 27 stu 2009, 18:11 
Online

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13476
Lokacija: ZG
lider30 je napisao/la:
Tekst je fenomenalan.

Ne smije se cijela Hrvatska generalizirati, ali u diskusijama o općim i javnim stvarima, većina mora biti parametar, dok pojedinačno mišljenje ne.

Većina u Hrvatskoj nema pojma o BiH, ni o BiH Hrvatima. Otud tekst i ovaj tekst usmjeren protiv nonšalantne i nezainteresirane većine.


Da slažem se, većinu zapravo zaboli *** i stanje BIH Hrvata im je na listi prioriteta - ranga dileme hoće li za BOžić djetetu kupit Playstation ili iPhone ...
Ono nije čak da su ni nešto ekstra nabrušeni na Hrvate BIH (ili uopće nisu) al jednostavno imaju svoj život , svoje probleme i svoju priču i boli ih *** za sve izvan vidokruga poso-kuća-birtija ... Nažalost.

Ta apatija i malodušnost koja postoji u Hrvatskoj općenito , i to ne samo po pitanju BH Hrvata je pogubna ..

Dio ljudi koji je na strani Yutarnjeg i Indexa.yu i sličnih (otprilike 20-30%) je doslovno copy-paste po pitanju BH Hrvata , ono jel , šta ti Hercegovci i Bosanci oće koji *** , došli tu uzimaju nama naš posao i grade si kuće , a još im rodijaci iz BIH i dalje glasuju za naš sabor i određuju nama tko će nam vladati zemljom blabla ... Uglavnom standardna šovinistička izdrkavanja , naravno potpuno netočna .

U tom kontekstu , ovakav naslov se može razumijeti , bez obzira što i ja dijelim mišljenje da je pregrub i da bi im fokus trebao biti Mesić , mediji , HDZ i SDP te njihova očajna poltika prema BiH, a ne generalno Hrvatska ...

Mislim da se ovi sa poskoka vode sljedećom logikom :
Srbi će danas reć kako oni većinom nisu bili za rat za stradanja blablabla , nego eto ta "prokleta politika" nas zavadila , sve su to ovi političari krivi itd napumpali narod blabla floskule , a naša kontraargumentacija je "e pa dragi srbi odjebite - vi ste tu vlast birali a ne marsovci , vi ste je i držali na vlasti što znači da vam je njihova poltika kakva god bila odgovarala , a sada kad je sistem krahirao naknadno se svi prizivate pameti i bulaznite o "politici koja nas je zavadila" - ono sorry Srbi , al mi tu priču ne pušimo ...
Tako je i dijelu BH Hrvata vjerujem jednostavno pun *** hrvatske politike i hrvatski medija koju većina Hrvata nažalost na ovaj ili onaj način , glasno ili šutke , sudjelujući ili ne obazirući se , svjesno ili nesvjesno - ipak PODRŽAVA.

Mesića nije izabralo 58% Kineza , već 58% izašlih na izboru u drugom krugu .
SDP-u , HNS-u i sličnim glasove daje kojih 30-40% biračkog tijela kako kad , pridodamo li tom ovaj "HDZ ultralight" gdje ima svega i svačega jasno je da se dobija gruba činjenica da jedan dio Hrvata i naprosto zaboli kita (u te koje zaboli , ulaze i oni kojima je stalo zapravo al šute ili ne reagiraju nikako na ovaj ili onaj način ili su pak potpuno neinformirani) za BH Hrvate .

Pitanje je samo treba li ići ovako u glavu ... Ja mislim da je pametnije koristiti druge metode . Prvenstveno okrenut se od ZAgreba i okrenut se sami sebi , a Zagreb kad uistinu opet postane glavni grad Hrvatske i Hrvata - onda je i više nego dobrodošao . Od ovog i ovakvog Zagreba , koristi nema nikakve - mislim naravno na politiku prvenstveno .

Ukratko koliko god razumijem ovakve šamare poskokovaca , mislim da svoju retriku moraju usmjerit preciznije i na sasvim konkretne adrese. Početi mogu sa bradatom izdajicom sa Pantovčaka . Nek nastave sa Sanaderovim HDZ-om a i ovim današnjim koji nema muda zauzet se za svoj narod i svoje državljane u BIH , a to mu je i ustavna obveza , a bogami i Daytonska s obzirom da su jedan od potpisnika i glavnih "jamaca" za isti ...

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto sam se učlanio u fejzbuk grupu FUCK OFF CROATIA - Nikola Zirdum
PostPostano: 27 stu 2009, 18:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2009, 18:40
Postovi: 669
Lokacija: ŠB
tekst dobar, samo riječi ''fuck off croatia'' ne zvuče dobro. mi možda shvaćamo o čemu (kome) se radi, al neki će maliciozno zaključiti da hercegovci sada žele odjebati hrvate ostale, što bi bilo ulje na već jaku vatru.

_________________
oj široki u srcu te nosim


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto sam se učlanio u fejzbuk grupu FUCK OFF CROATIA - Nikola Zirdum
PostPostano: 27 stu 2009, 18:26 
Online

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13476
Lokacija: ZG
Kakve jebene hercegbosanske nacije ? Koji je to *** ?
Derivat hrvatstva sa sjajnom budućnošći , o jebote kakve gluposti ovdje čitam ...

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto sam se učlanio u fejzbuk grupu FUCK OFF CROATIA - Nikola Zirdum
PostPostano: 27 stu 2009, 18:27 
Offline

Pridružen/a: 05 svi 2009, 19:46
Postovi: 1701
Lokacija: Tamo gdje viori crven-bijeli plavi!
De bola',kakva herceg-bosanska nacija, ta nismo mulitetniĆari da mjenjamo nacije kad nam padne na pamet.

MI HRVATI i gotovo! :HercegBosanac :hrvatinic :HVO :ujko

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto sam se učlanio u fejzbuk grupu FUCK OFF CROATIA - Nikola Zirdum
PostPostano: 27 stu 2009, 18:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 srp 2009, 14:47
Postovi: 889
Samo jako! je napisao/la:
De bola',kakva herceg-bosanska nacija, ta nismo mulitetniĆari da mjenjamo nacije kad nam padne na pamet.

MI HRVATI i gotovo! :HercegBosanac :hrvatinic :HVO :ujko


Ja HercegBosanac prvo, Hrvat drugo. I jos nesto. Ne znam sto se kod vas na misama cuje, ali ovje je da se najezis. Svecenici, svi redom iz BIH, a ni rijech JEDNA JEDINA da se cuje o situaciji u BIH. Niti jedna. Pricajo o sporu sa Slovenijom, nas ni ne spominju. Ma mi nismo normalni sto trpimo.

Dodje mi da pocnem ic u St. Patrick. ( Irsku crkvu).


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto sam se učlanio u fejzbuk grupu FUCK OFF CROATIA - Nikola Zirdum
PostPostano: 27 stu 2009, 18:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lis 2009, 12:36
Postovi: 2103
Lokacija: grad
"Herceg-bosanska nacija", ma krasno... Hrvati u Vojvodini se pretvaraju u "bunjevačku naciju"... ...još samo čekam da Hrvati u Boki kotorskoj postanu "bokeljska nacija"... i time će napokon biti riješeno pitanje Hrvata koji su se zbog AVNOJ-skih granica našli izvan hrvatske države.

:ucelo

_________________
Nacionalizam je ideologija i pokret koji ističe interese i prava nacije, ponajprije njezino pravo na samoodređenje.

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto sam se učlanio u fejzbuk grupu FUCK OFF CROATIA - Nikola Zirdum
PostPostano: 27 stu 2009, 18:43 
Online

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13476
Lokacija: ZG
Bio je dobro se sjećam u cijeloj Hrvatskoj po crkvama tjedan solidarnosti sa Hrvatima BH gdje se organiziralo i za pomoć i sl ... NE pričaj pizdarije ... Svakako da je i njihov stav poželjan po tom pitanju , al to sigurno nije ovako kako si to predstavio ... Ti bi se nešto zavadio sa svima ...

Aj rađe smiri malo ...

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto sam se učlanio u fejzbuk grupu FUCK OFF CROATIA - Nikola Zirdum
PostPostano: 27 stu 2009, 18:45 
Online

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13476
Lokacija: ZG
Hrvat je napisao/la:
"Herceg-bosanska nacija", ma krasno... Hrvati u Vojvodini se pretvaraju u "bunjevačku naciju"... ...još samo čekam da Hrvati u Boki kotorskoj postanu "bokeljska nacija"... i time će napokon biti riješeno pitanje Hrvata koji su se zbog AVNOJ-skih granica našli izvan hrvatske države.

:ucelo


MA pizdarije , to neki ovdje sa viškom testosterona pričaju gluposti ...
Kakva jebena hercegbosanska nacije , poserem se na to .

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 92 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Robbie MO i 357 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO