HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 10:57.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 92 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Zašto sam se učlanio u fejzbuk grupu FUCK OFF CROATIA - Nikola Zirdum
PostPostano: 27 stu 2009, 18:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 svi 2009, 14:21
Postovi: 556
Lokacija: na rijeci
Frankopan je napisao/la:

Ja HercegBosanac prvo, Hrvat drugo. I jos nesto. Ne znam sto se kod vas na misama cuje, ali ovje je da se najezis. Svecenici, svi redom iz BIH, a ni rijech JEDNA JEDINA da se cuje o situaciji u BIH. Niti jedna. Pricajo o sporu sa Slovenijom, nas ni ne spominju. Ma mi nismo normalni sto trpimo.

Dodje mi da pocnem ic u St. Patrick. ( Irsku crkvu).



eo ti još jednom, kakav hercegbosanac jadan ne bio.

slika

_________________
"Teško domu bez ljubavi bratske, ko i Bosni bez zemlje Hrvatske"
Tiocfaidh ár lá


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto sam se učlanio u fejzbuk grupu FUCK OFF CROATIA - Nikola Zirdum
PostPostano: 27 stu 2009, 18:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 srp 2009, 14:47
Postovi: 889
Hrvat je napisao/la:
"Herceg-bosanska nacija", ma krasno... Hrvati u Vojvodini se pretvaraju u "bunjevačku naciju"... ...još samo čekam da Hrvati u Boki kotorskoj postanu "bokeljska nacija"... i time će napokon biti riješeno pitanje Hrvata koji su se zbog AVNOJ-skih granica našli izvan hrvatske države.

:ucelo


Nemojmo se lagat, oni se i sami zovu Bokeljima. U Californiji gdje je 1848 otvoren prvi restoran ( Tadich u San Franciscu- ne prvi hrvatski restoran, no prvi restoran , tocka, postoji Slavensko drustvo. 90% Hrvati/Dalmosi, zena predsjenika je rodjena Zagrebcanka. Znas sto im je moto??? Prijateljstvo Juznih Slavena!! I vi mislite da vam mi u USA pomoc mozemo!! Pa ovje je Tito posjecivao u Pitzburgu Hrvatski Svjetski Kongres my man. ( tako mi kazu).

Prijatelj/poznanik moj iz Bune, HOS-ovac dodje u tetkovu kucu u Americi 1995 a tip ima Titovu sliku na zidu. Nas narod je glup, politicki nepismen, sklon izdaji. Naravno da smo mi Hrvati, ali sloboda mi je vaznija od imena. Botom line, texst je super, ne samo zato sto to isto vec dugo i sam govorim, vec sto je svima nama, i nama u HB i njima u Hrvatskoj zadjnje vrijeme da se iz lobotomije trgnemo i vidimo gdje smo stigli.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto sam se učlanio u fejzbuk grupu FUCK OFF CROATIA - Nikola Zirdum
PostPostano: 27 stu 2009, 18:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
Ne, hercegosanska nacija, Frenki. Vama treba jedno hrvatsko Načertanije kao svetionik nacionalne politike i jedna hrvatska Crna ruka da smiče one (političare) koji se ne pridržavaju toga. :zubati

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto sam se učlanio u fejzbuk grupu FUCK OFF CROATIA - Nikola Zirdum
PostPostano: 27 stu 2009, 18:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lis 2009, 17:44
Postovi: 8099
Priča o hercegbosanskoj naciji je isto zlo kao i priča o bosanskoj ili bosanskohercegovačkoj naciji.
To je upravo ono što Bošnjački političari pričaju svome narodu već godinama i na taj način ih drže
u neznanju i zbog toga nisu "spremni" za dogovor. Hrvati su svugdje na svijetu Hrvati, pojam
nacije je novi pojam kojim se pokušavaju asimilirati razni narodi zbog slabljenja temeljnog naroda
u nekoj državi. Inače Bokelji, Istrijani, Bunjevci postoje tu nema sumnje ali svugdje na svijetu ima
tih slučajeva ali nisu pravilo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto sam se učlanio u fejzbuk grupu FUCK OFF CROATIA - Nikola Zirdum
PostPostano: 27 stu 2009, 18:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 srp 2009, 14:47
Postovi: 889
aleksije radicevic je napisao/la:
Ne, hercegosanska nacija, Frenki. Vama treba jedno hrvatsko Načertanije kao svetionik nacionalne politike i jedna hrvatska Crna ruka da smiče one koji se ne pridržavaju toga. :zubati


Pisao sam ja o tome dragi moj. I o Ircima koji su svoje izdajnike kaznjavali hicima u koljena, pa da se tako kljakavi vuku po gradu. Ali sto ocekivat od naroda kome prez svjedoci protiv svog naroda u Hagu i oni nista ne kazu??? Jebes ti takav narod Srbine. Iako bi mu sa zadovoljstvom prosuo mozag, ti ne mozes ne stovati jedna Seselja koji u Hagu kaze sucima ' Popusite mi *urac ili 'najedite se govana'.

Nema u nas Hrvata vodja koji ce za ideju umrit. Nema. Zadnji je bio Tito koji je reko da ne priznaje taj sud. Od Pavelica naovamo nase vodje su na celu kolone samo u povlacenju.

PS

Nemojmo o HB naciji, molim. To je vise moja privatna nacija. Dajmo o tekstu, dajmo o srzi ideje ova teksta. Nema HB nacije nit ce je bit. Ja sam jedan, jedini HB pucanin numero-uno. Prvi i zadnji.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto sam se učlanio u fejzbuk grupu FUCK OFF CROATIA - Nikola Zirdum
PostPostano: 27 stu 2009, 19:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
Frankopan je napisao/la:
Pisao sam ja o tome dragi moj. I o Ircima koji su svoje izdajnike kaznjavali hicima u koljena, pa da se tako kljakavi vuku po gradu. Ali sto ocekivat od naroda kome prez svjedoci protiv svog naroda u Hagu i oni nista ne kazu??? Jebes ti takav narod Srbine. Iako bi mu sa zadovoljstvom prosuo mozag, ti ne mozes ne stovati jedna Seselja koji u Hagu kaze sucima ' Popusite mi *urac ili 'najedite se govana'.

Nema u nas Hrvata vodja koji ce za ideju umrit. Nema. Zadnji je bio Tito koji je reko da ne priznaje taj sud. Od Pavelica naovamo nase vodje su na celu kolone samo u povlacenju.

PS

Nemojmo o HB naciji, molim. To je vise moja privatna nacija. Dajmo o tekstu, dajmo o srzi ideje ova teksta. Nema HB nacije nit ce je bit. Ja sam jedan, jedini HB pucanin numero-uno. Prvi i zadjni.


Franjo je imao petlju i viziju, naravno i poneku grešku. :neznam

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto sam se učlanio u fejzbuk grupu FUCK OFF CROATIA - Nikola Zirdum
PostPostano: 27 stu 2009, 19:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 srp 2009, 14:47
Postovi: 889
aleksije radicevic je napisao/la:
Frankopan je napisao/la:
Pisao sam ja o tome dragi moj. I o Ircima koji su svoje izdajnike kaznjavali hicima u koljena, pa da se tako kljakavi vuku po gradu. Ali sto ocekivat od naroda kome prez svjedoci protiv svog naroda u Hagu i oni nista ne kazu??? Jebes ti takav narod Srbine. Iako bi mu sa zadovoljstvom prosuo mozag, ti ne mozes ne stovati jedna Seselja koji u Hagu kaze sucima ' Popusite mi *urac ili 'najedite se govana'.

Nema u nas Hrvata vodja koji ce za ideju umrit. Nema. Zadnji je bio Tito koji je reko da ne priznaje taj sud. Od Pavelica naovamo nase vodje su na celu kolone samo u povlacenju.

PS

Nemojmo o HB naciji, molim. To je vise moja privatna nacija. Dajmo o tekstu, dajmo o srzi ideje ova teksta. Nema HB nacije nit ce je bit. Ja sam jedan, jedini HB pucanin numero-uno. Prvi i zadjni.


Franjo je imao petlju i viziju, naravno i poneku grešku. :neznam


Sve je super odradio, sem dvije stvari. Posavine i ********.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto sam se učlanio u fejzbuk grupu FUCK OFF CROATIA - Nikola Zirdum
PostPostano: 27 stu 2009, 23:05 
Offline

Pridružen/a: 15 lis 2009, 00:22
Postovi: 3954
Ova tema je esencija hrvatske gluposti. Purgeri mrze tovare, Hercegovci purgere, radnici u privatnom sektoru radnike u javnom sektoru, radnici penzionere, djeca ustaša djecu partizana. Ma poserem vam se na sve to, idioti jedni. Ovakve teme treba zatvoriti ODMAH.

A Mesić i slični su upravo oni isti koji će vam srati o prodaji Posavine. Hrvati ne zaslužuju svoju državu ni entitet ni bilo što slično kad su tako glupi.

Vama Srbima svaka čast što ste uvijek prvo i osnovno bili Srbi, a onda sve ostalo. Vaš problem je megalomanija, da ste prihvatili Z4... Smrznem se.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto sam se učlanio u fejzbuk grupu FUCK OFF CROATIA - Nikola Zirdum
PostPostano: 28 stu 2009, 00:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Autor je neopisivo glupo nasjeo na provokaciju. Glupost na razini doktora koji napada pacijenta nakon što je pacijentu dijagnozirao rak. I ne želim više ovdje čitati gluposti o "hercegbosanskoj naciji".

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto sam se učlanio u fejzbuk grupu FUCK OFF CROATIA - Nikola Zirdum
PostPostano: 28 stu 2009, 05:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 srp 2009, 14:47
Postovi: 889
Ministry of Sound je napisao/la:
I ne želim više ovdje čitati gluposti o "hercegbosanskoj naciji".


De gustibus non disputantum est mio fratelo ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto sam se učlanio u fejzbuk grupu FUCK OFF CROATIA - Nikola Zirdum
PostPostano: 28 stu 2009, 06:42 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30044
Na Poskoku znaju ponekad pretjerati. Za Hrvatsku smo se borili, a sad ćemo reći fuck off Croatia?

Ne slažem se. Ta priča upravo ide na ruku onima iz tzv. svijeta, koji su navikli zavaditi pa vladati.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto sam se učlanio u fejzbuk grupu FUCK OFF CROATIA - Nikola Zirdum
PostPostano: 28 stu 2009, 06:43 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30044
Nikola Zirdum je napisao/la:
Zašto sam se učlanio u fejzbuk grupu FUCK OFF CROATIA


Zato što si idiot? :neznam

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto sam se učlanio u fejzbuk grupu FUCK OFF CROATIA - Nikola Zirdum
PostPostano: 28 stu 2009, 08:28 
Offline

Pridružen/a: 16 lip 2009, 13:37
Postovi: 900
Hrvat je napisao/la:
Tekst je više nego glup, jer poistovjećuje vladajuću pro-jugoslavensku strukturu s cijelom Hrvatskom.


Tu vladajucu pro-jugoslovensku strukturu je Hrvatska izabrala na izborima, dva puta, ili vise puta, ko ce ga vise znati.

Mislim da bi preciznije bilo fuck off Jugohrvatska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto sam se učlanio u fejzbuk grupu FUCK OFF CROATIA - Nikola Zirdum
PostPostano: 28 stu 2009, 10:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
Crni bombarder je napisao/la:
Hrvat je napisao/la:
Tekst je više nego glup, jer poistovjećuje vladajuću pro-jugoslavensku strukturu s cijelom Hrvatskom.


Tu vladajucu pro-jugoslovensku strukturu je Hrvatska izabrala na izborima, dva puta, ili vise puta, ko ce ga vise znati.

Mislim da bi preciznije bilo fuck off Jugohrvatska.


Ja se nešto ne sjećam da je bilo koja stranka ili kandidat kao središnji dio svog programa istakla neke Jugo vrijednosti ili napad na Hrvate BiH. Najdalje je otišao Mesić sa svojom demonizacijom "Hercegovaca", no i to je bilo u paketu sa ostalim stvarima, približavanju Europi, navodnom povratku "opljačkanog" novca 90ih i sl.

A i ako ima mržnje protiv Hrvata BiH, ona nije puno većeg intenziteta od one prema Dalmosima i ostalim "dotepencima", i ona je prvenstveno proizvod medija. Nije se jadni Štef sa Borongaja jednog dana ustao na lijevu pa zamrzio "Hercegovce" nego su mu mozak isprali mediji i uvjerili ga da su ga "Hercegovci" opljačkali, oduzeli posao i da mu nedaju u EU. Isti recept primjenjen na Židovima u nacističkoj Njemačkoj.

Nismo toliko važno pitanje u Hrvatskoj da smo središnji predmet sučeljavanja u predizbornim kampanjama.

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto sam se učlanio u fejzbuk grupu FUCK OFF CROATIA - Nikola Zirdum
PostPostano: 28 stu 2009, 10:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 20:42
Postovi: 941
Lokacija: Angloprc
"Bolje je nepravdu trpjeti nego činiti." - Ciceron

Štovanom gospodinu Nikoli Zirdumu bih htjeo poručiti da mi ga duva od početka do kraja. Tko nema dva grama mozga da vidi da su ovakve reakcije upravo cilj Mesić-Manolićevih struktura u Hrvatskoj, tome nema pomoći.
Uzmimo na primjer da smo svi kao nadasve pametni Nikola Zidrum, te da postupamo kao i on i na sav glas vičemo "Fuck Croatia"(koja je usput naša jedina Domovina, s kojom Mesić i Manolić nemaju ništa).

Šta bi jugoidni novinari pisali? Rekli bi, gle vidite, Ercegovci, ti veliki Rvati, zapravo mrze Hrvatsku, njima je samo stalo do njihovog džepa i kako opljačkati RH. A to je i jedini cilj ove kampanje, koja nije nimalo slučajna prije izbora.

Pazi šta radi EPH-index-UDBA u RH....plasiraju vijest da Kosorka gradi raj na zemlji šaljući 21 milijun Kuna u Herceg-Bosnu. Ta vijest je toliko bijedna i jadna da ne može gore. 21 milijun kuna su negdje 3 milijuna Eura, a to jedan proječni ruski bogataš potroši za jednu bolju večeru sa svojim prostitutkama.
A ako je 3 milijuna Eura razlog da država tone, onda je ta država jadna, negdje na razini Bangladeša.

Hrvatskoj nije problem korupcija kako se ponvlja na svakom koraku, Hrvatska ima dva jedina problema. U Hrvatskoj se desilo demografsko silovanje nakon 1945 godine. Pobjedom britanske marionete i šupka Josifa Broza, 1945-e se promjenila struktura stanovništva. Sistematsko dojebavanje srpskih i muslimanskih polupismenih oficira s Kozare, Ozrena i istočne Bosne u veće hrvatske gradove kao Zagreb, Rijeku, Pulu, te miješanje i prcanje s lokalnim kurvicama dovelo je do toga, da su te strukture potpuno preuzele vlast u SR Hrvatskoj do 1990 godine.

Čovjek bi mogao pomisliti, dobro, ali poslije 1991 godine se Hrvatska osamostalila pa bi se pretpostavilo da je stara garnitura promjenjena i da Hrvatskom vladaju Hrvati. To nažalost nije točno i to je velika greška Dr Franje Tuđmana.
Biološki i mentalni nasljednici koljača iz 1945(Mesić, Manolić, Boljkovac, Špegelj, Matija Babić, Denis Latin, Puhovski, Goldstein, Vesna Pusić...) i danas vladaju Hrvatskom. Bez obzira što je njih samo 20 % u pučanstvu, oni drže 100 % medija, 100 % tajnih služni, 100 % strateško važnih tvrtki (INA, TDR, ZABA, Podravka, Croatia Osiguranje...).

Drugi osnovni problem u Hrvatskoj što je Mesić-Manolićeva UDBA preuzela kontrolu nad domoljubnim strankama, ubacivši od početka svoje marionete i petu kolonu koja je ste stranke iznutra uništavala. To su uglavnom bili Jovan Sanapeder i Antiša DŽapić. Oni su po nalogu uništili domoljubnu opciju, tako da danas Hrvati nemaju svoju stranku.

Djelomično se naravno bilo teško boriti protiv tih struktura, jer oni imaju novac, infrastrukturu, medije, svoje igrače u našim strankama, a mi Hrvati to nemamo.
No ipak, tko nama smeta da pokrenemo akciju pa da organiziramo donacijama iz dijaspore svoju satelitsku TV, dnevni list i politički tjednik kao na primjer Hrvatski List. Tko nama brani da na izborima kaznimo Sanapedera, Primorca, DŽapića i ostale kameleone koji rade za Mesić-Manolića?

Još jednom, svi koji pljuju po Hrvatskoj, pljuju po sebi samima. Hrvatska nisu Mesić i Manolić niti njihovi igrači, Hrvatska je Thompson, Stepinac, Ivan Merz, Alojziej Stepinac, Hrvatska je Zagreb, Rijeka, Split, Derventa, Bugojno, Mostar, Boka, Vojvodina...

A onima 20 % "Hrvata", biološkim i mentalnim nasljednicima zlikovaca iz 1945-e, treba objaviti onu "do istrage vaše ili naše".
Pod našim neprijateljima naravno ne podrazumijevam prave i istinske hrvatske partizane kao Tuđmana, Tomca, Bobetka, Domazeta Lošu, već naravno one jugoide.

Zirdumu, joše jednom primi jedan middle finger jarane od jednog čistokrvnog Hercegovca koji ima dokumentirano da potječe iz jedne od najstarijih hrvatskih prezimena i obitelji iz Herceg-Bosne.,

_________________
Montreal, Quebec, Canada hercegbosna.org, 72.55.146.19
Čuvajte se velikosrpskih lobista, musli kameleona, XD3-ovih operativaca te dvoličnih angloidnih moderatora koji imaju po više nickova.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto sam se učlanio u fejzbuk grupu FUCK OFF CROATIA - Nikola Zirdum
PostPostano: 28 stu 2009, 10:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
Ljudovi, meni se čini da uopće ne razumijete hrvatsko društvo a uz to imate i kolektivni napad amnezije.

Kao prvo, Ljubljana i Zagreb su i u bivšoj Jugoslaviji imali neki drugi štih, razmišljanja, trendove i bliskost zapadnoj Europi. Vi ovdje lamentirate o nekom nacionalnom naboju koji je ko fol izgubljen, ne sjećajući se uopće da većinski generator raspoloženja prema nezavisnosti od YU i nije bio nacionalni preporod, nego želja sa ekonomskom nezavisnosti, vraćanje Hrvatske u okrilje srednje Europe, europske integracije i sl.

Ovo je samo nastavak procesa kojeg je prekinuo rat. Hrvatska je u post-nacionalnoj fazi, pitanje opstanka je riješeno, i glavni pokretač društva i ljudi su ekonomska pitanja, drugim riječima potrošačko društvo. Nerealno je očekivati neko veliko zanimanje za događaje izvan svog grada i regije a kamoli zanimanje za tamo neke "Bosance" i "Hercegovce" koji žive u zemlji koja je apstraktan pojam.

To su vam zadani parametri, i ne mogu se promjeniti. E sad, pitanje je kako se Hrvati Herceg-Bosne mogu prilagoditi pravilima igre i za sebe izvući maksimum. Ja ne zamjeram previše ljudima u HR ako su nezainteresirani za ta pitanja, ali također zadržavam pravo da se napijem krvi osobama koje imaju "neprirodan" interes za BiH i pri tome zagovaraju muslimanske interese, tu su prije svega Mesić, Banac i hrpa kojekakvih novinarčića o kojima ću malo kasnije.

Da bi na svoju stranu pridobili onu "tihu većinu", treba slijediti nekoliko uputa, i vrlo se brzo nađete na istoj "talasnoj".

1. Ako se nekome gade "Bosanci" i "Hercegovci", objasnite im da je potrebno iz hrvatskog proračuna slati još više novca u BiH da se ne bi doseljavali ti "primitivci" i time im još više "unazadili" grad :ujko
Iz istog razloga bi takvi trebali podržati Hrvate u ostvarivanju svojih prava u BiH, jer bi onda mogli dobiti i dodatni "bonus" povratka "Bosanaca i Hercegovaca" u svoje "pripizdine"

2. Ne potencirati previše da smo neke "uber-Hrvatine", to je nabijanje na nos ravno "srpskim antifašistima" kojim su nas davili 45 godina.

3. Ne veličati ustaštvo, zapravo u potpunosti izbjegavati teme o 2 s.r.

4. Uspostavljati partnerske odnose između gradova u HB i RH, već ima nekih svjetlih primjera

5. Isticati stvari koje nas spajaju, sportaše porijeklom iz HB koji nastupaju za HR i sl.

Svako ima mogućnost da bude ambasador HB i da se bori protiv štetne propagande.

Drugi dio procesa je sastavljanje liste osoba iz javnog života (novinari i političari) u RH koji su se posebno nameračili na Hrvate BiH. Ako je ovo što se dešava u BiH samo nastavak rata drugim sredstvima, onda je svaki članak koji demonizira Hrvate ravan svakom metku koji je ispaljen od strane ABiH ili VRS. Svaki takav članak utječe na javno mjenje i ima potencijal da oblikuje političke procese koji bi mogli naškoditi Hrvatima BiH i donijeti prednost njihovim neprijateljima. I tako zadržavamo pravo da uzvratimo udarac svom mogućim mjerama, počevši od sitnijih riba, onih izoliranih meta - tu sve prolazi, od objava pikanterija iz privatnog života na internetu, do intimidacije na ulici (ali koja ne ide do razine krivičnog prekršaja), do raznih prijava i tužbi.

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto sam se učlanio u fejzbuk grupu FUCK OFF CROATIA - Nikola Zirdum
PostPostano: 28 stu 2009, 11:05 
Offline

Pridružen/a: 16 lip 2009, 13:37
Postovi: 900
RajvoSa je napisao/la:
Crni bombarder je napisao/la:

Tu vladajucu pro-jugoslovensku strukturu je Hrvatska izabrala na izborima, dva puta, ili vise puta, ko ce ga vise znati.

Mislim da bi preciznije bilo fuck off Jugohrvatska.


Ja se nešto ne sjećam da je bilo koja stranka ili kandidat kao središnji dio svog programa istakla neke Jugo vrijednosti ili napad na Hrvate BiH. Najdalje je otišao Mesić sa svojom demonizacijom "Hercegovaca", no i to je bilo u paketu sa ostalim stvarima, približavanju Europi, navodnom povratku "opljačkanog" novca 90ih i sl.

A i ako ima mržnje protiv Hrvata BiH, ona nije puno većeg intenziteta od one prema Dalmosima i ostalim "dotepencima", i ona je prvenstveno proizvod medija. Nije se jadni Štef sa Borongaja jednog dana ustao na lijevu pa zamrzio "Hercegovce" nego su mu mozak isprali mediji i uvjerili ga da su ga "Hercegovci" opljačkali, oduzeli posao i da mu nedaju u EU. Isti recept primjenjen na Židovima u nacističkoj Njemačkoj.

Nismo toliko važno pitanje u Hrvatskoj da smo središnji predmet sučeljavanja u predizbornim kampanjama.


Pa ne istice se to u programu.

U predizbornom programu ti Pusicka ili Kajin istaknu da su za stvaranje treceg entiteta, hoces mozda reci da oni to iskreno tako i misle djelovati?

Jedno je program, drugo praksa.

Mesic je igrac, ne i "mozak sa klupe". Upravo on je reprezentativan primjer kakvi igraci se traze u Hrvatskoj odnosno sto je Hrvatskoj nametnuto iz Brisela i iz ko zna kojih jos centara moci. Ta ne moramo sad valjda raspravljati o opcepoznatim stvarima, ko je degradirao Hrvate u BiH, zasto su Hrvati u BiH prakticno stjerani na nacionalnu manjinu, u cijem je interesu da Hrvatska odjebe Hrvate iz BiH i zasto je konkretno stvorena ta kriticna masa unutar same Hrvatske koja na izbore izlazi sa mislju "moram zaokruziti onog kandidata kojeg Europa podrzava".

Eno na Miro Tudjman, "jeste on sjajan govornik, nije ni los, ali nece ga Europa i ja necu za njega glasati".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto sam se učlanio u fejzbuk grupu FUCK OFF CROATIA - Nikola Zirdum
PostPostano: 28 stu 2009, 11:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
RajvoSa je napisao/la:
Da bi na svoju stranu pridobili onu "tihu većinu", treba slijediti nekoliko uputa, i vrlo se brzo nađete na istoj "talasnoj".

3. Ne veličati ustaštvo, zapravo u potpunosti izbjegavati teme o 2 s.r.


Da ne uvrijedimo nekog?Dok partizani iskaču na svakom HRT TV kanalu...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto sam se učlanio u fejzbuk grupu FUCK OFF CROATIA - Nikola Zirdum
PostPostano: 28 stu 2009, 11:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
Crni bombarder je napisao/la:
RajvoSa je napisao/la:

Ja se nešto ne sjećam da je bilo koja stranka ili kandidat kao središnji dio svog programa istakla neke Jugo vrijednosti ili napad na Hrvate BiH. Najdalje je otišao Mesić sa svojom demonizacijom "Hercegovaca", no i to je bilo u paketu sa ostalim stvarima, približavanju Europi, navodnom povratku "opljačkanog" novca 90ih i sl.

A i ako ima mržnje protiv Hrvata BiH, ona nije puno većeg intenziteta od one prema Dalmosima i ostalim "dotepencima", i ona je prvenstveno proizvod medija. Nije se jadni Štef sa Borongaja jednog dana ustao na lijevu pa zamrzio "Hercegovce" nego su mu mozak isprali mediji i uvjerili ga da su ga "Hercegovci" opljačkali, oduzeli posao i da mu nedaju u EU. Isti recept primjenjen na Židovima u nacističkoj Njemačkoj.

Nismo toliko važno pitanje u Hrvatskoj da smo središnji predmet sučeljavanja u predizbornim kampanjama.


Pa ne istice se to u programu.

U predizbornom programu ti Pusicka ili Kajin istaknu da su za stvaranje treceg entiteta, hoces mozda reci da oni to iskreno tako i misle djelovati?

Jedno je program, drugo praksa.

Mesic je igrac, ne i "mozak sa klupe". Upravo on je reprezentativan primjer kakvi igraci se traze u Hrvatskoj odnosno sto je Hrvatskoj nametnuto iz Brisela i iz ko zna kojih jos centara moci. Ta ne moramo sad valjda raspravljati o opcepoznatim stvarima, ko je degradirao Hrvate u BiH, zasto su Hrvati u BiH prakticno stjerani na nacionalnu manjinu, u cijem je interesu da Hrvatska odjebe Hrvate iz BiH i zasto je konkretno stvorena ta kriticna masa unutar same Hrvatske koja na izbore izlazi sa mislju "moram zaokruziti onog kandidata kojeg Europa podrzava".

Eno na Miro Tudjman, "jeste on sjajan govornik, nije ni los, ali nece ga Europa i ja necu za njega glasati".



Da, i? Moja poenta je samo bila da građani RH nisu izabrali ovakvu vlast zbog njenog (ne)odnosa prema Hrvatima BiH, nego zbog cijelog paketa pitanja, pa ih se tako i ne može demonizirati ili govoriti "odjebi Hrvatska". Odnos prema Hrvatima BiH je sporedna stvar.

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto sam se učlanio u fejzbuk grupu FUCK OFF CROATIA - Nikola Zirdum
PostPostano: 28 stu 2009, 11:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
Mar-kan je napisao/la:
RajvoSa je napisao/la:
Da bi na svoju stranu pridobili onu "tihu većinu", treba slijediti nekoliko uputa, i vrlo se brzo nađete na istoj "talasnoj".

3. Ne veličati ustaštvo, zapravo u potpunosti izbjegavati teme o 2 s.r.


Da ne uvrijedimo nekog?Dok partizani iskaču na svakom HRT TV kanalu...


Idemo korak po korak. Što ti je u ovom trenutku priječe, HB ili demonizirati partizane? Ne možemo se u potpunosti svrstati u desničarski tabor i boriti njihove bitke, nego tražiti široku podršku i konzensus za naše ciljeve u BiH.

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto sam se učlanio u fejzbuk grupu FUCK OFF CROATIA - Nikola Zirdum
PostPostano: 28 stu 2009, 11:29 
Offline

Pridružen/a: 16 lip 2009, 13:37
Postovi: 900
Ti sam sebi dajes odgovore, "odnos prema Hrvatima u BiH je sporedna stvar"

Taj famozni "paket pitanja" itekako sadrzi i pitanje odnosa prema BiH Hrvatima, izmedju ostalog, a ona partija koja ponudi sto vecu pasivnost prema HB Hrvatima po sustavu "sporedna stvar", ima simpatije velike skupine ljudi u Hrvatskoj. Ako nista a ono jer se pasivnom politkom prema HB Hrvatima stede novci iz hrvatskog proracuna, tako se postavljaju teze.
Onaj gore rece 20%, simpaticno, 20% ljudi dakle bira Mesica dva puta. Kojom to matematikom.

Ovaj tekst stanovitog Zirduma vidim iskljucivo kao ogorcenost, opravdanu ogorcenost, odnosnom sluzbenog Zagreba prema Hrvatima u BiH. Pa i Tudjmana, u krajnjem, svidjelo se to nekome ili ne, Hrvati u BiH su kolateralna zrtva mirne reintegracije Podunavlja i one "i zadnji pedalj Hrvatske cemo osloboditi". Ili mozda postoji neko naivan ko misli da su Amerikanci Tudjmanu zeleno svjetlo za Oluju dali jer su oni pravicni i imaju simpatije do Hrvata.

Ili su Franjo i Alija potpisali Splitski i Vasingtonski sporazum jer su osjetili naglo probudjenu ljubav. Kako da ne.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto sam se učlanio u fejzbuk grupu FUCK OFF CROATIA - Nikola Zirdum
PostPostano: 28 stu 2009, 11:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
Crni bombarder je napisao/la:
Ti sam sebi dajes odgovore, "odnos prema Hrvatima u BiH je sporedna stvar"

Taj famozni "paket pitanja" itekako sadrzi i pitanje odnosa prema BiH Hrvatima, izmedju ostalog, a ona partija koja ponudi sto vecu pasivnost prema HB Hrvatima po sustavu "sporedna stvar", ima simpatije velike skupine ljudi u Hrvatskoj. Ako nista a ono jer se pasivnom politkom prema HB Hrvatima stede novci iz hrvatskog proracuna, tako se postavljaju teze.
Onaj gore rece 20%, simpaticno, 20% ljudi dakle bira Mesica dva puta. Kojom to matematikom.

Ovaj tekst stanovitog Zirduma vidim iskljucivo kao ogorcenost, opravdanu ogorcenost, odnosnom sluzbenog Zagreba prema Hrvatima u BiH. Pa i Tudjmana, u krajnjem, svidjelo se to nekome ili ne, Hrvati u BiH su kolateralna zrtva mirne reintegracije Podunavlja i one "i zadnji pedalj Hrvatske cemo osloboditi". Ili mozda postoji neko naivan ko misli da su Amerikanci Tudjmanu zeleno svjetlo za Oluju dali jer su oni pravicni i imaju simpatije do Hrvata.

Ili su Franjo i Alija potpisali Splitski i Vasingtonski sporazum jer su osjetili naglo probudjenu ljubav. Kako da ne.


Koliko sam vidio,jedino je Primorac to spomenuo-Mi vraćamo dugove Hrvatima BiH,a ne pomoć i sadaka... (ne znam za M.Tuđmana)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto sam se učlanio u fejzbuk grupu FUCK OFF CROATIA - Nikola Zirdum
PostPostano: 28 stu 2009, 12:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
BH Hrvati i njihov status u BiH jesu kolateralna šteta politike službenog Zagreba.
Kao i sve tri strane u ratu, i ZG imao je neke svoje ratne ciljeve, a to su po mom mišljenju bili:
1) etnički homogena Hrvatska u AVNOJevskim granicama, bez ikakvih autonomija
2) hrvatska republika u BiH po granicama Banovine iz 1939.

Oba cilja svakako nisu mogla biti ostvarena, a Tuđmanu je bio važniji prvi cilj.
Nestanak bilo kakve političko-upravne srpske jedinice u okviru Hrvatske, se sistemom spojenih sudova odražava na Hrvate u BiH. Kao što se nezavisnost Kosova odražava na status Srpske. Sve je u ovoj našoj regiji po sistemu spojenih sudova i kompenzacija.

BH Hrvati postali su demografsko sredstvo Zagreba za popunjavanje polupraznih prostora na 25% Hrvatske, ali i drugih krajeva zahvaćenih bijelom kugom.
Ne može se onda očekivati da će u BiH ostati na istoj demografskoj, ali i političkoj poziciji kao u nekim vremenima ranije.
Ne može se u isto vrijeme sjediti na 2 stolice.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto sam se učlanio u fejzbuk grupu FUCK OFF CROATIA - Nikola Zirdum
PostPostano: 28 stu 2009, 12:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Kako nemoze kad vi sjedite na dvije?? Htjeli ste na cetiri, ali dvije ostale i moze.. Problem su Bosnjaci a ne vi Srbi sto se BiH tice

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto sam se učlanio u fejzbuk grupu FUCK OFF CROATIA - Nikola Zirdum
PostPostano: 28 stu 2009, 12:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
Tulkas je napisao/la:
Kako nemoze kad vi sjedite na dvije?? Htjeli ste na cetiri, ali dvije ostale i moze.. Problem su Bosnjaci a ne vi Srbi sto se BiH tice


Sjedimo na dvije, no ova veća je okrnjena za jednu nogu (Kosovo), i nije joj 25% teritorije pustoš koja se treba naseljavati.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 92 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: iprodano, Jean Luc Picard, mrnjav, Ronaldinho i 308 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO