HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 21:05.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 162 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Zoran Milanović: Očekujem jasan stav predstavnika Hrvata u BiH o mom djelovanju
PostPostano: 17 svi 2022, 08:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 ožu 2011, 16:41
Postovi: 748
Hrvati ne zaslužuju zemlju. Ne zaslužuju mnogi, ali definitivno ne ni Hrvati. Čak su Muslimanlije više zavrijedile da se oprobaju 30godina pa da vidimo na što će to ličiti.

Ne volim taj termin "ovog ima jedino kod nas", ali mislim da se jedino u Hrvatskoj tregerlija Hasan smatra desnicom. Taj prije svega ne bi trebao biti smatran Hrvatom, ako je Hrvat, onda je veleizdajnik.
A da ne govorim o HDZ-u i njihovim strateškim interesima od 10tisuća eura plaće u Briselu.

Udri Bakire, jebi i ne vadi. Samo završi brzo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović: Očekujem jasan stav predstavnika Hrvata u BiH o mom djelovanju
PostPostano: 17 svi 2022, 08:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
weasel je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:

Ja HDZ nisam spomenuo u komentaru, koncentriraj se. Ako hoćeš razgovarati o DPu onda to što nisu pozvali Komšića na HRT nije dovoljno. Valjda treba nešto i što jesu uradili.

Prkačin jedini da valja u DP. Tko im je uopće predsjednik sad? Ne čuje se za njega.


Napravili su isto što radi i MOST, galame u Saboru i po medijima zato što to jedino mogu, vlast drži kradeze.

Također poprilično su glasni po tom pitanju, druga stvar što vi to ne registrirate.


Daj otvori temu DP i HB i trpaj u nju svu galamu, linkove i YT. Sad si me zainteresirao.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović: Očekujem jasan stav predstavnika Hrvata u BiH o mom djelovanju
PostPostano: 17 svi 2022, 08:50 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30069
weasel je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:

Weasel, ajde nemoj ga više spominjati. :rolleyes

Dakle kad Škoro kaže da će biti izdajica to je u njegovo ime, ne u ime stranke koje više nije član.

Nisam ga uopće spominjao btw pogledaj gore. :kava


Ali ne kaže samo da će on biti izdajica, nego da će klub DP glasovati za ulazak Finske i Švedske bez uvjeta.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović: Očekujem jasan stav predstavnika Hrvata u BiH o mom djelovanju
PostPostano: 17 svi 2022, 09:03 
Offline

Pridružen/a: 08 lip 2021, 17:22
Postovi: 6131
Lokacija: Herceg-Bosna
laganini je napisao/la:
weasel je napisao/la:
Jesi mogao zamisliti da će HDZ dovesti četnike na proslavu Oluje?

Jesi mogao zamisliti da će HDZ dati mirovine četničkim koljačima iz 1991. godine?

Jesi mogao zamisliti da će HDZ postati veći Možemo od Možemo?

To su sve napravili u Hrvatskoj koja je i dalje žestoko nabrijana na Srbe, pa im je prošlo bez otpora.
Na popuštanje **** i eutanaziju BiH Hrvata, teme koje nisu toliko "tradicionalne" u RH, pa neće ni okom trepnuti.

Odoste vi gospodo niz vodu odavno...

Godinama vam desničari na forum govore što je HDZ, nema opravdanja za "iznenađenje".


..jesi moga zamislit da su srbi partner hrvatima u bih
jesi moga zamislit da hercegovci podržavaju komunizam
jesi moga zamislit da hercegovci prorusi a ne proamerikanci
..jesi moga zamislit da hercegovci podrzavaju sdp komunjaru

Hoćeš prestat blatit hrvate u BIH i proć nekažnjeno , glavu ti jebem pijanu ?

Gadiš hrvate u bih non stop na našem forumu . A pišeš 15 000 postova na muslimanskom forumu i tu hvališ muslimane i bosnu .

_________________
Forumaš Dudu : na komentar o slomu Herceg Bosne i Hrvata u njoj .

"Bmk da prostiš, mene u BIH još samo zanima ispratit muslimane do nula u rođenima"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović: Očekujem jasan stav predstavnika Hrvata u BiH o mom djelovanju
PostPostano: 17 svi 2022, 09:05 
Offline

Pridružen/a: 08 lip 2021, 17:22
Postovi: 6131
Lokacija: Herceg-Bosna
Naša Kvačica je napisao/la:
laganini je napisao/la:
..oces rec da u velikom djelu hr nije takva percepcija..ma daj..nema dana sa se s takvim ne svadjam u reali..ne virujes al ziva istina..


Pa treba i vas izvest na čistac kao i HDZ. Ako smo Hrvati drugog reda, ajte vi zbogom. Nema potrebe zajebancija traje već 30 godina, dosta je više budalaština.

Hrvati iz SB su davno svatili ko su i šta su pereci .


Vi hercegovci ste još u snovima nekim ...

_________________
Forumaš Dudu : na komentar o slomu Herceg Bosne i Hrvata u njoj .

"Bmk da prostiš, mene u BIH još samo zanima ispratit muslimane do nula u rođenima"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović: Očekujem jasan stav predstavnika Hrvata u BiH o mom djelovanju
PostPostano: 17 svi 2022, 09:07 
Offline

Pridružen/a: 08 lip 2021, 17:22
Postovi: 6131
Lokacija: Herceg-Bosna
laganini je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:

Nemaš ti pojma.

Iste sekunde pristajem da imam samo hrvatsko državljanstvo i da se Herceg-Bosna spoji se Hrvatskom, da imam ista prava kao i ti.

Eto odričem se tih dodatnih "prava", čak eto ih tebi, pripojite si Dalmaciju Bosni pa da vidiš onda uživancije, džaba je pričati dok ne iskusiš iz prve ruke. :zubati

..normalno da bi al situacija je takva kakva je..al s obzirom da ste u bih Hrvatska vam je sve dala..a nezahvalni ste barem ovi forumasi..

sve nam je dala ?

Gledaj , mi nismo lgbtq+ orjentacije kako je poželjno bit u pereciji , tako i ta kita u šupak što nam je HR dala nama se nikako ne sviđa .

To je silovanje . Mi smo silovani od pereca .

_________________
Forumaš Dudu : na komentar o slomu Herceg Bosne i Hrvata u njoj .

"Bmk da prostiš, mene u BIH još samo zanima ispratit muslimane do nula u rođenima"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović: Očekujem jasan stav predstavnika Hrvata u BiH o mom djelovanju
PostPostano: 17 svi 2022, 09:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 ožu 2011, 16:41
Postovi: 748
Hrvati iz BiH jesu Hrvati drugog reda.

Davno je bilo vrijeme za mentalno odvajanje, to je Šušnjar govorio savršeno.

I ne vidim prevelikog straha tu. Ako išta valja u bivšoj hrvatskoj naciji, to je ovaj dinarski element, od sporta, ekonomije, nadalje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović: Očekujem jasan stav predstavnika Hrvata u BiH o mom djelovanju
PostPostano: 17 svi 2022, 09:11 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
Harezm je napisao/la:
Prkačin ni na koji način ne može nametnuti svoj pogled čitavoj organizaciji, barem kad su u pitanju konkretni potezi, kao što je pitanje prijma Švedske i Finske u NATO.
Ja nisam HDZovac, nisam nikada za njih glasao, niti ću.


Pitanje prijema Švedske i Finske je škakljivo pitanje, u ovoj situaciji onaj tko bi bio protiv bi mogao jako nadrapati.

S druge strane, puna potpora blokadi izbora, uspostavi smaouprave i sl. u BIH je nešto što bi DP podupro, MOST na kvadrat, a HDZ nikada

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović: Očekujem jasan stav predstavnika Hrvata u BiH o mom djelovanju
PostPostano: 17 svi 2022, 09:12 
Offline

Pridružen/a: 08 lip 2021, 17:22
Postovi: 6131
Lokacija: Herceg-Bosna
laganini je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:
Sve hrvatske stranke u BiH, vrlo jasno i glasno podržale Milanovića.

..zadnja dva izbora plenki je potaraca ercegovinom i opet će a ti ćeš se stidit sto si govorio..

iz ovoga naziva vidi se da imaš ba-lijski prezir prema Hercegovini čim je vrijeđaš na forumu Hrvata iz Hercegovine i to ti se oprašta .

_________________
Forumaš Dudu : na komentar o slomu Herceg Bosne i Hrvata u njoj .

"Bmk da prostiš, mene u BIH još samo zanima ispratit muslimane do nula u rođenima"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović: Očekujem jasan stav predstavnika Hrvata u BiH o mom djelovanju
PostPostano: 17 svi 2022, 09:17 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35589
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
divizija je napisao/la:
Harezm je napisao/la:
Prkačin ni na koji način ne može nametnuti svoj pogled čitavoj organizaciji, barem kad su u pitanju konkretni potezi, kao što je pitanje prijma Švedske i Finske u NATO.
Ja nisam HDZovac, nisam nikada za njih glasao, niti ću.


Pitanje prijema Švedske i Finske je škakljivo pitanje, u ovoj situaciji onaj tko bi bio protiv bi mogao jako nadrapati.

S druge strane, puna potpora blokadi izbora, uspostavi smaouprave i sl. u BIH je nešto što bi DP podupro, MOST na kvadrat, a HDZ nikada


Hoće li to Turci nadrapati?

Hajde eto zaboravimo prijem Švedske i Finske, problem je što vi ne smijete ništa blokirati i tražiti veto a tražite od nas u BiH da idemo u samouprave i blokade.

Eno Mađari su blokirali sankcije, kad ćete vi nešto za svoje interese?

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović: Očekujem jasan stav predstavnika Hrvata u BiH o mom djelovanju
PostPostano: 17 svi 2022, 09:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 stu 2017, 18:23
Postovi: 3443
weasel je napisao/la:
Harezm je napisao/la:
[
Prkačin ni na koji način ne može nametnuti svoj pogled čitavoj organizaciji, barem kad su u pitanju konkretni potezi, kao što je pitanje prijma Švedske i Finske u NATO.
Ja nisam HDZovac, nisam nikada za njih glasao, niti ću.

Kako ne bi mogao?

On je stranački čovjek zadužen za govore oko BiH, misliš da bi toliko puta komentirao situaciju bez usklađivanja sa vodstvom?

Ali čisto da vas demantiram, ovo je Ivan Penava, šef DP-a rekao u posjetu srednjo Bosni prije par mjeseci...

Citat:
Središnja Bosna uz moj grad Vukovar je najveće stratište Hrvata u Domovinskom ratu, žao mi je što nisam bio u prigodi ranije doći jer znam da mnogi Vitežani, ali i ljudi iz drugih mjesta u Srednjoj Bosni rado dođu na obljetnicu pada Vukovara.

To je veza koju moramo njegovati i čuvati i učiniti ću sve što je u mojoj moći da s ovim ljudima koji ovdje žive i teško podnose sve nepravde s kojima se susreču, ako ništa drugo, svojom prisutnošću pokažem da mi je stalo da se o nekim stvarima govori, da težak položaj Hrvata u BiH bude u fokusu međunarodnih čimbenika i svjetske politike jer ono što oni proživljavaju ovdje daleko je od statusa konstitutivnost naroda i pitanja ravnopravnosti. Hrvati u BiH su ne ravnopravni, njihove žrtve su neravnopravne pa kako očekivati onda da Hrvati poštuju institucije ove države kada država ne poštuje njih.

Teško breme prošlosti kao i odnosi s drugim narodima u BiH moći će se vratiti na pravi kolosjek onda kada se utvrdi istina, kada počinitelji budu kažnjeni, kada se bude znalo tko ja stajao iza ovih gnjusnih zločina, a tko danas štiti zločince koji se trebaju suočiti s licem pravde. Ovdje u Buhinim Kućama i Križančevo Selu zakazale su i domaće i međunarodne pravosudne instance, to govorim kao gradonačelnik Vukovara.

Mogu slobodno reči da Vitez i Središnja Bosna u pogledu ratnih zločina nad hrvatskim narodom dijeli, na žalost, istu sudbinu kao i moj Vukovar. Ako želimo suživot i međusobno poštovanje među narodima koji ovdje žive, to treba mijenjati.

1) Kakvo usklađivanje s vodstvom kad će svi glasati za bezuvjetni prijam Finske i Švedske u NATO?
2) Apropo Penave i ove izjave, ovo je samo kukanje i parole, suživot bla, međunarodni čimbenik bla. Nema suživota s islamskim teroristima. To je rečenica koju bih volio čuti. Ali sve što dobivamo su mlake izjave i plač. Nema glasanja za konkretne stvari, nema agresivnije retorike, nema prosvjeda, nema ničega.

_________________
Hrvatska Hrvatom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović: Očekujem jasan stav predstavnika Hrvata u BiH o mom djelovanju
PostPostano: 17 svi 2022, 09:34 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
daramo je napisao/la:

Hoće li to Turci nadrapati?

Hajde eto zaboravimo prijem Švedske i Finske, problem je što vi ne smijete ništa blokirati i tražiti veto a tražite od nas u BiH da idemo u samouprave i blokade.

Eno Mađari su blokirali sankcije, kad ćete vi nešto za svoje interese?


mi nećemo nikada dok je HDZ na vlasti, jer HDZ je Hrvatsku učinio slabom i jadnom- Hrvatska je okupirana zemlja koju drže okupirani mediji, okupirano pravosuđe i gospodarstvo ovisno o pranju tuđih guzica koje te iste guzice mogu na daljinski upravljač ugasiti kad požele.

Hrvatska je 22 godine pretvarana u nemoćnu prćiju, sustavno. I da je Milanović na vlasti ne bi ništa mogao, on kad je zatvroio granice sa Srbijom to je trajalo 2 dana.

Hrvatska je drek od ovce zahvaljujuć HDZSDPu i to je ključna stvar u čitavoj ovoj priči. I ono što ja godinama govorim, ali HDZ slijepci i botine ne razumiju, nas se rastvara i razara, eutanazira, napose pod plenkimoonom. I onda više nije bitno što bismo htjeli, nego što uopće možemo. A možemo ga samo dudlati.

I Orban i Erdogan su svoje države učinili jakima i njima nije lako stisnuti šamar. HDZ je Hrvatsku učinio papkom kojeg šamara tko hoće. I ona ne može ništa, sve i da hoće. Mi smo jedina zemlja koja je bila spreman dati komad teritorija da uđe u EU. Toliko smo jadni. Pogrešna je ovdje stvar projicirati ovo na sukob Pereca i Hercegbosanaca, Pereci ne mogu ni sebi pomoć, kamoli drugome.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović: Očekujem jasan stav predstavnika Hrvata u BiH o mom djelovanju
PostPostano: 17 svi 2022, 09:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20462
Divizija je sve lijepo sročio, HDZ je rasprodao i eutanazirao Hrvatsku, uništivši sposobnost autonomije.

Nemamo svoju naftu, nemamo svoju hranu, nemmao svoje proizvodnje, nemamo svoju energiju.

Zato kad bi sutra izabrali Tuđmana jedno 10 godina ne bi mogli mrdnut dok se ne vrati neke stvari na pravi put.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović: Očekujem jasan stav predstavnika Hrvata u BiH o mom djelovanju
PostPostano: 17 svi 2022, 09:45 
Offline

Pridružen/a: 08 lip 2021, 17:22
Postovi: 6131
Lokacija: Herceg-Bosna
al kladim se da će stoka iz Hrvatske i dalje glasat za hdz .

_________________
Forumaš Dudu : na komentar o slomu Herceg Bosne i Hrvata u njoj .

"Bmk da prostiš, mene u BIH još samo zanima ispratit muslimane do nula u rođenima"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović: Očekujem jasan stav predstavnika Hrvata u BiH o mom djelovanju
PostPostano: 17 svi 2022, 10:01 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
Th1950 je napisao/la:
al kladim se da će stoka iz Hrvatske i dalje glasat za hdz .


i to mahom stoka s korijenima ili rodom iz BIH, kao i ova trojica zastupnika iz BIH, opet će biti za HDZ.

Hrvati su odabrali svoju postupnu smrt naprosto, posebno drugim glasanjem za Plenkimoona. Jer taj čovjek nije ništa drugo nego puštač tekućine za eutanaziju na kapaljku. Ubija nas kap po kap. Ali pastva to neće da shvati. 20% birača koji se vrte između Mosta, Suverensita i DPa to donekle kuži (iako je i to sve dosta jadno, ali je bar nešto), ostatak nacije je lobotomiziran. Dio su leftardi ,a dio retardi i slijepci koji žive u uvjerenju da ih HDZ štiti od leftarda. Ostali su kupljeni.

A što je najgore, da izaberemo nekgo Hvratskog Orbana, opet bi mu trebalo bar 5 godina da Hrvatsku učini ozbiljnom državom sposobnom za ikakve konkretne poteze. Mi smo danas u lošijoj poziciji neko 1989., tad je bar mladost imala vojnu obuku, a gro gospodarstva bio u našim rukama, imali smo industriju koja je mogla pravit municije, hrane, pušaka...sad nemamo ništa. I još ćemo si, uz gromoglasni aplauz, ukinuti i valutu.

Nema Hrvatske djeco, nema je odavno. Vi to shvaćate tek sad jer ste razočarani djelovanjem HDZa, meni je bilo jasno još kad su pobjednički generali ganjani kao psi, a četnici sjedili u HR vladi. Ovo što HDZ radi sada je SASVIM OČEKIVANO, htjeli si to neki priznati ili ne.


Mi smo ispsotava par birokratskih kancelarija i financijskih institucija. Mi smo jedno veliko ništa, hvala glasačima HDZa. Sad kao takvi možemo samo sa ZAVIŠĆU gledati kako Orban ili Erdogan postavljaju svoje uvjete. Naš uvijet je samo da metnu dosta vazelina dok nas trpaju.

i ne, neće biti bolje dok se usaneaseipodase partija ne makne iz svih pora odlučivanja.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović: Očekujem jasan stav predstavnika Hrvata u BiH o mom djelovanju
PostPostano: 17 svi 2022, 10:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 stu 2020, 14:48
Postovi: 879
Th1950 je napisao/la:
laganini je napisao/la:
..normalno da bi al situacija je takva kakva je..al s obzirom da ste u bih Hrvatska vam je sve dala..a nezahvalni ste barem ovi forumasi..

sve nam je dala ?

Gledaj , mi nismo lgbtq+ orjentacije kako je poželjno bit u pereciji , tako i ta kita u šupak što nam je HR dala nama se nikako ne sviđa .

To je silovanje . Mi smo silovani od pereca .

A da makneš svoje lajavo dupe iz te Perecije kad je već toliko mrziš?

_________________
Broj spominjanja Sorosa od strane pojedinih forumaša je obrnuto proporcionalan seksualnoj aktivnosti istih.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović: Očekujem jasan stav predstavnika Hrvata u BiH o mom djelovanju
PostPostano: 17 svi 2022, 10:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2021, 21:40
Postovi: 962
Šo su ere nešt nabrijane na kiflu u zadnje vrEme, momci malo više respekta prema domovini moliću...

_________________
Mrzim Dinamo, srpsko ime to!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović: Očekujem jasan stav predstavnika Hrvata u BiH o mom djelovanju
PostPostano: 17 svi 2022, 10:26 
Offline

Pridružen/a: 08 lip 2021, 17:22
Postovi: 6131
Lokacija: Herceg-Bosna
Groot je napisao/la:
Th1950 je napisao/la:
sve nam je dala ?

Gledaj , mi nismo lgbtq+ orjentacije kako je poželjno bit u pereciji , tako i ta kita u šupak što nam je HR dala nama se nikako ne sviđa .

To je silovanje . Mi smo silovani od pereca .

A da makneš svoje lajavo dupe iz te Perecije kad je već toliko mrziš?

Niko Hrvatsku ne mrzi . Borit ćemo se svim snagama da se obnovi .

_________________
Forumaš Dudu : na komentar o slomu Herceg Bosne i Hrvata u njoj .

"Bmk da prostiš, mene u BIH još samo zanima ispratit muslimane do nula u rođenima"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović: Očekujem jasan stav predstavnika Hrvata u BiH o mom djelovanju
PostPostano: 17 svi 2022, 10:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2021, 21:40
Postovi: 962
Pomirite se sa tim da ste otpisani zarad cjelovite kifle bez krajiških Srba. Prećutan dogovor kojeg se HR vlast drži, i uvjek ih se podsjeti na to.

Gotovo je. Nemate ni snage ni pameti za nešto više. A i ovo što imate u BiH zna se kome pripada.

_________________
Mrzim Dinamo, srpsko ime to!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović: Očekujem jasan stav predstavnika Hrvata u BiH o mom djelovanju
PostPostano: 17 svi 2022, 10:36 
Offline

Pridružen/a: 08 lip 2021, 17:22
Postovi: 6131
Lokacija: Herceg-Bosna
Hofer je napisao/la:
Pomirite se sa tim da ste otpisani zarad cjelovite kifle bez krajiških Srba. Prećutan dogovor kojeg se HR vlast drži, i uvjek ih se podsjeti na to.

Gotovo je. Nemate ni snage ni pameti za nešto više. A i ovo što imate u BiH zna se kome pripada.

Kome ?

Kiseljak , Široki Brijeg , Kreševo , Posušje ?

Kome to pripada ?

_________________
Forumaš Dudu : na komentar o slomu Herceg Bosne i Hrvata u njoj .

"Bmk da prostiš, mene u BIH još samo zanima ispratit muslimane do nula u rođenima"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović: Očekujem jasan stav predstavnika Hrvata u BiH o mom djelovanju
PostPostano: 17 svi 2022, 10:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 stu 2017, 18:23
Postovi: 3443
Hofer je napisao/la:
Pomirite se sa tim da ste otpisani zarad cjelovite kifle bez krajiških Srba. Prećutan dogovor kojeg se HR vlast drži, i uvjek ih se podsjeti na to.

Gotovo je. Nemate ni snage ni pameti za nešto više. A i ovo što imate u BiH zna se kome pripada.

300.000 muslimana ode iz BiH samo ove godine. Do kraja 2020ih će situacija biti takva da ćemo vam pokloniti Sarajevo i 2 černobil kotline, i zahvaljivat ćete nam na tome. :D

_________________
Hrvatska Hrvatom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović: Očekujem jasan stav predstavnika Hrvata u BiH o mom djelovanju
PostPostano: 17 svi 2022, 10:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2021, 21:40
Postovi: 962
Th1950 je napisao/la:
Hofer je napisao/la:
Pomirite se sa tim da ste otpisani zarad cjelovite kifle bez krajiških Srba. Prećutan dogovor kojeg se HR vlast drži, i uvjek ih se podsjeti na to.

Gotovo je. Nemate ni snage ni pameti za nešto više. A i ovo što imate u BiH zna se kome pripada.

Kome ?

Kiseljak , Široki Brijeg , Kreševo , Posušje ?

Kome to pripada ?

Bosni i Hercegovini, tojest njenom temeljnom i većinskom narodu Bošnjacima, kao i drugim građanima različitih etničkih struktura...

_________________
Mrzim Dinamo, srpsko ime to!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović: Očekujem jasan stav predstavnika Hrvata u BiH o mom djelovanju
PostPostano: 17 svi 2022, 10:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2021, 21:40
Postovi: 962
Harezm je napisao/la:
Hofer je napisao/la:
Pomirite se sa tim da ste otpisani zarad cjelovite kifle bez krajiških Srba. Prećutan dogovor kojeg se HR vlast drži, i uvjek ih se podsjeti na to.

Gotovo je. Nemate ni snage ni pameti za nešto više. A i ovo što imate u BiH zna se kome pripada.

300.000 muslimana ode iz BiH samo ove godine. Do kraja 2020ih će situacija biti takva da ćemo vam pokloniti Sarajevo i 2 černobil kotline, i zahvaljivat ćete nam na tome. :D

Ma kakav 300 hiljada komšija, 500 hiljada Bošnjaka je samo ove godine napustilo BiH. Sljedeće godine ide još 500 i onda će hrvatska i srbska dijaspora podilit Bosnu.

_________________
Mrzim Dinamo, srpsko ime to!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović: Očekujem jasan stav predstavnika Hrvata u BiH o mom djelovanju
PostPostano: 17 svi 2022, 10:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 svi 2020, 01:28
Postovi: 5701
Lokacija: planina
divizija je napisao/la:
Th1950 je napisao/la:
al kladim se da će stoka iz Hrvatske i dalje glasat za hdz .


i to mahom stoka s korijenima ili rodom iz BIH, kao i ova trojica zastupnika iz BIH, opet će biti za HDZ.

Hrvati su odabrali svoju postupnu smrt naprosto, posebno drugim glasanjem za Plenkimoona. Jer taj čovjek nije ništa drugo nego puštač tekućine za eutanaziju na kapaljku. Ubija nas kap po kap. Ali pastva to neće da shvati. 20% birača koji se vrte između Mosta, Suverensita i DPa to donekle kuži (iako je i to sve dosta jadno, ali je bar nešto), ostatak nacije je lobotomiziran. Dio su leftardi ,a dio retardi i slijepci koji žive u uvjerenju da ih HDZ štiti od leftarda. Ostali su kupljeni.

A što je najgore, da izaberemo nekgo Hvratskog Orbana, opet bi mu trebalo bar 5 godina da Hrvatsku učini ozbiljnom državom sposobnom za ikakve konkretne poteze. Mi smo danas u lošijoj poziciji neko 1989., tad je bar mladost imala vojnu obuku, a gro gospodarstva bio u našim rukama, imali smo industriju koja je mogla pravit municije, hrane, pušaka...sad nemamo ništa. I još ćemo si, uz gromoglasni aplauz, ukinuti i valutu.

Nema Hrvatske djeco, nema je odavno. Vi to shvaćate tek sad jer ste razočarani djelovanjem HDZa, meni je bilo jasno još kad su pobjednički generali ganjani kao psi, a četnici sjedili u HR vladi. Ovo što HDZ radi sada je SASVIM OČEKIVANO, htjeli si to neki priznati ili ne.


Mi smo ispsotava par birokratskih kancelarija i financijskih institucija. Mi smo jedno veliko ništa, hvala glasačima HDZa. Sad kao takvi možemo samo sa ZAVIŠĆU gledati kako Orban ili Erdogan postavljaju svoje uvjete. Naš uvijet je samo da metnu dosta vazelina dok nas trpaju.

i ne, neće biti bolje dok se usaneaseipodase partija ne makne iz svih pora odlučivanja.


Lijep opis hrvatskog naroda.

- 30% degenerični ljevičari/ liberali koji su po prirodi stvari protiv hrvatske stvari, u startu imaš trećinu genetski samomrzećeg nakota
- 30% pasivci, slijepci, oprani mozgovi, low iq retardi koji su kao za hrvatsku stvar ali kurca ne kuže, u praksi je manje više cijela ova skupina svojim djelovanjem ili nedjelovanjem protiv hrvatske stvari
- 20% hdz uhljebi/ botovi/ kupljeni (ne)ljudi te starčad koja glasuje za vranju (hdzovac van ovih kategorija jednostavno ne postoji)
- 20% relativno normalni ljudi koji koliko toliko kopčaju stvari i koji su istinski za hrvatsku stvar (iako sam velikodušan sa ovih 20% ali ajde)

Nije to pesimizam i defetizam, to je realnost hrvatskog naroda, ako kojim slučajem spadate u ovih zadnjih 20% to vam je jasno ko dan. I to bi trebalo biti već otkad. Mnogi ste tek sad progledali kakav je ko. Ali bolje ikad nego nikad. Sad kako naprijed iz te situacije, kako se izvući iz toga, stvarno ne znam. Možda netko pametniji ima kakvu ideju. Ja mogu samo zaključiti da je demokracija sranje, dobro je Robbie rekao, treba Milanovića za monarha.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zoran Milanović: Očekujem jasan stav predstavnika Hrvata u BiH o mom djelovanju
PostPostano: 17 svi 2022, 10:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2021, 21:40
Postovi: 962
Rješenje je selidba u Srbiju, pa za nekih 20 godina dalje prema istoku.

Zaista ne kužim ovo cmizdrenje, kifla je htjela u NATO, EU, e pa sad trpite transformaciju u lijevićarski dzenet :thumbup1

_________________
Mrzim Dinamo, srpsko ime to!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 162 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, Noname01, Srpsčanin i 279 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO