HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 07:15.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 31 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Jel moguće
PostPostano: 14 lip 2009, 23:52 
Offline

Pridružen/a: 31 svi 2009, 20:11
Postovi: 622
DEFENSE je napisao/la:
boogyman je napisao/la:

Da ako polemiziraš sa nekim takvim i nekim tko to na taj način izražava.Ja to nisam, niti ikad na taj način prikazujem stvari.


Nisam ja rekao da si ti jugoslaven ili jugoslavenčina ja tebe doživljavam kao ljevičara to nečeš valjda poreći



E pa to!...o tome pričam....Inkvizitor je okarakterizirao "tipičnog ljevičara" koji nužno mora biti takav.A ja sam ljevičar i nisam takav niti približno.
Zato sam mu i odgovorio na onaj način.konstantno smo svi robovi nametnutih predrasuda.
Umijesto da budemo ono što nam je funkcija,dakle ruke istog tijela,neki se ponašaju kao da žele imputaciju.....Ima nas svakakvih...i jednih i drugih,ali razgovor,razgovor bez predrasuda nam je nasušno nužan jer ovo kuda nam se država kreče....ja vidim strašnim.A tu je pitanje HDZ-a ili SDP-a na žalost, postalo manje važnim jer oni nisu naši reprezentanti kakvi bi trebali biti.
Treba nam promjena svijesti....moramo si pogledati u oči i reći što u stvari želimo jer interes je nužno isti....možda su metode ili čak kratkoročni ciljevi različiti,ali interes u svako0m slučaju ne!

_________________
....dosta sranja s potpisima


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jel moguće
PostPostano: 14 lip 2009, 23:58 
Offline

Pridružen/a: 31 svi 2009, 20:11
Postovi: 622
DEFENSE je napisao/la:
boogyman je napisao/la:


Dobro,sad ulazimo u polemiku o pozdravu.Kako to nije isključivo Ustaški pozdrav i kako taj pozdrav ima svoju dužu i dublju povijest sam napisao i na temi na koju sam se u tom trenutku referirao.
Ovo gore su samo bili citati,tj. otrgnuti dio cijele rasprave.Ja sam se na taj pozdrav osvrnuo isključivo kao na pozdrav koji danas budi asocijacije na ustaški režim.
To je bila poanta o pozdravu i ja smatram kako klinci koji se njime "služe" ga zlorabe upravo u svrhu veličanja ust. pokreta,a ne iz nekih dubljih domoljubnih razloga.
Zato sam i rekao da te pozdrave(Za dom i smrt fašizmu) ne treba gledati doslovno već iz njih iščitavati simboličnu razinu koju danas nose.O nikakvim zabranama nisam pričao.
Nemojmo biti naivni....pa kaj misliš da ja to ne urlam dok je "prigoda",al' ja na to zaista gledam kao na neki...tja,možda i glupi, inat....ali ne uvijek i ne u svakoj prigodi(tekme naravno).
Makar trezveno,bez emocija....mislim da je to u današnje vrijeme glupo i neozbiljno.


Pa nekima u srbiji a mislim da ih ima u BiH-a pa i u RH da je grupa U2 neko ustaško vatikansko maslo



Pa uvijek ima tih nekih,defense....al' oni su nevažni.Takve stvari su samo kost glodanja željnog puka.
Kaj me briga više za "neke" u srbiji....mene brinu moji "neki" koji ne vide stablo od šume...
Pogledaj apatiju među ljudima....brena,ustaše,partizani,jasenovac,bleiburg....to su goruće teme kod nas....uvijek zahvalne za odvračanje pažnje....To mene brine,a ne što Jova iz šumadije misli o meni....

_________________
....dosta sranja s potpisima


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jel moguće
PostPostano: 15 lip 2009, 00:01 
Offline

Pridružen/a: 31 svi 2009, 20:11
Postovi: 622
Aj bok defense......toliko sam lud u tim svojim ljevičarskim masturbacijama da zaboravim pogledati na sat.A sutra sam ionako samo još jedan mali čovjek u Hrvatskoj.... :-zubati

_________________
....dosta sranja s potpisima


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jel moguće
PostPostano: 15 lip 2009, 00:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2009, 16:37
Postovi: 371
A pogotovo ne treba zaboraviti da se vračanje Hrvatskim povijesnih obilježja nastankom Republike Hrvatske 90-tih smatrao povratkom NDH i njegovih obliježja od srba i nekih ljevičara sa istom pričom da ništa od tih obilježja ni Hr.grb ni himna a ni drugo nije postojalo prije NDH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jel moguće
PostPostano: 15 lip 2009, 11:59 
Offline

Pridružen/a: 02 lip 2009, 19:40
Postovi: 264
Viper gts je napisao/la:
Jel moguće vodit demokratsku raspravu na ovom forumu ili ako se to moderatoru ne svidja da dotičnog baniraju i pobrišu mu sve postove a dotični je recimo samo malo živopisniji :-bicedobro


Znači nije :-bicedobro :-kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jel moguće
PostPostano: 15 lip 2009, 12:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
Viper gts je napisao/la:
Viper gts je napisao/la:
Jel moguće vodit demokratsku raspravu na ovom forumu ili ako se to moderatoru ne svidja da dotičnog baniraju i pobrišu mu sve postove a dotični je recimo samo malo živopisniji :-bicedobro


Znači nije :-bicedobro :-kava


Kako nije? Na forumu slobodno piše Jack, njegov je opus isključivo o poklapanju (TM) Hrvata u BiH. Tu su i razne kreature sa avatarima ABiH kao i Muslimani koji predlažu savez Muslimana i Srba. Po meni, ovo je najtolerantniji forum na prostorima bivše YU.

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 31 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO