HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 23 tra 2024, 10:32.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 63 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Komentar
PostPostano: 01 vel 2012, 02:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 00:05
Postovi: 13352
Aztec je napisao/la:
Pa tonovi su na mjestu. :kava Samo ne volim kad se nema mjera. Recimo, da sam ja mod ja bi vas po kratkom postupku napucao dok pocnete o "oslobadjanju" Posavine... al ne, pisete kako ste vi "oslobadjali" Posavinu, ismijavate Zvonku ( :D ) i jos vam je ovo ustaski forum. :neznam A imate slobode, ocito i previse, al nije na meni da mudrujem, kao sto rekoh, ja sam samo priprosti forumas. :D



Ko je Zvonko? Jel se ti obraćaš meni ili nekoj zamišljenoj množini?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komentar
PostPostano: 01 vel 2012, 02:54 
Offline

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32
Postovi: 11675
Lokacija: Varta drzava
Kako ne znas ko je Zvonko??? :sega

_________________
Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!!
Život je tvoje igralište
Pretpostavka je majka svih zajeba
Svi mi prdimo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komentar
PostPostano: 01 vel 2012, 03:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 00:05
Postovi: 13352
Aztec je napisao/la:
Kako ne znas ko je Zvonko??? :sega


Pa najbolje da znam za svaku šušu iz Bosne.
Dakle, Zvonko je? Neki zajebant, ustaša, šta?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komentar
PostPostano: 01 vel 2012, 03:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 srp 2009, 16:25
Postovi: 5508
Nije forum proustaški Svarože, ali mu je gazda izrazito antisrpski i promuslimanski nastrojen.
I naravno, korisnika ima svakakvih. Tulkas je forumaš koji dolazi isključivo da sere po Srbima, ali ne razumem što to tebe tangira? Naravno da će tebe ili nekog iz RS/Sr. da brišu, a njega neće kad je forum desničarski, a pritom moderacija ima želju da se predstavi kao da imaju "izjednačene kriterijume" prema oba "susedno-neprijateljska" naroda, tako da su likovi ko Tulkas korisna roba.
Ukupno gledajući, po mom mišljenju je forum prilično liberalan s obzirom na to da je desničarski.

p.s. nemoj da ideš, gledaj to ako možeš sa manje emocija..:)
baš je lepo čitati tvoje postove, pišeš životno, pa kad te čovek čita..ima utisak da sedi sa tobom za stolom u nekoj kafani i nazdravlja :001_smile

_________________
http://farm3.static.flickr.com/2158/217 ... 8538_b.jpg

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komentar
PostPostano: 01 vel 2012, 03:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2011, 12:01
Postovi: 3688
Lokacija: Edmonton,Alberta,Canada
Real gone je napisao/la:
Nije forum proustaški Svarože, ali mu je gazda izrazito antisrpski i promuslimanski nastrojen.


Ja sam stekao drugačiji dojam.Meni se čini prilično liberalan prema svim stranama.
By the way ..Isto bi i Hrvati prošli da su pričali o "oslobađanju" Grahova ,Drvara na nekom RS forumu.

_________________
"Nisu svi koji lutaju izgubljeni"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komentar
PostPostano: 01 vel 2012, 03:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 srp 2009, 16:25
Postovi: 5508
mario_cro je napisao/la:


Ja sam stekao drugačiji dojam.Meni se čini prilično liberalan prema svim stranama.


Zato što si (relativno) nov.

Citat:
By the way ..Isto bi i Hrvati prošli da su pričali o "oslobađanju" Grahova ,Drvara na nekom RS forumu.


Slažem se.

_________________
http://farm3.static.flickr.com/2158/217 ... 8538_b.jpg

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komentar
PostPostano: 01 vel 2012, 10:10 
Offline

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32
Postovi: 11675
Lokacija: Varta drzava
teranova je napisao/la:
Aztec je napisao/la:
Kako ne znas ko je Zvonko??? :sega


Pa najbolje da znam za svaku šušu iz Bosne.
Dakle, Zvonko je? Neki zajebant, ustaša, šta?


Zvonko je prijatelj g. Age, pa najbolje da vam on kaze. :D

_________________
Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!!
Život je tvoje igralište
Pretpostavka je majka svih zajeba
Svi mi prdimo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komentar
PostPostano: 01 vel 2012, 10:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24659
Lokacija: Heartbreak Hotel
Real gone je napisao/la:
Nije forum proustaški Svarože, ali mu je gazda izrazito antisrpski i promuslimanski nastrojen.


Ejs, da pitaš kojeg muslimana rekli bi da je izrazito prosrpski i antimuslimanski. A jedni Hrvati kažu da se previše popušta Srbima, a drugi pak da se previše popušta muslimanima!!? To je u biti i dobro, jer kad svima ne valjaš znači da si na pravom putu. ;)

Citat:
Ukupno gledajući, po mom mišljenju je forum prilično liberalan s obzirom na to da je desničarski.


Liberalan a desničarski? Što je sad pa to? Svetsko a naše? :blush

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komentar
PostPostano: 01 vel 2012, 10:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58841
Lokacija: DAZP HQ
bolje sprijecitu nego lijeciti. sprema se pobuna, odvojit ce par podforuma i osnovat Republika Srpska Herceg Bosna forum.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komentar
PostPostano: 01 vel 2012, 11:07 
Offline

Pridružen/a: 01 vel 2012, 10:06
Postovi: 12
Svarog je napisao/la:
Ovaj forum je proustaski , a mi Srbi koji u njemu ucestujemo smo obicne bene .




Zanimljivo. Ja sam stjekao sasvim drugaciji dojam da je ovaj forum latentno srbofilan.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komentar
PostPostano: 01 vel 2012, 12:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
dudu je napisao/la:
bolje sprijecitu nego lijeciti. sprema se pobuna, odvojit ce par podforuma i osnovat Republika Srpska Herceg Bosna forum.


SAO Herceg Bosna =))

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komentar
PostPostano: 01 vel 2012, 12:43 
Offline

Pridružen/a: 11 sij 2011, 12:22
Postovi: 2999
Svarog je napisao/la:
teranova je napisao/la:

Ti si očekivao srboljube? Pa nisi valjda vesla sisao?

Naravno da nisam , ali ni ovoliku mrznju i sovinizam, prema Srbima...Narocito ako se u obzir uzmu slicni problemi u kojima se i jedni i drugi nalazimo ( mi, Bogu hvala, ipak nemjerljivo manjim).

Evo jedan od mnogih i sve brojnijih primjera..

AGA :
Doček rukometaša i vaterpolista je večeras u 20 časova ispred Gradske skupštine u Beogradu.
Na programu RTRS to je najavljeno za 20:10 časova, da li uz povremeno javljanje ili kompletan prenos, ne znam, da li će prenos biti omogućen i za online gledanje na sajtu RTRS, ne znam ni to

Evo linka pa bumo videli

http://uzivo.rtrs.tv/arhiva/emitovanje/redirect.php



Srbeki, upalimo TV prijemnike i uživajmo

_________________


Tulkas :


Ajde odjebi sa tim usranim docekom. Koga ovdje zaboli za jos jednim skupom cetnicke gamadi (?!)


Ovaj Tulkasov fasisticki odgovor ( na apsolutno korektan Agin post) ,ostaje netaknut od moderacije , a moj odgovor u kojem sam ,njemu licno uzvratio uvredu , se brise...
Takvih primjera je mnogo, i sve ih je vise..

Prave se ankete i otvaraju teme o navodnoj genocidnosti Republike Srpske , u kojem ( nije tesko zakljuciti) vecina forumasa ,Hrvata.. RS smatraju genocidnom pisajuci o njoj sve i svasta...
Naravno, ako odgovoris ...brisu te.

U takvim, hajde da kazem uslovima , ucesce Srbina na ovom forumu osim sto je ponizavajuce , i neka je vrsta izdaje rodjenog naroda.


Tulkas napisao,baš kada ste se fino častili na temi o EP u rukometu..
-citat iz teme na chatu "Što mislite o forumašu iznad "..
Citat:
Manje vise svi ste papci koji su ovaj forum pretvorili u virtualni leksikon i spomenar.. :zubati
Iz toga djecijeg vrtica izdvajam stariju gardu kao Bumbija, Svaroga, DuX-a, Markana ( tu i tamo jos poneko)..
Sorry ostatak, al tako je :evotigana


Toliko o proustašama ..... :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Komentar
PostPostano: 01 vel 2012, 16:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Ja spadam u tipove koji su odlicni ustasomjeri i tacno znam koji je forum ekstremno pro-ustaski orijentisan, a koji nije, stoga mogu zakljuciti da ovaj forum, na skali od 1 do 10 zasluzuje cistu jedinicu iz pro-ustasnosti tojest da forum je sasvim jako malo pro-ustaski orijentisan, skorom nikako, tako da cak mislim da je ovaj forum sasvim korektan, jer da nije tako, ja se na ovaj forumaski sajt i ne bih vratio nakon dvije godine, ali vratio sam se, posto smatram da je ovaj forum poprilicno zdrav, korektan prema svima i neopterecen suvisnim raspravama. Ponekad se desi tu i tamo ponekad neka rasprava koja nije po volji ni meni licno, ali je zato ignorisem ili cak ponekad razvalim temu sa ciljem da ona na kraju bude besmislena i bezvezna.

Tako da ne vidim potrebu zasto napustati forum koji spada u jedan od najkorektnijih foruma na podrucju cijelog EX-YU forumskog neba, jer sta ako ima jedna nepodobna tema, jedna ko nijedna. Eno na nasim forumima se desi da "naguzimo" Hrvate, tako da moraju i oni barem jednom nas, jer zdravo je to, naravno, sve dok je to vrijedjanje u granicama normale i podnosljivog, tako da ostani ovdje, jer sunce drugog foruma te nece grijati, ko sto te grije ovo forumsko sunce. :zubati

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 63 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO