HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 21:32.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 856 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Pozdrav svima - Faljen Isus !
PostPostano: 14 vel 2020, 16:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 vel 2020, 16:12
Postovi: 1345
Pozdrav svima, posebno starim forumašima, hvala administraciji koja je pravovremeno reagirala. MIB je ponovo sa vama nakon teških godinu dana.

Želim se ispričati liku čije sam ime trolao po forumima, imao je manjih neugodnosti, skužio je i blokirao me na društvenim mrežama.

_________________
- Europa na koljenima, Rusija na laktovima.
- Sprženi telegram mozgovi zamjere ispranim twitter mozgovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pozdrav svima - Faljen Isus !
PostPostano: 17 vel 2020, 09:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Ilirk@ je napisao/la:
ima jedan vic o peri ložaču.

kladijo se pere ložač sa rodijakom da nema mista di ga ne znaju.
ošli oni kod precjednika mjesne zajednice, a precjednik odma onako svrata: di si pere, otkad te nisan vidijoooo!
dobije pere ložač opkladu.
kaže rodijak, amo se kladit da te ne zna precjednik općine.
oklade se oni i odu kod precjednika, a precjednik općine se skoči sa votelje, zagrli peru nakog mrčavog, izljubi ga i počasti.
tako pere dobi i drugu opkladu.
rodijak se zainatijo vratit pare pa m predloži da se opklade u dvojstruko da ga ne zna precjednik države.
odoše oni do precjednika, a precjednik kad ugleda peru, pošalje lemosinu prid peru i ko sebi ravnog, dočeka ga u banskim dvorim.
dodijalo rodijaku gubit, pa se razmisli, ko ima da sigurno ne more znat peru. tako se siti pape.
i opklade se oni. odoše u rim, a papa drži govor sa prozora bazilike.
reče pero rodijaku da pričeka, da će se pozdravit s papom.
uto rodijak zadovoljno zatrlja rukama računajući koliko je to para...
prođe malo vrimena, ugleda on peru kraj pape, ljubi mu prsten.
uto začu iz gomile: ma kome ono pere ložač ljubi ruku?

kenjac bijo ko nije razumijo. :zubati

ja ne znam ni jednog ložača :neznam


Danas naletio na ovo, pa se osjećam prevareno. Iako taj vic, Pero Ložač, ima elemente koji bi mogli biti iz bilo koje kulture, nisam baš očekivao da je doslovan prijevod engleskog vica (a djelovalo je tako "narodno"). Iako je ovdje spomenut Papa Franjo, očito je puno stariji vic, kojem samo dodaju osobe relevantne u tom periodu.

Citat:
Dave was bragging to his boss one day, "You know, I know everyone there is to know. Just name someone, anyone, and I know them."

Tired of his boasting, his boss called his bluff, "OK, Dave, how about Tom Cruise?"

"No dramas boss, Tom and I are old friends, and I can prove it." So Dave and his boss fly out to Hollywood and knock on Tom Cruise's door, and Tom Cruise shouts,

"Dave! What's happening? Great to see you! Come on in for a beer!"

Although impressed, Dave's boss is still skeptical. After they leave Cruise's house, he tells Dave that he thinks him knowing Cruise was just lucky.

"No, no, just name anyone else," Dave says.

"President Obama," his boss quickly retorts.

"Yup," Dave says, "Old buddies, let's fly out to Washington," and off they go.

At the White House, Obama spots Dave on the tour and motions him and his boss over, saying, "Dave, what a surprise, I was just on my way to a meeting, but you and your friend come on in and let's have a beer first and catch up."

Well, the boss is very shaken by now but still not totally convinced. After they leave the White House grounds he expresses his doubts to Dave, who again implores him to name anyone else.

"Pope Francis," his boss replies.

"Sure!" says Dave. "I've known the Pope for years." So off they fly to Rome.

Dave and his boss are assembled with the masses at the Vatican's St. Peter's Square when Dave says, "This will never work. I can't catch the Pope's eye among all these people. Tell you what, I know all the guards so let me just go upstairs and I'll come out on the balcony with the Pope." He disappears into the crowd headed towards the Vatican.

Sure enough, half an hour later Dave emerges with the Pope on the balcony, but by the time Dave returns, he finds that his boss has had a heart attack and is surrounded by paramedics.

Making his way to his boss' side, Dave asks him, "What happened?"

His boss looks up and says, "It was the final straw... you and the Pope came out on to the balcony and the man next to me said, 'Who the fuk is that on the balcony with Dave?'

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pozdrav svima - Faljen Isus !
PostPostano: 15 stu 2020, 20:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 06 lis 2020, 21:42
Postovi: 170
Lokacija: HercegBosna & Buenos Aires
Faljen Isus !!!!

_________________
Acá el que no corre, vuela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pozdrav svima - Faljen Isus !
PostPostano: 15 stu 2020, 20:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
Lukrecija76 je napisao/la:
Faljen Isus !!!!

đes bona lukrecija moreli se? :D

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pozdrav svima - Faljen Isus !
PostPostano: 18 stu 2020, 17:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2009, 20:17
Postovi: 101
Lokacija: Marijin Dvor, Sarajevo
Pozdrav svima.
Htio bih apelirati na one koji mogu, da redovito darivaju krv u Mostaru. Iako je i u Sarajevu i u Mostaru znatno smanjen broj operativnih zahvata, krv je prijeko potrebna zbog značajnog broja hematoloških i onkoloških bolesnika. Mnogo ljudi ovisi o trombocitima koji se izdvajaju iz doza pune krvi ili plazmaferezom, te je ovo apel kojim pokušavam napomenuti da je ta grupa bolesnih zanemarena u vrijeme pandemije.

Hvala na čitanju.

_________________
Daruj krv, spasi život!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pozdrav svima - Faljen Isus !
PostPostano: 19 tra 2021, 16:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 tra 2021, 15:32
Postovi: 449
Lokacija: HRVA'SKA
Dobar dan.

_________________
Pakal ti neće biti pakal ako ti tamo ne bude mene!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pozdrav svima - Faljen Isus !
PostPostano: 23 tra 2021, 22:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 vel 2020, 16:12
Postovi: 1345
Jeste živi? Ne vidim puno starih forumaša.

_________________
- Europa na koljenima, Rusija na laktovima.
- Sprženi telegram mozgovi zamjere ispranim twitter mozgovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pozdrav svima - Faljen Isus !
PostPostano: 11 svi 2021, 00:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 sij 2010, 18:56
Postovi: 5403
Ministry of Sound je napisao/la:
Ilirk@ je napisao/la:
ima jedan vic o peri ložaču.

kladijo se pere ložač sa rodijakom da nema mista di ga ne znaju.
ošli oni kod precjednika mjesne zajednice, a precjednik odma onako svrata: di si pere, otkad te nisan vidijoooo!
dobije pere ložač opkladu.
kaže rodijak, amo se kladit da te ne zna precjednik općine.
oklade se oni i odu kod precjednika, a precjednik općine se skoči sa votelje, zagrli peru nakog mrčavog, izljubi ga i počasti.
tako pere dobi i drugu opkladu.
rodijak se zainatijo vratit pare pa m predloži da se opklade u dvojstruko da ga ne zna precjednik države.
odoše oni do precjednika, a precjednik kad ugleda peru, pošalje lemosinu prid peru i ko sebi ravnog, dočeka ga u banskim dvorim.
dodijalo rodijaku gubit, pa se razmisli, ko ima da sigurno ne more znat peru. tako se siti pape.
i opklade se oni. odoše u rim, a papa drži govor sa prozora bazilike.
reče pero rodijaku da pričeka, da će se pozdravit s papom.
uto rodijak zadovoljno zatrlja rukama računajući koliko je to para...
prođe malo vrimena, ugleda on peru kraj pape, ljubi mu prsten.
uto začu iz gomile: ma kome ono pere ložač ljubi ruku?

kenjac bijo ko nije razumijo. :zubati

ja ne znam ni jednog ložača :neznam


Danas naletio na ovo, pa se osjećam prevareno. Iako taj vic, Pero Ložač, ima elemente koji bi mogli biti iz bilo koje kulture, nisam baš očekivao da je doslovan prijevod engleskog vica (a djelovalo je tako "narodno"). Iako je ovdje spomenut Papa Franjo, očito je puno stariji vic, kojem samo dodaju osobe relevantne u tom periodu.

Citat:
Dave was bragging to his boss one day, "You know, I know everyone there is to know. Just name someone, anyone, and I know them."

Tired of his boasting, his boss called his bluff, "OK, Dave, how about Tom Cruise?"

"No dramas boss, Tom and I are old friends, and I can prove it." So Dave and his boss fly out to Hollywood and knock on Tom Cruise's door, and Tom Cruise shouts,

"Dave! What's happening? Great to see you! Come on in for a beer!"

Although impressed, Dave's boss is still skeptical. After they leave Cruise's house, he tells Dave that he thinks him knowing Cruise was just lucky.

"No, no, just name anyone else," Dave says.

"President Obama," his boss quickly retorts.

"Yup," Dave says, "Old buddies, let's fly out to Washington," and off they go.

At the White House, Obama spots Dave on the tour and motions him and his boss over, saying, "Dave, what a surprise, I was just on my way to a meeting, but you and your friend come on in and let's have a beer first and catch up."

Well, the boss is very shaken by now but still not totally convinced. After they leave the White House grounds he expresses his doubts to Dave, who again implores him to name anyone else.

"Pope Francis," his boss replies.

"Sure!" says Dave. "I've known the Pope for years." So off they fly to Rome.

Dave and his boss are assembled with the masses at the Vatican's St. Peter's Square when Dave says, "This will never work. I can't catch the Pope's eye among all these people. Tell you what, I know all the guards so let me just go upstairs and I'll come out on the balcony with the Pope." He disappears into the crowd headed towards the Vatican.

Sure enough, half an hour later Dave emerges with the Pope on the balcony, but by the time Dave returns, he finds that his boss has had a heart attack and is surrounded by paramedics.

Making his way to his boss' side, Dave asks him, "What happened?"

His boss looks up and says, "It was the final straw... you and the Pope came out on to the balcony and the man next to me said, 'Who the fuk is that on the balcony with Dave?'

Vic je genijalan, samo su to englezi preveli sa rvatskog! Pero nije spomenuo Papu Franju, niti Papu Vranju.
Uostalom naš čovik je daleko duhovitiji i snalažljiviji, englezi su samo bezobrazniji, nemilosrdniji i perverzniji.
Sjeti se samo Ere s onog svjeta!
:zivili

_________________
MIR da, ali ne kao u Macelju, Ovčari i Hudim jamama!
Komunisti nude bolju budućnost, neuspješni u sadašnjosti, a razlog je uvijek u prošlosti!
Želiš stvoriti neprijatelja – spasi ga od genocida!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pozdrav svima - Faljen Isus !
PostPostano: 11 svi 2021, 06:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
MIR je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:

Danas naletio na ovo, pa se osjećam prevareno. Iako taj vic, Pero Ložač, ima elemente koji bi mogli biti iz bilo koje kulture, nisam baš očekivao da je doslovan prijevod engleskog vica (a djelovalo je tako "narodno"). Iako je ovdje spomenut Papa Franjo, očito je puno stariji vic, kojem samo dodaju osobe relevantne u tom periodu.


Vic je genijalan, samo su to englezi preveli sa rvatskog! Pero nije spomenuo Papu Franju, niti Papu Vranju.
Uostalom naš čovik je daleko duhovitiji i snalažljiviji, englezi su samo bezobrazniji, nemilosrdniji i perverzniji.
Sjeti se samo Ere s onog svjeta!
:zivili


Prokleti Englezi, nije im dosta bilo Bleiburga, još nam sad neovlašteno kradu i najbolje viceve. Dokle ide taj bezobrazluk?!

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pozdrav svima - Faljen Isus !
PostPostano: 11 svi 2021, 18:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 sij 2010, 18:56
Postovi: 5403
Ministry of Sound je napisao/la:
MIR je napisao/la:

Vic je genijalan, samo su to englezi preveli sa rvatskog! Pero nije spomenuo Papu Franju, niti Papu Vranju.
Uostalom naš čovik je daleko duhovitiji i snalažljiviji, englezi su samo bezobrazniji, nemilosrdniji i perverzniji.
Sjeti se samo Ere s onog svjeta!
:zivili


Prokleti Englezi, nije im dosta bilo Bleiburga, još nam sad neovlašteno kradu i najbolje viceve. Dokle ide taj bezobrazluk?!

Da! ide i do Grofa Nikolaja Tolstoja, koji je otkrio istinu o Englezima u Bleiburgu, pa su ga sudili, sve dok ga nisu potpuno opljačkali, milijunsku mu imovinu!
Imamo i Ahmiće, gdje su "hrvatski" vojnici u maskama, ali sa hrvatskim oznakama, masakrirali lokalne Bošnačke civile!
Zanimljivo je kako su baš "slušajno" instalirali u blizini BBC TV stanicu, koja je svakih pola sata slala TV slike toga masakra u svijet!
Da ne spominjem Jack the Ripper (Trbosek) serijskog ubojicu, koji nikad nije bio otkriven, točnije nije smio biti otkriven!

_________________
MIR da, ali ne kao u Macelju, Ovčari i Hudim jamama!
Komunisti nude bolju budućnost, neuspješni u sadašnjosti, a razlog je uvijek u prošlosti!
Želiš stvoriti neprijatelja – spasi ga od genocida!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pozdrav svima - Faljen Isus !
PostPostano: 24 lip 2021, 20:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 kol 2011, 01:15
Postovi: 1516
Lokacija: HRHB
Pozdrav!

_________________
Ja sam rođen đe Ostalih nema
Benjaminu mrzim odmalena


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pozdrav svima - Faljen Isus !
PostPostano: 24 lip 2021, 20:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
ko je taj lik sa avatara

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pozdrav svima - Faljen Isus !
PostPostano: 24 lip 2021, 20:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 kol 2011, 01:15
Postovi: 1516
Lokacija: HRHB
Blažo Stevović iz Trebinja.
Bio je zanimljiva figura prije 9_10 godina kad sam bio aktivan na forumu

_________________
Ja sam rođen đe Ostalih nema
Benjaminu mrzim odmalena


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pozdrav svima - Faljen Isus !
PostPostano: 24 lip 2021, 20:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
da sjećam se kroz maglu, sad sam ga proguglao, ne djeluje stabilno.

što te nije bilo tako dugo i šta te opet nagnalo za pisanje.

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pozdrav svima - Faljen Isus !
PostPostano: 24 lip 2021, 20:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 kol 2011, 01:15
Postovi: 1516
Lokacija: HRHB
Šta da kažem...život te vodi vodi raznijem putovima
Dok sam preslagivao stare stvari iz bivše sobe u ćaćinoj kući nađem na papiru zapisano...HB forum...korisničko ime...lozinka....reko sebi da pozdravim ljude...šta ima nova

_________________
Ja sam rođen đe Ostalih nema
Benjaminu mrzim odmalena


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pozdrav svima - Faljen Isus !
PostPostano: 25 lip 2021, 08:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
Vrbosna HR je napisao/la:
Šta da kažem...život te vodi vodi raznijem putovima
Dok sam preslagivao stare stvari iz bivše sobe u ćaćinoj kući nađem na papiru zapisano...HB forum...korisničko ime...lozinka....reko sebi da pozdravim ljude...šta ima nova

Živ bio! Lijepo vidjeti forumske veterane :palacgore1


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pozdrav svima - Faljen Isus !
PostPostano: 03 srp 2021, 14:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 pro 2020, 01:27
Postovi: 115
I Marija.

Ja došla opet smetat.

_________________
sotto l'ombra di un bel fiore


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pozdrav svima - Faljen Isus !
PostPostano: 08 stu 2021, 16:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 stu 2021, 21:11
Postovi: 43
Lokacija: Novi Pazar
Lep pozdrav svima iz Novog Pazara.

Nadam se da ću ovde steći nove prijatelje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pozdrav svima - Faljen Isus !
PostPostano: 02 pro 2021, 22:03 
Offline

Pridružen/a: 22 stu 2021, 21:16
Postovi: 2
kao novi član pozdrav za staru raju na forumu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pozdrav svima - Faljen Isus !
PostPostano: 04 sij 2022, 09:19 
Offline

Pridružen/a: 04 sij 2022, 09:07
Postovi: 1284
Hvaljen Isus i Marija! Pozdrav Hrvatima u BiH od pripadnika četvrte gardijske.

_________________
Idi kući maži supe


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pozdrav svima - Faljen Isus !
PostPostano: 04 sij 2022, 09:43 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10365
Dobrodošao :zivili

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pozdrav svima - Faljen Isus !
PostPostano: 04 sij 2022, 11:36 
Offline

Pridružen/a: 04 sij 2022, 09:07
Postovi: 1284
HHerceg je napisao/la:
Dobrodošao :zivili

Bolje Vas našao brate. Imaš dobar avatar. Praljak je bio ljudina. Bio sam s njim u par navrata. Zadnji put na Ramskom Jezeru u onoj dvokatnici lijevo od brane. Tamo je bilo zapovjedništvo i tu smo spavali. Pozdrav našima u BiH :HercegBosanac :zastava_Hrvata

_________________
Idi kući maži supe


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pozdrav svima - Faljen Isus !
PostPostano: 04 sij 2022, 11:40 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30069
Pozdrav bratu bojovniku. :zivili


_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pozdrav svima - Faljen Isus !
PostPostano: 17 vel 2022, 17:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Hvaljen Isus iz Hercegovine, tu sam već par dana.

Obišo sam većinu gradova i oduševljen sam. Stvarno nemam osjećaj da sam van Hrvatske, čak ni druga valuta ne predstavlja problem.

I da, čak je i mentalitet ljudi kao u nas "pereca". Neugodno sam se iznenadio da sam ja kao "perec" u priči s ljudima najradikalniji. Više se razumijem u politiku u toliko da je ovdje ljudima Dodik četnik, a Komšić i Čović lopine koje samo gledaju svoju guzicu. I to u razgovoru sa ozbiljnim ljudima 40+.

Tako da sve one priče odavde da Hrvati iz HR ne razumiju ovdašnju politiku i stanje u državi padaju u vodu.

I da, šta je sa pozdravljanjem? Di god dođem pozdravim sa Bok!, a oni uzvraćaju Ćao! pa se zapitam da nisu naši, ali jesu. Kod nas kad netko pozdravi tako podrazumjeva se da je Srbin.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pozdrav svima - Faljen Isus !
PostPostano: 17 vel 2022, 17:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 svi 2020, 01:28
Postovi: 5701
Lokacija: planina
1986 je napisao/la:
Hvaljen Isus iz Hercegovine, tu sam već par dana.

Obišo sam većinu gradova i oduševljen sam. Stvarno nemam osjećaj da sam van Hrvatske, čak ni druga valuta ne predstavlja problem.

I da, čak je i mentalitet ljudi kao u nas "pereca". Neugodno sam se iznenadio da sam ja kao "perec" u priči s ljudima najradikalniji. Više se razumijem u politiku u toliko da je ovdje ljudima Dodik četnik, a Komšić i Čović lopine koje samo gledaju svoju guzicu. I to u razgovoru sa ozbiljnim ljudima 40+.

Tako da sve one priče odavde da Hrvati iz HR ne razumiju ovdašnju politiku i stanje u državi padaju u vodu.

I da, šta je sa pozdravljanjem? Di god dođem pozdravim sa Bok!, a oni uzvraćaju Ćao! pa se zapitam da nisu naši, ali jesu. Kod nas kad netko pozdravi tako podrazumjeva se da je Srbin.


******** uzeo maha i u Hercegovini, čuj ćao, ajde ako je žensko, ali stvarno te odrasli muški tako pozdravljaju? Ja to još nisam čuo... Zabrinut sam.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 856 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO