HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 21:37.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 221 post(ov)a ] 
Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Što vas je privuklo na ovaj forum?
PostPostano: 31 sij 2012, 20:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
Ajde golupčići moji da vas čujem, što vas privuklo na ovaj forum? Molim iskrene odgovore :)


Mene osobno ideja da se na jednom mjestu okupljaju hrvati iz čitave BiH, da forum nije u rukama stranačkih ljudi i kontroliran od strane partije. :zivili

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što vas je privuklo na ovaj forum?
PostPostano: 31 sij 2012, 20:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 00:05
Postovi: 13352
Forumaš @Naša kvačica tj njegovi pametni postovi sa Foruma hr., a naravno i svi ostali koji su bili tamo a prešli su ovde.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što vas je privuklo na ovaj forum?
PostPostano: 31 sij 2012, 20:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24534
Lokacija: Heartbreak Hotel
Privukla me činjenica da postoji mjesto (i što je isto tako važno ako ne i važnije - da je posjećeno, liberalno i da su postovi na relativno iznenađujuće visokoj intelektualnoj razini) na kojem mi Hrvati iz BiH možemo artikulirati svoju vlastitu, neovisnu, indivudualnu i autonomnu političku misao, te kroz nju graditi svoju nacionalno-političku svijest, te na neki način tako dijelom i amortizirati nedostatak svojih medija u ovoj tamnici naroda.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što vas je privuklo na ovaj forum?
PostPostano: 31 sij 2012, 20:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
Jedinstvo bosanskih i hercegovačkih Hrvata.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što vas je privuklo na ovaj forum?
PostPostano: 31 sij 2012, 20:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
Ja sam naletio na ovaj forum jer sam , zahvaljujući prijateljima Hercegovcima koji su me potakli na razmišljanje i bavljenje podrobnije temom o Herceg-Bosni, malo istraživao po internetu o Hrvatima HercegBosne te jedino na što sam mogao naići jesu podaci o tome kako nas "poklapaju" 100% patrioti, dakako prije nego sam upoznao te svoje prijatele iz Hercegovine bio sam cvjećar :zubati i to opravdavam djetinjom naravi :D . Prvo sam malo čituckao forum, osobito su me zaintrigirali demografski podaci izneseni ovdje koji pokazuju da nije sve tako sivo . Poslije sam se odlučio priključit forumu jer sam vidio da ima dobre rasprave :D .

Thats all folks :D

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što vas je privuklo na ovaj forum?
PostPostano: 31 sij 2012, 20:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 stu 2010, 10:05
Postovi: 1660
Lokacija: Herceg-Bosna
Bio na Poskoku, slučajno kliknio Forum i završio ovdje.
Vidio ima pametna svita pa osta :zubati

_________________
Sveti Ante platit ću ti misu, samo reci koji naši nisu !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što vas je privuklo na ovaj forum?
PostPostano: 01 vel 2012, 03:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2011, 12:01
Postovi: 3688
Lokacija: Edmonton,Alberta,Canada
Zadar1993 je napisao/la:
Ja sam naletio na ovaj forum jer sam , zahvaljujući prijateljima Hercegovcima koji su me potakli na razmišljanje i bavljenje podrobnije temom o Herceg-Bosni, malo istraživao po internetu o Hrvatima HercegBosne te jedino na što sam mogao naići jesu podaci o tome kako nas "poklapaju" 100% patrioti, dakako prije nego sam upoznao te svoje prijatele iz Hercegovine bio sam cvjećar :zubati i to opravdavam djetinjom naravi :D .


I ja isto,na došao sam sebi nakon nekih međunacionalnih incidenata u Tuzli ,vrijeđanja i slično.
Ni sam neznam kako sam završio ovdje,al pratim portal od negdje od 2010 -te.

_________________
"Nisu svi koji lutaju izgubljeni"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što vas je privuklo na ovaj forum?
PostPostano: 01 vel 2012, 10:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Forum je bio nužan zbog činjenice da su nas braća Muslimani na propagandnom planu (gledajući sve medije) razbucali ko svinja masan džak, te im se nije mogao prepustiti i internet, a do ovog foruma su nažalost i Hrvati BiH bili izbjeglice i kokuzi internetskih bespuća (razdvojeni po 2-3 foruma u RH pod moderatorskom palicom pereca, ili na 100% patriotskim "probosanskim" forumima). Nije bilo načina da se u takvom okružju udruže snage, razmjenjuju informacije, povežu krajevi od Neuma do Orašja i sl. Po tome pitanju je forum uspio, i objektivno mogu reći da se svi ponosimo forumum - odnosno izgledom, posjećenošću, zrelošću stavova, riznicom informacija, spremnošću da se fino ugoste i ljudi drugih stavova i nacionalnosti i sl.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što vas je privuklo na ovaj forum?
PostPostano: 01 vel 2012, 12:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
Ministry of Sound je napisao/la:
Forum je bio nužan zbog činjenice da su nas braća Muslimani na propagandnom planu (gledajući sve medije) razbucali ko svinja masan džak, te im se nije mogao prepustiti i internet, a do ovog foruma su nažalost i Hrvati BiH bili izbjeglice i kokuzi internetskih bespuća (razdvojeni po 2-3 foruma u RH pod moderatorskom palicom pereca, ili na 100% patriotskim "probosanskim" forumima). Nije bilo načina da se u takvom okružju udruže snage, razmjenjuju informacije, povežu krajevi od Neuma do Orašja i sl. Po tome pitanju je forum uspio, i objektivno mogu reći da se svi ponosimo forumum - odnosno izgledom, posjećenošću, zrelošću stavova, riznicom informacija, spremnošću da se fino ugoste i ljudi drugih stavova i nacionalnosti i sl.


Tako je , potpisujem riječi , osobito ovaj dio o karakteristikama foruma :palacgore2

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što vas je privuklo na ovaj forum?
PostPostano: 01 vel 2012, 12:55 
Offline

Pridružen/a: 11 sij 2011, 12:22
Postovi: 2999
Natjeravali me mjesecima :wacko :laugh(jer mi se činilo extra dosadno,postovi svakih pola sata,sporo) ,onda sam počela čitati i otkrila riznicu znanja:))
Uživam čitati rasprave koje se odvijaju na temama (Politika,Povijest)).raznovrsna mišljenja,prijedloge,informacije ..itd..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što vas je privuklo na ovaj forum?
PostPostano: 01 vel 2012, 13:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ja nikad nisam bio na ovom forumu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što vas je privuklo na ovaj forum?
PostPostano: 01 vel 2012, 16:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 sij 2012, 09:43
Postovi: 249
oćete istinu
pa ovako
posvadila se na POSKOKU I HRHB
pa po preporuci završila ovde,i na još nekoliko potrala,
al ovaj mi se baš sviđa,,,

_________________
Moja je zemlja Hercegovina
http://www.youtube.com/watch?v=IJHqgegUCrc
“Žena je kraljica svijeta i ropkinja želja.”


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što vas je privuklo na ovaj forum?
PostPostano: 01 vel 2012, 19:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 17:27
Postovi: 6018
Lokacija: Generalni konzulat HR HB za Slavoniju i Baranju
ManInBlack je napisao/la:
Mene osobno ideja da se na jednom mjestu okupljaju hrvati iz čitave BiH, da forum nije u rukama stranačkih ljudi i kontroliran od strane partije. :zivili

Bobovac je napisao/la:
Privukla me činjenica da postoji mjesto (i što je isto tako važno ako ne i važnije - da je posjećeno, liberalno i da su postovi na relativno iznenađujuće visokoj intelektualnoj razini) na kojem mi Hrvati iz BiH možemo artikulirati svoju vlastitu, neovisnu, indivudualnu i autonomnu političku misao, te kroz nju graditi svoju nacionalno-političku svijest, te na neki način tako dijelom i amortizirati nedostatak svojih medija u ovoj tamnici naroda.

Otprilike iste stvari su i mene privukle.

Nakon što je kvalitetna HRHB i ostala ekipa nestala s forum.hr-a, pitao sam se gdje su i konačno saznao pa sam se registrirao. :zubati

Međutim, moram priznati da se kvaliteta forumskih diskusija u zadnjih godinu dana pomalo spustila, a na nekim temama i drastično. U biti, nekako mi se sve to pomalo razvodnilo u odnosu na prvu godinu postojanja, ali osobno pišem i pisat ću i dalje, ovisno o trenutnoj inspiraciji, želji i potrebi koju osjećam. :wink


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što vas je privuklo na ovaj forum?
PostPostano: 01 vel 2012, 20:12 
Offline

Pridružen/a: 24 svi 2010, 19:48
Postovi: 2948
Lokacija: predvorje dzeneta
tema o generalu Shanticu me zakucala ovdje..

_________________
Bismillahi rrahmani rrahim
Kul huvallahu Ehad
Allahu Samed
Lem Jelid Ve Lem Juled
Vel Lem Jekullehu Kufuven Ehad


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što vas je privuklo na ovaj forum?
PostPostano: 01 vel 2012, 23:23 
Offline

Pridružen/a: 15 tra 2011, 22:19
Postovi: 499
Lokacija: Hrvatska Republika Herceg Bosna
Samo ime .. Herceg Bosna :)

_________________
I krv svoju, za Herceg Bosnu moju ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što vas je privuklo na ovaj forum?
PostPostano: 01 vel 2012, 23:57 
Offline

Pridružen/a: 15 pro 2010, 23:03
Postovi: 576
Lokacija: Kičmanovićevo rodno selo
Počela me zanimati politika, i otkrio sam najalarmantiji slučaj hrvatskog nacionalnog pitanja- Hrvate u BiH. Tijekom jedne rasprave na forumu.hr, netko je stavio link na neki članak na portalu hercegbosna. Vidio sam ikonu "forum" u gornjem kutu, pa kliknuh čisto iz znatiželje. Mislio sam da će se raditi o još jednom u nizu foruma koju imaju dva člana- robota i administratora, kadli ostah preugodno iznenađen. :palacgore2 :palacgore2

_________________
Izlizani ideali i misali
po hrvatskin stranputican
sokolaške procesije

pričešćene demonstracije
od vinotočnica do vinotočnica
svjetlošću krv časna
vijekom navikli trpeć
nasljeđivat pogrda balkana.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što vas je privuklo na ovaj forum?
PostPostano: 02 vel 2012, 01:16 
Offline

Pridružen/a: 15 lis 2009, 00:22
Postovi: 3954
Delirium tremens. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što vas je privuklo na ovaj forum?
PostPostano: 02 vel 2012, 10:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
Handrio me moderator na forum.hr,valjda mu nije pasalo što pišem,jer je tip musliman iz Vakufa-Bugojna...i onda me MoS pozvao na ovaj naš forum,tako su nastali "Povratak Otpisanih":)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što vas je privuklo na ovaj forum?
PostPostano: 02 vel 2012, 15:11 
Offline

Pridružen/a: 15 sij 2012, 18:49
Postovi: 58
Prosta cinjenica da se ovdje Bosnjaci ne nazivaju pogrdnim imenima poput "b.alija", "baliya", "baliyanderi", "baliluk", "tuuurci", "Muslimani", "obrezanci", "mundosi", "mosnje", "mosnjaci" i sve pripadajuce varijacije i alternacije gore spomenutih imena. :kava

_________________
Nemojte da mislite da nećete odvesti Republiku Srpsku u pakao, a srpski narod možda u nestanak, jer srpski narod ne može da se odbrani ako bude rata ovdje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što vas je privuklo na ovaj forum?
PostPostano: 02 vel 2012, 16:53 
Offline

Pridružen/a: 18 srp 2009, 14:14
Postovi: 5261
Lokacija: Na dženazi BiH
privuklo me je to što sam se počeo zanimati za položaj Hrvata u BIH. prije cirka 3 godine nije me zanimala politika niti sam imao pojma što se događa u BIH. ali kako pratim sport, tako sam čitao o rivalstvu između Zrinjskog i Veleža, Hajduk "Titov klub" itd...tako me je počela zanimati politika i povijest, a pogotovo o Hrvatima iz BIH, pošto sam sam iz Beiha. a najbolje mjesto da saznam o navedenom je HB.org, mjesto gdje se okupljaju HercegBosanci!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što vas je privuklo na ovaj forum?
PostPostano: 02 vel 2012, 18:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 sij 2012, 23:03
Postovi: 249
Jednom riječju , filantropia . :neznam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što vas je privuklo na ovaj forum?
PostPostano: 02 vel 2012, 20:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Bijeg sa foruma.hr, gdje je sikaniran svako ko je cetnika nazvao cetnikom a ****** ****** (govorim o onima koji su zasluzili da ih se tako nazove sobzirom sta su pisali) .. Svaki iskren covjek bio je sikaniran, jer je pisao onako kako je mislio. Poceo si se osjecat krivim i ugrozenim samim tim sto si napisao bilo sto pozitivno o Hrvatima. Jednostavno je trebalo nesto gdje ce mo se okupit i kvalitetno o svemu raspravit pa i desnicarit ako treba. U posljednje vrijeme poceo sam se i ovdje osjecat kao i na forumu.hr.. Postala je bitnija kvantiteta od kvalitete, " uljudbenost" od hrvatstva ( a zagrepcane nazivamo perecima i mlakonjama). Otislo je puno " prvoboraca" a doslo svakakvih, boze me sacuvaj

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što vas je privuklo na ovaj forum?
PostPostano: 03 vel 2012, 10:07 
Offline

Pridružen/a: 17 vel 2011, 13:09
Postovi: 3485
Ukucala turističke ture po Sjevernoj Koreji i izbac... =)) ... mi ovo.
Čista egzotika. :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što vas je privuklo na ovaj forum?
PostPostano: 03 vel 2012, 12:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 ožu 2010, 04:59
Postovi: 139
tražio detaljnu mapu (etničku) Bosne i Hercegovine i shvatio da tu ima i korisnijih stvari.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Što vas je privuklo na ovaj forum?
PostPostano: 03 vel 2012, 22:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 sij 2012, 02:15
Postovi: 5115
Lokacija: Mali noćni razgovori
Volim posjećivati forume gdje su svi totalno drugačiji od mene.

Recimo, mene politika ni najmanje ne zanima.
Šta me gabri ko je kakav i ko je na vlasti kad meni neće ni u džep ni iz džepa.

Use, nase i poda se / u se, na se i poda se -- trebala bi biti naša parola.

Sad će neko reći da bi imali u se i na se trebamo se izboriti za bolju budućnost, ali...........ako neko misli da može nešto postići baljezgajući po internetu iz svog toplog doma, grdno se vara. Malo mi je i žao takvih likova.... mislim...znam par primjeraka koji po 10 godina idu s foruma na forum i nastoje da isprave krive Drine.... Ali hajde..valjda će jednom shvatiti šta rade.

_________________
Pomozite mi da vas ne ubijem!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 221 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO