HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 11:38.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 248 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Orašje
PostPostano: 31 kol 2011, 18:26 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4367
zapovjednik je napisao/la:
neretvanin je napisao/la:
@zapovjednik argumenti su ti nikakvi..tebi su muslimani svugdje vecina ili ih svugdje ima kao da vas je 5milijuna a ne milijun ipo (trenutacno) u zemlji.
btw glasovanje na izborima nije relevantan podatak!!!

Prema posljednjem službenom popisu stanovništva iz 1991. godine, općina Orašje imala je 28.367 stanovnika, raspoređenih u 16 naselja.

Hrvati 21.308 (75,11%)
Srbi 4.235 (14,92%)
Muslimani 1.893 (6,67%)
Jugoslaveni 626 (2,20%)
ostali i nepoznato 305 (1,07%)
ukupno 28.367


Ne govorimo o opstini Orasje nego o gradu Orasju,ovo je 91'godine...

Bošnjaci - 1.843 (47,17%)
Srbi - 875 (22,39%)
Hrvati - 591 (15,12%)
Jugoslaveni - 470 (12,02%)
ostali, neopredijeljeni i nepoznato - 128 (3,27%)
ukupno: 3.907

http://bs.wikipedia.org/wiki/Demografija_Ora%C5%A1ja


Super :palacgore1 a sad razmisli kad su onda muslici bili ispod 50% kakko ce sad bit preko 50%??
Doselili se iz okolni sela?
-- Nemoze bit kad nema okolni muslimanski sela sam si reko!
Doselili se iz Teherana?
-- NE cak se izseljavaju muslimani iz Orasja prema SA i Tuzli.

Kad dodas da su mnogi u ratu izbjegli poneki i poginuli... znaci da sad je broj manji a izracuno sam ti da se ca. prepolovio.

Onda dodas da se mnogo Hrvata doselilo u orasje iz okolni hrvatski sela i njihov se broj povecaotako da sad muslimana ima MAXIMALNO 40%.

A da razumijes sta ti pisem procito bi prije vec da sam napiso da je na zadnjim izborima U GRADU ORASJE (samo grad) GLASALO oko 3000 hrvata. To sam ti dokazo cinjenicom i to nemozes nikako pobiti. A to su samo biraci gdje moras dodat maloljetnike i ljude koji nisu glasali....

Na kraju jos jednu da ti kazem. sto se brines koliko vas ima gore pa svakako za 15 godine nece bit vise nijedan zato sad nije ni bitno jel in 800 ili 1000 ili 1500 :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Orašje
PostPostano: 31 kol 2011, 18:29 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2010, 07:22
Postovi: 4662
VUKsaJUGA je napisao/la:
zapovjednik je napisao/la:

Ne govorimo o opstini Orasje nego o gradu Orasju,ovo je 91'godine...

Bošnjaci - 1.843 (47,17%)
Srbi - 875 (22,39%)
Hrvati - 591 (15,12%)
Jugoslaveni - 470 (12,02%)
ostali, neopredijeljeni i nepoznato - 128 (3,27%)
ukupno: 3.907

http://bs.wikipedia.org/wiki/Demografija_Ora%C5%A1ja


Super :palacgore1 a sad razmisli kad su onda muslici bili ispod 50% kakko ce sad bit preko 50%??
Doselili se iz okolni sela?
-- Nemoze bit kad nema okolni muslimanski sela sam si reko!
Doselili se iz Teherana?
-- NE cak se izseljavaju muslimani iz Orasja prema SA i Tuzli.

Kad dodas da su mnogi u ratu izbjegli poneki i poginuli... znaci da sad je broj manji a izracuno sam ti da se ca. prepolovio.

Onda dodas da se mnogo Hrvata doselilo u orasje iz okolni hrvatski sela i njihov se broj povecaotako da sad muslimana ima MAXIMALNO 40%.

A da razumijes sta ti pisem procito bi prije vec da sam napiso da je na zadnjim izborima U GRADU ORASJE (samo grad) GLASALO oko 3000 hrvata. To sam ti dokazo cinjenicom i to nemozes nikako. A to su samo biraci gdje moras dodat maloljetnike i ljude koji nisu glasali....

Na kraju jos jednu da ti kazem. sto se brines koliko vas ima gore pa svakako za 15 godine nece bit vise nijedan zato sad nije ni bitno jel in 800 ili 1000 ili 1500 :HercegBosanac

A sad ti razmisli,kako ce Hrvati biti vecina kad nije gradjeno nikakvo novo naselje u Orasju???

Nisi poslao nikakav link nemoj da lazes...
Poslao si izbore za nacelnika u kojem Bosnjaci nisu ucestvovali,odnosno nisu imali svojih kandidata pa su glasali za Hrvatske...
Isto tako 30% Hrvata u Travniku nije imalo svog kandidata...jel to odmah znaci da Hrvata nema nikako u Travniku???


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Orašje
PostPostano: 31 kol 2011, 19:14 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4367
zapovjednik je napisao/la:
VUKsaJUGA je napisao/la:

Super :palacgore1 a sad razmisli kad su onda muslici bili ispod 50% kakko ce sad bit preko 50%??
Doselili se iz okolni sela?
-- Nemoze bit kad nema okolni muslimanski sela sam si reko!
Doselili se iz Teherana?
-- NE cak se izseljavaju muslimani iz Orasja prema SA i Tuzli.

Kad dodas da su mnogi u ratu izbjegli poneki i poginuli... znaci da sad je broj manji a izracuno sam ti da se ca. prepolovio.

Onda dodas da se mnogo Hrvata doselilo u orasje iz okolni hrvatski sela i njihov se broj povecaotako da sad muslimana ima MAXIMALNO 40%.

A da razumijes sta ti pisem procito bi prije vec da sam napiso da je na zadnjim izborima U GRADU ORASJE (samo grad) GLASALO oko 3000 hrvata. To sam ti dokazo cinjenicom i to nemozes nikako. A to su samo biraci gdje moras dodat maloljetnike i ljude koji nisu glasali....

Na kraju jos jednu da ti kazem. sto se brines koliko vas ima gore pa svakako za 15 godine nece bit vise nijedan zato sad nije ni bitno jel in 800 ili 1000 ili 1500 :HercegBosanac

A sad ti razmisli,kako ce Hrvati biti vecina kad nije gradjeno nikakvo novo naselje u Orasju???

Nisi poslao nikakav link nemoj da lazes...
Poslao si izbore za nacelnika u kojem Bosnjaci nisu ucestvovali,odnosno nisu imali svojih kandidata pa su glasali za Hrvatske...
Isto tako 30% Hrvata u Travniku nije imalo svog kandidata...jel to odmah znaci da Hrvata nema nikako u Travniku???


Travnik nema veze sa ovim i kad nisu imali svog kandidata nisu isli ni glasat.
Neradi se o tome da su hrvati na izborima za nacelnika dobili 100% glasova nego o tome da se tu radi o oko 2000 glasova.
I SAD OPET LAZ: U PREDHODNOM POSTU SVOM REKO SI DA SU MUSLIMANI BOJKOTIRALI A SAD KAZES DA SU GLASALI ZA HRVATSKE KADIDATE?????

LAZES LAZES LAZES SAMO LAZES

Kazes da nema novogradnje! hmmm a ovo:
slika
To ti je novo naselje kad krenes prema ugljari.
A osim toga jesi cuo da se prodaje imanje i prave se kuce na staro imanje, a i stanovi se kupuju i prodaju!!
U vas u Maoci toga nema u vas djeca zive u jednoj kuci zene u drugoj a muskarci u trecoj!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Orašje
PostPostano: 31 kol 2011, 21:16 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2010, 07:22
Postovi: 4662
Koliko ima to novo naselje stanovnika ili kuca i kada je izgradjeno???


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Orašje
PostPostano: 31 kol 2011, 21:19 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2010, 07:22
Postovi: 4662
VUKsaJUGA je napisao/la:

Travnik nema veze sa ovim i kad nisu imali svog kandidata nisu isli ni glasat.
Neradi se o tome da su hrvati na izborima za nacelnika dobili 100% glasova nego o tome da se tu radi o oko 2000 glasova.
I SAD OPET LAZ: U PREDHODNOM POSTU SVOM REKO SI DA SU MUSLIMANI BOJKOTIRALI A SAD KAZES DA SU GLASALI ZA HRVATSKE KADIDATE?????

LAZES LAZES LAZES SAMO LAZES

Zasto nisu Hrvati imali 2000 glasova u izborima za parlament BH,za parlament FBIH i za opstinsko vijece,zasto???jel to mozda slucajno...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Orašje
PostPostano: 31 kol 2011, 21:23 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2010, 07:22
Postovi: 4662
VUKsaJUGA je napisao/la:
Kad dodas da su mnogi u ratu izbjegli poneki i poginuli... znaci da sad je broj manji a izracuno sam ti da se ca. prepolovio.

Sto lazes da si izracunao???
VUKsaJUGA je napisao/la:
Onda dodas da se mnogo Hrvata doselilo u orasje iz okolni hrvatski sela i njihov se broj povecaotako da sad muslimana ima MAXIMALNO 40%.

Hajde ne lazi...
VUKsaJUGA je napisao/la:
A da razumijes sta ti pisem procito bi prije vec da sam napiso da je na zadnjim izborima U GRADU ORASJE (samo grad) GLASALO oko 3000 hrvata. To sam ti dokazo cinjenicom i to nemozes nikako. A to su samo biraci gdje moras dodat maloljetnike i ljude koji nisu glasali....

Ne mozes izbore za nacelnika gdje nije bilo Bosnjackih kandidata...daj linkove izbora za parlament ili opstinsko vijece...

VUKsaJUGA je napisao/la:
A osim toga jesi cuo da se prodaje imanje i prave se kuce na staro imanje, a i stanovi se kupuju i prodaju!!
U vas u Maoci toga nema u vas djeca zive u jednoj kuci zene u drugoj a muskarci u trecoj!

Koliko je stanova i kuca kupljeno ili prodano???


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Orašje
PostPostano: 31 kol 2011, 21:49 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4367
Citat:
Koliko ima to novo naselje stanovnika ili kuca i kada je izgradjeno???

Idi pobroji pa mi javi, ja sam samo prosao tuda autom i nisam bas iso pravit popis stanovnistva to treba tvoja vlada da radi ali nece da moze i dalje da siri vake lazi kao i ti.

Citat:
Zasto nisu Hrvati imali 2000 glasova u izborima za parlament BH,za parlament FBIH i za opstinsko vijece,zasto???jel to mozda slucajno...


Imali su!!

Citat:
Sto lazes da si izracunao???


Sto nerece da si sljep covjek da se nezajebajem ovde stobom?!
Dao sam ti drzavne podatke da na Izborima su muslimanske stranke (A da bude fair racuno sam medu njih i NSRzB i SDP koje su ipak vecinski Hrvatske barem u Orasju.) dobile oko 700 glasova i kad uracunas u to i maloljetnike i ljude koji nisu glasali i kad odbijes ljude koji su iz dijaspore glasali nema 1000 muslimana to sam ti racuno. Vrijedas sam sebe kad lazes da nisam racuno a vrati se na 3 stranicu i pise ti.

Citat:
Onda dodas da se mnogo Hrvata doselilo u orasje iz okolni hrvatski sela i njihov se broj povecaotako da sad muslimana ima MAXIMALNO 40%.

Hajde ne lazi...


Bjedan odgovor.

Citat:
Ne mozes izbore za nacelnika gdje nije bilo Bosnjackih kandidata...daj linkove izbora za parlament ili opstinsko vijece...


Dao sam ti ali ocito ignoriras sta ti pisem da nebi saznao istinu.
Reko sam ti vise ti necu stavljat linkove trazi u starim mojim postovima na ovu temu.
PONAVLJAM: Hrvatski kandidati su dobili svi skupa oko 2000 glasova u gradu orasje! a sam si reko da su muslimani bojkotirali te izbore znaci ti 2000 su sve hrvatski glasovi ajd da bude fair recemo da je 1950 hrvatski glasova.

Citat:
Koliko je stanova i kuca kupljeno ili prodano???

Minimalno svi Srpski stanovi i kuce a i nekoliko muslimanski od oni muslimana sto su se odselili u Teheran da budu medu svojim. A ti sad izvoli idi u Orasje pa broji.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Orašje
PostPostano: 31 kol 2011, 21:53 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2010, 07:22
Postovi: 4662
Halo bilmeze nemozes uzimati izbore za nacelnika za ozbiljno ali zato mozes sve ostale...za opstinsko vijece ili parlament jer tu ucestvuju svi...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Orašje
PostPostano: 31 kol 2011, 21:54 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2010, 07:22
Postovi: 4662
Vuce...otidji na jedan ozbiljan forum pa reci da su Hrvati vecina u gradu Orasju pa ces vidjeti sto ce ti se ljudi smijati...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Orašje
PostPostano: 31 kol 2011, 22:12 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4367
zapovjednik je napisao/la:
Halo bilmeze nemozes uzimati izbore za nacelnika za ozbiljno ali zato mozes sve ostale...za opstinsko vijece ili parlament jer tu ucestvuju svi...


Aha znaci izbore koje ja navedem nebroje se, sve cinjenice sto ti navedem nevaze se ali ti nemas ni jednog dokaza da su muslimani vecina.

Citat:
Vuce...otidji na jedan ozbiljan forum pa reci da su Hrvati vecina u gradu Orasju pa ces vidjeti sto ce ti se ljudi smijati...


Ja sam na forumima nebrini ALI de bolan izade iz tog sela svog provozaj se Bosnom pa onda pricaj ja sam bio u Orasju cuje se sta ljudi pricaju i kako pricaju valjda neko ko zivi tamo zna ko su mu susjedi!!!!
A TEBI FORUM AKO NEVALJA ODJEBI SLOBODNO

Vec sam te pito kako moze bit da je muslimana prije rata bilo ispod 50% a sad navodno ima70% kad su Hrvati sacuvali grad i kad je grad administrativno Hrvatski grad? Rat je bio ljudi su bjezali a muslimani i sad se pomalo sele u vece muslimanske gradove, Tuzla Sarajevo itd. a Hrvati su se doseljavali iz oni krajeva gdje su hrvatska sela porusena i popaljena. Muslimanski sela nije bilo tako se nisu mogli doseljavat....

Jos nisi nijedan link ili slicno stavio da dokazes da su muslimani vecina. Ja sam ti stavio slike novog naselja (hrvatskog) stavio linkove izbora i puno vise.

Da ti kazem meni nije toliko bitno za Orasje jer znam ko zivi tamo BIO SAM.
Nego se radi o tome da te hvatam kako lazes i drago mi je da vide svi pogotovo oni koji neznaju kako muslimani sire lazi o tome da Hrvata nema u BIH i da in je sve manje.
Bas mi je drago i jedva cekam uvjek da odgovoris i napises neku novu laz. nekoliko sam lazi tvoji uhvatio i dokazo ovde i to mi je drago jer tako gospoda iz Teherana laze da nas nema u BiH ali ima ima nebrini tu smo kad treba.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Orašje
PostPostano: 31 kol 2011, 22:19 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2010, 07:22
Postovi: 4662
VUKsaJUGA je napisao/la:
Aha znaci izbore koje ja navedem nebroje se, sve cinjenice sto ti navedem nevaze se ali ti nemas ni jednog dokaza da su muslimani vecina.

Ako nisi primijetio ja ne mogu postavljati linkove jer me neko blokira...ali dodji na jedan ozbiljan forum i reci da su Hrvati vecina pa cu ti rado poslati nekoliko linkova...
VUKsaJUGA je napisao/la:
Ja sam na forumima nebrini ALI de bolan izade iz tog sela svog provozaj se Bosnom pa onda pricaj ja sam bio u Orasju cuje se sta ljudi pricaju i kako pricaju valjda neko ko zivi tamo zna ko su mu susjedi!!!!
A TEBI FORUM AKO NEVALJA ODJEBI SLOBODNO

Vec sam te pito kako moze bit da je muslimana prije rata bilo ispod 50% a sad navodno ima70% kad su Hrvati sacuvali grad i kad je grad administrativno Hrvatski grad? Rat je bio ljudi su bjezali a muslimani i sad se pomalo sele u vece muslimanske gradove, Tuzla Sarajevo itd. a Hrvati su se doseljavali iz oni krajeva gdje su hrvatska sela porusena i popaljena. Muslimanski sela nije bilo tako se nisu mogli doseljavat....

Nisu Hrvati sacuvali grad nego HVO gdje je u gradu bilo vise Bosnjaka nego Hrvata...
Znaci Bosnjaci su ga odbranili...

VUKsaJUGA je napisao/la:
Jos nisi nijedan link ili slicno stavio da dokazes da su muslimani vecina. Ja sam ti stavio slike novog naselja (hrvatskog) stavio linkove izbora i puno vise.

Da ti kazem meni nije toliko bitno za Orasje jer znam ko zivi tamo BIO SAM.
Nego se radi o tome da te hvatam kako lazes i drago mi je da vide svi pogotovo oni koji neznaju kako muslimani sire lazi o tome da Hrvata nema u BIH i da in je sve manje.
Bas mi je drago i jedva cekam uvjek da odgovoris i napises neku novu laz. nekoliko sam lazi tvoji uhvatio i dokazo ovde i to mi je drago jer tako gospoda iz Teherana laze da nas nema u BiH ali ima ima nebrini tu smo kad treba.

Opet cu da ti kazem da ne mogu postavljati linkove jer me neko blokira...otvorio sam stranicu na politici da ti se narod smije ali su je moderatori zatvorili...
Dodji na Forum.HR Hrvatski pa reci da su Hrvati vecina u Orasju vidjeces kako ce ti se smijati...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Orašje
PostPostano: 31 kol 2011, 22:33 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4367
zapovjednik je napisao/la:
Nisu Hrvati sacuvali grad nego HVO gdje je u gradu bilo vise Bosnjaka nego Hrvata...
Znaci Bosnjaci su ga odbranili...


PA da muslimani su vodili i Oluju i obranili Hrvatsku od Srba i Hrvata.
Muslimani iz Orasja nakon sto su obranili Orasje oslobodili su i Slavoniju i Vukopvar jer toje bila Hrvatska Vojska a ne Hrvati....
:sega :smijeh :sega :sega :sega :sega :sega :sega :sega :sega :sega
ove godine nisam cuo vece provale ovo je vrh ti tvoji 2000 prijeratni muslimana odbranilo Orasje a ne 20 000 hrvata i jos toliko sto je doslo iz Slavonije i donjelo naoruzanje
:sega :sega :sega :sega :sega :sega :sega :sega majko mila budale :sega :sega :sega suze mi idu od ove budale haha

E mislim da je ovo sad vrh vrhova i da zaslusuje :ban ipak je ovo laz na veliki nivo i nepostivanje hrvatski boraca koji su mnogo nazalost neki i zivot dali za domove svoje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Orašje
PostPostano: 31 kol 2011, 22:58 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2010, 07:22
Postovi: 4662
Koliko vidim Vuce nema drugih forumasa Hrvatske nacionalnosti na ovoj temi da govore kako su Hrvati vecina u gradu Orasju...sta mislis zasto???


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Orašje
PostPostano: 01 ruj 2011, 19:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
A ja grada i qrca.. Ima vise muslimana u "gradu" a to su oni dijelovi mahalice u " centru" oko dzamije i onih cepabdzinica. Da ti odmah objasnim zapovjednik. Sva sela oko Orasja su starija od samog Orasja, al Turci su pobjeglima iz Srbije dopustili da sagrade carsiju i sve bitno sklepali tu. Nece valjda " nevjernicima" po okolnim selima.
Ugljara je selo koje je odmah uz Orasje i da nema table svi bi mislili da je to u stvari dio samog mjesta. Tu je preko 1500 Hrvata, da ne pricam onaj novi dio koji je izgradjen i sve su sami Hrvati. Muslimanima je tamo super za razliku kako njihovi tretiraju Hrvate po Zenici, Travniku i Sarajevu

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Orašje
PostPostano: 01 ruj 2011, 20:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9486
Lokacija: HR HB
zapovjednik je napisao/la:
Koliko vidim Vuce nema drugih forumasa Hrvatske nacionalnosti na ovoj temi da govore kako su Hrvati vecina u gradu Orasju...sta mislis zasto???


možda zato što je tvoje shvatanje demokratskih izbora i multietniĆnosti svedeno na to da je dovoljno da ima jedna mahala u gradu u kojoj su muslimani većina da zapišaš da je to muslimanski grad. Ne razvlači mačka više jer ćeš odskočiti u troskoku sa foruma.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Orašje
PostPostano: 01 ruj 2011, 21:10 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4367
zapovjednik je napisao/la:
Nisu Hrvati sacuvali grad nego HVO gdje je u gradu bilo vise Bosnjaka nego Hrvata...
Znaci Bosnjaci su ga odbranili...


Sramota da se niko od nasi na ovo nejavlja i da za ovo jos nije popusio ban... :rigam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Orašje
PostPostano: 01 ruj 2011, 21:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9486
Lokacija: HR HB
ima ona filozofska: ne raspravljaj se dugo sa budalom jer se nakon duže rasprave neće vidjeti razlika između vas.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Orašje
PostPostano: 01 ruj 2011, 21:51 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4367
Narod kaze: "Pametni popusta!"
A moj pokojni djed je na to odgovaro: "pametni popusta a budala zavlada!"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Orašje
PostPostano: 02 ruj 2011, 09:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58279
Lokacija: DAZP HQ
proširiš malo granice naseljenog mjesta Orašje i odmah imaš uvjerljivu hrvatsku većinu.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Orašje
PostPostano: 02 ruj 2011, 09:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58279
Lokacija: DAZP HQ
po podacima FZS-a, broj rođenih i umrlih Muslimana u Orašju za 2010. godinu 27/28.

po ovim brojkama ispada da Muslimana ima više nego 1991.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Orašje
PostPostano: 02 ruj 2011, 10:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
VUKsaJUGA je napisao/la:
zapovjednik je napisao/la:
Nisu Hrvati sacuvali grad nego HVO gdje je u gradu bilo vise Bosnjaka nego Hrvata...
Znaci Bosnjaci su ga odbranili...


Sramota da se niko od nasi na ovo nejavlja i da za ovo jos nije popusio ban... :rigam


Sta treba budali odgovarat? Da je pametan ne bi lupetao gluposti i znao bi da u HVO-u od Broda do Orasja nije bilo ni 100 muslimana. Sve se to razbjezalo a jedino nesto ovih iz Orasja je ostalo i to je to

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Orašje
PostPostano: 02 ruj 2011, 11:29 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4367
dudu je napisao/la:
po podacima FZS-a, broj rođenih i umrlih Muslimana u Orašju za 2010. godinu 27/28.

po ovim brojkama ispada da Muslimana ima više nego 1991.


Znaci da je -1 ?? Ajd nadam se da se baremnekoliko odselilo u TZ i SA i USA, ma sto dalje sve bolje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Orašje
PostPostano: 02 ruj 2011, 11:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
Mislim da sele , nisu li oni najveći faktor u unutarnjim i vanjskim migracijama BiH :neznam

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Orašje
PostPostano: 03 ruj 2011, 12:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
http://www.hercegbosna.org/vijesti/bih/humane-zvijezde-rh-i-bih-4119.html

Da sam u prilici, ja bih ovo otišao pogledati - Šuker, Boban, Marić, Čović i pricidnik Josipović - Dream team!

Citat:
Humane zvijezde RH i BiH

slika

Za Udrugu djece s posebnim potrebama u razvoju Orašje – Odžak nogometnu utakmicu igrat će i predsjednik RH Ivo Josipović

Humanitarno-sportska priredba „Humane zvijezde RH i BiH" odigrat će se u Orašju 7. rujna na stadionu HNK Goal u Orašju za Udrugu djece s posebnim potrebama u razvoju Orašje-Odžak.
Po prvi put u BiH odigrat će se ovakav susret, a osim zbog svoje humane nakane, susret će uveličati i sve sadržaje utkane u veliku filmsku priču Posavine „Dani hrvatskoga filma".

Dolazak predsjednika RH dr. Ive Josipovića na taj susret daje posebno svečani obol cijelom događaju. Nakon prvog predsjednika RH dr. Franje Tuđmana za vrijeme otvorenja mosta Orašje - Županja ovo je drugi službeni posjet Posavskoj županiji predsjednika Hrvatske. Uz ostale sadržaje kojima će predsjednik RH biti nazočan tijekom jednodnevnog posjeta općini Orašje, bit će i aktivni sudionik humanitarnog nogometnog susreta. Organizatori Posavska županija i Organizacijski odbor na čelu s predsjednikom Vlade Posavske županije mr.sc. Marijanom Oršolićem učinili su sve na besprijekornoj organizaciji sadržaja koji će pratiti manifestaciju.
„Humane zvijezde RH i BiH" održava se uz visoko pokroviteljstvo predsjednika RH Ive Josipovića, Hrvatskog olimpijskog odbora, Hrvatskog nogometnog saveza i Vlade Posavske županije. Ivo Knežević-Sivori, član Organizacijskoga odbora i izbornik reprezentacije bh. humanih zvijezda, angažirao se da poziv stigne do zvučnih imena.

Velik događaj

- Želim prvo kazati da je sami posjet predsjednika Josipovića Danima hrvatskog filma za Orašje i našoj županiji veliki događaj. U sklopu tog posjeta je i humanitarna nogometna utakmica s osobama iz svijeta sporta, biznisa, politike, javnog života, glazbe. Već dva tjedna kontaktiram s osobama koje bi došle u Orašje i iako je teško doći do njihovih slobodnih termina, kada bih kazao da se radi o pomoći Udruzi djece s posebnim potrebama, vjerujte, poziv je prihvaćan. Do sada smo uspjeli osigurati 16 imena koje će zacijelo zaintrigirati javnost i biti odličan mamac za gledatelje diljem Posavine i Slavonije. Ističe i značenje filmskog festivala.
- S Danima hrvatskog filma ovo je područje dobilo novu dimenziju u ovom dijelu Europe. Zahvalni smo našem Ivi koji nam je doveo ovu najveću kulturnu manifestaciju i sigurno je da je moramo čuvati, njegovati i biti uz nju kao što je i Ivo uvijek uz Posavinu. Hvala i Večernjaku i Jozi Pavkoviću zbog medijske zastupljenosti u najčitanijim novinama u Posavskoj županiji.

Branko Tušek, organizator Humanih zvijezda RH i BiH i član Organizacijskog odbora za susret u Orašju, istaknuo je zadovoljstvo što humane zvijezde Hrvatske po prvi put nastupaju izvan svoje zemlje.

Bez pobjednika

Ovo nam je 33. ukupni susret. Nastupamo u našoj susjednoj i prijateljskoj Bosni i Hercegovini, s našim prijateljima, humanim zvijezdama BiH. Cilj nam je zajednički, prije svega učvrstiti nadalje naše prijateljstvo i ujedno pomoći onima kojima je pomoć potrebna a to su naša djeca. To su udruge djece s potrebama u razvoju Orašje-Odžak. Bitno je na kraju reći, u ovoj utakmici nema pobjednika, jer svi koji sudjeluju - to jesu.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Orašje
PostPostano: 10 ruj 2011, 06:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68263
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
slika

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 248 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO