HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 09:49.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1539 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 62  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 15 sij 2017, 20:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 stu 2013, 13:16
Postovi: 962
Ni Priština, ni Sarajevo, a ni Vukovar nisu srpski, jer ste tokom 90-ih pretrpjeli dva vojno-politička poraza.

I kažem, iluzorno je misliti da će vam netko pokloniti teritorij na lijepe oči, što znači da do sjevera Kosova možete doći ili razmjenom, ili ratom.

Također, razmislite što bi po vas značilo kada bi izazvali i izgubili još jedan u nizu ratova, možda gubitak RS, ili sjevera Vojvodine, ili nešto treće, dakle na vašem bi mjestu dobrano razmislio prije potezanja oružja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 15 sij 2017, 20:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
Jajce su katolicima preuzeli muhamedanci. :kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 15 sij 2017, 20:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
Danas Toma poručio da je Srbija spremna za rat. Ako bude potrebe, tj. ako Albanci budu ubijali Srbe, srpska vojska ulazi na Kosmet. Rekao je nešto simpatično: Tači hoće danam pošalje vojsku u Mitrovicu, poručujući da smo "mi" u Mitrovici.
Danas su bile i demonstracije Srba u Mitrovici sa kojih je poručeno da ako Albanci nastave s ovim što rade, kosovski Srbi će se organizovati uz pomoć Srbije...

Tako da mi se čini da naši dodaju gas...

Koliko se ja sećam, ulazak srpske vojske na Kosmet bio bi uskladu sa Rezolucijom UN 1244, jer je njome predviđeno da se određen broj vojnika vrati.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 15 sij 2017, 20:52 
Offline

Pridružen/a: 25 stu 2016, 17:24
Postovi: 698
Jao, od svih utakmica, to je ona koju bi trenutno najradje gledo ispred ekrana s kokicama i pivom. Samo sto bi sad Srbi ocigledno igrali u gostima.

_________________
BBC u obrani okcidentalnih tekovina > https://www.youtube.com/watch?v=XOteEdeW9ME


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 15 sij 2017, 20:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Vujadin je napisao/la:
Jajce su katolicima preuzeli muhamedanci. :kava

Mislite da je to gospodinu Boži bitno?
Jes' ***, s obzirom na energiju koju rasipa na ovoj temi, njemu je bitnije da nas ubedi da bismo KiM trebali pokloniti šiftarima na lepe oči nego tamo nekakvo Jajce, srednja Bosna i sl.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 15 sij 2017, 20:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
Crni Božo je napisao/la:
Ni Priština, ni Sarajevo, a ni Vukovar nisu srpski, jer ste tokom 90-ih pretrpjeli dva vojno-politička poraza.

I kažem, iluzorno je misliti da će vam netko pokloniti teritorij na lijepe oči, što znači da do sjevera Kosova možete doći ili razmjenom, ili ratom.

Također, razmislite što bi po vas značilo kada bi izazvali i izgubili još jedan u nizu ratova, možda gubitak RS, ili sjevera Vojvodine, ili nešto treće, dakle na vašem bi mjestu dobrano razmislio prije potezanja oružja.


Crni Božo, srpska moderna istorija traje više od dvesta godina. Tokom tog perioda, Srbi obnavljaju državu i sve vreme je uspešno učvršćuju i šire, i to sve uz vešto odnošenje prema velikim silama. Izuzetak su bile devedesete godine. To jeste period srpskih poraza i nerazumevanja sa svetom. Tada ste i vi Hrvati profitirali nezasluženo, al' ajde.
No, tih desetak godina su izuzetak, a ne pravilo, pa nema smisla da se vi Hrvati pravite pametni izvlačeći nekakve zaključke i pouke samo na osnovu devedesetih. To superiono držanje i upozoravanje je smešno. Život je bio pre toga, a i nastavio se posle toga.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 15 sij 2017, 20:57 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35585
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
U Jajcu se još vije trobojnica i slavi oslobođenje hrvatskog kraljevskog grada sa grbom Herceg Bosne.
A u Sarajevu, Prištini i Vukovaru?

slika
slika

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 15 sij 2017, 20:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
Agathonikos je napisao/la:
Vujadin je napisao/la:
Jajce su katolicima preuzeli muhamedanci. :kava

Mislite da je to gospodinu Boži bitno?
Jes' ***, s obzirom na energiju koju rasipa na ovoj temi, njemu je bitnije da nas ubedi da bismo KiM trebali pokloniti šiftarima na lepe oči nego tamo nekakvo Jajce, srednja Bosna i sl.


Ma budala ustasoidna srbomrzilacka.

No to ne mijenja cinjenicu da je Jajce vecinski muslimansko, a da su im Zepce i Usora, Kiseljak neodbranjivi. :neznam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 15 sij 2017, 20:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Vujadin je napisao/la:
Ma budala ustasoidna srbomrzilacka.

No to ne mijenja cinjenicu da je Jajce vecinski muslimansko, a da su im Zepce i Usora, Kiseljak neodbranjivi. :neznam

A da ga pitate šta Hrvati žele u BiH, ne bi pojma imao. Doduše, pojma nema ni gospodin Dragan.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 15 sij 2017, 21:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
daramo je napisao/la:
U Jajcu se još vije trobojnica i slavi oslobođenje hrvatskog kraljevskog grada sa grbom Herceg Bosne.
A u Sarajevu, Prištini i Vukovaru?

slika
slika


Ma nemamo mi ništa protiv da Jajce bude vaše. Ali morate da likvidišete Crnog Boža i slične, jer nas nervira... :zubati
Zbog takvih se osćeamo glupo kad navijamo za vas a ne za muslimane. :zubati

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 15 sij 2017, 21:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
daramo je napisao/la:
U Jajcu se još vije trobojnica i slavi oslobođenje hrvatskog kraljevskog grada sa grbom Herceg Bosne.


Od 25 zaposlenih u Općini Jajce tek četvoro Hrvata

Muslimani provociraju sugrađane katalike pred Božić
Uklonjena zastava hrvatskog naroda u Jajcu

srednja-bosna/jajce-t105-1525.html


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 15 sij 2017, 21:03 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35585
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Kao što su neobranjive i vaše enklave i manastiri na Kosovu.
No to isto ne mijenja činjenicu da je Kosovo međunarodno priznata država u kojoj su muslimani apsolutna većina, a četnik Nikolić ne smije prekoračiti preko granice bez dopuštenja Prištine.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 15 sij 2017, 21:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
telaad je napisao/la:
Jao, od svih utakmica, to je ona koju bi trenutno najradje gledo ispred ekrana s kokicama i pivom. Samo sto bi sad Srbi ocigledno igrali u gostima.

Moraćete se malo strpiti jer toj utakmici još nije vreme. Kad bude, prethodno ćete biti upoznati s terminom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 15 sij 2017, 21:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 16:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
Crni Božo je napisao/la:
blablablablablabla


Ako nisi primetio, Trampa zabole *** za evropu koja će ionako za par godina postati pašaluk / kalifat / džamahirija :palacgore1 :thumbup1 Njemu je u iteresu da Kina i Indija ne ojačaju previše i sa njima će se klackati u naredne četiri godine (ili osam ako dobije još jedan mandat) :kava A to će Rusi iskoristiti da svoj uticaj na Balkanu dodatno učvrste i povećaju :palacgore1 :zubati

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 15 sij 2017, 21:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 stu 2013, 13:16
Postovi: 962
Pa mislim, meni ni u džep, ni iz džepa, kakve god poteze vukli po pitanju Kosova.
A ako tamo krene rat, bit će mi zanimljivo pratiti zbivanja, kao i tamo 1999.

I kao što je netko rekao, vi bi htjeli odigrati utakmicu u gostima (rat na Kosovu), no to bi vam se vrlo brzo moglo obiti o glavu i utakmica preseliti na domaći teren (pa da ponovno gledamo "bombs over Beograd/Ujvidek/Szabatka/Niš/Kragujevac", ajd barem su se Crnogorci pametno odvojili pa bi ih to ovaj puta zaobišlo).


No uglavnom, malo mi je smiješno kada se onako u vašem stilu "kurčite poderanih gaća", pa ovo pišem samo da vas "polijem hladnom vodom", odnosno dam vam trunčicu realnosti.


Btw. također, razumijem da vi mislite kako sa Putinom držite keca u rukavu, no bio bih oprezan po tom pitanju, pogotovo u svjetlu ovog novog savezništva Putin-Erdogan, a svi znamo da su Albanci "turska mlađa braća".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 15 sij 2017, 21:15 
Offline

Pridružen/a: 25 stu 2016, 17:24
Postovi: 698
Aga, kako vidis ti svu ovu situaciju oko voza?

slika

Tj. u kojem cosku vidis sebe?

_________________
BBC u obrani okcidentalnih tekovina > https://www.youtube.com/watch?v=XOteEdeW9ME


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 15 sij 2017, 21:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Taj progon šiftara i oslobađanje KiM će se desiti kad to nama bude najviše odgovaralo tako da nema potrebe da nas polevate hladnom vodom. Dok do toga ne dođe, bolje gledajte da iz FbiH izvučete bar nešto, barem TV kanal na hrvatskom jeziku jer se oko toga guzite već 20 godina, gospodine Božo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 15 sij 2017, 21:17 
Offline

Pridružen/a: 25 stu 2016, 17:24
Postovi: 698
daramo je napisao/la:
U Jajcu se još vije trobojnica i slavi oslobođenje hrvatskog kraljevskog grada sa grbom Herceg Bosne.
A u Sarajevu, Prištini i Vukovaru?

slika
slika



Eto vidis Daramo kako su Bosnjaci fin i tolerantan narod. Cak i tamo gdje su vecina im ne smetaju sahovnice i trobojke.

_________________
BBC u obrani okcidentalnih tekovina > https://www.youtube.com/watch?v=XOteEdeW9ME


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 15 sij 2017, 21:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 16:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
daramo je napisao/la:
Kao što su neobranjive i vaše enklave i manastiri na Kosovu.
No to isto ne mijenja činjenicu da je Kosovo međunarodno priznata država u kojoj su muslimani apsolutna većina, a četnik Nikolić ne smije prekoračiti preko granice bez dopuštenja Prištine.


I Libija, Sirija, Jemen, Irak itd. su međunarodno priznate države u kojima ta fina, kulturna i demokratska mz priznaje, podržava i šakom i kapom pomaže silovatelje, ubice, pedofile i ostale nakaze iz islamske države, al kaide, nusre itd. :kava

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 15 sij 2017, 21:19 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35585
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
aleksije radicevic je napisao/la:

Ma nemamo mi ništa protiv da Jajce bude vaše. Ali morate da likvidišete Crnog Boža i slične, jer nas nervira... :zubati
Zbog takvih se osćeamo glupo kad navijamo za vas a ne za muslimane. :zubati


Tema je Kosovo a nasjedanje na Božine provokacije i prebacivanje srpskih mitomana na Jajce pokazuje samo vašu nemoć.

Nikolić: 'Spreman sam poslati vojsku na Kosovo ako budu ubijali Srbe. I ja ću ići, ne bi mi bilo prvi put' :kava

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 15 sij 2017, 21:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
Crni Božo je napisao/la:
Pa mislim, meni ni u džep, ni iz džepa, kakve god poteze vukli po pitanju Kosova.
A ako tamo krene rat, bit će mi zanimljivo pratiti zbivanja, kao i tamo 1999.

I kao što je netko rekao, vi bi htjeli odigrati utakmicu u gostima (rat na Kosovu), no to bi vam se vrlo brzo moglo obiti o glavu i utakmica preseliti na domaći teren (pa da ponovno gledamo "bombs over Beograd/Ujvidek/Szabatka/Niš/Kragujevac", ajd barem su se Crnogorci pametno odvojili pa bi ih to ovaj puta zaobišlo).


No uglavnom, malo mi je smiješno kada se onako u vašem stilu "kurčite poderanih gaća", pa ovo pišem samo da vas "polijem hladnom vodom", odnosno dam vam trunčicu realnosti.


Btw. također, razumijem da vi mislite kako sa Putinom držite keca u rukavu, no bio bih oprezan po tom pitanju, pogotovo u svjetlu ovog novog savezništva Putin-Erdogan, a svi znamo da su Albanci "turska mlađa braća".


Erdogan je u tom savezništvu isposlovao da mu vojnici ginu za račun Asada, što znači da on nema pravo na želje, već da ispunjava ruske, ne bi li izbegao stvaranje Kurdistana.

A što se tiče bombardovanja, ono je moguće koliko i bombardovanje Albanaca od strane Rusa. Zamisli, Bugari zovu Trampa da ga pitaju smeju li Rusima dozvoliti preletenje preko njihove teritorije. A Tramp kaže: baš mebriga,radite šta hoćete. :zubati

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 15 sij 2017, 21:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
aleksije radicevic je napisao/la:
daramo je napisao/la:
U Jajcu se još vije trobojnica i slavi oslobođenje hrvatskog kraljevskog grada sa grbom Herceg Bosne.
A u Sarajevu, Prištini i Vukovaru?

slika
slika


Ma nemamo mi ništa protiv da Jajce bude vaše. Ali morate da likvidišete Crnog Boža i slične, jer nas nervira... :zubati
Zbog takvih se osćeamo glupo kad navijamo za vas a ne za muslimane. :zubati


Crni Bože će završit u gulagu čim ja postanem gubernator Zapadne Hercegovine i prvi katolik vojvoda od Svetog Save.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 15 sij 2017, 21:22 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 17:34
Postovi: 3541
Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
Crni Božo je napisao/la:
do sjevera Kosova možete doći ili razmjenom, ili ratom.


Ne nuzno, moglo bi se teoretski doci i priznanjem drzavnosti ostatku Kosova, jer koliko god pricali ljudi da je to zavrsena prica, EU jos uvek insistira na dijalogu Beograda i Pristine, a ni sve njene clanice ne priznaju Kosovo kao nezavisno (o ostatku sveta da ne pricam).

_________________
Robi lopove vrati bodove!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 15 sij 2017, 21:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
Moje kratko mišljenje o Kosovu, o kojem relativno malo znam...

Shvaćam srpsko viđenje. Kosovo jeste srce srpstva, na njemu je niklo srpstvo i ono je bilo dio najstarije srpske države. U njemu se nalazi Pećka patrijaršija, jedina institucija srpske srednjovjekovne države koja je bila simbol srpstva pod osmanskom vlašću. Shvaćam nacionalnu bol Srba zbog gubitka Kosova.

Međutim, realna situacija na terenu je takva da su Albanci gro stanovništva na Kosovu (oko 90% ako se ne varam). Pokojni Dobrica Ćosić je davno predlagao, čak i prije neovisnosti 2008., da Srbi trebaju ugrabit sjeverni dio Kosova i ostatak predat Šiptarima. Slažem se s Ćosićem. Srbi su trebali uzet Sjeverno Kosovo dok su mogli. Ovako su ostali bez svega.

Tko zna što će bit kasnije, sve je moguće, ali mislim da su propustili priliku.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 15 sij 2017, 21:25 
Offline

Pridružen/a: 25 stu 2016, 17:24
Postovi: 698
aleksije radicevic je napisao/la:
daramo je napisao/la:
U Jajcu se još vije trobojnica i slavi oslobođenje hrvatskog kraljevskog grada sa grbom Herceg Bosne.
A u Sarajevu, Prištini i Vukovaru?

slika
slika



Zbog takvih se osćeamo glupo kad navijamo za vas a ne za muslimane. :zubati


Vec sam nasiroko pisao o ovoj vrsti srpskog dodvoravanja Hrvatima.

I opet sve dzaba. Oni opet likuju cim vam ga neko sa strane shukne.

A vidi kako nas reis fino prica o pomirenju i dogovoru uprkos devet genocida.

_________________
BBC u obrani okcidentalnih tekovina > https://www.youtube.com/watch?v=XOteEdeW9ME


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1539 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 62  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Naša Kvačica i 43 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO