HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 16:27.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 482 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Beograd
PostPostano: 09 ožu 2017, 20:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Ovako Beograda je ispunio moja očekivanja kao Evropskog grada, od mene ima najbolje ocjene.
Iako sam bio samo u mjestima počevšio od Zemuna- Batajnice, pa Tošinog Bunara, onda Novog Beograda, Starog Beograda ili grada kako se kaže, bio sam svidjelo mi se.
Lijepo se Sava uklapa u sav taj sklop sa Brankovim mostom, bio sam tamo jedno 8 dana poslovno, svidio mi se grad a i Srbija kao država ravna je, a i narod je prijatan, Srbi sa kojima sam radio su bili komunikativni i kolegijalni, onda Srpkinje nisu kao Bosanke, dosta su prijatnije i uljudnije.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Beograd
PostPostano: 09 ožu 2017, 20:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ba, Kavazović vas laže da je moguć vaš grand savez sa Srbijom. Zašto se palite bezveze.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Beograd
PostPostano: 09 ožu 2017, 20:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 sij 2013, 13:46
Postovi: 8149
Lokacija: Republic of Srpska
korrisnik je napisao/la:
Ovako Beograda je ispunio moja očekivanja kao Evropskog grada, od mene ima najbolje ocjene.
Iako sam bio samo u mjestima počevšio od Zemuna- Batajnice, pa Tošinog Bunara, onda Novog Beograda, Starog Beograda ili grada kako se kaže, bio sam svidjelo mi se.
Lijepo se Sava uklapa u sav taj sklop sa Brankovim mostom, bio sam tamo jedno 8 dana poslovno, svidio mi se grad a i Srbija kao država ravna je, a i narod je prijatan, Srbi sa kojima sam radio su bili komunikativni i kolegijalni, onda Srpkinje nisu kao Bosanke, dosta su prijatnije i uljudnije.


Jel te ko dirao zato što nisi Miloš? :zubati

Šalu na stranu, BG je grad koji treba posjetiti. Previše se poslednjih godina potencira taj noćni život, a ustvari čarolija Beograda je najmanje to noćno bludničenje...

_________________
[img]https://oi39.tinypic.com/f21vf4.jpg[/img]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Beograd
PostPostano: 09 ožu 2017, 21:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Poslovođa mi je bio jedan Miloš. :D
Onako bolje mi je sa Srbima kolegama raditi nego sa Bosancima (svoji cigani), a onako kao gosta i domaćinski su me dobro dočekali.
Dobar grad po danju sam ga posjetio, ali je skup.

Srbi ko Srbi, i u domu zdravlja su znali da sam Bosanac, inače znam mentalitet naroda kao neku generalizaciju koju mogu izvesti, Srbi su prijatni i kolegijalni možeš sa njima biti prijatelj dernečiti a imaju i svoju lošiju stranu na kojoj sve satiru.
"Kad volem volem kad koljem koljem"
Znači dvije krajnosti i dobra i loša.
E sad Hrvati su druga priča oni su zatvoreni i sa njima imaš samo službeno i neku granicu, Bošnjaci /Bosanci su opet na svoju ruku drugačiji od ovih pretvaraju se naivni a nisu, kao ništa ne znaju i sve na humor žele izvesti.
Najviše me nervirao Njegoš jer tri Njegoša jedva skupe marku, Tesla je malo bolji, instalirao sam sebi aplikaciju i konvertovao KM u RSD.
Beograđanke su zgodne i lijepe.
Mana Beogradu ili prednost je što se može švercati, pokvareni su im očitači kartica, pa svako ulazi kako hoće dok ga komunalna ne uhvati.
Bio sam ti u Bijeljini onako ima dosta kuća da bi još postala urbanija.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Beograd
PostPostano: 11 ožu 2017, 19:53 
Offline

Pridružen/a: 08 lip 2016, 16:12
Postovi: 64
Vujadin je napisao/la:
KiM je napisao/la:
Zemunci gledaju u cunu ratniku. Znam da je preko Usce soping mol, ali n= znaju svi ovde. Izofirali ste me. Mala sala...


Ne vidi se Pobednik iz Zemuna. To je Novi Beograd. Zemun pocinje od hotela Jugoslavija.

Jedan od neostvarenih urbanistickih planova za Novi Beograd.

slika

Iako je NBG uređen preloše ovde, sviđa mi se ideja da je ratno ostrvo iskorišćeno.Nikako ne mogu da shvatim zašto se tu ne gradi nešto.Odlična bi ideja npr. bila izgraditi tu onaj nacionalni stadion ili nešto slično.

_________________
Don't quote me, boy, cause I ain't said shit.
Eazy E


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Beograd
PostPostano: 11 ožu 2017, 20:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
Veliko i Malo Ratno ostrvo je zaštićeno prirodno dobro i stanište ptica, i zato na njemu nije dozvoljena izgradnja.

Citat:
Zona zaštite prirode (režim zaštite I stepena) ima karakter specijalnog rezervata prirode i obuhvata Malo ratno ostrvo u celini, zonu priobalja Velikog ratnog ostrva, šumski kompleks, vlažna područja unutar Velikog ratnog ostrva i vodene površine oko Malog ratnog ostrva.

Zona rekreacije (režim zaštite II stepena) obuhvata unutrašnje delove Velikog ratnog ostrva, nekadašnje obradive površine koje se i sada koriste na taj način, livadske površine priobalja prema Dunavcu, koje su sada delimično zauzete bespravno izgrađenim objektima, kao i lokaciju javnog pristana sa kontrolisanom javnom saobraćajnicom i zaštitnom zonom u širini od 10 m koja povezuje ovu lokaciju sa plažom Lido.

Treća zona – zona turizma obuhvata plažu Lido sa planiranim proširenjem gde se mogu organizovati turističko – rekreativna ponuda i novi sadržaji.


http://virtuelnimuzejdunava.rs/srbija/p ... o.474.html

Dobro je što je najvećim dijelom ostavljeno u prirodnom stanju. Komadić prirode u sred milionskog grada.

slika

Inače, šteta što nema više prostora pod šumom, već sva zemlja "mora" da se obrađuje kao da nas ima 70 miliona.
A Srbiji hronično fale šume, naročito u sjevernom dijelu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Beograd
PostPostano: 11 ožu 2017, 20:38 
Offline

Pridružen/a: 08 lip 2016, 16:12
Postovi: 64
Znam da je zaštićeno, al to se može promeniti zakonom.Bio sam tamo par puta, džungla u sred grada.Voleo bi da se to uredi neki lep park sa zelenilom, taman bi još lepše izgledao ovaj pogled.Mada, kako su ovi do sada pravili projekte, bolje da ostave ovako.

_________________
Don't quote me, boy, cause I ain't said shit.
Eazy E


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Beograd
PostPostano: 11 ožu 2017, 20:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Srbočetnički jugokomunista je napisao/la:
Znam da je zaštićeno, al to se može promeniti zakonom.Bio sam tamo par puta, džungla u sred grada.Voleo bi da se to uredi neki lep park sa zelenilom, taman bi još lepše izgledao ovaj pogled.Mada, kako su ovi do sada pravili projekte, bolje da ostave ovako.

Ne treba ništa da se uređuje. To je mini nacionalni park i zaštićeno prirodno područje. I ostaće tako. Kao da Beograd nema gde da se širi, nego si zapeo baš za Veliko ratno ostrvo. To je naš Serengeti, i nećemo ga dirati.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Beograd
PostPostano: 11 ožu 2017, 21:02 
Offline

Pridružen/a: 08 lip 2016, 16:12
Postovi: 64
Nije poenta širenje, nego da bi bilo odlično od tog dela napraviti novi, moderan centar grada, zaista evropski.Iako sam iz BG-a, npr. Zagreb mi izgleda privlačnije jer izgleda kao da su se oni odlučili da grade u nekom zapadnom fazonu, gde možda nemaju šume, ali je ovako zelenilo inače po gradu.Ako bi neko profesionalno to odradio, moglo bi ostrvo postati Menhetn Beograda, ali kao što rekoh, već se videlo koliko profesionalno to rade ovi, pa je i bolje ostaviti za sada ovako.

_________________
Don't quote me, boy, cause I ain't said shit.
Eazy E


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Beograd
PostPostano: 11 ožu 2017, 21:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Menhetn Beograda može da postane samo NBG. Šume su bogatsvo Beograda, i tvoj ukus što se tiče urbanističkog planiranja je tvoj ukus i ne tiče se nikog drugog. Ogromna većina Beograđana, gradska vlast i republička vlast želi Veliko ratno ostrvo kao što je i danas. Mini nacionalni park. A tebi ako se pravi Menhetn, dovedi investitore koji će da ga prave. Tamo gde mogu da dobiju građevinsku dozvolu, a to sigurno neće biti Veliko ratno ostrvo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Beograd
PostPostano: 11 ožu 2017, 21:17 
Offline

Pridružen/a: 08 lip 2016, 16:12
Postovi: 64
NBG je više Bruklin Beograda, ako ćemo da poredimo sa NY, čak msm da je to i postalo popularno poređenje u poslednje vreme.
Ako bi bilo investitora za to, ne sumnjam da bi im dali dozvolu, nisu naše vlasti toliko dosledne koliko ti misliš, ali bez toga da se tome temeljno pristupi(što investitori ne bi uradili, već bi samo proširili NBG).Kažem ovo kao svoje mišljenje,
1.svakako ne bi želeo da ga ova vlast sprovodi
2.i da jesu uslovi onakvi kakve ja želim, ne bih to sigurno želeo da se desi bez podrške dobrog procenta Beograđana.
Samo mišljenje moje jbg.

_________________
Don't quote me, boy, cause I ain't said shit.
Eazy E


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Beograd
PostPostano: 11 ožu 2017, 21:19 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16
Postovi: 6025
Bgd. je jedna velika siva rupcaga, gde su kontrasti najizrazenije. NBGD ili razvaline, kucerci, udzerice Vracara, Vozdovca ka centru, Zvezdare iza opcine. Ma ciganska mahala. Tarabice, rusene kuce pune Arapa i cigana, haos, stroka.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Beograd
PostPostano: 11 ožu 2017, 21:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 tra 2016, 10:56
Postovi: 889
Lokacija: Stockholm - Banja Luka
Kolege iz Beograda, da li moze jedna molba?

Za otprilike mjesec i pol dana provest cemo 4 dana u Beogradu. Kako sada stvari stoje, imat cemo skroz slobodna dva dana - subotu i nedjelju, pa me zanima, sto bi bilo najvrednije vidjeti, posjetiti, kuda prosetati, gdje jesti... ? Nismo zainteresirani za nocni provod i klasicna turisticka odredista, nego vise za to sto je gust lokalcima. Putevi nas rijetko vode u tom smjeru, pa bismo voljeli iskoristiti priliku da Beograd bar malo upoznamo. U obzir dolazi i okolica Beograda, ako ima nesto posebno interesantno.

Hvala unaprijed.

_________________
“To write well and to speak well is mere vanity if one does not live well."

– Bridget of Sweden (1303-1373)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Beograd
PostPostano: 11 ožu 2017, 21:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Srbočetnički jugokomunista je napisao/la:
NBG je više Bruklin Beograda, ako ćemo da poredimo sa NY, čak msm da je to i postalo popularno poređenje u poslednje vreme.

Savski blokovi u Jurija Gagarina, da. Deo oko Arene, Sava Centra i Ušća, ne. Taj deo stvarno može da postane "Menhetn", a i planirana izgradnja nekoliko poslovnih kula u tom delu grada govori da se stvari kreću u tom pravcu.
Citat:
Ako bi bilo investitora za to, ne sumnjam da bi im dali dozvolu, nisu naše vlasti toliko dosledne koliko ti misliš, ali bez toga da se tome temeljno pristupi(što investitori ne bi uradili, već bi samo proširili NBG).Kažem ovo kao svoje mišljenje,
1.svakako ne bi želeo da ga ova vlast sprovodi
2.i da jesu uslovi onakvi kakve ja želim, ne bih to sigurno želeo da se desi bez podrške dobrog procenta Beograđana.
Samo mišljenje moje jbg.

Samo treba proširiti NBG. Ostavi Veliko ratno ostrvo na miru.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Beograd
PostPostano: 11 ožu 2017, 21:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Audrey je napisao/la:
Kolege iz Beograda, da li moze jedna molba?

Za otprilike mjesec i pol dana provest cemo 4 dana u Beogradu. Kako sada stvari stoje, imat cemo skroz slobodna dva dana - subotu i nedjelju, pa me zanima, sto bi bilo najvrednije vidjeti, posjetiti, kuda prosetati, gdje jesti... ? Nismo zainteresirani za nocni provod i klasicna turisticka odredista, nego vise za to sto je gust lokalcima. Putevi nas rijetko vode u tom smjeru, pa bismo voljeli iskoristiti priliku da Beograd bar malo upoznamo. U obzir dolazi i okolica Beograda, ako ima nesto posebno interesantno.

Hvala unaprijed.

Javi se par dana pre nego stignete. Sigurno će ti neko izaći u susret. Ako ja slučajno ne budem bio u mogućnosti, uveren sam da neko drugi hoće.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Beograd
PostPostano: 11 ožu 2017, 21:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 tra 2016, 10:56
Postovi: 889
Lokacija: Stockholm - Banja Luka
Carmello Šešelj je napisao/la:
Audrey je napisao/la:
Kolege iz Beograda, da li moze jedna molba?

Za otprilike mjesec i pol dana provest cemo 4 dana u Beogradu. Kako sada stvari stoje, imat cemo skroz slobodna dva dana - subotu i nedjelju, pa me zanima, sto bi bilo najvrednije vidjeti, posjetiti, kuda prosetati, gdje jesti... ? Nismo zainteresirani za nocni provod i klasicna turisticka odredista, nego vise za to sto je gust lokalcima. Putevi nas rijetko vode u tom smjeru, pa bismo voljeli iskoristiti priliku da Beograd bar malo upoznamo. U obzir dolazi i okolica Beograda, ako ima nesto posebno interesantno.

Hvala unaprijed.

Javi se par dana pre nego stignete. Sigurno će ti neko izaći u susret. Ako ja slučajno ne budem bio u mogućnosti, uveren sam da neko drugi hoće.


Hvala. Budemo se javili.

_________________
“To write well and to speak well is mere vanity if one does not live well."

– Bridget of Sweden (1303-1373)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Beograd
PostPostano: 11 ožu 2017, 21:57 
Offline

Pridružen/a: 08 lip 2016, 16:12
Postovi: 64
KiM je u pravu dobrim delom objektivno, ali i to daje izvesan šmek i simbol Srbije je baš zato na neki način.
Za ratno ostrvo, ko hoće šume, imamo celu regiju nazvanu po šumama, mogu svi da se uguraju bez problema, ali iskreno mislim da se 2 kvadratna km u sred grada, i na ostrvu može bolje iskoristiti od šumetine.

Audrey, Kalemegdan posetiti, Knez Mihailovu, Skadarliju(šetnja je ok, ako hoćete da jedete nešto samo napred, ali pošto je Skadarlija pre svega tu da navuče turiste, odraće vas).To su ona klasična turistička mesta ako ipak hoćete da vidite(mada su tu i lokalci, al kapiraš poentu).
Ovo, kolko kapiram oćeš da vidiš neke landmarkove i inače život u gradu, preporučujem da se prošetaš kroz Cara Dušana možda na Dorćolu(Dorćol treba da kao bude neki deo grada gde je sačuvan taj stari duh i sl., što je po meni realno isforsirano, ali pogledati) i kej na Dunavu, Vukov Spomenik i taj park tu(mada to nije zaista nešto posebno, ovako mi je palo na pamet), ne znam koliko tu turista ima, ali svakako pogledati Gardoš u Zemunu, za šume imaš Zvezdarsku i Košutnjačku ako oćeš da prošetaš(bolje Zvezdarska pošto ćete verovatno biti u centru stacionirani, pa vam je dosta bliže).Za neki avanturizam Veliko ratno ostrvo i Avala, ali to bi trajalo ceo dan i umorili biste se, pa ne verujem da vam odgovara za toliko.Ako ste neki sportisti, navijači il nešto, pogledajte stadione i to je manje više to, teško da ima još nešto što bi vam bilo zanimljivo.

_________________
Don't quote me, boy, cause I ain't said shit.
Eazy E


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Beograd
PostPostano: 11 ožu 2017, 22:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
KiM je napisao/la:
Bgd. je jedna velika siva rupcaga, gde su kontrasti najizrazenije. NBGD ili razvaline, kucerci, udzerice Vracara, Vozdovca ka centru, Zvezdare iza opcine. Ma ciganska mahala. Tarabice, rusene kuce pune Arapa i cigana, haos, stroka.

Vidi se da si iz teške provincije.Odmrzni još jedno pakovanje pečene paprike i vidi koliko ti je ostalo kiselog kupusa u kaci.To ti je cela aktivnost.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Beograd
PostPostano: 11 ožu 2017, 22:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Za sve si u pravu, osim Dorcola. Dorcol je rupcaga. Tamo nema sta da se vidi, osim Skadarlije. A Skadarlija je prevara za turiste. Kafane sa nikad losijom klopom za beogradske standarde, ali izvikano, pa turisti vole tamo da idu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Beograd
PostPostano: 11 ožu 2017, 22:18 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 17:34
Postovi: 3541
Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
Audrey je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Javi se par dana pre nego stignete. Sigurno će ti neko izaći u susret. Ako ja slučajno ne budem bio u mogućnosti, uveren sam da neko drugi hoće.


Hvala. Budemo se javili.


Muzej Nikole Tesle je isto dobar za videti, a možete i do Kuće cveća. :zubati

_________________
Robi lopove vrati bodove!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Beograd
PostPostano: 11 ožu 2017, 22:25 
Offline

Pridružen/a: 08 lip 2016, 16:12
Postovi: 64
Carmello Šešelj je napisao/la:
Za sve si u pravu, osim Dorcola. Dorcol je rupcaga. Tamo nema sta da se vidi, osim Skadarlije. A Skadarlija je prevara za turiste. Kafane sa nikad losijom klopom za beogradske standarde, ali izvikano, pa turisti vole tamo da idu.

Skadarlija tehnički ne spada u Dorćol, čak i Bajlonijeva pijaca i taj deo su "sumnjivi"(slažem se da je prevara, i napisao sam to u postu), ali da je Dorćol rupčaga, jeste.Ima šmek, pogotovo onaj deo kod 25og maja, ali i dalje rupčaga.To ne može da se popravi jer svaka i najmanja promena bi bila dočekana paljbom jer je to "poseban" deo grada.Iako sam blizu Dorćola i uopšteno mi je dosta život vezan za taj deo grada, napaljene Dorćolce i Vračarce treba proterati iz države, redak tip stoke.Ali Dunavski kej na Dorćolu ipak treba videti, dobar je osećaj prošetati se od 25og do marine, mirno veoma za sam centar grada.

_________________
Don't quote me, boy, cause I ain't said shit.
Eazy E


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Beograd
PostPostano: 11 ožu 2017, 22:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Kuća cveća je zatvorena za posetioce sem unapred najavljenih organizovanih tura turista.Gde ti živiš?Ko i KiM?

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Beograd
PostPostano: 11 ožu 2017, 22:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 tra 2016, 10:56
Postovi: 889
Lokacija: Stockholm - Banja Luka
Hvala svima na informaciji - mnogo veoma dobrih preporuka. Upravo gustam na Google Maps. :)
Svakako su nam interesantni Kalemegdan, Zvezdarska suma, kej na Dunavu, Muzej Nikole Tesle, setnja duz Cara Dusana, ali naravno i ostalo.

Iskreno, raduje me posjeta.

Hvala vam jos jednom, ugodan vikend svima zelim.

_________________
“To write well and to speak well is mere vanity if one does not live well."

– Bridget of Sweden (1303-1373)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Beograd
PostPostano: 11 ožu 2017, 22:34 
Offline

Pridružen/a: 08 lip 2016, 16:12
Postovi: 64
Kačamak, ja sam bio pre godinu-dve, ne znam da li se nešto promenilo od tada, nisam pratio.

_________________
Don't quote me, boy, cause I ain't said shit.
Eazy E


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Beograd
PostPostano: 11 ožu 2017, 22:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Srbočetnički jugokomunista je napisao/la:
Dorćolce i Vračarce treba proterati iz države, redak tip stoke.Ali Dunavski kej na Dorćolu ipak treba videti, dobar je osećaj prošetati se od 25og do marine, mirno veoma za sam centar grada.

Ne treba ih proterivati, dovoljna im je kazna što svaki dan moraju da kruže po sat vremena da nađu parking mesto. Posebno Vračarci. Ne bih tamo živeo bez garaže, pa da mi plaćaš.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 482 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 73 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO