HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 00:30.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1426 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 58  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Socijalna situacija u Federaciji
PostPostano: 07 lip 2017, 20:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Za ovakve stvari su odgovorni oni sami. Pa tek onda njihovi političari koje zaokruže na izborima.
Dok ih pokradaju i firme odlaze u stečaj serviraju im mržnju prema Hrvatima i Srbima. To im je jedina konstanta. Od kad se rode do smrti.

Citat:
SABIROVA DJECA NEMAJU ŠTA JESTI, JEDINI SIN MU UMRO OD GLADI: KAD NAVEČE LEGNEM PITAM SE KAKO SAM PREŽIVIO DAN…

Jun 7, 2017 0

Možete li zamisliti porodicu čija su djeca završila u bolnici jer su dobila zapetljaj crijeva od gladi a jedno dijete, odnosno bebu, su izgubili, jer je po mišljenju ljekara, bila jako slabo hranjena, odnosno, zbog nedostatka hrane, gubila je na kilaži. Teško je to zamisliti, ali u BiH se i to desilo. Sabir Skula je otac troje djece, koja plaču, jer su gladna. Sabir je sam i zaboravljen, jer živi na kraju sela Moševac, u Općini Maglaj.

Ova siromašna porodica živi u skoro pa potpuno odsječenom selu od ostatka svijeta.

Sabir je tada pretrpio teške povrede glave i noge. Stradao je dok je išao po drva od čije prdaje je prehranjivao porodicu.

Jedna od Sabirovih kćerki ima zdravstvene probleme koji se ispoljavaju na agresivnosti koju ispoljava u školi.

Na pitanje šta je tog dana jeo, Sabir odgovara da nije ništa. Ni on, ni njegova djeca.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Socijalna situacija u Federaciji
PostPostano: 07 lip 2017, 22:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 15:32
Postovi: 6217
Lokacija: Izvan sebe
BBC je napisao/la:
Za ovakve stvari su odgovorni oni sami. Pa tek onda njihovi političari koje zaokruže na izborima.
Dok ih pokradaju i firme odlaze u stečaj serviraju im mržnju prema Hrvatima i Srbima. To im je jedina konstanta. Od kad se rode do smrti.

Citat:
SABIROVA DJECA NEMAJU ŠTA JESTI, JEDINI SIN MU UMRO OD GLADI: KAD NAVEČE LEGNEM PITAM SE KAKO SAM PREŽIVIO DAN…

Jun 7, 2017 0

Možete li zamisliti porodicu čija su djeca završila u bolnici jer su dobila zapetljaj crijeva od gladi a jedno dijete, odnosno bebu, su izgubili, jer je po mišljenju ljekara, bila jako slabo hranjena, odnosno, zbog nedostatka hrane, gubila je na kilaži. Teško je to zamisliti, ali u BiH se i to desilo. Sabir Skula je otac troje djece, koja plaču, jer su gladna. Sabir je sam i zaboravljen, jer živi na kraju sela Moševac, u Općini Maglaj.

Ova siromašna porodica živi u skoro pa potpuno odsječenom selu od ostatka svijeta.

Sabir je tada pretrpio teške povrede glave i noge. Stradao je dok je išao po drva od čije prdaje je prehranjivao porodicu.

Jedna od Sabirovih kćerki ima zdravstvene probleme koji se ispoljavaju na agresivnosti koju ispoljava u školi.

Na pitanje šta je tog dana jeo, Sabir odgovara da nije ništa. Ni on, ni njegova djeca.

Strasno!

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Socijalna situacija u Federaciji
PostPostano: 07 lip 2017, 23:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Nisam siguran jel to i istina. Jedan muslimanski portal koji objavljuje puno izmišljenih vijesti, da bi na FB iz njih izvlačio najveći fašizam. Neke vehabije ga vode, bar tako izgleda.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Socijalna situacija u Federaciji
PostPostano: 07 lip 2017, 23:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Izgleda ipak je, i drugi portali objavili. Sa videom.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Socijalna situacija u Federaciji
PostPostano: 08 lip 2017, 01:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68243
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Užas, užas.

Vise je načina kako riješit taj problem, ali ako roditelj nije sposoban dati hrane djeci, a humanitarne akcije su vrlo povremene, pa čak ni susjedi ne pomažu (ovaj čovjek ih i nema jer živi izolirano na kraju sela), onda možda socijalna ustanova gdje bi se djeca smjestila nije loše rješenje.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Socijalna situacija u Federaciji
PostPostano: 08 lip 2017, 10:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ako on nije u kategoriji da od federacije prima socijalu ja onda ne znam kome ovi u Sarajevu dijele novac. Hebali ih "šehidi" i njihove obitelji.
Upravo ekstreman slučaj neimaštine koji bi tzrebao izbiti prvi na listi. Ako je sve to istina a vjerujem da je.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Socijalna situacija u Federaciji
PostPostano: 08 lip 2017, 10:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 srp 2016, 13:12
Postovi: 605
BBC je napisao/la:
Ako on nije u kategoriji da od federacije prima socijalu ja onda ne znam kome ovi u Sarajevu dijele novac. Hebali ih "šehidi" i njihove obitelji.
Upravo ekstreman slučaj neimaštine koji bi tzrebao izbiti prvi na listi. Ako je sve to istina a vjerujem da je.

mislim da bi najodgovorniji trebao biti crveni kriz maglaj


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Socijalna situacija u Federaciji
PostPostano: 08 lip 2017, 10:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Mislim da ti nije jasno čime se Crveni Križ bavi.
Koji si ti sad *** gerilac pa i za ovo kršćane kriviš.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Socijalna situacija u Federaciji
PostPostano: 08 lip 2017, 12:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 srp 2016, 13:12
Postovi: 605
BBC je napisao/la:
Mislim da ti nije jasno čime se Crveni Križ bavi.
Koji si ti sad *** gerilac pa i za ovo kršćane kriviš.

nego koji je smisao ako nije da između ostalog pomažu socijalno ugrozenim građanima?
mislim da za ovakve slucajeve treba vise kriviti tu opcinu nego federaciju, a mislim da je crveni kriz zaduzen za ovakve stvari

i na koju foru si doso do toga da krivim kršćane?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Socijalna situacija u Federaciji
PostPostano: 08 lip 2017, 12:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
De ne trolaj i razguli.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Socijalna situacija u Federaciji
PostPostano: 08 lip 2017, 13:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68243
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Crveni kriz je strana, mozda i privatna neprofitna organizacija.

Koja nema podatke o svim gradjanima BiH, nego radi kako joj ljudi dodju ili pozovu.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Socijalna situacija u Federaciji
PostPostano: 08 lip 2017, 13:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Iskoristi prefiks (naj)odgovornija, i onda nas pita gdje je to on optužio druge i skinuo odgovornost sa muslimana.

Inače, stara vijest, ne znam zašto troše novac na ovakve studije.

EUROPSKA KOMISIJA: Poslovni ambijent u BiH najgori u Europi

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Socijalna situacija u Federaciji
PostPostano: 08 lip 2017, 14:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 srp 2016, 13:12
Postovi: 605
Robbie MO je napisao/la:
Crveni kriz je strana, mozda i privatna neprofitna organizacija.

Koja nema podatke o svim gradjanima BiH, nego radi kako joj ljudi dodju ili pozovu.

Organizacija koja ima svoje zupanijske i opcinske ogranke i dobija novac od clanarina, donacija, lutrije, proracuna... A mislim da su iz "ck maglaja" trebali znati za ovo
Realno nemam pojma tko je zaduzen za ovakve slucajeve, samo mi oni prvi padaju napamet

I BBC poprilicno sam siguran da su muslimani glavni u crvenog krizu zdk i maglaja, pa bas i ne stoji prica da ih skidam odgovornosti

Nebitna rasprava uglavnom


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Socijalna situacija u Federaciji
PostPostano: 12 lip 2017, 14:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Prodavali 10 starih tramvaja od stečajnog GRAS-a, koji nisu u voznom stanju. Čude se zašto nema zainteresiranih. Kompletne budale.
GRAS se mora zatvoriti, nemoguće ga spasiti. Nitko neće da kupi tu starudiju. Ako se pojavi privatni investitor on će od kredita kupiti nove autobuse i tramvaje, što znači jako, jako skupe karte, da bi mogao otplaćivati kredite. Ili alternativa da Sarajevo bude jedini glavni grad u Europi bez javnog prijevoza.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Socijalna situacija u Federaciji
PostPostano: 17 lip 2017, 10:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Pronašli su genijalno rješenje da GRAS spase od stečaja. Čiste stare autobuse i tramvaje, generalka. Lijepo zvuči u naslovima medija, a i profi fotografi su pozvani, kao rahmetli Titina radna akcija.
SDA im stvarno svakakva *** nudi, a ovi gutaju...gutaju...gutaju....nikad kraja tome.

Na njihovu žalost oni kojima je GRAS dužan, i banke, ne zanima koliko su im čisti podovi. Neće o tome da pričaju.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Socijalna situacija u Federaciji
PostPostano: 21 lip 2017, 13:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
14% im skuplji plin za mjesec dana. Zna Bakir znanje. Uvalio im ga bez vazelina i ne vadi.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Socijalna situacija u Federaciji
PostPostano: 23 lip 2017, 09:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
BBC je napisao/la:
Pronašli su genijalno rješenje da GRAS spase od stečaja. Čiste stare autobuse i tramvaje, generalka. Lijepo zvuči u naslovima medija, a i profi fotografi su pozvani, kao rahmetli Titina radna akcija.
SDA im stvarno svakakva *** nudi, a ovi gutaju...gutaju...gutaju....nikad kraja tome.

Na njihovu žalost oni kojima je GRAS dužan, i banke, ne zanima koliko su im čisti podovi. Neće o tome da pričaju.


Bio sam u pravu, iako sam napisao kao polu-šalu. Danima pozivaju novinare i fotografe da vide kako su lijepo očistili tramvaje i autobuse.
I onda Brotama zapapre, dolazi veliko poskupljenje karata.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Socijalna situacija u Federaciji
PostPostano: 29 srp 2017, 11:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Bitno da je Bakir "spasiJo Bosnu" tako što nije otišao na ručak u Mostar.
Vidim hvale ga, opet će na izborima napraviti potop drugim muslimanskim strankama.

Citat:
Život u bh. kolektivnom centru: 21 porodica koristi jedan WC

I nakon 22 godine od završetka rata, u BiH blizu osam i po hiljada ljudi još uvijek živi u kolektivnim centrima. Mandati prolaze, zvaničnici takođe, nižu se obećanja a za ove ljude ništa se bitno nije promijenilo. Zadovoljni nisu, ali jesu zahvalni jer imaju barem krov nad glavom.

Dvadesetdvije godine od završetka rata, kolektivni centri još uvijek su realnost. Jedan od njih, u naselju Hrasnica, svega 10-ak kilometara od centra glavnog grada BiH, Sarajeva. Već četiri godine, to je dom 71-godišnje Semaide Čavkušić. 1992. izbjegla je iz Višegrada. Od tada je promijenila nekoliko gradova i isto toliko kolektivnih centara. Više od dvije decenije izbjegličkog života ostavile su samo gorčinu.

''Gdje ću biti zadovoljna?! 21 porodica na jedan WC, kupatilo nije u redu, niko ništa ne pazi, niko ništa ne čuva, ali eto, šta ću, mora se živjeti", žali se Čavkušić.

Oronuli zidovi, male mračne sobe, neuslovna kupatila i jedna mašina za veš. To su uslovi u kojima Semaida živi, zajedno sa još oko 49 korisnika centra. Svi oni imaju samo jednu želju. Da nakon decenija izbjeglištva imaju sopstveni krov nad glavom.

''Da hoće Bog d'o da imamo samo svoju garsonjeru i svoj WC i ništa mi više ne treba. Neću dugo ni živjeti, šta će mi", kaže žena.

Ovaj kolektivni centar dom je i osobama u stanju socijalne potrebe. Uprkos lošim uslovima, zahvalni su što imaju bilo kakav krov nad glavom.

"Mi bi bili na ulici, u Ilijašu. Nismo mogli plaćati stan, ja nemam penzije", otkriva Zahida Rizvanović.

Kao i Semaida, i Zahida se nada ispunjenju obećanja vlasti. Da će zatvoriti kolektivne centre i kupiti im socijalne stanove.

Ovo je samo jedan od 170 kolektivnih centara koji postoje u BiH, 22 godine od završetka rata. Iako je, prema planu Ministarstva za ljudska prava i izbjeglice BiH trebalo da budu zatvoreni do kraja ove godine, to se neće desiti. Njihovo zatvaranje planirano je do 2020. godine.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Socijalna situacija u Federaciji
PostPostano: 01 kol 2017, 17:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Prelijevanje iz šupljeg u prazno, do nezaobilaznog stečaja.
SDA se jako zajebali što nisu na vrijeme upravljačku strukturu dali SDP, zajedno sa direktorskim mjestima. Sad su mogli pušiti kubanke, ispijati skupi konjak, i uživati u potopu SDP-a.

Pozitivno je što sad svoje gubitaše financiraju striktno od svog novca. Toliko milijuna će im biti manje u županiji.

Citat:
Skupština KS prihvatila prijedlog mjera za sanaciju i reorganizaciju GRAS-a

Arhiv / Vijesti.ba Skupština Kantona Sarajevo usvojila je večeras Prijedlog zaključka o prijedlogu mjera za sanaciju i reorganizaciju KJKP Gradski saobraćaj (GRAS), kojim se predlažu rješenja za velike dugogodišnje gubitke u poslovanju ovog preduzeća.

Vlada KS se obavezuje i da budžetom za 2018. godinu planira sredstva u iznosu od 20 miliona KM za investiciona ulaganja.

Također se Vlada KS obavezuje da sa Poreznom upravom FBiH i Vladom Federacije BiH napravi reprogram obaveza na period 20 godina za neplaćene poreze i doprinose iz prethodnog perioda, te da se osigura 20 miliona KM za izmirivanje obaveza prema Upravi za indirektno oporezivanje BiH.

Također i privremeni upravitelj GRAS-a će u saradnji sa uposlenicima sačiniti prijedlog vansudske nagodbe o izmirivanju obaveza po tužbama radnika.

Broj radnika bi prema ovom planu trebao biti smanjen na 1.190 u roku od 30 dana, a Vlada će planirati sredstva u iznosu od šest miliona KM za program zbrinjavanja radnika i participaciju sa JU Služba za zapošljavanje KS za penzionisanje uposlenika koji su stekli uslove.

Istaknuto je da je neophodno određen broj uposlenih, odnosno, višak radnika, zbrinuti na drugi način, nakon usvajanja nove organizacije i sistematizacije preduzeća.

Privremeni upravitelj GRAS-a u saradnji sa Sindikatom GRAS-a pregovara o smanjivanju rashoda za plaće umanjivanjem plaća uposlenih do izlaska preduzeća iz poslovne krize.

Ovim planom obavezuje se privremeni upravitelj da insistira na mjerama kojima će se povećati čistoća vozila, urednost osoblja i bolje informisanje o prijevozu, da se donese etički kodeks o oblačenju i ponašanju uposlenika GRAS-a, te izvrši uniformisanje svih uposlenih koji rade u neposrednom kontaktu sa korisnicima usluga, zatim da se uvede detaljna kontrola dolaska i odlaska uposlenika na posao te najstrože kazne oni koji ne dolaze redovno na posao.

U saradnji sa MUP-om KS, privremeni upravitelj GRAS-a Haris Gušić, treba da unaprijedi koordinaciju i operativnu saradnju sa njihovim pripadnicima s ciljem zaštite sistema naplate i stvaranja uslova za nesmetan rad vozača i kontrolora naplate u skladu sa odredbama kantonalnog Zakona o prekršajima i Zakona o ovlaštenjima kontrolora.

Vlada Kantona Sarajevo i Ministarstvo saobraćaja se obavezuju da ustupe sva prava koja su u vezi s kosim liftom na Ciglanama u općini Centar koja će preuzeti upravljanje liftom.

Također je usvojen zaključak da menadžment i direktor GRAS-a svaka tri mjeseca izvijeste Vladu i Skupštinu KS o provedenim mjerama sanacije u preduzeću.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Socijalna situacija u Federaciji
PostPostano: 01 kol 2017, 18:08 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16
Postovi: 6025
Sadake je sve manje od bratskih bradatih islamista iz Gulfskog zaljeva.

Sada njini donatori se medjusobno uhvatili za vratove. Bez love uskoro muslimanska vruca jesen...

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Socijalna situacija u Federaciji
PostPostano: 01 kol 2017, 19:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Stvarno mi ne bude jasno s čime se muslimani iz federalne vlade hvale konstantno. Obaraju neke gospodarstvene rekorde kao Alija Sirotanović.
Eto kao Hrvat bi mi to trebalo i goditi s obzirom da su stranke HNS u vladi. Ali znaš da su to bezočne i odvratne laži i neistine.

Stvari galopiraju ubrzano ka sve gorem. Muslimani saburaju da "Dodik odvede RS u bankrot".

PS: Tih 20 milijuna KM od sarajevske županije im dovoljno malčice za pokrivanje duga od 180 milijuna KM. Jasno je da SDA drži vodu do izbora.
Najžalosnije za njih je da prolongiranjem stečaja povećavaju dug koji će svakako morati čitav platiti.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Socijalna situacija u Federaciji
PostPostano: 07 kol 2017, 23:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68243
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
https://www.klix.ba/fotka-dana/2017-08-08

Ovako ce i GRAS-ove tramvaje za par godina strane banke plijeniti.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Socijalna situacija u Federaciji
PostPostano: 08 kol 2017, 12:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Velika simbolika i omen što čeka bejha uskoro.

Oni su se nekako furali ovi u EU i USA će sebi početi čupati kosu jer je jadna i napaćena "Bosna" ostala bez zračnog prijevoznika. I da će navaliti sa nepovratnim "kreditima" sadake. Kad tamo ni riječ, živo im se jebe što su ove budale uništili.

slika

slika

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Socijalna situacija u Federaciji
PostPostano: 08 kol 2017, 12:32 
Online

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
Welcome to Bosnia and Herzegovina :sega

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Socijalna situacija u Federaciji
PostPostano: 08 kol 2017, 12:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58277
Lokacija: DAZP HQ
Treba ih iscrpljivati i nanositi im poraze svaki dan u svakom pogledu na svim mogućim poljima. I svaki dan završiti s pitanjem: još uvijek niste za promjenu izbornog zakona u FBiH, Mostaru ni za promjenu zakona o RTV-u...pitanja može biti mali milijun ovisno o prilici i aktualnoj situaciji.

Evo ideja i za dnevnik.ba da tako prati svaku ovu situaciju i postavlja pitanja.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1426 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 58  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO