HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 15:09.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 372 post(ov)a ] 
Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Gasovodi - Muslimani prijete samogušenjem
PostPostano: 29 lis 2017, 17:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Nova kmeča iz 24% na pomolu.
Vodovod je mila majka šta se sprema.
Muslimani decenijama nisu ulagali ni marke u cijevi po Sarajevu i posto im je sistem na izdisaju planiraju krivicu prebaciti na koga drugog nego Srbe.
Srbi zavrsavaju gasifikaciju Bijeljine http://semberske.com/radovi-na-gasifika ... -750-evra/ i sad krece kuknjava kako ce zbog Bijeljine ostati bez plina https://www.ntvarena.com/live/index.php ... je-gasovod



Muslimanima se raspada sve ono sto su im Srbi i Hrvati izgradili do 1992. i za ocekivati je svakakve gluposti od njih u narednom periodu. Sarajlije se i sada guse i jedan su od najzagadjenijih gradova u svijetu a mogu militi kao ce biti sutra kad se umjesto plina pocnu svi grijati na ugalj i trovati sami sebe. :zubati

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gasovodi - Muslimani prijete samogušenjem
PostPostano: 29 lis 2017, 17:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 kol 2016, 02:44
Postovi: 1443
Lokacija: Velika župa Vrhbosna
:kava

Financijski ste u RS-u propali ko Grčka.

Samo se koprcajte i dalje.

_________________
Ljubi sestre Hrvatice ! Poštuj braću Hrvate !

Brat je mio, koje vjere bio, kada bratski čini i postupa ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gasovodi - Muslimani prijete samogušenjem
PostPostano: 29 lis 2017, 18:31 
Offline

Pridružen/a: 14 srp 2017, 14:37
Postovi: 164
Sarajevo nece ostati bez gasa zbog Bijeljine vec sto duguju Rusima pare za gas jos iz rata. Prvo neka vrate dug pa onda nema zime. Ovako ce dzaba kriviti Srbe ako im se gas zavrne ili smanji, mada sumnjam u takav ishod.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gasovodi - Muslimani prijete samogušenjem
PostPostano: 29 lis 2017, 18:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Ovo je nezrelo ponašanje i politikanstvo.U suštini radi se o običnoj srbofobiji i velikom bezobrazluku.Gas je biznis i ništa više.Tako to gleda normalan čovek.Nekome drugome očigledno to je oružje.Srbi nemaju razloga da obustave dotok gasa u federaciju jer time uskraćuju sebe za novac,proviziju od protoka.Međutim.Tu počinju bajke,gluposti i sve ostalo što BiH čini nemogućom zemljom.Muslimani bi da gasovod drže pod svojom kontrolom.Pa bi da imaju tri dotoka gasa.To nema ni Nemačka.Sve što treba je da poprave već postojeće cevi i to je sve.Gas preko Broda nećete dobiti jer bi ga onda kupovali od Hrvatske a ne od Srbije.Znači od BL nema ništa.Mogu se povezati preko primorja na gasnu stanicu na Krku ali taj gas je skuplji.Koliko sam shvatio cena im i nije toliko važna koliko im je važno da ne uzimaju gas preko Srbije i Republike Srpske.U tom slučaju,ljudi radite šta hoćete.Vaše pare,vaš gasovod,vaša stvar.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gasovodi - Muslimani prijete samogušenjem
PostPostano: 29 lis 2017, 18:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Obradjivac je napisao/la:
Sarajevo nece ostati bez gasa zbog Bijeljine vec sto duguju Rusima pare za gas jos iz rata. Prvo neka vrate dug pa onda nema zime. Ovako ce dzaba kriviti Srbe ako im se gas zavrne ili smanji, mada sumnjam u takav ishod.

A i toga ima?!Nisam znao.Koliko duguju?
Šta kažeš ti na to Barone?

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gasovodi - Muslimani prijete samogušenjem
PostPostano: 29 lis 2017, 18:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 kol 2016, 02:44
Postovi: 1443
Lokacija: Velika župa Vrhbosna
Citat:
A i toga ima?!Nisam znao.Koliko duguju?
Šta kažeš ti na to Barone?


Trošili smo i mi i vi u ratu, ali vi malo više, jer ste zimi zavrtali kad vam zafali, a sad bi da Bošnjo sam plati.

Nema šanse ... Plati pa klati ... mi možemo platiti samo svoj dio.

Paradržava se mora naviknuti da ne parazitira.

_________________
Ljubi sestre Hrvatice ! Poštuj braću Hrvate !

Brat je mio, koje vjere bio, kada bratski čini i postupa ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gasovodi - Muslimani prijete samogušenjem
PostPostano: 29 lis 2017, 19:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Baron je napisao/la:
Citat:
A i toga ima?!Nisam znao.Koliko duguju?
Šta kažeš ti na to Barone?


Trošili smo i mi i vi u ratu, ali vi malo više, jer ste zimi zavrtali kad vam zafali, a sad bi da Bošnjo sam plati.

Nema šanse ... Plati pa klati ... mi možemo platiti samo svoj dio.

Paradržava se mora naviknuti da ne parazitira.
Pa platite onda ako vam to potražuju.Kad će te nam dati pare što dugujete PIO fondu RS?

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gasovodi - Muslimani prijete samogušenjem
PostPostano: 29 lis 2017, 19:06 
Offline

Pridružen/a: 14 srp 2017, 14:37
Postovi: 164
Kačamak je napisao/la:
Obradjivac je napisao/la:
Sarajevo nece ostati bez gasa zbog Bijeljine vec sto duguju Rusima pare za gas jos iz rata. Prvo neka vrate dug pa onda nema zime. Ovako ce dzaba kriviti Srbe ako im se gas zavrne ili smanji, mada sumnjam u takav ishod.

A i toga ima?!Nisam znao.Koliko duguju?
Šta kažeš ti na to Barone?


Ne znam tacno koliko duguju ali sam citao o tome skoro.
Oni naravno krive Srbe i traze da mi to platimo. Nije mi jasno sto im nasi u ratu nisu zavrnuli potpuno gas...sve vise uvidjam koliko smo meki i blagi bili prema njima u ratu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gasovodi - Muslimani prijete samogušenjem
PostPostano: 29 lis 2017, 19:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Obradjivac je napisao/la:
Kačamak je napisao/la:
A i toga ima?!Nisam znao.Koliko duguju?
Šta kažeš ti na to Barone?


Ne znam tacno koliko duguju ali sam citao o tome skoro.
Oni naravno krive Srbe i traze da mi to platimo. Nije mi jasno sto im nasi u ratu nisu zavrnuli potpuno gas...sve vise uvidjam koliko smo meki i blagi bili prema njima u ratu.
Ne znam ali sam siguran da bi oni to uradili.
Sada,da oni recimo kontrolišu dotok vode za pola BL,to bi cirkus bio.Iživljavanje bez prestanka.Ili gasovod,isto. :kava

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gasovodi - Muslimani prijete samogušenjem
PostPostano: 29 lis 2017, 19:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Obradjivac je napisao/la:
Kačamak je napisao/la:
A i toga ima?!Nisam znao.Koliko duguju?
Šta kažeš ti na to Barone?


Ne znam tacno koliko duguju ali sam citao o tome skoro.
Oni naravno krive Srbe i traze da mi to platimo. Nije mi jasno sto im nasi u ratu nisu zavrnuli potpuno gas...sve vise uvidjam koliko smo meki i blagi bili prema njima u ratu.


Vjerovatno bi onda i nasi ostali bez plina. RS je u ratu bila na 50m od Parlamenta BiH.
Ne treba njima njima nista zavrtati, oni sve sami pokvare. :zubati

A kod Srba sve novo. :smajl007



I tako 350 km novih cijevi.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gasovodi - Muslimani prijete samogušenjem
PostPostano: 29 lis 2017, 19:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 kol 2016, 02:44
Postovi: 1443
Lokacija: Velika župa Vrhbosna
Citat:
Vjerovatno bi onda i nasi ostali bez plina. RS je u ratu bila na 50m od Parlamenta BiH.
Ne treba njima njima nista zavrtati, oni sve sami pokvare. :zubati

A kod Srba sve novo.


Još samo da Srbi dođu do dobrih plaća i mirovina i sebi mognu priuštiti plin, koji ne zaboravimo nimalo nije jeftin. To je za njih ko kad bi ih uveo da troše djevičansko maslinovo ulje namjesto zejtina.

Možeš im zlatne cijevi napravit, mrtav konj se ne može mamuzat.

_________________
Ljubi sestre Hrvatice ! Poštuj braću Hrvate !

Brat je mio, koje vjere bio, kada bratski čini i postupa ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gasovodi - Muslimani prijete samogušenjem
PostPostano: 29 lis 2017, 19:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Baron je napisao/la:
Citat:
Vjerovatno bi onda i nasi ostali bez plina. RS je u ratu bila na 50m od Parlamenta BiH.
Ne treba njima njima nista zavrtati, oni sve sami pokvare. :zubati

A kod Srba sve novo.


Još samo da Srbi dođu do dobrih plaća i mirovina i sebi mognu priuštiti plin, koji ne zaboravimo nimalo nije jeftin. To je za njih ko kad bi ih uveo da troše djevičansko maslinovo ulje namjesto zejtina.

Možeš im zlatne cijevi napravit, mrtav konj se ne može mamuzat.


Ne trolaj, nisu tema plate nego gasovod i petljanje istog u politiku od strane ćaršije. Otvori temu o platama ako imas sta pametno da kazes.

Politički gasovod. Sarajevo nema pojma da Banjaluka i Zvornik grade. Dodiku srce puno gasa! :smijeh
http://www.facetv.ba/novost/13549/polit ... -puno-gasa

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gasovodi - Muslimani prijete samogušenjem
PostPostano: 29 lis 2017, 19:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Baron je napisao/la:
Citat:
Vjerovatno bi onda i nasi ostali bez plina. RS je u ratu bila na 50m od Parlamenta BiH.
Ne treba njima njima nista zavrtati, oni sve sami pokvare. :zubati

A kod Srba sve novo.


Još samo da Srbi dođu do dobrih plaća i mirovina i sebi mognu priuštiti plin, koji ne zaboravimo nimalo nije jeftin. To je za njih ko kad bi ih uveo da troše djevičansko maslinovo ulje namjesto zejtina.

Možeš im zlatne cijevi napravit, mrtav konj se ne može mamuzat.
Doćiće valjda i to na red.Ne može biti bogata država sa siromašnim građanima.Što ti vodiš tuđu brigu stalno.Jesi ti svestan koliko kasnite u svemu u odnosu na Republiku Srpsku?
Kad će te dati novac što dugujete za PIO RS?
Gradi li se išta u vašem delu federacije?
Neke fabrike itd?
Eto u Srpskoj gasovod hidrocentrale a u vas?Dzamije?Ako.Neka svako gradi šta mu treba i šta voli.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gasovodi - Muslimani prijete samogušenjem
PostPostano: 29 lis 2017, 19:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 18:37
Postovi: 3926
Lokacija: Τριβαλλοί
Citat:
BH-Gas o produženju uvedenih mjera: Federacija će biti zatvorena sa svih strana u gasnom sektoru

Istakli su da će 31. oktobra 2017. godine biti potpisan dokument o gasifikaciji Rafinerije Brod i uvođenju prirodnog gasa u BiH iz Hrvatske produktovodom, a sve na bazi dogovora u kojem ni u kojem obliku nisu zastupljeni organi države BiH.

"Istovremeno, gradi se transportni gasovod prema Bijeljini i to preko odvojka s gasovoda Zvornik-Sarajevo. Predloženi zakon u svojoj supstanci predviđa da budući entitetski regulator izdaje saglasnosti na ovakve projekte. Dakle, ne država BiH i državni regulator BiH, već entitetski (RS) regulator", navode iz BH-Gasa.

Ističu da u BiH već postoje tri transportera gasa i sada dobivamo još dva na mrežu ukupne dužine 250 km.

"Ova dva nova transportera imaju svoje vlasnike u Srbiji/Hrvatskoj. Naši susjedi imaju hiljade kilometara gasovoda i po jednu transportnu kompaniju, Srbijagas/Plinacro. BiH sa čak pet transportera gasa spada u sam vrh evropskih zemalja, a po km mreže nismo ni blizu susjedima, a kamoli ostalim zemljama EU. BiH će sada, a na bazi predloženog zakona, imati nekoliko entitetskih transportera, bez državnog regulatora, dok susjedne zemlje, članice Energetske zajednice, imaju po jednu državnu transportnu kompaniju na hiljade km transportne gasne mreže", ističu iz BH-Gasa.

Navode da ovakav sistem transportera i ovakav zakon ne postoje nigdje u Evropi, ali zbog Rafinerije Brod (RS) i gasifikacije Bijeljine (RS) treba hitno sve ozakoniti, kako bi se Federacija BiH zatvorila sa svih strana u gasnom sektoru.

"I na kraju, Ugovorom o uspostavi Energetske zajednice ista nije nigdje ovlaštena od zemalja članica da uvodi sankcije, već upravo suprotno da pomaže budućim i sadašnjim članicama da usklade svoje zakone s pravnom stečevinom EU. Predloženi zakon nije, niti će biti implementacija Trećeg energetskog paketa, već ozakonjenje onoga što se trenutno odvija na terenu. Ovdje nismo govorili o ratnom dugu za gas, o ograničenjima u transportu gasa prema Sarajevu, o abnormalnim tarifama za transport gasa, o starom gasovodu koji niko u RS ne održava, a gradi se odvojak sa njega itd., jer je data zasebna tema sa sličnom pozadinom", zaključeno je u saopćenju iz BH-Gasa.


https://www.klix.ba/vijesti/bih/bh-gas- ... /171026028



Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gasovodi - Muslimani prijete samogušenjem
PostPostano: 29 lis 2017, 20:11 
Offline

Pridružen/a: 14 srp 2017, 14:37
Postovi: 164
Kačamak je napisao/la:
Obradjivac je napisao/la:

Ne znam tacno koliko duguju ali sam citao o tome skoro.
Oni naravno krive Srbe i traze da mi to platimo. Nije mi jasno sto im nasi u ratu nisu zavrnuli potpuno gas...sve vise uvidjam koliko smo meki i blagi bili prema njima u ratu.
Ne znam ali sam siguran da bi oni to uradili.
Sada,da oni recimo kontrolišu dotok vode za pola BL,to bi cirkus bio.Iživljavanje bez prestanka.Ili gasovod,isto. :kava


Upravo to, oni bi prema nama bili sto puta gori da su bili u nasoj situaciji.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gasovodi - Muslimani prijete samogušenjem
PostPostano: 29 lis 2017, 20:14 
Offline

Pridružen/a: 14 srp 2017, 14:37
Postovi: 164
novovrijeme je napisao/la:
Obradjivac je napisao/la:

Ne znam tacno koliko duguju ali sam citao o tome skoro.
Oni naravno krive Srbe i traze da mi to platimo. Nije mi jasno sto im nasi u ratu nisu zavrnuli potpuno gas...sve vise uvidjam koliko smo meki i blagi bili prema njima u ratu.


Vjerovatno bi onda i nasi ostali bez plina. RS je u ratu bila na 50m od Parlamenta BiH.
Ne treba njima njima nista zavrtati, oni sve sami pokvare. :zubati

A kod Srba sve novo. :smajl007



I tako 350 km novih cijevi.


Da, zanimljivo je da su preuzeli najjace krajeve i gradove, sa najjacom industrijom i infrastrukturom plus prigrabili onolike donacije i kako su to sve uspjeli da uniste...valjda je to do nacionalne nezrelosti ili islama, ko ce ga znati.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gasovodi - Muslimani prijete samogušenjem
PostPostano: 29 lis 2017, 20:17 
Offline

Pridružen/a: 14 srp 2017, 14:37
Postovi: 164
ZlatkoZG je napisao/la:
Citat:
BH-Gas o produženju uvedenih mjera: Federacija će biti zatvorena sa svih strana u gasnom sektoru

Istakli su da će 31. oktobra 2017. godine biti potpisan dokument o gasifikaciji Rafinerije Brod i uvođenju prirodnog gasa u BiH iz Hrvatske produktovodom, a sve na bazi dogovora u kojem ni u kojem obliku nisu zastupljeni organi države BiH.

"Istovremeno, gradi se transportni gasovod prema Bijeljini i to preko odvojka s gasovoda Zvornik-Sarajevo. Predloženi zakon u svojoj supstanci predviđa da budući entitetski regulator izdaje saglasnosti na ovakve projekte. Dakle, ne država BiH i državni regulator BiH, već entitetski (RS) regulator", navode iz BH-Gasa.

Ističu da u BiH već postoje tri transportera gasa i sada dobivamo još dva na mrežu ukupne dužine 250 km.

"Ova dva nova transportera imaju svoje vlasnike u Srbiji/Hrvatskoj. Naši susjedi imaju hiljade kilometara gasovoda i po jednu transportnu kompaniju, Srbijagas/Plinacro. BiH sa čak pet transportera gasa spada u sam vrh evropskih zemalja, a po km mreže nismo ni blizu susjedima, a kamoli ostalim zemljama EU. BiH će sada, a na bazi predloženog zakona, imati nekoliko entitetskih transportera, bez državnog regulatora, dok susjedne zemlje, članice Energetske zajednice, imaju po jednu državnu transportnu kompaniju na hiljade km transportne gasne mreže", ističu iz BH-Gasa.

Navode da ovakav sistem transportera i ovakav zakon ne postoje nigdje u Evropi, ali zbog Rafinerije Brod (RS) i gasifikacije Bijeljine (RS) treba hitno sve ozakoniti, kako bi se Federacija BiH zatvorila sa svih strana u gasnom sektoru.

"I na kraju, Ugovorom o uspostavi Energetske zajednice ista nije nigdje ovlaštena od zemalja članica da uvodi sankcije, već upravo suprotno da pomaže budućim i sadašnjim članicama da usklade svoje zakone s pravnom stečevinom EU. Predloženi zakon nije, niti će biti implementacija Trećeg energetskog paketa, već ozakonjenje onoga što se trenutno odvija na terenu. Ovdje nismo govorili o ratnom dugu za gas, o ograničenjima u transportu gasa prema Sarajevu, o abnormalnim tarifama za transport gasa, o starom gasovodu koji niko u RS ne održava, a gradi se odvojak sa njega itd., jer je data zasebna tema sa sličnom pozadinom", zaključeno je u saopćenju iz BH-Gasa.


https://www.klix.ba/vijesti/bih/bh-gas- ... /171026028



Pogledah snimak i nije mi jasno sto panicare, pa sad ce valjda moci birati izmedju srpskog i hrvatskog gasa...zar to nije dobro za njih?
To sto ih boli jer sve prolazi mimo ucesca BiH kao drzave nije nas problem. Mi im vec 22 godine govorimo kako drzava BiH postoji samo na papiru.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gasovodi - Muslimani prijete samogušenjem
PostPostano: 29 lis 2017, 20:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
BiH postoji samo na papiru.Neka svako svoj deo BiH razvija kako želi.Ne mogu se muslimanski interesi sakrivati iza nekakvih BiH interesa.Šta su to BiH interesi?Šta je BiH?BiH je zajednica tri naroda i dva entiteta nastala DSom.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gasovodi - Muslimani prijete samogušenjem
PostPostano: 29 lis 2017, 20:46 
Offline

Pridružen/a: 14 srp 2017, 14:37
Postovi: 164
Znaci, BiH interesi bi bili nesto sto sva 3 naroda dogovorom odluce. Ne bi mogao nijedan iole ozbiljan projekat da se izvede u tom slucaju, bili bi u jos goroj situaciji nego ovako.
Muslimani mogu i dalje glumiti da im je stalo do Bih i da ludo vole svaki njen pedalj ali slaba im vajda. Sami sebe osudjuju na poraz takvim ponasanjem. Vezati svoju sudbinu za sudbinu 'drzave' kao sto je BiH moze samo budala. Poraz i frustracije zagarantovani.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gasovodi - Muslimani prijete samogušenjem
PostPostano: 29 lis 2017, 21:13 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
čuj Muslimani kako tvrde da nije bilo zagađenja u Brodu, fekalistancima smeta šta ne mogu sklapati međudržavne ugovore, valjda je interes BiH samo ako pogoduje 23 posto BiH a ne ako se 77 posto BiH dogovori.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gasovodi - Muslimani prijete samogušenjem
PostPostano: 29 lis 2017, 22:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Problem je što se ne vidi Sarajevo od Banja Luke.
Ko im brani gas?Ko im zatvara gas?Problem je što se do gasa dolazi preko Srba.To je već patologija i bolest.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gasovodi - Muslimani prijete samogušenjem
PostPostano: 29 lis 2017, 22:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
To mi sve liči na Bistrikovu priču.Izvor iz kog se napaja Sarajevo je kod Srba,ajmo im to oteti.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gasovodi - Muslimani prijete samogušenjem
PostPostano: 29 lis 2017, 23:57 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
Koliko je njihovo, toliko i ugovora mogu potpisivati i državnih i međudržavnih. Dakle 23%, ajmo reć svaki četvrti međudržavni ugovor će ih zapast da se i njih nešto pita.
Lijepo.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gasovodi - Muslimani prijete samogušenjem
PostPostano: 30 lis 2017, 04:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 kol 2016, 02:44
Postovi: 1443
Lokacija: Velika župa Vrhbosna
Citat:
Znaci, BiH interesi bi bili nesto sto sva 3 naroda dogovorom odluce. Ne bi mogao nijedan iole ozbiljan projekat da se izvede u tom slucaju, bili bi u jos goroj situaciji nego ovako.


Kad odgovara u gospodarstvu onda nismo država 3 naroda, a kad odgovara u politici kme, kme, mi smo država 3 naroda, konstitutivni, jednakopravnost naroda, ovo ono ...
Hrvatska radi sranja, gazi suverenitet BiH, a nešto traži za BH Hrvate ...
Licemjeri ...

Citat:
Muslimani mogu i dalje glumiti da im je stalo do Bih i da ludo vole svaki njen pedalj ali slaba im vajda. Sami sebe osudjuju na poraz takvim ponasanjem. Vezati svoju sudbinu za sudbinu 'drzave' kao sto je BiH moze samo budala. Poraz i frustracije zagarantovani.


Tko se zadnji smije, najslađe se smije.

_________________
Ljubi sestre Hrvatice ! Poštuj braću Hrvate !

Brat je mio, koje vjere bio, kada bratski čini i postupa ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gasovodi - Muslimani prijete samogušenjem
PostPostano: 30 lis 2017, 04:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 kol 2016, 02:44
Postovi: 1443
Lokacija: Velika župa Vrhbosna
Citat:
To mi sve liči na Bistrikovu priču.Izvor iz kog se napaja Sarajevo je kod Srba,ajmo im to oteti.


Vi ste nametnuli sustav da se silom otima, pa ako se vama obije o glavu, a hoće kad-tad, onda ćeš vidjeti kako je to ...

_________________
Ljubi sestre Hrvatice ! Poštuj braću Hrvate !

Brat je mio, koje vjere bio, kada bratski čini i postupa ...


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 372 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, iprodano, kily, Tomba17 i 279 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO