HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 09:19.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 609 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 25  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 27 lis 2017, 09:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 lip 2017, 01:01
Postovi: 1068
Svaka bagra i smeće su rešili svoje nacionalno pitanje na Balkanu na račun srpskog naroda.Samo je Srbima onemogućeno da reše svoje nacionalno pitanje.Sve zahvaljujući SAD.Stisak polako popušta.Kad tad će oslabiti.E onda ćemo videti "đe je međa".

_________________
"Ovdje mjenjamo žive za žive, a mrtve za mrtve".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 27 lis 2017, 10:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
ludi mujo je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
O jebote, shvati više da ovde neće biti više nikakvog rata. Da bi ratovao, treba ti vojska, a da bi vodio ofanzivni rat, treba ti vojska minimum minimuma tri puta jača od protivničke. I to na otvorenom terenu. Da bi zauzeo urbano područje, odnos snaga mora da bude minimum munimuma 10:1 u tvoju korist. To nisam izmislio ja, nego ljudi iz svih vojski sveta, kojima je posao da prave takve procene.

Izbijte više sebi rat iz glave. Neće ga biti.

Koliko si ti glup covjek kao i vecina Srba. Tvrdis kako nece biti rata jer mi eto nemamo 10x vise vojske od protivnika da bi nesto zauzeli, ali zato vjecito vi smarate kako cete vratiti Kosovo, i to oruzjem. Uz to Albanci imaju dozvolu za formiranje armije, ima ih oko 4-5 miliona na Balkanu, ali vi cete ih eto razbit i otjerat sa Kosmeta. Pa jbt koliko ste retardirani.
Da rata ce biti onog trenutka kada RS pokusa nezavisnost. Entitet nastao na genocidu, koji nema teritorijalni kontinuitet. Kada pokusate spojiti Brcko u RS mi vam to necemo dopustiti. Vi cete pokusat uspostaviti sudsku, zakonodavnu i izvrsnu vlast a to ne ide bez zauzimanja institucija. To vam mi necemo dopustiti. Krece upotreba oruzja i to je rat. Prosto, ista stvar sa sredinama sirom RS u kojima Bosnjaci zive. Isti ce se oglusiti o tamosnju vlast i ako nekog pokusate fizicki ugroziti doci ce do odgovora i slijedi opet isto-rat. Hoces jos 10 scenarija? Shvati glupi covjece svijet podrzava ovu drzavu i podrska je uvijek bila na strani drzave Bosne. Ti sad sviraju kurcu do sutra.

Mi imamo deset puta jaču vojsku od Šiptara (uključujući i one iz Albanije). Šiptara nema ni blizu 5 miliona i populacija im se najbrže smanjuje u celom regionu (uključujući i one iz Albanije).

Koji "vi" to nećete dozvoliti spajanje Brčkog? Spontano ćete se okupiti sa karabinima da presečete koridor!? Ne, nego ćete sve to gledati na televiziji i psovati vašu vlast što ne preduzima ništa, to će se desiti, ništa drugo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 27 lis 2017, 12:40 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4367
Baron je napisao/la:
Citat:
Onaj tko misli da ima pravo na tudji teritorij.

Srbi su odustali od VKK i ideologije o Srbima tri vjere, Hrvati od Drine i slicne ideologije o Hrvatima tri vjerozakona.

Cekamo mentalnu evoluciju Muslimana koji po pravilu u svem zaostaju i kasne. Da se u miru provede razdruzivanje i da se odskrinu vrata napretku.


Kad Bošnjaci kao i Srbi i Hrvati dobiju svoju nacionalnu državu slične veličine sa izlazom na more i mi "odustajemo". Svi narodi su jednakopravni - ne kolega ?

Eki odustali, dobili po nacionalnu državu i jedni i drugi nasilno, pa nama tolmače kako treba da se nečeg odreknemo.

Odustali smo i mi od bošnjačkih teritorija i statusa konstitutivnog naroda u Srbiji i Hrvatskoj, dosta je od nas.


Svi smo mi jednakopravni i kao takvi duzan si mi dat pola svoje njive i kuce jer je ja nemam !!

Dobro da nise odustali i od konstituivnosti u njemackoj i svicarskoj.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 27 lis 2017, 15:48 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35611
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Dio odličnog teksta našeg Raspudića za Večernji

https://www.hercegovina.info/vijesti/vi ... #news_view

Citat:
Povodom izvješća IST-a predsjednik Glavnog odbora stožerne bošnjačke stranke SDA Halid Genjac izjavio je: "Niti je studija dovoljno relevantna niti je institucija koja stoji iza te studije dovoljno relevantna da bi se moglo na neki način ozbiljno govoriti o tomu, kao i razgovarati o studiji koju su oni napravili." Relevantni su mu valjda Stipe Mesić i sve tanja šačica dežurnih "prijatelja Bosne", među kojima i Dejan Jović, novi sarajevski medijski miljenik koji bančevski ugodno titra bošnjačkom nacionalizmu pod građanskom krinkom. Ne radi se o najvažnijem institutu na svijetu, ali bitno je da se prvi put iz Amerike čuju drugačiji glasovi po pitanju BiH. Sve što je u izvješću napisano bolno je istinito, potkrijepljeno argumentima i u preporukama dobronamjerno.

U izvješću se ističe kako je BiH kao država dva entiteta i tri konstitutivna naroda apsurdna i nelogično konstruirana, a funkcionalnom državom može postati samo kao federacija triju nacionalnih entiteta.

Otkud ta promjena?
Zadovoljavanje Turske, do jučer neupitnog saveznika, najvažniji je razlog dosadašnje američke slijepe probošnjačke politike, koju nije pokolebalo ni vehabijsko rafalanje po ambasadi, ni izvoz islamista na sirijsko ratište ni svi ispadi tzv. handžar-građanske politike. No nedavno tursko približavanje Rusiji nema kontrapunkt samo u američkoj pomoći Kurdima, već i redefiniranju odnosa prema akterima u BiH.

Logično bi bilo i ranije, da nije bilo duga Turskoj, da Amerikanci uporište traže među Hrvatima u BiH, kao jedinom neupitnom prozapadnom faktoru.

Da se 1995. BiH ustrojila s tri federalne jedinice, danas bi vjerojatno bila funkcionalna i prosperitetna država. Što je alternativa takvom preustroju? Samo daljnje mrcvarenje i na koncu raspad, kad se stvore međunarodne okolnosti za taj završni čin. Jer o kakvoj mogućoj građanskoj BiH govoriti u situaciji kad se Bakir Izetbegović prisjeća kako je današnji turski predsjednik bio jedna od zadnjih osoba s kojima je njegov otac razgovarao prije smrti, pri čemu važno ističe: "On (Alija) je u njemu je prepoznao budućeg jakog lidera i ostavio mu u amanet brigu za BiH.

Ja mislim da Erdoğan itekako dobro nosi taj amanet". Zabavno mi je pomisliti kako je Alija Izetbegović Erdoganu u amanet u tom velikom paketu ostavio i, primjerice, Široki Brijeg. Mogao mu je, jednako opravdano, povjeriti na brigu i Monicu Bellucci ili Nijagarine slapove =))

Turci su u glorifikaciji autora "Islamske deklaracije" otišli i korak dalje pa njihova državna televizija TRT producira igrani serijal o Aliji Izetbegoviću koji se još snima.

Procjenjuju valjda da će gledatelji umjesto Igara prijestolja ili Sulejmana Veličanstvenog radije gledati Izetbegoviće, a posebno da mladi, više nego za Ronaldom, Bieberom ili Emmom Stone, čeznu za Alijom, Bakirom i Sebijom. Dok sarajevska politika na turski pogon divlja, građani proživljavaju najteže trenutke nakon rata. Sarajevo se infrastrukturno raspada. Zbog neodržavanja sustava i mnoštva ilegalnih priključaka, grad ima stalne redukcije vode. Čim zahladi guši se u smogu zbog grijanja na najjeftiniji ugljen, čiji se sumpor toksično taloži u kotlini pa Sarajevo pola godine ima zagađenost zraka poput Pekinga, a ništa ne proizvodi.

Bošnjačka politika odbija implementirati odluku Ustavnog suda o nužnoj promjeni izbornog zakona, što će dovesti do toga da se nakon izbora sljedeće jeseni neće moći formirati vlast. Time zemlja klizi prema potpunoj blokadi i kaosu. Izvješće "nerelevantnog" američkog instituta sve to uviđa i nudi rješenje, za koje je nužno da se bošnjačka politika riješi iluzija o vlastitoj svemoći i pravu da drugima nameću svoju volju. Raspad uvijek ostaje kao alternativa.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 27 lis 2017, 18:31 
Offline

Pridružen/a: 27 pro 2016, 23:52
Postovi: 790
Carmello Šešelj je napisao/la:
ludi mujo je napisao/la:
Koliko si ti glup covjek kao i vecina Srba. Tvrdis kako nece biti rata jer mi eto nemamo 10x vise vojske od protivnika da bi nesto zauzeli, ali zato vjecito vi smarate kako cete vratiti Kosovo, i to oruzjem. Uz to Albanci imaju dozvolu za formiranje armije, ima ih oko 4-5 miliona na Balkanu, ali vi cete ih eto razbit i otjerat sa Kosmeta. Pa jbt koliko ste retardirani.
Da rata ce biti onog trenutka kada RS pokusa nezavisnost. Entitet nastao na genocidu, koji nema teritorijalni kontinuitet. Kada pokusate spojiti Brcko u RS mi vam to necemo dopustiti. Vi cete pokusat uspostaviti sudsku, zakonodavnu i izvrsnu vlast a to ne ide bez zauzimanja institucija. To vam mi necemo dopustiti. Krece upotreba oruzja i to je rat. Prosto, ista stvar sa sredinama sirom RS u kojima Bosnjaci zive. Isti ce se oglusiti o tamosnju vlast i ako nekog pokusate fizicki ugroziti doci ce do odgovora i slijedi opet isto-rat. Hoces jos 10 scenarija? Shvati glupi covjece svijet podrzava ovu drzavu i podrska je uvijek bila na strani drzave Bosne. Ti sad sviraju kurcu do sutra.

Mi imamo deset puta jaču vojsku od Šiptara (uključujući i one iz Albanije). Šiptara nema ni blizu 5 miliona i populacija im se najbrže smanjuje u celom regionu (uključujući i one iz Albanije).

Koji "vi" to nećete dozvoliti spajanje Brčkog? Spontano ćete se okupiti sa karabinima da presečete koridor!? Ne, nego ćete sve to gledati na televiziji i psovati vašu vlast što ne preduzima ništa, to će se desiti, ništa drugo.

Sa mnogo mnogo vecom silom ste drzali koridor 2-3 km od Save, a Karadzic je svako malo najavljivao 15 km kao minimum. Sa novim haubicama dometa 40km i vlastitim pvo koji je u planu ni ptica nece proci iznad Brckog, a tuci mozemo i iz sumetins oko Brckog.Da mi koji smo se izborili da vi danas nemate teritorijalnu cjelovitost, htio ti to priznati ili ne. Albanaca ima oko 5 miliona i imaju najbolji nartalitet jer licno imam familije na Kosovu i MK i znam stanje. Tebi ako je lakse tjesi se da ste bolji po tom pitanju od njih.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 28 lis 2017, 07:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Ok, ja ću da se tešim, a ti prestani sa oftopikom na ovoj temi. I pročitaj zvanične podatke o priraštaju Šiptara u zadnjih par decennija, mislim da su ipak verodostojniji od priče sa svojom rodbinom uz tuljimbe.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 28 lis 2017, 12:30 
Offline

Pridružen/a: 25 lis 2017, 17:25
Postovi: 147
Kosovo

slika

Albanija
Citat:
▲ +0,30 % (2017)[3] pro Jah


Rast od 0,30 % godisnje



Srbija
Citat:
▼ -0,46 %[3] pro Jahr


"Rast" od -0,46 godisnje


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 28 lis 2017, 16:30 
Offline

Pridružen/a: 27 pro 2016, 23:52
Postovi: 790
Srba se godisnje rodi 50 000 vise nego sto umre , a Albanaca nestane svake godine 50 000 vise nego sto se rodi. Ahahaha. Koji ste vi mitonani. Evo sve se bojim da ce Kosovo za 10 godina biti prazno ili bar dok stara administracija ne ode. Hahaha.
Nojevi
Srbi- najgluplji narod na svijetu


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 28 lis 2017, 16:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2017, 13:26
Postovi: 1198
Imate 200 drugih tema o Kosovu, Srbiji i Albaniji i demografiji.

_________________
Djela su bitnija od rijeci.

Muslimanski SDP i Sejdo Komsic vode BiH u raspad. Njihov sam fan.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 28 lis 2017, 17:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
Carmello Šešelj je napisao/la:
Ok, ja ću da se tešim, a ti prestani sa oftopikom na ovoj temi. I pročitaj zvanične podatke o priraštaju Šiptara u zadnjih par decennija, mislim da su ipak verodostojniji od priče sa svojom rodbinom uz tuljimbe.



Malagurski ovde iznosi procenu da ih je tek nešto preko milion. I iznosi neke brojke za Prištinu. Tvrdi se da ih ima 500 hiljada u Prištini, a na poslednje izbore zašlo je negde oko 85 hiljada. Dakle, jedna petina. Iznosi se takođe podatak da je Srba oko 1,5%, a da Srbi osvajaju oko 16% na izborima.
Malo podseća na bošnjački inženjering. Popišu se kao većina u Srebrenici, a onda kad pitaju B. Izetbegovića "zašto smo izgubili Srebrenicu?", on odgovori "Zato što Srba ima više. Pre smo dobijali zato što su se Srbi delili u više partija".

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 28 lis 2017, 19:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 18:37
Postovi: 3926
Lokacija: Τριβαλλοί
aleksije radicevic je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Ok, ja ću da se tešim, a ti prestani sa oftopikom na ovoj temi. I pročitaj zvanične podatke o priraštaju Šiptara u zadnjih par decennija, mislim da su ipak verodostojniji od priče sa svojom rodbinom uz tuljimbe.



Malagurski ovde iznosi procenu da ih je tek nešto preko milion. I iznosi neke brojke za Prištinu. Tvrdi se da ih ima 500 hiljada u Prištini, a na poslednje izbore zašlo je negde oko 85 hiljada. Dakle, jedna petina. Iznosi se takođe podatak da je Srba oko 1,5%, a da Srbi osvajaju oko 16% na izborima.
Malo podseća na bošnjački inženjering. Popišu se kao većina u Srebrenici, a onda kad pitaju B. Izetbegovića "zašto smo izgubili Srebrenicu?", on odgovori "Zato što Srba ima više. Pre smo dobijali zato što su se Srbi delili u više partija".


Nije istina, Srbi, znači Srpska lista + SLS imaju oko 7% na Kosovu, što nije loše jer uz 10 sigurnih mjesta u parlamentu i realno čine četvrtu političku snagu i mogu biti jezičac na vagi između albanskih partija (što trenutno jesu).


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 28 lis 2017, 20:48 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35611
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Dođe ova alpska budala pa loži Srbe da omalovaži temu koja boli.
Molim moderaciju da briše ova sranja koja nemaju veze s BiH.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 28 lis 2017, 20:54 
Offline

Pridružen/a: 25 lis 2017, 17:25
Postovi: 147
kretenu, s kamenjara uzegloga, vrati se par postova unatrag i vidjeces da je rasprava o kosovu, albancima i srbima, krenula i prije nego sto sam se ja ukljucio. realan si ko hdz-bih.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 05 stu 2017, 12:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 15:32
Postovi: 6217
Lokacija: Izvan sebe
Predsjednistvo nema originalan primjerak dyatonsko sporazuma, sramota za drzavu kao takvu.

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 05 stu 2017, 12:52 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35611
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Šta je onda onaj moler našao iza kauča?
Sprdnja od države.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 05 stu 2017, 13:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 stu 2016, 11:47
Postovi: 430
Pa ako nema pravog primjerka, onda se sporazum anulira i proglašava Republika BiH.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 05 stu 2017, 13:44 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35611
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Bez brige čuva RH sigurno svoj primjerak, a tu je i original u Parizu, a i ovi u BL kažu da čuvaju svoj.
Nije valjda da vam jedan papir smeta da proglasite Alijinu Islamsku Republiku, već ste većina sta čekate?

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 05 stu 2017, 14:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 lip 2017, 01:01
Postovi: 1068
Novi je napisao/la:
Pa ako nema pravog primjerka, onda se sporazum anulira i proglašava Republika BiH.
A ti se uželeo srebreničenja? :001_smile

_________________
"Ovdje mjenjamo žive za žive, a mrtve za mrtve".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 06 stu 2017, 16:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 15:32
Postovi: 6217
Lokacija: Izvan sebe
daramo je napisao/la:
Šta je onda onaj moler našao iza kauča?
Sprdnja od države.

Fali mu 8 aneksa, dakle nepotpun.

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 07 stu 2017, 10:15 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35611
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Old Fridolin je napisao/la:
Fali mu 8 aneksa, dakle nepotpun.


Morao moler na wc :smijeh

Toliko o ozbiljnosti ove tzv. države kad se tako odnose prema najvažnijim službenim dokumentima, onda se gradžani mogu zamisliti kako se o njima brine.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 09 stu 2017, 14:03 
Offline

Pridružen/a: 09 stu 2017, 14:00
Postovi: 32
Hrvata u BIH je sve manje i manje i oni su toga svjesni.Jednostavno sa putovnicama imaju privilegiju da idu u EU i oni to cine..Zivim u regiji Doboj-Tešanj-Teslic -Derventa i mogu Vam reci da broj Hrvata koji su ovdje zivjeli katastrofalno sve manji i manji.I oni onda pricaju o nekoj drzavi i nekom entitetu sa 14 % populacije.Na sljedecem popisu idu ispod 10 % .Toga su oni svjesni i toga se boje.
Ponavljam opet Toga su oni svjesni i toga se boje.
Ponavljam opet


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 09 stu 2017, 14:23 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35611
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Ponavljaj ti koliko hoćeš pred ogledalcem, normalno da će iseljavati iz tih muslimanskih kasaba bez ikakve perspektive u kojima je plaća 380KM, ne znam sta su čekali do sada.
Kojeg vraga i imaju tamo biti s islamistima, ljudi bježe dok nije postavljena željezna zavjesa oko bošnjačkig pojasa Gaze.
Dakle slijedi vas pojas Gaze ili približavanje EU i masovno iseljavanje prema Zapadu.

Vi niste niti 10% stanovništva na 70% područja propale države pa ti misli kako ćete tamo nešto dobiti.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 09 stu 2017, 14:28 
Offline

Pridružen/a: 09 stu 2017, 14:00
Postovi: 32
Realno prijatelju Bosna nece uc u EU minimalno do 2040 da se ne lazemo xd ...Da da naravno Herceg Bosna ce postat nezavisna .RS se odvojit ...Oko BIH ce postavit zidove visoke 5 metara i postavice snajperiste ...Bošnjaci se odselit u tursku..Hrvati i Srbi ce podijeliti Bosnu...
Kako pobogu ne dosadi Vam pricati jedno te isto...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 09 stu 2017, 14:38 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35611
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Bosna neće nigdje, kamo će ići nešto što ne postoji.
Država BiH ili će u EU ili će se raspasti, nama oba scenarija odgovaraju.
Dakle pitanje je hoće li do 2040. biti EU a kamoli BiH.

Pa ako nećete u EU onda ide šengen granica i skidanje gaća hrvatskim policajcima pri ulasku u Europu.
Dakle totalna izolacija pojasa Gaze okruženog EU teritorijem Hrvatske, Srbije i Crne Gore.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Propala država u srcu Europe
PostPostano: 09 stu 2017, 14:51 
Offline

Pridružen/a: 09 stu 2017, 14:00
Postovi: 32
jedino sto ce u ovoj drzavi nestati do 2040 godine to je Hrvatski narod masovnim iseljavanjem u ZG,DE ,AUT;CH i bioloskim nestankom starije hrvatske populacije


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 609 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 25  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: mirusvijetu, Robbie MO i 428 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO