HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 14:45.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 4858 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165 ... 195  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 04 pro 2017, 21:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Sad će bit u Otvorenom u 22:00. Gledat.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 05 pro 2017, 13:44 
Offline

Pridružen/a: 04 vel 2013, 00:55
Postovi: 60
Dominatna,bistra i istinoljubiva glava je taj Nino.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 20 lis 2018, 09:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Maestralno razbijanje guzova bosnjackih nacionalista (olicenih u liku voditelja) i bosnjackih marioneta (olicenih u liku ovoga preko puta).



Nevjerovatno inetligentan lik + ima muda + ima sve argumente na svojoj strani = zna iskoristiti argumente = Bosnjaci ispadaju budale i bez rijeci.
Obavezno pogledati.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 20 lis 2018, 10:03 
Offline

Pridružen/a: 10 vel 2018, 15:56
Postovi: 2950
Lokacija: Hrvatsko kraljevstvo
novovrijeme je napisao/la:
Nevjerovatno inetligentan lik + ima muda + ima sve argumente na svojoj strani = zna iskoristiti argumente = Bosnjaci ispadaju budale i bez rijeci.
Obavezno pogledati.


Ovaj tip koji se regionalno izjasnjava kao Hrvat, a u biti njegova domovina je od Vardara pa do Triglava, htio bi izbrisati sve granice bivse SFRJ i nacije u prostoru bivse SFRJ, smeta mu postojanje naroda u BIH i cini se kao da promovira tezu da su svi u BIH isti narod, svrstao se na stranu politickog jugoslavenstva.

Njegov izgovor i rijeci koje koristi potsjecaju me na izgovor Bakira Izetbegovica.

A govor tijela mu pokazuje da ga je sram, gledanje u pod i stranu, stavljanje ispruzene ruke u visinu na celo iznad ociju.

Mozda ga Bosnjsci necim ucjenjuju pa mora tako govoriti.

Raspudic je vitez i intelektualno je superioran i po govoru tijela i po argumentima, i u odnosu na voditelja i u odnosu na jugoslavena.

Svakako je zanimljivo kako se voditelj nije htio izjasnit kojem narodu pripada, a poticao je raspravu oko izjasnjavanja.

Raspudic se i ranije pokazao kao vizionar s istim voditeljem, https://m.youtube.com/watch?v=NUxnrHZga94&t=8s

_________________
Hrvatska je za više KRIŠTO a neki su za manje Karoline u hrvatskoj politici

Pred okupaciju BIH 800.000 stanovnika, od toga 80.000 kristijana i 50.000 pravoslavnih, sruseno 500 katolickih objekata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 20 lis 2018, 10:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35585
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Gledao na N1, ovog kao da su iz kreveta izvukli.
Sreća pa ga Nino poznaje pa je bio i blag.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 20 lis 2018, 11:53 
Offline

Pridružen/a: 09 stu 2009, 06:39
Postovi: 746
Voditelj katastrofa.

Sarajevski N1, TV1, Federalna, FaceTv, Pink/Nova... ne znam tko ima gore voditelje. Upadaju u riječ, izvrću riječi, stavljaju riječi u usta, prave se glupim na argumente suprotne strane... dno dna. Svaka čast Raspudiću, Knezoviću i svakome tko ima živaca pristati sudjelovati u takvom cirkusu.

Problem je što svaki normalan čovjek u takvim uvjetima krene gubiti živce i skretati s logičke linije. I Raspudić se u ovom slučaju dao isprovocirati sa onim tko je veći Hrvat.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 20 lis 2018, 12:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Nije voditelj bio naporan, fer je odprilike. Problem je da su doveli drugog gosta koji je jako smušen. Pa to u biti i nije bila politička debata.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 20 lis 2018, 12:34 
Offline

Pridružen/a: 09 stu 2009, 06:39
Postovi: 746
BBC je napisao/la:
Nije voditelj bio naporan, fer je odprilike.


Kaže recimo Nino da ne možemo riješiti ekonomiju dok se ne riješi nacionalno pitanje, a voditelj posprdno kontrira "znači vi tvrdite da uspostavom trećeg entiteta, mladi više neće odlaziti iz zemlje". :rolleyes

To je samo jedan mali primjer koji mi je ostao u sjećanju. Uopće se ne žele čuti argumenti druge strane, u startu se izvrću riječi...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 20 lis 2018, 17:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 15:32
Postovi: 6217
Lokacija: Izvan sebe
Ovaj marko je neki cudan tip, imam utisak ili glup ili prestrasen.
Ne interesuje ga politika ko fol nego dobar zivot, sto ne nauci jezik i ne ode u emirate, mozda ce tamo dobiti to sto zeli.

Nema razloga da kao takav ostane u zemlji.

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 20 lis 2018, 17:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 15:32
Postovi: 6217
Lokacija: Izvan sebe
U biti sam izgubio 51 jedan minut, mislio sam da cu gledati dobru politicku diskusiju, a gledao sam kako nino masakrira svog protivnika, koji citavo vrijeme samo odmahuje rukom, krevelji se i pita kako ce se zivjrti za deset godina.

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 20 lis 2018, 18:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10744
Nevazano za politiku pada mi napamet Ninovo prezime "Raspudić" koje teško mogu odgonetnuti , inače volim odgonećivati prezimena sa ovih prostora.

Raspudić?? , "ras" je klasični slovenski prefiks kad se hoće nešto "rastaviti" u detalje ili unificirati.
Međutim koren "pud" je teško odgonetnuti osim ako se ne uhvatimo onog što znamo o tome , a to su zanimanja(i prezimena) Pudar , Pudari su čuvari vinograda i voćnjaka i ne zna se odakle potiče taj naziv(nije turcizam,niti latinizam , a nema slovenske podudradnosti)

Logično se nameće da iz prezimena izvučemo glagol "raspuditi" , ali šta bi to značilo?? , možda čuvar vinograda kojiu se napio i u pijanom ludilu ceo vinorgad pokidao i sjebo. :zubati

Fascinantno prezime.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 20 lis 2018, 18:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4233
AJ neka je.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 21 lis 2018, 00:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2010, 00:50
Postovi: 444
novovrijeme je napisao/la:
Maestralno razbijanje guzova bosnjackih nacionalista (olicenih u liku voditelja) i bosnjackih marioneta (olicenih u liku ovoga preko puta).



Nevjerovatno inetligentan lik + ima muda + ima sve argumente na svojoj strani = zna iskoristiti argumente = Bosnjaci ispadaju budale i bez rijeci.
Obavezno pogledati.



Čovječe, mene stid. Ja ne bih nakon emisije 20 dana izlazo iz kuće.

_________________
"Pušenje ubija. A ako umrete, izgubili ste važan dio svog života." (Brooke Shields, glumica)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 21 lis 2018, 00:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4233
hahah pa taj nije ni svijestan da je ostaio los dojam :D
U biti ni prosjecni bosnjo nema sposobnost percipirat intelektualnu nadmoc inace im nebi dovlacili onu đenanu!

Samokriticnost nula.
Nemogu ja razumit takve ljude.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 21 lis 2018, 11:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Čovjek nije "Bošnjak". Kad gledate gledajte sa razumom.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 21 lis 2018, 11:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58266
Lokacija: DAZP HQ
frajer je sjeban, izgleda kao da je na praxitenu, na kraju nikakvu poruku nije ostavio, osim što je 50 puta spomenuo apstrahirano.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 21 lis 2018, 11:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 15:32
Postovi: 6217
Lokacija: Izvan sebe
BBC je napisao/la:
Čovjek nije "Bošnjak". Kad gledate gledajte sa razumom.

Pa niko i ne kaze da je bosnjak.
Bila su dva hrvata, a tema je bila izbor komsica na mjesto hrvatskog clana predsjednistva.
Ovaj nije nista suvislo rekao, to je problem.
Da je tema bila program onoga papka komsica, pa onda bi neki njegov odgovor mogao da zvuci suvislo, ovako ne,
promasio temu.

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 04 stu 2018, 14:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ne smiju Ninu ljutiti. Vrlo oštro i bez ikakve političke korektnosti.

Citat:
Ljubazan odgovor p. Barunu

Pater mi upućuje javni poziv “da nam se barem jednom pridružite u konkretnom služenju ovim ljudima u potrebi”. Neću. Nisam Bojan Glavašević da idem kao vikend-volonter s njima u Bihać čisti zahode 20-godišnjacima i onda to slavodobitno reklamiram na društvenim mrežama. Neka ih migranti očiste sami. Barem to mogu. A nisam siguran ni kako bih reagirao da vidim kako netko djecu vadi iz toplog smještaja i vodi ih noćiti na otvorenom pred granični prijelaz

02. STUDENOGA 2018. U 08:31 230 KOMENTARA 32125 PRIKAZA
Nino Raspudić
KOLUMNU PIŠE
Nino Raspudić

Ovog tjedna sam, uz teške kvalifikacije i bez ijednog argumenta, javno prozvan i ukoren otvorenim pismom Tvrtka Baruna, ravnatelja Isusovačke službe za izbjeglice u jugoistočnoj Europi. Optužen sam za “neistine, površnosti, populizam i manipulacije” iznesene u mojoj kolumni od prošloga petka. Pater Barun kreće oštro: “Na početku bih s Vama podijelio stav da je nazvati bilo koju osobu ilegalnom, proglasiti je dijelom jedne neodređene i homogene ilegalne skupine, te na tome inzistirati – potpuno neprihvatljivo, pogotovo onima koji se nazivaju kršćanima”.

Odgovaram: ako netko, primjerice, otvori tajnu ordinaciju i počne raditi kao kirurg iako nema kvalifikaciju za to, on je ilegalan kirurg. Onaj tko nije s važećim dokumentima na graničnom prijelazu ušao u drugu državu, već je migrirao unutar nje nezakonito i silom je ilegalan migrant i ne vidim što tu nije jasno i što je nekršćanski u poštivanju zakona, između ostalog i onoga o državnoj granici.

Optužen sam za “korištenje iskrivljenih činjenica kako biste pogodovali rastućoj klimi nerazumijevanja, netrpeljivosti, pa i mržnje spram migranata i izbjeglica”. Nisam ni na jednom mjestu govorio o izbjeglicama, nego o ilegalnim migrantima, konkretno o onima u Bihaću i okolici. Pater ne navodi i ne pobija nijednu “iskrivljenu činjenicu”, već mi paušalno lijepi etikete. S više argumenata bih ja mogao reći kako mržnja u Europi djelom raste i zaslugom onih koji pomažu i potiču ilegalne migracije. Toga se dotiče i sam Barun: “Pišete da su migranti, između ostalog, glavni i jedini uzrok jačanja ekstremne desnice u nekim europskim zemljama. To je opasna optužba i opasna laž, koja otvoreno poziva na neprijateljstvo i daljnje podjele, za koje, ponovno, krivite migrante.”

Da, stojim iza te teze. Ako je istina opasna, onda je i ta teza opasna. Što je uzrok jačanja ekstremne desnice ako ne migrantsko pitanje? Kako objašnjava uzlet AFD-a u Njemačkoj, Švedskih demokrata ili Lige u Italiji? O čemu su jedino govorili u kampanji? Zašto Merkel pada, iako je gospodarska situacija u Njemačkoj izvrsna? Ako je opasna laž reći da jačaju zbog migrantskog priljeva molim objašnjenje zašto onda jačaju. Budući da sam teško oklevetan molit ću i odgovor na sljedeća pitanja:

Je li istina da su većina migranata koji su danas na području Bihaća mlađi muškarci? Je li istina da je većina iz zemalja u kojima nema rata? Je li istina da su djecu podigli iz smještaja u hotelu Sedra i odveli ih kao živi štit u pokušaj proboja, a onda ih danima držali pod vedrim nebom na prijelazu Izačić? Laže li komesar policije Mujo Koričić kad navodi da su migranti počinili 250 kaznenih dijela na štetu građana Unsko-sanskog kantona? Je li istina da u nekim europskim državama postoje paralelna društva? Pater se godinu dana obučavao u Bruxellesu, je li bio u dijelu grada koji se zove Molenbeek? Kako taj dio grada izgleda? Je li istina da postoje no-go zone? Je li istina da su u terorističkim napadima u Parizu i Berlinu sudjelovale i osobe koje su pristigle kao migranti tzv. balkanskom rutom? Je li nemoguće da među milijun muškaraca bez ikakvih dokumenata mogu biti i neki zlih namjera? Zašto poticati ilegalnu imigraciju? Je li bolje imati vojsku na granicama, nego vojsku pod punom spremom pred katedralom, na Stradunu, pred stadionima, židovskim vrtićem? Je li vidio takvo nešto u Parizu ili lažem i širim mržnju?

Šteti li poticanje ilegalne imigracije i samim migrantima, koji završavaju ili na margini paralelnih društava ili u rukama kriminalaca, ili kao suvremeno roblje jer nemaju nikakvih sindikalnih i građanskih prava? Šteti li to i legalnim useljenicima, možda iz istih tih zemalja, koji mukotrpno rade na svojoj integraciji?

Kod Baruna kao svećenika me intrigira sljedeće. Zašto me, ako je procijenio da sam neinformiran, na stranputici, u zabludi nije pokušao najprije privatno informirati, poučiti, upozoriti, ukoriti, već sam izvrijeđan javno i bombastično, urbi et orbi, čime je pater trenutno postao zvijezda kod zanimljive publike, u rasponu od bošnjačkih šovinista poput Senada Pećanina do zagrebačkih militantnih ateista.

Cijenim njegov humanitarni rad. I razumijem koliko on nosi žrtve i odricanja, ali sam svjestan i da činiti dobro u konačnici nosi i puno dubinskog zadovoljstva. Onaj tko je jednom bezinteresno učinio dobro zna da je to zadovoljstvo veće od stjecanja za sebe. E sad, kad čovjek to otkrije i uđe u nešto što izgleda kao spirala dobra ne mora značiti da je već spašen. Oholost i narcizam vrebaju i u činjenju dobra i stjecanju blaga na nebu.

Tvrtko Barun ima pravo slijedeći Krista dati migrantu iz Pakistana i svoju košulju i svoju kuću, ali nema pravo raspolagati nečijom drugom bez pitanja, kao što ni netko drugi nema pravo stjecati “kapital” na nebu trgujući njegovom. On opravdava i potpomaže ilegalnu migraciju koju većinom čine vojno sposobni muškarci iz zemalja u kojima nema rata, a čiji se sunarodnjaci koji su u Europu dolazili ranije, postepenije i u boljim uvjetima, većinom nisu uspjeli integrirati već žive u paralelnim društvima. Privatnim zadovoljstvom koje pronalazi u humanitarnom radu potpomaže veliko zlo čije će posljedice snositi svi.

Barun, između ostalog, postaje pravobranitelj pučke pravobraniteljice i kori me što sam kritizirao njene istupe. Kaže kako je ismijavam i “dovodite u pitanje Ustavom i Zakonima RH zagarantirano pravo i odgovornost instituta pučkog pravobranitelja da provjerava zakonitost djelovanja institucija RH” Ja ne dovodim u pitanje zakone RH i institut pučkog pravobranitelja, već sam napisao kao bi Sabor trebao raspraviti i postupanje granične policije, ali i djelovanje pučke pravobraniteljice, koja blati policiju jer radi svoj posao, i prijeti tužakanjem Velikom Bratu.

Kako to da je Barun gorljivi legalist po pitanju ovlasti pravobraniteljice, a nije po pitanju prelaska granice bez dokumenta i izvan graničnih prijelaza? Hoće li se Barun koji je gostovao na televiziji i dramatično tvrdio kako “otac sirijske djevojčice ne jede, ne spava, plače…” ispričati javnosti zbog, nadam se nehotičnog, sudjelovanja u manipulaciji, gdje je tobože grozna hrvatska policija rastavila oca od kćeri koja je misteriozno nestala, a poslije se ispostavilo da je riječ o prevarantu koji je tražio azil u više zemalja, a nigdje nije evidentiran ranije s kćeri? “Spominjete migrante kao glavne i jedine krivce za terorizam, silovanja i pljačke (a hrvatski zatvori su, nažalost, puni “Hrvata-katolika”!).”, izmišlja pater, jer nigdje to nisam naveo. O floskuli o “Hrvatima-katolicima”, za koje eto mi zatucani mislimo da su svi moralni nadljudi, dok nam netko ne otkrije toplu vodu, ne bih trošio riječi. Barun je ove godine primio nagradu ”Europski građanin” Europskoga parlamenta, iz njega stoji i Bruxelles i Merkel, on tvrdi i papa, iako je papa Franjo ovoga rujna po povratku s baltičke turneje bio vrlo jasan upozoravajući kako migranti mogu biti primljeni dok je to moguće, “u mjeri u kojoj to nije prijetnja vlastitom identitetu”, te stoga otvorenost mora biti “razborita i dobro promišljena”.

Pater mi upućuje javni poziv “da nam se barem jednom pridružite u konkretnom služenju ovim ljudima u potrebi”. Neću. Nisam Bojan Glavašević da idem kao vikend-volonter s njima u Bihać čisti zahode 20-godišnjacima i onda to slavodobitno reklamiram na društvenim mrežama. Neka ih migranti očiste sami. Barem to mogu, većina ih je mlađa i u boljoj formi od mene. A nisam siguran ni kako bih reagirao da vidim kako netko djecu vadi iz toplog smještaja i vodi ih noćiti na otvorenom pred granični prijelaz.

Moralne ucjene i poimanje kršćanstva kao nekog moralnog ulara kojim se kršćane može kao idiote vodati za nos po vlastitoj želji i za vlastite političke ciljeve, ne prihvaćam. O patetično-manipulativnom dijelu paterova pamfleta još samo par primjera. Pater kaže da su to: “djeca koja spavaju na hladnoj zemlji usred šume, ne zato što su im roditelji, ako ih još imaju, to odabrali iz hira – već kao zadnju šansu za kvalitetniji i dostojanstveniji život”. Ministrica za ljudska prava i izbjeglice BiH Sebiha Borovac ovaj tjedan je iznijela podatak Službe za poslove sa strancima da je od više od 20 tisuća evidentiranih migranata bilo nešto više od 500 djece, dakle 2,5%. Ako pretpostavimo da su i sva iz ratom zahvaćenih zemalja, a nisu, zašto se roditelji nisu zadržali u prvoj sigurnoj zemlji, zašto su prošli tjedan digli djecu iz hotela i koristili ih kao živi štit da noće pred graničnim prijelazom? Zatim, “To su djevojke i žene koje same, napaćene, izrabljene i zlostavljane žele barem malo više dostojanstva i slobode.” Koliko je takvih danas u Bihaću?

Zašto pater sada prelazi na priču o djeci i ženama koji su u izrazitoj manjini? Je li razlog za to što je i on zapravo svjestan da je nešto neobično i sumnjivo u tome da većinu čine mladi muškarci? “To su dječaci koji imaju samo dva izbora: ostati i sigurno poginuti u ime ideala i politika koje ne razumiju, ili krenuti na put pun opasnosti ali koji će im možda omogućiti da prežive.”

Prava istina je da su pred hrvatskom granicom danas u golemoj većini Pakistanci, Iranci i stanovnici drugih zemalja koje nisu u ratu. Ako ovo nije manipulacija i stvaranje lažne slike o migrantima u Bihaću onda ne znam što jest. Nepoćudnima se gubica sve češće nastoji začepiti i usporedbom s našim izbjeglištvom prije četvrt stoljeća, a to čini i pater. Prvo, kod nas je bio rat, u zemljama iz kojih dolazi golema većina migranata to nije slučaj. Drugo, ne sjećam se da su izbjeglice iz Hrvatske i BiH ilegalno prelazile desetak država, napadale kamenjem graničnu policiju u pokušaju nasilnog prelaska granice, zakopavali dokumente a onda svi tvrdili da su rođeni 1. 1.

Pater piše kako je “iznenađen niskom i populističkom razinom argumenata” moja kolumne. Ako su moji argumenti niski i populistički njegovi su nepostojeći, oklevetan sam bez ijednog protuargumenta. I na koncu, iz hrvatske perspektive, cijela ova rasprava je promašena. Ne radi se uopće o tome želimo li mi podijeliti dio naših dobara i udobnosti s pridošlicama koji, istina provaljuju na silu. Jer, ironično, gotovo nitko od njih ne želi ostati u Hrvatskoj. I od milijunskog vala 2015. šačica ljudi je ovdje zatražila azil. Zašto nas preziru? Jesmo li mi krivi zato što nam država nije bogata kao Njemačka i Švedska? Cijeli problem je u tome što su granice prema Sloveniji i Mađarskoj čvrsto zatvorene i ograđene, migranti ne žele ostati u Hrvatskoj a neće moći dalje. Prijeti opasnost da postanemo hot spot za desetine i stotine tisuća ljudi. Licemjerni Zapad će birati one koji im kao radna snaga valjaju, problematični i odbačeni će ostati ovdje. Od europskih novaca za hot spotove profitirat će “ortaci” koji će ih graditi i logistički održavati i njihovi NGO i medijski telali, a lokalnom stanovništvu, koje će se sve više pretvarati u čuvare konclogora, držeći silom ljude koji tu ne žele ostati, neka je Bog na pomoći. Uz zagovor patera Tvrtka Baruna.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 11 sij 2019, 21:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Kako povezat hdz luđake, etničke trgovce i glavosjeke harmijske? Teško, ne i nemoguće.

https://m.vecernji.hr/premium/kome-je-i ... ku-1293853

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 12 sij 2019, 10:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 8080
Lokacija: Na rubu egzistencije
Junuz Djipalo je napisao/la:
Kako povezat hdz luđake, etničke trgovce i glavosjeke harmijske? Teško, ne i nemoguće.

https://m.vecernji.hr/premium/kome-je-i ... ku-1293853

ako su hdz-ovci domoljubnici, onda je nino obični domohulnik :D

notorni, štoviše.

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 12 sij 2019, 12:49 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2015, 21:05
Postovi: 2993
novovrijeme je napisao/la:
Maestralno razbijanje guzova bosnjackih nacionalista (olicenih u liku voditelja) i bosnjackih marioneta (olicenih u liku ovoga preko puta).



Nevjerovatno inetligentan lik + ima muda + ima sve argumente na svojoj strani = zna iskoristiti argumente = Bosnjaci ispadaju budale i bez rijeci.
Obavezno pogledati.

Tko je taj Marko Tomaš?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 12 sij 2019, 14:17 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
Nema ga nesto u zadnje vrijeme. Je li se to umorio od borbe na samom predzidu antemurala christinentisa?

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 23 sij 2019, 20:39 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
Sagledah zadnjih desetak minuta njegov intervju na Z1 televiziji, valjda neka zagrebacka televizija. Kaze momcina kako su Bosnjaci ostavili tzv. rs na miru i sve usmjerili na FBiH i dekonstituiranje Hrvata, a tamo desetine ingerencija oduzeto od te teritorijalno-administrativne jedinice... Bunca jos gluposti, kao npr da dodik nije istinski naslijednik karadzica vec da je to kamilica sds koji jedva vise i postoji.

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 24 sij 2019, 15:40 
Offline

Pridružen/a: 01 stu 2018, 13:47
Postovi: 2828
Nino se prilično Bujanizirao poslednjih par godina. Glavno zadovljstvo mu je iživljavanje nad preostalim Srbima u Hrvatskoj, dok se Hrvatskim pitanjem BiH bavi tek uzgredno, neuporedivo manje nego famoznim Marakeškim sporazumom i ostalim temama za salonsko desnicarenje.

_________________
08. 01. 2019. BN TV: U toku su poslednje pripreme za sutrašnju svečanu manifestaciju proslave neustavnog "Dana RS".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: dr.sc. Nino Raspudić
PostPostano: 24 sij 2019, 16:01 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
karadzic je napisao/la:
Nino se prilično Bujanizirao poslednjih par godina. Glavno zadovljstvo mu je iživljavanje nad preostalim Srbima u Hrvatskoj, dok se Hrvatskim pitanjem BiH bavi tek uzgredno, neuporedivo manje nego famoznim Marakeškim sporazumom i ostalim temama za salonsko desnicarenje.

Sve sile se urotile protiv nevinih i postenih srba pocevsi od vatikana,zapada,masona,ustasa... Nebeskom narodu zaista nije lako... :zubati

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4858 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165 ... 195  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: 3AJE6, crni_bombarder, iprodano, kily, Patriota, Revizija i 255 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO