HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 06:37.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 50 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Nadrealisti, Neletovo
PostPostano: 12 pro 2012, 19:28 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2010, 07:22
Postovi: 4662
Lebowski je napisao/la:
A skečevi. Očekivao sam da ovo može proći bez politike ali u prvoj epizodi već vidimo spominjanje Turaka(što su im dovraga tako dragi da ih stalno spominju i vraćaju se njima), relativiziranje recentnih ratnih zločina sa skečom o Marku i njegovom suđenju i pravljenjem paralela tih događaja sa onima iz prošlosti.
Zatim ono sa Musom i njegovim izjašnjavanjem kao Albanac/Musliman/Bošnjak.
Aludiranje na suđenja Miloševiću i Šešelju tj. ismijavanje suda.
Dalje, psovanje i korištenje vulgarnih riječi i onih "bre" više puta tokom emisije.

Srbijanski humor se temelji na vulgarnim rijecima,bez njih nebi ni bilo gledano i bio bi jos veci odron.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nadrealisti, Neletovo
PostPostano: 12 pro 2012, 20:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
zapovjednik je napisao/la:
Srbijanski humor se temelji na vulgarnim rijecima,bez njih nebi ni bilo gledano i bio bi jos veci odron.

Učili smo od vas bošnjaka. Naime, isto to važi i za bosanske (čitaj bošnjačke) serije i emisije, čak i one humorističke serije, a naročito humorističke serije u kojima, usljed nedostatka duhovitosti, običnom narodu se serviraju psovke.



Odmah na početku videa naletih na psovku, eto to je bosanski (bošnjački) humor današnjice, psovka u startu. Da je barem i malo smješno, pa hajde i nekako.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nadrealisti, Neletovo
PostPostano: 12 pro 2012, 20:08 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2010, 07:22
Postovi: 4662
Vladimir RUS je napisao/la:
zapovjednik je napisao/la:
Srbijanski humor se temelji na vulgarnim rijecima,bez njih nebi ni bilo gledano i bio bi jos veci odron.

Učili smo od vas bošnjaka. Naime, isto to važi i za bosanske (čitaj bošnjačke) serije i emisije, čak i one humorističke serije, a naročito humorističke serije u kojima, usljed nedostatka duhovitosti, običnom narodu se serviraju psovke.



Odmah na početku videa naletih na psovku, eto to je bosanski (bošnjački) humor današnjice, psovka u startu. Da je barem i malo smješno, pa hajde i nekako.

Ovo ja ne bih ni nazvao serijom,ovo su obicni vicevi,to je samo po sebi dno.
Ravno onim kursadzijama sa PINKA.
Seljakluk obicni.
Inace,ne vidim kako si se ti nasao prozvanim kad nisi Srbijanac.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nadrealisti, Neletovo
PostPostano: 12 pro 2012, 20:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
zapovjednik je napisao/la:
Ovo ja ne bih ni nazvao serijom,ovo su obicni vicevi,to je samo po sebi dno.
Ravno onim kursadzijama sa PINKA.
Seljakluk obicni.
Inace,ne vidim kako si se ti nasao prozvanim kad nisi Srbijanac.

Kakve to sad ima veze sa ovom temom? :neznam

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nadrealisti, Neletovo
PostPostano: 12 pro 2012, 20:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2012, 16:01
Postovi: 12343
Vlado, nisi me do kraja shvatio. Psovke idu uz filmove, srpske takođe. Ali moram porediti sa nadrealistima gdje npr nije bilo nijedne psovke, koliko se sjećam. Nekako su mi nepotrebne ovdje.

Što se tiče humora u filmovima držim da je najbolji u srpskim filmovima, ako hoćete i serijama, ako ništa zbog mnogo veće i jače produkcije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nadrealisti, Neletovo
PostPostano: 12 pro 2012, 21:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Lebowski je napisao/la:
Vlado, nisi me do kraja shvatio. Psovke idu uz filmove, srpske takođe. Ali moram porediti sa nadrealistima gdje npr nije bilo nijedne psovke, koliko se sjećam. Nekako su mi nepotrebne ovdje.

Što se tiče humora u filmovima držim da je najbolji u srpskim filmovima, ako hoćete i serijama, ako ništa zbog mnogo veće i jače produkcije.

Psovke su nešto što je sastavni dio života, tako da ni filmska industrija nije imuna na oblik komunikacije takve vrste i to je svugdje tako, ne samo u srpskoj (srbijanskoj) kinematografiji, stoga ne vidim razlog zašto pridavati pažnju i fokusirati se samo na srpsku (srbijansku) kinematografsku scenu kada toga ima i u, recimo američkoj filmskoj kinematografiji. Uzgred, koliko ja znam, srbijanski filmovi snimani u posljednjih 20-ak godina izgledaju jako zapadno, da ne kažem proameričk, tako da ništa čudno.

Jebiga, tržišni kapitalizam, željeli smo, sada gledajmo.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nadrealisti, Neletovo
PostPostano: 12 pro 2012, 21:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 svi 2010, 14:38
Postovi: 2207
zauvijek izgubljenih pešest minuta koje neću moći nadoknaditi...

_________________
16.11.2012. - "...izmjena u reprezentaciji Hrvatske, izlaze Gotovina i Markač, ulaze Čačić i Sanader..."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nadrealisti, Neletovo
PostPostano: 12 pro 2012, 21:35 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2010, 07:22
Postovi: 4662
Vladimir RUS je napisao/la:
zapovjednik je napisao/la:
Ovo ja ne bih ni nazvao serijom,ovo su obicni vicevi,to je samo po sebi dno.
Ravno onim kursadzijama sa PINKA.
Seljakluk obicni.
Inace,ne vidim kako si se ti nasao prozvanim kad nisi Srbijanac.

Kakve to sad ima veze sa ovom temom? :neznam

Pa ima,sam si sebe ali i mene poceo ubacivati u nju sa onim "vi" i "mi".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nadrealisti, Neletovo
PostPostano: 12 pro 2012, 21:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24669
Lokacija: Heartbreak Hotel
Lebowski je napisao/la:
Psovke idu uz filmove, srpske takođe. Ali moram porediti sa nadrealistima gdje npr nije bilo nijedne psovke, koliko se sjećam.




_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nadrealisti, Neletovo
PostPostano: 12 pro 2012, 21:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2012, 16:01
Postovi: 12343
E jbg, to sam smetno s uma. :ucelo :ucelo :ucelo

Biće da sam lažljivi musliman.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nadrealisti, Neletovo
PostPostano: 12 pro 2012, 22:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 17:54
Postovi: 13159
Mar-kan je napisao/la:

Meni je najbolji dio kad skandiraju Marku-Mogu da ti puše,Markaneee! :smajl034


Pazi kad sam prvo na tebe pomislio kad sam to cuo :zubati

Sto se tice komentara ovde, ocekivano je da ce uvek biti onih - ma nije to kao nekada...kao sto neko velica majcinu rusku salatu, ili babine sarme...sve sto je pre, bilo je nekako bolje...ako se foliramo...

Niti su stari nadrealisti bili neki top humor, niti je ovo dno...radi se o konceptualno istim zanru, ali u drugacijem vremenu, i u drugacijem okruzenju... tu je humor cak i sporedan koliko je vazno na saljivi nacin prikazati duboke probleme drustva...

Ovo je pre svega kritika sadasnje situacije u Srbiji... nema tu ni hrkljusa, ni problema kojim se jezikom govori, ni Minke i Slova i Brojevi... ima onog sto nas okruzuje... bezgranicno kockanje, tiketi, sponzoruse, losi idoli mladima, sprdnja sa Hagom... ali i odnosom prema nasem coveku koji ide tamo, brane ga neki pijani klinci sa flajkom piva, a osudju neke raspale manekenke sa izvestacenim govorom...nigde sredine...

Ovaj nesretnik sto rece da je srpski humor iskljucivo vezan za psovke... no comment :kava


Imamo inflaciju nekih humoristickih emisija sa jeftinim skecevima...ovo je stepenicu iznad, malo je bolje upakovano i osmisljeno... nije ni evergreen, onako, zavalis se u fotelju i cekas neku provalu...a smejemo se sami sebi ustvari...

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nadrealisti, Neletovo
PostPostano: 12 pro 2012, 23:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32148
DzoniBG je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:

Meni je najbolji dio kad skandiraju Marku-Mogu da ti puše,Markaneee! :smajl034


Pazi kad sam prvo na tebe pomislio kad sam to cuo :zubati

Sto se tice komentara ovde, ocekivano je da ce uvek biti onih - ma nije to kao nekada...kao sto neko velica majcinu rusku salatu, ili babine sarme...sve sto je pre, bilo je nekako bolje...ako se foliramo...

Niti su stari nadrealisti bili neki top humor, niti je ovo dno...radi se o konceptualno istim zanru, ali u drugacijem vremenu, i u drugacijem okruzenju... tu je humor cak i sporedan koliko je vazno na saljivi nacin prikazati duboke probleme drustva...

Ovo je pre svega kritika sadasnje situacije u Srbiji... nema tu ni hrkljusa, ni problema kojim se jezikom govori, ni Minke i Slova i Brojevi... ima onog sto nas okruzuje... bezgranicno kockanje, tiketi, sponzoruse, losi idoli mladima, sprdnja sa Hagom... ali i odnosom prema nasem coveku koji ide tamo, brane ga neki pijani klinci sa flajkom piva, a osudju neke raspale manekenke sa izvestacenim govorom...nigde sredine...

Ovaj nesretnik sto rece da je srpski humor iskljucivo vezan za psovke... no comment :kava


Imamo inflaciju nekih humoristickih emisija sa jeftinim skecevima...ovo je stepenicu iznad, malo je bolje upakovano i osmisljeno... nije ni evergreen, onako, zavalis se u fotelju i cekas neku provalu...a smejemo se sami sebi ustvari...


Problem je duševna letargija,beznađe u ljudima,nemaju vjere većina...kako ćeš ti nasmijati takve ljude,njima nije do smijeha.Ipak je u doba izvorne TLN socijalna situacija bila povoljnija,ljudi manje udešeni nego danas...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nadrealisti, Neletovo
PostPostano: 12 pro 2012, 23:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 17:54
Postovi: 13159
Mar-kan je napisao/la:

Problem je duševna letargija,beznađe u ljudima,nemaju vjere većina...kako ćeš ti nasmijati takve ljude,njima nije do smijeha.Ipak je u doba izvorne TLN socijalna situacija bila povoljnija,ljudi manje udešeni nego danas...


Slazem se...

Danas izmamiti zdrav osmeh je teze nego izvaditi umnjak nekome... zato se ide na humor na prvu loptu, neka forica, geg, ismevanje nekoga ili necega... dotle je to doslo da u onim retardiranim komicnim emisijama imas i snimljen smeh u offu, da te podsete kad bi trebao da se nasmejes...

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nadrealisti, Neletovo
PostPostano: 12 pro 2012, 23:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Mar-kan je napisao/la:
...kako ćeš ti nasmijati takve ljude,njima nije do smijeha.Ipak je u doba izvorne TLN socijalna situacija bila povoljnija,ljudi manje udešeni nego danas...



Ne vjerujem da je to razlog. Kad su mi Nadrealisti bili smješni često nisam imao za kave. Danas kad mogu kupiti što poželim ova nova serija mi nije smiješna.

I Nele je dosta izgubio nit jer je ostario, nema se više mladalačke energije i ufuranosti u glumu.

Ja imam moje objašnjenj zašto su oni u Jugi bili toliko popularni. Nisu uvijek bili msiješni, imaju turbo dosandih i glupih scena, ali takve nerado stavljaju na Youtube, uzaberu one udarne.

Razlog je jednostavan u stvari. U onoj jebenoj Jugoslaviji i komunizmu i nisi imao neku ponudu i izbor, pa su Nadrealisti došli kao nešto vrhunsko.
Dali ti svakog prvog utorka u mjesecu neki stari film sa Clint Eastwood i to ti je bila "bogata" ponuda na TV. Danas od listanja kanala i Interneta ne znaš gdje bi prije gledao. Zato je Neletu danas teško ljude zabaviti i nasmijati.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nadrealisti, Neletovo
PostPostano: 12 pro 2012, 23:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23320
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Ja sam opet mišljenja, da je naziv show-a, jako otežavajuća okolnost. Svatko očekuje onaj vrhunac i vatromet humora iz osamdesetih - neponovljiv i sukladan tadašnjem vremenu - a što je danas nemoguće ponoviti.

Dakle, gledatelji imaju unaprijed stav i predrasude za show i svaki će pokušaj obnavljanja vjerojatno propasti.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nadrealisti, Neletovo
PostPostano: 12 pro 2012, 23:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32148
BBC je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:
...kako ćeš ti nasmijati takve ljude,njima nije do smijeha.Ipak je u doba izvorne TLN socijalna situacija bila povoljnija,ljudi manje udešeni nego danas...



Ne vjerujem da je to razlog. Kad su mi Nadrealisti bili smješni često nisam imao za kave. Danas kad mogu kupiti što poželim ova nova serija mi nije smiješna.

I Nele je dosta izgubio nit jer je ostario, nema se više mladalačke energije i ufuranosti u glumu.

Ja imam moje objašnjenj zašto su oni u Jugi bili toliko popularni. Nisu uvijek bili msiješni, imaju turbo dosandih i glupih scena, ali takve nerado stavljaju na Youtube, uzaberu one udarne.

Razlog je jednostavan u stvari. U onoj jebenoj Jugoslaviji i komunizmu i nisi imao neku ponudu i izbor, pa su Nadrealisti došli kao nešto vrhunsko.
Dali ti svakog prvog utorka u mjesecu neki stari film sa Clint Eastwood i to ti je bila "bogata" ponuda na TV. Danas od listanja kanala i Interneta ne znaš gdje bi prije gledao. Zato je Neletu danas teško ljude zabaviti i nasmijati.


I to je jedan od razloga.Moja djeca sad gledaju TLN i valjaju se od smijeha,znači nije nužno samo mali izbor.Ako nešto valja,univerzalno je za svako vrijeme.Doduše,možda smo mi generacija koja je emotivno vezana za period svoje mladosti i gledamo kroz ružičaste naočale te emisije koje su nekima opet priglupe,ali to je već u domenu ukusa...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nadrealisti, Neletovo
PostPostano: 12 pro 2012, 23:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 17:54
Postovi: 13159
BBC je napisao/la:

Ne vjerujem da je to razlog. Kad su mi Nadrealisti bili smješni često nisam imao za kave. Danas kad mogu kupiti što poželim ova nova serija mi nije smiješna.

I Nele je dosta izgubio nit jer je ostario, nema se više mladalačke energije i ufuranosti u glumu.

Ja imam moje objašnjenj zašto su oni u Jugi bili toliko popularni. Nisu uvijek bili msiješni, imaju turbo dosandih i glupih scena, ali takve nerado stavljaju na Youtube, uzaberu one udarne.

Razlog je jednostavan u stvari. U onoj jebenoj Jugoslaviji i komunizmu i nisi imao neku ponudu i izbor, pa su Nadrealisti došli kao nešto vrhunsko.
Dali ti svakog prvog utorka u mjesecu neki stari film sa Clint Eastwood i to ti je bila "bogata" ponuda na TV. Danas od listanja kanala i Interneta ne znaš gdje bi prije gledao. Zato je Neletu danas teško ljude zabaviti i nasmijati.


I ovo je istina...

Ljudi u to vreme su imali minimalnu ponudu, i sve sto je na bilo koji nacin bilo ismevanje tog krutog i okostalog sistema je bila novina... iako je humor realno bio niskog kvaliteta... ljudi su nostalgicni pa pamte fazone na koje su se kao mladji smejali, ali danas kad gledas to sa neke razdaljine... ipak je jeftino...

Sa novim tehnologijama tebi skoro i ne treba zabavljac, gledas prave snimke iz realnog zivota, i tome se kreveljimo...

Ono sto ce mi ostati iz ove prve epizode je blazirani sudija koji cerechi svinju i Vesna Trivalic koja je maestralno odigrala...zbog toga je vredelo pogledati...

kako kaze TurCHiN :klanjam

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nadrealisti, Neletovo
PostPostano: 12 pro 2012, 23:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Prije svega u tim njegovim novim serijalima sve ide presporo. To je ili znak na nedostatak (gubitak) mašte ili na amaterizam ekipe.
Kad pogledaš nekoliko udarnih njemačkih humorističkih serija. Sve ide kao munja brzo i ludo. I turbo su smiješni, to nije normalno.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nadrealisti, Neletovo
PostPostano: 13 pro 2012, 09:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35318
Lokacija: Gl. grad regije
Uspjeh TLN-a originalnog bih ja vezao s forama na "drugu", one koje ne bi niko odmah shvatio, nego bi mu tek poslije sinulo. Bar je tako bilo uokolo mene, možda zato što su sve bili Bosanci koji ne kuže odmah. :D

Evo ovo s Hakalom ili s Mačjom guzom i sl. su stvari koje nisi mogao odmah skontat, nisu bile smiješne kad si prvi put pogledao nego si imao WTF iznad glave, nakon nekog vremena bi "sjelo". Uzrok tome su vjerojatno uzori u Monty-ju i sl. britanskim serijama.

E u tome je razlika, što je danas sve plošno, površno, američki, prilagođeno stadu isprabog mozga koje se njiše kako bjelosvjetski financijaši sviraju.

Nažalost, i ova je plošna kao i sarajevska recentnija verzija.

Bit ćemo valjda pametniji, mada se meni čini da postajemo sve gluplji.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nadrealisti, Neletovo
PostPostano: 13 pro 2012, 09:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24669
Lokacija: Heartbreak Hotel
Stoji ovo za nedostatak ponude... zapravo taj nedostatak kvalitetne domaće ponude imamo i sada. Jedino imamo višak strane ponude.
Treba imati u vidu i da su ovi što evociraju uspomene na nekadašnje, prijeratne Nadealiste, u to vrijeme, kada su ih prvi put gledali bili djeca, ili bar pubertetlije, kojima je to vjerojatno bila glavna tema na velikom odmoru. A djeca to gledaju nekim drugim očima, i kada porastu nije im više smiješno ono što im je bilo smiješno nekoć.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nadrealisti, Neletovo
PostPostano: 13 pro 2012, 09:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24669
Lokacija: Heartbreak Hotel
Junuz Djipalo je napisao/la:
Evo ovo s Hakalom ili s Mačjom guzom i sl. su stvari koje nisi mogao odmah skontat, nisu bile smiješne kad si prvi put pogledao nego si imao WTF iznad glave,


USTAJ EVO ŠAHBAZA!!

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nadrealisti, Neletovo
PostPostano: 13 pro 2012, 17:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 vel 2012, 12:30
Postovi: 12935
Meni je Noćna smena dosta bolja od ovih nadrealista. Previše je tu novca i previše podgrevanja da bi ovo Neletovo opet uspelo. (mada, možda me naredne epizode pozitivno iznenade)







Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nadrealisti, Neletovo
PostPostano: 13 pro 2012, 19:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Nele je trebao Noćnu smjenu da angažuje... čak su i Foliranti sa NS plusa jači od ove Nadrealitije...

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nadrealisti, Neletovo
PostPostano: 13 pro 2012, 21:59 
Offline

Pridružen/a: 07 ožu 2012, 15:05
Postovi: 1295
Tulkas je napisao/la:
Odrastao sam uz one Nadrealiste, a prije toga i uz Primusov radio.. Ovo necu niti pogledati (za sada nisam) jerbo nema smisla kvariti sjecanja debilnim kopijama

Potpis.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nadrealisti, Neletovo
PostPostano: 22 ožu 2018, 20:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Srbija, Hrvatska i BiH nakon pada meteora :zubati






_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 50 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO