HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 17:30.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 38 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: PRAVDA ZA DAVIDA
PostPostano: 26 svi 2018, 18:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
U Crkveni je mogao da se udavi samo covjekolika ribica jer je ta rijecica skroz plitka, dok u slucaju kisnih dan voda je do koljena. Cak ni tada se nije mogao udaviti, sam.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: PRAVDA ZA DAVIDA
PostPostano: 26 svi 2018, 19:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Tulkas je napisao/la:
Zar neko stvarno misli da se dečko htio ubiti tako što se bacio u Crkvenu? Halo u Crkvenu.. To je kako sam skuzio službeni izvestaj. Ili griješim?


Nigdje nije navedeno da je izvrsio samoubistvo, bio je nadrogiran i pijan, pod dejstvom droge LSD koja izaziva halucinacije, sve kada se pomijesa, sabere i oduzme ne moze izaci na dobro da ga zatvoris u sobu od desetak kvadrata a ne da ga pustis na ulicu, mozda je umislio da moze letjeti, mozda mu je pozlilo pa se svrvao u korito i uslijed toga zadobio povrede, mozda se uslijed svega unesvjestio pa se ugusio u vodi, ko ce ga znati, samo da je drzan danima, da je mučen, toboze i silovan su stvari koje sigurno po svim osnovama ne mogu biti razlog smrti ovog maloljetnog delikventa i korisnika narkotika da ne upotrijebim neku težu rijec za to ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: PRAVDA ZA DAVIDA
PostPostano: 26 svi 2018, 19:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Vladimir RUS je napisao/la:
U Crkveni je mogao da se udavi samo covjekolika ribica jer je ta rijecica skroz plitka, dok u slucaju kisnih dan voda je do koljena. Cak ni tada se nije mogao udaviti, sam.


Opet lažeš, petljaš, nagadjas i predpostavljas i to vec po deveti put ...

Crkvena je zvanično rijeka a ne potok ili kanalizacija kako neki pokusavaju prikazati, u kišnom periodu ili u periodu kada se otapa snijeg (kao tada kada je David pronadjen i na tom dijelu, u zavisnoscu od dijela vodostaj nije svugdje isti) vodostaj Crkvene je bio veoma visok

Dovoljno je i pogledati fotografiju dijela Crkvene gdje se ulijeva u Vrbas kada je leš pronadjen, toliko o "riječici koja je skroz plitka"

slika

Opet primaš kružnim u glavu, žao mi te je više, sto jest jeste ... =))

slika
slika

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: PRAVDA ZA DAVIDA
PostPostano: 26 svi 2018, 19:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
LakePlacid je napisao/la:
Tulkas je napisao/la:
Zar neko stvarno misli da se dečko htio ubiti tako što se bacio u Crkvenu? Halo u Crkvenu.. To je kako sam skuzio službeni izvestaj. Ili griješim?


Nigdje nije navedeno da je izvrsio samoubistvo, bio je nadrogiran i pijan, pod dejstvom droge LSD koja izaziva halucinacije, sve kada se pomijesa, sabere i oduzme ne moze izaci na dobro da ga zatvoris u sobu od desetak kvadrata a ne da ga pustis na ulicu, mozda je umislio da moze letjeti, mozda mu je pozlilo pa se svrvao u korito i uslijed toga zadobio povrede, mozda se uslijed svega unesvjestio pa se ugusio u vodi, ko ce ga znati, samo da je drzan danima, da je mučen, toboze i silovan su stvari koje sigurno po svim osnovama ne mogu biti razlog smrti ovog maloljetnog delikventa i korisnika narkotika da ne upotrijebim neku težu rijec za to ...

A mozda je pojeo burek pa odlucio da skoci u plicak da se ubije. :001_rolleyes

Cak i da je bio pod uticajem droge. Ne vjerujem da bi Crkvena bila izbor za skakanje. :neznam

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: PRAVDA ZA DAVIDA
PostPostano: 26 svi 2018, 19:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
LakePlacid je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
U Crkveni je mogao da se udavi samo covjekolika ribica jer je ta rijecica skroz plitka, dok u slucaju kisnih dan voda je do koljena. Cak ni tada se nije mogao udaviti, sam.


Opet lažeš, petljaš, nagadjas i predpostavljas i to vec po deveti put ...

Crkvena je zvanično rijeka a ne potok ili kanalizacija kako neki pokusavaju prikazati, u kišnom periodu ili u periodu kada se otapa snijeg (kao tada kada je David pronadjen i na tom dijelu, u zavisnoscu od dijela vodostaj nije svugdje isti) vodostaj Crkvene je bio veoma visok

Dovoljno je i pogledati fotografiju dijela Crkvene gdje se ulijeva u Vrbas kada je leš pronadjen, toliko o "riječici koja je skroz plitka"

slika

Opet primaš kružnim u glavu, žao mi te je više, sto jest jeste ... =))

slika
slika

Koji si ti car oba mi fakulteta. :D

Niko ne moze napisati toliko gluposti u tako kratkom roku koliko ti mozes lupiti pa ostati normalan.

Pogledaj koliko je duboka Crkvena.

Sa Wikipedije:

slika

Je li to ta duboka rijeka u kojoj se drogirani David udavio? :D

Ovdje se mogao udaviti jedno ako ga je neko drzao u vodi za glavu s tim da i tada lice bi mu djelimicno bilo izlozeno vazduhu s obzirom na to koliko je plitka ta rijeka. Znam kanale dublje od ove rijeke.

slika

:zubati

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: PRAVDA ZA DAVIDA
PostPostano: 26 svi 2018, 19:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Opet kontra i dizanje bune, kada te covjek uhvati u laži? :smijeh

Sta ja imam tebi objasnjavati, ti si naopako nasadjen, koliko god te covjek išamara ti opet po svom, jer si klasicni bot ...

Postavljas sliku iz ljetnog perioda, dok istovremeno imas fotografiju perioda kada je leš pronadjen gdje se tacno vidi da je daleko od toga kako si ti opisao (plitka riječica), ali ni to tebi nije dovoljno jer na silu pokusavas neku priču a svaki put bivaš uhvacen u laži i zatim na sve moguce nacine pokusavas nekim izvlakusama da se izvadis i opravdas svoju glupost, citaj laž, jednostavno ili promijeni priču ili smisli nesto bolje, ovako ti se smije cijeli forum iz dana u dan ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: PRAVDA ZA DAVIDA
PostPostano: 26 svi 2018, 19:33 
Offline

Pridružen/a: 06 lis 2015, 23:34
Postovi: 216
@LakePlacid ne znam zašto se vraćaš na tu priču o vodostaju Crkvene tada kad je David nestao, to je davno ispričano, nemaš razloga da se ponavljaš, ko je razuman shvatiće.

Zašto nisu slikali Crkvenu 5, 6, 10 dana od pronalaska tijela, sjetili se u aprilu, maju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: PRAVDA ZA DAVIDA
PostPostano: 26 svi 2018, 19:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Ne dozvoljavam balavom hohštapleru da širi propagandu, to je sve ...

Evo mu još jedna cuska ...

David pronadjen 24.03.

Citat:
nedelja, 18 mart 2018 13:16

U porastu vodostaj Vrbasa, Une, Sane...

Vodostaj rijeke Save je u porastu, na HS Gradiška prešao je kotu vanredne odbrane od poplava za 89 cm i vodostaj u 12 časova iznosi 819 cm.

Na HS Srbac rijeka Sava je dostigla kotu redovne odbrane od poplava i vodostaj u 12 časova iznosi 940 cm. Na HS Novi Grad - nizvodno rijeka Una je prešla kotu redovne odbrane od poplava za 23 cm i vodostaj u 12 časova i iznosi 473 cm. Na HS Prijedor rijeka Sana je prešla kotu redovne odbrane od poplava za 20 cm i vodostaj u 12 časova i iznosi 440 cm.
Usljed obilnih padavina u posljednja 24časa u sjevernim i zapadnim dijelovim Republike Srpske u toku je porast vodostaja na slivu Une, Sane, Vrbanje i Vrbasa, te se može očekivati njihov dalji rast. Vodostaji ostalih rijeka u Republici Srpskoj su u normalnim granicama, saopšteno je iz Republičkog hidrometeorološkog zavoda.


Sada ce vjerovatno tvrditi nesto deseto, Rijecica nema veze sa Vrbasom ili mozda cak da se taj dan nije ni ulijevala u Vrbas =))

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: PRAVDA ZA DAVIDA
PostPostano: 26 svi 2018, 20:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
LakePlacid je napisao/la:
Ne dozvoljavam balavom hohštapleru da širi propagandu, to je sve ...

Evo mu još jedna cuska ...

David pronadjen 24.03.

Citat:
nedelja, 18 mart 2018 13:16

U porastu vodostaj Vrbasa, Une, Sane...

Vodostaj rijeke Save je u porastu, na HS Gradiška prešao je kotu vanredne odbrane od poplava za 89 cm i vodostaj u 12 časova iznosi 819 cm.

Na HS Srbac rijeka Sava je dostigla kotu redovne odbrane od poplava i vodostaj u 12 časova iznosi 940 cm. Na HS Novi Grad - nizvodno rijeka Una je prešla kotu redovne odbrane od poplava za 23 cm i vodostaj u 12 časova i iznosi 473 cm. Na HS Prijedor rijeka Sana je prešla kotu redovne odbrane od poplava za 20 cm i vodostaj u 12 časova i iznosi 440 cm.
Usljed obilnih padavina u posljednja 24časa u sjevernim i zapadnim dijelovim Republike Srpske u toku je porast vodostaja na slivu Une, Sane, Vrbanje i Vrbasa, te se može očekivati njihov dalji rast. Vodostaji ostalih rijeka u Republici Srpskoj su u normalnim granicama, saopšteno je iz Republičkog hidrometeorološkog zavoda.


Sada ce vjerovatno tvrditi nesto deseto, Rijecica nema veze sa Vrbasom ili mozda cak da se taj dan nije ni ulijevala u Vrbas =))

Onda prestani pisati jer ti si ocigledno taj balavi hohstapler cim pokusavas da skrenes sa teme. Ti se uvijek pojavis da skrenes sa teze, a to je da se (sam) nije mogao udaviti u Crkveni koja je duboka da nije rijeka s obzirom na to koliko je duboka (tj. plitka).

Osim toga, nedostaju ti podaci za Crkvenu, a mislim da znam zasto. ;)

Slika govori hiljadurijeci.

slika

To je ta duboka rijeka. :smajl007

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: PRAVDA ZA DAVIDA
PostPostano: 26 svi 2018, 20:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Брчак je napisao/la:
@LakePlacid ne znam zašto se vraćaš na tu priču o vodostaju Crkvene tada kad je David nestao, to je davno ispričano, nemaš razloga da se ponavljaš, ko je razuman shvatiće.

Zašto nisu slikali Crkvenu 5, 6, 10 dana od pronalaska tijela, sjetili se u aprilu, maju.

To treba da pitas policiju koja je danima obmanjivala javnost da je rijec o smrtnom slucaju tj. kako oni to kazu zadesnoj smrti.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: PRAVDA ZA DAVIDA
PostPostano: 28 svi 2018, 01:36 
Offline

Pridružen/a: 06 lis 2015, 23:34
Postovi: 216
Vladimir RUS je napisao/la:
Брчак je napisao/la:
@LakePlacid ne znam zašto se vraćaš na tu priču o vodostaju Crkvene tada kad je David nestao, to je davno ispričano, nemaš razloga da se ponavljaš, ko je razuman shvatiće.

Zašto nisu slikali Crkvenu 5, 6, 10 dana od pronalaska tijela, sjetili se u aprilu, maju.

To treba da pitas policiju koja je danima obmanjivala javnost da je rijec o smrtnom slucaju tj. kako oni to kazu zadesnoj smrti.


Svaki put kad vidim šta pišeš ja sam sve dalje od pomisli da glasam za SDS. A dobrim dijelom svoje mišljenje o njima formiram na osnovu tvoje priče.

Osim ako nisi SNSD-ov bot koji hoće svima ovdje da zgadi opoziciju, ako je to slučaj ja ti čestitam radiš bolji posao i od BN-a.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: PRAVDA ZA DAVIDA
PostPostano: 28 svi 2018, 21:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Брчак je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
To treba da pitas policiju koja je danima obmanjivala javnost da je rijec o smrtnom slucaju tj. kako oni to kazu zadesnoj smrti.


Svaki put kad vidim šta pišeš ja sam sve dalje od pomisli da glasam za SDS. A dobrim dijelom svoje mišljenje o njima formiram na osnovu tvoje priče.

Osim ako nisi SNSD-ov bot koji hoće svima ovdje da zgadi opoziciju, ako je to slučaj ja ti čestitam radiš bolji posao i od BN-a.

Ja nisam clan nijedne od tih stranaka, ako te to interesuje, a tvoje licno pravo je za koga ces da glasas na izborima koji slijede. Ja znam da ni u snu necu glasati za SNSD ili uopste necu ni glasati, kao sto sam uradio 2010 i 2014. Sada je doslo vrijeme da se mijenjaju carape jer Dodik je unistio RS do te mjere da je i policiju uspio uvuci u kriminal. Tu prijw svega mislim na policijsku vrhusku, kao i na ssmu rezimsku vrhusku koja je takodje ogrezla u kriminal. Doslo je vrijeme da se kriminalni rezim smijeni na izborima, kad vec ne moze na vandredno, sto govori o tome koliko smo mi (ne)demoktatsko drustvo u kojem ne postoji odgovornost.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: PRAVDA ZA DAVIDA
PostPostano: 28 svi 2018, 21:40 
Offline

Pridružen/a: 06 lis 2015, 23:34
Postovi: 216
Vladimir RUS je napisao/la:
Брчак je napisao/la:

Svaki put kad vidim šta pišeš ja sam sve dalje od pomisli da glasam za SDS. A dobrim dijelom svoje mišljenje o njima formiram na osnovu tvoje priče.

Osim ako nisi SNSD-ov bot koji hoće svima ovdje da zgadi opoziciju, ako je to slučaj ja ti čestitam radiš bolji posao i od BN-a.

Ja nisam clan nijedne od tih stranaka, ako te to interesuje, a tvoje licno pravo je za koga ces da glasas na izborima koji slijede. Ja znam da ni u snu necu glasati za SNSD ili uopste necu ni glasati, kao sto sam uradio 2010 i 2014. Sada je doslo vrijeme da se mijenjaju carape jer Dodik je unistio RS do te mjere da je i policiju uspio uvuci u kriminal. Tu prijw svega mislim na policijsku vrhusku, kao i na ssmu rezimsku vrhusku koja je takodje ogrezla u kriminal. Doslo je vrijeme da se kriminalni rezim smijeni na izborima, kad vec ne moze na vandredno, sto govori o tome koliko smo mi (ne)demoktatsko drustvo u kojem ne postoji odgovornost.


Nisam ti ni rekao da si član bilo koje stranke. Uglavnom vratimo se onom dogovoru da ne odgovaraš ni ti meni ni ja tebi.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 38 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Eradicator, iprodano, Majestic-12 [Bot], mrnjav, Naša Kvačica, Robbie MO, Tomba17, zet i 491 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO