HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 18:56.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 5558 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 223  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 26 svi 2018, 18:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
BBC je napisao/la:
Ovi nisu normalni nimalo. Svoje privatne komplekse i strahove liječe preko Facebook grupe. (Izdvojen Post, ne komentar)
Tip iz Osijeka.

Malo je Europa. Davor će spasiti sinove Pacifika i Mikronezije. Nije šala.

Citat:
Ivan Leema Milicevic
2 hrs

S postovanjem prema covjeku koi zasluzuje istinu!! Otac koi je podigao pola europe na noge da stanu uz njega za ISTINU KOJA JE SVIMA POTREBNA ! ! Samo zajdno mozemo srusit zid lazi i nepravde koja je nanesena vecini ljudi... IDEMO PO PRAVDU SVI ZAJDNO !!!!!

slika

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 26 svi 2018, 18:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Sektina, Davorova, sveta misa ima i svoj ritual "Pričest". Oltar na trgu i Davorov ritual na kraju mise. Svaki dan u najmanji detalj isti ritual. Danas je spontano uradio jedan detalj koji inače ne radi i porušio svijeće. Ritual se mora respektirati, inače dolazi do incidenata.

slika

slika

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 26 svi 2018, 18:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Podrska iz Siska. :thumbup

slika

slika

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 26 svi 2018, 18:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
"Pravda za Davida" 62. dan

http://www.rtvbn.com/3908720/pravda-za-davida-ostajemo-ovdje

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 26 svi 2018, 19:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Počeli su se pitati ... =))

slika

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 26 svi 2018, 20:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
5. jula bice odrzan drugi veliki skup podrske "Pravdi za Davida".

https://www.glasbanjaluke.net/2018/05/25/davor-najavio-novi-veliki-skup-5-julaa/

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 26 svi 2018, 21:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Napravili su pleHnume u Facebook grupi. Traže neke narodne istrage i obdukcije. Ima logike, s obzirom da su u FB grupi sve "stručnjaci".
Logikom će uskoro tražiti narodne suce i narodne presude.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 26 svi 2018, 21:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
BBC je napisao/la:
Počelo sektino zasjedanje. Tip nije pretjerano inteligentan. Stvarno se ufurao.
Vergla jedne te iste prazne frazetine. I trg opet pun žena. Spasi nam sina Davore, spasi nam sina. Naši sinovi nemaju budućnost bez tebe.

Pustili su sektinu molitvu:
"Oče naš Davore,
koji jesi na nebesima i Davidovom Trgu,

izgleda da neću daleko stići
jer sam ja samo pijun u ovoj priči
ne idem nigdje načinio sam štetu
ja sam samo još jedan klinac u getu,

Oče naš Davore,
spasi nam sinove,
koji jesi na nebesima i Davidovom Trgu,
sveti se ime Davidovo,
dođi kraljevstvo PRAVDE tvoje,
budi volja tvoja jer tata sine sve zna,
kako na nebu tako i na Davidovom Trgu.

PRAVDU našu svagdanju daj nam danas,
i otpusti nama duge naše,
kako i mi otpuštamo UBICAMA, JATACIMA, UČESNICIMA I SAUČESNICIMA našim,
i ne uvedi nas u napast da napustimo sektu,
nego izbavi nas od zla i spasi naše sinove.
Amen.

Svi ovi koji dolaze na trg će se dobro zamisliti što su iskorištavali mentalno nestabilnu osobu i podržavali ga u ludilu koje je nastalo zbog gubitka sina.
A iskreno, nisam siguran da to ima ikakve veze sa sinom. Mislim da je on ovakav bio stalno.


Vi mislite ja se zajebavam.
Totalno izmišljaju stvari da Davida naprave svecem. Uskoro će ga beatificirati i kao Stalina staviti u muzej.

Citat:
Nikolina Učur
April 10

Oce nas koji si na nebesima, oslobodi ljudske duse zemaljskog zla i donesi nam slogu za raj na zemlji. Oprosti krivima i blagoslovi neduzne. Ocisti planetu od uzasa koji smo stvorili i dopusti joj da se preporodi. Oslobodi nasa srca i umove mrznje kako bi postali jedno.

Oce nas koji si na nebesima cije ime u molitvama spominjem, blagoslovi me buducnosti kroz koju cu doneti puno ovoj zemlji. Hvala ti Boze sto si uz mene, cuvaj me i gledaj me. Pomozi mi da prodjem kroz sve strahove da me ne bi pratili dalje u zivotu. Neka moje srce i tvoje kucaju zajedno u ritmu i ne dozvoli da se razdvoje..

Oce nas koji si na nebesima, hvala ti za zivot i za svu srecu koju nam donosis i hvala ti za tugu posle koje sunce sija jos jace... Amin

Napisao David Dragicevic

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 26 svi 2018, 22:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ako se zaviri na njihovu Facebook grupu i klikne na Members, lako se vidi da preko 90% članova je "Added by" od druge osobe, jako malo ih "Joined". (Piše uz ime novog člana grupe)
Velika većina ljudi u stvari pojma nema da je član te grupe. Nekako je i realno. Ako ih se u Banja Luci, epicentru cirkusa, svaki dan okupi jedva 100 osoba.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 26 svi 2018, 22:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Evo koliko je ta Facebook grupa lažnjak. Kao sva ta njihova PRAVDA.
(Jako se brzo provjeri sa Chrome extension za automatski infinite scrolling.)

U zadnja 2 dana novi članovi, uzorak od 4383 nova člana kronološki:

- Joined = 905
- Added by = 3478


80% novih članova su Added by od drugih ljudi i koji veze nemaju sa tom grupom. Skoro svi zbog prirode stvari na FB pojma i nemaju da su članovi te grupe.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 26 svi 2018, 23:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Treba tu grupu masovno prijavljivati Fejsbuku.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 27 svi 2018, 10:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
BBC je napisao/la:
Ako se zaviri na njihovu Facebook grupu i klikne na Members, lako se vidi da preko 90% članova je "Added by" od druge osobe, jako malo ih "Joined". (Piše uz ime novog člana grupe)
Velika većina ljudi u stvari pojma nema da je član te grupe. Nekako je i realno. Ako ih se u Banja Luci, epicentru cirkusa, svaki dan okupi jedva 100 osoba.

Zato se i zovu drustvene mreze. Kako nema pojma? Pa svako ko zaviri u Facebook wall vidjece da mu poruke iskacu iz svima vec poznate grupe tako da uprkos tome sto su dodani, mnogi odlucuju da ostanu u toj grupi jer je od opsteg znacaja iako je prvobitno osmisljena sa ciljem da se ukaze na nepravdu u vezi jednog slucaja da bi se nesto kasnije ispostavilo da ima jos takvih slucajeva tj. da je sistem tj. da su pojedinci u tom sistemu, a koji vuku konce, zakazali.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 27 svi 2018, 11:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
BBC je napisao/la:
Evo koliko je ta Facebook grupa lažnjak. Kao sva ta njihova PRAVDA.
(Jako se brzo provjeri sa Chrome extension za automatski infinite scrolling.)

U zadnja 2 dana novi članovi, uzorak od 4383 nova člana kronološki:

- Joined = 905
- Added by = 3478


80% novih članova su Added by od drugih ljudi i koji veze nemaju sa tom grupom. Skoro svi zbog prirode stvari na FB pojma i nemaju da su članovi te grupe.

Da nema Facebook walla bio bi u pravu da ne znaju da su uclanjeni. Posto mogu da vide, svako ko je htio da napusti, napustio je grupu, ko nije, ostao je. Vecina dodanih ostala je. Osim toga, Facebook grupe tako i funkcionisu tako da nista neobicno i cudno u dodavanju. Postoji i opcija izlaska iz grupe, kao i iz svake druge. To sto je mnogi ne koriste govori o tome da mnogi ljudi ne vjeruju rezimu koji ih jos od samog pocetka laze i obmanjuje.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 27 svi 2018, 11:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Kačamak je napisao/la:
Treba tu grupu masovno prijavljivati Fejsbuku.

Mislis da mnogi nisu dosad pokusali? Isto tako nisu ni uspjeli jer zna Facebook neke stvari. Nisu ni oni vesla sisali pa da ne mogu da razlikuju navodjeni masovni report sa neopravdanim zahtijevima od opravdanog. Da je opravdan, cak i jedan report bi skinuo tu grupu. Posto nema opravdanog razloga, nisu ni oni glupi.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 27 svi 2018, 11:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Kačamak je napisao/la:
Treba tu grupu masovno prijavljivati Fejsbuku.


Ne treba. 100 ljudi na trgu u Banja Luci im je i prevelika kazna.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 27 svi 2018, 12:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
A uveliko preko 300000 clanova na Facebook grupi "Pravda za Davida" jos veca. :D

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 27 svi 2018, 12:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Fejsbukom do vlasti u Srpskoj,Fejsbukom do graDZanske jedan čovek jedan glas BiH.Ide to.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 27 svi 2018, 12:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Naljutit će se Vasković, Borislav preuzeo liderstvo sekte.
Vasković je za interese aga i begova u Sarajevu raspoložen (traži posao, ubi besparica), Borislav maltene skoro četnik, veliki Srbin i veliki branitelj RS.

On zahtijeva, on prijeti. Sve sa 100 mitingaša na trgu. Kao da vlada RS ne zna da je slaba korist od Facebook udarnih brigada. Inače je tip razvaljen od realnosti i stvarnog života.
Balkan je krcat sa budaletinama.

Tužitelj u RS mora pod hitno ovoga poslati na suđenje za prijetnje ubojstvom. Jer ovo su sve pritisci na vlast da se suđenje otkaže ili odgodi.

Citat:
Borislav Radovanovic shared a link.
3 hrs

Zamislio bivši miljenik/plaćenik Madlin Olbrajt da preko bivše „Alternative“ Dordža Soroša i Trilaterale po TREĆI PUTA napada na ustavno-politički poredak Republike Srpske i Bosne i Hercegovine. I to samo kako bi izbjegao onih 45 godina robijanja koje sam mu javno obećao. Njegovi napadi panike razumljivi su svakom iole očuvanog intelekta, ali to je samo njegov lični problem.

To što „Erdogan Mali“ mašta da može produkovati nekakvo „Davidovo proljeće“ samo su pusti snovi jednog kokainskog ovisnika i budaletine sa kupljenom diplomom. I nadalje će stvari teći onako kako ih je Davor Dragičević u startu pozicionirao – MIRNO I DOSTOJANSTVENO!

Zato na dogovoreni sastanak Anketnog odbora dolazim da vidim IMA LI JEDNOG JEDINOG POLICAJCA REPUBLIKE SRPSKE koji smije SAMO PRIĆI Narodnoj skupštini po naređenju Dragana Lukača i zeta mu Nedeljka Lubure. Svaki koji se usudi izvršiti njihovo naređenje robijaće zajedno sa njima.

No, da svoje kolege ne stavljam između „ČEKIĆA“ i „NAKOVNJA“ (nakovanj je lopovska bratija koju čekićam bez milosti) NADLEŽNIM institucijama dajem vrlo precizan ULTIMATUM:

Prvo, od premijerke Željke Cvijanović ZAHTJEVAM da u ponedeljak, 28.05.2018. godine najkasnije do 12,00 časova SMIJENI ministra Dragana Lukača i direktora policije Darka Ćuluma (miševima poput Lubure, Ilića i sličnih baviću se kroz krivične postupke),

Drugo, od pravosudnih institucija Republike Srpske i Bosne i Hercegovine ZAHTJEVAM da ministru Draganu Lukaču i direktoru policije Darku Ćulumu najkasnije do srijede, 30.05.2018. godine, do 15 časova, budu određene mjere pritvora, a po osnovu teškog ugrožavanja ustavno-političkog uređenja zemlje (kad je Lukač u pitanju trećeg!)

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 27 svi 2018, 13:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Sve mi jasno ali kako se od 3 lidera sekte sastala baš 3 psihopata i manijaka. Jedan ima izgovor da je sjeban zbog smrti sina. Iako ja osobno taj izgovor ne priznam.

Citat:
Borislav Radovanovic
1 hr
AMAN LJUDI!

Molim sve članove „PRAVDE ZA DAVIDA“ da se fokusiraju na ono oko čega smo se okupili, a to je monstruozno ubistvo našeg Davida. Nemojte olako nasjedati na Lukačove manipulacije (i to loše režirane).

Nema potrebe da se biloko bavi pitanjima neke „moje pravde“ ili nepravde, jer ja ih na tom polju tučem po ušima onako kako samo ja to znam. Znači, vratimo se na esenciju priče – TRAŽENJE ISTINE I PRAVDE ZA DAVIDA!

Vidim da se bavite pravnim kvalifikacijama mog slučaja, tumačite odgovornost ili šta već. Taj je predmet ZAKAPIJAN za vijeke vijekova. Izlevatio sam sudije, pa čak i vijeće sudija, da donesu nezakonite odluke i to DISKRIMINATORSKOG KARAKTERA.

Onda sam lijepo predsjednici suda poslao obavještenje da VIŠE NE PRIZNAJEM PRIJEDORSKI SUD. Sud koji se ponaša diskriminatorski imam pravo „otkantati“ baš ovako kako sam to učinio. I sad se samo sprdam na račun tog suda jer svakim danom dok traje taj postupak protiv mene samo raste odšteta koju će mi MORATI ISPLATITI.

Znači, ja sam živ, zdrav i još kako ću masno naplatiti to što budaletine rade u policiji, tužilaštvu i sudu. Našeg Davida nema, on ne može sam sebe štititi, on neće nikada ništa naplatiti, neće nikada završiti fakultet, neće snimiti nijednu pjesmu, neće se nikada poigrati sa svojom djecom... Zato smo tu! Zato se borimo!

Evo objavljujem akt iz kog vidite da sam im „otkantao“ cio sud, da se sa njima samo sprdam, a dok predmet ne dođe do Suda BiH i gdje će optuženi biti Lukač, Ćulum i „bratija“, a ja svjedok i oštećeni. To je samo da vidite da se više ne trebate baviti mojim slučajem i da tu temu završimo.

Znači, ISTINA I PRAVDA ZA DAVIDA = IDEMO DO KRAJA!

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 27 svi 2018, 20:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Kačamak je napisao/la:
Fejsbukom do vlasti u Srpskoj,Fejsbukom do graDZanske jedan čovek jedan glas BiH.Ide to.

Ona je i sad (polu) gradjanska, a sto se tice neke eventualno nove vlasti, Dodikova vlast i mimo "Pravde za Davida" je bila "tanka". Sad je.samo jos i vrlo ocigledno da kada bi SNSD sada izasao na izbore, dobio bi (jos) manju podrsku negoli 2014. Jedva cekam oktobar.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 27 svi 2018, 22:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Upozorenje!

Uznemirujuci sadrzaj!

18+

Slike koje cete sada vidjeti na linku ispod ovog upozorenja sadrze uznemirujuci sadrzaj te stoga nisu preporucljive osobama sa slabijim psihickim i srcanim zdravljem!

Klikom na ovaj link ulazite na vlastitu odgovornost!

Autor ovog teksta kao ni urednistvo ovog foruma ne snosi nikakvu odgovornost za ono sto ce sada vidjeti ako kliknete na ovaj link.

http://slobodanvaskovic.blogspot.ba/2018/05/uznemirujuci-sadrzaj-fotografije-tijela.html?m=1

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 27 svi 2018, 22:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Borislavov ultimatum Dodiku, mada mislim da istom ne treba ultimatum s obzirom da ce ionako pasti na izborima koji slijede posto covjek je unazadio RS za vijek i vijekova. I dok u Srbiji nicu fabrike ko pecurke, Dodikov rezim je ogrezao u paranoju, pored kriminala sa kojeg skrecu paznju kroz paranoju.

http://borislavradovanovic.blogspot.ba/2018/05/umjesto-prizeljkivanog-davidovog.html?m=1

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 27 svi 2018, 23:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Danas je 63. dan od pocetka trazenja pravde za ubijenog Davida.

http://www.rtvbn.com/3908852/63-dan-borbe-zasto-ste-mi-ubili-sina

I Rijecani zahtijevaju pravdu za Davida. :thumbup

https://www.24sata.hr/news/rijecani-mirnim-prosvjedom-traze-pravdu-za-mladica-davida-575429

Facebook grupa "Pravda za Davida" ima oko 75000 vise clanova nego Dodik glasaca na izborima 2014. :)

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 28 svi 2018, 01:42 
Offline

Pridružen/a: 06 lis 2015, 23:34
Postovi: 216
'Borislavov ultimatum Dodiku' auuu =))

Osim trenutno (a i to donekle), Borislav i Slobodan ništa dobro neće donijeti ovoj priči. Kako samo Radovanović traži od ljudi da se ne bave njegovim boravkom na psihijatriji i razlozima za njegovu suspenziju, Lukač je baš ubo kad je to prokomentarisao pred odborom :D a i morao je neko to spomenuti, svi se prave ludi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 28 svi 2018, 14:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Borislav će izletiti iz "Odbora" ako ne začepi. Već su jako ljuti na njega.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5558 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 223  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 401 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO