HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 16:46.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2404 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 97  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 10 lip 2018, 16:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Martina da je bila prodana duša i stranačka podguzna muha Čoviću mogla je biti ministrica kulture. Medjutim, i na njenu žalost ne može ona to.
Zato joj uništavaju zdravlje. Taj vaš HDZ je kriminalna organizacija. Kao i SDA.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 10 lip 2018, 16:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32129
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Zato joj uništavaju zdravlje. Taj vaš HDZ je kriminalna organizacija. Kao i SDA.

To je kao da kažeš da duvanska industrija uništava zdravlje pušačima.
Sa rogatim se ne možeš bost', dakle, mudrost je sklanjati se od zla. Valjda je i ona toliko naučila.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 10 lip 2018, 16:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Mar-kan je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Zato joj uništavaju zdravlje. Taj vaš HDZ je kriminalna organizacija. Kao i SDA.

To je kao da kažeš da duvanska industrija uništava zdravlje pušačima.
Sa rogatim se ne možeš bost', dakle, mudrost je sklanjati se od zla. Valjda je i ona toliko naučila.



Neka je ostave na miru. Bolesna je. Njena jedina greška je u tome što se izofirala pod vlastitim imenom.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 10 lip 2018, 16:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Žena se liječi od tumora ova o HDZ trola. Samo musliman zna biti ovako otvoreno pokvaren.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 10 lip 2018, 16:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
I dalje ona. Taj tvoj suprug neki radikal. Ozbiljno si se promijenila u zadnje vrijeme.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 14 lis 2018, 13:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lip 2011, 14:09
Postovi: 2406
Lokacija: HR
Upravo na HRT1 Nedjeljom u 2, prosipa ublehe odma na startu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 14 lis 2018, 14:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6883
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
neretvanin je napisao/la:
Upravo na HRT1 Nedjeljom u 2, prosipa ublehe odma na startu.


dovoljeno je samo reći tko su bili govornici o njoj u uvodu emisije:

notorni Safet Oručević odmah na startu :rigam :rigam :rigam
Lana Prlić :rigam :rigam
Miljenko Stojić
Senad Hadžifejzović

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 14 lis 2018, 15:22 
Offline

Pridružen/a: 09 stu 2009, 06:39
Postovi: 746
Ništa ne valja, ništa nije dobro, sve treba mijenjati, ali kada se konkretno pita kako i na koji način, obično nema odgovora. To je uvijek slučaj kod likova poput Mlinarević, Zelenike i sličnih.

Tj. imaju odgovore na sve, ali su ti odgovori potpuno neprovedivi u državi poput BiH.

Ok, izaberimo Falatara. Što onda?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 14 lis 2018, 20:37 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6116
Martina Mlinarević: “Ne znam gade li se ljudima u BiH više Čović ili Komšić"

Je brate stvarno je tesko to znati, jedan dobije 83 posto , drugi dobije 0.2 posto glasova Hrvata, ali sve je to isto.
Medjutim Marrtina ne govori iz perspektive Hrvatice jer kao sto je rekla ona ni nije Hrvatica pa onda gledano iz ugla drugih naroda to vjerovatno i je tako, obojica su im antipaticna.

Ali draga Martina BiH ima svoju tradiciju, svoju povijest, svoje specificnisti, karakteristike i posebnosti iz kojih prozilaze njene i ljepote, ali i njeni zakoni i ustav.

Svi oni koji vole BiH, ako ju zaista vole i zele joj dobro, moraju uvazavati te BiH unikatne vrednote jer na njima pociva BIh odkad postoji, na njima pociva i ustav i bez toga temelja nema opstanka same drzave.

Mozda bi ti voljela da je u BiH vise Hercegovaca poput tebe, ali to naprosto nije fakticno stanje i to se mora uvazavati ukoliko se postuju ljudi koji zive u toj drzavi.

Tradiciju , specificnost, unikatnost, ljepotu... pa onda i ustav, a na kraju i sami opstanak BiH ozbiljno ljuljaju oni koji BH datost, odnosno raznolikost koja je postojaoa oduvijek, ne uvazavaju i brutalno narusavaju.

Taj atak na BiH danas najizravnije, potpuno otvoreno rade Bosnjaci na celu sa Komsicem, a to si u interesu, navodno ti voljene BiH, ne samo propustila reci, nego si jednog takvog otvorenog neprijatelja drzave izjednacila sa jednim Covicem koji se tebi tek osobno ne svidja, a taj isti se npr meni i 80 moga naroda svidja , ali ti ocigledno ne dozivljavas niti hajes sto jedan citav narod zeli jer se zelje jednog citavog naroda da bude ravnopravan tebi ne svidjaju i ne uklapaju u tvoje vizije, cime sebe stavljas ispred jednog temeljnog naroda, drzave koju navodno jako volis.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 14 lis 2018, 20:41 
Online

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13476
Lokacija: ZG
kiler je napisao/la:
neretvanin je napisao/la:
Upravo na HRT1 Nedjeljom u 2, prosipa ublehe odma na startu.


dovoljeno je samo reći tko su bili govornici o njoj u uvodu emisije:

notorni Safet Oručević odmah na startu :rigam :rigam :rigam
Lana Prlić :rigam :rigam
Miljenko Stojić
Senad Hadžifejzović


Odvratno

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 14 lis 2018, 20:49 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24635
Lokacija: Heartbreak Hotel
Pukla Martina u PM!


_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 14 lis 2018, 23:47 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
Bobovac je napisao/la:
Pukla Martina u PM!



strah me uopće pogledat od, kako je @karmelo rekao "transfera blama", daj stavi minutu i sekundu highlightsa samo da škicnem malo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 15 lis 2018, 17:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Stvarno se nisam nadao da će prijeći na tamnu stranu. Nisam sve do onog trena kada je počela svrljati po indexu. Tada sam skuzio baj baj za sva vremena. Žalosno koliko su ljudi slabi na lažna svjetla "urbanosti", kako ih privuku i dotuku. Preveslaju na svoje lafo multi kulti fore. I na to se upecaju baš oni koji su iz ruralnih sredina, oni koji misle da će neki uspjeh steći na svijetlima asfalta. Pogotovo oni koji ce pljuvati po svojima. A taj je isti asfalt zapravo blatom pokriven više no njihova "zabit".

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 15 lis 2018, 17:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Trebate je razumjeti. Muslimani joj osiguravaju egzistenciju i kupuju njene knjige. Može se nazvati i konflikt interesa.
Čak u naslove knjiga stavlja čiste turcizme.


_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 15 lis 2018, 19:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ipak nije, neke gluposti od "kolumni".

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 15 lis 2018, 19:50 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24635
Lokacija: Heartbreak Hotel
Tulkas je napisao/la:
Stvarno se nisam nadao da će prijeći na tamnu stranu. Nisam sve do onog trena kada je počela svrljati po indexu. Tada sam skuzio baj baj za sva vremena. Žalosno koliko su ljudi slabi na lažna svjetla "urbanosti", kako ih privuku i dotuku. Preveslaju na svoje lafo multi kulti fore. I na to se upecaju baš oni koji su iz ruralnih sredina, oni koji misle da će neki uspjeh steći na svijetlima asfalta. Pogotovo oni koji ce pljuvati po svojima. A taj je isti asfalt zapravo blatom pokriven više no njihova "zabit".


Ovo je najstrašniji prijelaz na tamnu stranu još otkako je nekoć davno Anakin Skywalker postao Darth Vader !

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 15 lis 2018, 20:45 
Offline

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32
Postovi: 11675
Lokacija: Varta drzava
Kako ja, fašist od početka do kraja. :D

Jedino, u njenu odbranu, možda je shvatila da si ti na prvom mjestu i da to i političari rade, fotelja je na prvom mjestu a narodu će reći šta god narod želi čuti da bi dobili još fotelje.

_________________
Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!!
Život je tvoje igralište
Pretpostavka je majka svih zajeba
Svi mi prdimo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 15 lis 2018, 20:53 
Offline

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32
Postovi: 11675
Lokacija: Varta drzava
zaba1111 je napisao/la:
Martina Mlinarević: “Ne znam gade li se ljudima u BiH više Čović ili Komšić"

Je brate stvarno je tesko to znati, jedan dobije 83 posto , drugi dobije 0.2 posto glasova Hrvata, ali sve je to isto.
Medjutim Marrtina ne govori iz perspektive Hrvatice jer kao sto je rekla ona ni nije Hrvatica pa onda gledano iz ugla drugih naroda to vjerovatno i je tako, obojica su im antipaticna.

Ali draga Martina BiH ima svoju tradiciju, svoju povijest, svoje specificnisti, karakteristike i posebnosti iz kojih prozilaze njene i ljepote, ali i njeni zakoni i ustav.

Svi oni koji vole BiH, ako ju zaista vole i zele joj dobro, moraju uvazavati te BiH unikatne vrednote jer na njima pociva BIh odkad postoji, na njima pociva i ustav i bez toga temelja nema opstanka same drzave.

Mozda bi ti voljela da je u BiH vise Hercegovaca poput tebe, ali to naprosto nije fakticno stanje i to se mora uvazavati ukoliko se postuju ljudi koji zive u toj drzavi.

Tradiciju , specificnost, unikatnost, ljepotu... pa onda i ustav, a na kraju i sami opstanak BiH ozbiljno ljuljaju oni koji BH datost, odnosno raznolikost koja je postojaoa oduvijek, ne uvazavaju i brutalno narusavaju.

Taj atak na BiH danas najizravnije, potpuno otvoreno rade Bosnjaci na celu sa Komsicem, a to si u interesu, navodno ti voljene BiH, ne samo propustila reci, nego si jednog takvog otvorenog neprijatelja drzave izjednacila sa jednim Covicem koji se tebi tek osobno ne svidja, a taj isti se npr meni i 80 moga naroda svidja , ali ti ocigledno ne dozivljavas niti hajes sto jedan citav narod zeli jer se zelje jednog citavog naroda da bude ravnopravan tebi ne svidjaju i ne uklapaju u tvoje vizije, cime sebe stavljas ispred jednog temeljnog naroda, drzave koju navodno jako volis.



Pa u pravu je tu. Ovdje se glasa ne ko koga voli, već za manje zlo. Čović je meni samo to, manje zlo. Mada i to je upitno, jer ja sumnjam da od Čovića ima iko koristi ko nije u njegovoj interesnoj sferi a mi bi komotno mogli pocrkati. Za Komšića isto tako, tip je debil, to i oni znaju vrlo dobro, što se vidi i po tome koliko se DF srozao u parlamentima, a dobio je glasove od Muslimana samo kao protumjera Čoviću i kao inat Hrvatima.

Kad kreneš raditi ovdje uđeš u te neke poslove i onda vidiš da su to sve samo interesne organizacije a ideologija je mamac za mase.

_________________
Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!!
Život je tvoje igralište
Pretpostavka je majka svih zajeba
Svi mi prdimo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 15 lis 2018, 21:04 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6116
Znaci Covic je zlo jer te nije ubacio negdje u ladovinu. A Komsic je zlo jer je seljacina i fasist.
Sad se postavlja pitanje ko bi tebi bio manje zlo da te seljacina i fasist komsic ubacio negdje ili recimo da si bio kvalificiran pa da si u vladavini obojice upao na dobro mjesto, bili tada ijedan bio zlo ili bi se tada mjerili koji je manje dobro.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 15 lis 2018, 21:17 
Offline

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32
Postovi: 11675
Lokacija: Varta drzava
zaba1111 je napisao/la:
Znaci Covic je zlo jer te nije ubacio negdje u ladovinu. A Komsic je zlo jer je seljacina i fasist.
Sad se postavlja pitanje ko bi tebi bio manje zlo da te seljacina i fasist komsic ubacio negdje ili recimo da si bio kvalificiran pa da si u vladavini obojice upao na dobro mjesto, bili tada ijedan bio zlo ili bi se tada mjerili koji je manje dobro.


Ja sumnjam da bi ti uopće znao ponoviti ovo što si napisao... Ali da, u pravu sam, evo vidiš, dirneš vođu Čovića njegovom potrčku odmah je čak i Komšić tu u pozitivnom kontekstu, a ti si izdajica, nisi se uvalio pa ti krivo itd. Fino. :) Što se pak uvaljivanja tiče, ja sam odavno uvaljen, :D ne treba meni ni Čović ni Komšić. :001_tongue

Čović je zlo jer je beskičmenjak kojem je jedino bitno do fotelje i uvaljivanja svojih poslušnika.

_________________
Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!!
Život je tvoje igralište
Pretpostavka je majka svih zajeba
Svi mi prdimo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 15 lis 2018, 21:48 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6116
Mora da je tako ako je pisalo na Kliksu i reklo na ftvu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 16 lis 2018, 10:28 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
Meni je najgore zazvucala jedna izjava koju je onako jedva opazeno bacila u eter pa bi gledatelji trebali kao sami izvuc poucak iz nje.

Citat:
Mama mi je prije emisije rekla da se dobro pazim jer se vraćam u Hercegovinu i nastavljam se liječiti u Mostaru.


Prakticki je neizravno porucila da su lijecnici u hercegovini sposobni naskoditi bolesniku jer im se ne svidja sta prica.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 16 lis 2018, 11:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6883
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
useless je napisao/la:
Meni je najgore zazvucala jedna izjava koju je onako jedva opazeno bacila u eter pa bi gledatelji trebali kao sami izvuc poucak iz nje.

Citat:
Mama mi je prije emisije rekla da se dobro pazim jer se vraćam u Hercegovinu i nastavljam se liječiti u Mostaru.


Prakticki je neizravno porucila da su lijecnici u hercegovini sposobni naskoditi bolesniku jer im se ne svidja sta prica.


mislim da tu nije mislila na liječnike na SKB Mostar nego na Hrvate koji dobro znaju tko je i što je Safet Oručević,a čija je nagrada prva spomenuta u uvodnog prilogu i na koju je ona jako ponosna...
nagrada se zove nekakav Mimar,tako nešto...

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 16 lis 2018, 12:12 
Offline

Pridružen/a: 09 stu 2009, 06:39
Postovi: 746
Meni je zanimljivo kako ju je Safet Oručević pohvalio u stilu "svaki narod u BiH prvo treba počistiti pred svojim pragom, a ona to radi". Koliko sam shvatio, ona se uopće ne izjašnjava Hrvaticom nego (Bosankom i) Hercegovkom tako da ne znam koliko je ta tvrdnja primjenjiva.

Ako pak misli na čišćenje lokal-patriotskog praga, to opet ne objašnjava činjenicu zašto je tako oštra prema hrvatskim predstavnicima, a bošnjačko-građanske štedi. Npr. priznaje da je ovakav izborni zakon apsurdan i da Komšić nije legitiman predstavnik Hrvata, a u isto vrijeme hvali one (Naša stranka) koji nikad ne bi pristali da se taj zakon promijeni. Štoviše, proziva HDZ da ništa nije učinio da se zakon izmijeni... :001_rolleyes


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 16 lis 2018, 13:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Prije 6 ili 7 godina nije tako govorila.
Šta se desilo Boga pitaj

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2404 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 97  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 38 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO