HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 16:13.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 8511 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210 ... 341  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 22 kol 2018, 17:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Agathonikos je napisao/la:
Sendvičaru je lakše turiti metar u guzicu nego centimetar u glavu. Vidio od Mektebića i Vaskovića da se od antidodikovštine može odlično živiti pa se primio ko som na durdubak u pokušaju da i njemu upali, samo što ovi primaju masnu lastru za to a njemu je sendvič plafon. A možda ni njega ne dobija pa otud i ovoliki trud da bar kroz njega ostvari makar najminimalniju materijanu korist, jer konta ako Muslimani Mektebić na antidodikovštini može zgrtati lovu i privilegije i imati za ličnog trenera i tjelohranitelja Muslimani Hrvata Zejda Dukmenića iz Crnih labudova, može i on zgrtati sendviče a vremenom i jogurte.

Samo ti spamuj forum. Niko ti ne brani i niko od moderatora ti ne lupa upozorenja zbog toga. Zalosno je da nema ni jednog minusa za duo spamato: Agathonikos, BBC, LakePlacid, a ljudi sayrase forum od spama. Jos ih modovi brisali, a oni jos ludji. To samo trajni ban rijesava. Iene onemoguce da pisem nesto kreativno. Imam hiljadu ideja na hiljadu razlicitih tema i to mozda cak i bukvalno, ali vec mjesecima ne mogu nista takvo ne mogu da napisem posto doticna trojica vec mjesecim troluju forum highlightovanjem informacija kaka tipa i time odvlace paznju drugim forumasima da pisu. Svi su odustali zbog ovakvih koji mjesecima terorisu forum i napadaju i zasipaju druge forumase kisom spama. Moderacijo i administracijo reagujte na ovaj trio jahaca forumske apokalipse (Agathonikos, BBC i LakePlacid). Hvala! I nemojte samo meni lupati upozorenja. Ja vam jos najmanje zadajem problema jer ne pisam i ne serem po mrtvom klincu i ne otkrivam privatne podatke (jednom sam objavio nesto i to na par minuta nakon kojih sam editovao i prije nego s sam mogao zgrajsati 30 dana pred trajni) i ne koristim licni napad kao argumenta protiv nekog, dakle samo u odbrani tako da bih vas zamolio da ovu trojicu tipova koji svojim tekstovima razvlace forum, da ne rade to jer mogu to i ja. I jos vise. Bolje bi bilo da tu ludu energiju prebace u nesto korisno, svanulo bi im.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 22 kol 2018, 17:44 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6791
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
LakePlacid je napisao/la:
Dobro sad ode ga ti u neke donje ladice, nekako šablonski, ja znam da su muslimanske kuće za bajram sirom otvorene, nema pozvanih i nepozvanih gostiju, kako ces spavati kada gosti od ranog jutra dolaze i odlaze, na sta bi to licilo? dobro je dosao svako onaj ko dodje, druga je prica sada kakav je gost i kakve namjere ima ali necemo o tome, bitno je da gost udje i sjedne, uloga domaćice Fate je da iznese baklavu, hurmasicu, kafu, sok, a uloga Muje da sjedi, procaska koju, ako je bas pravi domaćin iznijet ce iz vitrine i domaću ljutu, tako je u mojoj zgradi i komšiluku oduvjek bilo i bit će, a ti ako imas neke nove obicaje i vidike to je vjerovatno pod uticajem ovih novih muslimana poslije 1992., turaka, arapa i sl., Srbi i Hrvati islamske vjere su oduvijek bili posebni i znatno su se razlikovali od ovih divljaka sa istoka, na zalost rat je ucinio svoje, pa je i sve vise domacih muslimana koji postaju kao oni, bili ste i bit ce te "Evropski muslimani" ne dozvolite da vas oni kao onaj hafiz Pakistanac izbjeglica mijenjaju ...

Ali necemo vise o tome, nije umjesno nazivu teme ...

Sandalj hoće da kaže kako su generacije muslimana početkom devedesetih bile naivne i vjerovale svojim komšijama Srbima a možda i Hrvatima da im od njih ne prijeti opasnost a da su sadašnje generacije pripremljene za "iznenađenja" jer su pametniji za to iskustvo svojih roditelja .Muslimani inače sa nekog razloga stalno ističu kako su iznenađeni hagresijom prvo komšija Srba a onda i dvostrukom hagresijom jer eto niti su ičim izazvali hagresiju niti su je očekivali a niti su se za istu pripremali.Međutum proslave godisnjice osnivanja takozvane patriotske lige najbolje demaskiraju tu takiju.Muslimani su ratne sukobe naravno očekivali,planirali i za iste se pripremali.Koliko su se dobro pripremili to je drugi par cipela i nije nešto o čemu oni koji nisu muslimani trebalo da diskutuju.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 22 kol 2018, 18:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Razumio sam ja njega, a vjerovatno i on mene ako nije tek prosjećni Mujo ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 22 kol 2018, 19:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
LakePlacid je napisao/la:
Agathonikos je napisao/la:
Drugim riječima, dosad je identifikovan samo jedan od tih "oporbenih junoša" a lako ga je prepoznati jer u toj svojoj opsjednutosti, samo što nije počeo citirati i bivšeg reisa Cerića jer sve što on napiše o Dodiku, potpisao bi i bivši reis.


Pa to je najbolji moguci prikaz sta rade i sta bi radili kada bi dosli na vlast, zadnje 4.g vidimo sta Sorošev i USAID placenici rade u Sarajevu, pod njihovim vodtsvom Srpska bi u roku od godinu dana otisla u propast ...

Samo uporediti period vladavine starog SDS-a i zadnjih 12.g SNSD-a, pametnom dosta, a vjeruj mi da su svi oni identifikovani i da se prate, ovaj malac je tek obicna dilajla koja nema nikakvog uticaja, dosta njih ima u institucijama Srpske, javnim sluzbama i dr. organizacijama i oni su itekako opasni jer iznutra pokusavaju podrivati Srpsku, po meni identican primjer problema u Turskoj sa Gulenovcima, vjerujem da cemo i mi jednog dana biti u tom problemu ako se na vrijeme sa njima ne obracunamo, i na vrijeme im ne stanemo u kraj

Dodik je penicilin za sve njih i samo po tom pitanju treba mu odati priznanje, dovesti tkzv. opoziciju i islamiste da na istom fonu reže, je zaista vrhunski oradjeno, jos se izmedju sebe utrkuju ko ce vise lajati, u toj konstalaciji najbolja moguca reklama za Dodika, SNSD i Srpsku i po tome meni je bog otac ...


:palacgore1
Otkriti koga finansiraju stranci/Sorosevci/USAID i proglasiti ih teroristima.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 22 kol 2018, 19:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
U principu, ni Mikici baš 100% nijesam sklon nitu mu 100% vjerujem, ali u poređenju sa uzurpatorima imena nekadašnje stranke SDS predvođenim Mektebićem i onim hercegovačkim govedom, Mikica mu dođe kao arhetip nekog koga moraš podržati u srazu s tim ništarijama.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 22 kol 2018, 20:16 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6791
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Agathonikos je napisao/la:
U principu, ni Mikici baš 100% nijesam sklon ali u poređenju sa uzurpatorima imena nekadašnje stranke SDS predvođenim Mektebićem i onim hercegovačkim govedom, Mikica mu dođe kao arhetip nekog koga moraš podržati u srazu s tim ništarijama.

Moram da priznam da sam na početku vjerovao da je njihov ulazak u vlast na nivou bejha dio nekog dogovora te stranke sa Dodikom i sa Beogradom u nekom nacionalnom interesu.Da pokušaju da oslabe pritisak Amerike na Srpsku međutim to uopšte nije tako.Oni su na svoju ruku formirali koaliciju sa strankom Alije Izetbegovića i to programsku koaliciju.Oni kao manjina,kao opozicija u Republici Srpskoj dali su sebi za pravo da uzurpiraju mjesta u zajedničkim institucijama koje pripadaju Republici Srpskoj.Time su,čega su oni naravno dobro svjesni, poslali poruku da je BiH "država građana" a ne državna zajednica sastavljena od FBiH i RS.
Ako neko jeste izdajnik onda su to oni a kao vrijeđaju se kad im se kaže da su izdajnici.Toliko im je ta želja za vlašću i parama pomutila razum da više i ne vide šta rade.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 22 kol 2018, 20:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Ako je nekom logikom taj dogovor i postojao, on to više nije, ne postoji više. Mektić je taj koji otvara oči i prosto mi je teško zamisliti Srbina sa bar trunkom nečeg nacionalnog u sebi a posebno onog koji i dalje glas za tzv. sds misleći da se radi o nekadašnjem SDS a koji mu barem jednom nije kresnuo mater Muslimani.
Kad pominjem mater, to je stilska figura uobičajena kod nas jer nijedna mater ne može znati u kakvu ljigu i smrdova će izrasti dijete koje je rodila.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 22 kol 2018, 20:59 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6791
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Agathonikos je napisao/la:
Ako je nekom logikom taj dogovor i postojao, on to više nije, ne postoji više. Mektić je taj koji otvara oči i prosto mi je teško zamisliti Srbina sa bar trunkom nečeg nacionalnog u sebi a posebno onog koji i dalje glas za tzv. sds misleći da se radi o nekadašnjem SDS a koji mu barem jednom nije kresnuo mater Muslimani.
Kad pominjem mater, to je stilska figura uobičajena kod nas jer nijedna mater ne može znati u kakvu ljigu i smrdova će izrasti dijete koje je rodila.

Ne prepoznaju svi Muslimani u ponašanju Mehtića a nije samo Mehtić nego je cijeli stranački vrh takav ili im Muslimani i ne smeta jer vjeruju da je sve to u funkciji rušenja Dodika i "Dodikovog režima"To su oni koji ne mogu racionalno da objasne taj svoj stav.Jednostavno Dodika mrze više nego bilo šta drugo pa je i Muslimani takvima prihvatljivo. BN je tu da učvršćuje takva osjećanja .Ako pratiš taj medij primijetićeš da se oni mnogo više služe retorikom građanskog rata nego političke- parlementarne borbe.Sve u uvjerenju da će zaoštravanjem uspjeti da namaknu većinu ali kur moj.Onaj koji ih je tako savjetovao,ne poznaje najbolje ni mentalitet ni raspoloženje stanovništva Srpske.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 22 kol 2018, 21:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Da ne ispadne da tračam čovjeka s kojim sam veoma dobar i koji živi u mojoj neposrednoj blizini i viđamo se svaki dan, samo par riječi o profilu kojem pripada jer je teški antidodikovac i kao primjer zanimljiv za analizu te pojave.
Za minijaturni komadić zemljišta metar sa metar koji mu je uzet radi postavljanja elektrifikacionog postrojenca veličine 10 kutija za cipele naslaganih jedna na drugu nije mu isplaćen iznos koji mu ne bi isplatila ni najbogatija država na svijetu već mu je isplaćen iznos kakav dobijaju i ostali za toliki komadić zemljišta, kreće i njegova fanatična antidodikovština i njegovo frenetično praćenje BN TV. Mislim da je dovoljno za shvatiti u kakvim glibovima se nalaze i on i slični njemu koji bi sutra umjesto Dodika, na čelu Srpske želili vidjeti čak i Muslimani Mehtića, valjda misleći da bi im on za tu lopatu zemlje platio milion maraka. A čovjek je Srbin s dna kace.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 22 kol 2018, 23:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Zapadnjaci su odlucili napraviti ovo sto su napravili, a to je tek blijedi pokusaj nalezenja "alternative" jednom super jakom političkom pokretu i lideru istom, toliko su novca uložili i dali zadnjih godina a rezultata bukvalno nikakvog, čak sta vise ta opozicija iz izbora u izbore biljezi jos teze poraze i gubitke glasača
Vjerovatno su mislili da ce od njih napraviti respektabilnog protivnika SNSD-u i Dodiku, kojim ce moci mijenjati vlast u Srpskoj kako oni zele, samim tim nametati svoje ideje, interese i ciljeve, naravno od toga nista, vecina Srba nisu budale ...

I ovo sto sada imamo priliku gledati su tek blijedi i mizerni pokusaji da se nesto napravi, imaju dva blogera, jednu TV. kuću i slućaj "Dragicevic", da nema ovog zadnjeg bukvalno se nebi imali za sta uhvatiti kao pokusaj ataka na sadasnju vlast, toliko su ulozili a spali su na tako niske grane, Srpska je postala bastion od kojeg se svi njihovi pokusaji bukvalno odbijaju, a na sve raguje ambasada jedne velike i moćne Amerike, koja se na svakodnevna desavanja u Srpskoj javlja, da nesto kaze i prokomentira, sto bi rekao jedan profa, Dodik i Srpska su toliko jaki da ambasada SAD. ima potrebu da se sa njim svakodnevno prepucava

Ne treba takodjer zaboraviti da su isto ovo prije par godina pokusali napraviti i Hrvatima u vidu jednog Martina Raguža, koji je takodjer finansiran od istih centara moći i istog novca, Raguž je jedan period bio top tema u Sarajevu, od tapšanja po ramenu, gostovanja po Sarajevskim tv. kućama, do sastančenja po ambasadama i skupljanju Bosnjackih glasova, sve u cilju njihove ideje o gradjanskoj drzavi, na izborima takodjer fijasko kao i kod Srpskih izdajnika i plačenika, danas ga skoro nigdje, nevidljiv, neprimjetan ...

Kod Bosnjaka to je vec drugacije, SDA nije toliko jaka, da svake izbore mogu dobivati glat bez ikakvih problema, imaju jedan SDP a zadnjih godina i SBB, i kod njih naravno nema potrebe za potezanjem i iznalazenjem adekvatnog protivnika, naravno ne treba smaknuti sa uma da je vecina tih stranaka na istom fonu sa navedenim igracima iz vana, ipak dijele iste ideje i ciljeve, samim tim oni im nisu niti ce ikada biti predmet rabote

Dodik i Ćović im zadaju najvecu glavobolju, doduše Dodik mnogo mnogo više, iskreno jedva cekam reakcije nakon izbora, jer su rezulati sto se tice Srpskog i Hrvatskog glasackog tijela vec odavno poznati ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 22 kol 2018, 23:24 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6791
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Slušam večeras na jednoj muslimanskoj tv saopštenje američke ambasade protiv Dodika .Ako je vjerno prenijeto,zvuči kao i svako drugo stranačko saopštenje.Kao da ga je pisao Mehtić..Kažem ako jeste jer nejasno šta su dodali ovi sa te muslimanske tv /FTV/a šta stoji u originalu. Uglavnom spominju neke Dodikove nekretnine i teorije zavjere missim ludilp mozga.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 22 kol 2018, 23:29 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6791
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
"Lažne optužbe Milorada Dodika na račun projekta koji za cilj ima borbu protiv korupcije u javnom sektoru trebale bi da potaknu pitanja o njegovoj predanosti transparentnoj i efikasnoj vladavini, kao i o njegovim ličnim motivima, imajući u vidu nedavne izvještaje o nekretninama i drugoj imovini u njegovom posjedu", stoji u saopćenju."
A ti izvještaji su izvještaji BN televizije.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 22 kol 2018, 23:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Agathonikos je napisao/la:
Ako je nekom logikom taj dogovor i postojao, on to više nije, ne postoji više. Mektić je taj koji otvara oči i prosto mi je teško zamisliti Srbina sa bar trunkom nečeg nacionalnog u sebi a posebno onog koji i dalje glas za tzv. sds misleći da se radi o nekadašnjem SDS a koji mu barem jednom nije kresnuo mater Muslimani.
Kad pominjem mater, to je stilska figura uobičajena kod nas jer nijedna mater ne može znati u kakvu ljigu i smrdova će izrasti dijete koje je rodila.

Mektic je borac VRS tako da uziva veliku podrsku naroda u RS, kao i SzP. Da nije tako, Dodik bi imao priliku da nas Srbe sramoti i na nivou BiH. Srecom to se 2014 nije desilo, a ja se najiskrenije nadam da nece ni u oktobru ove godine se dogoditi (mislim na pobjedu Dodika) jer to bi bilo ravno nacionalnoj i internacionalnoj sramoti da pobjedi covjek koji je pod sankcijama SAD-a. To nebi bila samo lokalna, entitetska, drzavna, regionalna vec i medjunarodna sramota da nas vodi Laktasenko.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 22 kol 2018, 23:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Srpsčanin je napisao/la:
Agathonikos je napisao/la:
Ako je nekom logikom taj dogovor i postojao, on to više nije, ne postoji više. Mektić je taj koji otvara oči i prosto mi je teško zamisliti Srbina sa bar trunkom nečeg nacionalnog u sebi a posebno onog koji i dalje glas za tzv. sds misleći da se radi o nekadašnjem SDS a koji mu barem jednom nije kresnuo mater Muslimani.
Kad pominjem mater, to je stilska figura uobičajena kod nas jer nijedna mater ne može znati u kakvu ljigu i smrdova će izrasti dijete koje je rodila.

Ne prepoznaju svi Muslimani u ponašanju Mehtića a nije samo Mehtić nego je cijeli stranački vrh takav ili im Muslimani i ne smeta jer vjeruju da je sve to u funkciji rušenja Dodika i "Dodikovog režima"To su oni koji ne mogu racionalno da objasne taj svoj stav.Jednostavno Dodika mrze više nego bilo šta drugo pa je i Muslimani takvima prihvatljivo. BN je tu da učvršćuje takva osjećanja .Ako pratiš taj medij primijetićeš da se oni mnogo više služe retorikom građanskog rata nego političke- parlementarne borbe.Sve u uvjerenju da će zaoštravanjem uspjeti da namaknu većinu ali kur moj.Onaj koji ih je tako savjetovao,ne poznaje najbolje ni mentalitet ni raspoloženje stanovništva Srpske.

Ono kada sljedbenici SNSD-a i Dodika pricaju o Muslimani i izdaji. Svi znamo da je Dodik 1998 dosao na vlast na tenkovima SFOR-a i zajedno sa bosnjackim strankama formirao vlast na nivou Republike Srpske, a sto i vise nego dovoljno govori i o prirodi stranke SNSD kojoj ni bosnjacke stranke nisu mrske kada se vrsi puc u RS. To nikada nije SDS radio na nivou RS, dok Dodik i njegov SNSD jeste. Sasvim je iz svega ovoga jasno da je SNSD samo stranka trenutka u istoriji tj. stranka koja ce biti jaka i slozna sve dok su na vlasti, dok kad imalo budu opali, to bi mogso ujedno da bude i kraj SNSD-a, dok SDS je stranka ideje o osnivanju, stvaranju i zsdnjih godina u unapredjenju RS i BiH, a sta je dokazao i pokazao ministar trgovine BiH Mirko Sarovic koji je zasluzan za izvoz domacih poljoprivrednih proizvoda na svjetsko trziste.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 22 kol 2018, 23:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Agathonikos je napisao/la:
Da ne ispadne da tračam čovjeka s kojim sam veoma dobar i koji živi u mojoj neposrednoj blizini i viđamo se svaki dan, samo par riječi o profilu kojem pripada jer je teški antidodikovac i kao primjer zanimljiv za analizu te pojave.
Za minijaturni komadić zemljišta metar sa metar koji mu je uzet radi postavljanja elektrifikacionog postrojenca veličine 10 kutija za cipele naslaganih jedna na drugu nije mu isplaćen iznos koji mu ne bi isplatila ni najbogatija država na svijetu već mu je isplaćen iznos kakav dobijaju i ostali za toliki komadić zemljišta, kreće i njegova fanatična antidodikovština i njegovo frenetično praćenje BN TV. Mislim da je dovoljno za shvatiti u kakvim glibovima se nalaze i on i slični njemu koji bi sutra umjesto Dodika, na čelu Srpske želili vidjeti čak i Muslimani Mehtića, valjda misleći da bi im on za tu lopatu zemlje platio milion maraka. A čovjek je Srbin s dna kace.

Nesto se ne sjecam da je Mektic dobio cini mi se 40000 KM, za pretrpljenu dusevnu bol za vrijeme rata, dok mnogi borci nisu dobili nista. To je slika i prilika velikog patriote Dragsna Lukaca koji je skupo naplatio od RS ucesce u rstu, dok nemali je broj boraca koji ima invalidninu od 100 KM mjesecno, ako i toliko. To sve dovoljno govori da zivino u veoma poremecenom drustvu u kome i na ovom primjeru se vidi da je vidljiva zloupotreba vlasti s obzirom ns to da ne vjerujem da je iko drugi uspio da dobije toliko za i to za pretrpljenu bol u ratu. Pa propala bi Republika Srpska zbog toga kada bi svi borci dobili tolike pare. Iz ovog je vidljiva zloupotreba te stoga nadam se da ce Lukac odgovarati pred licem pravde za ovo, kao i za drugi kriminal koji je isti pocinio, bas kao i sam Dodik koji je srpskom narodu nanio mnogo zla u posljednjih nekoliko godina da trebace nam mozda cak i decenije da se oslobodimo duznickog ropstva koje nam Dodik ostavlja u amanet kao podsjestnicu na njegovu nazadnu i nakaradnu vlast. Hvala ti Milorade sto si nam unistio RS. Bosnjaci morw da su presrecni zbog toga jer cijelo ovo vrijeme ti zapravo radis za njih cim si od RS napravio ponovo nazadni dio BiH.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 22 kol 2018, 23:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
LakePlacid je napisao/la:
Zapadnjaci su odlucili napraviti ovo sto su napravili, a to je tek blijedi pokusaj nalezenja "alternative" jednom super jakom političkom pokretu i lideru istom, toliko su novca uložili i dali zadnjih godina a rezultata bukvalno nikakvog, čak sta vise ta opozicija iz izbora u izbore biljezi jos teze poraze i gubitke glasača
Vjerovatno su mislili da ce od njih napraviti respektabilnog protivnika SNSD-u i Dodiku, kojim ce moci mijenjati vlast u Srpskoj kako oni zele, samim tim nametati svoje ideje, interese i ciljeve, naravno od toga nista, vecina Srba nisu budale ...

I ovo sto sada imamo priliku gledati su tek blijedi i mizerni pokusaji da se nesto napravi, imaju dva blogera, jednu TV. kuću i slućaj "Dragicevic", da nema ovog zadnjeg bukvalno se nebi imali za sta uhvatiti kao pokusaj ataka na sadasnju vlast, toliko su ulozili a spali su na tako niske grane, Srpska je postala bastion od kojeg se svi njihovi pokusaji bukvalno odbijaju, a na sve raguje ambasada jedne velike i moćne Amerike, koja se na svakodnevna desavanja u Srpskoj javlja, da nesto kaze i prokomentira, sto bi rekao jedan profa, Dodik i Srpska su toliko jaki da ambasada SAD. ima potrebu da se sa njim svakodnevno prepucava

Ne treba takodjer zaboraviti da su isto ovo prije par godina pokusali napraviti i Hrvatima u vidu jednog Martina Raguža, koji je takodjer finansiran od istih centara moći i istog novca, Raguž je jedan period bio top tema u Sarajevu, od tapšanja po ramenu, gostovanja po Sarajevskim tv. kućama, do sastančenja po ambasadama i skupljanju Bosnjackih glasova, sve u cilju njihove ideje o gradjanskoj drzavi, na izborima takodjer fijasko kao i kod Srpskih izdajnika i plačenika, danas ga skoro nigdje, nevidljiv, neprimjetan ...

Kod Bosnjaka to je vec drugacije, SDA nije toliko jaka, da svake izbore mogu dobivati glat bez ikakvih problema, imaju jedan SDP a zadnjih godina i SBB, i kod njih naravno nema potrebe za potezanjem i iznalazenjem adekvatnog protivnika, naravno ne treba smaknuti sa uma da je vecina tih stranaka na istom fonu sa navedenim igracima iz vana, ipak dijele iste ideje i ciljeve, samim tim oni im nisu niti ce ikada biti predmet rabote

Dodik i Ćović im zadaju najvecu glavobolju, doduše Dodik mnogo mnogo više, iskreno jedva cekam reakcije nakon izbora, jer su rezulati sto se tice Srpskog i Hrvatskog glasackog tijela vec odavno poznati ...

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 22 kol 2018, 23:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Agathonikos je napisao/la:
U principu, ni Mikici baš 100% nijesam sklon nitu mu 100% vjerujem, ali u poređenju sa uzurpatorima imena nekadašnje stranke SDS predvođenim Mektebićem i onim hercegovačkim govedom, Mikica mu dođe kao arhetip nekog koga moraš podržati u srazu s tim ništarijama.

Ko prizna, pola mu se prasta. U tvom slucsju 2-3 posto. :D

Ti podrzi i dalje Dodika, cak i podrzavam te u tome. Ja sigurno necu glasati za Dodika jer smatram da je unistio Republiku Srpsku sa kreditima koje tek treba vracati i cija su sredstva otisla na puteve cak nekoliko puta skuplje od onih u regionu, kao na mnogo sto sta principu pola pije, a pola sarcu daje. Mora da Dodik zlatnim prahom posipa puteve cim isti kostaju kao Svetog Petra kajgana.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 22 kol 2018, 23:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Srpsčanin je napisao/la:
Agathonikos je napisao/la:
U principu, ni Mikici baš 100% nijesam sklon ali u poređenju sa uzurpatorima imena nekadašnje stranke SDS predvođenim Mektebićem i onim hercegovačkim govedom, Mikica mu dođe kao arhetip nekog koga moraš podržati u srazu s tim ništarijama.

Moram da priznam da sam na početku vjerovao da je njihov ulazak u vlast na nivou bejha dio nekog dogovora te stranke sa Dodikom i sa Beogradom u nekom nacionalnom interesu.Da pokušaju da oslabe pritisak Amerike na Srpsku međutim to uopšte nije tako.Oni su na svoju ruku formirali koaliciju sa strankom Alije Izetbegovića i to programsku koaliciju.Oni kao manjina,kao opozicija u Republici Srpskoj dali su sebi za pravo da uzurpiraju mjesta u zajedničkim institucijama koje pripadaju Republici Srpskoj.Time su,čega su oni naravno dobro svjesni, poslali poruku da je BiH "država građana" a ne državna zajednica sastavljena od FBiH i RS.
Ako neko jeste izdajnik onda su to oni a kao vrijeđaju se kad im se kaže da su izdajnici.Toliko im je ta želja za vlašću i parama pomutila razum da više i ne vide šta rade.

Ako je SNSD-u toliko stalo do Repiblike Srpske, zasto je onda 1998 izvrsio puc u istoj u saradnji sa Zapadom i muslimanima i prenio mnoge nadleznosti sa nivoa RS na nivo BiH i zasto je Nikola Spiric, kad je SNSD bio na nivou zajednickih institucija, glumio bossnskohercegovackog patriotu?

Vama je stalo do RS samo zbog toga sto ste na tom nivou pobjedili i pljujete nivo zajednickih institucija zato ste na drzavnom nivou izgubili pa vam je taj nivo trn u oku jer pokaxuje da koliko je Dodikov rezim jak, toliko je i slab.

I vi dobro znate da na drzavnom nivou, za razliku od entitetskog, nemoguce je izbjeci Bosnjake u koaliciji no 1998 ni na nivou RS Dodik nije uspijevao da napravi koaliciju bez bosnjackih partija sto govori mozda i previse o Dodikovoj politici teskog licemjerja.

Kad smo vec kod izdsje i izdajnika, u pasusu iznad ovog ujedno sam objasnio i tu pojavu, a koja je krenula 1998 kada je smijenjen Nikola Poplasen. Dodik najbolje zna sta znaci biti izdajnik.

Dodiku zinulo dupe i na SMBiH, ali nema, narod je 2014 rekao svoje, a nadam se da ce i 2018 narod na nivou BiH podrzati opet Ivanica jer on, za razliku od Dodika, ne dijeli RS.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 22 kol 2018, 23:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
novovrijeme je napisao/la:
LakePlacid je napisao/la:

Pa to je najbolji moguci prikaz sta rade i sta bi radili kada bi dosli na vlast, zadnje 4.g vidimo sta Sorošev i USAID placenici rade u Sarajevu, pod njihovim vodtsvom Srpska bi u roku od godinu dana otisla u propast ...

Samo uporediti period vladavine starog SDS-a i zadnjih 12.g SNSD-a, pametnom dosta, a vjeruj mi da su svi oni identifikovani i da se prate, ovaj malac je tek obicna dilajla koja nema nikakvog uticaja, dosta njih ima u institucijama Srpske, javnim sluzbama i dr. organizacijama i oni su itekako opasni jer iznutra pokusavaju podrivati Srpsku, po meni identican primjer problema u Turskoj sa Gulenovcima, vjerujem da cemo i mi jednog dana biti u tom problemu ako se na vrijeme sa njima ne obracunamo, i na vrijeme im ne stanemo u kraj

Dodik je penicilin za sve njih i samo po tom pitanju treba mu odati priznanje, dovesti tkzv. opoziciju i islamiste da na istom fonu reže, je zaista vrhunski oradjeno, jos se izmedju sebe utrkuju ko ce vise lajati, u toj konstalaciji najbolja moguca reklama za Dodika, SNSD i Srpsku i po tome meni je bog otac ...


:palacgore1
Otkriti koga finansiraju stranci/Sorosevci/USAID i proglasiti ih teroristima.

Dodika!

Soros

https://www.bljesak.info/vijesti/politika/mektic-imam-dokaze-o-suradnji-dodika-i-sorosevih-organizacija/216130

USAID

http://www.6yka.com/novost/143343/noz-u-leda-ovo-su-dodikovi-ljudi-koji-dobijaju-pare-od-usaid-a-da-li-i-oni-ruse-rs

slika

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 22 kol 2018, 23:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Rastura ih Dodik na proste faktore ... :smajl034

Ali pazi priče, nasli se dva mjeseca pred izbore da "osnazuju" nezavisne medije citaj Vaskovica, BN TV i drustvo a pod NVO organizacije vjerovatno im spadaju i sektaši sa Trga Krajine, pardon Davidovog Trga =))

Citat:
Dodik: Američka ambasadorka je ostrašćena i miješa se u unutrašnja pitanja!

Samo dan nakon vanredne konferencije za medije predsjednika Milorada Dodika o USAID-ovim milionima dolara za navodno osnaživanje nezavisnih medija i nevladinih organizacija pred izbore, iz američke ambasade su reagovali navodeći da je riječ o teoriji zavjere.

Dodik odgovorio da je aktuelna američka ambasadorka ostrašćena i da se miješa u unutrašnje stvari zemlje!

Dodik je istakao da se američka ambasadorka uvijek oglašava i miješa u unutrašnja pitanja i dodaje da je to politika stare Obamine administracije i da to nemam nikakve veze sa sadašnjom vlašću Donalda Trampa.

"Novac USAID-a su uvijek ovdje išle kroz Sorošev program, a tako je i sada", rekao je Dodik.

Predsjedavajući Savjeta ministara Denis Zvizdić kaže da je potpisivanje sporazuma sa USAID-om jačanje "državnih institucija", da je spoljna politika u nadležnosti BiH i da o tome entiteti ne odlučuju. Međutim, nije dodatno pojasnio zašto onda sporazum nije potpisao ministar inostranih poslova, već ministar finansija i trezora.

Predsjednik Srpske odgovara i kaže da je BiH sastavljena od dva entiteta i tri konstitutivna naroda i da sve iz toga proističe.

"To što je Zvizdić sebi umislio, zato je jesu ove četiri godine propale. Oni su umislili da su neko izolovano ostrvo. Pogledajte šta je on sve obećao i šta je uradio za četiri godine. Ništa, izgubili smo četiri godine. Naravno da mi imamo pravo da utičemo na to. Mi dajemo legitimitet. On nikad ne bi bio predsjedavajući Savjeta ministara da nisu ovi 'luzeri' iz Saveza za promjene odlučili da izdaju Republiku Srpsku i da njemu daju saglasnost", ističe Dodik

https://www.atvbl.com/vijesti/republika-srpska/dodik-americka-ambasadorka-je-ostrascena-i-mijesa-se-u-unutrasnja-pitanja


Ovaj poceo da posta vec pripreljene i vec unaprijed napisane postove, tri poduža posta objavio u istoj minuti

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 22 kol 2018, 23:42 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6791
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
LakePlacid je napisao/la:
Rastura ih Dodik na proste faktore ... :smajl034

Ali pazi priče, nasli se dva mjeseca pred izbore da "osnazuju" nezavisne medije citaj Vaskovica, BN TV i drustvo a pod NVO organizacije vjerovatno im spadaju i sektaši sa Trga Krajine, pardon Davidovog Trga =))

Citat:
Dodik: Američka ambasadorka je ostrašćena i miješa se u unutrašnja pitanja!

Samo dan nakon vanredne konferencije za medije predsjednika Milorada Dodika o USAID-ovim milionima dolara za navodno osnaživanje nezavisnih medija i nevladinih organizacija pred izbore, iz američke ambasade su reagovali navodeći da je riječ o teoriji zavjere.

Dodik odgovorio da je aktuelna američka ambasadorka ostrašćena i da se miješa u unutrašnje stvari zemlje!

Dodik je istakao da se američka ambasadorka uvijek oglašava i miješa u unutrašnja pitanja i dodaje da je to politika stare Obamine administracije i da to nemam nikakve veze sa sadašnjom vlašću Donalda Trampa.

"Novac USAID-a su uvijek ovdje išle kroz Sorošev program, a tako je i sada", rekao je Dodik.

Predsjedavajući Savjeta ministara Denis Zvizdić kaže da je potpisivanje sporazuma sa USAID-om jačanje "državnih institucija", da je spoljna politika u nadležnosti BiH i da o tome entiteti ne odlučuju. Međutim, nije dodatno pojasnio zašto onda sporazum nije potpisao ministar inostranih poslova, već ministar finansija i trezora.

Predsjednik Srpske odgovara i kaže da je BiH sastavljena od dva entiteta i tri konstitutivna naroda i da sve iz toga proističe.

"To što je Zvizdić sebi umislio, zato je jesu ove četiri godine propale. Oni su umislili da su neko izolovano ostrvo. Pogledajte šta je on sve obećao i šta je uradio za četiri godine. Ništa, izgubili smo četiri godine. Naravno da mi imamo pravo da utičemo na to. Mi dajemo legitimitet. On nikad ne bi bio predsjedavajući Savjeta ministara da nisu ovi 'luzeri' iz Saveza za promjene odlučili da izdaju Republiku Srpsku i da njemu daju saglasnost", ističe Dodik

https://www.atvbl.com/vijesti/republika-srpska/dodik-americka-ambasadorka-je-ostrascena-i-mijesa-se-u-unutrasnja-pitanja


Ovaj poceo da posta vec pripreljene i vec unaprijed napisane postove, tri poduža posta objavio u istoj minuti

Ignosiranje tog blećka je sveto pravilo od koga ne postoje izuzeci.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 22 kol 2018, 23:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Vecinom i radim, osim onda kada mi je dosadno i kada se šprdam sa istim, ali objavljivanje ovih unaprijed vec napisanih i pripremljenih postova je van svake pameti, tacno pokazuje i dokazuje sta mu je cilj, sa ovim se bukvalno demaskirao, i po svemu administracija ovo definitivno nebi trebala dozvoliti, jer kakva je bit onda foruma? kačiti vec spremne postove?, ludilo batice, ludilo, sta se nece sve vidjeti i procitati ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 22 kol 2018, 23:48 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6791
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
SNSD i Dodik sa DNS i SP će nesumnjovo dobiti izbore ali je pitanje koliko ubjedljvo.Dvotrećinska pobjeda bi dovela do stabilizacije politički prilika ali sve ispod toga ostavlja prostor Amerikancima,Bakiru i Reufu da finansijskim injekcijama održavaju kvislinške snage u životu a time i vještačku krizu u RS.Potrebna je dakle što ubjedljivija pobjeda patriotskih snaga RS ali brza akcija eliminacije lidera i vrhova stranaka Bakirovog SzP-a.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 23 kol 2018, 00:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Vladimir RUS je napisao/la:

slika

Classic za jednog prolupalog Mektićevca koji ne bira način da hrakne po Dodiku, a kao da bi u toj prolupanosti ispao i duhovit, koristi iste fotomontaže koje koriste Muje i Hase sa Klixa u onoj već legendarnoj bolesničkoj temi o Dodiku čiji se broj stranica mjeri u hiljadama.
Prolupali, jedna od sljedećih faza ti je je Mladić sa rogovima na glavi i mapa Srpske s kosturima i lobanjama, samo je pitanje kad ćeš se prešaltati na nju jer si odavno u tripovima u kojima su i Muje i Hase s te teme a i idol Mektić ti je do grla u njima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milorad Dodik
PostPostano: 23 kol 2018, 00:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Ono sto jedino moze biti opasno jeste, uzimanje zdravo za gotovo da ce Dodik tek tako bez ikakvih problema uzeti izbore, po tome vecina glasaca SNSD-a i Dodika mogu ici po devizi - uzet ce on izbore sigurno i bez mog glasa, a ovi izdajnici i placenici, iskreno ne vidim kako ce namaci glasove, Ivanic pred polupraznom salom drzi govor, clanstvo im odlazi a ne vjerujem da ce Mujo glasati kao sto je glasao 2014., Mujica ipak ima problema u vlastitim redovima pa mora izabrati izsmedju SDA-SBB-SDP ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8511 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210 ... 341  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: hoblatopla, iprodano i 271 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO